A2 Hosting vs SiteGround: انتخاب Litter 2020 کدام است؟

SiteGround و A2 Hosting دو خدماتی هستند که به بهترین وجه در بهترین راهنمای میزبانی وب در اختیار ما قرار گرفته است. به عنوان دو عنوان مستقل از صنعت میزبانی وب – هر یک با قیمت مناسب و لیست طولانی از ویژگی های متناسب – در تصمیم گیری بین این دو انتخاب سخت است. با این حال ، همانطور که در مقایسه با SiteGround و InMotion در سایت ما دیدیم ، حتی وقتی دو سرویس عالی هستند ، اختلافات وجود دارد. 


در این مسابقه A2 Hosting vs SiteGround ، ما می خواهیم این تفاوت ها را بررسی کنیم. در حالی که با بیشترین تعداد حساب شده برابر است ، مواردی مانند صفحات گسترده برنامه های A2 Hosting یا وابستگی SiteGround به وردپرس ممکن است برای شما تفاوت ایجاد کند. 

توصیه می کنیم علاوه بر این راهنما ، بررسی شخصی میزبان A2 Hosting و بررسی SiteGround را نیز مطالعه کنید. همانطور که در مطابقت سایت SiteGround با Dreamhost دیدیم ، سرویس های متضاد یک به یک می توانند اختلافاتی را نشان دهند که بلافاصله هنگام مقایسه آنها با بقیه بازار مشاهده نمی شود. 

راه اندازی یک مبارزه: میزبانی A2 در مقابل SiteGround

مقایسه های ما از تجربیاتی که هنگام بررسی تک تک سرویس ها داشتیم پیروی می کنند. به همین دلیل ، ما به طور منظم می توانیم جایی را پیدا کنیم که یک سرویس برتری پیدا کند یا سقوط کند. 

ما معمولاً خدمات را در هشت بخش مرور می کنیم ، که برای مقایسه عادلانه نیست زیرا تمام این معیارها دارای وزن برابر نیستند. به همین دلیل ، ما برخی از بخش ها را با هم ترکیب کرده ایم ، بنابراین تنها با پنج مورد باقی مانده است: ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت. هر دور یک امتیاز دارد و ارائه دهنده ای که در پایان بیشترین امتیاز را دارد ، برنده ما خواهد بود.

دور با تعیین انتظارات برای هر سرویس شروع می شود. به عنوان مثال ، در دور اول ، ما به دنبال ذخیره سازی داخلی و پشتیبان گیری روزانه هستیم ، در حالی که در سه دور ، ما به دنبال یک فرایند پرداخت محصور هستیم. در مرحله بعد ، ما در مورد چگونگی عملکرد هر سرویس مطابق انتظارات خود صحبت خواهیم کرد ، سپس درباره نحوه مقایسه آنها فکر کنید. در پایان ، ما یک برنده اعلام می کنیم و به یک امتیاز اعطا می کنیم. 

به عنوان یک سلب مسئولیت – موضوعی که همه مقایسه هایمان را مطرح کردیم – توصیه می کنیم که بخوانید و از طریق هر بخش به جای اسکن کردن کدام سرویس برنده شوید. این مسئله در یک مسابقه نزدیک مانند این بسیار مهم است ، زیرا بر اساس آنچه معتقدیم برای اکثر افراد مهم است ، یک برنده اعلام خواهیم کرد. با این حال ، همانطور که در مقدمه ذکر شد ، انتخاب بد بین این دو دشوار است.

1

امکانات

میزبانی وب در مورد ویژگی ها است. به جای تقسیم این دور ، به سادگی درمورد اعتبار تبلیغات iPage (بررسی iPage ما را بخوانید) یا رویکرد دوستدار محیط زیست از GreenGeeks (بررسی GreenGeeks ما را بخوانید) ، ما سه حوزه پیدا کردیم که ویژگی ها مهم هستند.. 

یک میزبان وب خوب ویژگی هایی را ارائه می دهد که به شما در ساخت ، بهینه سازی و امنیت سایت خود کمک می کند. هر چیزی که در زیر آن سه دسته قرار گیرد ، ضروری است و هر چیزی خارج از آنها فقط یک گیلاس در بالا است. اگر یک میزبان وب آن سه حوزه را پوشش می دهد ، ما محتوا هستیم.  

میزبانی A2

میزبانی A2 ویژگی های بسیاری دارد که می تواند بسیار زیاد باشد. به گفته این ، ملزومات هنوز وجود دارد. این شامل یک برنامه بازیابی اطلاعات ، مرحله بندی وب سایت ، چندین ویژگی امنیتی و ذخیره نامحدود حالت جامد است – که همانطور که می توانید در بهترین راهنمای هارد اکسترنال ما بخوانید ، تفاوت بزرگی را ایجاد می کند.. 

علاوه بر این ، شما به یک سازنده وب سایت دسترسی دارید که شما را به یک طراحی یک صفحه محدود می کند. محدودیت مشابهی در برنامه های رایگان ارائه می دهد (بررسی ما را به طرز چشمگیری بخوانید). علاوه بر این ، شما فقط به 100 مگابایت فضای ذخیره سازی محدود می شوید. اگر به دنبال استفاده از سازنده وب سایت هستید ، بهتر است با بهترین سازنده وب سایت ما ، Wix (برنامه Wix ما را بخوانید) بمانید..

ویرایشگر wix

منحصر به فرد ترین پیشنهادات A2 Hosting ، سرورهای “توربو” آن است. این ادعا حداکثر 20 برابر سرعت سریعتر است ، با کمتر کاربر در هر سرور و منابع بیشتر برای هر کاربر. در حالی که افزایش 20 بار عملکرد ممکن است کمی دور از ذهن باشد ، سرورهای توربو کاری نیستند که بینی خود را به سمت بالا بکشند. 

آنها از یک نرم افزار سرور جایگزین آپاچی ، معروف به LiteSpeed ​​استفاده می کنند ، که قبلاً ما از آنها به عنوان اثر عالی در Hostinger و Hosting24 استفاده کرده ایم. سرورهای LiteSpeed ​​از سرورهای معمولی آپاچی دارای شبکه کمتر هستند ، به این معنی که کاربران می توانند منابع بیشتری را از منابع موجود دریافت کنند. علاوه بر این ، A2 هاستینگ به شما امکان دسترسی به حافظه نهان LiteSpeed ​​را می دهد ، که باعث کاهش چشمگیر بار بار می شود.

SiteGround

SiteGround به همان اندازه ویژگی های زیادی دارد که میزبان A2 است ، منهای گزینه استفاده از سرورهای LiteSpeed. در برنامه های خود ، شما به پشتیبان گیری روزانه ، یک گواهینامه رایگان SSL / TLS ، ادغام ساده Cloudflare و موارد دیگر دسترسی دارید. آنچه که بیشتر از همه مشخص است سازنده وب سایت SiteGround است. 

برخلاف A2 هاستینگ ، SiteGround سازنده خاص خود را ارائه نمی دهد. در عوض ، شما به Weebly ، یکی از بهترین سازندگان وب سایت که ما بررسی کرده ایم ، دسترسی دارید. Weebly مایل بالاتر از هر وب سایت سازنده میزبان توسعه یافته ، از جمله آنچه که A2 ارائه می دهد و GoDaddy GoCentral است (بررسی GoDaddy GoCentral ما را بخوانید). 

همانطور که می توانید در بررسی Weebly ما بخوانید ، آن را یک روش مزخرف برای ساختن وب سایت متناسب با ویژگی های.

گزینه های وبلاگ weebly

منحصر به فرد بودن سایت SiteGround با برنامه های وردپرس آن ارائه می شود. اگرچه ما عادت کرده ایم که ویژگی هایی مانند صحنه برداری را در میزبان های مدیریت شده با هزینه بیشتری در وردپرس مشاهده کنیم (برای مثال به عنوان مثال Kinsta را بخوانید) ، SiteGround به اندازه برنامه های وردپرس خود همان مقدار را برای برنامه های مشترک عادی مبلغ مشابه دریافت می کند..  

علاوه بر این ، شما به SuperCacher دسترسی دارید که همان عملکرد حافظه نهان LiteSpeed ​​را در A2 Hosting ، اما در سرورهای معمولی Apache انجام می دهد. همانطور که در دور چهارم مشاهده خواهیم کرد ، این باعث می شود که خدمات در هنگام رسیدن سرعت بسیار مشابه عمل کنند ، اما SiteGround قادر است این کار را با یک قیمت بسیار پایین تر انجام دهد. 

دور یک افکار

میزبانی A2 دارای ویژگی های بیشتری نسبت به SiteGround است – همه این موارد مفید است. با این حال ، این ویژگی ها به اندازه سازنده وب سایت شامل SiteGround اهمیتی ندارند. هر دو در این دور عالی هستند ، اما برای پول ما ، SiteGround برنده است.

دور: ویژگی های نقطه برای SiteGround

آرم میزبان A2
لوگوی SiteGround

2

قیمت

قیمت گذاری معمولاً برای سرویس های میزبانی وب موضوعی است (برای نمونه ، بررسی Arvixe ما را بخوانید). خوشبختانه ، اینجا مشکلی نیست. با این وجود ، ما می خواهیم در مورد قیمت میزبانی A2 و SiteGround در این دوره صحبت کنیم ، و همچنین اینکه چگونه آنها به طور واضح این قیمت را در طی مراحل پرداخت ارتباط برقرار می کنند.

میزبانی A2

در حالی که میزبانی A2 کاملاً به اندازه DreamHost یا 1 کاملاً واضح نیست&1 IONOS وقتی قیمت گذاری می شود (بررسی DreamHost ما و 1 را بخوانید)&1 بررسی IONOS) ، نزدیک است. درصورتی که طولانی ترین مدت خریداری شود ، در هر صفحه محصول رده های میزبانی و همچنین قیمت آن وجود دارد. 

در زیر این جدول وجود دارد که نشان می دهد نه تنها قیمت پرداخت شده برای هر مدت ، بلکه همچنین قیمتی که هنگام تمدید پرداخت خواهید کرد. تخفیف های چند ساله و ساختار مرتب اکثر میزبان وب می تواند گیج کننده باشد (به استثناء بررسی MDDHosting ما را بخوانید) ، اما A2 Hosting ساده کردن هضم آنچه در آن واقعاً ساده است را ساده می کند.. 

نرخ ، به ویژه با تخفیف اولیه ، بد نیست. گفته می شود ، روشن است که A2 هاستینگ حق بیمه سرورهای LiteSpeed ​​خود را شارژ می کند. در مقایسه با Hostinger و Hosting24 ، که بیش از یک برنامه مشترک استاندارد برای سرورهای LiteSpeed ​​شارژ نمی شوند ، نرخ آن بسیار زیاد است (بررسی و بررسی Hosting24 ما را مطالعه کنید).

میزبانی A2 با ارائه یک سیاست بازپرداخت عالی برای این روند نزولی ایجاد می کند. اگر خدمات را دوست ندارید ، می توانید پول خود را در هر زمان پس بگیرید. برای 30 روز اول ، کل پرداخت خود را پس خواهید گرفت. پس از آن ، می توانید مبلغ بازپرداخت براساس مدت زمانی که خریداری کرده اید و زمان باقی مانده آن را دریافت کنید.

SiteGround

SiteGround مانند A2 هاستینگ درمورد قیمت گذاری آن کاملاً واضح است. بیشتر آنچه که با آن می گوییم ، Bluehost حضور دارد ، به این معنی که برنامه های چند ساله را ارائه می دهد ، و برای دوره اولیه خود تخفیف می گیرید (بررسی Bluehost ما را بخوانید). با این حال ، بر خلاف Bluehost ، یک برنامه ماهانه نیز ارائه می دهد ، و قیمت بر اساس مدت خریداری شما تغییر نمی کند. 

شما می توانید یک ماه یا بین یک تا سه سال با همان نرخ مقدماتی و تمدید خریداری کنید. تنها تفاوت این مبلغ 14،95 دلار تعیین شده برای برنامه های ماهانه است. در حالی که اذیت می شویم ، هر روز مجبور به خرید چندین سال می شویم ، مبلغ 15 دلار هزینه تنظیم می کنیم.

قیمت چشمگیر هم هست در حالی که SiteGround به اندازه Namecheap ارزان نمی شود (بررسی Namecheap ما را بخوانید) ، این متناسب با بقیه بازار است. علاوه بر این ، برنامه های وردپرس همان قیمت برنامه های مشترک مشترک است ، در حالی که دارای ویژگی هایی مانند Staging و SuperCacher هستند. 

با این وجود ، قیمت از بین می رود و درخشش خود را از دست می دهد. VPS و برنامه های اختصاصی بسیار گران هستند ، احتمالاً گزینه های ارزان قیمت مشترک را جبران می کنند. ضمانت برگشت پول نیز عالی نیست. SiteGround فقط 30 روز در برنامه های مشترک ، 15 روز در ابر و هیچ چیز اختصاصی ارائه نمی دهد. اگر می خواهید یک شبکه ایمنی بزرگتر باشید ، حتماً بررسی بررسی میزبانی InMotion ما را بخوانید. 

دور دو فکر

این دور جالب است ، زیرا هیچ برنده مشخصی وجود ندارد. میزبانی A2 گرانتر از SiteGround است ، اما ساختار قیمت گذاری واضحی با ضمانت بازگشت پول بیشتر ارائه می دهد. از طرف دیگر SiteGround ارزان تر است – اما فقط در پایان کار مشترک – و با ضمانت بازگشت پول بدتری همراه است تا بتوانید. 

برنده برای شما بستگی به نوع میزبانی مورد نیاز و آنچه را که مایل به پرداخت آن هستید ، بستگی دارد. با توجه به اینکه برنامه های اشتراکی با SiteGround چقدر ارزان هستند ، اما ما می خواهیم این پیروزی را به دست بیاوریم. 

دور: نقطه قیمت برای SiteGround

آرم میزبان A2
لوگوی SiteGround

3

راحتی در استفاده

موارد زیادی در مورد میزبانی وب وجود دارد ، از انتخاب یک نقشه تا بررسی از راه اندازی سایت شما. انجام این روند یکپارچه تا حدودی یک هنر است – چیزی که به طرز ماهرانه ای توسط Dreamhost و A Orange Orange نمایش داده می شود (یک بررسی کوچک نارنجی ما را بخوانید). در این بخش ، ما می خواهیم ارزیابی کنیم که سرعت A2 هاستینگ و SiteGround چقدر سریع شما را طی می کنند.

میزبانی A2

اگر می توانید وب سایت A2 Hosting را با یک کلمه توصیف کنید ، “متراکم” خواهد بود. برنامه های گسترده ای وجود دارد ، هر یک با زیرگروه ها ، و اطلاعاتی در مورد برنامه هایی که در هر گوشه وجود دارد. با این حال ، بر خلاف GoDaddy ، A2 هاستینگ همه چیز را هضم می کند (بررسی GoDaddy ما را بخوانید). 

پرداخت به طور مشابه پیچیده است ، اما برخلاف HostGator ، A2 Hosting افزودنیهای از پیش تعیین شده را ندارد (بررسی HostGator ما را بخوانید). می توانید همه چیز را مانند گذشته ، منهای “برنامه نصب خودکار” و “مکان سرور” ترک کنید. اولی به شما امکان می دهد به طور خودکار WordPress را نصب کنید ، در حالی که دومی به شما امکان می دهد سروری را انتخاب کنید که سایت شما در آن میزبانی شود. 

پس از آن ، شما در منطقه مشتری خواهید نشست. میزبانی A2 باعث می شود حجم وسیعی از اطلاعات در منطقه مشتری درک شود. شما می توانید به سرعت و از طریق رابط کاربری ساده خدمات ، فاکتورها ، بلیط های پشتیبانی و موارد دیگر را مشاهده کنید. همچنین یک برگه وجود دارد که شما را مستقیماً به cPanel منتقل می کند ، که ما دوست داریم آن را ببینیم.

a2-hosting-review-cpanel

cPanel خوب است ، اگرچه از مطالبی که شایسته بهترین هاستینگ وب ما با راهنمای cPanel نیست ساخته شده است. این یک ساختمان عمدتا سهام است ، که چیز بدی نیست ، اما به اندازه سی پنل در JustHost چشمگیر نیست (بررسی JustHost ما را بخوانید). به گفته این ، میزبانی A2 به شما امکان می دهد همه کارها را در cPanel انجام دهید که می توانید در حوزه مشتری انجام دهید ، که راحت است. 

SiteGround

SiteGround برنامه های بسیار کمتری نسبت به A2 هاستینگ دارد که باعث می شود پیمایش سایت به یک نسیم تبدیل شود. در هر نوع میزبان حداقل تعداد لایه ها وجود دارد ، و همچنین یک مقایسه کوتاه بین لایه ها وجود دارد. به جای استفاده از جنبه های فنی برای مقایسه ، SiteGround به سادگی تفاوت های موجود در فضای ذخیره سازی و تعداد تقریبی بازدیدکننده را که یک سایت می تواند از آن استفاده کند ، لیست می کند..

اگر می خواهید تفاوت های فنی را بررسی کنید یا مراقب باشید ، SiteGround یک نمودار مقایسه دقیق دارد ، بنابراین می توانید سمت چپ مغز خود را افراط کنید. ورود به سیستم نیز به همین راحتی انجام می شود ، زیرا SiteGround به سادگی از شما می خواهد که اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید و اعتبار ورود به سیستم را تنظیم کنید. 

بعد از آن همه چیز کم می شود SiteGround خراب نیست ، اما قدیمی است. ناحیه مشتری به مرکز صفحه نمایش داده می شود و زیبایی شناسی کلی باستانی را نشان می دهد. اگرچه ناوبری اصلی خوب کار می کند ، پیدا کردن برخی عملکردها در منطقه مشتری نشان می دهد که بیشتر از آنچه ارزشش را دارد ، مشکل دارد. به عنوان مثال ، دسترسی به cPanel ، شما نیاز به یافتن پیوندی در چندین گزینه دیگر دارد.

siteground-review-cpanel

cPanel دقیقاً به تاریخ است. اگرچه از طرح های آیکون پیاده سازی های مدرن استفاده می کند ، اما آن آیکون ها و متنی که آنها را احاطه کرده است ، مانند دهه گذشته به نظر می رسد. استفاده از آن دشوار نیست ، اما مطمئناً آن را کمتر جذاب می کند. 

دور سه فکر

SiteGround مانند هر میزبان دیگر قابل استفاده است ، اما – همانطور که در مقایسه های دیگر و در بررسی خود گفتیم – یک آسانسور برای ساخت هیجان انگیزتر کنترل پنل بسیار طولانی می رود. در حالی که میزبانی A2 از انتخاب برنامه ساده تر عمل می کند ، این روند خیلی دردناک نیست – و با کنترل پنل عالی ، پیدا کردن یک طرح ارزش آن را دارد. این کافی است که A2 Hosting بتواند در این دور از هیئت مدیره شرکت کند.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای میزبانی A2

آرم میزبان A2
لوگوی SiteGround

4

سرعت و Uptime

دور چهارم ساده ترین ارزیابی است زیرا صرفاً براساس شماره هایی که جمع کرده ایم. فرایند تست سرعت ما شامل خرید اشتراک با کمترین رده میزبانی مشترک ، نصب وردپرس با الگوی پیش فرض و بدون محتوا و اجرای آن از طریق دو معیار است: تست سرعت پینگدوم و بارگذاری تأثیر. 

در این دور ، ما نتایج جمع آوری شده برای A2 هاستینگ و SiteGround را جمع آوری خواهیم کرد ، و همچنین تضمین های به موقع آنها را مقایسه می کنیم. 

میزبانی A2

میزبانی وب A2 یکی از سریعترین خدماتی است که ما آزمایش کرده ایم ، به استثنای Pagely ، که با قیمت مناسب ، سایت شما را به یکی از سریعترین وب ها تبدیل می کند (بررسی پیج ما را بخوانید). پینگدوم به 100 میزبان A2 میزبان 96 داد ، این استثنائی است. در کل ، این سایت برای بارگیری کمتر از 300 میلی ثانیه طول کشید که 82 مورد آن به رزولوشن DNS اختصاص یافته است. 

تست تست a2-میزبانی-بررسی-سرعت

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید ، زمان بسیار کمی برای متریک “انتظار” (به رنگ زرد یاد شده) صرف شده است ، که عملکرد “توربو” A2 Hosting را در عمل نشان می دهد. بین سرورهای LiteSpeed ​​و کاهش حافظه داخلی و حافظه نهان که همراه آن است ، A2 هاستینگ باعث می شود سایت شما در سریعترین زمان ممکن بارگیری شود. 

تست Pingdom یک نکته واحد است. برای دیدن نحوه عملکرد سایت تحت بار ، ما به Load Impact تبدیل شدیم که 50 کاربر مجازی را در مدت 5 دقیقه به سرور ارسال کرد. میزبانی A2 یکی از بهترین مجریانی است که در این آزمون داشته ایم. هر کاربر در 10 میلی ثانیه از یکدیگر بارگیری می شود و یک زمان پاسخ سریع و مداوم را ایجاد می کند. 

a2-هاستینگ-بررسی-بار-ضربه

هرچند میزبانی A2 در صورت ضمانت به موقع خود مسطح است. ضمانت 99.9 درصدی آنها می گوید برای هر ساعت سایت شما پایین تر از 99.9 درصد به موقع برای کل ماه است ، شما پنج درصد از هزینه ماهانه خود را دریافت خواهید کرد. با این حال ، این اعتبار فقط می تواند به هزینه های یک ماهه برسد.

SiteGround

SiteGround و همچنین میزبانی A2 در تست Pingdom ما انجام داد ، با وجود این واقعیت که تقریباً سه ثانیه طول کشید تا سایت ما بارگیری کند – بیشتر از این در یک دقیقه. با این حال ، پینگدوم سایت را از بین 100 رتبه بندی کرد ، احتمالاً به دلیل SuperCacher. این یکی از دلایلی است که SiteGround بهترین میزبان وب ما را برای راهنمای وردپرس ایجاد کرده است.

سایت-بررسی-سرعت-تست

زمان بار طولانی بود ، اما بیشتر این موارد به رزولوشن DNS اختصاص داده شده است ، که تقصیر SiteGround نیست. به همین دلیل ، سایت ما هنوز هم با یک نمره عالی در کنار هم قرار گرفت. می بینید که زمان انتظار حدود 200 میلی ثانیه بود ، که سه تا چهار برابر کمتر از چیزی است که برای میزبانی مشترک ارزان انتظار داریم. 

آزمایش Load Impact ما یکسان بود: 50 کاربر طی پنج دقیقه. SiteGround عملکرد خوبی داشت ، گرچه نه و همچنین میزبانی A2. در ابتدا سنبله بزرگی وجود داشت و ناسازگاری بیشتر در طول تست. در مقایسه با میزبان های دیگر ، عملکرد Load Impact از SiteGround بسیار عالی است. 

siteground-review-loadimpact

تضمین به موقع کیفیت SiteGround باعث ایجاد هرگونه ناسازگاری می شود. مانند Site A2 ، SiteGround 99.9 درصد به روز رسانی را تضمین می کند ، اما جبران خسارت بیشتر است. اگر سایت شما از زمان بروز 99.9 درصد پایین تر باشد ، یک ماه میزبانی رایگان دریافت خواهید کرد. علاوه بر این ، برای هر درصد درصد کامل زیر 99 درصد ، یک ماه اضافی دریافت خواهید کرد. 

دور چهار اندیشه

ما در آغاز این دور گفتیم که ساده ترین ارزیابی است ، اما متأسفانه در اینجا اینگونه نیست. میزبانی A2 و SiteGround در هنگام سرعت ، به همان اندازه مطابقت دارند. به همین دلیل ، ما در حال معرفی برخی از عوامل اضافی برای اعلام برنده هستیم. 

SiteGround عملکرد مشابهی را با A2 Hosting ارائه می دهد ، اما این کار را با هزینه کمتری انجام می دهد. علاوه بر این ، دارای ضمانت به روز رسانی سخاوتمندتر است ، که برای پیروزی در این دور کافی است.

Round: Speed ​​و Uptime Point برای SiteGround

آرم میزبان A2
لوگوی SiteGround

5

امنیت و حریم خصوصی

در آخر ، ما قصد داریم A2 هاستینگ و SiteGround را در امنیت و حفظ حریم خصوصی مقایسه کنیم. اگرچه حریم خصوصی معمولاً موضوعی برای بررسی میزبانی وب ما نیست ، اما بسیار مهم است زیرا میزبانی یکپارچه ، مانند گروه بین المللی استقامتی ، داده های معدن برای سود است. در این بخش ، ما می خواهیم به چگونگی محافظت از میزبانی وب A2 و SiteGround از سایت و داده های شما بپردازیم. 

میزبانی A2

A2 هاستینگ از طریق ابتکار عمل امنیتی خود از سایت شما محافظت می کند. در هر برنامه میزبانی ، A2 هاستینگ شامل یک بسته از ویژگی های امنیتی وب سایت است که برای محافظت از شما در برابر تهدیدات حال و آینده طراحی شده است. این با KernelCare آغاز می شود ، که هر روز هسته را بدون هیچ گونه خرابی به روز می کند. 

علاوه بر این ، به HackScan دسترسی دارید که سایت شما را از بدافزار اسکن و دفاع می کند. گفته می شود ، HackScan فقط شما را از تهدید سایت خود آگاه می کند. اگر به بدافزار آلوده شده باشید ، A2 Hosting یک راهنمای گسترده برای یافتن و حذف آن از سایت شما ارائه می دهد. 

در مورد حریم خصوصی ، میزبانی A2 بسیار مبهم است. سیاست حفظ حریم خصوصی کوتاه و شیرین است و می گوید A2 Hosting می تواند اطلاعات شخصی شما را با سازمان های اجرای قانون و خدمات شریک به اشتراک بگذارد. اگرچه این عبارت حاکی است که داده های شخصی شما را به شرکای تبلیغاتی نمی فروشد ، اما صریحاً بیان نشده است. 

میزبانی A2 شامل حریم خصوصی دامنه نیز نیست. با هزینه کمتر از 10 دلار در سال ، A2 Hosting به اندازه مثلاً HostGator برای حفظ حریم خصوصی دامنه هزینه ای را پرداخت نمی کند ، اما خوشحال می شود که آن را به صورت رایگان درج کنید. اگر این همان چیزی است که شما بعد از آن هستید ، حتماً بررسی Midfase و بررسی WestHost ما را بخوانید. 

SiteGround

SiteGround درمورد حریم خصوصی بسیار مستقیم تر است. آنها مانند A2 هاستینگ ، آنها می توانند اطلاعات شخصی شما را با سازمان های اجرای قانون و فروشندگان شخص ثالث به اشتراک بگذارند ، اما نه به خاطر سود. این اشتراک گذاری اطلاعات به احتمال زیاد خدمات دیگری از جمله استفاده از Google Maps را در وب سایت شما ارائه می دهد. 

سیاست حفظ حریم خصوصی روشن می سازد که SiteGround “به هیچ وجه اطلاعات شخصی شناسایی شده شخصی را برای اهداف تجاری فاش نمی کند.” پیدا کردن یک میزبان وب که به وضوح اعلام کند که داده های شما را نمی فروشد ، بسیار نادر است. خوشبختانه ، SiteGround یکی از این میزبان هاست. 

درمورد امنیت ، SiteGround به اندازه میزبانی A2 چشمگیر نیست ، اما هنوز هم بسیار خوب است. در سرورهای مشترک ، حساب ها در دایرکتوری های جداگانه جدا شده اند ، به این معنی که اگر یک سایت آلوده شود ، بقیه بدون فاز باقی می مانند. علاوه بر این ، حساب شما با یک فایروال برنامه وب ، پشتیبان گیری روزانه ، سیستم ضد بوت مبتنی بر AI و محافظت از DDoS محافظت می شود. 

آنچه که SitGround در مقایسه با A2 هاستینگ از دست می رود ، ابزاری برای اسکن بدافزار است. SiteGround SG Site Scanner را ارائه می دهد ، اما شما 20 دلار در سال هزینه خواهید کرد. این گفت ، برخلاف HackScan ، SG Site Scanner دامنه شما را هر روز در برابر لیست های سیاه بررسی می کند.

دور پنج افکار

اتفاقات تقریباً مناسب برای این دور نهایی است. A2 Hosting با درج یک ابزار اسکن بدافزار دارای بسته امنیتی کمی بهتر است ، اما SG Site Scanner به اندازه کافی ارزان است. برای ما بزرگترین تفاوت این است که SiteGround در مورد حریم خصوصی شما چقدر واضح است. ما نمی دانیم که A2 هاستینگ در حال فروش داده ها از طرف طرف است یا خیر ، و اگرچه سیاست حفظ حریم خصوصی حاکی از این نیست که نیست ، آنها هرگز صریحاً آن را بیان نمی کنند.

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای SiteGround

آرم میزبان A2
لوگوی SiteGround

6

افکار نهایی

SiteGround با چهار برد بیرون آمد و آن را قهرمان این مقایسه کرد. برای ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سرعت و امنیت ، SiteGround یکی از بهترین میزبان وب در اطراف است. همچنین برخی از بهترین خدمات مشتری است ، چیزی که ما به آن لمس نکردیم.

برنده: SiteGround

گفته می شود ، SiteGround به سختی توانست در چهار دوره ای که ادعا کرده بود پیروز شود. میزبانی A2 به همان اندازه چشمگیر است و شما می توانید برای هر یک از دورهای که از دست داده استدلال محکمی داشته باشید. اگر بایگانی میزبانی وب ما را بررسی کنید ، مشاهده خواهید کرد که دقیقاً به همان اندازه SiteGround ارائه می شود ، و به دلایل خوبی.

آیا موافقید که SiteGround یک برنده حق است؟ آیا به جای آن ، دورهای شما به A2 Hosting اختصاص داده شده است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map