بهترین گزینه های Asana برای سال 2020: یافتن جشن ها در جای دیگر

Asana یکی از دوستانه ترین ابزارهای مدیریت پروژه است. با جشن های زیبا و طراحی جذاب ، بیشتر از سایر ابزارها برای لذت بردن از سازمان فراتر می رود. در مورد آن چیزهای زیادی می خواهم دوست داشته باشید ، اما رقبای آن نیز چیزهای زیادی برای ارائه دارند. در این مقاله ، خواهیم دید که بهترین گزینه های Asana به چه میزانی آورده شده است.


اگر با Asana آشنا نیستید ، به بررسی Asana ما نگاهی بیندازید. اگر آن را دوست دارید ، راهنمای مبتدی Asana ما می تواند به شما در شروع کار کمک کند.

بهترین گزینه های Asana سال 2020

آنچه Asana برای شما انجام می دهد

آسانا کار کمتری در ساختن کار کمتر از کارهای کوچک انجام می دهد. این انتخاب خوبی از نمایش ها دارد که به شما امکان می دهد وظایف را به روش های مختلفی ترتیب دهید. این امکان را به شما می دهد تا با اعضای تیم هماهنگ شوید و پرونده ها را به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید حدود دلبستگی 100MB آن را بدست آورید ، به مقالات ذخیره سازی ابر ما نگاهی بیندازید.

asana-project-الگوهای

ما Asana را دوست داریم ، اما بسیاری از ابزارهای مدیریت پروژه در آنجا با نقاط قوت و ضعف خاص خود وجود دارد.

بسیاری از ویژگی های Asana فقط در برنامه های پرداخت شده آن موجود است ، بنابراین ممکن است ابزاری را به شما بصورت رایگان ترجیح دهید. همه ابزاری که ما در اینجا پوشش می دهیم دارای برنامه های رایگان نیستند ، اما همه آنها دارای آزمایش های رایگان هستند ، بنابراین می توانید بدون هیچ چیز از آنها تحقیق کنید.

اگر رویکرد صمیمانه آسانا برای شما مناسب نیست ، به مواردی با محوریت تجاری مانند monday.com ، Wrike یا Aha نگاهی بیندازید. اگر چیزی ساده تر می خواهید ، Trello و Todoist گزینه های خوبی هستند. بیایید با همه چیز برتر شروع کنیم ، هرچند.

بهترین گزینه Asana: monday.com

monday.com ابزار مورد علاقه مدیریت پروژه ما است که با افتخار در صدر بهترین لیست نرم افزار مدیریت پروژه ما قرار دارد. اگر می خواهید آن را به طور مستقیم با Asana مقایسه کنید ، monday.com ما در مقایسه با Asana را بخوانید.

monday.com دارای رابط کاربری بسیار خوبی است که مانند Asana ، به خوبی طراحی و در دسترس است. به گفته این ، این بیشتر از قابلیت استفاده از Asana است. اگرچه Asana از سرگرمی برای سرگرمی استفاده می کند ، monday.com از آن برای کمک به شما در کنترل کنترل های خود استفاده می کند ، بسیاری از آنها تغییر می کنند تا نشان دهند چه اتفاقی می افتد هنگام کلیک بر روی آنها.

دوشنبه

همچنین به شما میزان بالایی از کنترل بر وظایف خود می دهد. می توانید زمینه هایی را که هر یک از آنها وجود دارد اضافه و تنظیم کنید. این سیستم انعطاف پذیر است که به خوبی به استفاده از آن احتیاج دارد ، اما به شما امکان می دهد مواردی را که می خواهید تنظیم کنید.

خوشبختانه ، monday.com شامل الگوهای بسیاری برای کمک به شما می باشد. این یک کار خوب برای نشان دادن کارهایی است که هر یک نیز انجام می دهد ، و این کار حدس و گمان را از انتخاب انتخاب می کند.

علاوه بر تأیید هویت دو عاملی ، دارای چندین تنظیمات امنیتی است که به شما امکان می دهد تعادل بین ایمنی و سهولت استفاده را تنظیم کنید. برای محافظت در برابر جرایم سایبری از رمزگذاری قوی و 256 بیتی استفاده می کند.

monday.com هزینه

برنامه ای رایگان ندارد ، اما قیمت شروع آن 25 ماه در هر ماه شامل پنج کاربر است که ارزش عالی آن است. شما می توانید بدون ارائه اطلاعات کارت اعتباری ، که به شما توصیه می کنیم انجام دهید ، آن را به مدت 14 روز بطور رایگان امتحان کنید.

این کار با پشتیبانی از فرم تماس ، پایگاه دانش بزرگ و وبینارها نیز به شما کمک می کند تا این سیستم عامل را بیاموزید. پاسخ چهار دقیقه‌ای آن به سوال ما یکی از سریعترین تجربه ما بود.

monday.com و همچنین نسخه مرورگر آن دارای برنامه های دسک تاپ برای Windows و macOS و برنامه های تلفن همراه برای اندروید و iOS است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با راهنمای مبتدی و monday.com مبتدی ما شروع کنید.

ترلو

اگر می خواهید امور را ساده نگه دارید ، Trello یک کار عالی می کند تا به شما امکان دهد تا از طریق یک نمای ساده و ساده برنامه ریزی امور را انجام دهید. در اطراف یک تخته کانبان مستقر است. اگر با آن آشنا نیستید ، نحوه استفاده از راهنمای صفحه کانبان را مطالعه کنید.

تابلو هیئت مدیره

شما وظایفی را ایجاد می کنید که به ستون های نامگذاری شده طبقه بندی شده اند. با انجام کار ، کارها را از چپ به راست حرکت می دهید. سریع اما مؤثر است ما قبلاً آن را مستقیماً با آسانا در مقاله Trello vs Asana مقایسه کرده ایم.

اگرچه ساده است ، اما دارای “قدرت یو پی اس” عالی است که به شما امکان می دهد سطح عملکرد آن را تا حد ابزارهای پیشرفته تری بیاورید. نکته جالب توجه ، توانمندسازی “butler” است که به شما امکان می دهد کارهای معمول را خودکار کنید و آنها را به یک دکمه اختصاص دهید.

Trello همچنین با سیستم عامل های مختلفی از جمله سیستم عامل های دیگر مدیریت پروژه مانند Asana و Jira ادغام شده است که می توانید در مقاله جیرا در مورد ما بخوانید و در مقاله Asana vs. Jira با Asana مقایسه کنید..

علاوه بر ساماندهی وظایف خود ، می توانید از Trello برای ایجاد تابلوهای عمومی استفاده کنید که از فهرست های رستوران ها گرفته تا برنامه های صندلی های رویداد را نشان می دهد.

اگرچه ساده است ، Trello پشتیبانی عالی دارد ، با راهنماهای گالور ، پایگاه دانش ، جامعه فعال و پشتیبانی مستقیم در صورت نیاز.

Trello ، همچنین از جمله تأیید هویت دو عاملی و دعوت های محدود به دامنه ، دارای امنیت شدید است. همچنین داده ها را در حالت ترانزیت و در حالت استراحت رمزگذاری می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن توضیحات ما را در مورد رمزگذاری بخوانید.

هزینه ترلو

Trello یک برنامه رایگان عالی دارد که در لیست ما از بهترین نرم افزارهای رایگان مدیریت پروژه ارائه شده است. برنامه های پرداخت شده آن از 3.75 دلار در ماه برای افراد یا 9.99 دلار در ماه برای هر یک از اعضای تیم شروع می شود ، بنابراین خیلی گران نیست. برنامه های پرداخت شده به شما چندین قدرت یو پی اس ، ویژگی های سفارشی سازی اضافی را می دهد و محدودیت های استفاده را روی قدرت “butler” بالا می برد..

می توانید از Trello در Windows ، macOS ، Android و iOS و همچنین در مرورگر استفاده کنید. می توانید در مورد Trello اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید و در راهنمای مبتدی ما Trello نکاتی دریافت کنید.

خطای

اگر تیم شما بیش از حد با آسانا سرگرم کننده است و می خواهید آنها را به هم بزنید ، Wrike یک انتخاب عالی است. احساس حرفه ای نسبت به آن دارد و یکی از بهترین کیفیت ابزارهای مدیریت پروژه است. ما آن را در صدر لیست بهترین ابزارهای مدیریت پروژه برای مشاغل کوچک قرار دادیم.

مانند Asana ، مدیریت وابستگی دارد و شما را قادر می سازد در برابر تاخیرها و تنگناها واکنش نشان دهید. برخلاف آسانا ، حیوانات پرنده ای متحرک برای حواس پرت شما ندارند. اگر می خواهید تیم شما روی مشاغل متمرکز باشد ، Wrike به شما کمک می کند.

وابستگی های چروک

این نمایش چندین نمایش دارد ، مانند لیست و نمای صفحه. دارای تقویم و نمودار گانت نیز هست. نحوه استفاده از مقاله نمودار گانت بیشتر در مورد آن صحبت می کند.

Wrike دارای یک منحنی یادگیری است ، اما پشتیبانی آن بسیار عالی است ، با پاسخ سه دقیقه ای به سوال ما سریعترین مشترکی که ما تجربه کرده ایم به همراه Basecamp ، که می توانید در بررسی Basecamp ما بخوانید.

برای کمک به شما در شروع کار ، Wrike قالب های زیادی را شامل می شود ، بنابراین می توانید بلافاصله راه اندازی کنید. آنها موارد مختلفی را نیز شامل می شوند ، مانند مدیریت رویداد و عرضه محصول.

Wrike شامل بسیاری از ادغام با ابزارهای دیگر ، از جمله Slack ، Microsoft Outlook و Adobe Creative Cloud است.

امنیت Wrike

Wrike برخی از بهترین ویژگی های امنیتی را دارد. علاوه بر تأیید هویت دو عاملی ، کاربران Enterprise می توانند خط مشی دسترسی به شبکه و کنترل های رمز عبور خود را تنظیم کنند. اگر با رمزهای عبور مشکل دارید ، بهترین راهنمای مدیر رمز عبور ما را بخوانید.

Wrike برنامه ای رایگان دارد و برنامه های پرداخت شده از هر کاربر در هر ماه 9.80 دلار شروع می شوند. علاوه بر اجرای مرورگر ، برای Windows ، macOS ، Android و iOS نیز موجود است.

اگر می خواهید ابزارها را به طور مستقیم مقایسه کنید ، به مقاله Wrike vs Asana نگاهی بیندازید ، سپس بررسی Wrike ما را برای اطلاعات بیشتر روی این پلتفرم بخوانید.

تادوئیست

اگر به تمام زنگ ها و سوت های یک ابزار مدیریت پروژه احتیاج ندارید ، به جای آن به مدیریت وظیفه بروید. برنامه های زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا با حداقل هیجان سازماندهی شوید. Todoist یکی از موارد مورد علاقه ما است. 

خوش آمدید

این محبوب است و می بالد که بیش از یک میلیارد وظیفه توسط کاربران آن حذف شده است. این یکی از مهمترین وزن دنیای مدیریت وظیفه است و از نظر ویژگی های اصلی آن عالی است.

می توانید وظایف خود را ایجاد کنید ، به آنها موعد مقرر اختصاص دهید ، آنها را به مردم اختصاص دهید و با تمام شدن آنها را علامت بزنید. ساده و مؤثر است این ویژگی ویژگی های بیشتری دارد ، اما برای کارآیی شما نیازی به مقدمات بیشتری ندارید.

همچنین می توانید فایل ها را به وظایف وصل کنید ، اما اگر می خواهید فایل ها را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید ، شاید بهتر باشد از یک راه حل اختصاصی استفاده کنید ، مانند یکی از آنهایی که در بهترین مقاله ذخیره ابر ما وجود دارد.

Todoist یک برنامه سریع و پاسخگو است که کمک و پشتیبانی زیادی از جمله یک پروژه شروع کننده برای آشنایی شما با آن می کند. این نرم افزار با خدماتی مانند Zapier و Google Calendar ادغام می شود و مجموعه ای از طرح های رنگی را دارد.

پشتیبانی Todoist

Todoist یک تیم پشتیبانی سریع دارد که فقط در کمتر از یک ساعت به سؤال ما پاسخ داده است. یک راهنمای کاربر و یک سؤال متداول نیز وجود دارد که در صورت گیر افتادن به شما کمک می کند. قالب هایی وجود دارد که به شما در شروع کار نیز کمک می کند.

Todoist یک برنامه رایگان و قابل استفاده رایگان دارد. نسخه Premium آن در هر سال 29 دلار قیمت دارد. شما می توانید ویژگی های پرداخت شده را در یک آزمایش آزمایشی دو هفته رایگان امتحان کنید ، اما باید جزئیات کارت اعتباری خود را وارد کنید.

نسخه هایی برای اکثر سیستم عامل ها از جمله Windows ، macOS ، Android ، iOS و Linux وجود دارد و همچنین نسخه های پوشیدنی ، افزونه های مرورگر و افزونه های ایمیل وجود دارد. نگاهی دقیق تر به بررسی Todoist ما بیندازید.

آه!

آها ابزاری با کیفیت بالا برای مدیریت پروژه است ، اما به دلیل اینکه یکی از سیستم عامل های گران قیمت ترین است ، برای کسانی که بودجه سخت ندارند ، نیست. صحبت های تجاری و بازاریابی زیادی در وب سایت آن وجود دارد و برای کسانی که کار خود را جدی می گیرند جذاب خواهد بود.

آها-استراتژی

ظاهری حرفه ای و بدون حاشیه دارد که با سبک دوستانه آسانا متفاوت است. این مملو از ویژگی های است و یک راه عالی برای ردیابی وظایف هنگام حرکت به سمت اتمام است. موارد موجود در سیستم آن را گیج کننده به عنوان “ویژگی” می نامند ، اما می توانید آن را تغییر دهید. آها قابل تنظیم است.

می توانید انواع اطلاعات را به موارد اضافه کنید و دکمه هایی ایجاد کنید که به طور خودکار سوئیچ های وضعیت را کنترل می کنند. اگر مثلاً همیشه چیزی را از تولید به مرحله اجرا منتقل می کنید ، می توانید دکمه ای را برای این کار ایجاد کنید. 

در مقایسه با تخته kanban ، این بدان معناست که عملیات استاندارد برای هر مورد برای شما مشخص شده و جزئیات گردش کار شما به داخل سیستم وارد می شود.

برای نشان دادن گردش کار می توانید واسط آن را تنظیم کنید تا به اندازه دلخواه خود نشان داده شود و چیزهایی را تغییر دهید. ارزش این را دارد که به تنظیمات آن نگاهی دقیق بیندازیم ، زیرا برخی از ویژگی های آن ، مانند دعوت از کاربران دیگر ، در آنجا یافت می شوند.

علاوه بر ورود به فعالیت ، می توانید از ویژگی های برنامه ریزی و ردیابی ظرفیت آن استفاده کنید تا جزئیات پروژه های خود را از نزدیک دریابید..

آها! امنیت

این مجموعه از ویژگیهای امنیتی ترسناکی برخوردار است ، که شامل رمزگذاری قوی ، گواهینامه های جامع و کنترل دسترسی IP برای کسانی که در برنامه Enterprise خود هستند ، می باشد. امنیت آنلاین را جدی می گیرد.

همه این ویژگی ها بدان معنی است که در ابتدا می توان فهمید مشکل است ، اما مقدار زیادی از اطلاعات در وب سایت آن وجود دارد و پشتیبانی دستی در دسترس است. یک پایگاه دانش ، مقاله چگونه به ویدئو و جامعه ای وجود دارد که می توانید سؤال کنید. تیم پشتیبانی آن فقط 25 دقیقه وقتی به ما سؤال دادند به ما بازگشتند.

این ارزانترین پلتفرم نیست ، با این برنامه برنامه Premium 59 دلار برای هر کاربر در هر ماه. گفته می شود ، اگر با تیم فروش آن صحبت کنید ، ممکن است بتوانید معامله بهتری کسب کنید. همچنین یک آزمایش طولانی 30 روزه رایگان وجود دارد و برای ثبت نام نیازی به کارت اعتباری ندارید. 

Aha یک نسخه بازاریابی و نسخه توسعه محصول دارد ، اما می توانید بین این دو و ویژگی های اشتراک گذاری آنها به هم بپیوندید ، بنابراین اگر یکی از آنها را انتخاب کردید ، از دست نمی دهید..

اگر به دنبال چیزی برای بهبود مشاغل خود هستید و فکر نمی کنید هزینه کنید ، به بررسی آه ما نگاهی بیندازید.

گزینه های دیگر

چند ابزار دیگر وجود دارد که می توان به آنها نگاه کرد ، دقیقاً مطابق با مواردی که اخیراً دیده ایم نیست. بیایید از طریق آنها بگذریم.

Mavenlink

Mavenlink ابزاری برای مدیریت پروژه در کسب و کار است. این ویژگی های مالی زیادی برای کمک به شما در مراقبت از خط پایین خود دارد.

تنظیمات امنیتی-تنظیمات

چندین نمایش دارد. نمای فعالیت ، ردیاب زمان ، نمودار گانت و نمای زمان و هزینه وجود دارد. اگر می خواهید وظایف خاص را چه مدت انجام دهید و بفهمید که چه هزینه ای برای شما دارند ، Mavenlink ابزاری برای شما است.

این کار با قیمت 19.99 دلار در هر ماه برای پنج کاربر آغاز می شود. اگر می خواهید آن را بررسی کنید ، یک آزمایش 10 روزه وجود دارد ، بدون نیاز به کارت اعتباری.

اگر در مدیریت جریان پول نقد متمرکز هستید ، Mavenlink می تواند مناسب باشد. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی ماون لاینک ما بخوانید.

LeanKit

LeanKit kanban را به سطح بعدی می برد و تخته های آن به چند بخش تقسیم می شوند تا تیم های مختلف بتوانند با آنها کار کنند. گران است و به نظر می رسد تاریخ ، اما با کمال تعجب در دسترس است پس از شروع استفاده از آن.

leankit-kanban

این عالی است برای مدیرانی که می خواهند چندین تیم را مدیریت کنند. هر کس می تواند ضمن آگاهی از تصویر بزرگ ، روی کار خود تمرکز کند. هرکدام از کارتهای آن دارای تخته مینی کانبن مخصوص به خود هستند ، به شما امکان می دهد تا زیر مجموعه ها را به شما ارائه دهند و به افراد اجازه دهند کارهایی را که به آنها اختصاص داده شده را خراب کنند.

LeanKit با 19 دلار در هر کاربر در هر ماه شروع می شود و یک آزمایش آزمایشی 30 روزه بدون کارت اعتباری دارد. ارزان نیست ، اما برای مدیریت تیم ها به اندازه کافی خوب است که به بخش ها تقسیم شوند خوب است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی LeanKit ما را بخوانید.

پدیا

Podio از Asana جدی تر به نظر می رسد ، اما از ساختار ساده ای برخوردار است ، بدون هیچ گونه فرعی و وابستگی برای اشتباه گرفتن برنامه های شما.

وظایف زیربنایی

این رابط کاربری واضح دارد و در صورت لزوم راهنمایی به شما می دهد. شما می توانید کنترل کنید که چه مواردی شامل چه مواردی هستند و می توانند فیلدها را تغییر نام دهند تا اطلاعات مورد نیاز شما را تغییر دهند. ویژگی محاسبه آن به شما امکان می دهد داده های ذخیره شده در زمینه های دیگر را نیز ضبط کنید.

Podio داده های شما را با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی رمزگذاری می کند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خصوصی نگه داشتن اطلاعات خود کسب کنید ، نحوه حفاظت از راهنمای حفظ حریم خصوصی خود را با ما بخوانید.

Podio یک برنامه رایگان دارد که به شما امکان می دهد تا حداکثر پنج نفر در تیم خود باشید و برنامه های پرداخت شده آن با 9 دلار برای هر کاربر در هر ماه شروع می شود. نگاهی دقیق تر به بررسی Podio ما بیندازید.

افکار نهایی

ابزارهای موجود در اینجا کارهایی متفاوت از آسانا انجام می دهند. Trello ساده تر است ، و رویکرد مستقیم آن kanban به شما امکان می دهد وظایف را به سرعت و به راحتی انجام دهید. monday.com پیشرفته تر است ، با ویژگی های مختلفی برای کمک به شما. Todoist همه چیز را به عنوان اساسی ممکن نگه می دارد ، اما موارد اضافی در صورت نیاز به آنها دارد.

اگر آمادگی پرداخت هزینه برای آنها را دارید ، آه حتی ویژگی های بیشتری دارد ، و Wrike احساس حرفه ای تری نسبت به Asana به ارمغان می آورد.

همانطور که مشاهده کردیم ، آسانا یک ابزار مفید است ، اما رقبای آن نیز پیشنهادات زیادی دارند. امیدوارم شما در لیست ما چیزی پیدا کنید که قابل بررسی باشد. 

اگر در اینجا ابزارهای دیگری را امتحان کرده اید ، یا ابزارهای بهتری برای پیشنهاد دارید ، لطفاً در نظرات به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map