بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب در سال 2020: مقرون به صرفه ، سریع و آسان برای استفاده

به راهنمای Cloudward.net به بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب خوش آمدید. با بیش از 5،000 کلمه یا بیشتر کلمات بعدی ، ما قصد داریم دنیای میزبانی وب متراکم و غالباً گیج کننده را راهنمایی کنیم و به بهترین ترتیب در گروه های خاص در رده های خاص نمونه های برتر خود را ارائه دهیم.

ما همچنین می خواهیم تعریف کنیم که میزبانی وب چیست ، پاسخ به سؤالات متداول و گفتگو در مورد اینکه چرا میزبانی وب رایگان به طور کلی ایده بدی است.

در اینجا چگونگی پایین آمدن آورده شده است: پس از مشخص کردن میزبانی وب ، ما می خواهیم دسته ای از مقوله ها را که با دسته هایی که در هنگام جمع کردن بررسی های میزبانی وب استفاده می کنیم ، مرور کنیم. ما سه انتخاب برتر خود را در هر گروه ارائه خواهیم داد ، به چند دلیل که ارائه دهنده خاصی را دوست داریم. در پایان ، ما به طور کلی خدمات میزبانی وب خود را در کل ارائه خواهیم داد.

انتخاب ارائه دهنده کار دشوار است ، زیرا ، میزبان وب که با آن می روید تقریباً کاملاً به هدف وب سایت شما بستگی دارد. برای ما ، Hostinger یک انتخاب واضح است زیرا میزبانی ارزان و با کارایی بالا با رابط کاربری آسان و پشتیبانی عالی را ارائه می دهد. در این صورت ، اگر وب سایت شما نیازهای خاصی دارد ، می توانید با گزینه دیگری پیش بروید.

میزبانی وب چیست؟?

قبل از ورود به بهترین هاست های وب ، مهم است که درک کنید میزبانی وب چیست. هنگامی که به یک وب سایت وصل می شوید ، رایانه شما درخواست فایل های خاصی را از آن وب سایت ارسال می کند. این پرونده ها به وسیله مرورگر شما به دستگاه شما منتقل می شوند و در نهایت به تصویری که در مانیتور خود مشاهده می کنید تبدیل می شوند.

برای اینکه مرورگر بتواند آن فایلها را پیدا و انتقال دهد ، برای اتصال به آن نیاز به سرور دارد. میزبانی وب سرویس ذخیره و سرویس دهی به پرونده های وب سایت شماست ، و میزبان وب این کار را با انجام مراکز داده پر از سرورهای اختصاصی برای این کار انجام می دهند..

این یک تمایز مهم است ، به ویژه اگر تازه وارد دنیای میزبانی وب هستید. گرفتار شدن در هوپلا از ثبت دامنه ، سوابق DNS و وردپرس می توانند چیزهای زیادی باشند. مهم است که به یاد داشته باشید که میزبانی وب ، به ویژه ، به ذخیره و سرویس وب سایت شما اشاره دارد.  

اگر می خواهید در مورد مشخصات ، مثلاً سوابق وردپرس و DNS اطلاعات بیشتری کسب کنید ، راهنمای واسطه ما برای استفاده از WordPress و راهنمای ما را در مورد سوابق DNS بخوانید..

میزبانی وب در مقابل سازنده وب سایت

یکی از عمده گیجی هایی که برای تازه کار هاستینگ وب ایجاد می شود تفاوت بین هاستینگ وب و سازنده وب سایت است. HostGator میزبان وب است ، در حالی که SquareSpace یک وب سایت سازنده است. به گفته این ، HostGator یک سازنده وب سایت نیز دارد ، بنابراین تشخیص اینکه چرا این سردرگمی وجود دارد دشوار نیست (بررسی HostGator و بررسی SquareSpace ما را بخوانید).

مطابق تعریف ما در بالا ، میزبانی وب سرویس ذخیره و سرویس پرونده های وب سایت شما است. از طرف دیگر ، یک وب سایت سازنده ، صرفاً ابزاری برای ایجاد وب سایت شما است. میزبانی وب سرویس اختصاصی است که ممکن است یک سازنده وب سایت باشد ، اما بیشتر سازندگان وب سایت شامل هاستینگ هستند.

بسیاری از میزبان وب شامل سازنده وب سایت خود ، مانند GoCentral GoDaddy و 1 هستند&1 سازنده وب سایت (بررسی GoDaddy GoCentral ما و 1 را بخوانید&1 بررسی وب سایت سازنده). گفته می شود ، سازندگان وب سایت معمولاً چشمگیرتر از ، مثلاً انتخاب برتر ما ، Wix هستند ، اما در صورت خرید یک بسته میزبانی با ارائه دهندگان خاص ، آنها هنوز در دسترس هستند (مطالعه Wix ما را بخوانید).

اگر به این راهنما مراجعه کرده اید که در مورد هاستینگ وب ، نام دامنه ها و وردپرس سردرگم شده است و فقط می خواهید یک نمونه کار شخصی یا وبلاگ خود را تنظیم کنید ، میزبانی وب ارزش دردسر ندارد. برای برخی برنامه های کاربردی ، سازندگان وب سایت خدمات برتر هستند زیرا شما می توانید وب سایت خود را به سرعت و با حداقل دانش وب سایت ایجاد و راه اندازی کنید.

میزبانی وب رایگان

اکنون که می دانید میزبانی وب چیست و سازندگان وب سایت چیست ، ممکن است به دنبال گزینه های رایگان باشید ، به خصوص اگر یک سازنده وب سایت رایگان مانند جیمو را مشاهده کرده باشید (بررسی جیمدو را بخوانید). سازندگان وب سایت رایگان گزینه های خوبی هستند ، به خصوص اگر شما از استفاده از زیر دامنه موجود استفاده خوبی ندارید ، اما ما از شما می خواهیم که از میزبانی وب رایگان دور بزنید.

در اینجا ، در Cloudward.net ، ما به طور کلی از گفتن آنچه باید انجام دهیم ، دور هستیم. با این حال ، در این حالت ، دقیقاً مثل آنچه در بهترین راهنمای رایگان VPN انجام دادیم ، باید در مقابل میزبانی وب رایگان توصیه کنیم. برخی از میزبان وب محبوب رایگان شامل InfinityFree ، 000Webhost و Byethost هستند و دلیلی وجود دارد که شما آنها را در بررسی هاستینگ وب ما پیدا نکنید.

دلیل این است که آنها هیچ چیز خوبی ندارند ، حتی اگر شما پرداخت می کنید. اگرچه انتظار می رود برخی از تخریب عملکردها از گزینه آزاد ارائه شود ، اما عواقب صرفه جویی در چند دلار ، تقریباً در همه موارد ، بسیار زیاد است. علاوه بر سرعت آهسته تر ، در صورت اشتباه بودن دستگاه های خود را رها خواهید کرد.

به علاوه ، می توانید خود و بازدید کنندگان خود را در معرض خطر قرار دهید. همانطور که توضیح داده شد ، میزبانی وب فرآیند ذخیره و سرویس پرونده های شما است ، بنابراین غیرممکن نیست که سناریویی را تصور کنید که در آن چیزی خطرناک به همراه داده های وب سایت شما منتقل شود. سرورها نیز از تهدیدهای خارجی نیز از امنیت کمتری برخوردار هستند.

ما نمی گوییم که مطمئناً اتفاق می افتد ، اما احتمال بسیار بیشتری وجود دارد. هاستینگ وب هزینه دارد ، و رایگان هرگز رایگان نیست ، بنابراین بهتر است که از میزبان وب رایگان خودداری کنید. با خرید نقشه با یک هاست معتبر ، شانس خود را برای اجرای یک وب سایت ایمن ، سریع و کاربردی افزایش می دهید.

بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب برای سال 2020

  1. هاستینجر – به طور کلی بهترین
  2. محل سکونت – بهترین ویژگی ها
  3. میزبانی A2
  4. Dreamhost
  5. Kinsta – بهترین وردپرس
  6. WebHostingBuzz
  7. WestHost
  8. MDDHosting

با وجود برخی موارد ضروری برای میزبانی وب ، زمان آن رسیده است که به بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب دسترسی پیدا کنیم. ما در هر یک از این دسته بندی ها سه توصیه را برای شما ارائه خواهیم داد که با معیارهای بررسی ما مطابقت دارند. در دنیای میزبان وب بحث های متفاوتی وجود دارد ، بنابراین ، انتخاب ارائه دهندگان این کار ساده نیست.

از آنجا که شرکت هایی مانند Endurance International Group صاحب برندهای میزبانی وب متعددی هستند که عمدتاً یکسان هستند ، ما دو ارائه دهنده تقریباً یکسان را در یک گروه واحد شامل نمی کنیم. به عنوان مثال ، Hostinger و Hosting24 در اصل یک سرویس هستند ، بنابراین ما فقط در هر بخش یکی را شامل می شود.

تنها استثنائات در صورت وجود اختلافات كافی برای توجیه داشتن دو ارائه دهنده در یك چتر یكسان است. به عنوان مثال ، HostGator و Bluehost متعلق به EIG هستند و شباهت های زیادی با هم دارند ، اما تفاوت های زیادی در جنبه های خدمات وجود دارد که آنها به طور بالقوه در همان دور حاضر شوند.

امکانات

برای بسیاری از میزبان وب ، ویژگی ها تفاوت ایجاد می کنند. یافتن میزبانی سریع و قیمت مناسب کار سختی نیست ، بنابراین ویژگی ها اغلب عامل تعیین کننده هستند. با کمال تعجب ، میزبان وب که ابتدا به شما توصیه می کنیم در مورد ویژگی ها بسیار رتبه بندی می شوند.

به گفته این ، تعیین ضوابط سخت است. اگرچه ما به دنبال موارد اساسی مانند سازنده وب سایت و پشتیبان گیری روزانه هستیم ، اما از ویژگی های اضافی همیشه استقبال می شود. به همین دلیل ، کل لیست ویژگی ها – از جمله هر آنچه را که دارد و نمی کند – باید در نظر گرفته شود ، این همان کاری است که ما در هنگام انتخاب انتخاب کردیم.

SiteGround

SiteGround ویژگی های بسیاری دارد که حتی بررسی کامل SiteGround ما نمی تواند همه آنها را پوشش دهد. در آن بررسی ، ما وقتی از ویژگی ها می توانیم به 95 از 100 آن را داده باشیم و به دلایل خوبی. هر طرحی شامل دسترسی به سازنده وب سایت Weebly است که همانطور که می توانید در بررسی Weebly ما بخوانید ، یکی از بهترین سازندگان وب سایت است.

SiteGround-Slider1

ملزومات دیگر نیز به حساب می آید. هر طرح شامل پشتیبان گیری خودکار ، روزانه است ، و اطمینان حاصل می کند که هیچ یک از کارهای شما در برابر جرایم سایبری یا چند کلید از دست رفته از بین نرفته است. به علاوه ، یک گواهی SSL / TLS و ادغام Cloudflare دریافت می کنید (برای اطلاعات بیشتر در مورد راهنمای Cloudflare ما را بخوانید).  

گفته می شود بهترین ویژگی ها برای کاربران وردپرس نگهداری می شود. شما هنوز هم از ویژگی های فوق الذکر بهره مند می شوید ، اما همچنین صحنه های WordPress را دریافت می کنید ، به روزرسانی های WordPress را مدیریت کرده و تکرار پشتیبانی اختصاصی WordPress را نیز به دست می آورید. گرچه برای میزبانان مدیریت گران قیمت وردپرس تعجب آور نیست ، اما واقعیت این است که SiteGround بسیار ارزان است ، باعث درخشش آن می شود.

میزبان

هاستینجر – و شرکت خواهر آن ، Hosting24 – ارزان است ، اما با وجود این ، ویژگی های بسیاری دارد. موارد ضروری شامل پشتیبان گیری روزانه ، سازنده وب سایت و گواهی طول عمر SSL / TLS پوشیده شده است. گفتنی است ، چند ویژگی غیرمعمول در پشت صحنه وجود دارد.

Hostinger-Slider2

این ویژگی ها روی سرور هستند و اگرچه آنها را نمی بینید ، آنها به سرعت بارگیری وب سایت شما کمک می کنند. به جای استفاده از سرورهای Apache ، Hostinger از LiteSpeed ​​استفاده می کند که یک گزینه جایگزین Apache است. این ساختار از همان ساختار Apache استفاده می کند و به شما امکان می دهد به ویژگی هایی مانند ModSecurance دسترسی پیدا کنید ، اما کاهش یافته است.

سربار کمتر به معنی بار بار سریعتر در سرورهای اشتراکی است که هاستینجر همه چیز در مورد آن است. همچنین کمک در زمان بار ، کامل درایو در حالت جامد است. SSD ها دیسک های نخ ریسی ندارند. در عوض ، آنها از حافظه های فلش برای ذخیره داده ها استفاده می کنند ، که نه تنها باعث می شود درایورها در خواندن و نوشتن داده ها سریعتر باشند ، بلکه در معرض خرابی نیز قرار می گیرند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی میزبان ما را بخوانید.

میزبانی A2

تقریباً مانند SiteGround ، A2 Hosting به چند هزار کلمه نیاز دارد تا در مورد همه ویژگی های آن صحبت کنید. با شکستن ملزومات ، همه چیز موجود است. از نسخه پشتیبان تهیه می کنید ، یک گواهی SSL / TLS و یک سازنده وب سایت دریافت می کنید. سازنده وب سایت کمتر چشمگیر است زیرا مانند Strikingly ، فقط یک طرح تک صفحه ای را امکان پذیر می سازد ، اما گزینه موجود در آنجاست (بررسی Strikingly ما را بخوانید).

a2- مشتری-منطقه

گفته می شود ، ویژگی های غیر معمول آن را تشکیل می دهد. برخی از برنامه های میزبان A2 دارای ویژگی “توربو” است که سرعت آن تا 20 برابر سریعتر می شود. این کشش دارد ، اما مراجعه به یک سرویس توربو به بارگیری سریعتر وب سایت شما کمک می کند. A2 هاستینگ تعداد کمتر کاربر در سرور و همچنین کش کشوری آن را دارد ، به این معنی که وب سایت شما سریعتر و سازگارتر خواهد بود.

ویژگی های WordPress نیز بسیار عالی هستند. نسخه برنامه Jetpack را دریافت می کنید – که می توانید در راهنمای مبتدی ما برای استفاده از WordPress با آنها بیاموزید – با برنامه خود ، که شامل تجزیه و تحلیل وب سایت ، پشتیبان گیری و موارد دیگر است. در بررسی ما در مورد میزبانی A2 می توانید در مورد آن و سایر ویژگی های میزبانی A2 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قیمت گذاری

میزبانی وب حداقل وقتی روی قیمت می رود ، عادی می شود. با نگاهی به صفحات محصول ، بخشش می شود که فکر کنید اکثر میزبان وب تقریباً یکسان است ، اما متأسفانه جزئیات از این کثیف تر هستند. قراردادهای چند ساله ، برنامه های تخفیفی عجیب و صفحات محصولات فریبنده قیمت گذاری را پیچیده تر از سایر خدمات آنلاین می کند.

برای این بخش ، ما فقط به بررسی قیمت نمی پردازیم ، بلکه به بررسی مدت زمان قرارداد ، تخفیف های چند ساله و از همه مهمتر ، اگر قیمت های فریب دهنده ادامه دارد ، می پردازیم. اگر می خواهید دومی را در عمل مشاهده کنید ، حتما بررسی Arvixe ما را بخوانید.

میزبان 24

Hosting24 – و Hostinger ، برای آن موضوع – ویترین هایی را نشان می دهد که می توانید ضمن حفظ گزینه های ماهانه ، تخفیف های چند ساله ارائه دهید. می توانید تقریباً در هر مدت زمانی که می خواهید ، به عنوان یک ماه کوتاه یا به مدت چهار سال خریداری کنید. اگرچه پاداش شما برای رفتن به یک برنامه چند ساله است ، شما به خاطر خرید یک برنامه ماهانه مجازات نمی شوید.

قیمت هر ماه در کل برنامه ها یکسان است ، به عنوان مثال ، میزبانی وب پریمیوم ، به عنوان مثال ، همیشه 11.95 دلار در هر ماه هزینه خواهد داشت. این گفته است ، هرچه خرید طولانی تر باشید ، تخفیف بیشتری در مدت اولیه دریافت خواهید کرد. اگرچه برای اکثر میزبان وب مشترک است ، Hosting24 از بیشتر تخفیف های تندتر برخوردار است.

به عنوان مثال ، ارزان ترین پکیج اشتراکی زیر چهار دلار برای چهار سال هزینه دارد ، یعنی تقریباً نیمی از سالی است که تنها در Bluehost (بررسی Bluehost ما را بخوانید). به علاوه ، شما می توانید به هر طریقی که می خواهید ، از جمله انواع ارزهای رمزپرداختی مانند بیت کوین ، پرداخت کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی Hosting24 ما کسب کنید.

DreamHost

DreamHost در مورد ویژگی ها ، سرعت ، امنیت و موارد دیگر بسیار مناسب می شود ، اما موضوعی که از طریق سرویس ارائه می شود شفافیت است ، که در هنگام قیمت گذاری مهم است. DreamHost نه تنها ارزان است ، بلکه درباره آنچه که می پردازید نیز روشن است ، به این معنی که هنگام مراجعه به حساب هیچ شگفتی ای وجود ندارد.

در هر صفحه محصول می توانید مدت زمان مورد نظر خود را انتخاب کرده و بروزرسانی قیمت را در زمان واقعی مشاهده کنید. به نظر می رسد چنین تفاوت کوچکی به ویژه در مقایسه با بررسی های VPN ما ، اما داشتن امکان تنظیم قیمت بدون تعهد به صفحه پرداخت ، بسیار زیاد است. شما می دانید از ابتدا تا انتها چه می پردازید.

این عالی خواهد بود حتی اگر DreamHost به همان قیمت بقیه بازار باشد ، اما ارزان تر است. DreamHost با حذف ویژگی هایی مانند دامنه رایگان در برنامه های ماهانه ، می تواند نرخ خود را به چند دلار ارزانتر از سایر بازارها کاهش دهد. در بررسی DreamHost ما می توانید در مورد قیمت گذاری و همچنین سایر مواردی که DreamHost ارائه کرده است اطلاعات بیشتری کسب کنید.

1&1 IONOS

1&1 IONOS دارای مشکلات است – پشتیبانی می تواند از کار استفاده کند و ویژگی های امنیتی چیزی را برای مطلوب باقی می گذارد – اما تغییر اخیر آن باعث شگفتی هایی برای این سرویس شده است. این شامل قیمت می شود ، که مانند DreamHost ، نه تنها پایین ، بلکه واضح است. به گفته این ، آن را در زیر DreamHost قرار می دهد زیرا شما نمی توانید قیمت را در هر صفحه محصول تنظیم کنید.

حتی در این صورت ، 1&1 IONOS قیمتی را که در ابتدا پرداخت می کنید ، و همچنین آنچه را که پس از تمدید می پردازید ، نشان می دهد. به جای اینکه مثل فروش اقدام کنید ، 1 ادامه دارد&1 مشخص است که نرخ تبلیغی را پرداخت می کنید. به عنوان مثال ، برنامه ضروری وردپرس می گوید شما برای 12 ماه اول 1 دلار در ماه پرداخت می کنید ، سپس 9 دلار در هر ماه پس از.

قیمت بسیار کم است به عنوان مثال ، برنامه مشترک اساسی فقط 4 دلار در هر ماه است و نیازی به قرارداد ندارد. این بدان معناست که می توانید بدون نگرانی در مورد قیمت بالاتر در مدت زمان کوتاه ، به همان اندازه یا زمان کم بخرید. می توانید در مورد 1 و قیمت و ویژگی های جدید بیشتر بدانید&1 بررسی IONOS.

راحتی در استفاده

سهولت استفاده یک دسته جالب است زیرا دامنه محدود به هاست وب است. به جای صحبت کردن در مورد WordPress یا سازنده وب سایت ، ما می خواهیم در مورد چگونگی تنظیم آسان میزبان وب به تنظیم یک حساب کاربری ، مدیریت خدمات خود و تغییر ویژگی های وب سایت خود ،.

این کار از مرحله شروع ، که نقطه ای از اختلاف برای بیشتر میزبان وب است ، شروع می شود. برای این دور ، ما به دنبال ارائه دهنده هایی شدیم که سهولت از پرداخت آن به داشبورد شما را داشته باشند. cPanel هم یک مزیت است ، زیرا یکی از بهترین راه های مدیریت وب سایت شماست ، زیرا می توانید در بهترین هاستینگ ما با راهنمای cPanel بخوانید.

میزبان

ما همیشه از رفتار ناخوشایند Hostinger به قابلیت استفاده آن لذت برده ایم ، اما به شکل قبلی فاقد قدرت cPanel بود. خوشبختانه ، این رابط مورد بازنگری قرار گرفته است و ضمن افزایش کارایی ، ایدئولوژی کاربر محور را حفظ می کند. شما تمام ویژگی های یک اجرای عادی cPanel را بدست می آورید ، اما برای اولویت بندی مجدد کاربران دوباره طراحی شده است.

hostinger-review-cpanel

بعلاوه ، هاستینجر لحظه بعد از کلیک روی “پرداخت” ، مراحل را طی می کند. این به شما اجازه نمی دهد که پس از تحویل پول خود ، از خود مراقبت کنید. درعوض ، شما را با مراحل نصب ، به عنوان مثال وردپرس ، به صفحه کنترل هدایت می کند. اگر ترجیح می دهید به مدیریت وب سایت خود بروید ، می توانید مراحل راه اندازی را کنار بگذارید.

کینستا

Kinsta در بهترین میزبان وب ما برای راهنمای WordPress رتبه بسیار بالایی دارد و اگر بررسی Kinsta ما را بخوانید ، می بینید که چرا. این یک ارائه دهنده سریع و سرشار از ویژگی است که می تواند ساده ای برای ساده کردن دنیای پیچیده میزبانی وب باشد. همانطور که در بررسی خود اشاره کردیم ، ما یک وب سایت در مدت چند دقیقه راه اندازی کردیم.

kinsta-slider1

شما از طریق پرداخت بدون مزخرف به صفحه کنترل اختصاصی هدایت می شوید بدون اینکه نیازی به ارسال نامه الکترونیکی خود برای یافتن اعتبارنامه حساب باشید. کنترل پنل cPanel نیست ، اما برخلاف ، مثلاً ، LunarPages ، این یک چیز خوب است (بررسی LunarPages ما را بخوانید). Kinsta باعث دسترسی به وب سایت شما در عین دسترسی بیشتر ، قدرتمندتر است.

برای Kinsta چیزهای بیشتری وجود دارد ، که این امر نه تنها برای وردپرس بسیار عالی است ، بلکه به طور کلی یکی از بهترین هاست های وب است. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی Kinsta ما کسب کنید.

WebHostingBuzz

WebHostingBuzz باعث می شود که صفحات متراکم آن به راحتی حرکت کنند. اگرچه جزئیات کامل مربوط به هر یک از برنامه های خود را نشان می دهد ، پیدا کردن گزینه ای که برای شما بهترین است دشوار نیست. بعلاوه ، شما از طریق پرداخت به داشبورد خود هدایت می شوید ، برخاستن و اجرای آن تنها در چند دقیقه آسان می شود.

webhostingbuzz-slider1

کنترل پنل بیشتر مربوط به صورتحساب است ، اما پهنای باند ، استفاده از دیسک و متداول ترین موارد cPanel را می بینید. این امر باعث می شود بدون وب سایت cPanel بتوانید وب سایت خود را مدیریت کنید ، اما خوشبختانه ، این گزینه هنوز وجود دارد.

انواع میزبانی

روش های مختلفی برای میزبانی وب سایت شما وجود دارد. می توانید در مورد انواع مختلف میزبانی ما از تفاوت های بین آنها مطلع شوید ، اما کوتاه ترین آن این است که شیوه میزبانی وب سایت شما تأثیر بسیار خوبی در عملکرد دارد. معمولاً میزبان وب هر نوع میزبانی اصلی را ارائه نمی دهد و این بخش را دشوار می کند.

ما ارائه دهندگان را بر اساس نوع میزبانی که ارائه می دهند و مخاطبی که به آنها معرفی شده اند قضاوت می کنیم. به علاوه ، این بخش فرصتی برای ما است که بتوانیم در مورد چگونگی توازن هر طرح صحبت کنیم ، و فقط از قیمت و ویژگی های آن گذشته باشیم.

DreamHost

DreamHost کمی از همه چیز را ارائه می دهد ، و با قیمت خوبی ، و آن را تبدیل به یک dunk slam برای این دور می کند. علاوه بر خط عادی مشترک ، VPS و هاست اختصاصی ، می توانید میزبانی ابری نیز خریداری کنید ، اما به همان روشی که از سایر میزبان وب استفاده نمی کنید.

به جای اینکه ماهانه یا سال هزینه پرداخت کنید ، DreamHost فقط شما را برای استفاده از سرور خود شارژ می کند. شما از کسری از درصد در ساعت تا 8 سنت در ساعت هزینه دریافت می کنید ، به این معنی که فقط هزینه آنچه را استفاده می کنید پرداخت می کنید. بعلاوه ، حداکثر ماهانه وجود دارد ، به این معنا که وقتی در پایان ماه حل می شوید تعجب آور نیست.

شما هنوز هم می توانید از خدمات گذشته از آن نقطه استفاده کنید ، اما بررسی می کند که DreamHost چقدر می تواند از شما شارژ کند. خارج از آن ، برنامه های DreamPress نیز وجود دارد که WordPress مدیریت شده را روی cloud ارائه می دهد. آنها گران قیمت هستند اما ارزش آن را دارند ، به ویژه اگر قبلاً آن را از طریق راهنمای پیشرفته ما برای استفاده از وردپرس تهیه کرده باشید.

میزبان

در شکل قبلی ، هاستینجر صرفاً یک میزبان مشترک ارزان قیمت بود. با وجود این ، میزبان ابری و VPS خود را به این محدوده گسترش داده است. گرچه میزبانی اختصاصی وجود ندارد ، پیشنهادهایی که Hostinger تقریباً همه پایه ها را در بر می گیرد و این کار را با قیمت مناسب انجام می دهد.

علاوه بر این مهم ، میزبانی ابری است که سرعت و امنیت بهتری نسبت به اشکال سنتی میزبانی فراهم می کند. ما دیده ایم که میزبان وب های دیگر از میزبان ابری استفاده می کنند تا جلوه خوبی داشته باشد – مثلاً بررسی Namecheap ما را بخوانید – اما برنامه های Hostinger حتی قوی تر احساس می کنند. به این دلیل که علاوه بر ارزان بودن ، هاستینجر مشخصات زیادی را برای پول شما ارائه می دهد.

میزبانی A2

میزبانی A2 دارای ترکیب متراکم است و اگرچه باعث ایجاد مشکل در قابلیت استفاده می شود ، اما گزینه های زیادی را برای شما به وجود می آورد. میزبانی ابری وجود ندارد. این گزینه فقط گزینه های مشترک ، VPS و اختصاصی را ارائه می دهد ، اما هرکدام از این دسته ها دارای زیر شاخه هایی هستند که صف را گسترش می دهند. این به شما امکان می دهد نه تنها معماری که وب سایت شما استفاده می کند بلکه ویژگی های معماری را نیز انتخاب کنید.

به عنوان مثال ، سه نوع میزبانی VPS وجود دارد. شما می توانید بین هسته ، مدیریت یا کنترل نشده انتخاب کنید. مورد اول گزینه مدیریت شده با دسترسی ریشه است ، دوم با دسترسی ریشه و دیگری با دسترسی ریشه کنترل نشده است. این انعطاف پذیری به شما امکان می دهد یک بسته میزبانی مناسب برای وب سایت خود انتخاب کنید و امیدوارم چند استخوان را در این فرآیند ذخیره کنید.

سرعت و Uptime

در حالی که بسیاری از بخش ها در بررسی های ما به اولویت و تجربه ایزوله شده رسیده است ، سرعت و زمان به موقع بتن است. این بخش تنها در بررسی های میزبانی وب ماست که می توانیم داده ها را به عنوان نقطه مقایسه بین ارائه دهندگان ارائه دهیم. به گفته این ، سرعت وب سایت پیچیده است ، بنابراین باید تعداد ما با یک دانه نمک گرفته شود.

ما سرعت وب سایت را با راه اندازی یک وب سایت خالی وردپرس در ارزان ترین برنامه میزبانی تست می کنیم. به این ترتیب ، ما متغیرها ، مانند تصاویر فشرده نشده و محتوای طولانی را حذف می کنیم تا به چگونگی عملکرد میزبان وب بپردازیم. اگر می خواهید درباره بهینه سازی وب سایت خود بیاموزید ، نحوه بهبود راهنمای بارگیری وب سایت را مطالعه کنید.

ابزاری که ما استفاده می کنیم تست سرعت پینگدوم و لود ضربه است. اولی راهی را برای ما فراهم می کند تا ببیند چگونه یک کاربر شخصی وب سایت را تجربه می کند ، در حالی که دومی راهی را برای دیدن نحوه عملکرد سرور تحت بار فراهم می کند. در هنگام ترکیب ، می توانیم نه تنها سرعت بارگیری وب سایت را ببینیم ، بلکه ترافیکی که می تواند قبل از شکستن آن را کنترل کند ، مشاهده می کنیم.

کینستا

به عنوان یک گزینه گران تر وردپرس ، باید به کمال تعجب بیفتد که Kinsta هنگام تست سرعت عملکرد خوبی داشته است. با بهره‌گیری از قدرت Google Cloud ، از تست سرعت پینگدوم نمره 96 از 100 را کسب کرد که چشمگیر است. دلیلی وجود دارد که مارک های عظیم مانند FreshBooks از Kinsta استفاده کنند (بررسی FreshBooks ما را بخوانید).

تست تست kinsta-review-speed

با حرکت به Load Impact ، Kinsta نیز همینطور عمل کرد. نه تنها انعطاف پذیر بود زیرا ما 50 کاربر مجازی را برای مدت 5 دقیقه به سرور ارسال کردیم ، بلکه همچنین تقریباً در همان زمان پاسخ زمان را حفظ کرد. تست ما بیش از 9000 درخواست ارسال کرد و کینستا توانست آنها را با سرعت 31 در ثانیه اداره کند.  

میزبان 24

اگر می خواهید چند استخوان را ذخیره کنید ، Hosting24 همان عملکرد عالی را ارائه می دهد. همچنین از تست سرعت پینگدوم نمره 96 از 100 را کسب کرده و در طول تست Load Impact از همه درخواستها خودداری کرده است. به گفته این ، در تست های بارگیری در زمان پاسخ کمتر سازگار بود ، بنابراین ممکن است کاربران شما سرعت متفاوتی داشته باشند.

hosting24-بررسی-سرعت آزمون

اگرچه برای اختلاف قیمت ، تجارت ارزش آن را دارد و هنوز هم شایسته رتبه دوم است. Hosting24 با استفاده از نرم افزار سرور LiteSpeed ​​که گزینه جایگزینی برای آپاچی است ، می تواند در چنین قیمت های کم به سرعت خود برسد. این سربار مورد نیاز Apache را کاهش می دهد ، به این معنی که منابع کمتری به اجرای سرور اختصاص می یابد و موارد بیشتری به وب سایت شما اختصاص می یابد.

میزبانی A2

A2 Hosting در کل نتایج آزمون عالی دارد ، اما اگر از یکی از برنامه های توربوی آن استفاده می کنید ، بیشترین سود را خواهید دید. آنها از آزمون پینگدوم سرعت ، نمره 96 از 100 را کسب کردند ، تنها زمان کمی برای واکشی داده ها از سرور اختصاص دارد. در حقیقت بیشتر سرعت تست ما با وضوح DNS گرفته شده است.

تست تست a2-میزبانی-بررسی-سرعت

نتایج Load Impact حتی چشمگیرتر است. A2 هاستینگ قادر بود هر کاربر را با سهولت اداره کند و حتی کمتر از Kinsta از زمان پاسخ منحرف شود. با این وجود ، میزبان A2 در این دوره رتبه سوم را به دست می آورد زیرا فقط برنامه های توربو را می توانید از مزایای عملکرد آن استفاده کنید. هرچند آنها ارزان قیمت هستند ، بنابراین نباید میزبانی A2 تخفیف داده شود.

امنیت

امنیت وب سایت نه تنها برای شما و اطلاعات شما بلکه برای بازدید کنندگان شما نیز مهم است. موضوعی که آسیب پذیری وب سایت ها را ایجاد می کند این است که از چند زاویه به آنها حمله می شود. یک مهاجم می تواند بدافزار را در وب سایت بارگیری کند تا کاربران شما را در یک بات نت بگیرد یا دامنه شما برای استفاده در یک بات نت سرقت شود یا دامنه شما برای استفاده در یک برنامه فیشینگ به سرقت برود..

صرف نظر از این ، مهم است که وب سایت خود را ایمن نگه دارید. چند روش انجام شده است ، از جمله گواهی SSL / TLS ، که ارتباط بین وب سایت شما و کاربر را رمزگذاری می کند ، و اسکن و حذف نرم افزارهای مخرب را حذف می کند. پشتیبان گیری نیز مهم است زیرا شما می توانید با مراجعه به نسخه قبلی وب سایت خود ، حمله را خنثی کنید.

SiteGround

SiteGround مقام اول را از نظر ویژگی ها بدست آورد و از آنجا که ویژگی ها و امنیت به هم نزدیک هستند ، جای تعجب آور نیست که برای اولین بار در اینجا ظاهر شود. آنچه در مورد SiteGround تأثیرگذار است این نیست که ویژگی های امنیتی مورد نظر را در بر می گیرد ، بلکه این برنامه ها را بدون در نظر گرفتن قیمتی که می پردازید ، در همه برنامه ها شامل می شود..

این شامل گواهینامه SSL / TLS ، پشتیبان گیری روزانه و دیواره برنامه وب ModSecurance می باشد. به علاوه ، سیستم های شناسایی و جلوگیری از نفوذ برای محافظت از سرورها در برابر بدافزارها وجود دارند. نظارت بر پرونده های وب سایت شما وجود ندارد ، اما با این وجود ، شما محافظت می شوید.

DreamHost

DreamHost شامل کارهایی است که SiteGround انجام می دهد ، از جمله ادغام Cloudflare و توزیع حملات انکار سرویس توزیع می شود ، اما با یک سرویس حذف بدافزار پرداخت شده یک قدم فراتر می رود. این یک سرویس پولی است ، بنابراین DreamHost مجبور است برای مقام دوم تسویه حساب کند ، اما این ابزار در حالی که دارای چند ویژگی اضافی است ارزان تر از ابزارهای رقیب مانند SiteLock است.

DreamShield بطور خودکار هفتگی وب سایت شما را اسکن می کند ، بدافزارهای موجود در این راه را از بین می برد. همچنین بر اعتبار وب سایت شما نظارت می کند ، اطمینان حاصل می کند که Google یا هر موتور جستجو دامنه شما را در لیست سیاه قرار ندهد.

صفحه ای

اگر این مورد برای برچسب قیمت نجومی بالا نباشد ، Pagely بارها و بارها در این لیست ظاهر می شود. مشتری شرکت می تواند آن نرخ ها را بپردازد ، و همانطور که در بررسی پیج ما مشاهده می کنید ، آنها به دلایلی آنها را پرداخت می کنند ، اما اکثر وب سایت ها می خواهند با گزینه دیگری مراجعه کنند. حتی با این وجود ، ویژگی های امنیتی به حدی عالی هستند که قابل ذکر است.

امنیت به چندین شکل با Pagely ، از جمله به روزرسانی های هسته و افزونه مدیریت شده برای وب سایت وردپرس ، تهیه نسخه پشتیبان خودکار به آمازون S3 (مدیریت آمازون S3 ما) و مدیریت SSL / TLS ارائه می شود. به علاوه ، می توانید به طور رایگان از PressArmor ، که یک ابزار اختصاصی امنیت شبکه است ، استفاده کنید.

حریم خصوصی

به نظر نمی رسد برای بسیاری از میزبانهای وب ، خصوصیاتی که توسط مارک های EIG ، مانند Site5 (مثال Site5 ما بخوانید) مورد نگرانی اکثر میزبانان وب باشد. با این کار ، برخی از میزبان وب با مسئولیت پذیری توان داده های شما را با مسئولیت پذیری فراهم می کند.  

این به چند روش ارائه می شود. اولین مورد ، حریم خصوصی دامنه است ، که اطلاعات WHOIS را که معمولاً هنگام ثبت دامنه با اطلاعات ثبت کننده وارد می کنید ، جایگزین می کند. سیاست حفظ حریم خصوصی نیز مهم است زیرا برای راه اندازی یک وب سایت باید اطلاعات زیادی را در این زمینه ثبت کنید. تمام میزبان وب آن اطلاعات را جمع آوری می کنند ، بنابراین نحوه برخورد با آنها تفاوت ایجاد می کند.

DreamHost

DreamHost سرویس میزبانی وب است که سوئیچ را در بحث بحث حریم خصوصی میزبان وب تکان داد. این کار برای محافظت از اطلاعات شما ، از جمله حریم خصوصی دامنه با هر ثبت دامنه بصورت پیش فرض و حفظ یک سیاست حفظ حریم خصوصی واضح و محافظت شده است.

به علاوه ، موضع گیری آن در مورد حریم خصوصی نشان داده شده است. در سال 2017 از DreamHost خواسته شد تا اطلاعاتی را در مورد وب سایت ضد دونالد ترامپ که در سرورهای خود میزبانی می شود ، ارائه دهد. وزارت دادگستری ایالات متحده خواسته است كه نه تنها اطلاعات مالك را تحویل داده ، بلكه آدرسهای IP 1.3 میلیون یا اطلاعات شخصی و اطلاعات شخصی کاربران.

DreamHost با این درخواست مخالفت كرد و سرانجام دادگاه با رسیدگی به این پرونده روبرو شد تا اجازه دهد قسمت اعظمی از اطلاعات شخصی را ویرایش كند. اگرچه این نتیجه هنوز ایده آل نیست ، این واقعیت که رویای ایستاده DreamHost صحبت می کند بسیار زیاد است.

WestHost

شرکت WestHost ، مانند شرکت Mid خواه ، خواهر آن ، Midphase ، موضع روشنی در رابطه با حریم خصوصی دارد (بررسی Midphase ما را بخوانید). اگرچه WestHost دارای چند مشکل است – می توانید در مورد کسانی که در بررسی WestHost ما هستند اطلاعات کسب کنید – حریم خصوصی غیرقابل انکار است ، با توجه به اینکه عضو گروه هوت است چشمگیر است.

مانند DreamHost ، با هرگونه ثبت جدید ، از حریم خصوصی دامنه رایگان برخوردار می شوید. متأسفانه ، اگر دامنه موجود دارید ، باید 10 دلار هزینه بپردازید. با این وجود ، حریم خصوصی دامنه رایگان و یک سیاست حفظ حریم خصوصی واضح است که در اینجا می توان به نتیجه رسید. WestHost روشن می کند که “اطلاعات شخصی کاربر را به اشخاص ثالث نمی فروشد.”

MDDHosting

MDDHosting یکی از سرویسهای وب غیرمعمول دیگری است که ما بررسی کرده ایم و ترکیب آن را در اطراف میزبانی ابری متمرکز کرده است. همانطور که در بررسی MDDHosting ما می بینید ، این سرعت در هنگام تسویه حساب پرداخت می شود ، اما در مناطق دیگر خبری از لطف نیست. امنیت و ویژگی های آن بسیار عالی است ، اما حفظ حریم خصوصی حتی چشمگیر تر است.

متأسفانه ، MDDHosting شامل حریم خصوصی دامنه به صورت رایگان نمی باشد ، اما 5 دلار هزینه آن نصف بیشتر میزبان وب است. سیاست حفظ حریم خصوصی روشن است ، با این وجود ، با بیان اینکه MDDHosting متعهد به محافظت از حریم خصوصی شما است ، به این معنی که اطلاعات شناسایی شخصی شما با اشخاص ثالث فروخته نمی شوند یا به اشتراک نمی گذارند.

پشتیبانی

میزبانی وب پیچیده است و به همین دلیل ، مشکلاتی پیش می آید. در حالی که مشکلات رایج هستند ، راه حلها همیشه نیست. در این دور نهایی ، ما می خواهیم به سه سرویس میزبانی وب برتر ما که پشتیبانی عالی ارائه می دهند ، رتبه دهیم.

در خارج از پرسنل پشتیبانی فوری و دوستانه ، گزینه های تماس مهم هستند. ما دوست داریم چت زنده را ببینیم ، اما پشتیبانی از طریق تلفن و ایمیل نیز مهم است. علاوه بر این ، داشتن یک پایه دانش محکم و یک انجمن ضروری است.

میزبان

Hostinger و Hosting24 با چت زنده استثنایی ایستادگی می کنند. مهم نیست که در کدام وب سایت قرار دارید ، یک حباب کوچک چت زنده با گهگاهی اعلان هایی را ارسال می کند که از شما درخواست کمک می کند. با گپ زنده ، می توانید به سرعت با یک نماینده ارتباط برقرار کنید که سریع و کامل به سؤال شما پاسخ دهد.

تست تست a2-میزبانی-بررسی-سرعت

به علاوه ، سوابق گپ زنده شما حفظ می شود ، به این معنی که می توانید در صورت لزوم به عقب برگردید و مکالمات قبلی را ارجاع دهید. این مسئله به یکی از مهمترین موضوعات چت زنده می رسد و پشتیبانی از ایمیل سنتی را کمتر جذاب می کند. اگر نمی خواهید از چت زنده استفاده کنید ، یک پایگاه دانش گسترده وجود دارد که همه چیز را از عیب یابی گرفته تا آموزش ها در بر می گیرد.

SiteGround

پشتیبانی در داشبورد حساب شما در SiteGround یکپارچه است. اگرچه چهره به اندازه زیبایی در هاستینجر مطابق شکل نیست ، تنظیم آن به همان اندازه کاربردی است. پیمایش به برگه پشتیبانی به طور مستقیم از داشبورد حساب ، به شما این امکان را می دهد که منابع پشتیبانی را بدون ترک کارهایی که انجام می دهید ، پیدا کنید.

سایت-بررسی-پایگاه دانش

آن بخش یک نسخه محروم از دانش است. همه چیز عالی است ، همانند چت زنده ، که می توانید از داشبورد حساب خود باز کنید. تکرار چت زنده به همان اندازه سریع است که با هاستینجر همراه است. SiteGround تا آنجا پیش می رود که عکس و بیوگرافی پاسخ ها را نیز در بر می گیرد ، و اگرچه ذاتاً این پشتیبانی را بهتر نمی کند ، اما لمس خوبی است.

DreamHost

DreamHost همچنین چت زنده ای لرزان دارد ، دقیقاً مانند هاستینجر ، به جز اینکه آزاردهنده تر باشد. گرچه این نتیجه آزمایش پشتیبانی را نشان می دهد ، اما کیفیت کمک شما دریافت می کند بسیار عالی است. DreamHost به اندازه Hostinger یا SiteGround قابل دسترسی نیست ، اما پاسخ ها اطمینان می دهند که هر مشکلی که دارید در کلیت آن حل شده است.

dreamhost-review-contact

هزینه آن را پرداخت خواهید کرد پشتیبانی ایمیل و چت رایگان است ، مادامی که مایل هستید ابتدا از پایگاه دانش بگذرید ، اما پشتیبانی تلفنی پرداخت می شود. با این وجود ، اگر شما یک مشکل جدی دارید ، 10 دلار در هر نرخ تماس بد نخواهد بود زیرا کارمندان DreamHost اطمینان حاصل می کنند که تماس با شما مشکل شما را حل می کند.

بهترین میزبانی وب سایت

انتخاب بهترین هاستینگ وب سایت سخت است. همانطور که به آن اشاره کردیم ، ما معتقدیم که میزبان بهترین کار برای اکثر وب سایت ها است ، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد. DreamHost از خصوصیات و خصوصیات بسیار خوبی برخوردار است ، Namecheap ارزان تر از بسیاری از کاربران است و WebHostingBuzz حتی به باریکترین کیف پولها امکان خرید میزبانی اختصاصی را می دهد (بررسی Namecheap و بررسی WebHostingBuzz ما را بخوانید).

گزینه های زیادی وجود دارد ، اما حتی با این وجود ، یک موضوع در سراسر این راهنما وجود دارد. ما یک مارک تجاری متعلق به EIG را توصیه نمی کنیم ، و این ناشی از عدم تلاش نیست. ما ادغام Bluehost را با وردپرس ، ترکیب گسترده برنامه ها و رابط کاربری ساده مرده iPage دوست داریم (بررسی iPage ما را بخوانید).

ما آنها را توصیه نمی کنیم زیرا آنها به یک روش یا دیگری طرفداری می کنند. انتخاب بهترین هاستینگ وب برای شما در مورد وجود یک گزینه واحد و واقعی نیست. در عوض ، این به دنبال بررسی همه عناصری است که میزبان خوبی را ایجاد می کند و آنها را در وب سایت شما اعمال می کند.

برای اکثر مردم ، Hostinger این صورتحساب را جبران می کند ، زیرا بوت شدن آن بسیار سریع ، آسان و ارزان است. به گفته این ، اگر احساس می کنید که میزبان دیگری برای وب سایت شما مناسب است ، احتمالاً بهتر است با آن گزینه پیش بروید.

افکار نهایی

میزبان وب زیادی وجود دارد ، اما امیدواریم اکنون که این برنامه را از طریق این راهنما ایجاد کرده اید گزینه ها را کنترل کنید. هاستینگر در صدر لیست برای ما قرار دارد ، اما وقتی DreamHost و SiteGround به زیر سؤال بروند ، این نزاع نزدیک است..

علی رغم بهترین تلاش های ما ، هیچ بهترین ارائه دهنده میزبانی وب ، به سادگی موارد بهتر وجود ندارد. Hostinger برای اکثر موارد بهترین است ، اما اگر می گویند یک توسعه دهنده هستید و می خواهید چند دلار را در یک سرور VPS کنترل نشده ذخیره کنید ممکن است میزبانی A2 بهتر باشد. به همین ترتیب ، Pagely گران است ، اما این امر به کسب و کارهای بزرگ و شبکه های چند وب سایت ساخته شده در وردپرس به روشی که چند میزبان وب قادر هستند.

به همین دلیل ، ما می خواهیم بدانیم از کدام میزبان وب استفاده می کنید. ارائه دهنده ای که با شما همراه کرده اید ، همراه با دلایل آن ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

بهترین سؤالات مربوط به میزبانی وب

در زیر پاسخ برخی از سؤالات میزبانی وب که بیشترین شنیده ایم.

میزبانی وب چیست؟?

میزبانی وب سرویس ذخیره و سرویس دهی به پرونده های وب سایت شما است. ارائه دهنده میزبانی وب وب سایت شما را روی یک سرور ذخیره می کند و هنگام مراجعه به وب سایت شما ، آن داده ها را به کاربر منتقل می کند.

هزینه میزبانی وب چقدر است؟?

قیمت میزبانی وب بسته به نیاز شما متفاوت است. برای اکثر برنامه های کاربردی در مقیاس کوچک ، می توانید انتظار داشته باشید که در هر جایی از 10 تا 20 دلار در ماه پرداخت کنید.

میزبانی مشترک چیست?

میزبانی مشترک مشترک ترین نوع میزبانی وب است. به جای اینکه وب سایت شما تنها وب سایت روی سرور باشد ، شما سرور را با وب سایت های دیگر به اشتراک می گذارید ، این امر باعث می شود هزینه میزبانی مشترک به مراتب ارزان تر شود.

نحوه شروع یک تجارت میزبانی وب?

درصورتی که پول برای افتتاح یک مرکز داده ندارید ، شروع به کار با میزبانی وب دشوار است. به گفته این ، شما می توانید میزبان وب را با یک برنامه نمایندگی فروش با یک ارائه دهنده بزرگتر بفروشید. برای کسب اطلاعات بیشتر بهترین راهنمای میزبان نمایندگی ما را بخوانید.

پهنای باند در میزبانی وب چیست?

پهنای باند حداکثر مقدار داده ای است که می تواند در یک شبکه منتقل شود. پهنای باند بالاتر یعنی شما می توانید داده های بیشتری را انتقال دهید. در هاستینگ وب ، پهنای باند شما معمولاً مجموع داده هایی است که در یک ماه منتقل می کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me