بهترین نرم افزار مدیریت پروژه 2020: ساخت آن به سبک

نرم افزار مدیریت پروژه منطقه ای شلوغ است که گزینه های بسیار مناسبی برای جلب توجه و دلار شما دارد. بزرگترین شرکت های جهان از ابزارهایی برای بهتر و هوشمندتر کار کردن استفاده می کنند و انواع و اقسام مشاغل از بسیاری از ویژگی های مفید خود استفاده می کنند.


ما در طول سال ها به برنامه های زیادی نگاه کرده ایم و می خواهیم آنچه را که در این جمع بندی از بهترین نرم افزار مدیریت پروژه آموخته ایم به اشتراک بگذاریم.

یک ابزار مناسب برای مدیریت پروژه می تواند تفاوت در خط پایین شما داشته باشد. با از بین بردن کار drudge ، ساده سازی ارتباطات و ذخیره پرونده های مهم در یک مکان ، آنها زندگی را برای تیم شما آسان تر کرده و به شما کمک می کنند تا در زمان کمتری کار بیشتری داشته باشید.

این جمع بندی بهترین ابزاری است که مورد بررسی قرار داده ایم. برای اینکه یک پیش نمایش دزدکی به شما ارائه دهیم ، مورد علاقه کلی ما monday.com است ، بنابراین اگر عجله دارید ، به آن بروید. ما آن را برای ترکیب آن از قابلیت استفاده و قدرت انتخاب کردیم.

قهرمان Wrike که در خارج از کشور قرار دارد ، هنوز هم یک بازدید کننده بزرگ است ، اما پیچیده تر است. اگر به مدیریت وابستگی و زیر مجموعه ها نیاز دارید ، انتخاب بهتری است. فراتر از آن ، سایر موارد مورد علاقه ما چیزهای متفاوتی را ارائه می دهند ، بنابراین بخوانید و سعی کنید مواردی را پیدا کنید که مناسب شما باشد.

در اینجا 5 راه حل برتر نرم افزاری مدیریت پروژه ما آورده شده است:

آیا شما می خواهید به لیست کامل نگاه کنید؟ ما شما را در زیر پوشش داده ایم .

اگر به دنبال موارد استفاده ویژه برای پروژه بعدی خود هستید ، در اینجا چند مقاله وجود دارد که در این راه به شما کمک می کنند: 

 • نرم افزار رایگان مدیریت پروژه
 • نرم افزار مدیریت پروژه برای کارگران آزاد
 • نرم افزار Mangement Project برای مشاغل کوچک 
 •  نرم افزار مدیریت پروژه برای Mac
 • نرم افزار مدیریت پروژه Kanban
 • نرم افزار Scrum

نحوه انتخاب بهترین نرم افزار مدیریت پروژه

رقابت زیادی در بازار مدیریت پروژه وجود دارد ، بنابراین تمایز بین بهترین سیستم عامل ها می تواند چالش برانگیز باشد. برخی از آنها ویژگی های غیرمعمول دارند ، بسیاری از آنها عجیب یا دو مورد دارند و بیشتر در جنبه های خاصی از مدیریت پروژه خوب هستند.

هیچ انتخابی در بین انتخاب های برتر ما وجود ندارد ، بنابراین ما شما را تشویق می کنیم اولویت های خود را مشخص کنید ، سپس از طریق بررسی های ما بخوانید و ببینید کدام یک به بهترین وجه نیاز شما را دارد همه این ابزارها نوعی آزمایش رایگان را ارائه می دهند و بیشتر آنها را بدون ارائه جزئیات کارت اعتباری ثبت نام می کنید ، بنابراین به آنچه می خواهید فکر کنید ، سپس یکی را انتخاب کنید و آن را تست کنید.

هسته مدیریت پروژه

مدیریت وظیفه برای اکثر نرم افزارهای مدیریت پروژه مهم است. وظایف را می توان “مسائل” یا “موارد” نامید ، اما ابزارهایی که اصطلاحات را تغییر می دهند هنوز به همان روش کار می کنند. وظایف را می توان به اعضای تیم اختصاص داد و برنامه ریزی کرد. وقتی کارشان تمام شد ، می توانید آنها را به عنوان کامل علامت گذاری کنید ، بنابراین همه می توانند ببینند چه کاری انجام می شود.

بسیاری از ابزارها فراتر رفته و به شما امکان می دهند وظایف خود را به زیرشاخه ها بشکنید ، و برخی از آنها مدیریت وابستگی کامل دارند. این به شما امکان می دهد اطمینان حاصل کنید که کارهای دیگری که به دیگران وابسته هستند بعد از آن کارها برنامه ریزی شده اند ، و به شما کمک می کند تاخیرهای پرهیز را بپرهیزید.

در اینجا بخشی از آنچه ابزارهای مدیریت پروژه از نظر زیرمجازها و مدیریت وابستگی ارائه می دهند آورده شده است:

بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه: وظایف فرعی: وابستگی به وظیفه:
دوشنبه
خطای
TeamGantt
آسانا
آزادی
پدیا
صفحه هوشمند
لانکیت
قابل شنیدن
Mavenlink
Basecamp

امکانات

ما هنگام ارزیابی نرم افزار مدیریت پروژه به چندین ویژگی نگاه می کنیم. فضای کافی برای ذخیره سازی فایل های مرتبط با پروژه مفید است. اگر فقط اسناد و تصاویر را به اشتراک می گذارید ، به مقدار زیادی نیاز نخواهید داشت ، اما نیازهای شما با فیلم و صدا بیشتر می شود.

برخی از ابزارها فضای نامحدودی را ارائه می دهند ، اما معمولاً محدودیت های اندازه پرونده در آنها وجود دارد. هر چند آنها متفاوت هستند ، بنابراین اگر نیازهای خاصی دارید ، می تواند پرداخت آن را بررسی کند. اگر به دنبال انتقال بسیاری از پرونده ها به صورت آنلاین هستید ، مقالات ذخیره سازی ابر کسب و کار ما در هنگام راه اندازی آنلاین روش های زیادی برای انجام این کار ارائه می دهند.

ادغام با سیستم عامل های دیگر می تواند دسترسی یک برنامه را افزایش دهد و به شما کمک کند تا حد ممکن شغل خود را در یک مکان نگه دارید. علاوه بر اشتراک فایل ، می توانید ایمیل و مخاطبین خود و همچنین وظایف سایر برنامه های مدیریت را ادغام کنید.

بیشتر ابزارها حداقل با چند سیستم عامل ادغام می شوند ، اما برخی به شما امکان می دهند با بسیاری دیگر ارتباط برقرار کنید. لازم به ذکر است Zapier در اینجا زیرا ابزاری که با آن ادغام شود می تواند با طیف عظیمی از برنامه ها ارتباط برقرار کند.

برخی از سیستم عامل ها دارای یک یا دو ویژگی غیرمعمول هستند. ارزش این را دارد که مراقب آنها باشید زیرا آنها می توانند تفاوت را در خط پایین شما ایجاد کنند. به عنوان مثال ، بلوک های Airtable عملکرد غیر معمول را ارائه می دهند و Mavenlink دارای ویژگی های مالی قوی است. اگر به دنبال ابزاری با محوریت پول هستید ، مقالات حسابداری آنلاین ما نیز مورد علاقه شما خواهد بود.

ساخته شده در گفتگو و تیم های پیام رسانی سیستم رایج است ، و همچنین توانایی نظر در مورد و مستند کردن وظایف فردی است. برخی از ابزارها ایجاد ویکی یا گرفتن یادداشت را به اشتراک گذاشته اند ، که می تواند به شما در مستند سازی پروژه هایتان کمک کند و همه افراد را با آخرین پیشرفت ها پیگیری کنید.

این گزینه های ارتباطی باعث می شود اعضای تیم شما بدون توجه به مکانشان در همان صفحه بمانند و از مزایای کار از راه دور لذت ببرند.

ابزارهای حسابرسی نیز خوب هستند ، و می توانند برای کسانی که باید افراد را پاسخگو باشند و یا می خواهند ببینند چه کسی چه کاری را انجام می دهد ضروری باشد.

سرانجام ، داشتن برنامه های تلفن همراه بسیار مفید است زیرا به شما امکان می دهد هنگام دور بودن از میز خود ، زبانه ها را روی موارد نگه دارید. اکثر سیستم عامل ها برنامه های اختصاصی مخصوص Android و iOS دارند.

نمایش گالور

یک تفاوت اساسی بین این ابزارها در نحوه ارائه داده های شما است. یک روش kanban رایج است ، و وظایف خود را در ستونهایی قرار می دهد که مراحل مختلف پروژه شما را نشان می دهد.

شاید از ترللو شنیده باشید. این یک ابزار خوب است ، اما کاملاً پیچیده نیست که بتواند از خط مدیریت وظیفه و مدیریت پروژه جدا شود (راهنمای مبتدی Trello را بخوانید). Trello از تخته kanban به عنوان دیدگاه خود ، مانند monday.com و LeanKit استفاده می کند.

ابزارهای دیگر از نمودار گانت استفاده می کنند ، که به شما نشان می دهد که همه چیز با هم چطور است. نمودارهای گانت به شما اجازه می دهد تا ببینید كه كدام كارها باید ابتدا انجام شود و در صورت تغییر هر تغییری كه ایجاد می كنید باعث ایجاد مشكلات در گردش كار شما می شود.

برخی از یک لیست قدیمی قدیمی استفاده می کنند ، که به اندازه کافی خوب کار می کند. Asana کار خوبی هم از آن انجام می دهد ، همانند Wrike. بیشتر ابزارها دارای نمای تقویم و همچنین تولیدکننده گزارش هستند. نماهای عجیب و غریب تر ، مانند PERT ، نیز قابل مشاهده است.

بهترین ابزارها روشهای مختلفی برای مشاهده داده های شما ارائه می دهند ، اما هرچه گزینه های بیشتر ارائه شود ، رابط کاربری بهتر خواهد بود تا همه چیز روشن شود.

رویکرد

این ابزارها رویکردهای مختلفی را در پیش می گیرند. برخی مانند فریدکمپ و آسانا برای دستی بازو دوستانه به دور شانه می روند و خود را با استقبال و کار آسان می کنند. در انتهای دیگر این طیف ، ابزاری مانند LeanKit و Mavenlink تمرکز خود را محکم در ساختن پول کسب و کار شما حفظ می کنند.

برخی شما را به روشی خاص برای کار تبدیل می کنند ، در حالی که برخی دیگر شما را برای کنترل و پالایش همه چیز با توجه به نیازهای خود به شما پیشنهاد می دهند. این ابزار قدرت زیادی را ارائه می دهند ، اما باید در مورد انتخاب هایی که انجام می دهید با دقت فکر کنید. به یاد داشته باشید ، هدف شما آسانتر کردن کارها برای تیم شما است.

که شما ترجیح می دهید به شما پایین خواهد آمد. آگاه باشید که اگر می یابید که یک ابزار برای شما مناسب نیست ، دیگران علی رغم داشتن یک ساختار مشابه ، می توانند با استفاده از آن متفاوت باشند. اگر اولین موردی را که امتحان می کنید دوست ندارید ، تسلیم نشوید.

امنیت و حریم خصوصی

ما از خدماتی که اطلاعات شما را ایمن و خصوصی نگه می دارد قدردانی می کنیم. ارزیابی این مسئله دشوار است یا خیر ، اما ما به رمزنگاری مورد استفاده و گواهینامه های موجود ، و همچنین سیاست حفظ حریم خصوصی آن نگاه می کنیم.

ما برای گواهینامه های SOC 2 و انطباق با EU-US ارزش قائل هستیم. و Swiss-U.S سپر حریم خصوصی و مقررات عمومی حمایت از داده ها. شما می توانید در مورد دوم در قطعه GDPR ما بخوانید.

سرویس هایی که گزینه های تنظیم تنظیمات دسترسی ما را به ما می دهند نیز خوب هستند. اگر می توانید خط مشی امنیتی خود را تنظیم کرده و نحوه تأیید اعتبار کاربران را کنترل کنید ، می توانید بین ایمنی و قابلیت استفاده تعادل مناسب برقرار کنید.

اگر در ارائه خط مشی گذرواژه مشکلی دارید ، نحوه تنظیم یک راهنمای رمزعبور قوی به شما نکاتی راجع به آنچه مناسب است.

ویژگی هایی مانند تأیید هویت دو عاملی نیز مهم هستند. اگر می خواهید بدانید مقاله احراز هویت دو عاملی است ، ما را بخوانید.

خطرات زیادی در کمین شبکه وجود دارد ، همانطور که مقالات ما درباره امنیت آنلاین توضیح می دهند. خدمات مورد علاقه ما هر آنچه در توان دارند برای محافظت از آسیب در برابر شما انجام می دهند. یک مورد خوب را انتخاب کنید و در امان باشید.

خدمات و پشتیبانی

نرم افزار مدیریت پروژه برای کمک به شما در ترسیم نمودارهای زیبا وجود ندارد. برای کمک به سریعتر رسیدن به پروژه و رفع مشکلات موجود است. اگر مشکلی پیش آمد ، بسیار مهم است که آن را در اسرع وقت برطرف کنید. ما نگاهی دقیق به گزینه های پشتیبانی هر پلتفرم می اندازیم.

علاوه بر مستندات و آموزش ها ، ما گزینه هایی را که برای برقراری ارتباط وجود دارد ، بررسی می کنیم و معمولاً یکی یا دو مورد از آنها را امتحان می کنیم تا مطمئن شویم که پاسخ ها سریع و دقیق هستند.

ما از اینکه می توانیم با استفاده از یک فرم تماس یا آدرس ایمیل ، و همچنین یک گزینه زنده ، مانند تلفن ، یا گفتگوی مستقیم ، در تماس باشیم ، قدردانی می کنیم. ما همچنین به دنبال فروش بیش از حد مشتاق افراد و مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی هستیم – ما کارمندان پشتیبانی را که قبلاً به کارمندان پروژه ما دسترسی پیدا می کنند ، گرفتار کرده ایم..

ابزارها

بدون آگهی بیشتر ، این لیست ماست. ما با خدمات مورد علاقه ما ، monday.com شروع خواهیم کرد

1. دوشنبه.com

اگر می خواهید چیزی آسان برای استفاده ، با یک رابط نرم و صاف و مدرن ، به دنبال monday.com باشید. مدیریت پروژه را به یک نسیم تبدیل می کند ، اما با وجود رابط کاربری دوستانه ، دارای ویژگی های پیشرفته زیادی است.

دوشنبه
monday.com برای مدیریت پروژه های شما نمای کامبان خوبی دارد.

این پروژه می تواند پروژه شما را به روش های مختلفی نمایش دهد ، با نمای اصلی kanban که توسط تقویم ، جدول زمانی ، گزارش فعالیت و نمای نمودار تکمیل شده است..

همچنین قابل تنظیم است ، کنترل زیادی را در زمینه ها ایجاد می کند و به شما امکان می دهد تا یک سیستم به همان اندازه ساده یا پیچیده تنظیم کنید. این دارای قالب های بسیاری است و به شما امکان می دهد به سرعت شروع کنید و به روش های مختلف استفاده از این سیستم عامل نگاه کنید.

با 5 گیگابایت در لایه اصلی آن و ذخیره نامحدود در برنامه Pro فضای کافی ذخیره می کنید. همچنین می توانید از طریق ادغام های آن با Zapier ، Slack ، Trello و Dropbox از داده ها در سیستم عامل های دیگر استفاده کنید. اگر از Slack استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید بهترین راهنمای حافظه ابری ما را برای راهنمای Slack جستجو کنید.

این سرویس با کیفیت عالی ، با GDPR و EU-U.S ارائه می دهد. رعایت حریم خصوصی سپر ، صدور گواهینامه SOC 2 و رمزگذاری 256 بیتی. شما همچنین می توانید از گزینه احراز هویت دو عاملی و همچنین طیف گسترده ای از تنظیمات و گزارش های امنیتی استفاده کنید. 99 ابزار رایگان ما برای محافظت از مقاله حفظ حریم خصوصی شما بسیاری از روش های دیگر برای کمک به ایمن نگه داشتن اطلاعات شما را ذکر می کند.

علاوه بر راهنمایی های فراوان در برنامه ، monday.com دارای یک پایگاه دانش بزرگ و وبینارهای معمولی است که به شما در یادگیری راه حل کمک می کند. پشتیبانی آن نیز سریع است ، و فقط در چهار دقیقه به ما بازگشت. اگر در اولین بار نگران گیر افتادن باشید ، این انتخاب عالی خواهد بود.

قیمت تیم monday.com برای تیم 5 نفره ماهانه از 25 دلار در ماه شروع می شود ، بنابراین اگر تیم شما از اندازه مناسبی برخوردار باشد ، بسیار عالی است. اگر فقط یک یا دو نفر از شما وجود دارد ، به خوبی نیست ، اما می توانید با تشکر از محاکمه 14 روزه خود ، آن را به صورت رایگان بررسی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی monday.com ما را بخوانید.

2. خطا

Wrike مجموعه ای از ویژگی های عالی را دارد ، از جمله مدیریت وابستگی ، ایجاد گزارش و نمایش تقویم ، که برای مقایسه برنامه ها می توان در بالای یکدیگر قرار گرفت..

گزارش فعالیت های چروک

می توانید پرونده ها و فایل پیوست ها را بارگذاری کنید و نظرات خود را از جمله در نقاط خاص در پرونده های ویدیویی ارسال کنید و Wrike را به عنوان یک ابزار مفید برای کار با فیلم ها تبدیل کنید. شما در برنامه رایگان آن 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت می کنید که در سطح Enterprise به 100 گیگابایت می رسد. اگر از پرونده های بزرگی استفاده می کنید ، در صورت بروز فاجعه از آنها محافظت می شود ، بنابراین برای راهنمایی به بهترین مقاله خدمات پشتیبان گیری آنلاین ما مراجعه کنید..

دارای احراز هویت دو عاملی است و کاربران Enterprise انتخاب چشمگیر گزینه های امنیتی را به دست می آورند. علاوه بر مدیریت خط مشی رمز عبور ، بر ذخیره فایلها و دسترسی به شبکه کنترل می کنید. شما حتی می توانید افراد را از آدرس های IP شناخته نشده مسدود کنید تا زندگی را برای هکرهای احتمالاً دشوار جلوه دهد. مقاله جنایات سایبری ما نکاتی را برای دوری از مشکل آنلاین وجود دارد.

Wrike پشتیبانی برجسته ای دارد. ما در سه دقیقه به پرسش چت زنده ما پاسخ دادیم و سؤالی كه از طریق فرم تماس با آن پرسیدیم در طی 30 دقیقه آخر هفته شکرگذاری پاسخ داده شد. در صورت ترجیح می توانید از طریق تلفن با کسی صحبت کنید. همچنین یک پایگاه دانش بزرگ برای کمک به شما در صورت گیر افتادن وجود دارد.

با وجود کیفیت عالی ، Wrike خیلی گران نیست و حتی یک برنامه رایگان نیز دارد. با قیمت 9.80 دلار ، برنامه اصلی آن بانک را خراب نمی کند. رده های حق بیمه آن گران تر هستند اما برای پول خود از جمله کنترل خوب امنیت خود که در بالا ذکر شد ، پول زیادی دریافت می کنید.

این یکی از بهترین سیستم عامل های اطراف است و ما آن را به شدت توصیه می کنیم. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

3. آسانا

اگر نگران هستید که ابزارهای اینجا خیلی پیچیده به نظر برسند ، ممکن است آسانا یکی از این موارد باشد. استفاده از آن آسان است همانطور که می خواهید و دقیقاً در سمت راست مدیریت وظیفه در مقابل بحث مدیریت پروژه قرار دارد و به شما امکان می دهد تا مدیریت پروژه ها را به طور مؤثر کنترل کنید ، بدون آنکه کار زیادی انجام دهید گیج کننده باشید..

نمای اصلی آن فقط لیستی از کارها است ، اما می توانید زیر کارها را برای تجزیه آنها اضافه کنید. این شامل مدیریت وابستگی به برنامه های پرداخت شده خود و همچنین تصحیح ، مدیریت منابع و ادغام های مختلف است. نماهای تقویم و جدول زمانی نیز وجود دارد ، و فضای ذخیره سازی نامحدودی برای پیوست ها بدست می آورید.

asana-جشن

جشن های Asana راهی عالی برای پاداش دادن شما برای انجام کارها و اضافه کردن یک تفریح ​​سرگرم کننده به کارهای روزمره شما است. آنها همچنین می توانند باعث ایجاد انگیزه در کارکنان و افزایش تعامل شوند. با خاموش کردن وظایف ، گاهی اوقات یک کلاهبرداری تکشاخ یا نارنگی را در صفحه نمایش خود پیدا می کنید یا چهره ای رنگارنگ از زیر پنجره می بینید. اگر آن چیزها به شما انگیزه نمی دهند ، روح ندارید.

اگر به دلیل استراحت در کار هستید ، برای کمک به سرگرمی خود در اینترنت به مقالات سرگرمی ما مراجعه کنید.

Asana دارای یک لایه رایگان قابل استفاده است که برای مدیریت پروژه های شخصی یا فقط به عنوان یک لیست سریع وظایف ایده آل است. برنامه های پرداخت شده آن از هر کاربر در هر ماه 9.99 دلار شروع می شود. شروع برنامه با برنامه رایگان آن و در صورت نیاز به ویژگی های آن ، اگر تازه وارد نرم افزار مدیریت پروژه هستید ، نقطه ورود خوبی خواهد بود.

نیازی نیست نگران امنیت باشید ، زیرا Asana دارای گواهینامه SOC 2 است. در صورت اطمینان از ایمن نگه داشتن داده های خود ، ورود به سیستم و SAML نیز موجود است. مقاله ما را در مورد جرایم سایبری بخوانید تا در مورد گرین های آنلاین مورد نیاز برای جلوگیری از آن بیشتر بدانید.

اگر در حال بررسی آسانا هستید ، بررسی Asana را بررسی کنید. اگر در حال یادگیری استفاده از نرم افزار هستید ، راهنمای مبتدی Asana ما مکان مناسبی برای شروع است.

4. TeamGantt

نمودار گانت می تواند یکی از دارایی ها در هنگام مدیریت پروژه های شما باشد زیرا به شما نشان می دهد که همه چیز در کنار هم قرار می گیرد و به شما امکان می دهد مسائل مربوط به برنامه ریزی را از قبل مشاهده کنید. شما همچنین می توانید وظایف را به راحتی جابجا کنید و ببینید که تغییرات شما چه تاثیری بر پروژه گسترده تر می گذارد.

تیم-گانت-نمونه-پروژه

TeamGantt آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد ، به شما یک ابزار مبتنی بر گانت را می دهد که می تواند به نگه داشتن همه افراد در تیم شما در همان صفحه کمک کند. علاوه بر نمای اصلی آن ، Gantt ، لیست و نماهای تقویم را برای پیگیری موارد و چندین روش برای فیلتر و کنترل اطلاعاتی که مشاهده می کنید دریافت می کنید..

جابجایی کارهای مختلف در TeamGantt آسان است ، و این یک راه عالی برای سازماندهی و سازماندهی مجدد پروژه های شما بصری است. افزودن وابستگی ها ساده است و درگیری های زمان بندی با رنگ قرمز مشخص شده اند ، به سرعت آنها را مورد توجه شما قرار می دهند.

TeamGantt ویژگی های ردیابی زمان را برای کمک به کنترل بودجه خود ارائه می دهد و به شما امکان می دهد نقاط عطف اختصاص دهید. شما می توانید از ویژگی “پایه” آن برای مقایسه نتایج با انتظارات خود استفاده کرده و رویکرد خود را متناسب با آن اصلاح کنید. اگر شما نیاز به بهبود گردش کار خود دارید ، بهترین گزینه های نرم افزار تیم مجازی تیم مجازی را برای گزینه های مفید بخوانید.

TeamGantt شما را با الگوهای و یک پروژه نمونه مفید سودمند می کند. همچنین راهنمایی و متن زیادی برای شما وجود دارد. یک پایگاه دانش بزرگ ، ده ها فیلم راهنما و کلاسهای زنده به طور منظم وجود دارد تا به شما در یادگیری نحوه استفاده از آن کمک کند. تیم پشتیبانی آن نیز در وقت خوب به سوالات ما پاسخ دادند.

ارزان است ، با یک برنامه رایگان برای حداکثر سه کاربر و دو ردیف بعدی به ترتیب تقریبا 8 دلار و 12 دلار برای هر کاربر هزینه دارد. قبل از تصمیم گیری در مورد ویژگی های مورد نیاز ، می توانید برنامه های پرداخت شده را به صورت رایگان امتحان کنید. اگر به فکر ثبت نام هستید ، برای اطلاعات بیشتر ، بررسی TeamGantt ما را بخوانید.

5- آزادی

Freedcamp تازه وارد لیست علاقه مندی های ما است ، اما با لذت بردن از استفاده ، غنی و ارزان قیمت ، جایگاه خود را کسب می کند. گرفتن این موارد در یک بسته آسان نیست ، اما این همان چیزی است که شما به اینجا می آیید.

Freedcamp-Gantt

همانطور که از نام آن پیداست بسیار ارزان است ، با یک ردیف رایگان ، چندین ردیف فوق العاده ارزان و برنامه های Business و Enterprise که بسیار ارزان تر از اکثر سیستم عامل ها هستند. تخفیف های بیشتر برای افراد غیرانتفاعی و مربیان نیز وجود دارد که باعث می شود Freedcamp یک انتخاب عالی برای آنها باشد.

حتی در ردیف رایگان آن ، فضای ذخیره نامحدودی به دست می آورید ، که دلیل زیادی در استفاده از این سیستم عامل در صورت داشتن تعداد زیادی فایل برای به اشتراک گذاشتن با تیم خود ، وجود دارد. محدودیت اندازه پرونده برای کاربران غیرپرداخت تنها 10MB است که می تواند محدود کننده باشد ، اما در سایر برنامه ها افزایش می یابد.

این برنامه با بازار برنامه های خاص دارای پسوندهای بسیاری است. آنها یک کیسه مختلط هستند ، اما شما انتخاب های زیادی می کنید.

ایجاد ویکی و صورتحساب نیز وجود دارد که با توجه به هزینه این سکو از ویژگی های عالی است و می تواند در اسناد داخلی و سرپرست به شما کمک کند. همچنین می توانید احراز هویت دو عاملی را در برنامه Enterprise نسبتاً ارزان آن درج کنید.

Freedcamp عاری از اشکال نیست ، زیرا همه چیز عالی نیست ، اما امیدوارم با پیشرفت.

پشتیبانی از آن به سرعت به درخواستها پاسخ می دهد و دارای انتخاب مناسبی از فیلم ها و مقالات پایه دانش برای کمک به شما در حل مشکلات است. اگر به فکر ثبت نام هستید ، برای اطلاعات بیشتر به بررسی Freedcamp ما بروید.

6. پدیا

Podio سهولت استفاده را با قدرت و انعطاف پذیری ترکیب می کند و بدون گران بودن این کار را انجام می دهد و آن را به یکی از سیستم عامل های مورد علاقه ما تبدیل می کند. زمینه های کد محور آن یک گزینه سفارشی سازی مفید است و پتانسیل وجود دارد که انواع خلاق بتوانند از آنها برای انجام کارهایی استفاده کنند که سایر سیستم عامل ها نمی توانند.

علاوه بر داشتن یک برنامه رایگان ، رده های پرداخت شده آن با 7.20 دلار در ماه شروع می شود. حتی ارزانترین برنامه ها شامل بسیاری از ویژگی ها است و ارائه رایگان ارزش آزمایش دارد تا ببینید آیا این بستر مناسب شماست یا خیر.

Podio چیزهای اساسی را حفظ می کند ، بدون هیچ گونه فرعی یا وابستگی ، اما به شما امکان می دهد جریان های کاری را با تنظیم روابط بین رویدادها ردیابی کنید. همچنین می توانید مهلت هایی تعیین کنید و به مردم اختصاص دهید تا آنها را حفظ کنند ، این یک روش عالی برای پاسخگویی افراد به تیم شماست.

این برنامه فضای ذخیره نامحدودی با حد اندازه 100 مگابایت را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد اکثر پروژه ها را بدون مشکل اجرا کنید. از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند ، بنابراین داده های شما نیز باید از چشم کنجکاو نیز در امان باشند. اگر در هنگام استفاده از نرم افزار cloud نگران جاسوسی خود نیستید ، به نحوه محافظت از مقاله حفظ حریم خصوصی خود نگاهی بیندازید.

پشتیبانی Podio یک کیف مخلوط است. این به سرعت به ما پاسخ داد ، اما فروم و وبینارهای آن به همان اندازه مناسب نیستند.

این بازار برنامه های خاص خود را دارد و انواع روش های تمدید آن را به شما ارائه می دهد. بسیاری از برنامه ها به طور موثر فقط قالب هستند ، اما هنوز هم مفید هستند.

podio-app-Market

قابلیت شخصی سازی Podio ، آنرا برای کاربرانی که می خواهند همه چیز را با نیازهای خود تنظیم کنند ، انتخاب عالی می کند. می توانید اطلاعات بیشتری را در بررسی Podio ما بخوانید.

7. صفحه هوشمند

Smartsheet ابزاری بدون مزخرف است که به شما امکان می دهد داده ها را به راحتی وارد کنید و پروژه های خود را به روشی ساختاری برنامه ریزی کنید. در نگاه اول به نظر می رسد یک صفحه گسترده است ، اما می توانید با چیزی مانند Microsoft Excel کارهای بیشتری با آن انجام دهید..

صفحه هوشمند

چندین الگوی برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد و انتخاب صحیح می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود.

اطلاعات روی برگه ها می توانند هر آنچه را دوست دارید نشان دهند. اگر آن را برای مدیریت پروژه ها تنظیم کنید ، موارد به احتمال زیاد وظایفی خواهند بود. می توانید تاریخ شروع و پایان خود را به آنها اختصاص دهید ، همچنین آنها را به هر کس که می خواهید اختصاص دهید. همچنین می توانید زیرشاخه ها را ایجاد کنید و به هر وظیفه یک سلف بدهید ، بنابراین مدیریت وابستگی نیز موجود است.

شما می توانید پروژه های خود را از چند طریق مشاهده کنید. نمودار kanban و نمودار Gantt و همچنین یک تقویم وجود دارد ، بنابراین شما همیشه در حالت صفحه گسترده گیر نمی کنید.

این یک انتخاب قوی از افزودنیها است. علاوه بر ادغام با سیستم عامل هایی مانند Jira و Salesforce ، چندین پسوند مخصوص به خود را دارد که ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد.

با 250 گیگابایت فضای ذخیره سازی برای هر کاربر ، فضای زیادی برای به اشتراک گذاری پرونده ها بدست می آورید. اگر به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید ، به بهترین فضای ذخیره آنلاین ما برای مقاله تیم ها نگاهی بیندازید. Smartsheet با آن ها به خوبی ادغام می شود و گزینه هایی برای کار با Google Drive ، Dropbox و Microsoft OneDrive دارد.

قیمت ها از 14 دلار در ماه شروع می شود ، با این که برنامه تجاری 25 دلار آن بیشتر ویژگی های اصلی آن را ارائه می دهد. اگر کنجکاو هستید بدانید که چه کاری می تواند برای شما انجام دهد ، می توانید به مدت 30 روز آن را به طور رایگان امتحان کنید.

ما در بررسی Smartsheet ما به نمرات عالی Smartsheet داده ایم. این یک ابزار بی سر و صدا موثر است که به خوبی کار می کند و ما در طول زمان خود با آن با اشکالات یا مشکلات اساسی روبرو نشدیم.

8. LeanKit

LeanKit ابزاری برای مدیریت پروژه با محوریت تجاری است که مملو از ویژگی های مفید است. پیچیده به نظر می رسد ، اما طول نمی کشد تا بفهمید. این محوطه در اطراف یک نمای kanban قرار دارد و به شما امکان می دهد طرح آن را شخصی سازی کنید ، بنابراین ستون ها می توانند چیزهای مختلفی را نشان دهند.

هنگامی که با LeanKit شروع می کنید ، ارزش دیدن پروژه نمونه آن را دارید که پر از مواردی است که رابط و ویژگی های آن را توضیح می دهد و به عنوان یک معرفی عالی برای این سیستم عامل کار می کند. شما همچنین یک کتاب الکترونیکی رایگان دریافت می کنید ، که یک راهنمای مفید و کم حجم برای استفاده از LeanKit است ، بنابراین اگر در ابتدا آن را نمی بینید ، آن را جستجو کنید.

leankit-kanban

این فضای ذخیره سازی نامحدود دارد ، که خارق العاده است. محدودیت اندازه پرونده 75MB وجود دارد ، بنابراین ، در صورت نیاز به مطالعه بیشتر ، بهترین مقاله ذخیره ابر را برای جمع آوری گزینه های خود بخوانید.

LeanKit کنترل زیادی بر روی خط مشی رمز عبور خود را به شما می دهد و به شما امکان می دهد افرادی را که مرتکب اشتباه می شوند ، قفل کنید و راهی برای محافظت در برابر رمزهای عبور داده شده به شما می دهد. این یک تأیید هویت دو عاملی یا پیوست های رمزگذاری نشده ندارد ، که شرم آور است.

این برنامه دارای ادغام ها و قالب های زیادی است ، از جمله برنامه نویسان بسیاری که از API مستند آن استقبال می کنند..

این برنامه با هزینه 19 دلار برای هر کاربر LeanKit for Teams خود شروع می کند ، که ارزان ترین قیمت در آنجا نیست ، اما ویژگی های زیادی را کسب می کنید.

LeanKit پیچیده به نظر می رسد و ارائه آن همیشه بهترین نیست ، اما استفاده از آن ساده تر از آنچه به نظر می رسد آسان تر است. ما به آن رتبه بالایی دادیم ، از ویژگی های آن و کیفیت همه جانبه آن را ستودیم. اگر می خواهید چرخش کنید ، یک آزمایش 30 روزه رایگان دارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی LeanKit ما را بخوانید.

9. قابل پخش

Airtable یکی دیگر از بسترهای نرم افزاری مانند صفحه گسترده است که دارای ویژگی ها و آموزش های بسیاری برای استفاده بیشتر از آن است.

“بلوک” های آن راهی عالی برای اضافه کردن آن با اضافه کردن ویژگی های جدید و شامل ایده های مختلفی است که در هیچ کجای دیگر ندیده ایم. اگرچه برخی از آنها کاملاً تخصصی هستند ، ما یقین داریم که آنها می توانند برای مشاغل مناسب تحول آفرین باشند و پتانسیل پس انداز بسیار زیاد است.

قالب های قابل پخش

Airtable همچنین بهترین انتخاب الگوهای موجود در این گروه را دارد. آنها شروع به کار با یک پروژه جدید را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند و به شما امکان می دهند بدون نیاز به انجام همه کارها ، خود را با آزمایش های مختلف آزمایش کنید.

Airtable از پشتیبانی عالی برخوردار است و بیشتر گزینه هایی را که انتظار دارید و همچنین “جهان” آن را ارائه می دهد. ایده عالی دیگر ، “جهان” به شما امکان می دهد تا پروژه های دیگری را برای الهام بخش جستجو کنید. از آنجا که Airtable بسیار متنوع است ، دیدن کارهایی خلاقانه که دیگران با آن انجام داده اند مفید است. اگر به کاری که انجام داده اید افتخار می کنید ، می توانید آن را نشان دهید.

Airtable همچنین یکی از بهترین سیستم عامل ها برای امنیت و حفظ حریم خصوصی ، از جمله ویژگی هایی است که ما به دنبال آن هستیم. علاوه بر احراز هویت دو عاملی ، دارای گواهینامه رمزگذاری و SOC 256 بیتی AES است. به علاوه ، اطلاعاتی در مورد آدرس های IP دسترسی به حساب شما به شما می دهد.

اگر نگران این نیستید که مردم از داده های شما چشم پوشی کنند ، پس از خواندن مقاله ما در مورد PRISM ، اسنودن و نظارت های دولتی.

Airtable دارای یک برنامه رایگان و ارزان قیمت است که ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد. حتی اگر با یک برنامه رایگان شروع کنید ، می توانید 14 روز Pro Pro را انجام دهید تا ببینید ارزش پرداخت آن را دارد یا نه. برای اطلاعات بیشتر به بررسی دقیق ما بروید.

10. Mavenlink

Mavenlink ابزاری عالی برای کمک به شما در کسب درآمد است. اگر همه چیز در مورد خط پایین است ، خدمات انتخابی عالی است.

این مجموعه ویژگی های قوی دارد که شامل ابزارهای مالی خودکار و تولید فاکتور می باشد. همچنین می توانید از آن برای ردیابی زمان استفاده کنید ، و اگر نرخ ساعت را به همه چیز اختصاص می دهید ، می توانید در هزینه ها مراقب باشید. اگر به مدیریت مالی خود نیاز به کمک دارید ، ارزش دارد که به فهرست ما از بهترین نرم افزارهای حسابداری برای جمع آوری ابزارهای موجود بپردازید.

Mavenlink شامل مدیریت وابستگی و چندین دیدگاه از جمله نمای فعالیت ، نمودار گانت و زمان و هزینه است. این ساده ترین ابزار برای استفاده نیست ، اما چندین گزینه شخصی سازی دارد ، بنابراین می توانید فضای کاری خود را مانند خانه حس کنید.

ارزان نیست ، اما علاوه بر ویژگی های آن ، امنیت خوبی را نیز کسب می کنید ، با رمزگذاری مورد استفاده برای ترانزیت و ذخیره سازی و دو گواهی SOC. این انتخاب خوبی از گزینه ها برای مدیریت امنیت شخصی شما ، ارائه اطلاعات در مورد جلسات فعال و همچنین تنظیم تنظیمات رمز برای تیم شما فراهم می کند..

تنظیمات امنیتی-تنظیمات

اگر به شما در مدیریت کلمه عبور خود احتیاج دارید ، برای راهنمایی بهترین مقاله مدیر کلمه عبور ما را بخوانید.

Mavenlink یک پایگاه دانش قوی دارد. همچنین اگر گیر کرده باشید از پشتیبانی چت زنده نیز برخوردار است. چند رابط کاربری وجود دارد ، اما آنها پس از آشنایی با این سیستم عامل ، شما را خیلی عقب نمی اندازند.

کاربران مشاغل مورد علاقه بسیاری در Mavenlink پیدا خواهند کرد. اگر می خواهید آن را بررسی کنید یک آزمایش 10 روزه وجود دارد. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی ماون لاینک ما بخوانید.

11. Basecamp

Basecamp ابزاری با کاربر پسند است که اعضای تیم شما از آن استفاده می کنند. این یک انتخاب عالی برای مربیان است که آن را رایگان دریافت می کنند ، و همچنین افرادی که به دنبال سازماندهی یک تیم یا پروژه های رسمی کمتر رسمی هستند.

علی رغم داشتن چند اشکال جزئی ، پیمایش ساده و آسان برای حرکت آسان است. جادوگران و نکاتی وجود دارند که به شما کمک می کنند کارها را به سرعت و به آسانی انجام دهید ، این بدان معنی است که به افرادی که نمی خواهند تلاش زیادی برای کشف چگونگی استفاده از سیستم عامل انجام دهند مناسب خواهد بود.

دارای ویژگی های ارتباطی قوی و همچنین اشتراک فایل است. “Campfires” آن چت های گروهی را ارائه می دهد که همه افراد گروه شما می توانند در آن شرکت کنند و به شما امکان می دهند صدا و تصویر را به اشتراک بگذارید.

اگر می خواهید از ویژگی های اشتراک گذاری ویدیوی آن استفاده کنید ، بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای مقاله با فایل های بزرگ نیز مفید خواهد بود.

زمان پاسخ سه دقیقه‌ای آن به استعلام پشتیبانی ما ، آن را به عنوان پشتیبان ما برای سرعت پشتیبانی ، و انتخاب قدرتمندی از فیلمها و آموزشها در اختیار شما قرار می دهد تا در صورت گیر افتادن به شما کمک کند.

پایه بازکنی

شما می توانید وظایف را به مردم اختصاص دهید ، اما فاقد زیر مجموعه ها و وابستگی ها است. با پایان یافتن کار ، اعلان هایی دریافت می کنید و می توانید آن را با تقویم های خارجی ادغام کنید.

سیستم قیمت گذاری ساده آن – 99 دلار در ماه ، صرف نظر از اندازه تیم – اگر تیم بزرگی داشته باشید ، می تواند ارزش بسیار خوبی داشته باشد ، اما اگر تیم شما کوچک باشد ، کمتر است. اگر وارد اردوگاه دوم شده اید ، برای نرم افزاری مناسب تر به مقالات تجاری کوچک ما نگاهی بیندازید.

با وجود بیرونی گاه به گاه Basecamp ، دارای امنیت و حریم خصوصی شدیدی است. علاوه بر داشتن پیوست های رمزگذاری شده ، داده های شما را به کسی تحویل نمی دهد مگر اینکه طبق قانون مجبور به انجام این کار شوید و در صورت بروز این امر به شما اطلاع می دهد. در بررسی Basecamp ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طرفداران:

 • ارزش خوبی برای تیم های بزرگ است
 • رایگان برای استفاده در کلاس
 • جادوگران مفید

منفی:

 • گران برای افراد یا تیم های کوچک
 • مشکلات رابط

آرم Basecamp

بازبینی مرور

9900 دلار در هر ماه

از Basecamp دیدن کنید

گزینه های دیگر

ابزاری وجود دارد که ما دوست داریم لیست ما را کاملاً درست نکند. ClickUp ، که می توانید در بررسی ClickUp ما در مورد آن بخوانید ، این قطع را به سختی از دست داد. Redmine و GanttProject برای کسانی که می خواهند چیزهای خود را تنظیم کنند ، سزاوار ذکر هستند. آنها خدمات کاملاً نرم و نرم مانند بسیاری از گزینه های موجود در اینجا نیستند ، اما اگر شما یک چالش را دوست دارید ، آنها را بررسی کنید.

مایکروسافت پروژه خیلی دردسر داشت تا ثبت نام کنید ، بنابراین ما این کار را نکردیم. جیرا اکثراً خوب است و اگر این مسئله را با پشتیبانی از آن حفظ نکردید ، لیست را تهیه می کرد ، همانطور که می توانید در بررسی جیرا ما بخوانید. ما ظاهر Workamajig را دوست داشتیم ، اما این شرکت به ما امکان دسترسی به نرم افزار را برای بررسی نمی دهد. آنچه را که می خواهید انجام دهید.

ما فکر می کنیم لیست ما اکثر پایه ها را در بر می گیرد و شما باید بتوانید در اینجا چیزی را پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

دارای رتبه بندی کلیه ابزارهای اجرای پروژه

افکار نهایی

نرم افزار مدیریت پروژه منطقه ای بالغ و دارای انتخاب بسیار خوبی از ابزارهایی است که می تواند برای تیم شما تفاوت ایجاد کند.

ما هیچ ابزار واقعاً بدی پیدا نکردیم و احساس کردیم که زمان بسیار خوبی برای کاربران است که بتوانند شیرجه را به یک بازار رقابتی و با کیفیت بالا برسانند.

برنامه مورد علاقه ما ، monday.com به دلیل قابلیت استفاده از آن برنده می شود. Wrike پیچیده تر است اما قدرت بیشتری را ارائه می دهد. Basecamp ابزاری مناسب برای ارتباطات است ، در حالی که Mavenlink برای کسانی که متمرکز بر پول هستند عالی است.

همه ابزارهای موجود در اینجا یک لایه رایگان یا یک آزمایش رایگان دارند ، بنابراین ثبت نام و آزمایش هر یک از آنها آسان است. هیچ کاری وجود ندارد که شما را از تلاش چندین نفر متقاعد کند تا بفهمد کدام یک به شما مناسب تر است.

ما مایل به شنیدن این است که آیا شما هر کدام از گزینه های ما را امتحان کرده اید یا توصیه هایی برای دیگران دارید. اگر آنها به مشاغل یا پروژه های شما کمک کرده اند ، ما دوست داریم درباره آن بشنویم. لطفاً در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map