بهترین ویرایشگر ویدیو رایگان برای سال 2020: HitFilm، Lightworks، Blender و موارد دیگر

ویرایش ویدیو سرگرم کننده فوق العاده است ، و به لطف YouTube ، به راحتی می توانید خلاقیت های خود را با جهان به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید با آن کار را شروع کنید ، اما هنوز آماده پرداخت یک ویرایشگر فیلم نیستید ، روش های زیادی برای انجام این کار به صورت رایگان وجود دارد. برای یافتن بهترین ویرایشگرهای ویدیویی رایگان ، ما به نرم افزار موجود بیشتر نگاه می کنیم.

ابزارهای موجود در این لیست بیشتر ، اما نه همه ، دارای نسخه پولی هستند که ویژگی های اضافی را ارائه می دهد. این ویژگی ها اغلب خوب هستند اما لازم نیستند. از ابزارهای موجود در اینجا می توان برای تولید خروجی با کیفیت استفاده کرد و همه آنها می توانند چیزی در مورد ساخت فیلم به شما یاد دهند. دلخواه ما HitFilm است ، اما همه گزینه های دیگر شما را نیز در جایگاه خوبی قرار می دهند.

اگرچه بسیاری از ابزارهای رایگان خوب وجود دارد که می توانید با آنها نتایج بسیار خوبی کسب کنید ، شاید ارزش جستجوی گزینه های پرداخت شده در آنجا را داشته باشد. لیست ما از بهترین نرم افزارهای ویرایش ویدیو را بخوانید تا ببینید ارزش دلارهای سخت درآمد شما را برای چه چیزی خرج می کند.

انتخاب بهترین نرم افزار رایگان ویرایش ویدیو

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که ما در هنگام رتبه بندی ویرایشگرهای ویدیو به دنبال آنها هستیم. آنچه می خواهید هنگام ویرایش فیلم ها بسته به سطح تخصص شما و همچنین اینکه آیا از آن به صورت حرفه ای یا فقط برای تفریح ​​استفاده می کنید متفاوت باشد. ابزار رایگان برای مبتدیان مناسب تر است ، اما ویراستاران با تجربه تر ممکن است از آنچه در دسترس هستند شگفت زده شوند.

ویژگی ها تعریف می کنند که چه نرم افزاری می تواند انجام دهد ، بنابراین ما قابلیت های آن را در نظر می گیریم و به آنچه ارائه می دهد نگاه می کنیم. تقریباً همه ویرایشگران از یک جدول زمانی با چندین آهنگ استفاده می کنند و گزیده ای از جلوه های صوتی و تصویری و همچنین عناوین متن را ارائه می دهند.

بسیاری از آنها از انواع مختلف فیلمبرداری مانند 3D و multicam و همچنین تثبیت کننده تصویر و تصحیح لنز پشتیبانی می کنند. کاربران جدی نیز از ابزارهای تصحیح رنگ قدردانی می کنند.

اگر نمی توانید نحوه استفاده از آنها را بدانید ، ویژگی های خوبی نیستند ، بنابراین ما همچنین بررسی می کنیم که نرم افزار چقدر بصری است و همچنین در هنگام گیر افتادن چه میزان پشتیبانی به شما می دهد. این امر به ویژه برای کسانی که در حال ویرایش ویدیو هستند ، بسیار مهم است ، و اگر به دنبال ویرایشگر رایگان هستید ، ممکن است این شما باشید.

عملکرد نیز مهم است. ویرایش ویدیو سخت افزار شما را به محدوده آن سوق می دهد ، و اگر در وضوح تصویر بالاتر ویرایش می کنید ، مطمئناً متوجه تأخیر یا کاهش سرعت آن خواهید شد. ما معمولاً با کلیپ های ویدیویی در اندازه وضوح استاندارد تست می کنیم تا ببینیم عملکرد نرم افزار چقدر خوب است. ما به نرم افزار پاسخگو سریع و ارزشمند اهمیت می دهیم و همیشه در جستجوی اشکالات یا خرابی ها هستیم.

پشتیبانی از انواع فرمت های پرونده واردات و صادرات به شما امکان می دهد تا با گسترده ترین طیف مواد منبع کار کنید و تا حد امکان به بسیاری از سیستم عامل ها صادر کنید. این تمایل به منطقه ضعیفی از ابزارهای رایگان است و نرم افزارهای پرداخت شده جامع تر هستند. بیشتر نرم افزارها به شما امکان تولید خروجی 1080p را می دهند ، اما این بسیار مناسب برای به اشتراک گذاری در سایتهایی مانند YouTube است.

نگاهی به بررسی Corel VideoStudio Ultimate ما برای دیدن دامنه قالب های پشتیبانی شده توسط یک نرم افزار معمولی و پولی.

ما همچنین قیمت را بررسی می کنیم ، اما این یک عامل اصلی در اینجا نیست. برخی از این نرم افزار شامل ارتقاء اختیاری است یا نسخه جایگزین پولی با ویژگی های اضافی دارد.

چقدر نرم افزار رایگان خوب است?

این نرم افزار رایگان در اینجا شامل برخی از گزینه های خارق العاده برای زبان آموزان و آماتورها است ، و حتی می تواند به صورت حرفه ای نیز مورد استفاده قرار گیرد ، هرچند که معمولاً به اندازه ابزارهای پولی ویژگی های آن را ارائه نمی دهد. برای اطلاعات بیشتر درباره برخی از بهترین ابزارهای پرداخت در دسترس ، بررسی Final Cut Pro X یا Adobe Premiere CC ما را بخوانید.

در این زمینه رقابت زیادی وجود دارد. بسیاری از ابزارهای رایگان نسخه های برش نرم افزار پرداخت شده هستند. برخی ابزارها نرم افزار اصلی را به صورت رایگان از بین می برند و افزونه ها و افزونه هایی برای خرید دارند. حتی پیشنهادات کاملاً رایگان در اینجا اغلب دارای چند فیلم ضربه ای به نام خود هستند ، بنابراین “رایگان” فرض نکنید به این معنی نیست که نمی توانید با آنها به چیزهای خوبی برسید.

قطعه مورد علاقه نرم افزار رایگان HitFilm Express است که عملکردی عالی ارائه می دهد و از مجموعه ویژگی های خوبی نیز برخوردار است. همچنین برای مبتدیان به اندازه کافی شهودی است. این نسخه پولی دارد که در صورت لزوم می توانید به راحتی آن را ارتقا دهید.

بهترین ویرایشگر ویدیو رایگان: HitFilm Express

HitFilm در دو نسخه عرضه می شود. نسخه رایگان این نرم افزار HitFilm Express ابزاری بسیار توانمند است و شامل بسیاری از ویژگی های خواهر و برادر پولی آن ، HitFilm Pro است. 

هر ویژگی که شامل آن نباشد در نسخه رایگان به عنوان اضافی اختیاری ارائه می شود ، اما اگر قصد خرید آنها را دارید ، می توانید بسته کامل 299 دلاری را نیز خریداری کنید ، زیرا می توانستید بسیاری از اوقات را در نسخه های روزانه صرف کنید.

HitFilm Express طیف وسیعی از جلوه های ویژه را شامل می شود که شامل تار شدن معمول و ترفندهای بصری و همچنین مواردی مانند تصحیح رنگ برای کمک به حرفه ای تر ساختن فیلم های شما است. برخی از لوازم اضافی چشمگیر مانند رعد و برق و باران نیز در نسخه رایگان موجود است. 

همچنین می توانید عناوین را به فیلم های خود اضافه کنید و کلید سازی chroma را انجام دهید. در کل بیش از 400 اثر وجود دارد ، و گرچه این به اندازه 800 موجود در نسخه پرداخت نشده نیست ، شما دقیقاً از گزینه ها کوتاه نیستید.

دلایل دیگری که ما HitFilm Express را دوست داریم

رابط کارآمد و پاسخگو HitFilm Express عملکرد خوبی دارد. در هنگام آزمایش آن ، خروجی با کیفیت ایجاد کرد و تقریباً 60 ثانیه طول کشید تا یک دقیقه فیلم 720p ارائه شود ، با یک دقیقه فیلم 1080p در حدود 100 ثانیه. ما هنگام بالا بردن نرخ فریم مشکلاتی داشتیم ، اما این یک معامله کننده نیست.

HitFilm Express یکی از آسانترین ابزارهایی است که ما استفاده کرده ایم و برای شروع کار مشکلی نیست. رابط کاربری آن بصری و خواندنی است و منوها و کنترل ها به وضوح برچسب خورده اند. گفته می شود ، به عنوان بعضی از ابزارها ، مانند Final Cut Pro X یا Adobe Premiere Pro CC ، به همان اندازه حرفه ای احساس نمی شوید.. 

این برنامه به DVD یا Blu-ray صادر نمی شود ، اما می توانید به قالب های مختلف محبوب مانند MP4 ، MOV و AVI صادرات کنید و تنظیماتی را برای اشتراک گذاری با خدماتی مانند YouTube و Vimeo در اختیار شما قرار می دهد..

اگر برای یادگیری استفاده از آن به کمک نیاز دارید ، فیلم های آموزشی فراوانی در YouTube وجود دارد. در صورت بروز هر مشکلی ، چگونگی انسداد راهنمای YouTube را بررسی کنید. در مورد HitFilm Express و Pro در بررسی HitFilm ما بخوانید.

iMovie

iMovie یک نرم افزار عالی برای مالکان Mac است. اگر با مک شما همراه نبود ، می توانید آن را به صورت رایگان در فروشگاه برنامه پیدا کنید. 

بهترین و ویرایشگر فیلم-ویرایشگر-imovie

این یک رابط کاربری واضح با جدول زمانی خود در پایین ، یک صفحه در سمت چپ که نشان می دهد کلیپ های شما یا جلوه هایی که با آنها کار می کنید نشان داده شده است ، و یک پانل در سمت راست بالا که نشان می دهد شما در حال حاضر روی چه چیزی کار می کنید.

اگر تازه در حال ویرایش ویدیو هستید ، نمی توانید با iMovie اشتباه کنید. استفاده از آن بسیار آسان است ، اما هنوز هم ویژگی های زیادی برای ورود دندان های خود دارد. مانند اکثر نرم افزارهای اپل ، در اصول اولیه خوب است و برش و تنظیم کلیپ های شما بسیار ساده است. اگر می خواهید همه چیز را ساده نگه دارید ، iMovie یکی از انتخاب های بهتر در آنجا است.

دلایل دیگر ما iMovie را دوست داریم

iMovie چند زمینه برای استفاده دارد که برخی از آنها به صورت انیمیشن هستند. همچنین بسیاری از جلوه های عنوان به همراه چندین انتقال وجود دارد تا بتوانید کلیپ های شما را به هم پیوند دهید. شما همچنین می توانید از جلوه های کلیدی Chroma استفاده کنید.

می توانید سرعت فیلم های خود را تغییر داده و فیلم لرزان را تثبیت کنید. اگر به مواردی از قبیل 360 ویرایش یا چند رسانه ای نیاز دارید ، شانس ندارید. اگر از استفاده از iMovie لذت می برید ، و می خواهید با ویرایش ویدیو بیشتر پیش بروید ، به Final Cut Pro X نگاهی بیندازید..

علاوه بر نسخه استاندارد iMovie ، نسخه های دیگری نیز برای دستگاه های iOS موجود است. کار بر روی اینها ممکن است در مقایسه با نسخه دسک تاپ محدود باشد ، اما به این معنی است که می توانید در حرکت کارآمد باشید و کاری را خلاقانه در قطار انجام دهید تا کار کند.

iMovie به شما امکان می دهد فیلم ها را مستقیماً با خدماتی مانند Facebook ، YouTube و Vimeo به اشتراک بگذارید. این فیلم می تواند ویدیوی 4K را اداره کند ، هرچند که گزینه عظیمی از گزینه های خروجی را ندارد. iMovie همچنین از ClassKit ، سیستم اپل برای اجازه دادن به معلمان برای کار اختصاص دادن به دانشجویان پشتیبانی می کند.

کارهای سبک

Lightworks خود را به عنوان ویرایشگر حرفه ای برای همه ارائه می دهد. بارگیری و راه اندازی آسان ، از شما می خواهد که در هنگام راه اندازی ، یک دستگاه شناسه منحصر به فرد به دستگاه خود بدهید ، و این را برای گروه هایی از افراد که در همان پرونده یا کلیپ ها کار می کنند مفید باشد. نسخه رایگان به شما امکان می دهد هفت روز قبل از ثبت نام آن را امتحان کنید ، اما نیازی به پرداخت آن نیست.

اگر در یک گروه آنلاین کار می کنید ، به راهنمای ما به بهترین ابزارهای نرم افزاری تیم مجازی نگاهی بیندازید. اگر اینطور نیست ، مزایای کار از راه دور را بررسی کنید.

Lightworks با استفاده از کنترل های بصری و ساده ، از نظر منطقی بسیار آسان است ، اما در تعدادی از فیلم های اصلی از جمله Pulp Fiction ، Heat و The Wolf of Wall Street نیز استفاده شده است..

با بزرگتر شدن فیلمهای شما ، از طیف وسیعی از فیلترها و گزینه های مرتب سازی در کتابخانه رسانه آن قدردانی خواهید کرد. اگر صدها کلیپ برای مرتب کردن دارید ، Lightworks انتخاب خوبی برای ابزار است. با تمام این کلیپ ها ، بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای فیلم نیز مفید خواهد بود.

منوی راهنما در داخل برنامه وجود ندارد ، که شرم آور است ، اما یک دفترچه راهنمای قابل بارگیری به همراه چندین راهنما در وب سایت آن وجود دارد ، که شامل یک انجمن است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر ، در YouTube آموزش هایی وجود دارد.

دلایلی دیگر که ما کارهای لایوپرست را دوست داریم

Lightworks دارای ابزارهای کشویی و کشویی است تا بتوانید درست زمان بندی خود را آسان کنید. سیستم برش آن کمی دشوار است ، اما UI آن گاه به گاه مشکل دارد ، مانند منوهایی که جزئی از صفحه نمایش هستند.

دارای ویژگی های تنظیم رنگی عالی است و به شما امکان می دهد ظاهر فیلم های خود را تنظیم کنید. همچنین در تیتراژ و جلوه های سه بعدی ساده خوب است. دارای فیلترهای جلوه های دیداری زیادی است ، از جمله کلید کروما و گزینه های مختلف استایل سازی. بسیاری از فیلترهای آن دارای مجموعه ای دقیق از گزینه هستند ، به شما امکان می دهد تا در صورت لزوم آنها را تنظیم کنید.

علاوه بر نسخه رایگان آن ، Lightworks یک پیشنهاد “Pro” با قیمت 437.99 دلار دارد که شامل ویژگی های اضافی مانند خروجی 4K و جلوه های بصری پیشرفته نیز می شود..

ویرایشگر نور-بهترین-رایگان-ویدئو

Lightworks ابزاری با کیفیت و دارای ویژگی های فراوان است ، هرچند نسخه رایگان آن محدودیت هایی دارد. این در دسترس برای ویندوز ، مک و لینوکس است.

مخلوط کن

بلندر که بیشتر به دلیل قابلیت های گرافیکی سه بعدی مشهور است ، شامل ویژگی های ویرایش ویدیو نیز می شود. تقریباً از سال 1998 شروع شده است و دارای منبع آزاد و آزاد است ، بنابراین می توانید کد دلخواه خود را در صورت تمایل تغییر دهید. این یک جامعه بزرگ و مفید برای ارائه پشتیبانی به کاربران دیگر آماده است.

بهترین ویرایشگر-ویرایشگر-مخلوط کن

مخلوط کن به شما امکان می دهد ویرایش اولیه فیلم را انجام دهید ، به شما امکان می دهد کلیپ ها را وارد کنید ، سپس آنها را در صورت لزوم برش داده و ترتیب دهید. برای شروع کار ممکن است به جستجوی توابع اصلی بپردازید. به عنوان مثال ، برای انتخاب و کشیدن کلیپ ها روی راست کلیک کرده و “K” را فشار دهید تا برش هایی را ببینید ، که در ابتدا مشخص نیست. هرچند که این موضوع را بفهمید ، می توانید کارهای زیادی با آن انجام دهید.

علاوه بر اینکه یک ویرایشگر ویدیوی توانا دارد ، Blender ابزاری عالی برای مدل سازی و انیمیشن سه بعدی است. قبلاً در مقاله های ما در مورد بهترین نرم افزار مدل سازی سه بعدی و بهترین نرم افزار گرافیکی سه بعدی به آن نگاه کرده ایم.

اگر می خواهید به صورت سه بعدی کار کنید و سپس نتایج خود را تحریک کنید ، بلندر ایده آل است. اگر تا حد زیادی با فیلمبرداری کار کنید ، اینگونه نیست. برای دریافت ایده در مورد بهترین کارهایی که Blender انجام می دهد ، به مجموعه ای از خروجی آن نگاهی بیندازید.

دلایلی دیگر که مخلوط کن را دوست داریم

مخلوط کن محدود است و به خصوص بصری نیست ، اما آموزش های خوب زیادی وجود دارد که نحوه استفاده از آن را توضیح می دهد. یکی از راهنماهای مورد استفاده ما در استفاده از ابزار خط فرمان برای ترکیب خروجی صوتی و تصویری به آن اشاره کرد ، بنابراین اگر به دنبال چیز ساده و کاربری ساده ای نیستید ، مخلوط کن بهترین انتخاب نیست.

می توانید با افزودن نوارهای جلوه ای ، از جمله تبدیل ، تنظیم رنگ و چند مورد دیگر ، در آهنگ های ویدیویی تنظیماتی را انجام دهید. این یک سیستم قدرتمند است ، هرچند که تشخیص آن دشوار است. همچنین تنظیمات صوتی مانند صدا ، صدا و تابه نیز وجود دارد.

بلندر قوی ترین ویرایشگر کلی در اطراف نیست ، اما قابلیت های ویدیویی آن فقط بخشی از یک بسته کلی عالی است که اگر به صورت خلاق تمایل دارید ، به خوبی می توانید کاوش کنید. همچنین اگر به انیمیشن سه بعدی علاقه دارید ، این انتخاب برتر است.

Wondershare Filmora9

Wondershare Filmora9 یک ابزار رایگان خوب دیگر است. اگر تازه وارد ویرایش ویدیو باشید ، استفاده از آن آسان است و انتخاب بسیار خوبی از ابزار است ، اگرچه دارای ویژگی های زیادی برای کاربران پیشرفته تر است.

Filmora9_004

با کنترل ساده و میانبرهای مفید ، ویرایش اساسی را آسان می کند. می توانید فیلم را مستقیماً از دوربین خود ضبط کرده و صدا را از میکروفون ضبط کنید ، این به شما کمک می کند تا به سرعت کار کنید.

این نرم افزار دارای ویژگی های بسیاری برای یک ابزار رایگان است و می تواند ویرایش 4K و همچنین ابزارهای اکشن بادامک و کلید کروما را کنترل کند. همچنین صدها جلوه ویژه برای بازی با آن دارد. بسیاری از جلوه های صوتی و آهنگ های موسیقی در آن گنجانده شده است ، و می توانید به عنوان مثال تنظیمات مختلفی را در صدا ، صدای جیر جیر و صدا تنظیم کنید..

مانند اکثر ابزارها ، ویرایش در حدود یک جدول زمانی چند خطه است. شما می توانید بیش از 100 آهنگ ویدیویی و 100 آهنگ صوتی داشته باشید و این امکان را به شما می دهد تا روی پروژه های بزرگ کار کنید. با این حال ، ویرایش 360 یا چند رسانه ای ندارد. شما گزینه های صادراتی زیادی دارید ، اما می توانید در DVD منتشر کنید ، اما نه Blu-ray.

دلایل دیگر ما Wondershare Filmora9 را دوست داریم

نکته مهم در نسخه رایگان این است که یک علامت علامت را به فیلمهایی که ایجاد می کند اضافه می کند. این امر باعث می شود که به طور موثری برای اهداف تجاری غیر قابل استفاده باشد ، اگرچه ممکن است در صورت انتشار به یوتیوب یا ساخت فیلم برای دوستان ، آن را قابل قبول بدانید.

نسخه های قبلی از حالت داستانی مفید برخوردار بودند و می توانند یک فیلم کلی را برای فیلم خود ارائه دهند ، اما متاسفانه در این نسخه از بین رفته است.

اگر می خواهید نرم افزار را امتحان کنید ، در مورد ویرایش فیلم بیاموزید یا فقط برای تفریح ​​فیلم بسازید ، بسیار مفید است. اگر تصمیم گرفتید که آن را دوست دارید ، همیشه می توانید با قیمت 69.99 دلار به نسخه پرداخت شده ارتقا دهید. این برنامه همچنین یک برنامه اشتراک را ارائه می دهد. به روزرسانی های اختیاری زیادی نیز وجود دارد که جداگانه پرداخت می شود.

Wondershare Filmora9 برای ویندوز و مک در دسترس است. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی Wondershare Filmora9 ما بخوانید.

سخنان محترم

اگر کنجکاوی در مورد چیزهای دیگر در آنجا هستید ، در اینجا چند گزینه دیگر برای ویرایش ویدیو رایگان وجود دارد که ما به اندازه انتخاب های برتر آنها را ارزیابی نمی کنیم ، اما ارزش آگاهی از آنها را دارید.

داوینچی حل

DaVinci Resolve ابزاری دیگر است که توسط متخصصان مورد استفاده قرار می گیرد و از آن برای فیلم هایی مانند Prometheus و Star Wars: The Last Jedi استفاده شده است. در ویرایش اساسی و تصحیح رنگ بسیار عالی است ، اما با جلوه های نسخه آزاد آن قدرت کمتری دارد.

این یک ابزار محبوب با پایه کاربر بیش از دو میلیون نفر است. ما هنوز بررسی نکرده ایم ، اما این شهرت بسیار خوبی دارد و ارزش بررسی دارد.

نسخه رایگان آن خوب است ، اما اگر تصمیم به ارتقاء به نسخه پرداخت شده آن 299 دلاری را دارید ، از ویژگی های چند کاربره ، ابزارهای سه بعدی و افزونه های مختلف ، به همراه انتخاب گسترده تری از افکت ها بهره می گیرید. این در دسترس برای ویندوز ، مک و لینوکس است.

VideoPad

VideoPad ابزاری برای ویرایش ویدیو است که توسط نرم افزار NCH ساخته شده است. NCH ​​همچنین Prism را ساخت ، که در صدر بهترین گردآوری ویدیوهای مبدل ویدیویی قرار دارد.

رابط کاربری آن تاریخ گذاری شده است و عملکرد عالی نیست. با این حال ، این محصول از کیفیت مطلوبی برخوردار است و موارد اضافی خوبی دارد ، مانند عنوان های بسته برای مخاطبان سخت شنونده.

این برای استفاده غیر تجاری رایگان است ، نسخه خانگی آن 60 دلار قیمت دارد و نسخه استاد آن 99 دلار است. هرچند در زمان نوشتن 50 درصد تخفیف وجود دارد ، بنابراین از پیشنهادات خودداری کنید. برای پیدا کردن پیوند به نسخه رایگان ، باید به دقت نگاه کنید. ما دریافتیم که VideoPad کافی ، اما غیرمسئولانه است. اطلاعات بیشتری در مورد بررسی ویدیوپاد ما بخوانید.

VSDC

VSDC یک ویرایشگر کاملاً رایگان است که هزینه ای برای شما ندارد. برخلاف بیشتر ویرایشگران در اینجا ، نسخه پیشرفته تری با نسخه پیشرفته ندارد. تنها چیزی که هزینه آن را پشتیبانی می کند ، اما با قیمت 10 دلار ارزان است.

این چندین ویژگی مفید دارد ، از جمله کلید سازی کروما. این امکان را به شما می دهد تا در 4K کار کنید و می توانید به طیف وسیعی از قالب ها و همچنین به اشتراک گذاری سایت هایی مانند YouTube ، Facebook و Vimeo به صادرات بپردازید..

علاوه بر یک ویرایشگر ویدیو رایگان ، ویرایشگر ویدیوی رایگان VSDC همچنین دارای نرم افزار ضبط و ضبط فیلم در دسترس است تا به شما در تولید فیلم در درجه اول کمک کند.. 

اگر علاقه مند به پخش ویدیو هستید ، باید به بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای پخش نگاه کنید تا به شما در انجام این کار با خیال راحت کمک کند.

افکار نهایی

همانطور که مشاهده کردیم ، ابزارهای بسیار خوبی برای ویرایش ویدیو وجود دارد که هزینه ای برای آن ندارند. این برنامه ها بطور شگفت آور قادر هستند. آنها ممکن است به اندازه نرم افزار پرداخت شده از نظر ویژگی غنی نباشند ، اما شامل افکت ، انتقال و تصحیح رنگ به همراه ویژگی های ویرایش اساسی می شوند..

برخی از آنها برای ایجاد فیلم های برنده جایزه استفاده شده اند ، بنابراین اگر این موارد را امتحان کنید ، از همان ابزارهایی استفاده خواهید کرد که حرفه ای ها هستند ، و چه کسی می داند ، مهارت های کسب شده ممکن است شما را در مسیر شکوه هالیوود تنظیم کند. . اگر نه ، پس حداقل باید از امتحان کردن آنها لذت ببرید.

وقتی ویرایشگر ویدیوی صحیح پیدا کرده اید ، ممکن است ارزش مرتب کردن فضای ذخیره سازی ابر را داشته باشید یا به جستجوی بهترین نرم افزار مدیریت پروژه برای کمک به سازماندهی پروژه های خود بپردازید.

اگر هرکدام از این ویراستاران را امتحان کرده اید یا سایر افراد را می شناسید ، لطفاً در نظرات به ما بگویید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me