راهنمای پیشرفته برای خرید: نحوه فروش آنلاین در سال 2020

اگر دست به Shopify زده اید – اگر در این مورد را ندارید ، راهنمای مبتدی ما Shopify را بخوانید – احتمالاً با اشکال یا مشکلی روبرو شده اید که کانال های معمولی نمی توانند به شما کمک کنند. این می تواند برنامه ای باشد که خنده دار عمل می کند یا نوعی عملکردی است که قبلاً هیچ کس تا به حال به آن فکر نکرده است. در این موارد مراجعه به Shopify برای کار درست می تواند یک درد واقعی باشد.


این سناریوها ناامید کننده هستند ، اما متاسفانه ، اگر در محیط Shopify کار می کنید ، حقیقت این واقعیت است. با این حال نگران نباشید ، Cloudward.net برای کمک به اینجا است.

در این راهنمای پیشرفته برای Shopify ، ما قصد داریم شما را با موارد پیشرفته تری درباره Shopify اجرا کنیم. ما توضیح خواهیم داد که چگونه یک موضوع مناسب را انتخاب کنید و چگونه می توانید ساختار و طراحی آن را شخصی سازی کنید. علاوه بر این ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه محصولات را به شیوه صحیح اداره کنید و برنامه هایی را که باید در نظر بگیرید نصب کنید. بیا شروع کنیم.

نحوه انتخاب موضوع مناسب برای Shopify

ابتدا می خواهیم برای شما توضیح دهیم که چه موضوعی است. به عنوان نمای فروشگاه خود از آن فکر کنید. شما تصمیم نمی گیرید که مغازه شما بر اساس موضوع شما به چه شکلی به نظر برسد ، اما آن را در یک جهت مشخص راهنمایی خواهید کرد.

مهم است که قبل از شروع ساخت مغازه خود به موضوع مورد نظر خود فکر کنید زیرا انجام این کار بعداً باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود. به عنوان مثال ، اگر موضوعی دارای عملکرد نوار کناری داخلی است ، دیگر لازم نیست که بعداً آن را شخصی سازی کنید زیرا می توانید بدون هیچ تلاشی آن را به فروشگاه خود اضافه کنید.

در Cloudwards.net ، یک لیست چک دستی ایجاد کرده ایم که انتخاب موضوع مناسب را برای شما آسان می کند.

Shopify-Theme-Store

معیار تم 1: الزامات تجاری

هرچه به نظر می رسد غیرقانونی است ، الزامات کسب و کار شما هنگام انتخاب یک موضوع مهم است. همانطور که در مقاله خود در مورد نحوه ساخت وب سایت از ابتدا گفتیم ، همه چیز با یک پیش نویس آغاز می شود.

ابتدا به خواسته های خود بیاندیشید و لیستی از مواردی را که فکر می کنید برای فروشگاه شما ضروری است تهیه کنید. در اینجا لیست کوتاهی از سؤالاتی وجود دارد که هنگام بررسی مضامین Shopify از آنها می پرسیم:

 • چگونه می خواهید مشتریان از طریق فروشگاه شما حرکت کنند
 • باید یک تابع جستجو وجود داشته باشد
 • آیا می خواهید یک نوار کناری با ناوبری داشته باشید
 • آیا به منوی مگا نیاز دارید؟
 • سبد محصولات شما چقدر بزرگ است
 • چگونه می خواهید بعداً فروشگاه خود را تبلیغ کنید
 • آیا به یک نوار لغزنده صفحه بالا احتیاج دارید؟
 • باید مغازه مجهز به وبلاگ باشد

نکته پرتفوی محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بسته به چند محصول شما می خواهید در فروشگاه شما نمایش داده شود ، موضوع شما باید از شما پشتیبانی کند و مانع یا مانع شما نشود. اصولاً در دنیای Shopify سه اندازه نمونه کارها وجود دارد: تک کالایی ، کاتالوگ کوچک و فروشگاه بزرگ.

می توانید مضامین موجود در فروشگاه تم Shopify را پیدا کنید و در صورت مشاهده می توانید ویژگی های مربوط به آنها از جمله اندازه نمونه کارها محصول را در توضیحات هر موضوع پیدا کنید.

Shopify-Theme-Debut-features

اگر موضوعی را دوست دارید که تمام الزامات شما را پوشش نمی دهد ، در اولویت قرار دهید. بعید نیست که یک موضوع پاسخگوی نیازهای شما باشد.

معیار تم 2: بهینه سازی موتور جستجو

از آنجا که ممکن است همیشه تمایل به تبلیغات تبلیغاتی نداشته باشید ، باید در مورد بازاریابی ارگانیک بلند مدت نیز فکر کنید. معقول است که از قبل مهمترین معیارهای بهینه سازی موتور جستجوگر فنی را بررسی کنید ، مانند:

 • اولین بار بارگذاری
 • سرعت صفحه موبایل
 • دسک تاپ سرعت صفحه
 • سازگاری متقابل مرورگر

می توانید سرعت صفحه را با PageSpeedInsights از Google تست کنید. گفته می شود ، زیرا این کار زمان بر است و ممکن است برای همه مضامین امکان پذیر نباشد – شما باید برخی از آنها را بخرید – می توانید از قبل در اینترنت تحقیق کنید.

فهرست صفحه Google- سرعت

معیار تم 3: قیمت

متأسفانه ، پول روی درختان رشد نمی کند و به عنوان یک کارآفرین ، باید مراقب هزینه های خود باشید. به همین دلیل این سوال قدیمی پیش می آید: رایگان یا خرید?

ما می توانیم به شما توصیه کنیم که با مضامین پرداخت شده کار کنید ، اما این تنها نیمی از حقیقت نخواهد بود. بیشتر مضامین پرداخت شده از نظر کارایی بهتر هستند. عادت زنانه. شما باید تصمیم بگیرید که آیا ارزش خرید یک مبلغ پرداختی را بر اساس کاری که قصد دارید با فروشگاه خود انجام دهید ، خریداری کنید.

اگر به سمت طراحی رایگان تکیه می کنید ، خوب است. به این ترتیب ، باید از خود بپرسید که چه تعداد برنامه ، مشابه پلاگین های WordPress ، باید بعد از آن نصب کنید زیرا بیشترین هزینه را دارند و زمان بارگذاری فروشگاه شما را بدتر می کند. شاید منطقی تر باشد تا با یک موضوع پولی شروع به کار کنیم تا یک موضوع رایگان که باید آن را مجهز به برنامه ها کنید.

بهترین روش ، مخصوصاً برای مبتدیان ، چسباندن با مضامین رایگان است زیرا گرفتن پشتیبانی از Shopify راحت تر از طرفهای شخص ثالث است. ما توضیح خواهیم داد که معنای آینده چیست.

معیار تم 4: پشتیبانی

پشتیبانی و مستندات معیار مهمی در انتخاب موضوع Shopify بهینه است. Shopify پشتیبانی از تم های زیر را ارائه می دهد:

 • بی حد و مرز
 • حداقل
 • پرش
 • عرضه
 • ترکیدن
 • شروع کردن – آغاز – اولین
 • ساده
 • ریسک
 • بروکلین
 • روایت

اگر موضوع دیگری غیر از موارد ذکر شده را انتخاب کنید ، به توسعه دهندگان شخص ثالث وابسته خواهید بود. این بدان معناست که Shopify وقتی می تواند جزئیات موضوع را ارائه دهد ، نمی تواند پشتیبانی زیادی ارائه دهد.

گفته می شود ، شما باید بررسی کنید که چقدر پشتیبانی Shopify را به طور کلی ارائه می دهد. معمولاً وقتی صحبت از مسائل فنی و شخصی سازی عمیق می شود ، که به سرعت در مورد Shopify اتفاق می افتد ، این سرویس مانند ارائه دهندگان شخص ثالث ، شما را شارژ می کند یا شما را به یک ارائه دهنده شخص ثالث منتقل می کند ، که باز هم به شما امکان پرداخت می دهد. بخاطر کارش.

مستندات نیز مهم است. به چگونگی مستند بودن مضامین نگاهی بیندازید. تعجب خواهید کرد که کیفیت مستندات موضوع متنوع است. به خصوص با مضامین پرداخت شده ، کیفیت بسیار متفاوت است. می توانید پیوند مربوط به مستندات هر موضوع را در فروشگاه تم Shopify پیدا کنید.

Shopify-Theme-Supply-Documentation

معیار تم 5: بررسی

تاریخ و زمان آخرین اما نه چندان مهم: به جمعیت اعتماد کنید. شما اولین کسی نیستید که یک فروشگاه Shopify را افتتاح می کنید. وقت خود را بگیرید و بررسی ها را بخوانید.

اجازه ندهید که بررسی های بد شما را بیش از حد از استفاده از یک موضوع خاص دلسرد کند. در بسیاری از موارد ، نظرات کاربران نادان یا بیان ناامیدی است که در بخش بررسی کاهش یافته است ، همانطور که در تصویر زیر می بینید.

Shopify-Theme-Debut-Review

“Swagger Boutique” از موضوع اولین شکایت می کند. این بیانیه مبنی بر اینکه تصاویر با تلفن سازگار نیستند ، مزخرف است. کلیه مضامین Shopify مطابق با استانداردهای فعلی است. به همین دلیل است که باید قبل از تصمیم خود ، از توصیه های ما پیروی کرده و نگاهی به بررسی ها بیندازید.

سفارشی سازی: هل دادن پیکسل ها با مایعات

اکنون که موضوع مورد نظر خود را انتخاب کرده اید ، ما می خواهیم به شما بگوییم که چگونه می توانید از مایعات برای سفارشی کردن آن با توجه به نیازهای خود استفاده کنید. توجه به این نکته حائز اهمیت است که اگر سفارشی سازی را شروع کردید ، باید موضوع خود را حفظ کنید زیرا هرگونه تغییر ، شخصی سازی و کار طراحی که انجام داده اید هنگام تغییر مضامین از بین می روند.

به عبارت ساده تر ، شما باید مجدداً کارهای توسعه را انجام دهید. سعی کنید از ابتدا فقط از یک موضوع استفاده کنید و آن را با رمز محافظت کنید.

مشاوره مهم: حتماً چندین نسخه از موضوع خود تهیه کنید. در حالت ایده آل ، شما باید بطور منظم از نسخه های پشتیبان تهیه کنید و به همین ترتیب آنها را نامگذاری کنید ، به خصوص اگر برنامه ها را نصب کنید.

برای اینکه شما را از یک فاجعه احتمالی نجات دهیم ، می خواهیم نحوه استفاده در Shopify را با استفاده از Liquid به شما نشان دهیم. در بخش های بعدی ، به مهمترین مؤلفه های محیط توسعه Shopify نگاهی دقیق تر خواهیم داشت.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد برنامه نویسی Liquid ، به مرجع رسمی Liquid نگاهی بیندازید یا با یک توسعه دهنده تماس بگیرید.

مبانی شخصی سازی

بیایید با برخی از اصول اولیه این کار را شروع کنیم.

برای دسترسی به منوی شخصی سازی فروشگاه خود ، روی “فروشگاه آنلاین” کلیک کنید. یک فهرست باید با موارد زیر ظاهر شود: “مضامین” ، “پست های وبلاگ” ، “صفحه” ، “ناوبری” ، “دامنه” و “تنظیمات برگزیده”. برای ادامه روی “مضامین” کلیک کنید.

در سمت راست صفحه ، دو قسمت بزرگ را مشاهده خواهید کرد: “موضوع فعلی” و “تم های بیشتر”. در منطقه “موضوع فعلی” ، موضوع فعال فعلی را خواهید یافت. منطقه دیگر مضامین را که از فروشگاه تم بارگیری کرده اید نشان می دهد.

Shopify-Theme-Customizing-اصول

در سمت راست موضوع “سفارشی سازی” است. برای دسترسی به منوی شخصی سازی ، روی آن کلیک کنید.

Shopify-Theme-Customizing-The Elements-Customize

اکنون در منوی شخصی سازی هستید ، جایی که می توانید تغییرات دلخواه را در موضوع خود ایجاد کنید. در سمت چپ ، صفحه کنترل خود را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از آن می توانید بخشهای جداگانه صفحه فعال را ویرایش کنید.

Shopify-Theme-Customization-The Basics-Customize-Control-Panel

در کنار “بخش ها” ، منطقه “تنظیمات موضوع” را پیدا خواهید کرد ، جایی که می توانید تنظیمات کلی موضوع را مانند فونت ، رنگ و نماد تنظیم کنید..

Shopify-Theme-Customizing-The Basics-Customize-Control-Panel-Theme-تنظیمات

همچنین در اینجا می توانید مدارک مربوط به موضوع خود و جزئیات تماس را برای پشتیبانی پیدا کنید.

Shopify-Theme-Customized-The Basics-Customize-Documentation

همچنین می توانید در “اقدامات موضوع” به کد مایع موضوع شیرجه بزنید > “ویرایش کد” برای شخصی سازی عمیق تر. بعداً بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

Shopify-Theme-Customizing-The Basics-Edit-Code

در نوار بالا ، می توانید نام موضوعی را که ویرایش می کنید مشاهده کنید. منویی را مشاهده خواهید کرد که می توانید بین صفحاتی که می خواهید شخصی سازی کنید ، پرش کنید.

Shopify-Theme-Customized-The Basics-Customize-Change-page

در کنار آن منو ، می توانید بین نسخه دسک تاپ و نسخه موبایل انتخاب کنید.

Shopify-Theme-Customizing-The Basics-Customize-Mobile-Version

توجه به این نکته مهم است که اگر شما در مرحله شخصی سازی هستید ، از طریق اسناد و مدارک کاوش کرده و همه کارها را درست انجام داده اید ، اما این ویژگی هنوز هم کار نمی کند ، ممکن است به این دلیل باشد که برخی از ویژگی های Shopify ، به ویژه برنامه ها ، فقط در صورت کار کردن موضوع منتشر شده است.

بخش ها: قطعه قطعه به یک فروشگاه زیبا

“بخش ها” بلوک های ساختمانی قابل استفاده مجدد هستند که می توانید از آنها برای ساخت و طراحی صفحه اصلی Shopify استفاده کنید. با این وجود هیچ راهی برای استفاده از آنها در صفحات غیر از صفحه فرود وجود ندارد. برای یادگیری یک صفحه فرود چقدر مهم است ، راهنمای ما در مورد نحوه استفاده از Instapage را بخوانید.

در اصل ، Shopify بین بخش های ایستا و پویا تمایز قایل است. همانطور که از نام آن وجود دارد ، بخش های استاتیک به صورت ایستا درون این مضمون ساخته شده اند. هدر و پاورقی نمونه های خوبی از بخش های استاتیک هستند. آنها را نمی توان در فهرست سفارشی سازی اضافه کرد. فقط می توانید آنها را از طریق برنامه نویسی وارد کنید.

Shopify-Theme-Customizing-The Basics-Customize-Static-Sections

از طرف دیگر بخش های پویا بلوک های ساختمانی هستند که می توانید به صورت پویا در ویرایشگر شخصی سازی اضافه کنید. شما این کار را با انتخاب “افزودن بخش” انجام می دهید.

Shopify-Theme-Customizing-The Basics-Customize-Dynamic-Sections

پس از آن ، شما باید لیستی از بخش های موجود را برای موضوع خود مشاهده کنید.

Shopify-Theme-Customizing-The Basics-Customize-Dynamic-Sections-List

اگر لیست شما متفاوت از لیست ماست تعجب نکنید. بخش هایی وجود دارد که اکثر مضامین با هم مشترک هستند ، اما بسیاری نیز بخش های خاص خود را دارند.

بخش مناسب را انتخاب کرده و آن را انتخاب کنید. دکمه “افزودن” باید در کنار نام ظاهر شود. این بخش همچنین در عملکرد پیش نمایش نمایش داده می شود.

Shopify-Theme-Customizing-The Basics-Customize-Add-بخش

اگر می خواهید بخش را وارد کنید ، دکمه “افزودن” را بزنید.

سؤال این است که چرا Shopify در صورتی که فقط بتوانیم از بخش هایی در صفحه اصلی استفاده کنیم ، بین بخش های استاتیک و پویا فرق می گذارد. ما مشکوک هستیم که Shopify در تلاش است تا از قابلیت های بخش در صفحات دیگر نیز استفاده کند.

Theme.scss.liquid: قلب نگاه و احساس شما

اکنون که می دانید چگونه ساختار صفحه فرود خود را تغییر دهید ، ما می خواهیم نحوه تغییر ظاهر آن را به شما نشان دهیم. برای انجام این کار ، بر روی “اقدامات موضوع” ، سپس “ویرایش کد” را انتخاب کنید.

پس از آن ، باید رابط زیر را مشاهده کنید:

Shopify-Development-IDE

در آنجا می توانید تعداد زیادی پرونده را به هفت پوشه بزرگ تقسیم کنید:

 • چیدمان
 • قالب ها
 • بخش ها
 • قطعه قطعه
 • دارایی های
 • پیکربندی
 • محل های محلی

پوشه “دارایی” برای ما بسیار جالب است.

پوشه فروشگاهی-توسعه-پوشه

پرونده “theme.scss.liquid” را باز کنید.

Shopify-Development-SCSS

در بیشتر موارد ، پرونده چندین هزار خط کد دارد. در مثال ما 7،098 خط کد وجود دارد. به این دلیل است که تمام طراحی در آن انجام می شود. اگر می خواهید تغییرات CSS را ایجاد کنید ، خودتان به نفع خود عمل کنید و آن را در آنجا انجام دهید.

محصولات Shopify: دست زدن به محصولات مانند یک حرفه ای

اکنون که می دانید چگونه ظاهر فروشگاه خود را تغییر دهید ، ما می خواهیم در مورد آنچه در داخل آن قرار دارد صحبت کنیم: محصولات. ما در مورد چگونگی ایجاد محصولات در راهنمای مبتدی خود توضیح دادیم. اکنون ، ما قصد داریم عمیق تر شویم و در مورد انواع و گزینه ها صحبت کنیم.

همه محصولات می توانند انواع مختلفی داشته باشند ، گرچه لازم نیست. هر نوع گزینه های مختلفی دارد ، در غیر این صورت انواع آن معنی ندارد. مثال رایج نوع رنگ:

Shopify-Products-Variants

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، بدون نیاز به ایجاد یک محصول جدید برای هر کدام ، که می تواند مفید باشد ، می توانید همان محصول را به رنگ های مختلف مجهز کنید..

نحوه واردات محصولات در Shopify

اگر فروشگاهی با تعداد زیادی محصول دارید ، ممکن است بخواهید که هر محصول را به صورت جداگانه به فروشگاه خود اضافه نکنید. به همین دلیل Shopify ویژگی واردات عمده ای را ارائه می دهد.

در منوی اصلی Shopify ، روی برگه “محصولات” در سمت چپ کلیک کنید تا وارد منوی محصول شوید.

Shopify-Main-menu-Products

ضربه “واردات”

Shopify-Products-Import

باید پنجره ای را مشاهده کنید که بتوانید یک الگوی پرونده .csv را برای واردات بارگیری کنید. آن را با محصولات خود پر کنید و دوباره بارگذاری کنید. از آنجا که قسمتهای موجود در الگو گیج کننده هستند ، توصیه می کنیم هنگام پر کردن از توضیحات رسمی Shopify استفاده کنید.

Shopify-Products-Import-Popup

در اینجا نکات تخصصی بیشتری برای آسانتر کردن واردات وجود دارد:

 • اگر محصولات زیادی وارد می کنید ، ابتدا تصاویر محصولات را در Shopify بارگذاری کنید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که تصاویر از قبل دارای URL Shopify هستند ، که لازم است آن را در پرونده بارگذاری کنید. در غیر این صورت ، شما باید همه تصاویر را به صورت دستی به محصولات و انواع مختلف اختصاص دهید.
 • برای محصولاتی که دارای انواع مختلف هستند ، شما باید قسمتهای خاصی را خالی بگذارید تا Shopify آنها را به عنوان انواع ایجاد کند و نه به عنوان محصولات مستقل.
 • مراقب دام اکسل باشید. اکسل به طور پیش فرض از نقاط دزدگیر به عنوان جداکننده برای پرونده های CSV استفاده می کند ، اما Shopify این کار را نمی کند. اطمینان حاصل کنید که پرونده بارگذاری توسط کاما از هم جدا شده است و نه با جمع شدن.
 • همچنین مهم است که شما لیست ها و شمارش ها را در علائم قیمت گذاری قرار دهید و برای نشان دادن اندازه ها و قیمت ها از دوره ها به جای کاما استفاده کنید.

برنامه ها: پیشرفتهای مفید برای Shopify

مانند افزونه های WordPress ، برنامه های Shopify افزونه های کاربردی هستند که شما مجبورید جداگانه آنها را نصب کنید. برخی از آنها رایگان هستند ، و برخی دیگر نیستند. اگر وردپرس برای همه شما یونانی است ، ما چند راهنمای WordPress را آماده کرده ایم:

 1. راهنمای مبتدی برای استفاده از WordPress
 2. راهنمای واسطه استفاده از وردپرس
 3. راهنمای پیشرفته استفاده از وردپرس

در اینجا بهترین برنامه های Shopify ما وجود دارد:

کیت: تبلیغات بهتر در فیس بوک را اجرا کنید

کیت برنامه ای است که توسط Shopify ساخته شده است تا به شما در بهبود بازاریابی Facebook خود کمک کند. نه تنها استفاده از آن رایگان است بلکه همچنین به عنوان یک دستیار مجازی عمل می کند و برای دریافت ترافیک بیشتر به فروشگاه آنلاین خود ، به طور منظم پیشنهادات Facebook Messenger را پیشنهاد می کند. این برای هر کسی که بازاریابی فیس بوک را برای فروشگاه خود انجام دهد ضروری است.

Oberlo: یافتن محصولاتی برای فروش در Shopify

Oberlo همراه خوبی برای کسانی است که می خواهند با فروشگاه آنلاین خود dropshipping را انجام دهند. این برنامه به چندین بازار dropshipping مانند AliExpress متصل شده است و امکان ورود کالای آسان به فروشگاه Shopify شما را فراهم می کند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که برنامه را مرور کنید تا هزاران هزار محصول را مرور کنید و آنها را با یک کلیک وارد فروشگاه آنلاین خود کنید. پس از اینکه مشتری سفارش خود را در فروشگاه آنلاین خود قرار داد ، شما فقط باید سفارش را در اوبرلو سفارش دهید تا محصولات را مستقیماً از طریق تهیه کننده به مشتری ارسال کنید..

Shopify-Apps-Oberlo

Hotjar: واقعاً درک کنید که بازدیدکنندگان در سایت شما چگونه تعامل دارند

Hotjar ابزاری مفید است که می توانید برای ایجاد نقشه های گرما برای فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید. همچنین این امکان را به شما می دهد تا ضبط های بازدید کننده خود را که در فروشگاه خود حرکت می کنند مشاهده کنید.

این برنامه حس زیادی ایجاد می کند زیرا به شما امکان می دهد قسمت هایی از وب سایت که به خوبی کار می کنند و مواردی که توسط بیشتر بازدید کنندگان نادیده گرفته می شود را شناسایی کنید. این امر به ویژه برای فروشگاه اینترنتی شما مهم است زیرا می خواهید بدانید که به عنوان مثال محصولات مشاهده شده اما خریداری نشده اند. همین امر Hotjar را به یکی از بهترین ابزارهای تولید سرب در بازار تبدیل می کند.

می توانید نحوه کار با جزئیات را یاد بگیرید و چگونه می توانید آن را در وب سایت Hotjar ادغام کنید.

قیمت گذاری سفارشی جسورانه: بهینه سازی فروش و تبدیل

قیمت گذاری سفارشی Bold توسط Bold Commerce ساخته شده است که یک بازیگر بزرگ در محیط Shopify است و بسیاری از برنامه های مفید را توسعه داده است. ما به خصوص به قیمت گذاری سفارشی Bold علاقه مند هستیم زیرا این امکان را به شما می دهد تا تخفیف های حجم و سایر جواهرات قیمت گذاری را فعال کنید. مهمتر از همه ، شما می توانید گروه های مشتری ایجاد کنید و با تخفیف های مناسب به مشتریان وفادار پاداش دهید.

یک نکته مهم در برنامه این است که تجارت جسورانه بسیاری از موضوعات شما را تغییر می دهد تا قیمت گذاری سفارشی جسورانه هموار شود. بسیاری از پرونده های .liquid ، مانند product-template.liquid ، متفاوت به نظر می رسند و نگهداری آنها دشوار است. شما به پشتیبانی Bold Commerce وابسته خواهید بود.

نکات بیشتر در مورد برنامه ها

هر برنامه کد موضوع شما را تغییر می دهد. قبل از نصب هر برنامه ، حتماً از نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر نمی دانید کجا می توانید یک سرویس پشتیبان خوب جستجو کنید ، بررسی پشتیبان گیری آنلاین ما را بخوانید.

اگر چندین برنامه در فروشگاه خود نصب کرده باشید ، ممکن است در نصب موارد اضافی با مشکل روبرو شوید. در بیشتر موارد ، به این دلیل است که مضامین و احتمالاً برنامه هایی که قبلاً نصب شده اند از فروشگاهی برای ذخیره و تغییر کد به گونه ای است که هیچ روش استانداردی برای نصب برنامه های اضافی وجود ندارد.

این هم به همین دلیل است که نباید سعی کنید چندین برنامه را به طور همزمان نصب کنید. تغییرات را به سرعت ردیابی خواهید کرد. وقت خود را بگیرید و یکبار یک برنامه را نصب کنید.

شما باید از دادن دسترسی سریع تیم های پشتیبانی به فروشگاه خود نیز خودداری کنید. در غیر این صورت ، شما نمی دانید کدام برنامه نصب و یکپارچه شده است و کدام یک نیست.

افکار نهایی

امیدواریم نکات و ترفندهای مفیدی را با این راهنمای خرید جامع برای شما ارائه دهیم. Shopify یک بستر مفید و خوب برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در چشم است ، به خصوص اگر نمی دانید چگونه کد گذاری کنید.

گفته می شود ، اگر مهارت های فنی پیشرفته ای دارید ، Shopify به یک متحد قدرتمند و قابل تنظیم تبدیل می شود که می تواند تقریباً برای هر تجارت آنلاین طراحی شود..

اگر سؤالات اساسی تری دارید ، راهنمای مبتدی ما ، که در بالای این مقاله پیوند دارد ، برای شما مناسب است. اگر سؤال دیگری دارید ، در نظرات از آنها سؤال کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map