بهترین فضای ذخیره سازی ابر برای افراد غیرانتفاعی 2020

کار برای غیر انتفاعی کار سختی است اما با ارزش. فضای ذخیره سازی Cloud به غیرانتفاعی اجازه می دهد تا بدون داشتن نگرانی در مورد خرید و نگهداری سرورهای خود ، تمام داده های خود را – که بعضی از آنها ممکن است حساس باشند – ذخیره و دسترسی داشته باشد. همچنین به داوطلبان کار از راه دور امکان دسترسی به پرونده ها را به عنوان همتایان مستقر در دفتر خود می دهد.

ما می خواهیم از طریق بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای افراد غیرانتفاعی صحبت کنیم ، اما اگر می خواهید بهترین راه حل های تهیه نسخه پشتیبان برای سازمان هایی مانند این ها را بیابید ، فراموش نکنید که ابتدا به بهترین پشتیبان آنلاین ما برای گردآوری غیرانتفاعی ها نگاهی بیندازید..

بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای افراد غیرانتفاعی چیست؟?

  1. ترسوریت
  2. Google Cloud
  3. جعبه
  4. Dropbox Business
  5. OneDrive for Business

گزینه های خوبی در خارج وجود دارد که مناسب هر سازمان غیرانتفاعی است ، اما Tresorit مورد علاقه ماست. امنیت بالایی از جمله رمزگذاری صفر دانش برای کمک به محافظت از حساس ترین اطلاعات شما ارائه می دهد. همچنین تخفیف های سالم برای افراد غیرانتفاعی واقعی ارائه می دهد و این امر را بسیار ارزان قیمت می کند.

Google Cloud در یک لحظه نزدیک وارد فضای ذخیره سازی رایگان و ادغام برنامه های Google می شود. Box ، Dropbox for Business و OneDrive for Business همگی با در نظر گرفتن مشاغل طراحی شده اند ، اما افراد غیرانتفاعی می توانند از محدوده ذخیره سازی ، تخفیفات و امنیت خوبی در ارائه استفاده کنند.

بیایید به نوبه خود به هر ارائه دهنده نگاهی بیندازیم.

1. Tresorit

امنیت برای افراد غیرانتفاعی بسیار مهم است و این یکی از دلایلی است که Tresorit آن را در صدر لیست ما قرار می دهد. همانطور که از نام آن پیداست و همانطور که بررسی Tresorit ما در عمق بیشتر توضیح می دهد ، Tresorit (از کلمه آلمانی “طاق”) یک قلعه داده برای سازمان های غیرانتفاعی است ، با رمزگذاری دانش صفر ، آن را به یکی از بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر دانش تبدیل می کند..

Tresorit-Security

شما (و سازمان خود) کنترل امنیت داده های خود را کنترل می کنید ، اما تأیید هویت اضافی دو عاملی کمک می کند تا رمز عبور (و حساب) خود را از نقض احتمالات داده ایمن کنید. این رویکرد به این معنی است که اگر رمز عبور خود را گم کنید ، داده های شما از بین می روند ، و راهی برای تنظیم مجدد آن وجود ندارد.

با توجه به این نکته ، شما باید از امنیت رمز عبور خود مراقبت کنید و یک مدیر معتبر رمز عبور می تواند به شما کمک کند. به بهترین مدیر رمز عبور ما برای گردهمایی مشاغل کوچک برای ایده ها نگاهی بیندازید ، با Dashblane و 1Password هر دو ویژگی های خوبی را برای سازمان ها ارائه می دهند.

Tresorit نیز به لطف پشتیبانی از برنامه های Android و iOS گزینه خوبی برای داوطلبان موبایل است. یک سرویس دهنده وب برای دسترسی به داده های شما نیز موجود است ، اما می توانید از برنامه های دسک تاپ برای ویندوز ، macOS و Linux برای همگام سازی پرونده های خود استفاده کنید.

قیمت گذاری Tresorit

امنیت Tresorit بسیار عالی است ، اما قیمت گذاری دلیل دیگری است که Tresorit توصیه برتر ما است. این شرکت معتقد به سازمان هایی است که “در راستای ایجاد منافع اجتماعی” فعالیت می کنند و در نتیجه ، اگر سازمان شما معیارهای خود را رعایت کند ، 50٪ تخفیف در کلیه برنامه های تجاری خود ارائه می دهد..

این تخفیف به این معنی است که افراد غیرانتفاعی می توانند 10 دلار برای هر کاربر در هر ماه به ازای 1 ترابایت ذخیره سازی داده (حداکثر نه کاربر) یا 12 دلار در هر کاربر در هر ماه برای سازمانهایی با 10 یا بیشتر کاربر پرداخت کنند..

2. Google Cloud با G Suite

شرکت های عظیمی از فناوری مانند Google از حمایت از سازمانهای خیریه لذت می برند ، و این پشتیبانی شامل دسترسی رایگان به مجموعه برنامه های بهره وری و ذخیره سازی Google برای سازمان های غیرانتفاعی.

رابط وب Google Drive

با تشکر از برنامه G Suite for Nonprofits ، افراد غیر انتفاعی از Google Docs ، تعداد نامحدودی حساب و همچنین دسترسی به 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی Google Drive استفاده می کنند ، که می توانید در مورد Google Drive ما اطلاعات بیشتری کسب کنید. ذخیره سازی نامحدود در صورت نیاز با به روزرسانی در G Suite Business در دسترس است.

بسته G Suite با پشتیبانی Google Docs همراه است و به داوطلبان شما امکان می دهد تا در زمان واقعی با یکدیگر در پروژه ها همکاری کنند. همچنین می توانید پرونده های خود را با تشکر از اشتراک عمومی فایل به اشتراک بگذارید. این ویژگی ها به یکی از بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای چندین کاربر کمک می کند تا Google Drive به یکی از بهترین فضای ذخیره سازی ابر تبدیل شود.

[Google-Cloud-home.png]

همچنین می توانید راه حل ذخیره سازی ابر خود را با Google Cloud و Storage Made Easy بسازید (به بررسی Storage Made Easy ما مراجعه کنید). این کار شما را قادر می سازد کنترل کامل داده های خود را انجام دهید و به شما امکان می دهد سرور ذخیره سازی Google Cloud شخصی و رمزگذاری شده خود را هنگام استفاده از برنامه های دسک تاپ Storage Made Easy و رابط آنلاین برای مدیریت فایل های خود اجرا کنید..

Google Drive در مقابل Google Cloud

فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان از Google بسیار عالی است ، اما برخی از نقاط جانبی آن نیز وجود دارد. اگر تصمیم دارید از فضای ذخیره رایگان Google Drive خود با G Suite برای افراد غیرانتفاعی استفاده کنید ، شما همان امنیت دیگر ارائه دهندگان مانند Tresorit را ندارید.. 

هیچ رمزگذاری دانش صفر با ذخیره سازی Google Drive موجود وجود ندارد ، به این معنی که Google سرنوشت داده های شما را کنترل می کند ، زیرا یک خط مشی رازداری دارد که به آنها امکان اسکن پرونده های شما را می دهد.

اگر تصمیم دارید به رویکرد خدمات زیرساختی بروید ، شانس بیشتری خواهید داشت. ایجاد سرور ذخیره سازی Google Cloud شما شما را کنترل می کند و به شما امکان می دهد پرونده های خود را بصورت دستی رمزگذاری کنید. همچنان کلیدهای رمزگذاری سرور خود را کنترل خواهید کرد.

تصمیم گیری برای رفتن به Google Cloud در مقابل Google Drive تصمیمی برای سازمان شما است ، اگرچه تصمیم دارید که سرور ذخیره سازی خود را ایجاد کنید ، Storage Made Easy باید این روند را ساده کند..

3. جعبه

جعبه برای مشاغل ساخته شده است ، به همین دلیل ما آن را به عنوان یکی از بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای راه حل های سازمانی ارزیابی می کنیم و به همین دلیل 70 درصد از شرکت های Fortune 500 از خدمات خود استفاده می کنند. 

این همکاری ساده است ، با Google Docs و Office Online Office یکپارچه شده است ، به شما امکان می دهد اسناد را همکار کنید و آنها را مستقیماً در Box ذخیره کنید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی ها را در بررسی Box ما بخوانید.

جعبه وب-مشتری

باکس از رمزگذاری AES 256 بیتی برای داده های در حال استراحت استفاده می کند ، از رمزگذاری TLS با استحکام بالا برای داده های در حال ترانزیت استفاده می شود. متأسفانه ، مانند Google Drive ، جعبه رمزگذاری دانش صفر را ارائه نمی دهد. 

اگر عاشق ویژگی های Box هستید ، اما به دنبال امنیت قوی تری هستید ، در مورد استفاده از محصولی مانند Boxcryptor برای رمزگذاری پرونده های خود فکر کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Boxcryptor ما را بررسی کنید.

جعبه قیمت گذاری

باکس مانند Tresorit ، سازمان های غیرانتفاعی که معیارهای آن را رعایت می کنند ، مجموعه خوبی از تخفیف ها را ارائه می دهد. “اشتراک اهدا شده” برای افراد غیرانتفاعی با 10 پروانه زندگی برای طرح Box Starter همراه با 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می شود. تنها هزینه در اینجا هزینه مدیریت 84 دلار است که نسبت به ذخیره سازی هر کاربر در جاهای دیگر برای سازمانهای بزرگ بطور قابل توجهی ارزان تر است.

اگر به فضای بیشتری احتیاج دارید ، افراد غیرانتفاعی می توانند از 50 درصد تخفیف در برنامه های تجاری استفاده کنند. اگر می خواهید فضای نامحدود داشته باشید ، این هزینه برای هر کاربر در هر ماه با نرخ تخفیف در حدود 7.50 دلار هزینه خواهد کرد – دلیل خوبی برای اینکه جعبه در بهترین لیست کوتاه بین ارائه دهندگان ذخیره آنلاین آنلاین نامرئی ایجاد کرد..

4. تجارت Dropbox

فهرست کوتاه ما بدون ذکر یکی از بزرگترین نام های ذخیره سازی ابر کامل نخواهد بود: Dropbox Business. همانطور که در مورد بررسی قبلی Dropbox Business ما توضیح داده شده است ، این یک تجربه کاربر پسند و گزینه های خوب اشتراک گذاری فایل ، به ویژه برای سازمان های بزرگتر را ارائه می دهد. 

این همچنین یکی از ارائه دهندگان همگام سازی پرونده و اشتراک گذاری پرونده های شرکت ما است که به لطف استفاده از انتقال فایل های سطح بلوک ، بسیار سریع برای سرعت همگام سازی پرونده به ثمر می رسد..

dropbox-business-وب-مشتری

Dropbox تخفیف هایی را برای سازمان های غیرانتفاعی ارائه می دهد ، هرچند که این موارد علنی نشده اند. برای نقل قول باید مستقیماً با Dropbox Business صحبت کنید ، اما می توانید از قیمت استاندارد به عنوان شکل پایه استفاده کنید. با هزینه 12.50 دلار ماهانه برای هر کاربر ، ارزانترین راه حل نیست ، با ذخیره نامحدود 20 دلار برای هر کاربر در هر ماه.

Dropbox Security

چند سالی نگذشته است که از داده های بزرگ Dropbox که بیش از 68 میلیون حساب را تحت تأثیر قرار داده است. در حال حاضر ، Dropbox Business از رمزگذاری AES 256 بیتی برای داده هایی که در اختیار دارد استفاده می کند و از پروتکل TLS برای محافظت از هرگونه داده در هنگام حمل و نقل در برابر حملات در وسط استفاده می کند..  

متأسفانه ، هیچ رمزگذاری دانش صفر به معنای این نیست که Dropbox هنوز کلید داده های شما را نگه داشته است ، بنابراین ممکن است بخواهید آن را قبل از بارگذاری رمزگذاری کنید.

Dropbox Business یک انتخاب خوب برای تیم ها است و اتصال Microsoft Office 365 و Dropbox را برای همکاری در زمان واقعی پروژه آسان می کند. می توانید اسناد را نویسنده کنید ، با هم تغییراتی ایجاد کنید ، همچنین به لطف نسخه سازی به نسخه های قبلی اسناد برگردید.

5- OneDrive for Business

وقتی صحبت از فناوری تجاری می شود ، به تعداد کمی از شرکت ها اعتماد بیشتری نسبت به مایکروسافت می پردازیم. علاوه بر این ، همانطور که بررسی OneDrive برای تجارت ما نشان می دهد ، راه حل ذخیره سازی ابری آن همچنان یک انتخاب محبوب برای مشاغل و سازمان های غیرانتفاعی است. این پشتیبانی با ویندوز و macOS همراه است ، اگرچه پشتیبانی لینوکس فاقد آن است.

آپلودهای سریعتر پرونده نیز به لطف همگام سازی سطح بلاک (به نام “همگام سازی دیفرانسیل” توسط مایکروسافت) برای همه انتقال پرونده ها ارائه می شود ، چیزی که قبلاً فقط برای پرونده های Microsoft Office در دسترس بود..

پوشه onedrive-for-business-sync

مایکروسافت مانند سایر خدمات ، مانند Box ، OneDrive for Business را به عنوان کمک مالی به افراد غیرانتفاعی واجد شرایط ارائه می دهد. هیچ هزینه ای برای استفاده از آن وجود ندارد ، با 1 ترابایت فضای ذخیره سازی OneDrive و دسترسی به Office Online گنجانده شده است. دسترسی به برنامه های دفتر دسک تاپ کمی هزینه اضافی ، حدود 3 دلار در هر کاربر در هر ماه یا 4.50 دلار برای ذخیره سازی نامحدود هزینه خواهد کرد.

OneDrive برای ویژگی های تجاری

اسم آن را از بین می برد – این و مهمترین و مهمترین چیز این محصول تجاری است. به همین دلیل Office کاملاً در تجربه OneDrive یکپارچه شده است و باعث می شود پرونده های خود را از رابط آنلاین OneDrive به راحتی و باز کنید. همچنین می توانید مستقیماً از طریق برنامه های دسک تاپ Office به این حافظه دسترسی داشته باشید و همچنین در اسناد Office بصورت آنلاین با دیگران کار کنید.

OneDrive از رمزگذاری AES 256 بیتی برای داده های در حالت استراحت و پروتکل TLS در هنگام ترانزیت استفاده می کند و Dropbox را برای تجارت تطبیق می دهد. تأیید هویت دو عاملی به صورت استاندارد ارائه می شود ، اما مانند سایر پخش کننده ها ، رمزگذاری صفر دانش برای پرونده های شما وجود ندارد.

چگونه ارائه دهندگان خود را انتخاب کردیم

اگر سایر بررسی ها و مقایسه های ذخیره سازی cloud ما را خوانده اید ، می دانید که ما با ارائه جوانب مثبت و منفی هر یک از ارائه دهندگان را با دقت در نظر می گیریم. در این حالت ، ما روی مهمترین ویژگی های غیرانتفاعی از جمله امنیت ، ابزارهای همکاری و هزینه متمرکز شده ایم. 

به همین دلیل Tresorit به عنوان انتخاب شماره یک ما معرفی می شود ، اما پیشنهادات رایگان ، مانند Google Drive ، نمره بالایی دارند. سرویس های ذخیره سازی ابر که ترکیبی از ویژگی های مناسب را ارائه نمی دهند – حتی برخی از موارد مورد علاقه ما مانند Sync.com – برای شمول در نظر نگرفتند.

ایمن نگه داشتن داده های غیرانتفاعی حساس

افراد غیرانتفاعی با طیف گسترده ای از شرکت ها و افراد مختلف همکاری می کنند. لازم است اطلاعات حساس زیادی ذخیره شود ، خواه آن اطلاعات شخصی باشد یا اطلاعات مالی. به همین دلیل سازمان های غیرانتفاعی با بهترین سیاست های امنیتی موجود به فضای ذخیره سازی ابری نیاز دارند.

فضای ذخیره سازی ابری که رمزگذاری دانش صفر را ارائه می دهد بسیار مطلوب است. این بدان معناست که ارائه دهنده خدمات شما نسخه ای از کلید رمزنگاری شما را ذخیره نمی کند ، و حتی دسترسی به اطلاعات (یا تحت فشار) دسترسی به اطلاعات شما را غیرممکن می کند. گذرواژه‌ها همچنان ضعیف ترین پیوند هستند ، بنابراین احراز هویت دو عاملی نیز توصیه می شود.

باید غیرانتفاعی ها از فضای ذخیره سازی تجاری ابر استفاده کنند?

هرچه پول غیرانتفاعی در هزینه های مشاغل کمتری خرج کند ، بیشتر می تواند آن را به هدف واقعی خود برساند. فضای ذخیره‌سازی ابری تجاری روش ساده ای را برای غیرانتفاعیان فراهم می کند تا نیاز به دستگاههای گرانقیمت ذخیره سازی داده ها و همچنین کارمندان مورد نیاز برای نگهداری آن دستگاه ها را از بین ببرند..

برخی از ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری همچنین تخفیف های سالم به افراد غیرانتفاعی ارائه می دهند که می توانند وضعیت آنها را تأیید کنند و آن را به یک انتخاب اقتصادی پس انداز تبدیل می کنند. این را به خاطر داشته باشید که اگر غیر انتفاعی شما دارای شرایط امنیتی سختگیرانه ای باشد ، باید مطمئن باشید ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری شما می تواند آنها را برآورده کند. 

افکار نهایی

هرکدام از ارائه دهندگان موجود در لیست ما ، یک سازمان غیرانتفاعی را با ویژگی های عالی و ذخیره سازی برای داده های حساس ، حتی با بودجه کافی ، فراهم می کند. Tresorit به دلیل قیمت گذاری سخاوتمندانه و همچنین تنها گزینه ارائه رمزگذاری صفر دانش از جعبه گزینه برتر ما در اینجا است..

Google خیلی عقب نمانده است ، و فضای ذخیره رایگان و دسترسی به سایر محصولات Google مانند Google Docs را با برنامه G Suite for Nonprofits خود ارائه می دهد. با تشکر از Google Cloud و سرویس Storage Made Easy ، حتی می توانید سرور ذخیره سازی مطمئن خود را از بین ببرید.

اگر ارائه دهنده ای را با ویژگی های خوب شرکت می خواهید ، جعبه ، Dropbox Business و OneDrive for Business همه گزینه های خوبی هستند ، هرکدام تخفیف های قیمت گذاری خوبی برای افراد غیرانتفاعی دارند..

اگر از هرکدام از ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری در غیرانتفاعی خود استفاده کرده اید و نظرات خود را برای اشتراک گذاری دارید ، لطفاً در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me