9 نکته برتر برای تبلیغات Google در سال 2020

Google هر روز 3.8 میلیارد جستجو را پردازش می کند. با چنین مخاطب بزرگی ، طبیعی است که Google Ads ، سکوی تبلیغاتی گوگل ، امروزه به یکی از ابزارهای استاندارد در بین بازاریابان تبدیل شده است. با استفاده از این مقاله ، ما می خواهیم نه نکته راهنمایی عملی برای به دست آوردن بیشتر از فعالیتهای Google Ads خود داشته باشید و با تلاشهای بازاریابی خود به بهترین نتیجه برسید.


متأسفانه ، شما تنها کسی نیستید که از آن باد می کنید. بسیاری از افراد دوست دارند از کالیفرنیا به استخر داده های بزرگ و الگوریتم های غول اینترنت دسترسی پیدا کنند. این چیزی نیست که Google Ads خط تجاری باشد که Google بیشترین درآمد را از آن کسب می کند. 85 درصد از درآمد Google از طریق Google Ads حاصل می شود.

از آنجا که Google Ads از هر زمان دیگری رقابتی تر است ، Cloudward این راهنمای عملی را در مورد بهترین نکات مربوط به تبلیغات Google برای شما ارسال کرده است. اگر در Google Ads تازه کار هستید ، خواندن خود را ادامه دهید زیرا ما می خواهیم بهترین نکات را برای Google Ads به شما نشان دهیم.

نکته 1: به امتیاز کیفیت احترام بگذارید

همانطور که در مقاله ما در مورد چگونگی ارتقاء شغل خود با Google Ads توضیح دادیم ، Google از معیار کیفیت به اصطلاح برای تعیین کیفیت تبلیغات شما استفاده می کند. نه تنها تبلیغ نقش دارد بلکه صفحه فرود و کلمات کلیدی را که در آن شرط بندی می کنید نیز بازی می کند. نمره کیفیت مربوط است زیرا ، در کنار مبلغ پیشنهادی ، تصمیم می گیرد آگهی شما نشان داده شود یا خیر.

به همین دلیل تبلیغات مهم نیست بلکه عواملی مانند ارتباط آن و مهمتر از همه ، برای مشتری سودمند است. مهمتر از آن ، باید به صفحه فرود خود بیاندیشید. در حالت ایده آل ، شما می خواهید آن را دوستانه با تلفن همراه ، با تجربه کاربر خوب و هدف تبدیل مورد نظر خود به گونه ای قرار دهید که نرخ تبدیل بالا باشد. Karooya یک ابزار رایگان جالب دارد که به شما در تجزیه و تحلیل نمره کیفیت خود کمک می کند.

فقط تبلیغات خود را بهینه نکنید بلکه به این فکر کنید که صفحه فرود شما چقدر مناسب است. اگر در مورد چگونگی ایجاد صفحات فرود عالی سؤالی دارید ، به مقاله Instapage ما نگاهی بیندازید.

نکته 2: از Geotargeting استفاده کنید

Google Ads به شما امکان می دهد پیشنهادات خود را در مکان های خاصی تنظیم کنید. برای بهینه سازی پیشنهادات خود و صرفه جویی در هزینه باید از این ویژگی استفاده کنید.

از این گذشته ، هدف شما باید این باشد که نرخ کلیک بالا و نرخ تبدیل بالا در تبلیغات خود داشته باشید. از یک طرف ، این باعث افزایش نمره کیفیت شما می شود و Google می داند که شما مرتبط هستید. از طرف دیگر ، تنظیم پیشنهادات خود برای مکان های خاص باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد.

در اینجا توضیحی کوتاه درباره نرخ کلیک و نرخ تبدیل در صورتی که این شرایط برای شما یونانی باشد ، آورده شده است.

نرخ کلیک به یک مقدار است که تعیین می کند چند نفر بر روی تبلیغات شما کلیک می کنند (به عنوان درصد). متناسب با تعداد کل افرادی که آگهی شما را دیده اند.

نرخ تبدیل نسبت افرادی را که به هدف تبدیل شما می رسند تعریف می کند. یک هدف تبدیل می تواند عضویت در خبرنامه ، ورود تقویم ، ایجاد پروفایل یا خرید یک محصول یا خدمات باشد. درنهایت ، مسئله این است که آیا شخص موجود در وب سایت شما در حال انجام تبدیل یا معامله مورد نظر شماست یا خیر.

اگر می خواهید نرخ تبدیل خود را صیقل دهید ، مقاله بهینه سازی نرخ تبدیل ما را بررسی کنید.

همانطور که می دانید ، هزینه های کلیک را در Google پرداخت می کنید ، صرف نظر از اینکه آنها مرتبط هستند. برعکس ، اگر نرخ کلیک و نرخ تبدیل خود را بهبود ببخشید ، فقط افراد مربوطه روی تبلیغات شما کلیک می کنند ، و به این ترتیب پس انداز می کنید.

شما با استفاده از Geotargeting از چنین کلیک های غیر ضروری جلوگیری می کنید. با استفاده از موقعیت جغرافیایی ، می توانید پیشنهادات خود را برای مناطق جغرافیایی خاص سفارشی کنید و اهمیت آنها را افزایش دهید.

به عنوان مثال ، اگر ماشین های یخی بفروشید ، فقط منطقی است که پیشنهادات خود را در کانادا و آلاسکا کاهش دهید زیرا این احتمال وجود دارد که افراد در آن مناطق به اندازه شما در فلوریدا یا کالیفرنیا به محصول شما احتیاج نداشته باشند..

همیشه بهترین پیشنهادات خود را بر روی نیاز مشتری متمرکز کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

نکته 3: راهنمایی حرفه ای دریافت کنید

راهبرد دیگر ممکن است کمک به افرادی باشد که با Google Ads آشنا هستند و طولانی تر از شما در این زمینه کار می کنند. به عنوان مثال ، Adzooma یک راه حل خدمات مدیریت شده و همچنین یک نرم افزار Adzooma Pro را ارائه می دهد که با استفاده از آن می توانید کمپین های Google Ads خود را بهینه کنید..

نکته 4: مراقب کلمات منفی باشید

Google Ads به شما امکان می دهد علاوه بر موارد عادی ، کلمات کلیدی منفی را به گروه های تبلیغی خود اضافه کنید. با کلمات کلیدی منفی ، می توانید مباحث را حذف کرده و به Google بگویید تبلیغ شما درمورد چیست. تأثیر استفاده از آنها اغلب دست کم گرفته می شود. آنها یک روش قدرتمند برای تجزیه گروه هدف شما و از بین بردن هزینه های غیر ضروری هستند.

کلمات کلیدی منفی به دو روش موجب صرفه جویی در هزینه می شوند: کاهش تعداد کلمات کلیدی غیر ضروری و کلیک های غیر ضروری و افزایش کیفیت کیفیت تبلیغات شما با استفاده بیشتر از آن. این بدان معناست که شما می توانید پیشنهادات خود را پایین بیاورید و به طور متوسط ​​با همان نتایج یا بهتر ، هر کلیک را کمتر پرداخت کنید.

برای افزودن کلمات کلیدی منفی به گروه های تبلیغاتی خود ، کلمات کلیدی مورد نظر خود را تایپ کنید و در مقابل آنها یک منفی بنویسید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که تبلیغات شما در آن کلمات کلیدی به حراج نمی روند.

ما ویکی پدیا را به عنوان یک کلمه کلیدی حذف کرده ایم زیرا معقول است که برای افرادی که به دنبال مقاله های ویکی پدیا هستند تبلیغ نکنند. به یاد داشته باشید ، افرادی که در اینترنت به جستجوی موارد خاص می پردازند ، همواره قصد جستجو خاصی دارند. این همان چیزی است که شما باید خود را با تبلیغات خود متمرکز کنید.

نکته 5: با برنامه های افزودنی کار کنید

برنامه های افزودنی ، همانطور که از نام آن پیداست ، برنامه های افزودنی برای تبلیغات شما هستند. پسوندها که اغلب دست کم گرفته می شوند ، می توانند تغییری ایجاد کنند. افرادی که تبلیغات شما را می بینند ، در کسری از ثانیه تصمیم می گیرند که آیا روی آنها کلیک خواهند کرد یا خیر. اگر مجبور باشند بیش از دو یا سه کلیک برای به دست آوردن آنچه مورد نظر هستند ، انجام دهند ، احتمالاً آنها شروع خواهند کرد.

این جایی است که برنامه های افزودنی بازی می شوند. آنها تبلیغات شما را با کارکردهای مفید گسترش می دهند تا به بهتر تبدیل و نرخ کلیک از طریق آنها برسید. اگر فقط با یک کلیک بتوانند این کار را انجام دهند ، مردم مایل هستند با شما تماس بگیرند یا با شما قرار ملاقات بگذارند.

بهترین چیز این است که برنامه های افزودنی Google Ads بدون هیچ هزینه اضافی می آیند. آنها رایگان هستند.

Google Ads بسته به هدف تبلیغات تبلیغاتی خود ، انواع تبلیغات زیر را برای تبلیغات شما ارائه می دهد:

 • برنامه افزودنی موقعیت مکانی: اگر شما بهینه سازی موتور جستجوی محلی را انجام می دهید یا به طور کلی بعد از نتایج جستجوی محلی هستید ، این پسوند خوب است. برای فروشگاه های آجر و ملات مناسب است.
 • برنامه افزودنی فراخوان: با این برنامه افزودنی ، تماس دیگری برای اقدام به تبلیغ خود اضافه می کنید. این امکان را به شما می دهد تا به طور کلی به تبدیل های بالاتر و نرخ کلیک کلیک کنید.
 • برنامه افزودنی تماس: شماره تلفن خود را به تبلیغ خود اضافه می کنید تا افراد بتوانند با شما تماس بگیرند. اگر تبلیغات شما در دستگاه های تلفن همراه نمایش داده می شود ، یک نماد تلفن وجود دارد که افراد می توانند از آنها برای تماس با شما استفاده کنند.
 • برنامه افزودنی پیام: تبلیغات شما را با عملکرد پیام رسانی گسترش می دهد تا افراد بتوانند پیام های شما را مستقیماً از Google ارسال کنند.
 • برنامه افزودنی سایت: با برنامه افزودنی سایت می توانید بازدید کنندگان را به صفحات خاص وب سایت خود هدایت کنید.
 • فرمت قیمت: قیمت خود را برای خدمات یا محصولات انتخاب شده در آگهی Google نشان می دهد.

ما فقط با مهمترین برنامه های افزودنی سروکار داریم. موارد بیشتری وجود دارد اگر به دنبال یک نمای کلی از برنامه های افزودنی هستید ، به اینجا نگاهی بیندازید.

اما بگذارید گفته شود که برنامه های افزودنی همیشه با آگهی شما نمایش داده نمی شوند. اگر می خواهید بدانید که وقتی Google Ads افزونه ها را روشن یا خاموش می کند ، به اسناد رسمی Google نگاهی بیندازید.

نکته 6: رشد پرداخت شده و ترافیک ارگانیک

در دنیای بازاریابی آنلاین ، تمایز اساسی بین ترافیک ارگانیک و پرداختی صورت می گیرد. تبلیغات Google دوم است. با ترافیک پرداخت شده ، می توانید سریعتر شروع کنید و در زمان کمتری به افراد بیشتری برسید. این گفته ، هزینه بیشتری برای شما دارد.

هنگامی که با Google Ads شروع می کنید ، مهم است که در مورد رشد بلند مدت نیز فکر کنید. از ترافیک ایجاد شده به گونه ای استفاده کنید که از ابتدا روی جامعه خود کار کنید. سعی کنید تا حد امکان آدرس ایمیل ، نام و اطلاعات کلی در مورد جامعه خود به دست آورید.  

به این ترتیب ، شما نه تنها می توانید جامعه خود را تثبیت کنید بلکه با تبلیغات فیس بوک و سیستم عامل های دیگر آن را مجدداً عقب نگه دارید و گسترش دهید.

نکته 7: رقابت خود را اذیت کنید

اگر افراد به دنبال نام های تجاری رقبای شما هستند ، می توانید به سادگی در جستجوی آن دسته از کلید واژه ها باشید تا در نتایج جستجو ظاهر شوند.

ما با استفاده از Shopify به عنوان نمونه به شما نشان می دهیم که چه چیزی به نظر می رسد. Shopify ، به عنوان یک راه حل تجارت الکترونیکی ، با WooCommerce ، BigCommerce و Magento در رقابت است. وقتی ما BigCommerce را در Google جستجو می کنیم ، تبلیغات زیر را مشاهده خواهیم کرد:

اینجا چیزی است که ما با WooCommerce دریافت می کنیم:

هنگامی که افراد به دنبال رقبای خود می روند ، Shopify توانست مارک خود را از بازار خارج کند. این ممکن است یک روش بحث برانگیز باشد ، اما کار می کند.

اگر علاقه مند به Shopify هستید ، راهنمای مبتدی ما را به Shopify توصیه می کنیم. اگر از این فناوری استفاده کرده اید و توصیه های عمیق تری می خواهید ، به راهنمای پیشرفته ما برای Shopify نگاهی بیندازید.

نکته 8: آزمون ، تست ، تست

مهم نیست چقدر دانش تخصصی شما فکر می کنید ، هیچ چیز در بازاریابی آنلاین بدون آزمایش کار نمی کند. بازاریابان باتجربه همه چیزهایی که قابل آزمایش هستند را آزمایش می کنند. در آزمایشات به اصطلاح A / B ، وحشی ترین ترکیبات سعی می شوند آنچه را که گروه هدف را به خود جلب می کند و چه چیزی.

در بسیاری موارد ، حتی لازم است که بررسی کنید گروه هدف شما کیست.

توصیه ما به شما این است که جهنم را از کارزار خود آزمایش کنید. هر کاری را به نظر خود ندهید و همه چیز را زیر سؤال ببرید. کلمات کلیدی ، گروه های هدف ، مناطق را مخلوط کرده و پیام های خود را هرچه بیشتر ممکن تغییر دهید تا اینکه دریابید که کدام ترکیب امیدوار کننده ترین است.

درنهایت ، آنچه مهم است ، هدف و میزان دستیابی به آن را از دست داده اید یا آن را از دست داده اید ، نه احساسات شخصی شما. به هر حال ، اینگونه است که شما باید بودجه نیز بدهید.

نکته 9: جستجوی تلفن همراه را دست کم نگیرید

نکته غالباً دست کم در بازاریابی ، نقش جستجوی موبایل است. ما یک پدیده را تجربه می کنیم: ظهور جستجوی تلفن همراه. استفاده از تلفن های هوشمند و به طور کلی جستجوی تلفن همراه از سال به سال در حال افزایش است. در سال 2018 ، 58 درصد از بازدید کنندگان وب سایت از تلفن های هوشمند خود برای مرور وب سایت استفاده کردند.

به گفته این ، آنچه در اینجا مهم است این است که افراد به طور متفاوتی در دستگاه های تلفن همراه جستجو می کنند. به عنوان مثال ، اصطلاحات مختصر هستند زیرا مردم عجله دارند یا وقتی افراد از عملکرد جستجوی صوتی تلفن خود استفاده می کنند از اصطلاحات جستجوی مختلف استفاده می شود.

همچنین باید در نظر داشته باشید که افراد در تلفن های هوشمند صبر بسیار کمتری دارند و سریعتر از وب سایت شما پرش می کنند.

به همین دلیل توصیه می کنیم نه تنها از کلمات کلیدی دیگری استفاده کنید بلکه یک کمپین تبلیغاتی Google دیگر برای موبایل ایجاد کنید. با استفاده از آن کمپین ، می توانید توضیحات ، صفحات فرود و موارد دیگر را بهینه کنید تا در متن تلفن همراه قرار بگیرند.

افکار نهایی

همانطور که اغلب اوقات اتفاق می افتد ، قانون زیر نیز در مورد بازاریابی آنلاین اعمال می شود: هیچ گلوله ای از نقره وجود ندارد. گفته می شود ، هیچ راه حل جهانی یا یک نکته نهایی وجود ندارد که مشکلات بازاریابی شما را از بین ببرد.

نکاتی که تازه خوانده اید بستگی به مشتری ، محصولات ، خدمات ، بازار و بسیاری از پارامترهای دیگر شما دارد. پس از همه ، نحوه اجرای آنها به شما بستگی دارد.

نکته اصلی این است که اگر این چیزی است که شما می خواهید ، باید آزمایش کنید ، سعی کنید و تجربیات خود را با Google Ads انجام دهید. اگر به دنبال کمک حرفه ای هستید ، Adzooma را بررسی کنید.

نظر شما در مورد نکات Google Ads ما چیست؟ آیا شما بهترین شیوه های خاص خود را دارید؟ لطفا در قسمت نظرات ما را مطلع کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map