Asana VS Basecamp: بفهمید کدام یک برای سال 2020 بهترین است

نرم افزار مدیریت پروژه در انواع مختلفی ارائه می شود ، اما اگر می خواهید ابزاری دلپذیر و دوستانه باشید ، نمی توانید خیلی بهتر از Asana یا Basecamp انجام دهید. شاید تعجب کنید که کدام یک از این دو برای تیم شما مناسب تر است ، به همین دلیل ما این مقایسه Asana vs Basecamp را جمع کرده ایم.


آسانا دارای مجموعه ای قوی از مشتری است که شامل سونی ، ناسا و گوگل است. این شهر با داشتن بیش از 50،000 مشتری پرداخت کننده و اخیراً با 1.5 میلیارد دلار خنک ارزیابی شده است.

شرکت Basecamp دارای 3 میلیون ثبت نام جذاب است. این میزبان تعداد زیادی توصیف کاربر مثبت در وب سایت خود دارد ، اما تصمیم می گیرد به مشتریانی که از بالاترین مشخصات خود برخوردار هستند ، مباهات نکنید ، که فکر می کنیم چیزی در مورد رویکرد آن است. این توسط توسعه دهندگان Ruby on Rails ساخته شده است ، که قبلاً با نام 37signals شناخته می شدند.

Asana و Basecamp قصد دارند تا کاربرپسند و در دسترس باشند. با وجود نگرش آسان ، هر دو ، آنها هر دو ویژگی های زیادی دارند و راه های مختلفی را برای آسان تر کردن کار خود به مدیران ارائه می دهند.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آنچه را که در مورد خدمات در نظر گرفته اید در بررسی Asana و بررسی Basecamp ما بخوانید. در حال حاضر ، ببینیم چگونه آنها مقایسه می شوند. تحت این رنگها و لبخندهای پاستیل ، فکر می کنیم نقاطی از دندان و پنجه پیدا خواهیم کرد.

راه اندازی یک مبارزه: آسانا در مقابل باسکامپ

ما قصد داریم در طی چهار دور به این ابزارها نگاه کنیم و ببینیم که قوی ترین در هر منطقه کدام است. در پایان ، ما نقاط را جمع می کنیم تا بتوانیم برنده کلی خود را پیدا کنیم. در صورت کراوات ، خواهیم دید که کدام یک از دورهای خود را به طور واضح تر تصمیم می گیریم تا پیروز تصمیم بگیرد.

برای شروع ، ما روی ویژگی ها متمرکز خواهیم شد زیرا به همین دلیل در وهله اول از نرم افزار استفاده می کنید. در مرحله بعد ، ما به سمت قیمت حرکت خواهیم کرد ، تا ببینیم کدام یک از کمترین بودجه را در بودجه شما ایجاد می کند و کدام یک بهترین ارزش را دارد.

ما می خواهیم ببینیم ساده ترین مورد استفاده در دورگردی که باید مورد بحث واقع شود آسان ترین است زیرا هر دو رقبای خاص در منطقه قدرتمند هستند. سرانجام ، ما به امنیت و حریم خصوصی خواهیم پرداخت تا دریابیم که کدام سیستم عامل بیشترین تلاش را برای محافظت از داده های شما در برابر جرایم سایبری دارد.

1

امکانات

ابتدا می خواهیم ویژگی هایی را بررسی کنیم و ببینیم آیا Asana یا Basecamp عملکرد بیشتری را ارائه می دهد یا خیر. ما به دنبال ویژگی های اصلی مدیریت وظیفه محکم و همچنین ذخیره سازی ، ویژگی های ارتباطی و هر نوع سس مخصوصی هستیم که داوطلبان ارائه می دهند.

آسانا

آسانا دارای یک نمای بیرونی دوستانه ، با طراحی مناسب و همچنین یک ساختار اساسی قوی با کارهایی فرعی و مدیریت وابستگی است. حالت دوم مفید است اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که هیچ کاری نمی تواند پروژه شما را عملی کند و برنامه خود را برطرف کند تا مردم منتظر یکدیگر نباشند.

وابستگی های آسانا

علاوه بر لیست پیش فرض و نمایش kanban ، می توانید با کارهایی در تقویم و جدول زمانی آن کار کنید. شما می توانید گزارش ها را بر اساس وظایف تولید کنید و وضعیت کلی پروژه را تنظیم کنید تا در صورت عدم موفقیت همه موارد ، به هم تیمی ها هشدار دهید.

ادغامهای زیادی از جمله Zapier وجود دارد که به شما امکان می دهد از طیف وسیعی از ابزارها به داده ها دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید پرونده های csv را وارد کنید که در صورت کار با صفحات گسترده مفید است.

اگر ترجیح می دهید با یک رابط کاربری صفحه گسترده مانند کار کنید ، بررسی صفحه هوشمند ما را بخوانید تا درباره ابزاری که مناسب شما باشد.

Asana به شما امکان می دهد تا ضمیمه های حداکثر 100 مگابایت را به کارها اضافه کنید ، بدون محدودیت فضای کامل. این خیلی زرنگ نیست ، اما اگر با فیلم کار می کنید ، احتمالاً نیاز بیشتری خواهید داشت. در این صورت ، بهترین راهنمای ذخیره ابر را برای راهنمای ویدیو مطالعه کنید.

شما می توانید از Asana در هر کجا استفاده کنید زیرا برنامه هایی برای Android و iOS دارد.

Basecamp

مبنای Basecamp خود را به عنوان جایگزینی برای تعداد زیادی از برنامه ها ، مانند Slack ، Dropbox ، G Suite و Asana ، ارائه می دهد. این یک مقایسه جالب است ، اما تنها ابزاری نیست که چت ، اشتراک فایل و ایجاد اسناد را ارائه می دهد ، بنابراین چگونه این کار را در هر منطقه انجام داد و در این مرحله مهم خواهد بود.

آتش بس کمپ

گپ های گروهی “Campfire” به شما امکان می دهد برای تلفن های موبایل و ویدیو به اشتراک بگذارید ، اما وقتی این کار را امتحان کردیم ، با آن مشکلاتی داشتیم. تابلوی پیام تیمی نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید روش های زیادی برای برقراری ارتباط برقرار کنید.

فضای ذخیره سازی 500 گیگابایتی و حداکثر اندازه پرونده 2 گیگابایتی را ارائه می دهد که سخاوتمندانه است و برای بسیاری از تیم ها بیش از حد کافی خواهد بود. این گفته است ، اگر شما در شغلی هستید که به فضای بیشتر از حد معمول نیاز دارد ، به مقاله بهترین فایلهای ذخیره سازی ابری ما برای مقاله های بزرگ نگاهی بیندازید.

وظایف پایه

Basecamp دارای لیست کارهایی است که به شما امکان می دهد وظایف خود را ایجاد کنید ، همچنین یک تقویم در جایی که می توانید رویدادها را انجام دهید. وظایف را می توان به افراد اختصاص داد و می توانید یادداشت و مهلت اضافه کنید.

این زیرمجازها یا مدیریت وابستگی نیست ، که چیز ساده را نگه می دارد. اگر به این ویژگی ها احتیاج دارید ، در بررسی Wrike به یکی از ابزارهای مورد علاقه ما نگاهی بیندازید.

همانند Asana ، Basecamp دارای نسخه های موبایل برای اندروید و iOS است ، اما دارای برنامه های دسک تاپ نیز برای ویندوز و macOS است.

انتخاب خوبی از ادغام نیز دارد. می توانید داده ها را با صدها برنامه از طریق Zapier به اشتراک بگذارید. سایر ادغام ها به شما امکان می دهد آن را به برنامه های جایگزین مدیریت پروژه ، از جمله Asana ، وصل کنید ، بنابراین اگر نمی توانید بین این دو انتخاب کنید ، می توانید آنها را با هم استفاده کنید.

Basecamp همچنین با چندین سیستم عامل ردیابی و صورتحساب زمان کار می کند. اگر به ویژگی های مالی و حسابداری احتیاج دارید ، ارزش دارد برای اطلاعات بیشتر درباره ابزاری که در آن منطقه قوی باشد ، به بررسی Mavenlink ما مراجعه کنید.

نظرات دور 1

همه چیز در اینجا محکم است. Asana فضای ذخیره سازی نامحدودی دارد ، اما Basecamp به پرونده های بسیار بزرگتری اجازه می دهد ، که ما ترجیح می دهیم. Basecamp برنامه های دسک تاپ دارد ، که یک چیز فوق العاده دیگر نیز هست. ما ابزارهای ارتباطی آن را نیز دوست داریم.

آسانا ساختار پیشرفته تری دارد ، هرچند که زیر مجموعه ها و مدیریت وابستگی امکان برنامه ریزی دقیق پروژه را فراهم می آورد. وقتی صحبت از برنامه ریزی و تعیین تکالیف می شود ، ما ابزار و انتخاب نظرات آن را ترجیح می دهیم. در دور اول برنده می شود.

دور: ویژگی های Point for Asana

آگانا آرم
آرم Basecamp

2

قیمت

نگه داشتن بودجه خود را کنترل کنید مهم است ، بنابراین ما خواهیم دید که کدام ابزار بر روی قیمت برنده می شود. اگر آنها به اندازه چشمتان به کیف پول شما دوستانه باشند ، این می تواند یک دور رقابت باشد. آنها در بررسی های مربوط به خود 90 درصد از قیمت را به دست آوردند ، بنابراین باید نزدیک باشد.

بیایید به Asana و Basecamp نگاهی بیندازیم تا ببینیم بهترین ارزش کدام است؟.

آسانا

آسانا دارای یک ردیف رایگان است که برای برنامه ریزی پروژه های ساده و استفاده از آن به عنوان یک لیست کارهای انجام شده برای خود یا دفترتان بسیار عالی است. محدودیت تیم 15 نفره محدودیت چندانی ندارد ، اما با توجه به برنامه های پرداخت شده ، ویژگی های بیشتری کسب خواهید کرد. هرچند که این برنامه رایگان به طرز شگفت آوری کاربردی است و یک راه عالی برای چک کردن خدمات است.

یک آزمایش رایگان نیز وجود دارد از ما خواسته شد هنگام ثبت نام جزئیات کارت را وارد کنیم ، اما گزینه ای وجود دارد که در صورت مشاهده از آن استفاده کنید. این دادگاه یک روش عالی برای امتحان کردن ویژگی های پیشرفته تر Asana است تا تصمیم بگیرید کدام برنامه برای شما مناسب است.

برنامه های پرداخت شده محدودیت اندازه تیم را حذف کرده و با بالا رفتن از سطح ، ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند. وابستگیها به کار و نقاط عطف در سطح Premium ، به همراه زمینه های سفارشی و نمای جدول زمانی باز می شوند.

در سطح Business ، مستحکم و فرم دریافت می کنید ، و در طرح Enterprise ، مارک های سفارشی ، پشتیبانی از اولویت و ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی بیشتری دریافت می کنید.

تمام برنامه های آن در مقایسه با برنامه های معادل رقبا به طور متوسط ​​تا ارزان است. ما فکر نمی کنیم که بسیاری از شما با استفاده از هزینه آن را کنار بگذارید. این که آیا آن را به عنوان Basecamp به عنوان یک ارزش خوب است یک داستان متفاوت است.

Basecamp

Basecamp یک طرح قیمت گذاری ساده دارد. صرف نظر از تعداد کاربران شما ، هر ماه 99 دلار هزینه دارد. این یک تیم خارق العاده است. حتی اگر فقط تعداد کمی از شما وجود داشته باشد ، این قیمت ارزان تر از گرانترین برنامه هایی است که بسیاری از خدمات ارائه می دهند.

یک محاکمه رایگان 30 روزه نیز وجود دارد که نسبت به بسیاری دیگر امتحان کردن آن بسیار طولانی است. غیرانتفاعی ها نیز می توانند تخفیف کسب کنند.

اگرچه این نسخه برای اکثر افراد نسخه رایگان ندارد ، اما برای مدارس رایگان است ، بنابراین اگر می خواهید دانش آموزان خود را با زمان صفحه نمایش خود کار مفیدی انجام دهند ، Basecamp یک انتخاب درخشان است و شما نیازی به اجازه بورس ندارید. تنظیمش کن.

دور 2 افکار

سیستم قیمت گذاری یک اندازه کامل باسکامپ دارای ارزش زیادی است. در مقایسه با Asana ، نرخ Basecamp معادل تیم 10 نفره در برنامه Premium یا 5 کاربر Business است. بدیهی است که برنامه رایگان آسانا ارزانتر است ، اما اگر تیمی با اندازه مناسب و معقول دارید و بهترین ویژگی ها را می خواهید ، Basecamp بسیار بهتر است. همچنین برای مربیان رایگان است و یک آزمایش سخاوتمندانه دارد.

مربیان همچنین ممکن است به بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای مدارس ، کالج ها و دانشگاهها علاقمند باشند.

ما این دور را به Basecamp می دهیم زیرا پس انداز احتمالی در انتهای مقیاس قیمت گذاری بسیار بزرگتر از صرفه جویی محدودتر در پایین است. شرکت بازکامپ تلاش کرده است تا با ارائه رایگان آن به گروه های مختلف نیز کمک کند ، که این دور را مهر می زند.

این شکست برای آسانا بسیار سخت است ، زیرا همچنین یکی از بهترین ابزارهای ارزشمند در آنجا است و نسخه رایگان قابل استفاده دارد. این گفته ، ما سیستم Basecamp را ترجیح می دهیم.

دور: امتیاز قیمت برای Basecamp

آگانا آرم
آرم Basecamp

3

راحتی در استفاده

در این دور ، ما می خواهیم ببینیم که ابزارها چقدر کاربر پسند هستند ، چه کاری انجام می دهند تا خود را در دسترس قرار دهند و در صورت گیر افتادن ، چه کمکی به شما ارائه می دهند. این یک منطقه قوی برای هر دو سیستم عامل است. آنها ابزاری هستند که ما از آنها استفاده می کنیم و نسبت به برخی از رقبای خود روش مدیریتی جدی تری نسبت به مدیریت پروژه دارند.

به این معنا نیست که آنها سبک هستند ، بلکه این ساخته شده اند تا درگیری را تسهیل کنند و جلوی کار را سخت تر نگیرند.

آسانا

آسانا یکی از آسانترین ابزارهای مدیریت پروژه برای یادگیری است. هنگامی که برای اولین بار از آن استفاده می کنید ، با گشت و گذار در ویژگی های آن از شما استقبال می کند و وقتی به نماها و کنترل ها نگاه می کنید توضیحی می گیرید..

پروژه جدید asana

رابط کاربری جذاب و خواندنی است. کنترل ها به راحتی قابل تشخیص هستند و دارای طرحهایی هستند که موارد را ساده می دانند.

یک سرگرمی کوچک همیشه مورد استقبال است. یکی از جالب ترین و محبوب ترین ویژگی های Asana ، جشن های آن است. شگفتی های متحرک وقتی اتفاق می افتد که وظایف را خاموش می کنید اتفاق می افتد ، اما هر بار که نیست. آنها مطمئناً با دفتر صحبت می کنند و می توانند الهام بخش مسابقه دوستانه دفتر باشند.

جشن آسانا

Asana مجموعه ای از قالب ها را دارد که می توانید برای بلند شدن و اجرای سریع آن استفاده کنید ، و همچنین به عنوان نمونه ای از چگونگی تنظیم کار خود استفاده کنید.

الگوهای پروژه asana

در صورت نیاز به کشف کردن مطالب ، بسیاری از آموزش ها و صفحات راهنما نیز برای خواندن وجود دارد. اگر می خواهید کمک بیشتری برای شروع کار کنید ، راهنمای مبتدی Asana را بخوانید.

Basecamp

Basecamp از رنگ های نرم و تصاویر ملایم استفاده می کند ، که به آن احساس گرمی و استقبال می بخشد. این نوع برنامه هایی است که مردم از صرف وقت خود صرف استفاده می کنند. این مهم است که شما سعی می کنید تیم های بزرگی از مردم را برای همکاری با یک سکوی جدید جذب کنید.

تیم بسکتبال

بخش های آن به خوبی طراحی و بصری است. این یک طراحی دوست داشتنی و رایانه لوحی دارد که قابل درک نیست. صفحه اصلی آن احساس خرسندی و جمع و جور دارد.

اگر می خواهید نمونه ای از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه طراحی شده را ببینید ، به بررسی monday.com ما نگاهی بیندازید.

شرکت Basecamp دارای بسیاری از ویژگیهای مفید مفید است که پاپ آپ ها به شما توصیه و راهنمایی می کنند. حتی برخی از پیام های boilerplate برای تماس با تیم شما وجود دارد.

پیام basecamp

ما در مدت زمان ارتباط با آن چند مسئله را در رابط مشاهده کردیم. به عنوان مثال ، فیلم ها بسته نمی شوند و عناصر ورودی را نمی پذیرند. اینها موارد جزئی هستند ، اما در مورد قابلیت استفاده از Basecamp بسیار مهم هستند.

دور 3 افکار

در نبرد برای قابلیت استفاده ، هر دو ابزار پیشنهادات زیادی دارند. آنها سیستم عامل های قابل دسترسی با جذابیت گسترده هستند. آنها حتی ممکن است لبخند عجیب و غریب را در چهره کاربران قرار دهند.

در مقایسه مستقیم ، آسانا لبه دارد. Basecamp چند نقص جزئی دارد ، و ما نمی توانیم از عشق جشن های آسانا کمک کنیم. این جزء بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه به عنوان یکی از لذت بخش ترین محصولات برای استفاده است و این باعث می شود در سه دور یک برنده بزرگ باشد..

گرد: سهولت استفاده از نقطه برای Asana

آگانا آرم
آرم Basecamp

4

بعد ، ما امنیت و حریم خصوصی را بررسی خواهیم کرد. دور نگه داشتن داده های خود از دست اشتباه یک نگرانی اساسی هنگام کار آنلاین است. به دنبال ابزاری کاربرپسند به معنای این نیست که می توانید از این منطقه غافل شوید. در حقیقت ، اگر تیمی از کاربران فنی کمتری دارید ، باید از آنها مراقبت بیشتری کنید تا آنها را از آسیب نبیند..

خوشبختانه Asana و Basecamp در زیر کاپوت محکم هستند و برای اینکه تیم شما از دردسر بیفتد مقدار زیادی ارائه می دهند. بیایید ببینیم چه چیزی ارائه می دهند و کدام یک بهتر است.

آسانا

Asana با مقررات عمومی حفاظت از داده ها و EU-UES مطابقت دارد. حریم خصوصی کاربران سازمانی ، اطلاعات کاملی را حذف می کنند ، و همچنین کسانی که در اتحادیه اروپا هستند. دارای گواهینامه SOC Type 1 نیز هست. واضح است که امنیت وب سایت را جدی می گیرد.

رمزگذاری TLS 1.2 برای حفظ امنیت داده های شما در هنگام انتقال استفاده می شود ، بنابراین اگر کسی در اتصال شما استراق سمع کند ، نمی تواند داده های بدست آمده را رمزگشایی کند. رمزگذاری در حالت استراحت در برنامه Enterprise Asana موجود است ، اما ترجیح می دادیم استاندارد باشد.

این رمزگذاری به حفظ اطلاعات شما کمک می کند. نحوه محافظت از راهنمای حفظ حریم خصوصی شما نکات بیشتری را برای محافظت از داده های خود ارائه می دهد.

آسانا در برنامه های bugy bug شرکت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن مقاله مقاله تست نفوذ را بخوانید.

کاربران سازمانی چندین ویژگی امنیتی و حریم خصوصی اضافی را دریافت می کنند. در صورت عدم احساس ورود به طور منظم مبتنی بر گذرواژه Asana به اندازه کافی ایمن است ، می توانید وارد سیستم مبتنی بر SAML شوید و می توانید کاربران را مجبور به استفاده از آن یا یک حساب Google کنید. نحوه تنظیم یک مقاله با رمز عبور قوی ممکن است به شما در آنجا نیز کمک کند.

Basecamp

Basecamp به حریم خصوصی شما احترام می گذارد ، قول می دهد داده های شما را مخفی نگه دارد ، مگر اینکه در حکم ضمانت اجباری برای تحویل آن وجود داشته باشد. در صورت امکان قانونی ، در صورت بروز چنین اتفاقی به شما اطلاع می دهد ، این چیزی است که با بهترین ارائه دهندگان VPN مشترک است.

داده های شما با استفاده از رمزگذاری AES-256 / SHA-256 ذخیره می شوند و دسترسی هکرها به همه اینها غیرممکن است. توضیحات ما در مورد مقاله رمزگذاری را بخوانید تا درباره این موضوع بیشتر بدانید.

تهیه نسخه پشتیبان از ساعات ساعتی باعث می شود که از دست رفتن داده ها دائمی نباشد و همچنین دارای یک برنامه فضل و اشکال باشد ، بنابراین هکرهای کلاه سفید (بچه های خوب) می توانند از این محافظت در برابر آخرین تهدیدها محافظت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطرات آنلاین ، پنج موردی را که باید در مورد راهنمای جرایم سایبری بدانید بخوانید.

با اتحادیه اروپا و ایالات متحده مطابقت دارد. حریم خصوصی سپر است و قول می دهد با وجود داشتن ظرفیت انجام این کار ، چت های کاربران را نخوانید. داده های شما نیز ظرف 30 روز پس از بستن حساب شما حذف می شوند.

می توانید تأیید هویت دو عاملی را از طریق Google دریافت کنید که بهتر از نداشتن آن است. برای راهنمایی بیشتر در تنظیم ویژگی ، بهترین راهنمای برنامه 2FA ما را بخوانید.

دور 4 افکار

Asana و Basecamp با حضور در این دوره از مسابقات مجدداً نشان دادند كه در زیر بیرونی های خندان خود كیفیت زیادی دارند.

ما فکر نمی کنیم که از لحاظ ویژگی های امنیتی بین آنها گزینه زیادی برای انتخاب وجود داشته باشد ، اما شرکت Basecamp چیزهایی را در اندازه خود ارائه می دهد که به کلیه برنامه هایی که نیاز به اشتراک Enterprise با Asana دارند ، متناسب است. به همین دلیل ، این دور را به سختی طی می کند.

دور: نقطه ای برای Basecamp

آگانا آرم
آرم Basecamp

5

حکم

این یک مسابقه نزدیک بود. در هر دو دور ، ما باید برای اعلام برنده باید با دقت بیشتری به رقابت کنندگان بپردازیم. با نزدیک شدن بیشتر دورها ، پیروزی بزرگ آسانا در دور سه این رقابت ها را در پیش رو دارد.

برنده های Basecamp در قیمت ها و دورهای امنیتی تماس های نزدیک بودند ، و ویژگی های آن به مراتب به نفع Asana می رود. ما دریغ نکردیم که در سه دور آزانا برنده شویم و به طور کلی این مسابقه را برنده می شود.

برنده: آسانا

آسانا یک برنده شایسته است. این یکی از موارد مورد علاقه ما در Cloudward.net است و از طراحی زیبای آن با ابزارهای قدرتمند پشتیبانی می کند تا به شما در سازماندهی پروژه های خود کمک کند. همه عاشق جشن های خود هستند و علاوه بر سرگرم کننده بودن مدیریت پروژه ، ابزاری قدرتمند است.

Basecamp خوب است ، هر چند. اگر می خواهید ارتباط تیمی را در یک مکان حفظ کنید و اطلاعات و پرونده ها را در یک بستر مشترک به اشتراک بگذارید ، انتخاب عالی است. تا زمانی که ساختار پروژه شما ساده باشد ، این یک راه عالی برای نگه داشتن همه افراد در حلقه است. همچنین برای تیم های بزرگ ارزش بسیار خوبی دارد.

اگر این ابزارها را در نظر می گیرید ، امیدواریم که به شما در انتخاب آگاهانه کمک کرده باشیم. برای دیدن اینکه چگونه آسانا در مقابل یکی دیگر از بازیکنان قدرتمند این رشته قرار دارد ، نگاهی به مقایسه Wrike مقابل Asana بیندازید.

Asana و Basecamp مشترکات زیادی دارند. اگر می خواهید کاربرپسند و در دسترس باشید ، هر دو گزینه عالی هستند. استفاده از آنها لذت بخش است. از این گذشته ، آنها ویژگی های مفیدی دارند و مکانهای خوبی برای سازماندهی و به اشتراک گذاری اطلاعات تیم شما هستند.

ما به طور کلی آسانا را ترجیح می دهیم ، اما می توانید آنها را از طریق آزمایش های رایگان آنها بررسی کنید تا ببینید چه فکر می کنید.

اگر Asana یا Basecamp را امتحان کرده اید ، لطفاً نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map