بهترین نرم افزار حسابداری: نگهداری کتاب های شخصی خود را بصورت آنلاین در سال 2020

نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر به مشاغل کوچک و غیر حسابداران اجازه می دهد تا کتاب های خود را به راحتی مدیریت کنند. این می تواند در هزینه صرفه جویی کند – انجام خود کتاب به این معنی است که شما مجبور نیستید یک حسابدار یا حسابدار بپردازید – و اطلاعات خود را به روز و در دسترس نگه می دارد. ما این دلایل و دلایل دیگر را برای انجام کتابهای شما در ابر در مقاله پیوندی تحت پوشش قرار می دهیم.


هنگامی که تصمیم گرفتید که این انتخاب مناسبی برای تجارت شما باشد ، باید بهترین نرم افزار حسابداری را برای رفع نیازهای خود پیدا کنید. این به صنعت شما و نحوه استفاده شما از برنامه بستگی دارد.

یک سرویس یا مشاغل مبتنی بر پروژه باید هزینه‌ها را به مشتری منتقل کند و نرخ ساعتی را برای پروژه‌ها شارژ کند. اگر تجارت شما موجودی زیادی داشته باشد ، ردیابی و مدیریت یکپارچه یک امتیاز بزرگ است. ویژگی مورد نیاز یک شرکت ممکن است هرگز توسط دیگری مورد لمس قرار نگیرد.

ما رایج ترین ویژگی هایی را که کاربران در نرم افزار حسابداری به دنبال آن هستند ، شکسته ایم و بهترین برنامه را برای هر ویژگی انتخاب کرده ایم تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند.

بعد از تصمیم گیری در مورد اولویت های خود ، می توانید بهترین لیست نرم افزار حسابداری را از لیست ما انتخاب کنید. ما می خواهیم روند انتخاب آن را به آسانی و استفاده از نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر انجام دهیم.

امکانات

ویژگی ها: QuickBooks OnlineFreshBooksWaveXeroZoho کتاب ها عامل رایگانSageOneUp
صورت های تکراری
صورتحساب های مکرر
پردازش پرداخت یکپارچه
برنامه تلفن همراه
پروژه ها
پیگیری زمان
حقوق و دستمزد (فقط انگلیس)
فهرست
دارایی های ثابت

بهترین نرم افزار صورتحساب

یکی از اهداف اصلی نرم افزار حسابداری صورتحساب به مشتریان است. ارسال فاکتور از طریق ایمیل ، با پیوندی برای پرداخت ، در هزینه های پستی شما صرفه جویی می کند. برنامه ای که فاکتورها را ردیابی می کند به شما کمک می کند تا در بالای بدهی های معوق گذشته خود بمانید و در پولی که بدهکار هستید جمع کنید انتخاب یک مورد مناسب برای شما به سودآوری کسب و کار شما کمک می کند.

یک فاکتور خوب دارای زمینه هایی از قبیل شرایط پرداخت ، موعد مقرر ، مقدار کالای مورد یا ساعت های صورتحساب ، تخفیف یا مالیات و مکانی برای ترک یادداشت برای مشتری می باشد. همه فاکتورهای استاندارد در برنامه های اصلی حسابداری دارای آن نیستند.

فاکتورهای Xero شامل شرایطی مانند Net 30 یا گزینه های تخفیف نیستند ، شرایط Sage باید به صورت دستی قرار داده شود و جایی برای اضافه کردن یادداشت به مشتریان در فاکتورهای Wave وجود ندارد. هیچ یک از این معامله گران نیستند ، اما باید مورد توجه قرار گیرند ، به خصوص اگر شما اغلب شرایط را به مشتریان ارائه می دهید.

سفارشی کردن فاکتورها

سفارشی کردن فاکتورها به شما امکان می دهد قلم ها ، رنگ ها و فیلدها را تغییر دهید و همچنین آرم ها را اضافه کنید. گزینه های شخصی سازی متفاوت است. برخی از برنامه ها ، مانند FreshBooks و FreeAgent ، به شما امکان می دهند از میان قالب ها انتخاب کنید ، سپس شما را در ایجاد تغییرات زیبایی شناسی محدود می کند. دیگران ، مانند کتاب Zoho ، شما یک الگوی فاکتور را بارگذاری کرده و آن را در قسمت های آنها نقشه برداری می کنید.

گزینه های سفارشی-فاکتور

QuickBooks Online از شما می خواهد تا چندین مرحله را از طریق فهرست تنظیمات و “سبک های فرم سفارشی” انجام دهید تا تغییرات ساده مانند تغییر رنگ یا قلم را انجام دهید (اطلاعات بیشتر در مورد بررسی آنلاین QuickBooks ما را بخوانید). گرچه می توانید زمینه های داده را تغییر دهید ، طیف گسترده ای از گزینه ها ممکن است برای اولین بار از کاربران نرم افزار حسابداری گیج کننده باشد.

فاکتور تکمیل شده

زمینه های استاندارد و همچنین گزینه ارسال ایمیل را در فرم فاکتور QuickBooks Online مشاهده خواهید کرد. هر دو QuickBooks آنلاین و FreshBooks به شما امکان می دهند فاکتور را مستقیماً به مشتری خود ارسال کنید. مقایسه آنلاین FreshBooks و QuickBooks ، نگاهی عمیق به شباهت ها و تفاوت های برنامه ها ارائه می دهد.

اگر می خواهید سپرده ها را در پروژه ها جمع کنید ، صورت حساب های FreshBooks این قابلیت را دارند.

OneUp شرایط پرداخت استاندارد مانند Net 10 یا Net 30 را به شما می دهد و همچنین گزینه تقسیم پرداخت ها به اقساط.

کتاب های FreshBooks ، QuickBooks Online ، Sage و Zoho به شما امکان می دهد ساعت ها کار کرده روی یک پروژه را به فاکتور مشتری بکشید. با استفاده از Zoho Books ، حتی می توانید قبل از صدور صورتحساب ، زمان را برای تأیید مشتری برای مشتری ارسال کنید.

اضافه کردن فاکتور زمان-اضافه کردن

Xero فقط پروژه ها را به پایان رساند ، اما نمی توانید ساعت ها کار کنید. این یک معامله گر برای یک تجارت مبتنی بر موجودی نخواهد بود ، اما می تواند برای شما بسیار مهم باشد.

صورت های تکراری

تنظیم صورتحساب های مکرر به شما امکان می دهد تا مشتریان صورتحساب را که مرتباً شارژ می کنید ، خودکار کنید. برنامه حسابداری شما فاکتور را در فاصله زمانی مشخص ارسال می کند. بسیاری از خدمات حتی یادآورهای پرداخت خودکار را ارسال می کنند. برای بعضی از مشاغل ، این تنها دلیل کافی برای انجام کتابهایشان در ابر است.

FreshBooks یکی از بهترین عملکردهای صورتحساب مکرر را دارد ، همانطور که در بررسی FreshBooks ما به جزئیات پرداختیم. گزینه “تکرار مجدد” در هر فاکتور وارد شده و به عنوان صفحه بعد از تکمیل یک ظاهر می شود. اگر مثلاً مشتری به طور موقت سرویس را به حالت تعلیق درآورد ، می توانید فرکانس را انتخاب کرده و مکث کنید.

در حال تکرار

اگرچه Wave همچنین دارای ویژگی آسان برای استفاده در صورتحساب صدور صورتحساب است ، اما هزینه های دیرهنگام را به طور خودکار مانند FreshBooks اضافه نمی کند. شما باید فاکتور را دوباره باز کنید و آنها را به عنوان یک مورد خط اضافه کنید. برای مقایسه کامل این دو برنامه ، مقاله FreshBooks vs Wave را بخوانید.

QuickBooks Online به شما امکان می دهد فاکتورهای مکرر را تنظیم کنید ، اما این یک فرایند پر زحمت است. به جای اینکه گزینه های “تکرار” را بعد از وارد کردن فاکتور به شما ارائه دهیم ، همانطور که FreshBooks انجام می دهد ، این باعث می شود که شما به ثبت نام در بانک بروید. هنگامی که در آنجا هستید ، باید معامله ای را که می خواهید دوباره تکرار کنید پیدا کنید و “حفظ کردن” را انتخاب کنید.

صورتحساب های تکراری در FreshBooks و QuickBooks Online شامل پیوندهایی هستند که مشتریان می توانند برای پرداخت صورتحساب خود بر روی آنها کلیک کنند. FreshBooks همچنین به مشتریان اجازه می دهد تا کارت اعتباری خود را در پرونده نگه دارند و صورتحساب خود را به صورت خودکار پرداخت کنند.

Xero ، Wave و Brightbook به کاربران امکان ارسال فاکتورهای مکرر را می دهد ، اما به راحتی به عنوان FreshBooks قابل استفاده نیستند و گزینه های کمتری دارند. OneUp و Sage راهی برای تنظیم فاکتورهای مکرر ندارند ، بنابراین اگر تجارت شما درمورد خدمات ماهانه و هزینه های مسطح شکل گرفته باشد ، آنها بهترین انتخاب نخواهند بود.

وصول مطالبات درخشان

نظارت بر وصول مطالبات معوق گذشته ، جریان پول شما را تحت تأثیر قرار می دهد. داشبورد که مبلغی را مدیون مشتریان است و مدت زمان طولانی آن را ارائه داده اید ، ابزاری عالی برای مشاغلی است که با مسائل مربوط به جریان نقدینگی مبارزه می کنند. گزارش های مربوط به پیر شدن حساب ها مبلغ گذشته را به دلیل مدت زمانی که به شما بدهکار بوده اند ، نشان می دهد.

تمام برنامه های اصلی نرم افزار حسابداری نسخه ای از مطالبات معوق قبلی شرکت شما را در داشبورد اصلی خود ارائه می دهند. برخی مانند FreshBooks و QuickBooks Online نواری را نشان می دهند که از سمت چپ به راست در سراسر صفحه نمایش پخش می شود و هرچه پول بیشتری بدهکار هستید ، به سمت راست حرکت می کند. موج همچنین با یک داشبورد واضح و خوب به ثمر می رسد.

داشبورد از موج

Wave فاکتورهای معوق را به عنوان مبلغ کل دلار در یک جعبه در سمت چپ صفحه نمایش می دهد ، در حالی که Sage تعداد بیشتری از صفحه را نمایش می دهد (بررسی Sage ما را بخوانید). ما داشبوردی را ترجیح می دهیم که کل مبلغ گذشته به عنوان یک گرافیک و به عنوان یک شکل عددی را برای افرادی که اطلاعات را به روش های مختلف ارائه می دهند ، ترجیح می دهد. QuickBooks Online این کار را انجام می دهد.

FreshBooks ، QuickBooks آنلاین و Wave یادآوری پرداخت خودکار را در قبض فاکتورهای گذشته ارسال می کنند. گزینه های مختلف تاریخ وجود دارد ، از ارسال یادآوری در یک هفته تا یک ماه ، اما فقط FreshBooks یادآوری های مشتری را سفارشی می کند. اگر “هفت روز” را برای یادآوری در QuickBooks آنلاین انتخاب کنید ، به کلیه مشتریان یادآوری می شود که ظرف هفت روز هزینه پرداخت کنند.

تا این لحظه ، FreshBooks ممکن بود برنده این گروه باشد. متأسفانه ، گرچه طراحان این شرکت به ساده سازی و ساده کردن روند صورتحساب توجه زیادی کرده اند ، اما گزارش های آن فاقد است. این گزارش یک گزارش مربوط به صورتحساب را ارائه می دهد: پیری حساب ها. نمی توان سفارشی سازی کرد و همچنین نمی توانید داده ها را وارد کنید. گزارشات موج به همین سادگی است.

سود و ضرر

گزارشات QuickBooks Online دارای گزینه های قابل تنظیم ترین است. علاوه بر تغییر دامنه تاریخ ، می توانید گروه بندی های حساب را تغییر دهید ، نمایش داده و داده ها را پایین نگه دارید. این برنامه هفت گزارش مربوط به فاکتورها را به کاربران می دهد: پیری حساب ، جمع آوری ، مانده حساب مشتری ، لیستی از فاکتورها و لیستی از اظهارات ، فاکتورها و فاکتورهای باز و پرداختهای دریافتی.

پوشه همگام سازی

اگر مشتریانی دارید که پرداختهای جزئی انجام می دهند ، فاکتورها و گزارشهای دریافتی مفید خواهد بود. ردیابی مانده های ناشی از مشتری به شناسایی مشتریان مشکل کمک می کند. گزارش مجموعه به طور خلاصه موفقیت تلاش های شما برای جمع آوری مبلغ معوق گذشته است.

Xero همچنین بسیاری از گزارش های فاکتور و مشتری را برای کاربران محاسبه می کند و گزینه های سفارشی سازی زیادی را در اختیار آنها قرار می دهد. در بررسی Xero ما بیشتر بخوانید. QuickBooks Online تقریبا گزینه های بسیار زیادی دارد ، که می تواند برای مشاغل کوچکتر که در انجام کتابهای خودشان تازه کار هستند بسیار زیاد باشد. اگر می خواهید حساب های دریافتنی را از نزدیک کنترل کنید ، Xero می تواند گزینه خوبی باشد.

فرم-فاکتور جدید

برای صورتحساب و توابع فاکتور ، FreshBooks برنده است. اگر گزارش ها در تجزیه و تحلیل گنجانده شوند ، QuickBooks Online برنده می شود.

برای پرداخت صورتحساب بهترین است

بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک پس از بررسی صورتحساب و جمع آوری هزینه های مدیون ، به نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر نگاه می کنند تا به آنها در مدیریت قبض های خود کمک کنند. ماندن در شرایط خوب با فروشندگان و طلبکاران برای موفقیت دراز مدت یک تجارت مهم است. اگرچه هنگام پرداخت قبض گزینه های کمتری وجود دارد ، اما تفاوت بین برنامه ها وجود دارد.

یافتن یک لایحه جدید در QuickBooks Online دشوار است. بعد از رفتن به صفحه “هزینه” ، آن را در “معاملات جدید” مشاهده خواهید کرد. دوستی کاربر ، به ویژه برای افراد تازه وارد ، در نرم افزار فاقد آن هستند.

پرداخت قبوض از طریق نرم افزار حسابداری

هنگامی که صورتحساب را در QuickBooks Online وارد کردید ، می توانید آنها را به صورت دسته ای چاپ کنید یا آنها را به صورت آنلاین در یک دسته پرداخت کنید. پرداخت چندین قبض به طور همزمان یک ویژگی خوب برای صرفه جویی در وقت است. هزینه ها در نمودار پای در داشبورد اصلی کنار درآمد نشان داده شده است. هر بار که وارد سیستم شوید ، سابقه ای از پرداخت های گذشته را مشاهده خواهید کرد.

پرداخت صورتحساب FreshBooks به شما امکان می دهد هزینه ای را به عنوان صورتحساب و علامت گذاری اضافه کنید ، که برای مشاغل که اغلب هزینه ها را به مشتریان منتقل می کنند ، مفید است. در صورت نیاز می توانید رسید را نیز به عنوان اثبات درج کنید. صورتحسابها در نمودار پای در داشبورد اصلی نمایش داده می شوند و به شما می گویند که پول خود را در کجا خرج می کنید.

داشبورد

داشبورد Xero اطلاعات بیشتری را به همراه صورتحسابهای آینده ، صورتحسابهای منتظر تأیید ، پرداختها و قبضهای معوق که همه هنگام ورود به سیستم نشان داده شده اند نشان می دهد. ما دوست داریم یک نمای کلی از فعالیت پرداخت قبض داشته باشیم. علاوه بر این ، صورتحساب مالیات ها را اضافه می کنید و می توانید چندین خط خط را در یک صورتحساب به حساب های مختلف کدگذاری کنید.

Xero-Dashboard

متأسفانه ، پرداخت قبض Xero دارای یک اشکال قابل توجه است. کلیه پرداخت ها ، از طریق ACH ، چک یا کارت اعتباری ، باید به صورت دستی ثبت شود. بر خلاف QuickBooks آنلاین ، آنها به طور خودکار مطابقت ندارند.

Zoho Books یکی از معدود برنامه هایی است که به شما امکان می دهد مسافت پیموده شده را در هزینه ها ضبط کنید. بعد از اینکه به شما بگویید که آیا آن را در مایل یا کیلومتر ضبط کنید و میزان مسافت پیموده شده را تهیه کنید ، کل بدهی ها را محاسبه می کند. همچنین این امکان را برای اضافه کردن هزینه های اضافی دارد که در صورت پرداخت یکباره صورتحساب ، باعث صرفه جویی در وقت می شود.

ضبط مسافت پیموده شده

OneUp دارای گزینه های پرداخت قبض استاندارد و یک ویژگی منحصر به فرد است. اگر کسب و کار شما در حال برنامه ریزی یک پروژه بزرگ است ، می توانید برای مقایسه چندین نقل قول فروشنده را وارد کنید. آنها کنار هم نشان داده می شوند ، اما هیچ راهی برای فیلتر کردن یا مرتب کردن آنها وجود ندارد.

فرم قبض Sage به شما اجازه نمی دهد مالیات های پرداخت شده را بر روی یک خط جداگانه قرار دهید تا آن را برای گزارش دقیق هزینه ، ردیابی کنید. صورتحساب را نمی توان از طریق آن پرداخت کرد و همچنین در صورت موافقت صورتحساب ، یادآوری ارسال نمی کند. به همین دلایل ، ما نمی توانیم آن را برای پرداخت صورتحساب توصیه کنیم.

صورتحساب فروشنده-داشبورد

برای یک برنامه رایگان ، Wave کارهایی خوب و منطبق با ویژگی های ارائه شده توسط رقبا انجام می دهد. اگرچه شما نمی توانید مالیات را به صورت حساب اضافه کنید ، فیلتر و مرتب سازی معاملات گذشته به منظور تجزیه و تحلیل جریانهای نقدی بهتر از آنچه در QuickBooks Online انجام شده است. همچنین هزینه های حسابهای بانکی همگام شده را کاهش می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی موج ما را بخوانید.

صورتحساب های مکرر

هر برنامه حسابداری آنلاین توانایی پرداخت قبض را به شما می دهد ، اما همه آنها شامل صورت حساب های مکرر نیستند. صورتحساب مکرر همان برگه ای است که معمولاً ماهانه در یک بازه زمانی مشخص ارائه می شود و همیشه به همان مقدار است. نمونه های رایج آن اجاره و خدمات شهری است.

در تنظیم زمان پرداخت مکرر در صورتحساب ، باعث صرفه جویی در وقت می شود. تکرار صورتحساب همچنین تضمین می کند که صورتحساب مهم پرداخت می شود ، حتی اگر صاحب حساب شما با بیمار تماس بگیرد یا کسی فراموش کند که چک را در پست الکترونیکی قرار دهد.

OneUp ، Sage و Wave صورتحساب مکرر ارائه نمی دهند.

در FreeAgent ، روند تنظیم صورتحساب مکرر در آنجا وجود دارد ، اما این تنها در پایان وارد کردن صورتحساب امکان پذیر است. شما نمی توانید نشان دهید که می خواهید لایحه ای در ابتدا عود کند ، و همچنین نمی توانید دوباره برگردید و یک قبض قبلاً وارد شده را بعد از ذخیره آن تکرار کنید. ما آن را با جزئیات بیشتر در بررسی FreeAgent ما پوشش می دهیم.

صورتحساب صفحه اصلی

تنظیم صورتحساب های مکرر در QuickBooks Online مراحل مشابه را برای تنظیم فاکتورهای مکرر دنبال می کند. شما باید به ثبت نام اصلی بروید ، روی پرداخت قبلی به یک فروشنده کلیک کنید و “حفظ کردن” را انتخاب کنید. این روند کمتر از ایده آل است ، زیرا تنها راه تنظیم صورت حساب عود در صورتی است که قبلاً به کسی پرداخت کرده اید.

روند کتاب Zoho نیز پر زحمت است. بعد از وارد کردن هزینه می توانید گزینه “make recurring” را انتخاب کنید ، اما اگر هنوز قبض آن فروشنده را پرداخت نکرده اید ، باید به “تنظیمات” بروید و گردش کار خودکار را تنظیم کنید. به همین دلایل ، نه QuickBooks Online و نه Zoho Books در این گروه از صدرنشین ها قرار نگرفتند.

یافتن و تنظیم صورتحساب تکراری در Xero آسان است. در زیر “جدید” در داشبورد ، “صورتحساب مکرر” را مشاهده خواهید کرد. بعد از وارد شدن در لایحه جدید ، این گزینه نیز هست. ما از صریح بودن پس از روند ناخودآگاه QuickBooks Online قدردانی می کنیم.

هنگامی که شروع به وارد کردن هزینه جدید در FreshBooks می کنید ، “عود مجدد” در سمت راست ظاهر می شود. بررسی FreshBooks و Xero ما در مقایسه با دو برنامه نرم افزاری عمیق تر می شود.

به طور کلی ، ما ترجیح می دهیم صورتحساب های تکرار شونده در Xero ، و همچنین توانایی آن در ردیابی مسافت پیموده شده و داشبورد دقیق تر ، آسان و آسان باشد..

اگر تکرار صورتحساب بعید باشد که تصمیم گیری در انتخاب یک سرویس حسابداری مبتنی بر ابر برای مشاغل شما باشد اگر در انتخاب سخت افزار بین برنامه ها مشکلی ندارید ، می تواند شما را به نفع یکی جلب کند.

گفته می شود ، اگر اصرار دارید که بتوانید صورتحساب را از طریق نرم افزار حسابداری پرداخت کنید ، FreshBooks و QuickBooks Online برای اولین بار در اینجا گره خورده اند.

بهترین پردازش پرداخت تلفیقی

هرچه مشتری بتواند فاکتور خود را پرداخت کند ، آسانتر است ، شما برای جمع آوری مشکل کمتری خواهید داشت. بسیاری از ارائه دهندگان نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر پردازش پرداخت یکپارچه را دارند. این بدان معناست که مشتریان می توانند بر روی پیوند موجود در فاکتور شما کلیک کرده و کارت اعتباری را در پرونده پرداخت یا نگهداری کنند و پرداخت خودکار را تنظیم کنند.

مشاغلی که با جمع آوری فاکتورها نیز مبارزه می کنند باید در نظر بگیرند که پرداخت آن را تا حد امکان آسانتر می کند. شما می خواهید هزینه های پردازش پرداخت را تخمین بزنید و ارزیابی کنید که چگونه آنها قبل از انتخاب یک برنامه حسابداری بر کسب و کار شما تأثیر خواهند گذاشت.

QuickBooks آنلاین و FreshBooks پردازش پرداخت یکپارچه را دارند. اگرچه درصدی از هر معامله ، به علاوه هزینه هر تراکنش را به خود اختصاص می دهند ، مشتریان معمولاً از پرداخت هزینه از طریق پیوند تعبیه شده در فاکتور شما قدردانی می کنند. FreshBooks 2.9 درصد به علاوه 30 سنت و QuickBooks آنلاین هزینه 2.4 یا 2.9 درصد به همراه 25 سنت.

FreshBooks تنها برنامه ای است که امکان ذخیره کارت های اعتباری مشتری را روی پرونده ارائه می دهد. این گزینه به مشتریان امکان ثبت نام در صورتحساب خودکار را نیز می دهد. اگر شغل شما هزینه های منظم را برای خدمات خود شارژ می کند ، این ویژگی بسیار خوبی خواهد بود.

برای پردازش پرداخت در Xero ، OneUp ، Sage و Zoho Books ، باید برای یک برنامه شخص ثالث ثبت نام کنید. Wave با billpay.com کار می کند ، که نیاز دارد مشتریان یک حساب دیگر را تنظیم کنند یا برای پرداخت به یک وب سایت دیگر مراجعه کنند. اگر مشتری زیادی دارید که دوست دارند فاکتورهای خود را از طریق کارت اعتباری پرداخت کنند ، ممکن است بخواهید با برنامه ای ادغام کنید که پرداخت را ادغام می کند.

FreshBooks در صورت نیاز به صورت منظم صورتحساب در این گروه برنده می شود و می خواهید کارت های اعتباری را روی پرونده خود نگه دارید. گفته می شود ، نسبت به QuickBooks Online درصد بالاتری را برای پرداخت های American Express پرداخت می کند. اگر نیازی به پرداخت صورتحساب به مشتریان نیست ، QuickBooks Online را توصیه می کنیم.

بهترین مدیریت پروژه یکپارچه

صاحبان مشاغل که به دنبال نرم افزار حسابداری هستند ، نمی توانند بدانند که برخی از برنامه ها شامل قابلیت های پروژه ها هستند. گرچه آنها معمولاً ویژگی های کامل بهترین نرم افزار مدیریت پروژه را ارائه نمی دهند ، می تواند به داشتن حسابداری به عنوان بخشی از بسته کمک کند. اگر به دنبال یک برنامه مدیریت وظیفه هستید که دارای ویژگی های حسابداری است ، بررسی Mavenlink ما را بررسی کنید.

FreshBooks و OneUp دو مورد از بهترین گزینه های پروژه دارند. FreshBooks یک محیط مشارکتی ایجاد می کند که در آن می توانید از کارمندان ، مخاطبین خارج از کشور و مشتریان برای مشارکت و اشتراک گذاری پوشه ها دعوت کنید. در یک پروژه ، می توانید وظایف را مدیریت کنید ، موعد مقرر را اختصاص دهید و برای ساعت های مختلف نرخ های مختلف ساعت را تنظیم کنید.

در OneUp ، عملکرد “پروژه ها” در فهرست “فروش” پنهان است ، اما پس از یافتن آن ، بسیاری از ویژگی های مشابه خود را در FreshBooks دریافت می کنید. پس از ایجاد یک پروژه ، می توانید وظایف خود را با موعد مقرر ، که حساب خدمات را به صورتحساب و یک تماس با مشتری برای سؤالات اختصاص دهید ، اختصاص دهید. فاکتورها و هزینه ها برای پیگیری بهتر می توانند به یک پروژه مرتبط باشند.

وظایف پروژه

OneUp همچنین آنچه را “وظایف فرصت” برای یک پروژه و ثبت تماسهای تلفنی انجام می دهد ، دارد که به طور خودکار به عنوان غیر قابل پرداخت طبقه بندی می شوند. این ویژگی مفید است اگر نمی خواهید بعد از ورود اطلاعات ، طبقه بندی وظایف را به عنوان صورتحساب یا غیرقابل پرداخت صورت دهید. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل OneUp ما را بخوانید.

FreeAgent خود را در ارائه پروژه های خود از FreshBooks یا OneUp متمایز نمی کند. فعالیت ها و وظایف مربوط به حسابداری را می توان به یک پروژه کشاند. تنظیم پروژه ها به صورت قیمت ثابت یا صورتحساب ساعتی امکان پذیر است. همچنین می توانید یادداشت های عمومی اضافه کنید.

طبق معمول QuickBooks Online ، فعال کردن عملکرد “پروژه ها” به جای اینکه فقط هنگام ورود به سیستم روشن شود ، نیاز به انجام اقدامات غیر ضروری از طریق فهرست تنظیمات دارد..

بر خلاف پروژه های FreshBooks و OneUp ، پروژه های QuickBooks Online فقط به شما امکان می دهد موارد مرتبط با حسابداری را به یک پروژه ردیابی و اختصاص دهید. نمی تواند پرونده ها را به اشتراک بگذارد ، سایر کاربران را به مشارکت یا تنظیم کارهای پروژه ، موعد مقرر یا نقاط عطف دعوت کند. به همین دلیل ، ما اجرای QuickBooks Online را یک عملکرد “پروژه” واقعی در نظر نمی گیریم.

FreshBooks و FreeAgent گزارشی در رابطه با پروژه ها ، مانند سودآوری یا ساعات قابل پرداخت ندارند. OneUp در یک گزارش “کارهای انجام شده فعلی” را ردیابی می کند و لیستی محدود از پروژه های جاری را در خود نگه می دارد..

اگرچه QuickBooks Online گزارش های بهتری را برای پروژه ها ارائه می دهد ، اما به اندازه گزینه های دیگر ویژگی های زیادی ندارد. FreshBooks و OneUp مشابه هستند ، اما OneUp در توانایی خود در تمایز بین کارها هنگام تنظیم آنها و چند کار مرتبط با پروژه ، حواشی جزئی دارد. در این گروه برنده است.

بهترین برنامه ردیابی زمان

مشاغلی که کارهای مبتنی بر پروژه را انجام می دهند ، خواه برای تبلیغات تبلیغاتی یا طراحی جدید دفتر ، غالباً به کارمندان خود نیاز دارند تا ساعتی را که در پروژه ها کار کرده اند ، ردیابی کنند. ساعتها ممکن است به مشتری منتقل شود. حتی اگر کسب و کار مبلغ تختی را شارژ کند ، ساعت پیگیری به محاسبه سودآوری کمک می کند.

Sage و OneUp عملکرد نرم افزار بسیار خوبی در نرم افزار خود دارند ، اما به طرز عجیبی شامل ردیابی زمان یا یک کرنومتر داخلی نمی شوند. “ساعت” گزینه ای برای فاکتور فاکتور Sage است ، اما کارمندان یا پیمانکاران شما باید ساعات خود را در جای دیگر پیگیری کنند. موج هم گزینه های ردیابی زمان ندارد.

اگرچه می توانید پیگیری زمان را در تنظیمات QuickBooks Online روشن کنید ، ورود زمان یک روند طولانی است. کارمندان مجبورند هفته نامه آفلاین را به صورت آفلاین تکمیل کنند ، که شما مجبورید بصورت دستی وارد آن شوید و به مشتری منتقل شوید. ردیابی زمان آنلاین پشتیبانی نمی شود مگر اینکه یک افزودنی را بارگیری و پرداخت کنید.

Zoho Books ردیابی زمانی دارد که می تواند روزانه یا هفتگی وارد سیستم شوید و با یک پروژه و وظیفه در یک پروژه همراه است. یک ویجت تایمر اگر می خواهید آن را در پس زمینه اجرا کنید ، زمان را نگه می دارد. اگر فقط می خواهید یک پیمانکار برگه وقت خود را ببیند ، دسترسی آسان به ماژول جدول زمانی آسان است. برنامه تلفن همراه آن از ردیابی زمان نیز پشتیبانی می کند.

FreshBooks بیشترین گزینه ها را برای ردیابی زمان ارائه می دهد. می توانید از فهرست اصلی “ردیابی زمان” را انتخاب کنید ، مشتری یا پروژه خود را انتخاب کرده و کرنومتر را شروع کنید. همچنین دارای افزونه Chrome است که می توانید آن را نصب کنید. مانند کتابهای Zoho ، زمان را می توان در برنامه ردیابی کرد و ساعت ها به سرویس های ارائه شده مرتبط می شوند تا مشتری بداند برای چه صورت آنها را پرداخت می کنید.

پیگیری زمان

قابلیت ردیابی زمان FreeAgent با ویژگی های FreshBooks و Zoho Books شباهت دارد. همچنین ، دارای ورودی زمان دستی یا کرونومتر است. ساعت ها همچنین می توانند به صورت فاکتور کشیده شوند. یکی از ویژگی های متمایز این است که گزارش های پیشرفت و ساعات کار را می توان به مشتری ارسال کرد. برنامه آن زمان آهنگ ، بیش از حد.

FreshBooks هیچ گزارشی در رابطه با ردیابی زمان در دسترس کاربران قرار نمی دهد. همانطور که اشاره شد ، به شدت گزارشاتی در دست نیست. FreeAgent هم چنین نیست. Zoho Books دارای گزارش پروژه نیست ، مگر اینکه آن را با پروژه های Zoho ادغام کنید ، اما این برنامه برای حداکثر پنج کاربر و دو پروژه رایگان است.

هنگامی که ادغام را فعال کردید ، در مقابل گزارش های ساعت واقعی برنامه ریزی می کنید ، گزارش های کار و انتشار و گزارش های صفحه زمانی را صادر می کنید. با توجه به تفاوت دیگر خدمات ، چیز دیگری برای ما کافی است که کتابهای Zoho را به عنوان برنده در ردیابی زمان انتخاب کنیم. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی دقیق کتابهای Zoho را مطالعه کنید.

بهترین مدیریت موجودی

موجودی که با نرم افزار حسابداری ادغام می شود ، به صاحبان مشاغل کوچک گزینه های بیشتری می دهد تا بتوانند عملیات تجاری خود را ساده تر کنند. این امکان را به شما می دهد تا هنگام ایجاد فاکتور از مقادیر کمتری استفاده کنند ، شمارش دقیق در سیستم های خود را حفظ کرده و حداقل ها و زنگ های تنظیم کننده را تنظیم کنند.

QuickBooks Online فقط مدیریت و پیگیری موجودی را با بالاترین رده قیمت خود ، به علاوه ، ارائه می دهد. شما می توانید تصاویر را به صورت موجودی موجودی اضافه کرده و به طور خودکار هزینه را با استفاده از روش FIFO محاسبه کنید. همچنین ممکن است حداقل های تنظیم مجدد را نیز تنظیم کنید ، اما آنها را برای شما سفارش نمی دهد.

QuickBooks Online فقط مدیریت و پیگیری موجودی را با بالاترین رده قیمت خود ، به علاوه ، ارائه می دهد. شما می توانید تصاویر را به صورت موجودی موجودی اضافه کرده و به طور خودکار هزینه را با استفاده از روش FIFO محاسبه کنید. همچنین ممکن است حداقل های تنظیم مجدد را نیز تنظیم کنید ، اما آنها را برای شما سفارش نمی دهد.

در برنامه OneUp ، می توانید موارد موجودی کم مصرف را دوباره ترتیب دهید. پس از ثبت سفارش و ایجاد لیست بسته بندی ، موجودی به صورت خودکار به روز می شود. در Xero می توانید کدهای واحد را برای ردیابی موجودی اختصاص دهید ، اما می توانید در OneUp و نوع واحد ردیابی و موقعیت فیزیکی موجودی موجود حتی بیشتر پیش بروید. همچنین می توانید مینیمال های تنظیم مجدد را تنظیم کرده و برگه های شمارش موجودی را چاپ کنید.

سیستم موجودی FreshBooks به شما امکان می دهد موارد را اضافه کنید و آنها را به صورت فاکتور بکشید ، اما باید هر مورد را به صورت دستی اضافه کنید. با استفاده از Xero و QuickBooks Online ، می توانید صفحات گسترده وسایل موجودی را بارگذاری کنید. مقادیر موجود در دستی هنگام فروش از طریق فاکتور به صورت خودکار بروزرسانی می شود و تنظیم حداقل های تنظیم مجدد بسیار آسان است.

گرچه Sage و Zoho Books گزینه های دیگری برای موجودی هستند ، اما ما می دانیم که ویژگی های آنها نسبت به آنچه OneUp ارائه می دهد پایین تر است. اگر در مورد سابق کنجکاو هستید ، می توانید در بررسی جامع Sage ما بیشتر بخوانید.

عجیب و غریب ، با توجه به همه گزینه های موجودی موجود ، OneUp شامل گزارش موجودی نیست. در غیر این صورت ، ممکن است این دسته را بدست آورد. FreshBooks آنها را ندارد. شرو از گزارشات به طور کلی برتری دارد و گزارش های موجودی آن هیچ تفاوتی ندارد. آنها شناسایی می کنند که کدام کالاهای موجودی بیشترین فروش را دارند ، فعالیت را خلاصه می کنند و همه موارد موجودی موجودی خود را لیست می کنند. Xero در اینجا برنده است.

بهترین برنامه پردازش حقوق و دستمزد

پردازش حقوق و دستمزد یکی از متداولترین افزونه های نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر است. شرکتها به طور معمول علاوه بر هزینه اشتراک عادی خود ، هزینه ماهیانه را نیز شارژ می کنند. بسیاری از آنها هزینه هر کارمند را نیز می پردازند. هزینه پردازش حقوق و دستمزد ماهیانه بسته به اینكه به مالیات حقوق و دستمزد كامل خدمات و تشکیل پرونده مالیات ایالتی نیاز دارید ، متفاوت است.

QuickBooks Online پردازش حقوق و دستمزد را در هر سطح با نرخ ماهانه مسطح به علاوه هزینه هر کارمند ارائه می دهد. موج کاربران را برای خدمات حقوق و دستمزد متهم می کند و ادعا می کند که درآمد حاصل از آن به شما امکان می دهد خدمات دیگر خود را به صورت رایگان ارائه دهد. Xero در برنامه قیمت گذاری متوسط ​​خود به پردازش حقوق و دستمزد به کاربران می دهد.

اگر از FreshBooks استفاده می کنید ، برای دریافت کارکردهای پردازش حقوق و دستمزد ، باید یک برنامه جداگانه ثبت نام کنید و هزینه آن را بپردازید. Zoho Books و OneUp پردازش حقوق و دستمزد ارائه نمی دهند ، و هیچ برنامه افزودنی یا برنامه ای برای استفاده از آنها وجود ندارد.

FreeAgent شامل حقوق و دستمزد است ، اما فقط برای شرکت های مستقر در ایالات متحده آمریکا گرچه Sage یک سرویس جداگانه ارائه می دهد ، جزئیات و قیمت گذاری نامشخص است..

انتخاب برنده در این گروه دشوار است زیرا هیچ یک از خدمات آزمایشی رایگان برای پردازش حقوق و دستمزد آنها ارائه نمی دهند. آنچه ما می توانیم به شما بگوییم هزینه های اضافه شده سریع ، به ویژه با QuickBooks Online است ، و عاقلانه تر خواهید بود که قبل از انتخاب سرویس هزینه های ماهانه ای را که پرداخت کرده اید با دقت محاسبه کنید..

بهترین برای ردیابی دارایی های ثابت

دارایی های ثابت کالاهای فیزیکی بزرگی مانند وسایل نقلیه ، تجهیزات یا ساختمان ها هستند که می توانند در ترازنامه حمل شوند. مشاغلی که آنها را دارند باید محاسبه استهلاک را حساب کنند و دفع بدهی را حساب کنند.

لیست برنامه های بدون عملکرد دارایی های ثابت ساخته شده در آنها طولانی تر از دو مورد با آنها است. QuickBooks آنلاین ، FreshBooks ، Zoho Books ، Wave و Sage قابلیت های دارایی ثابت ندارند. هرچند راه حل هایی وجود دارد ، مانند ورودی های ژورنال دستی در QuickBooks Online یا افزودنی هایی که باید هزینه بیشتری بپردازید.

با توجه به تمرکز شدید Xero بر موجودی ، جای تعجب نیست که از نظر دارایی های ثابت نیز قوی است. به نظر می رسد بازار هدف آن مشاغل مبتنی بر محصول است تا مشاغل مبتنی بر خدمات. دارایی های ثابت در Xero را می توان به صورت دستی اضافه کرد یا به صورت عمده از یک صفحه گسترده بارگذاری کرد. این نرم افزار استهلاک را بطور خودکار محاسبه می کند.

تنظیمات دارایی ثابت

گزارشهای دارایی ثابت را نیز ارائه می دهد. یک برنامه استهلاک ، برنامه تخلیه و مصالحه دارایی های ثابت را می توانید در بخش گزارش های آن مشاهده کنید.

OneUp برنامه دیگری است که قابلیتهای دارایی ثابت را ارائه می دهد. داراییهای ثابت را می توان به طور همزمان و از طریق “دارایی ثابت جدید” اضافه کرد. لیستی از دارایی های ثابت را در کتاب های شما نشان می دهد و استهلاک را محاسبه می کند اما هیچ گزارشی در رابطه با آنها ندارد.

Xero برنده ی گروهی است که رقابت چندانی ارائه نمی دهد.

افکار نهایی

برنده و شرکتی که مشاغل شما را به دست می آورد ، بهترین نیاز برای نیازهای شما خواهد بود. شرکت ها یک اندازه با همه مناسب نیستند و هیچ یک از نرم افزارهای حسابداری نیست. توصیه می کنیم لیستی از نیازهای برتر خود تهیه کنید و برنامه ای را انتخاب کنید که در آن دسته بندی ها بیشترین پیروزی را داشته باشد. اگر هنوز گیر کرده اید ، بررسی های عمیق ما را برای هر برنامه بخوانید.

کاربران جدید هنگام تصمیم گیری باید به دوستی کاربر نزدیک باشند. جامع ترین برنامه در آنجا ، QuickBooks Online نیز به دلیل داشتن فرایندهای دشوار و مراحل بسیار پیچیده برای انجام وظایف شناخته شده است. کاربران جدیدتر و مشاغل کوچک با برنامه ای که دارای ویژگی های کمتری است اما استفاده از آنها ساده تر است مانند Xero یا FreshBooks بسیار خوشحال تر خواهند بود..

از کدام یک از این برنامه های نرم افزاری استفاده کرده اید؟ آیا شما بیش از یک نفر را امتحان کرده اید و اگر چنین است ، اولویت دارید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید و از خواندن شما سپاسگزاریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map