آسانا در مقابل جیرا: دو رویکرد ، یک برنده برای سال 2020

هیچگاه در حوزه مدیریت پروژه هیچ رقابت بیشتری صورت نگرفته است و بسیاری از ابزارهای با کیفیت رویکردهای متنوعی را برای تجارت شما رقم می زنند. ما در این مقایسه Asana و Jira به دنبال دو سیستم عامل بسیار متفاوت هستیم.


Asana یک ابزار کاربر پسند است ، اما ویژگی های بسیار خوبی نیز دارد. این کار توسط کارمندان سابق فیس بوک راه اندازی شده است و از زمان راه اندازی سال 2012 با مشتریانی از قبیل Vodafone ، Santander و Sony از مشتری به کار رفته است..

ما در بررسی Asana از آن تحت تأثیر قرار گرفتیم و در دوستی کاربر به آن امتیازات ویژه ای داد. همچنین در ویژگی ها و هزینه ها نیز خوب عمل کرده است.

جیرا به سمت توسعه چابک مورد توجه است و مورد توجه توسعه دهندگان نرم افزار قرار خواهد گرفت. این شرکت بیش از 65000 مشتری دارد ، از جمله دوست داشتن eBay ، Airbnb و Spotify که از Asana نیز استفاده می کند. جیرا متعلق به Atlassian است که صاحب Hipchat و Bitbucket نیز هست.

در بررسی جیرا احساس کردیم که ویژگی های آن قوی ترین منطقه است و قیمت آن دنبال می شود. این از اسانا تخصصی تر است ، اما این لزوما چیز بدی نیست ، بنابراین بیایید ببینید که چگونه این افزایش می یابد.

راه اندازی یک مبارزه: آسانا در مقابل جیرا

اسانا و جیرا در طی چهار دور مقابل یکدیگر قرار می گیرند. ما برندگان هرکدام خواهیم بود و هر کس که در پایان بیشترین پیروزی را کسب کند ، برنده کلی اعلام می شویم. اگر حتی در پایان هم باشد ، باید ناچار شویم که دور را نزدیکتر کنیم و به یک تصمیم گیری در مورد نقاط برسیم.

در دور اول به ویژگی ها خواهیم پرداخت و آنچه را که ابزارها انجام می دهیم مقایسه خواهیم کرد. نحوه عملکرد آنها با پروژه های شما و آنچه آنها به شما ارائه می دهند مهم است. پس از آن ، ما به قیمت نگاه خواهیم کرد و خواهیم دید که بیشترین ارزش را به شما می دهد.

سهولت استفاده بعدی خواهد بود ، همانطور که می بینیم کمترین تلاش برای کار با شما انجام می شود. سرانجام ، ما به امنیت و حریم خصوصی نگاه خواهیم کرد تا دریابیم که چه چیزی بیشتر برای ایمن نگه داشتن آنلاین است.

پیش از این هر دو ابزار در چهره دیگر ما نشان داده شده بودند. مقایسه Wrike و Asana ما به روش Wrike پیش رفت. Wrike همچنین جیرا را در مسابقه Wrike vs Jira فریب داد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد دلیل در بررسی Wrike ما بخوانید. آسانا یا جیرا در اینجا دوباره غرور می کنند.

علیرغم اختلافات ، آنها مشترکات زیادی دارند. به نظر می رسد زیبایی Asana در بالای ابزاری قرار دارد که مانند جیرا ، وابستگی ها را شامل می شود ، طیف گسترده ای از روش های مشاهده پروژه ها و ویژگی های پیشرفته امنیتی و حریم خصوصی.

1

امکانات

ابتدا ، ببینیم که این نرم افزار چه کاری انجام می دهد. در دور ویژگی ها ، ما بررسی می کنیم که چگونه مدعیان به شما اجازه می دهند پروژه های خود را مدیریت کنید. نحوه انجام وظایف و روشهایی که می توانید آنها را مشاهده کنید مهم است که آیا آنها به شما کمک می کنند یا نه؟ ما همچنین به ارتباط ، ذخیره سازی ، ادغام با سیستم عامل های دیگر و موارد اضافی خواهیم پرداخت.

هر دو سیستم عامل در بررسی های مربوط به خود در اینجا به خوبی موفق شدند ، با 90 درصد آسانا بالاتر از 85 درصد جیرا. مقایسه مستقیم باید یک دور افتتاحیه نزدیک را ایجاد کند.

آسانا

Asana به شما امکان می دهد پروژه های ساخته شده از کارهایی بسازید که می توانند به دسته بندیها تقسیم شوند. شما می توانید زیر مجموعه ها را به هر یک اضافه کنید و وابستگی ایجاد کنید ، به شما امکان می دهد مشکلات احتمالی را در برنامه خود مشاهده کرده و امور را براساس آن مدیریت کنید.

وابستگی به آسانا

می توانید وظایف را در لیست ، تخته ، تقویم و نماهای زمانی مشاهده کنید. همه اینها مزایایی دارند و دیدگاه های مختلفی را در مورد آنچه در آینده باید انجام شود ارائه می دهند.

Asana با بسیاری از خدمات ادغام می شود و به شما امکان می دهد از طریق Zapier از جمله مخالفان خود در اینجا ، جیرا ، به صدها برنامه خارجی دسترسی داشته باشید. می توانید پروژه ها را از طریق پرونده های CSV وارد کنید ، بنابراین اگر یک پروژه موجود در صفحه گسترده ذخیره شده دارید ، می توانید سریع بلند شوید و در حال اجرا باشید.

Asana فضای ذخیره سازی نامحدودی با محدودیت پیوست 100 مگابایت به شما می دهد ، بنابراین اگرچه می توانید هر تعداد فایل را به دلخواه به اشتراک بگذارید ، اما نمی توانید با فیلم های بزرگ کار کنید. اگر این چیزی است که تیم شما به آن نیاز دارد ، بهترین فضای ذخیره‌سازی ابری ما برای فایلهای بزرگ کمک خواهد کرد.

asana-status

Asana به شما امکان می دهد وضعیت کلی پروژه را تنظیم کنید ، بنابراین همه می توانند ببینند که آیا همه چیز در مسیر یا خاموش بودن است. این یک روش خوب برای اطلاع مردم است که چه موقع باید سرعت را بپیمایند.

برنامه های موبایل برای Android و iOS در دسترس هستند ، بنابراین معتادان گوشی های هوشمند می توانند ضمن خراش خارش خود ، کار را انجام دهند.

جیرا

گردش کار اصلی جیرا بر اساس “موضوعات” است که نقش مشابهی با وظایف سایر ابزارها دارند. شما می توانید زیرمجموعه ها و وابستگیهایی ایجاد کنید ، اما ما هنگام آزمایش آنها برای تنظیم آنها مشکل داشتیم.

این دستگاه با 250 گیگابایت فضای ذخیره سازی همراه است ، که جزء بسته های سخاوتمندانه تر در آنجا است ، اما نامحدودی نیست که بتوانید با Asana دریافت کنید. اگر شما خود میزبان هستید ، فضای ذخیره سازی برای مدیریت برای شما باقی خواهد ماند. برای گزینه های عالی ، به بهترین مقاله ذخیره ابری ما نگاهی بیندازید.

جیرا دارای انتخاب عظیمی از برنامه ها است که ویژگی های اضافی را ارائه می دهد. آنها هزینه های اضافی دارند ، که ما در دور قیمت بحث خواهیم کرد.

جیرا شامل ردیابی زمان است که برای دیدن اینکه تیم شما چقدر کارآمد است و توجه به هزینه ها را دارد ، مفید است. گزارش های خوبی نیز وجود دارد. اگر می خواهید در مورد ناهنجاری ها و موارد ناخواسته خود مراقب باشید ، به بهترین دسته بندی نرم افزار حسابداری ما نیز نگاهی بیندازید..

گزارش های جیرا

جیرا برای ارتباطات از نرم افزار “Confluence” Atlassian استفاده می کند ، اما ما فکر می کردیم می توان آن را بهتر ادغام کرد. اگر می خواهید ارتباطات آنلاین را در جریان کار خود محوری کنید ، به بررسی Basecamp ما نگاهی بیندازید.

اگر می خواهید از Jira هنگام خارج شدن و استفاده از آن استفاده کنید ، به برنامه هایی برای Android و IOS متصل شده اید.

دور یک افکار

از نظر طیف وسیعی از ویژگیهای ارائه شده ، بین دو سیستم عامل چندان انتخابی نیست. در هر صورت ، جیرا انتخاب گسترده تری را ارائه می دهد. با این حال ، در سطح ویژگی به ویژگی دیگر ، ما فهمیدیم که Asana بهتر کار کرده است.

هر دو مدیریت وابستگی را ارائه می دهند. ما آسانا را برای استفاده آسان پیدا کردیم ، اما جیرا برای راه اندازی و کار با آن بی دردسر بود. مشکلات رابط و تأخیرها هنگام تلاش برای استفاده از جیرا مانع ما شد ، بنابراین آسانا این دور را می گیرد ، فقط به این دلیل که همیشه آنجا کار می کند و این مورد با جیرا نبود.

دور: ویژگی های Point for Asana

آگانا آرم
آرم جیرا

2

قیمت

مرحله بعدی برای شمارنده لوبیا است زیرا ما در حال مقایسه حریفان خود در قیمت هستیم. ارزان خوب است ، اما پیروزی را تضمین نمی کند. ارزش آن چیزی است که اهمیت دارد. گزینه های پرداخت ، تخفیف و انعطاف پذیری نیز در این دور به چشم می خورد.

اگر به دنبال یک سکویی هستید که به شما در حفظ سلامت خط پایین کمک کند ، بررسی Mavenlink ما را بخوانید. Mavenlink انتخاب کاملی از ویژگیهای مالی دارد که می توانید از آنها برای ادامه مسیر استفاده کنید.

آسانا

آسانا یک ردیف رایگان دارد که به عنوان یک روش اساسی برای سازماندهی کارها نیز کار می کند. می توانید از آن به عنوان تخته kanban استفاده کنید. اگر فقط یک چیز ساده می خواهید ، ممکن است بخواهید راهنمای مبتدی Trello ما را نیز بخوانید ، که در مورد یکی دیگر از ابزارهای خوب و کاربردی دیگر صحبت می کند.

برنامه رایگان Asana شما را به 15 کاربر محدود می کند ، اما فراتر از آن ، تیم شما می تواند همانطور که دوست دارید گسترش یابد. شما با برنامه های گران تر ویژگی های اضافی را دریافت می کنید ، با نمایش بیشتر در مورد لایه Premium ، اوراق بهادار در لایه کسب و کار و پشتیبانی بیشتر از امنیت و اولویت در سطح Enterprise.

برنامه Premium نقطه شیرین ویژگی های مدیریت وظیفه است ، اما مشاغل باید برنامه های دیگر را بررسی کنند تا آنچه را که لازم دارند مشخص کنند. قیمت ها با اکثر ابزارها مطلوب مقایسه می شوند.

علاوه بر برنامه رایگان ، یک آزمایشی رایگان نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد ویژگی های برنامه های پرداخت شده را امتحان کنید.

جیرا

جیرا به دو طعم می رسد. رویکرد استاندارد و مبتنی بر ابر مستقیماً با سایر نرم افزارهای مدیریت پروژه ما که بررسی کردیم مقایسه می شود. از نظر قیمت مناسب ، به خصوص اگر کاربران زیادی دارید. وقتی اندازه تیم شما به 250 رسید ، می توانید هر ماه فقط 1 دلار به افراد اضافه کنید.

این ارزش عالی است ، اما شایان ذکر است که برنامه های ارزش عالی جیرا مواردی مانند ویژگی های امنیتی پیشرفته را شامل نمی شوند. می توانید با عضویت در یکی دیگر از خدمات Atlassian ، آنها را بدست آورید.

پسوندهای آن نیز توسط کاربر شارژ می شود. قیمت به طور معمول یک بار هزینه 5- $ 10 $ به علاوه 0.70 – $ 3.50 $ برای هر کاربر است. این خیلی زیاد نیست ، اما در صورت استفاده زیاد از آنها پتانسیل اضافه کردن را دارد.

راه دیگر استفاده از جیرا این است که خودتان میزبان آن باشید. این پیچیده تر است و به افرادی در تیم خود نیاز دارید که می دانند اگر می خواهید آن را تنظیم کنید چه کاری انجام می دهند. قیمت گذاری نیز متفاوت است.

اگر تنها 10 کاربر داشته باشید ، هزینه یك وجهی را فقط 10 دلار می پردازید. در 25 کاربر که به 2500 دلار افزایش می یابد ، که مقدماتی زیادی دارد اما در دراز مدت ارزش خوبی دارد. اگر در آن مسیر پایین بروید ، باید هزینه‌های میزبانی را نیز پرداخت کنید ، و همچنین مواردی مانند امنیت وب سایت را خودتان مدیریت کنید.

دور دو فکر

این دور نزدیک است زیرا آسانا و جیرا محصولات ارزان قیمت هستند که ارزش زیادی برای پول ارائه می دهند.

طبقه بندی شرکت Asana شامل مواردی است که شما برای دریافت خدمات با جیرا باید خدمات اضافی بپردازید. ساختار مرتب سازی آسانا قابل درک و ساده تر از تنظیم اشتراک در سرویس های متعدد است. با وجود جیرا می توانید آنچه را که نیاز دارید به شیوه ای انعطاف پذیر تر انتخاب کنید و انتخاب کنید.

جیرا چیزهای مختلفی را ارائه می دهد و در مقایسه مستقیم عرضه های مبتنی بر ابر ، ما آن را ترجیح می دهیم. ردیف رایگان ندارد ، اما همان ابتدا ارزان ترین برنامه پرداخت شده آسانا هزینه دارد ، با افزایش قیمت تیم در حال کاهش است. این بدان معنی است که با افزایش اندازه تیم شما ، سرعت بهتری پیدا می کند و از آسانا ارزان تر می شود.

گزینه میزبانی خود جیره حتی بهتر است. ممکن است پرداخت اولیه نیش بزند ، اما هر چه مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنید ، ارزش بهتری خواهد داشت. از آنجا که آسانا آن گزینه را ارائه نمی دهد ، فقط می تواند یک رشته در کمان جیرا باشد. جیرا دور برگشت.

گرد: امتیاز قیمت برای جیرا

آگانا آرم
آرم جیرا

3

راحتی در استفاده

اگر استفاده از نرم افزار آسان است ، می توانید کارها را سریعتر انجام داده و اعضای تیم را بدون آموزش زیادی در اختیار تیم خود قرار دهید. شما همچنین اگر کارها به خوبی انجام شود ، اعضای تیم بیشتری را درگیر می کنید. در اینجا ، ما خواهیم دید که چگونه ابزارها در حال استفاده هستند و چقدر خوب کار خود را برای دسترسی به خود انجام می دهند.

Asana از نظر قابلیت استفاده بسیار رده بندی شده است ، بنابراین به عنوان محبوب مورد علاقه در این دوره قرار می گیرد. این در بررسی ما 99 درصد به دست آورد. با وجود برنده شدن در قیمت ، جیرا در این دور نگران است. بیایید ببینیم آیا آسانا می تواند صدرنشین شود.

آسانا

آسانا یک کار خارق العاده از منظر قابلیت استفاده است. نه تنها استفاده از آن آسان است بلکه ویژگی های زیادی نیز ارائه می دهد. این یک تعادل آسان نیست اگر تازه وارد آن هستید ، برای راهنمایی به راهنمای مبتدی Asana ما مراجعه کنید.

این طرح دارای یک طرح واضح است که به طور موثری از فضا و رنگ برای انتقال عملکرد استفاده می کند. این احساس آرامش و استقبال دارد و این کاملا تضاد با ظاهر حرفه ای تر جیره است.

asana-project-الگوهای

این قالب الگوهای بسیاری دارد و می توانید داده ها را از منابع دیگر وارد کنید ، بنابراین روش های زیادی برای شروع سریع وجود دارد.

همچنین دارای جشن های معروف خود است. حیوانات و هیولا های ناز – ما هنوز مطمئن نیستیم که همه آنها چیست – با صفحه کار به صفحه بپردازید و از پشت پنجره ها نگاه کنید و کار خود را انجام دهید.

asana-جشن

سرگرم کننده است ، اما کار می کند و شادی را به نوعی از نرم افزار اضافه می کند که اغلب می تواند احساس سرما و کسل کننده کند. ما نمی توانیم در مورد جشن ها چیزی بد بگوییم ، مگر اینکه شما بیشتر از نوع هویج از نوع هویج باشید.

همچنین گزینه های کمک و پشتیبانی زیادی وجود دارد ، اما ممکن است شما به آنها احتیاج نداشته باشید زیرا آسانا کارها را خیلی ساده می کند.

جیرا

جیرا الگوهای بسیاری برای کمک به شما در شروع کار دارد و از شما چند سؤال می پرسد تا در اولین بار ورود به سیستم بتوانید یکی را انتخاب کنید. یک تور اختیاری نیز وجود دارد که طناب ها را به شما نشان دهد ، همراه با نکاتی که ویژگی ها را برای شما توضیح می دهد.

جیرا-سوال

مانند Asana ، جیرا یک نمایش ساده kanban دارد ، اما نظر Scrum آن مورد توجه تیم های Agile و توسعه دهندگان نرم افزار خواهد بود که این رویکرد را نسبت به پروژه های خود انجام می دهند.

جیرا کانبان

متأسفانه ، با وجود طراحی اولیه آن خوب است ، اما تعداد قابل توجهی از قابلیت استفاده و اشکالات جزئی را پیدا کردیم. ما هنگام استفاده از وب سایت آن تأخیرهای طولانی داشتیم. پاسخگو بودن هنگام استفاده از ابر از اهمیت بالایی برخوردار است و جیره برای بهبود در آن منطقه اتاق دارد.

این اسناد و مدارک فراوان و یک پایگاه دانش بزرگ برای کمک به شما در هنگام گیر شدن دارد ، اما همچنین یک اجتماع بزرگ و فعال برای زمانی که به پشتیبانی نیاز دارید.

دور سه فکر

جیرا در اینجا چند مسئله دارد که شرم آور است زیرا طراحی اصلی آن بسیار عالی است و ویژگی های زیادی را ارائه می دهد. هنگام بررسی آن ، ما احساس کردیم که بسیاری از موارد قابلیت استفاده آن ممکن است نتیجه به روزرسانی های اخیر باشد که به لاستیک بیشتری نیاز دارند زیرا در گذشته بدون مشکل از آن استفاده کرده ایم.

با این حال ، Asana همه کارایی را در مورد قابلیت استفاده انجام می دهد و یکی از معدود برنامه هایی است که می توانید بدون خواندن کتابچه راهنما از آنها استفاده کنید. فعلاً ، در لیگ دسته دیگری از جیرا در این گروه قرار دارد.

این دور برای آسانا یک پیروزی بزرگ محسوب می شود ، زیرا ویزای شبیه به جیرا ایوان دراگو با ضربات شدید دردناک از آسانا روبرو می شود ، ابزاری که انتظار ندارید چنین دردی را تحمیل کند. جیرا به دنبال ناپایدار شدن به مرحله نهایی است.

گرد: سهولت استفاده از نقطه برای Asana

آگانا آرم
آرم جیرا

4

امنیت & حریم خصوصی

ما به دنبال امنیت و حریم خصوصی هستیم. بسیار مهم است که می توانید به داده های آنلاین به داده های خود اعتماد کنید ، بنابراین می خواهیم ببینیم Asana و Jira برای کمک به شما در محافظت از اطلاعات تجاری خود ، چه کاری انجام می دهند.

ما دوست داریم مبانی فنی محکم ، با رمزگذاری قوی و تأیید هویت دو عاملی را ببینیم. موارد دیگر صدور گواهینامه خارجی و رعایت چارچوبهای حریم خصوصی و همچنین گزینه هایی برای استفاده کاربران به تنظیم نیازها به نیازهای آنهاست.

ما همچنین سعی می کنیم تأیید کنیم که چه ابزارهایی می گویند مطابق آنچه انجام می دهند مطابقت دارد. وقتی به جیرا می رسیم ، این موضوع به خصوص مرتبط خواهد بود ، اما اجازه دهید با Asana شروع کنیم.

برای کسب اطلاعات در مورد ابزار دیگری که در این زمینه به خوبی عمل می کند ، بررسی Smartsheet ما را بخوانید.

آسانا

Asana دارای گواهینامه SOC 2 است و تحت پوشش هر دو EU-U.S است. حریم خصوصی و مقررات عمومی حمایت از داده ها. این داده های شما را با استفاده از TLS v1.1 رمزگذاری می کند و جایزه های اشکال را ارائه می دهد. اگر می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید مقاله ما در مورد آزمایش نفوذ را بخوانید.

شما می توانید داده های خود را به راحتی صادر کنید ، و گزینه های مختلفی برای شخصی سازی نحوه تعامل کاربران با این سیستم عامل دارد. در صورت نیاز به محافظت بیشتر می توانید تنظیمات گذرواژه خود را تغییر داده و همچنین از طریق SAML یا Google وارد شوید. نحوه تهیه مقاله قوی با رمز عبور نیز در اینجا مفید خواهد بود.

Asana آنچه را برای ایمن نگه داشتن داده ها انجام می دهد و بیشتر جعبه ها را تیک می کند ، اما فاقد احراز هویت دو عامل است.

جیرا

جیرا دارای طیف گسترده ای از گواهینامه ها است. این موارد شامل گواهینامه های ISO 27001 و 27018 ، SOC 2 و PCI DSS است ، بنابراین تأیید های زیادی از طرف شخص ثالث صورت گرفته است..

با GDPR کامپایل می شود و به شما امکان می دهد داده های خود را حذف کنید ، همچنین داده های مشتری را وارد و صادر کنید.

می توانید تأیید هویت دو عاملی را از طریق برنامه افزودنی ، هزینه اضافی یا یک برنامه خارجی دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی عملکرد این ویژگی ، مقاله تأیید اعتبار دو عاملی ما را بخوانید.

گزینه های امنیتی پیشرفته از طریق دسترسی اطلس موجود است. این به شما امکاناتی مانند SAML و مدیریت رمز عبور را می دهد و به شما امکان می دهد ورود به سیستم ایمن را برای کاربران اعمال کنید.

جیرا-دسترسی

گزارش هایی درباره موضوعات امنیتی قبلی در وب سایت آن وجود دارد. ما بندرت آن را می بینیم ، اما احساس می کنیم که اعتباری جیرا در این باره باز است. فقط به این دلیل که سایر وب سایتها درمورد مشکلاتشان به شما نمی گویند به این معنا نیست که آنها آنها را ندارید.

اگرچه ما با پشتیبانی از آن مشکلی پیدا کردیم. هنگام پرسیدن یک سؤال ساده ، ما پاسخی دریافت کردیم که شامل تصویری است که در داخل پروژه ما گرفته شده است که داده های پروژه ما را نشان می دهد. ما به صراحت اجازه پشتیبانی آن را ندادیم ، با وجود شرایط و ضوابطی که به او اجازه می دهد آنچه را که می خواهد انجام دهد ، و این تعامل را به عنوان یک لکه مهم در اعتبار جیرا در این زمینه دانستیم.

اگر سرور خود را در حال اجرا هستید ، پشتیبانی از آن قادر به دسترسی به داده های شما نخواهد بود ، بنابراین در این صورت مسئله ای نیست.

دور چهار اندیشه

هر دو ابزار اتصالات رمزگذاری شده و گزینه های امنیتی زیادی دارند. اگر بخاطر مسئله حریم خصوصی اش نبود ، جیرا احتمالاً برنده می شد. رمزگذاری خوبی دارد و به شما امکان می دهد آن را شخصی سازی کنید. از نظر فنی ، این صدا است و ستایش زیادی دارد.

با این حال ، آسانا کارهای زیادی انجام می دهد و به دلیل مشکلی که با جیرا داشتیم ، این دور به طول می انجامد.

دور: امنیت & امتیاز حفظ حریم خصوصی برای آسانا

آگانا آرم
آرم جیرا

5

حکم

آسانا و جیرا محصولات قدرتمندی هستند که چیزهای مختلفی را ارائه می دهند. آسانا یک انتخاب مناسب برای تیمی است که می خواهد روشی دوستانه برای مدیریت آنلاین پروژه ها داشته باشد. جیرا نیز علی رغم مسئله گاه به گاه ، انتخاب خوبی است. بیشتر به سمت استفاده جدی است و مناسب توسعه دهندگان خواهد بود. همچنین قابلیت انعطاف پذیری زیادی را برای توانایی فنی ارائه می دهد.

در سه دور یک به یک ، آسانا مسابقه را با صرف مقدار زیادی از وقت می برد. این ویژگی ها برنده شد ، به این دلیل که آنچه ارائه می دهد سریع ، پاسخگو و بدون اشکال است. این جیرا را در دور قابلیت استفاده با رابط کاربری عالی و ویژگی های قابلیت استفاده از آن ، حتی قبل از آنکه در جشن هایش فاکتور بگیریم ، در پیش گرفت. امنیت و حریم خصوصی نیز بد نیست.

جیرا ارزش زیادی دارد ، و گزینه میزبانی خود یکی از گزینه هایی است که بسیاری از ابزارهای مدیریت پروژه ارائه نمی دهند. ویژگی های Agile برای توسعه دهندگان نرم افزار کاربردی خواهد بود و این باعث می شود انتخاب خوبی برای آنها باشد. ما همچنین احساس کردیم که مشکلاتی که ما با آن روبرو شدیم قابل حل است و امیدواریم وقتی بعدی به آن نگاه خواهیم کرد ، برطرف شوند.

سهولت استفاده و ویژگی های آسانا ، آن را در بین بهترین نرم افزار مدیریت پروژه قرار داده است ، و در اینجا به عنوان یک برنده شایسته ظاهر می شود. ما آن را برای هرکسی که به دنبال مدیریت پروژه های خود بصورت آنلاین است توصیه می کنیم.

برنده – آسانا

اگر آسانا یا جیرا را امتحان کرده اید ، ما مشتاق هستیم که نظر شما را بشنویم. لطفا تجربیات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map