سریعترین میزبانی وب در سال 2020: تراشیدن آن میلی ثانیه ها

هنگام بررسی یک سرویس میزبانی وب ، جنبه های زیادی را در نظر می گیریم. این شامل چند ویژگی گنجانده شده ، استفاده از خدمات بسیار آسان است ، ارائه دهنده چقدر به حریم خصوصی شما احترام می گذارد و موارد دیگر. با این حال ، وقتی صحبت از مقایسه خام می شود ، مستقیم ترین راه برای یافتن بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ، ارزیابی سرعت است. 


این همان کاری است که ما اینجا باید انجام دهیم. طی ساعتها و ساعتها تست ، سریعترین خدمات میزبانی وب را در اطراف پیدا کرده ایم. اگرچه سرعت تنها عاملی نیست که هنگام انتخاب میزبان وب باید در نظر بگیرید ، اما این نشانه خوبی از خرید یک سرویس با کیفیت است. ما می خواهیم 5 سریعترین میزبان مورد نظر خود را ، به همراه چند مورد افتخارآمیز ، مورد توجه قرار دهیم. 

برای اطمینان از مقایسه مستقیم نتایج ما ، یک فرآیند آزمایش خاص داریم. قبل از اینکه به گزینه های ما بروید ، بیایید نحوه عملکرد هر سرویس را بررسی کنیم.

روند تست ما

ما برای اندازه گیری عملکرد میزبانی وب از دو معیار استفاده می کنیم: تست سرعت پینگدوم و بارگذاری تأثیرگذاری. اگرچه ما در مورد خدمات مربوط به آن دو معیار قضاوت می کنیم ، اما شرایطی در این زمینه داریم که اطمینان حاصل کنیم نتایج ما تا حد امکان قابل اعتماد است. 

ابتدا ، بدون اطلاع میزبان ، برای یک حساب کاربری ثبت نام می کنیم. این اطمینان حاصل می کند که سروری که سایت ما در آن میزبانی می شود ، گیلاس انتخاب نشده است (و بنابراین می توانیم فرایند پرداخت را ارزیابی کنیم). علاوه بر این ، ما با یک VPN فعال ثبت نام می کنیم – می توانید یاد بگیرید که کدام یک را در بهترین راهنمای VPN ما ترجیح می دهیم – و یک ایمیل شخصی. 

ما همچنین ارزان ترین طرح اشتراکی را خریداری می کنیم تا بتوانیم درباره عملکرد اولیه آن قضاوت کنیم. پس از تنظیم ، یک نسخه خالی از وردپرس را با موضوع استاندارد آن نصب می کنیم.

به غیر از این ، ما هیچ محتوای دیگری را در سایت بارگذاری نمی کنیم. علاوه بر این ، ما حافظه پنهان یا فشرده سازی را درگیر نمی کنیم ، حتی اگر میزبان آن را ارائه دهد. آنچه پس از پرداخت به ما تحویل داده می شود همان چیزی است که ما با آن تست می کنیم. 

تست Pingdom ما برای آزمایش سرعت بارگذاری سایت برای یک کاربر واحد است. ما از زمان واقعی بارگیری سایت برای بیشتر قسمتها صرف نظر نمی کنیم و درجه عملکرد کلی Pingdom را در نظر می گیریم. Pingdom هفت بار برای بارگذاری وب سایت ارائه می دهد ، که همه اینها مربوط به خود میزبان نیستند ، به همین دلیل زمان بارگذاری صفحه گذشته را جستجو می کنیم. 

ما قصد داریم هر متریک Pingdom را فراهم کنیم و چرا بیشتر روی دیگران تمرکز می کنیم.

 • DNS (صورتی): پیوند دامنه با یک آدرس IP چقدر طول می کشد. بسته به اینکه چه کسی مدیریت سرورهای نام را انجام دهد ، این مسئله در بعضی از سناریوها برای میزبان مرتبط است. 
 • SSL (بنفش): انجام عملكرد دستي SSL / TLS چقدر طول مي كشد. ما این معیار را نادیده می گیریم. 
 • اتصال (آبی): چه مدت طول می کشد تا مرورگر وب به سرور وصل شود. این تا حد زیادی از کنترل میزبان خارج است. 
 • ارسال (نارنجی): ارسال مرورگر به داده ها به سرور چقدر طول می کشد. باز هم ، این تا حد زیادی از کنترل میزبان خارج است. 
 • صبر کنید (زرد): مدت زمان لازم برای مرورگر شروع به دریافت داده ها از سرور می کند. این مهمترین متریک برای آزمایش ما است ، زیرا نشان می دهد که سرور چه مدت طول می کشد تا داده ها را پیدا کند و انتقال آن را دوباره شروع کند. 
 • دریافت (سبز): چقدر طول می کشد که مرورگر بتواند داده ها را به طور کامل دریافت کند. این متریک بیشتر مبتنی بر مرورگر و شبکه است ، بنابراین به اندازه “انتظار” برای سرعت میزبانی وب مهم نیست. 
 • مسدود شده (خاکستری): چه تعداد درخواست مسدود شده است و چه مدت طول می کشد مرورگر طول بکشد تا اعلام کند که آماده ارسال داده نیست.

Pingdom برای حفر جزئیات بسیار عالی است ، زیرا یک مرور کلی درباره چگونگی برطرف شدن یک اتصال واحد ارائه می دهد. با این حال ، به طور کامل کپی نمی کند که میزبان چگونه خوب عمل می کند. برای این کار ، ما به Load Impact تبدیل می شویم ، که یک ابزار تست استرس است که کاربران مجازی را برای مدت زمان مشخص به سایت می فرستد.

برای آزمایش ما ، این 50 کاربر در عرض پنج دقیقه است. ما متوجه شده ایم که این تنظیمات معمولاً نقطه شکست میزبانی مشترک ارزان را نشان می دهد. در اکثر موارد ، اگر میزبان شکست بخورد ، خیلی شکست می خورد ، و اگر موفق شود ، موارد کم و مشکلی وجود ندارد. 

ما در طول تست Load Impact به دو منطقه توجه می کنیم: زمان پاسخ برای هر VU و تعداد خطاهای درخواست. زمان پاسخ مهم است ، زیرا نشان می دهد که میزبان در هنگام افزایش ترافیک ، به چه میزان کار می کند. هرچند درخواستهای تحقق یافته به همان اندازه مهم هستند. 

هر وقت میزبان خطاهای HTTP را برگرداند ، این بدان معناست که منابع کافی برای قرار گرفتن سنبله وجود ندارد. اگرچه این ممکن است در برخی موارد به معنای سرور بنک باشد ، اما معمولاً این علامت این است که تعداد زیادی کاربر میزبان در یک سرور واحد با منابع بسیار کمی برای اشتراک گذاری بین آنها وجود دارد.

انتخاب سریعترین خدمات میزبانی وب

بدیهی است ، انتخاب سریعترین ارائه دهنده هاستینگ وب به نتایج سرعت ما می رسد ، اما این همه آنچه را که ما در هنگام انتخاب انتخاب کردیم ، نیست. همانطور که در بخش ذکرهای محترم در زیر خواهیم دید ، قیمت نقش عمده ای داشته است. ما ارزان ترین برنامه اشتراکی را آزمایش می کنیم و وقتی که آن یا چیز مشابه آن موجود نباشد ، دشوار است که بگوییم دو سرویس در یکسو بودن قرار دارند. 

عملکرد پولی که نه تنها در انتخاب ما بلکه در نحوه تصمیم گیری ما نیز انجام شده است. همانطور که خواهیم دید ، تمام خدمات ذکر شده در زیر دارای نتایج بسیار مشابه Pingdom و Load Impact هستند ، و توصیه کردن یکی از دیگری صرفاً بر اساس سرعت را دشوار می کند. 

به همین دلیل ، ما برای سفارش لیست خدمات خود عوامل دیگری – از جمله قیمت ، ویژگی ها و سهولت استفاده را در نظر گرفتیم. 

خوشبختانه ، ما ارائه دهندگان سریع را که فاقد مناطق دیگر هستند فراموش نکردیم. سرعت ، از آزمایش ما ، معمولاً نشانه خوبی از یک سرویس میزبانی جامد است. به همین دلیل ، انتخاب های ما در حال حاضر نه تنها سریعترین خدمات میزبانی وب در اطراف ، بلکه در میان بهترین ها نیز هستند.

سریعترین هاستینگ وب: Hostinger و Hosting24

Hostinger و Hosting24 کمابیش همان خدمات هستند ، بنابراین عملکرد هر دو تقریباً یکسان است. آنها با آزمون پینگدوم ما شروع کردند ، آنها از 100 از 96 امتیاز گرفتند که بسیار عالی است. در واقع این سایت مدت زمان طولانی را بارگذاری کرد – حدود دو و نیم ثانیه – اما بخش اعظم آن به لطف رزولوشن DNS بود.  

hosting24-بررسی-سرعت آزمون

همانطور که گفته شد ، مهمترین متری که از Pingdom وجود دارد ، زمان “انتظار” است ، و نه Hostinger و Hosting24 ناامید نشده اند. مدت زمان انتظار بسیار کم بود ، در حدود 250ms ، به احتمال زیاد به لطف حافظه نهان LiteSpeed ​​که در سایت شما پیاده سازی شده است. 

Load Impact به همان اندازه چشمگیر بود ، که Hostinger و Hosting24 مدت زمان پاسخگویی را در طول مدت حفظ می کنند و هیچ خطایی را برنمی گردند. ما مشاهده کرده ایم که برنامه های ارزان قیمت ارزان چقدر می توانند – برای مثال به بررسی GreenGeeks ما بخوانید – بنابراین عملکرد مداوم در اینجا نفس هوای تازه است. 

hosting24-بررسی-بار-ضربه

Hostinger و Hosting24 به لطف نرم افزار سرور LiteSpeed ​​که از آن استفاده می کند ، قادر به دستیابی به چنین نتیجه هایی با درآمد کم هستند. ما دیده ایم که میزبان های دیگر به پایان ارزان قیمت همه چیز نزدیک هستند ، اما آنها هرگز نتوانسته اند Hostinger و Hosting24 را تسلط بخشند (برای مثال مثال های Bluehost ما و بررسی Namecheap را بخوانید).

LiteSpeed ​​یک جایگزین آپاچی است که باعث کاهش سرریز شبکه می شود. بر خلاف آپاچی ، LiteSpeed ​​یک نرم افزار سرور پولی است ، به احتمال زیاد به همین دلیل که به هر شکلی که باید مشاهده نمی شود. 

این همه مزایای آپاچی از جمله ModSecurance را بدون بسیاری از اشکالات ارائه می دهد. با کاهش سربار شبکه ، تعداد بیشتری سایت می توانند از همان سرور استفاده کنند و با دسترسی به حافظه نهان LiteSpeed ​​، می توانند سریعتر بارگیری شوند.

دلایل دیگری که ما هاستینجر دوست داریم

هاستینگر به تنهایی چشمگیر است ، اما با توجه به قیمت حتی چشمگیرتر است. این تخفیف های چند ساله را ارائه می دهد و در صورت ثبت نام به مدت چهار سال ، تخفیف های $ 80 در ماه به دست می آید. در بسیاری موارد ، مانند انتخاب برنامه سه ماهه به جای برنامه ماهانه ، در کل قیمت پس انداز خواهید کرد. 

بعلاوه ، شما مجاز به رفتن ماهانه نیستید ، مانند شما با Arvixe ، که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Arvixe ما کسب کنید. هنگام ثبت نام برای چندین سال تخفیف دیوانه دریافت می کنید ، اما نرخ ماهانه نیز بد نیست. 

برای پول خود پول زیادی هم می گیرید. علاوه بر عملکرد عالی که از سرورهای LiteSpeed ​​به دست می آید ، هاستینجر همچنین یک گواهینامه رایگان SSL / TLS ، سازنده وب سایت اختصاصی و پشتیبان گیری روزانه ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی هاستینگگر و بررسی Hosting24 را بخوانید ، یا این کار را با ضمانت 30 روزه برگرداندن آن امتحان کنید.

SiteGround

SiteGround مانند Hostinger و Hosting24 در آزمون پینگدوم از 100 از 100 امتیاز کسب کرد ، اما زمان بار تقریباً سه ثانیه بود. یک بار دیگر ، اکثر اوقات – در حدود دو و نیم ثانیه – در این مورد – به وضوح DNS اختصاص داده شده بود. زمان انتظار فقط از 200ms بیشتر بود ، که بسیار چشمگیر است.

سایت-بررسی-سرعت-تست

با توجه به اینکه SiteGround از سرورهای NGINX استفاده می کند ، که یک نرم افزار سرور بسیار قدیمی تر از LiteSpeed ​​است ، حتی بسیار جالب تر است. تفاوتهای زیادی بین آپاچی و NGINX وجود دارد ، اما کریس لی به خوبی آن را خلاصه می کند: “آپاچی مانند مایکروسافت ورد است. این یک میلیون گزینه دارد اما شما فقط به شش مورد نیاز دارید. NGINX این شش کار را انجام می دهد ، و پنج مورد از آنها 50 برابر سریعتر از Apache انجام می دهد. “

علاوه بر این ، SiteGround فضای ذخیره کامل کامل ، HTTP / 2 و PHP7 را ارائه می دهد ، که همه آنها باید سرعت را بهبود بخشند. بیشترین افزایش ، از طرف SuperCacher ، ابزار اختصاصی ذخیره سازی SiteGround که روی NGINX کار می کند. ارائه مطالب از حافظه نهان ، زمان انتظار را به شدت کاهش می دهد. 

تمام این ویژگی های بهینه سازی از طریق تست بارگذاری تأثیر نشان داده می شوند. با افزایش بار کاربر ، SiteGround در ابتدا انعطاف پذیر ماند – منفی کوچک در ابتدا – در حالی که بار کاربر افزایش می یابد. هیچ خطایی را نیز به دست نمی آورد ، به این معنی که منابع زیادی برای دور زدن وجود دارد. 

siteground-review-loadimpact

دلایلی دیگر که ما SiteGround را دوست داریم

یکی از دلایلی که SiteGround باعث شده بهترین میزبانی وب برای راهنمای کسب و کار کوچک ، سرعت باشد. با این حال ، این راهنما را نیز برای مجموعه عالی از ویژگی های خود ایجاد کرده است. برنامه های میزبانی وب ، وردپرس و WooCommerce مشترک – که همه دارای یک ساختار قیمت گذاری یکسان هستند – شامل همه چیزهایی که برای اداره سایت خود نیاز دارید ، از صحنه بندی وردپرس گرفته تا پشتیبان گیری خودکار روزانه. 

اگر نمی خواهید از CMS مانند WordPress استفاده کنید ، SiteGround نیز پوشش داده است. همه کاربران مشترک به یکی از بهترین سازندگان وب سایت موجود ، Weebly دسترسی دارند. 

همانطور که در بررسی Weebly ما مشاهده می کنید ، این به لطف رابط کاربری مزخرف خود ، ادغام چند شخص ثالث و قالب های طراح برتری دارد. SiteGround برنامه “اتصال” Weebly را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد از نسخه رایگان Weebly با دامنه خود استفاده کنید. SiteGround سرویس میزبانی quentessential است. از ویژگی های گرفته تا قیمت گذاری تا سرعت ، همه کار را به طور عالی انجام می دهد ، با یک سیستم پشتیبانی عالی برای تهیه نسخه پشتیبان از آن. می توانید با بررسی SiteGround ما اطلاعات بیشتری کسب کنید یا با ضمانت 30 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک از چرخش بگیرید..

کینستا

Kinsta در راهنمای میزبان وب وردپرس برای اولین بار در بهترین هاستینگ وب ما قرار گرفت ، و این بیشتر مربوط به سرعت آن بود. همانند Hostinger و Hosting24 ، Kinsta از نرم افزار سرور LiteSpeed ​​استفاده می کند. با این حال ، معماری میزبانی متفاوت است. به جای استفاده از LiteSpeed ​​در سرورهای مشترک ، Kinsta از میزبانی ابر استفاده می کند. 

آزمون Pingdom ما با زمان انتظار بسیار کمی ، نمره 96 از 100 را به دست آورد. بیشتر عملکردها مربوط به سرورهای LiteSpeed ​​است ، اما Kinsta نیز از دیگر ویژگی های عملکردی است. سرورها به حافظه کامل SSD مجهز هستند ، شما می توانید از بین 5 گیگابایت و 1 ترابایت انتقال داده در KeyCDN دسترسی داشته باشید ، و حافظه پنهان هر دو طرف سرور و مشتری وجود دارد.

تست تست kinsta-review-speed

تمام اقدامات بهینه سازی برای اطمینان از بارگیری سریع وردپرس در آنجا وجود دارد. این فقط برای وردپرس است. Kinsta منحصراً یک میزبان مدیریت شده WordPress است ، به این معنی که اگر به یک سیستم عامل دیگر علاقه مند هستید ، از شانس نیستید. گفته می شود ، وردپرس معمولاً سریعترین زمان بارگیری را می طلبد ، و این باعث می شود لیست ویژگی های Kinsta یک ویژگی طبیعی باشد. 

با کمال تعجب ، Kinsta در تست Load Impact عملکرد خوبی داشت. این بار فشار متوسط ​​50 کاربر مجازی را با سهولت اداره کرد و در کل زمان پاسخگویی مداوم را حفظ کرد. در کل ، Load Impact بیش از 9000 درخواست ارسال کرد و Kinsta توانست آن درخواست ها را با سرعت 31 در ثانیه و بدون خطا انجام دهد.

kinsta-بررسی-بار-ضربه

دلایل دیگری که ما Kinsta را دوست داریم

Kinsta مختص وردپرس است که بستگی به نحوه ساخت سایت شما دارد و یا یک نعمت یا یک نفرین است. کاربران وردپرس به دلیل چسبیدن به سیستم عامل به شدت پاداش می گیرند. علاوه بر تمام مزایای عملکردی که Kinsta ارائه می دهد ، شما همچنین به امکاناتی مانند مرحله بندی وردپرس و داشبوردی که مخصوص CMS ساخته شده است دسترسی دارید.. 

با این حال ، Kinsta بیش از گزینه های دیگر در این لیست هزینه دارد. این قیمت هنوز امکان پذیر است ، با ابتدایی ترین برنامه ریزی ساعت با 30 دلار در هر ماه برای 20،000 بازدید ، اما این قیمت بسته به حجم ترافیک و تعداد نصب های وردپرس شما در هر ماه می تواند به بالای 600 دلار برسد..

گفته می شود ، هیچ کس وردپرس را دقیقاً مانند Kinsta در نقطه قیمت خود قرار نمی دهد. این نرم افزار دارای ویژگی های ممتاز مدیریت شده وردپرس با قیمتی مناسب است که می تواند با رشد سایت شما در مقیاس قرار بگیرد. می توانید در بررسی Kinsta اطلاعات بیشتری کسب کنید یا ببینید که چگونه این کار را با 30 روز ضمانت پس انداز پول دوست دارید. 

MDDHosting

همانطور که با SiteGround ، Kinsta و Hostinger دیدیم ، بهینه سازی مهم است و MDDHosting در این مورد آگاهی دارد. این سرویس منحصراً یک سرویس میزبانی ابر است ، همه چیز را از سرویس میزبانی ابری ارزان تا سرورهای VPS cloud که چند صد دلار در ماه هزینه دارند ارائه می دهد. 

مهم نیست که چه برنامه ای را انتخاب کنید ، اما می خواهید یک وب سرور LiteSpeed ​​با چندین لایه حافظه پنهانی داشته باشید. Pingdom نتیجه 96 از 100 را برگرداند ، احتمالاً به لطف نرم افزار سرور LiteSpeed ​​و LiteSpeed ​​Cache. 

با این حال ، MDDHosting اقدامات بهینه سازی دیگری نیز دارد. CloudFlare Railgun با برنامه شما همراه است که اشیاء قبلاً غیرقابل دسترس را با روشی مشابه فشرده سازی فیلم ها فشرده سازی و ذخیره می کند.. 

mddhosting-review-speed-test

همانطور که می توانید در راهنمای CloudFlare ما بخوانید ، این یک شبکه تحویل محتوا است که باید در بیشتر سایتها مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از شبکه ، Railgun قادر است خیلی سریع اشیاء فشرده شده را از حافظه پنهان در سرتاسر جهان تحویل دهد. Railgun معمولاً به یک حساب تجاری CloudFlare نیاز دارد ، که در هر ماه 200 دلار هزینه دارد ، اما با MDDHosting ، آن را به صورت رایگان دریافت می کنید. 

تست Load Impact بهتر است از آنچه ظاهر می شود ، بر اساس تصویر زیر. همانطور که مشاهده می کنید ، زمان پاسخ نسبتاً سازگار بود ، هرچند به اندازه Kinsta خوب نبود. ما یک محدودیت توانائی داریم که توسط Load Impact شناسایی شده است. با وجود این ، از بین 244 درخواست HTTP ، تنها یک مورد با یک خطا مواجه شد.

mddhosting-بررسی-بار-ضربه

دلایل دیگر ما دوست داریم MDDHosting

MDDHosting به عنوان سرویس اختصاصی به هاست ابری ، مزایای بی نظیری را ارائه می دهد. همانطور که در بالا گفته شد ، تست Load Impact ما محدودیت توان را تشخیص داد که معمولاً به این معنی است که شما نیاز به ارتقاء به یک سرور بهتر دارید. 

با این وجود ، با میزبانی cloud می توانید منابع دیگری را بدون هیچ گونه خرابی به حساب خود اضافه کنید ، که می توانید در مورد انواع مختلف میزبانی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید. 

MDDHosting نه تنها میزبانی ابر را ارائه می دهد ، بلکه میزبان ابر ارزان قیمت را نیز ارائه می دهد. شما می توانید بدون نیاز به امضای قرارداد چند ساله ، یک طرح اساسی را فقط با چند دلار در هر ماه خریداری کنید. با توجه به انعطاف پذیری میزبانی ابر ، می توانید با برنامه کم مصرف و در آینده به راحتی خرید کنید. 

اگرچه MDDHosting هنگام استفاده از آن بی تأثیر است ، اما ویژگی های آن ، قیمت و سرعت آن مورد توجه شماست. می توانید در بررسی MDDHosting ما اطلاعات بیشتری کسب کنید ، یا ببینید که چگونه آن را با ضمانت 30 روزه پس انداز پول دوست دارید. 

میزبانی A2

A2 هاستینگ با هر سرویس دیگری که در این لیست قرار دارد ، می تواند به انگشت پا به انگشت پا برود. این میزبان LiteSpeed ​​را ارائه می دهد – که ، همانطور که مشاهده شد ، عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهد – همچنین امکان ذخیره کامل SSD و لایه های حافظه چندگانه را دارد. با این حال ، به دلیل قیمت خود در رده های بعدی قرار دارد. A2 Hosting فقط میزبان LiteSpeed ​​را در سرورهای “توربو” خود ارائه می دهد ، که دارای سرعت 20 برابر سریعتر. 

بر اساس آزمایش ما ، این کمی دور از ذهن است ، اما شما شاهد افت عملکرد در میزبان مشترک استاندارد A2 خواهید بود. میزبانی A2 در تست Pingdom ما از 100 از 96 امتیاز کسب کرد ، اما زمان بار خیلی کم بود. 

سایت ما در کمتر از 300 میلی متر بارگیری شده است ، که سریعتر از هر انتخاب دیگر ما است. به این دلیل است که علاوه بر ارائه سرورهای LiteSpeed ​​، A2 هاستینگ حافظه پنهان سازی خاص خود را ادامه می دهد. 

تست تست a2-میزبانی-بررسی-سرعت

بسته حافظه پنهان شامل سه ابزار است: حافظه نهان توربو ، OPcache و Memcached. حافظه پنهان Turbo تمام محتوای HTML سایت شما را ذخیره می کند ، بنابراین می توان بدون اجرای PHP سرویس داد. 

OPcache زمان پاسخگویی به صفحه PHP را برای هر چیزی که هنوز گرفتار نشده است کاهش می دهد ، و Memcached نمایش داده های پایگاه داده MySQL را در حافظه سیستم خود نگه می دارد تا آنها بتوانند خیلی سریعتر اتفاق بیفتند. 

تأثیر بارگذاری نتایج ستاره ای را به دست آورد. A2 هاستینگ قادر به کنترل خطا در ترافیک و بدون هیچ گونه خطایی نبود ، بلکه این کار را با انعطاف پذیری کم نظیر انجام داد. هر VU با فاصله 10 میلی متر از موارد موجود در اطراف آن بارگیری می شود و در طول آزمایش یک زمان پاسخ پایدار می دهد. 

a2-هاستینگ-بررسی-بار-ضربه

دلایل دیگری که میزبان A2 را دوست داریم

ذهنیت میزبان A2 با ویژگیهای بهینه سازی ، جنبه های دیگری از سرویس را در بر می گیرد. به عنوان مثال ، سایت شما تحت ابتکار عمل امنیتی همیشگی A2 Hosting قرار دارد ، که بسیاری از خدمات امنیتی وب سایت را در زیر یک سقف ترکیبی می کند. 

این بسته شامل KernelCare است ، که امنیت هسته را هر روز به روز می کند ، و HackScan که سایت شما را از بدافزار محافظت می کند. علاوه بر این ، شما به یک فایروال دوگانه ، محافظت از نیروی بی رحمانه و محافظت از انکار سرویس توزیع می کنید. 

با توجه به اینکه چند ویژگی در آن گنجانده شده است ، به راحتی می توان فرض کرد که میزبانی A2 گران است. خوشبختانه ، اینطور نیست. نه تنها میزبانی A2 با همان قیمت اکثر میزبان وب پیشرو ، بلکه مشخص است که با پرداخت هزینه چه قیمتی پرداخت خواهید کرد. علاوه بر این ، بسته به بودجه خود ، می توانید به اندازه یک ماه یا به اندازه سه سال خریداری کنید. 

اگرچه برای دیدن قدرت واقعی A2 هاستینگ باید به برنامه های توربو بروید ، اما افزایش جزئی ارزش آن را دارد. بسته های میزبانی A2 از ویژگی های بیشتری نسبت به رقابت برخوردار است در حالی که قیمت مناسب باقی می ماند. شما می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی میزبانی A2 ما کسب کنید یا با ضمانت برگشت پول آن ، بدون ریسک آن را امتحان کنید. 

سخنان محترم 

پنج سرویس فوق تنها سرویس هایی نیست که باید به آنها توجه کنید. به دلایل مختلف ، ما یک زن و شوهر میزبان داشتیم که این کار را نکردند ، بنابراین می خواهیم آنها را برجسته کنیم. 

صفحه ای

در ابتدای مقاله ، ما گفتیم که سرعت تنها عاملی نیست که ما در نظر گرفتیم ، و چرا پیلی به همین دلیل است. این سریعترین میزبان وب است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم ، با نمره Pingdom از 100 از 100. در هر ساعت برنامه ای ارائه نمی دهیم که قابل مقایسه با بقیه لیست های ما باشد ، بنابراین باید حذف شود. 

صفحه-بررسی-تست سرعت

همانند Kinsta ، فقط میزبان وردپرس با مدیریت ابری را ارائه می دهد ، که در این حالت از خدمات وب آمازون پشتیبانی می شود. با این حال ، برنامه ها از 200 دلار در هر ماه شروع می شود. اگرچه ممکن است تصور کنید که به نوعی اشتراک نامحدود به شما دست می دهد ، اینگونه نخواهد بود. حتی با قیمت بالای صفحه ، محدودیت منابع را تحمیل می کند. برای همه زنگ ها و سوت های گران قیمت ترین برنامه Pagely ، شما 35000 دلار در ماه هزینه خواهید کرد. 

با توجه به مشتری های پیج ، قیمت منطقی است. به عنوان میزبان قدرتمند دیزنی ، ویزا ، Comcast و موارد دیگر ، Pagely تمام ابزارها را برای سایتهای وردپرس فراهم می کند. این در حالی است که دارای یک برچسب قیمت شرکت است ، به همین دلیل ما آن را از لیست اصلی خارج کردیم. اگر این به نظر می رسد مانند چیزی است که می توانید نوسان کنید ، حتماً بررسی صفحه ما را بخوانید.

DreamHost

DreamHost مخالف Pagely است. به جای انجام بالاتر از انتظارات و هزینه بیش از حد ، آن را کمی پایین تر از انتظار و هزینه های مشابه با سایر انتخاب های ما انجام داد. با این حال ، کافی است که در مورد DreamHost دوست داشته باشید تا ارزش توجه شما را داشته باشد. 

نتایج جمع آوری شده چشمگیر نبودند. DreamHost نمره Pingdom را از 90 از 100 به دست آورد و در تست Load Impact چند دردسر را برای شما فراهم کرد. با این حال ، این با یک برنامه مشترک بود. DreamHost همچنین برنامه های وردپرس مدیریت شده ای را ارائه می دهد که از یک سرور خصوصی مجازی استفاده می کند ، که عملکرد قابل توجهی بهتر را ارائه می دهد. 

dreamhost-review-speed-test

برنامه های DreamPress با در نظر گرفتن وردپرس ساخته شده است ، که منابع جدا شده یک VPS را با بهینه سازی عملکردهای مختلف از جمله CDN نامحدود ترکیب کرده است. اگر به دنبال DreamHost هستید ، می توانید با کمی هزینه کمتر انتظار عملکرد مشابه Kinsta را داشته باشید. می توانید جزئیات را در بررسی کامل DreamHost ما مطالعه کنید.

نکات قابل انعطاف 

در هنگام انتخاب خدمات برای این لیست ، تعداد معدودی وجود داشت که از هم برجسته بودند ، اما به تمام دلایل اشتباه. ما می خواهیم به میزبان هایی که در هنگام تست ما بدترین عملکرد را داشتند اشاره کنیم ، بنابراین می دانید که از آنها جلوگیری کنید. 

میزبان

HostGator کمترین میزبانی است که آزمایش کرده ایم. پینگدوم علی رغم اینکه مدت انتظار ما نسبتاً کوتاه بود ، امتیاز 83 از 100 را به دست آورد. چند دلیل برای کاهش سرعت وجود دارد ، اما یکی بالاتر از بقیه است. 

تقریباً دو برابر تعداد درخواست ارسال شده است ، بسیاری از آنها برای صفحه “به زودی” ارسال شده اند که معمولاً قبل از نصب هر چیزی در سایت شما نمایش داده می شود. 

میزبان-بررسی-تست سرعت

با کمال تعجب ، آن درخواست ها مسدود شده اند ، و این همان چیزی است که زمان پاسخ ما را به باد می آورد. به نظر می رسد HostGator به جای حذف آنها ، به طور خودکار پرونده های “به زودی” را ضبط می کند ، و این باعث می شود مرورگر هنگام بارگیری سایت از آن پرونده ها درخواست کند. در مورد HostGator ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

WestHost و Midfase

WestHost و Midfase در واقع همان سرویس میزبانی هستند ، به روشی مشابه Hostinger و Hosting24. اگرچه بیشتر جنبه های خدمات خوب هستند ، اما سرعت بسیار زیاد است. پینگدوم با 84 دقیقه از 100 امتیاز خود را برگشت و مدت زمان انتظار بیش از یک ثانیه بود. بارگذاری تأثیر مسائل با خطاهای HTTP متعدد ارائه شده است.

تست westhost-review-speed

اقدامات بهینه سازی کافی در سرور وجود ندارد تا سایت شما به همان سرعت گزینه های ذکر شده در بالا بارگیری شود. متأسفانه ، این فقط یک مورد کمبود منابع و ذخیره کافی نیست. گفته می شود ، ما توصیه می کنیم بررسی WestHost و بررسی Midfase را بخوانید تا دلایلی را که ما از هر سرویس دوست داریم ، ببینید. فقط هشدار داده می شود که سرعت خشن است. 

افکار نهایی

یافتن سرویس سریع میزبانی وب آسانتر از چیزی است که به نظر می رسد. ما مراحل آزمایش را طی کرده ایم و از این طریق ، دریافتیم که ارائه دهندگان مناسب در این زمینه ها معمولاً سریع هستند ،.

برای سرعت سازش ناپذیر ، بدون توجه به هزینه ، گزینه ای بهتر از Pagely نیست. با این حال ، بسیاری از میزبان با پول بسیار کمتری نزدیک می شوند. ما به طور خاص با هاستینجر و هاستینگ24 جزئی هستیم. این سرویس ها هر زمان که می خواهیم سرعت بگیرند ، ارائه می دهند و این کار را با قیمت پایین انجام می دهند. 

آیا سرعت هنگام انتخاب سرویس میزبانی مهمترین جنبه است؟ چه چیز دیگری را در نظر دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map