بهترین پشتیبان گیری آنلاین برای تجارت در سال 2020


اگر شرکتی را اداره می کنید ، باید از یکی از بهترین خدمات پشتیبان آنلاین برای مشاغل کوچک استفاده کنید. از بین بردن داده های شما بسیار آسان است: هارد دیسک ها می توانند نقص عملکرد داشته و SSD ها خطاهای داده بیشتری را تجربه کنند ، حتی اگر میزان خرابی آنها کمتر از یک درصد باشد. 

اگر دچار خرابی سخت افزاری نشوید ، بلایای طبیعی مانند سیل ، آتش سوزی و زلزله ممکن است به رایانه های شما آسیب برساند. علاوه بر این ، یک کارمند ممکن است به طور اتفاقی داده های شما را حذف کند یا یک دزد می تواند لپ تاپ شما را بدزد.

بدیهی نیست که شما نمی خواهید که بتوانید برای بازیابی فایلهای خود به انتخاب بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات تکیه کنید ، اما روشی قابل اطمینان نیست. 

راه حل دائمی تر انتقال داده های خود به ابر است. در آنجا ، داده های شما از امنیت خاص و اقدامات دیگری که برای اطمینان از عدم از بین رفتن آن بهره مند می شوند ، بهره مند می شوند. ما در بخش “امنیتی” در زیر می خواهیم در مورد این اقدامات بیشتر صحبت کنیم. با این حال ، ابتدا قصد داریم از ویژگی های برتر انتخاب کنید.

Contents

بهترین پشتیبان گیری آنلاین برای تجارت

اکنون که بحث کردیم که چرا باید از پرونده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، می توانیم از انتخاب بهترین نسخه پشتیبان آنلاین برای تجارت ، با انتخاب بهترین گزینه شروع کنیم..

ما نمی خواهیم لیستی ارائه دهیم که شامل معیارهایی است که ما برای ارزیابی بهترین خدمات کلی استفاده می کنیم. به این دلیل است که هیچ سرویس پشتیبان گیری وجود ندارد که کاملاً متناسب با نیازهای همه باشد. درعوض ، ما می خواهیم روی پنج معیار مهم متمرکز شویم و سه خدمتی را ارائه دهیم که در هر یک از آنها بسیار عالی هستند.

امکانات

در این دسته ، ما به ویژگی هایی که یک سرویس ارائه می دهد نگاه می کنیم. ما معمولاً این گروه را به دو بخش تقسیم می کنیم: ویژگی های پشتیبان استاندارد و ویژگی های ویژه. IDrive for Business در این گروه بهترین است زیرا دارای کلیه ویژگی های استاندارد استاندارد و برخی از ویژگی های خاص آن است. با این حال ، قبل از ورود به لیست ، اجازه دهید در مورد ویژگی های پشتیبان صحبت کنیم.

ویژگی های استاندارد از جمله ویژگی هایی است که در بیشتر سرویس های پشتیبان کسب و کار وجود دارد که ما آنها را مرور می کنیم. اولین و مهمترین آنها تهیه پشتیبان مداوم است.

تهیه نسخه پشتیبان تهیه مداوم یک ویژگی مهم است زیرا شما را قادر می سازد تا برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را ایجاد کنید و نگران فراموش نشدن برچسب زدن فایلهای جدید یا اصلاح شده برای تهیه نسخه پشتیبان باشید. البته این فقط صادق است اگر در مکانهایی که برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده اند ، فایل ها را اضافه یا تغییر دهید.

پشتیبان گیری افزایشی ویژگی ای است که پشتیبان گیری مداوم را تکمیل می کند زیرا به نسخه پشتیبان پردازش اجازه می دهد تا فقط قسمت هایی از فایلهایی که اضافه یا تغییر یافته اند ، در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و پهنای باند می شود. برای تحقق این امر ، خدمات از الگوریتم کپی کردن فایل سطح بلوک استفاده می کنند.

علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان مداوم ، می توانید از یک برنامه ریز پشتیبان نیز برای تنظیم پشتیبان ساعت ، روزانه ، هفتگی یا حتی ماهانه (بسته به خدمات) استفاده کنید..

اگر نمی خواهید آنچه را که می خواهید پشتیبان تهیه کنید ، انتخاب و انتخاب کنید ، می توانید یک تصویر دیسک ایجاد کنید ، که نشان دهنده یک نسخه دقیق از هارد دیسک شما است. این به عنوان پشتیبان مبتنی بر تصویر شناخته می شود و می توانید در صورت خرابی سخت افزاری از آن برای بازیابی کل رایانه خود استفاده کنید. برخی از خدمات به شما امکان می دهند سیستم خود را به دستگاههایی با سخت افزارهای مختلف بازیابی کنید. 

اگر این چیزی است که شما به آن نیاز دارید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پشتیبان تهیه شده از آن ، بهترین راهنمای نرم افزار تصویربرداری دیسک را بخوانید.

یکی دیگر از ویژگی های مفید پشتیبان گیری از درایو خارجی است. با استفاده از آن ، می توانید از درایوهای خارجی خود به ابر نسخه پشتیبان تهیه کنید. نزدیک به آن امکان تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های ذخیره شده متصل به شبکه یا NAS را دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد NAS ، مقاله ما را بخوانید که توضیح می دهد NAS چیست.

به جای پشتیبان گیری از داده های خود فقط در ابر ، درایو خارجی یا دستگاه NAS ، می توانید هر دو را همزمان با استفاده از نسخه پشتیبان ترکیبی انجام دهید. از این طریق ، پشتیبان ترکیبی لایه دیگری از محافظت را اضافه می کند و روند بازیابی شما را سرعت می بخشد (بازیابی سریعتر از یک دستگاه محلی سریعتر از طریق اینترنت). ما این خدمات را در بهترین نسخه پشتیبان هیبریدی ما برای گردآوری کسب و کار ذکر کرده ایم.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مزایای تهیه نسخه پشتیبان هیبریدی و نحوه تنظیم آن در نسخه پشتیبان هیبریدی ما برای راهنمای SMB بخوانید. تهیه نسخه پشتیبان از Hybrid همچنین اجرای نسخه پشتیبان تهیه 3-2-1 را آسانتر می کند و ما به شما توصیه می کنیم این کار را انجام دهید.

اگر شغل هستید ، احتمالاً سرور دارید. در حقیقت ، احتمال اینکه شما چندین مشتری داشته باشید ، بهتر است اگر یک سرویس بتواند از انواع مختلفی از سرور پشتیبان تهیه کند. این شامل سرورهای فیزیکی و مجازی مانند ویندوز سرور ، سرورهای مک ، سرورهای لینوکس ، VMware ESXi ، Hyper-V ، SQL ، MySQL ، Citrix XenServer و موارد دیگر می شود..

محافظت از تلفن همراه خود ، که احتمالاً دارای اطلاعات تجاری در مورد آن است ، نیز مهم است. شما می توانید به راحتی آن را گم کنید یا کسی ممکن است آن را بدزدد ، بنابراین بهتر است این سرویس علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان از عکس ها و فیلم های خود ، از داده های تلفن همراه خود نسخه پشتیبان تهیه کند. ما در مورد بهترین پشتیبان آنلاین برای موبایل ، خدماتی را که می تواند انجام دهد ، لیست کردیم.

خدمات همچنین درمورد تهیه نسخه پشتیبان نامحدود یا دستگاههای نامحدود متفاوت هستند. آنها هر دو را انجام نمی دهند. تهیه نسخه پشتیبان نامحدود باعث می شود به سرعت نسخه پشتیبان از بسیاری از پرونده ها آسان شود ، به این معنی که مجبور نیستید وقت گرانبهای خود را صرف سرویس پشتیبان خود کنید. شما می توانید این سرویس ها را در بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین نامحدود 2019 ما پیدا کنید.

شما می توانید در مقاله های ما درباره مزایای تهیه نسخه پشتیبان از ابر نامحدود برای SMB ها ، درمورد قسمتهای پشتیبان نامحدود اطلاعات بیشتری کسب کنید. در این صورت ، اگر از یک سرویس پشتیبان نامحدود برای محافظت از بسیاری از رایانه ها استفاده می کنید ، می توانید به سرعت هزینه های خود را اضافه کنید. اگر فقط باید از برخی از فایلهای پخش شده در بسیاری از دستگاه ها محافظت کنید ، بهتر است از خدماتی استفاده کنید که می توانند از دستگاه های نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنند.

اگر اشتباه کردید یا یک پرونده را بطور تصادفی حذف کردید ، نسخه سازی به شما کمک می کند تا به نسخه قبلی نسخه پشتیبان خود برگردید. همچنین در صورت برخورد با باج افزار به شما کمک می کند تا پرونده های خود را بازیابی کنید. 

در یک یادداشت مشابه ، اگر پرونده ها را از نسخه پشتیبان خود حذف کنید ، این بدان معنی نیست که پرونده های شما از ابر نیز حذف شوند. بیشتر خدمات پشتیبان پرونده های شما را تا زمانی که به حد مجاز که در خط مشی حفظ پرونده حذف شده است ، نگه‌دارید. برخی حتی اجازه می دهند پرونده های پاک شده را به طور نامحدود نگه دارید.

آخر ، مفید است اگر یک سرویس گزینه ای برای تهیه نسخه پشتیبان چند رشته ای داشته باشد ، که بصورت همزمان چندین نسخه پشتیبان را انجام می دهد.

ویژگی های “ویژه” همه ویژگی هایی که با “استاندارد” مطابقت ندارند. یک نمونه Acronis Active Protection از Acronis است که بطور فعال اسکن پشتیبان شما را برای نشانه های باج افزار اسکن می کند.

مثال دیگر به اشتراک گذاری فایل ها و پوشه ها است که بیشتر یک چیز ذخیره سازی ابری است. اگر تفاوت در این مورد را روشن نیستید ، مقاله مقایسه آنلاین ذخیره سازی و نسخه پشتیبان ما را بخوانید. برخی خدمات همچنین به شما امکان می دهند پرونده ها را از ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری متصل کرده و تهیه کنید. همچنین مواردی وجود دارد که به شما اجازه می دهد عکس های پشتیبان خود را به روش های مختلف پیش نمایش دهید.

IDrive for Business

اگر به خدمتی احتیاج دارید که دارای کلیه ویژگی های استاندارد – و برخی از آنهایی که نه چندان استاندارد هستند – IDrive for Business راه است. این دستگاه می تواند تعداد نامحدودی از دستگاه ها را پشتیبانی کند ، که شامل سرورهای مختلف ، درایوهای خارجی ، دستگاه های NAS ، رایانه ها و تلفن های هوشمند است. IDrive همچنین می توانید از حساب های Facebook و Instagram خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

idrive-bussines-desktop-client

علاوه بر فضای پشتیبان ابری ، IDrive فضای همگام سازی ابری را فراهم می کند ، که می توانید برای ذخیره سازی پرونده های خود استفاده کنید. ویژگی دیگر ، که از کتابچه راهنمای ذخیره سازی cloud گرفته شده است ، به اشتراک گذاری است. می توانید پرونده ها و پوشه های خود را از طریق ایمیل با دیگران به اشتراک بگذارید و یکی از چندین مجوز را به کاربران بدهید.

شما حتی می توانید از IDrive برای بایگانی پرونده های خود در ابر و ذخیره فضای ذخیره سازی استفاده کنید زیرا IDrive بایگانی واقعی را ارائه می دهد. با تشکر از این ، IDrive حتی اگر آنها را از دستگاه خود حذف کنید ، فایل های شما را در ابر حذف نمی کند.

اگر متوجه شدید که برای تهیه نسخه پشتیبان و یا بازیابی پرونده های شما مدتی طول می کشد ، می توانید از IDrive Express برای سرعت بخشیدن به آن استفاده کنید. IDrive Express یک سرویس پشتیبان گیری و بازیابی پیک است. می توانید درایو را با داده های خود از طریق نامه ارسال یا دریافت کنید. تهیه نسخه پشتیبان از اکسپرس سه بار در سال رایگان است. می توانید در مورد نقد و بررسی و ویژگی های دیگر در بخش نقد و بررسی ما در بخش IDrive for Business اطلاعات کسب کنید.

پشتیبان گیری Acronis

پشتیبان گیری Acronis می تواند به شما در تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی داده ها از بیش از 20 سیستم عامل کمک کند. این سرویس دهنده ها شامل سرورهای فیزیکی ، سرورهای مجازی (VMware ، Hyper-V ، Citrix XenServer) ، برنامه ها ، دستگاه های تلفن همراه و سرورهای مختلف SQL و رایانه های ویندوز ، مک و لینوکس هستند..

بررسی اجمالی acronis-backup-users

Acronis Backup همچنین از دستگاه های خارجی پشتیبانی می کند ، این بدان معنی است که دستگاه های NAS و درایوهای خارجی. تهیه نسخه پشتیبان از شبکه ذخیره سازی نیز موجود است. همچنین می توانید از Acronis Backup برای محافظت از پرونده هایی که در سرویس های ابری مانند Amazon EC2 ، Azure ، OneDrive for Business و سایر موارد محافظت می کنید استفاده کنید..

اگر می خواهید بازیابی دستگاه های با سخت افزار مختلف را انجام دهید ، Acronis نیز می تواند این کار را انجام دهد. Acronis همچنین به شما امکان می دهد بدون هیچ برنامه کاربردی یا نرم افزاری سیستم عامل به یک دستگاه بازگردید. این به عنوان ترمیم فلز لخت شناخته شده است. جالب است که Acronis همچنین به شما امکان می دهد فلز از راه دور را با استفاده از میزبان ESXi و Hyper-V بازیابی کنید..

نکته قابل توجه Acronis Instant Restore نیز هست که به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان تهیه ویندوز یا لینوکس را از دستگاه ذخیره سازی به عنوان یک ماشین مجازی VMware و بدون انتقال اطلاعات در هر کجا استفاده کنید. Acronis همچنین شامل Acronis Notary است که به شما کمک می کند تا از صحت نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Acronis ، بررسی پشتیبان Acronis ما را بخوانید.

CrashPlan

CrashPlan نسخه پشتیبان تهیه واقعی ، نامحدود و بدون محدودیت اندازه و اندازه پرونده را در اختیار شما قرار می دهد. تنها محدودیت ها چندین پرونده در پوشه های سیستم خاص است که CrashPlan از آنها محافظت نمی کند. داشتن پشتیبان نامحدود به این معنی است که شما مجبور به خرید مجوز برای هر رایانه ای هستید که می خواهید از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید.

با این کار ، اشتراک CrashPlan به شما امکان می دهد تا به همان اندازه درایوهای خارجی نسخه پشتیبان تهیه کنید ، و این شامل نسخه پشتیبان تهیه NAS ، حداقل اگر از macOS یا Linux استفاده می کنید ، می باشد. CrashPlan می تواند از سرورهای شما نسخه پشتیبان تهیه کند ، اما نمی تواند از رایانه های شما نسخه پشتیبان تهیه کند.

هیچ نسخه پشتیبان از موبایل وجود ندارد زیرا CrashPlan برنامه های تلفن هوشمند ندارد ، اما سایر ویژگی های اصلی پشتیبان گیری آنلاین موجود است. این موارد شامل تهیه نسخه پشتیبان مداوم ، تهیه نسخه پشتیبان افزایشی ، تهیه پشتیبان برنامه ریزی شده ، تهیه نسخه پشتیبان از درایوهای محلی ، سرعت زیاد ، اعلان های ایمیل و کپی کردن فایل های سطح بلوک. 

crashplan-versioning

CrashPlan همچنین نسخه ای از پرونده را ارائه می دهد ، که می توانید نسخه های پرونده را بر اساس افزایش 15 دقیقه ای حفظ کنید. بعلاوه ، CrashPlan این گزینه را برای شما فراهم می کند که به طور نامحدود پرونده های حذف شده را نگه دارید. اگر به نظر می رسد CrashPlan مناسب برای تجارت شما است ، حتما در مورد CrashPlan ما اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

مقدار

ما اغلب “ارزش” را به عنوان دریافت کمتر ترجمه می کنیم ، و دقیقاً همان چیزی است که ما هنگام تجزیه و تحلیل برنامه های اشتراکی که خدمات ارائه می دهند به دنبال آن هستیم. داشتن برنامه های بیشتر برای انتخاب از اهمیت زیادی برخوردار است ، زیرا این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید طرحی را انتخاب کنید که متناسب با مورد استفاده شما باشد. بعلاوه ، داشتن یک برنامه رایگان یا یک محاکمه به شما امکان می دهد خدمات را قبل از اشتراک آزمایش کنید.

برخی از خدمات شما را مجبور به پرداخت سالانه می داند ، در حالیکه برخی دیگر نیز امکان پرداخت ماهانه را به شما می دهند. ارائه خدمات هر دو مدل قیمت گذاری غیر معمول نیست. اگر تصمیم دارید برای یک سال یا بیشتر از قبل مشترک شوید ، خدمات اغلب تخفیف می دهند. 

مبلغی که باید بپردازید ، اغلب تصمیم گیرنده است ، بنابراین جای تعجب نیست که لیست بهترین خدمات با ارزش متفاوت از ویژگی های مختلف باشد. با تشکر از برنامه نامحدود ارزان قیمت ، Backblaze for Business انتخاب برتر ما است. با این حال ، بهترین انتخاب برای شما تا حد زیادی به نیازهای ذخیره و ویژگی شما بستگی دارد.

خنک کننده برای تجارت

Backblaze برای تجارت فقط 6 دلار در ماه برای تهیه نسخه پشتیبان نامحدود برای یک کامپیوتر است. این بسیار مهم است برای یک کامپیوتر واحد ، و آن را زیر مجموعه CrashPlan. اگر پیش پرداخت یک سال تهیه نسخه پشتیبان را بپردازید ، قیمت در سال به 60 دلار کاهش می یابد. اگر به مدت دو سال بروید ، قیمت 110 دلار است ، به این معنی که کمتر از 60 دلار در هر رایانه در سال پرداخت خواهید کرد.

اگر رایانه های زیادی برای محافظت از خود داشته باشید ، رفتن به یک راه حل محدود پشتیبان گیری احتمالاً موجب صرفه جویی در هزینه خواهد شد. در غیر این صورت ، Backblaze قرار است توافق بهتری داشته باشد. اما قبل از عضویت در آن ، می توانید از آزمایش رایگان 15 روزه آن برای تست سرویس استفاده کنید. اگر قیمت Backblaze شما را جلب کرده است ، برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، Backblaze for Business را مطالعه کنید.

CrashPlan

CrashPlan for Small Business یک برنامه قیمت گذاری نامحدود دارد که 10 دلار در هر ماه برای هر کامپیوتر است. این گران تر از Backblaze است ، و اگر قبل از یک سال پیش پرداخت کنید ، تخفیف نمی دهد.

علاوه بر این ، به خاطر داشته باشید که شما برای تعداد رایانه هایی که CrashPlan در کنسول مدیریت شما فعال می داند پرداخت می کنید ، مهم نیست که آنها از هرگونه نسخه پشتیبان تهیه کرده اند یا نه. اگر دیگر نمی خواهید هزینه یک دستگاه را بپردازید ، می توانید آن را در کنسول مدیریت CrashPlan غیرفعال کنید. این همچنین باعث حذف هرگونه داده پشتیبان موجود برای آن دستگاه خواهد شد.

به همین دلیل ، CrashPlan در هر ماه شارژ می شود ، بنابراین گزینه اشتراک سالانه وجود ندارد. مزیت این است که شما می توانید در هر زمان لغو کنید. اما قبل از اشتراک ، می توانید از آزمایش 30 روزه رایگان برای تست سرویس استفاده کنید.

IDrive for Business

IDrive Business به لطف چندین برنامه خود که در حال حاضر با تخفیف 25 درصدی همراه هستند ، از انعطاف پذیری و مقیاس پذیری بالایی برخوردار است. دو طرح ارزان قیمت شما را برای پرداخت یک سال یا بیشتر از پیش نیاز می کند ، در حالی که بقیه نیز گزینه پرداخت ماهانه را برای شما فراهم می کنند.

برنامه اول 250 گیگابایت فضای تهیه نسخه پشتیبان را با 74.62 دلار در سال به شما می دهد. دوم 500GB برای 149.62 دلار در سال فراهم می کند. در صورت نیاز به تعداد بیشتری ، می توانید 1.25TB را با 374.62 دلار در سال یا 49.95 دلار در هر ماه دریافت کنید. بیشترین چیزی که می توانید با یک اشتراک IDrive for Business کسب کنید ، 12.5TB است.

به خاطر داشته باشید که IDrive علاوه بر فضای پشتیبان شما ، مقدار مساوی از فضای همگام سازی را نیز فراهم می کند. این بدان معنی است که وقتی به عنوان مثال در برنامه 250 گیگابایتی عضو می شوید ، در واقع 500 گیگابایت فضای ابر را در اختیار دارید.

راحتی در استفاده

استفاده از خدمات پشتیبان گیری آنلاین نباید محدود به متخصصان فناوری اطلاعات باشد – و اینگونه نیست – اما ما می بینیم که استفاده از خدمات چقدر راحت است. 

این سرویس باید برای مصرف کنندگان اصلی و نیرو یکسان باشد. برای کمک به آن ، رابط های مشتری باید واضح و شهودی برای استفاده باشد. بطور خاص ، تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی ، دشوار نیست. 

بعلاوه ، سرویس ها باید در بسیاری از سیستم عامل ها روی دستگاه های مختلف کار کنند. این شامل مشتری برای وب ، ویندوز ، macOS ، لینوکس و تلفن های هوشمند است. در میان سرویس ها ، Backblaze یکی از بهترین موارد موجود در توضیحات است.

خنک کننده برای تجارت

Backblaze هارد دیسک شما را هنگام نصب برای پرونده هایی که باید از آنها نسخه پشتیبان تهیه شود ، تجزیه و تحلیل می کند. پس از اتمام نصب ، روند تهیه نسخه پشتیبان شروع می شود. پرونده های جدید به طور خودکار به برنامه پشتیبان شما اضافه می شوند.

مشتری دسک تاپ روی ویندوز و MacOS کار می کند ، اما نه در لینوکس. با این وجود ، استفاده از آن بسیار ساده و آسان است زیرا پنجره اصلی با تنظیمات وارد نشده است. در عوض ، آنها در پشت دکمه “تنظیمات” پنهان شده اند.

backblaze-business-desktop-client

از تنظیمات می توانید انواع پرونده ها و پوشه هایی را که نیازی به تهیه نسخه پشتیبان ندارید ، حذف کنید. این ممکن است تنها ورودی مورد نیاز مشتری شما باشد. علاوه بر این که پرونده ها را حذف نمی کنید ، می توانید عملکرد پشتیبان را بهبود ببخشید ، برنامه پشتیبان گیری را نیشگون بگیرید و فایلهایی را که برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده اند ببینید ، همچنین گزارش ها و مشکلات خود را مرور کنید.

مشتری وب به شما امکان می دهد گروه های تجاری و پشتیبان خود را مدیریت کنید. این بدان معناست که می توانید برای تنظیم مجدد کلمه عبور آنها و حتی دسترسی به پرونده های آنها به حساب کارمندان دسترسی پیدا کنید. با این حال ، کارمندان شما هنگام پیوستن به گروه باید با آن دسترسی موافقت کنند.

می توانید از طریق ایمیل از کاربران دعوت کنید تا به گروه شما بپیوندند یا می توانید پیوند دعوت را کپی و جایگذاری کنید. اگر از امتیازات مدیریت و نظارت از راه دور استفاده می کنید ، می توانید برای اعضای خود یک نصب سکوت گسترده انجام دهید. به طور کلی ، سیستم گروهی با استفاده از طراحی واضح و روشن Backblaze قابل استفاده است. 

برنامه تلفن همراه نیز ساده است. به شما امکان می دهد پرونده های پشتیبان خود را مرور کنید ، مواردی را که بارگیری کرده اید و به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. این ویژگی ها اساسی هستند و هیچ راهی برای به اشتراک گذاردن پرونده ها یا آغاز بازگرداندن برنامه وجود ندارد.

پشتیبان گیری Acronis

تهیه نسخه پشتیبان Acronis یک مشتری دسک تاپ واقعی ندارد ، اما یک عامل Acronis شما را به مشتری وب متصل می کند ، که شما برای مدیریت نسخه پشتیبان خود استفاده می کنید. برای ایستگاه های کاری و سرپرست سرویس گیرنده وب مجزا وجود دارد ، اما آنها مشابه هستند. این راه اندازی در ویندوز ، macOS و Linux کار می کند.

پشتیبان گیری acronis-backup-new-backup

در کل مشتری ها از طراحی مدرن برخوردار بوده و قابل استفاده هستند. مشتری ایستگاه کاری به شما امکان می دهد تا از منوی سمت چپ استفاده کنید تا بین نمای کلی ، دستگاه های متصل ، برنامه های پشتیبان ، مکان های پشتیبان و تنظیمات حرکت کنید. صفحه سمت راست محتویات هر بخش را نشان می دهد. 

نمایش پیش فرض مشتری وب سرور Acronis مدیر کاربر است. این امکان را به شما می دهد تا کاربران ، سرپرستان یا واحدها را ایجاد کنید ، این مجموعه ای از کاربران با سرپرست و دستگاه های متصل است.

اگر در رایانه خود نیستید ، می توانید از برنامه موبایل Acronis برای دسترسی به نسخه های پشتیبان رایانه خود استفاده کنید. همچنین از پشتیبان گیری مداوم برای محافظت از داده های تلفن همراه شما ، از جمله مخاطبین ، عکس ها ، فیلم ها ، تقویم ها و پیام ها استفاده می کند.

“BigMIND

همچنین دارای دکمه های بزرگ در پایین است که به شما امکان می دهد داده ها را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید ، تنظیمات را نیشگون بگیرید و روند بازیابی را آغاز کنید. در کل مشتری نسیمی است که باید از آن استفاده کند.

نمای اصلی مشتری وب داشبورد است ، که مانند مشتری دسک تاپ ، تمام اطلاعات لازم را برای دریافت نمای کلی از نسخه پشتیبان کسب و کار شما نشان می دهد..

مشتری وب همچنین شما را قادر می سازد تا کاربران را از طریق ایمیل دعوت کنید ، خودتان آنها را ثبت کنید یا تعداد زیادی از کاربران را با استفاده از یک پرونده CSV دعوت کنید. همچنین می توانید سرورهایی اضافه کنید و خط مشی هایی ایجاد کنید ، که به شما امکان می دهد از راه دور داده ها را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید ، تنظیمات را مدیریت کرده و امتیازاتی را برای کاربران خود تعیین کنید.. 

بعلاوه ، می توانید انواع فایلهایی را که می خواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، پشتیبان گیری ترکیبی را فعال کنید ، امتیازات را تعریف کنید ، برنامه تنظیم کنید و موارد دیگری را انتخاب کنید. در کل ، مشتری وب جذاب و سر راست است. 

برنامه تلفن همراه به همان اندازه مشتری های قبلی ساده نیست ، اما به شما امکان می دهد تا از گزارش های تماس ، مخاطبین ، عکس ها ، پیام ها ، فیلم ها و انواع پرونده های خود پشتیبان تهیه کنید. به علاوه ، برنامه تلفن همراه می تواند داده های شما را از فیس بوک و اینستاگرام متصل و پشتیبان گیری کند. همچنین می تواند به خدمات ذخیره سازی ابری متصل شود.

در BigMIND Business موارد بیشتری وجود دارد ، و اگر مایل هستید بدانید که این چیست ، بررسی BigMIND Business ما را بخوانید.

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی فایل

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی مواردی است که این سرویس ها در آن قرار دارند. کمترین چیزی را برای رسیدن به هدف اصلی خود مهم است. بزرگترین تفاوت در اینجا این است که آیا سرویس ها از پشتیبان گیری مداوم و همچنین گزینه های تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی ارائه می دهند. این موارد شامل مواردی است که شما می توانید برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید و چه نوع از گزینه های تنظیم را می توانید تغییر دهید.

بهتر است اگر می توانید کل رایانه یا سرور خود ، پارتیشن های خاص ، دستگاه های خارجی ، پرونده ها و پوشه ها یا سایر سرویس های ابری را انتخاب کنید. همچنین مهم است که مشتری فرآیند تهیه نسخه پشتیبان را شروع کند. می توانید خودتان آن را اجرا کنید ، اما تهیه نسخه پشتیبان معمولاً با یک برنامه شروع می شود. هرچه گزینه های بیشتری برای برنامه ریزی شما داشته باشید ، بهتر می شوید.

سرویسی وجود ندارد که همه جعبه های پشتیبان و بازیابی را علامت گذاری کند ، اما موردی که بیشترین بازدید را دارد ، IDrive for Business است.

IDrive for Business

IDrive for Business یک راه حل پشتیبان گیری “با یک کلیک” نیست زیرا مشتری رومیزی از شما می خواهد که پرونده ها و پوشه ها را برای تهیه نسخه پشتیبان به صورت دستی انتخاب کنید. گفته می شود ، IDrive با انتخاب خودکار پوشه های عکس ، اسناد ، موسیقی ، دسک تاپ و فیلم ها برای تهیه نسخه پشتیبان به شما کمک می کند. همچنین می توانید پرونده ها و پوشه های خاصی را از فهرست تنظیمات حذف کنید.

IDrive تهیه نسخه پشتیبان مداوم را ارائه می دهد ، اما فقط مربوط به پرونده های تغییر یافته یا اضافه شده است که کمتر از 500 مگابایت هستند. با توجه به اینكه بسیاری از راه حلهای كسب و كار دیگر پشتیبان گیری مستمر ارائه نمی دهند ، این یک فقدان بزرگ نیست.

تنظیمات idrive-business-dashboard

همچنین می توانید پشتیبان گیری را به صورت دستی شروع کرده یا برنامه ریزی کنید. برنامه ریز به شما امکان می دهد در روزهای مشخص بطور پشتیبان تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید یا به یک برنامه ساعت کاری تغییر دهید. اگر این کار را انجام دهید ، روند تهیه نسخه پشتیبان هر ساعت انجام می شود و می توانید زمان متوقف کردن نسخه پشتیبان را مشخص کنید. به علاوه ، گزینه ای برای فعال کردن اعلان های ایمیل و دسک تاپ وجود دارد.

برنامه زمانبندی گزینه های کافی دارد ، اما ما دوست داریم بتوانیم ساعات مشخصی را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنیم ، همچنین گزینه های هفتگی و ماهانه.

مشابه عملیات پشتیبان گیری ، بازیابی فایل ها به شما نیاز دارد تا پرونده ها و پوشه ها را از ساختار فهرست خود انتخاب کنید. پس از انجام این کار ، می توانید آنها را به مکان اصلی یا جدید خود بازگردانید.

اگر پرونده های زیادی برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی دارید ، می توانید از سرویس پیک IDrive استفاده کنید ، که به شما امکان می دهد از طریق درایوهای ارسال شده از طریق پست پشتیبان تهیه یا بازیابی فایل ها را انجام دهید..

پشتیبان گیری Acronis

اگر به پشتیبان گیری مداوم احتیاج ندارید و تحت تأثیر گزینه های دیگر که IDrive فراهم می کند ، تحت تأثیر قرار نگرفتید ، Acronis Backup احتمالاً مناسب نیازهای شما خواهد بود.

کمی تنظیم شده است تا همه چیز مورد نیاز برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی را انجام دهد ، اما Acronis آن را با تعداد زیادی نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی می کند.

acronis-backup-restore- آغاز می شود

می توانید پشتیبان تهیه کل دستگاه ، درایوهای خاص یا پرونده ها و پوشه های خود را انتخاب کنید. اگر پرونده ها و پوشه ها را انتخاب کنید ، باید ساختار فهرست خود را مرور کنید و آنچه را که می خواهید محافظت کنید ، انتخاب کنید. مقصد تهیه نسخه پشتیبان شما می تواند یا Acronis cloud یا یک پوشه محلی باشد. 

هیچ نسخه پشتیبان مداوم وجود ندارد ، به این معنی که یا مجبورید برنامه ای را تنظیم کنید یا نسخه پشتیبان خود را به صورت دستی اجرا کنید. برنامه ریز به شما امکان می دهد بصورت پشتیبان ساعتی ، روزانه ، هفتگی یا ماهانه را اجرا کنید. بیشتر اوقات شما می توانید نسخه پشتیبان تهیه کنید ، هر 10 دقیقه در طول روز است.

برنامه ریز همچنین به شما امکان می دهد تا زمان شروع و زمان برش را برای اجرای نسخه پشتیبان تهیه کنید. گزینه های دیگر شامل شروع تهیه نسخه پشتیبان از زمان شروع سیستم یا خاموش شدن سیستم ، وقتی کاربر وارد سیستم می شود و موارد دیگر.

علاوه بر تعیین برنامه ، می توانید تعیین کنید که Acronis چه مدت باید نسخه پشتیبان تهیه فایل های قبلی را حفظ کند. هنگامی که شما یک قانون را تعیین می کنید ، می توانید از تعداد پشتیبان گیری یا با توجه به سن ، نسخه پشتیبان تهیه کنید. علاوه بر این ، می توانید پرونده های پشتیبان گرفته شده را به مکان دیگری تکرار کنید.

پس از اتمام برنامه تهیه نسخه پشتیبان ، می توانید تنظیمات اضافی را تنظیم کنید ، از جمله امکان تنظیم محرومیت از نوع فایل ، هشدارها ، دستورات پیش و پس از پشتیبان گیری ، مدیریت خطا و موارد دیگر.

روند بازیابی ساده است. این امر به شما نیاز دارد تا دستگاهی را که با پشتیبان تهیه شده است ، انتخاب کنید و پرونده ها و پوشه هایی را که می خواهید بازیابی کنید ، انتخاب کنید. می توانید انتخاب کنید که آنها را در محل اصلی خود یا در یک مکان جدید بازیابی کنید. 

مانند فرآیند تهیه نسخه پشتیبان ، فرآیند بازیابی گزینه های پیشرفته ای مانند اعتبار سنجی تهیه نسخه پشتیبان ، اصلاح عملکرد ، محرومیت پرونده و امنیت پرونده.

پشتیبان گیری ابر Zoolz

اگر رویکرد Acronis Backup بسیار چشمگیر به نظر برسد ، ممکن است هنگام تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی پرونده های خود ، از پشتیبان گیری Zoolz Cloud Backup لذت بخش تر بدانید.

مشتری دسک تاپ به شما امکان می دهد تا پوشه های خاصی را در سیستم فایل خود برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید یا به شما امکان می دهد فایل های پشتیبان را بر اساس دسته بندی ها ، از جمله پست ، اسناد ، موسیقی ، فیلم ها ، فایل های اداری ، پرونده های مالی و موارد دیگر تهیه کنید..

bigmind-business-وب-مشتری

اگر پوشه ها و پرونده های خاصی را می خواهید ، یک ساختار درخت به شما کمک می کند تا به سرعت آنها را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. تنظیمات پشتیبان گیری شما می توانید برنامه ریزی پشتیبان ، سرعت پهنای باند و فعال کردن پشتیبان هیبریدی.

برنامه ریز به شما امکان می دهد تا هر پنج دقیقه یا به ندرت 24 ساعت از نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین شما می توانید نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در روزهای مشخص در زمان های مشخص اجرا و خاتمه دهید. 

فرآیند بازیابی به شما امکان می دهد تا پرونده های خود را به مکان اصلی یا جدید خود برگردانید ، پرونده ها را فقط از یک محدوده خاص داده بازیابی کنید و هنگام بازیابی آنها در مکان اصلی ، آنچه در مورد پرونده های موجود رخ می دهد را انتخاب کنید.

لازم نیست برای شروع بازگرداندن به مشتری دسک تاپ متکی شوید زیرا مشتری وب به شما امکان می دهد یک بازگرداندن از راه دور برای دستگاه مورد نظر را شروع کنید. به طور کلی ، مراحل تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی ساده است.

Zoolz همچنین خدمات پشتیبان گیری و بازیابی پیک را ارائه می دهد. این تنها در مناطق آمریکای شمالی و اروپا موجود است ، و به اندازه آن از IDrive ارزان نیست. برای جزئیات قیمت ، به نسخه پشتیبان تهیه ابر Zoolz Cloud برای بررسی مشاغل ما مراجعه کنید.

امنیت

یكی از بزرگترین نگرانی ها هنگام انتقال داده های كسب و كار شما به ابر ، عدم امنیت آن است. بستگی به این دارد که امنیت ابر یک سرویس چقدر خوب است. اگر قوی نباشد ، به احتمال زیاد قربانی جرایم سایبری خواهید شد. 

این بدان معناست که ممکن است شخصی اعتبارنامه های شما را بدزدد و یا برنامه تجارت مخفی شما را بخواند ، یا دولت ممکن است گزارش های مالی شما را جستجو کند. با این حساب ، به راحتی می توان فهمید که داشتن امنیت خوب یک ضرورت است.

روش های زیادی برای اطمینان از داده های شما در برابر تهدیدات آنلاین وجود دارد. رمزگذاری یک روش اصلی است زیرا آخرین خط دفاع است. حتی اگر شخصی موفق به سرقت پرونده های شما شود ، آنها قادر به خواندن آنها نخواهند بود. این بدان معنا نیست که سرویس پشتیبان گیری آنلاین شما نمی تواند این کار را انجام دهد. معمولاً کلید رمزگشایی شما را کنترل می کند ، که می تواند پرونده های شما را رمزگشایی کند.

با این حال ، در مورد خدماتی که رمزنگاری خصوصی ارائه می دهند صحیح نیست ، و مانع از خواندن پرونده های شما به غیر از شما می شود. به این دلیل است که فقط کلید رمزگشایی خود را مدیریت می کنید.

متحد نزدیک برای رمزگذاری پروتکل های SSL و TLS هستند که از دستکاری پرونده ها در هنگام انتقال به سرورها در یک مرکز داده جلوگیری می کنند. امنیت مرکز داده همچنین مهم است زیرا در صورت وقوع حادثه یا نقض مرکز داده ها ، پرونده های شما ضروری نیست.

به همین دلیل ، مراکز داده پرونده های شما را در چندین مکان نگه داشته و در برابر بلایای طبیعی ، آتش سوزی و سیل سخت می شوند. سایر روش های امنیتی شامل نظارت ، نرده ها ، دسترسی به کارت های کلیدی ، گشت زنی و موارد دیگر است. اگر اقدامات امنیتی دیتاسنتر مورد توجه شما قرار گرفته است ، مقاله امنیت مرکز داده ما را بخوانید.

اگر کسی موفق به سرقت مدارک شخصی شما شود ، تمام روشهای امنیتی قبلی به شما کمک نمی کنند ، اما تأیید هویت دو عاملی.

سرویس هایی که ما برای این لیست در نظر گرفته ایم از امنیت قوی برخوردار است ، اما IDrive for Business را به لطف توانایی آن در قطع ارتباط از راه دور از یک دستگاه پشتیبان تهیه شده و همچنین مجموعه غنی تر از ویژگی های امنیتی مرکز داده ، ابتدا قرار داده ایم..

IDrive for Business

IDrive فایلهای شما را با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی تقسیم می کند تا از سرورهای شما در هنگام استراحت فایلهای شما محافظت کند. اما قبل از رسیدن به سرور ، داده ها همچنین با استفاده از پروتکل های TLS و SSL در هنگام انتقال رمزگذاری می شوند.

به طور پیش فرض ، IDrive گذرواژه رمزگذاری شما را نگه خواهد داشت ، اما اگر رمزگذاری خصوصی را هنگام راه اندازی اولین IDrive فعال کنید ، می توانید از این امر جلوگیری کنید..

همچنین می توانید تأیید هویت دو عاملی را از طریق سرویس دهنده وب تنظیم کنید. بعلاوه ، مراکز داده IDrive از سیستم های سرکوب آتش ، سیستم های کنترل دما با مناطق خنک کننده جداگانه ، طبقه های بلند شده و قفسه های ساخته شده برای مقاومت در برابر زلزله استفاده می کنند.

آنها همچنین دسترسی ، نظارت 24/7 ، سنسورهای حرکتی و هشدارهای نقض شده در محل را تضمین کرده اند.

یکی دیگر از ویژگی های مفید ، امکان قطع ارتباط از راه دور همگام سازی دستگاه های موجود در حساب شما است. به این ترتیب ، حتی اگر یک لپ تاپ از بین رفته یا به سرقت رفته باشد ، می توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ کس نمی تواند از دستگاه برای دسترسی به هر محتوای همگام شده استفاده کند.

CrashPlan

CrashPlan برای رمزنگاری داده های خود از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند و به شما امکان می دهد برای مدیریت کلید خصوصی خود انتخاب کنید. به علاوه ، CrashPlan از پروتکل TLS استفاده می کند تا پرونده های شما را هنگام انتقال به مراکز داده خود ایمن کند.

مراکز داده علاوه بر سایر محافظت در برابر نفوذ ، از نظارت مداوم بر امکانات آن استفاده می کنند. همچنین این امکانات برای مقاومت در برابر خرابی ها به دلیل نقص ها ، قطع برق ، آتش سوزی ، زلزله و موارد دیگر مجهز شده اند.

علاوه بر این ، CrashPlan شما را قادر می سازد تأیید هویت دو عاملی را برای محافظت از اطلاعات ورود به سیستم خود انجام دهید. همچنین باید بدانید که Code42 ، شرکت مادر اصلی CrashPlan ، یک سازمان دارای گواهینامه ISO 27001 است و مراکز داده CrashPlan تحت تأیید اعتبار سالانه SOC 2 Type 2 قرار دارند. Code42 نیز HIPAA سازگار است.

BackupVault

BackupVault همچنین از داده های شما با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی قبل از ترک دستگاه های شما محافظت می کند ، اما بصورت پیش فرض آن را خصوصی می کند. به علاوه ، از پروتکل SSL برای برقراری ارتباط بین دستگاههای شما و سرورهای BackupVault استفاده می کند. هیچ تأیید هویتی دو عاملی وجود ندارد ، اما ویژگی آن در آثار است. 

مراکز داده BackupVault دارای ویژگی های امنیتی و جسمی متنوعی است. این موارد شامل نظارت ، دسترسی بیومتریک ، هشدار دهنده و دسترسی ایمن و همچنین باتری های اضافی ، پشتیبان گیری از برق و تهویه هوا می باشد..

مراکز داده سازگار با ISO 9001 هستند ، به این معنی که BackupVault نیازهای نظارتی مشتری و مشتری را برآورده می کند. به علاوه ، آنها همچنین دارای گواهینامه ISO 27001 هستند.

افکار نهایی

ما مهمترین دسته های خود را طی کرده ایم و برندگان را برای هر یک از آنها اعلام کردیم. اکنون زمان آن رسیده است که اعلام کنیم برنده کلی چه کسی است. این IDrive برای تجارت است ، به لطف مجموعه ای از ویژگی های غنی ، که شامل پشتیبان گیری مداوم ، برنامه هایی با ارزش عالی است که به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از دستگاه ها ، بایگانی واقعی ، سرویس پیک اکسپرس و سایر موارد را تهیه کنید..

در حالی که ما به عنوان مهمترین معیار در این مقاله از سرعت برخوردار نیستیم زیرا پشتیبان گیری اولیه اغلب مدت زمان زیادی طول می کشد ، IDrive for Business جزء سرویس های سریع تر نیست. اگر به نقل و انتقالات سریع احتیاج دارید و به خاطر ویژگی های برتر ، به پرداخت دلار بالا توجه نکنید ، باید Acronis Backup را در نظر بگیرید.

با توجه به این نکته ، سرویس هایی غیر از این دو ممکن است در موارد استفاده خاص شما بهتر مناسب باشند ، بنابراین برای ایده های جایگزین باید با دسته بندی فوق و بررسی پشتیبان گیری از مشاغل ما مشورت کنید. اگر می خواهید در باره تهیه نسخه پشتیبان به طور کلی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، با کتابخانه تهیه نسخه پشتیبان از مشاغل ما مشورت کنید.

نظر شما در مورد بهترین پشتیبان آنلاین برای مشاغل کوچک چیست؟ کدام سرویس مورد علاقه شماست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map