بهترین فیلم تبدیل کننده 2020: فرمت ها را به صورت رایگان یا ارزان تبدیل کنید

در حالی که تلفن های هوشمند بیش از هر زمان دیگری زندگی ما را تصرف می کنند ، دنیا با فیلم ویدئویی دلگیر است. هر دستگاهی نمی تواند هر قالب را مشاهده کند ، جایی که مبدل فیلم می تواند مفید باشد. ما برای یافتن بهترین مبدل ویدیوی موجود ، به برخی از آنها نگاهی انداخته ایم.


فایل های ویدئویی از کدک های مختلف و قالب های کانتینر استفاده می کنند. قالب های کانتینر از پسوندهای مختلف فایل استفاده می کنند. استفاده از کدک های مختلف می تواند اندازه و کیفیت فایلهای ویدیویی را تغییر داده و همچنین بر سرعت تبدیل تأثیر بگذارد. مبدل های ویدئویی می توانند یک فایل ویدئویی ورودی را بگیرند و آن را به قالب دیگری تغییر دهند.

در میان چیزهای دیگر ، این به پخش فایلهای ویدیویی در دستگاههای دیگر کمک می کند. به عنوان مثال ، بسیاری از تلویزیون های هوشمند فقط از پخش MPP برای پخش استفاده می کنند ، به این معنی که شما نیاز دارید فیلمی را که بارگیری کرده اید با استفاده از بهترین VPN ما برای تورنت تبدیل کنید. همچنین برای ویرایشگرهای ویدیویی که می خواهند پرونده های خود را برای یک ویرایش سریعتر ویرایش کنند مفید است.

قبل از شروع کار ، با نحوه انتخاب ما شروع می کنیم.

انتخاب بهترین مبدل ویدیو

مبدل های رایگان زیادی وجود دارد ، اما تعداد بسیاری از آنها با نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم یا مجموعه ویژگیهای محدود همراه هستند. اگر قربانی تبلیغ نرم افزار شده اید ، می توانید با بهترین نرم افزار آنتی ویروس ما آن را حذف کنید. ما سعی کرده ایم چند مورد ایمن ، کاربر پسند و مقرون به صرفه انتخاب کنیم. در دسترس بودن در بین سیستم عامل ها نیز یک مزیت است.

دامنه قالبهای خروجی علاوه بر سهولت استفاده و پایداری دارای اهمیت است. خرابی ها و قفل شدن ها ذکر خواهد شد. سازندگان ویدیو می خواهند از بهترین قالبهای موجود استفاده کنند ، بنابراین وضوح 4K مطلوب است ، اما تمام ابزارهایی که ما قصد داریم پیشنهاد آن را ارائه دهیم ، نیست.

ما می خواهیم هر ویدیوی تبدیل شده را بررسی کنیم تا ببینیم آیا می توانیم اشکالات یا مشکلات مربوط به خروجی را مشاهده کنیم. ما همچنین با هر ابزار چند تست سرعت انجام خواهیم داد.

برای تست سرعت ما از ویندوز 10 با پردازنده Intel i5-7600 استفاده کردیم. ما همه ، اما فرایندهای اساسی پس زمینه را نیز خاموش می کنیم ، تا هیچ هسته هسته پردازشی را به هم نچسبانیم و نتایج را کم رنگ کنیم.

ما می خواهیم یک ویدیوی آزمایشی را از .avi به .mp4 تبدیل کنیم ، سپس یک فیلم کوتاه کوتاه از تلفن هوشمند .mp4 به .avi. ما در حال استفاده از ضبط صفحه نمایش 273MB .avi در رزولوشن 1280 bit 1024 با میزان قیر کلی 471.859 کیلوبیت در ثانیه هستیم. ویدئوی تلفن هوشمند از نوع 22MB .mp4 در 1280 x 720 است که با استفاده از دوربین تلفن با میزان قیر کلی در حدود 8.033 Kbps تهیه شده است..

ما به سه گزینه رایگان و سه گزینه پرداخت پرداختیم. از نظر تعداد زیادی ، ما فکر می کنیم Prism بهترین گزینه در بازار است. با وجود نگاه به تاریخ خود ، دارای گزینه های خروجی و سرعت بسیار خوبی برای بوت شدن است.

بهترین مبدل فیلم: منشور

صفحه اصلی Prism دارای شلوغی 90 پوندی است. اگر نسخه رایگان نرم افزار را می خواهید مجبور به شکار آن شوید. با این وجود بارگیری و تنظیم سریع است و برنامه پس از نصب آن به صفحه اصلی راه اندازی می شود.

از آنجا ، می توانید پرونده ها و پوشه ها را برای تبدیل اضافه کنید. شما همچنین می توانید دی وی دی را تبدیل کنید. لیست قالب های خروجی طولانی است ، توسط پسوند سازماندهی شده و توسط دستگاه جدا می شود. این بسیار خوب است که به طور یکسان برای کاربران فنی و غیر فنی نیز جذاب است.

منشور اصلی

همچنین اگر می خواهید صدا را از یک ویدیو استخراج کنید ، فقط فرمت های خروجی صوتی نیز وجود دارد. در صورت تمایل از بهترین پشتیبان آنلاین ما برای موسیقی برای ذخیره کردن آن استفاده کنید. گزینه هایی برای انواع رمزگذار صوتی و تصویری ، میزان بیت ، اندازه ، نسبت ابعاد و میزان فریم خروجی وجود دارد.

منشور می تواند بیش از تبدیل قالب ساده انجام دهد ، هر چند. مجموعه ای از جلوه های ویدئویی ساده وجود دارد که به شما امکان می دهد روشنایی ، کنتراست و گاما را تنظیم کنید. شما می توانید فیلم های سیاه و سفید یا سپیایی را برای یک نگاه نوستالژیک ایجاد کنید ، یا از گزینه خروجی منفی استفاده کنید ، که برای سازندگان فیلم های وحشت آماتور مفید است.

مهم نیست که چه اثری را انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که از آن فیلم ها با بهترین ذخیره آنلاین ما برای فیلم ها ، نسخه پشتیبان تهیه کنید.

همچنین می توانید زیرنویس ها و یک علامت آب اضافه کنید. روش های زیادی برای کنترل خروجی شما و همچنین به نظر رسیدن آن حرفه ای نیز وجود دارد.

جلوه های منشوری

تست سرعت

منشور منفی-منفی

منشور اجازه نداد اندازه ما را فراتر از 1080p افزایش دهیم ، بنابراین 4K از جدول خارج است ، متاسفانه.

ما در مرحله بعدی چندین فایل ویدیویی را پردازش کردیم و تصمیم گرفتیم از خروجی آزمایش های دیگر استفاده کنیم. منشور اجازه نمی داد اگر چندین منبع به همین اسم وجود داشته باشد ، به پرونده های خروجی اسم های مختلف دادیم. ما فقط می توانیم آنها را جست و خیز کنیم.

این 20 پرونده منبع را تنها در یک دقیقه و 55 ثانیه پس از تصمیم به رونویسی تبدیل کرد. سه یا چهار پرونده موقتی همیشه در پوشه خروجی در هنگام تبدیل وجود داشتند و به ما نشان می دادند كه Prism در حال استفاده كامل از هسته های پردازنده ما و اختصاص یك فیلم به هر یك است. نگاهی به مدیر وظیفه تأیید کرد که هسته های ما با تمام وجود کار می کردند.

آنچه ما درباره منشور فکر می کنیم

نسخه رایگان Prism دارای یک پنجره ناخوشایند است که به شما این اطمینان را می دهد که فقط از آن برای مصارف خانگی غیر تجاری استفاده کنید. خوشبختانه ، مراحل صدور گواهینامه فقط شامل یک کلیک است.

منشور

صفحات راهنما آنلاین به همان اندازه عملکرد Prism و عاری از پریفرم است. یک صفحه سؤالات متداول با جوابهای ساده و مستقیم وجود دارد. تنها مشتریان پرداخت کننده ، از پشتیبانی کامل برخوردار می شوند.

تالار گفتگو وجود دارد ، اما تنها سه موضوع در سال 2018 از ماه سپتامبر ایجاد شده است ، بنابراین بسیار دور از جامع است. منوی راهنمایی برنامه به تمام گزینه های پشتیبانی پیوند دارد ، بنابراین لازم نیست آنها را شکار کنید.

منشور به صورت رایگان یا پولی در دسترس است. نسخه رایگان دارای قالب های کمتری است و فقط برای استفاده غیر تجاری است ، بنابراین سوپر ستاره یوتیوب نمی شوید ، مگر اینکه برای نسخه کامل چنگ بزنید. بسته به نیاز به پشتیبانی MPEG2 ، نسخه های پرداخت شده 24.99 دلار یا 34.99 دلار است.

به طور کلی ، ما از استفاده از Prism لذت بردیم. این برای استفاده آماتور به اندازه کافی خوب است و گزینه های و فیلترهای زیادی برای خلاقیت ارائه می دهد. در روند نزولی ، نگاه اساسی است و فاقد ارائه نرم و صاف سایر برنامه ها است.

برای Windows و Mac در دسترس است. نسخه Mac دارای قالب های ورودی کمتری است و نمی تواند از آن استفاده شود .apng اما همچنان از محبوب ترین انواع فایل پشتیبانی می کند.

رمزگذار Adobe Media

Adobe Media Encoder بعنوان بخشی از مجموعه نرم افزار Adobe Creative Cloud در دسترس است ، بنابراین قبل از نصب Media Encoder باید آن را بارگیری کنید.

این در دسترس برای ویندوز و مک است ، بنابراین ، طبق معمول با مبدل های ویدئویی ، کاربران لینوکس از کار خارج می شوند.

نصب چندین مؤلفه Adobe را به سیستم شما اضافه می کند. علاوه بر سرویس هایی که در هنگام راه اندازی کار می کنند ، یک پوشه Creative Cloud برای حذف سخت در سمت چپ پنجره کاوشگر شما نیز اضافه می شود..

ما 9 مدیر Adobe را در مدیر وظیفه مشاهده كردیم كه بیش از 200 مگابایت رم را در اختیار داشتند ، و این قبل از باز كردن Media Encoder بود.

این حرفه ای به دنبال کنترل های کوچک و رابط کاربری کوچک و گزینه های بسیار جذاب است. می توانید با داده های محلی یا پروژه های ذخیره شده در Creative Cloud کار کنید. فضای ذخیره سازی Cloud فواید زیادی دارد ، بنابراین خوب است.

ادوبی اصلی

سیستم راهنمایی آن شامل بسیاری از راهنماهای نحوه و راهنمای فیلم است. برخی ابزارهای متقاطع با ابزارهای دیگر Adobe وجود دارد – ما در یک مقطع خود را در راهنمای After Effects پیدا کردیم – اما آنها کاملاً یکپارچه هستند ، بنابراین موضوع خیلی مهم نیست. به یک معنا ، شما از منابع اضافی پرتاب شده در کل مجموعه نرم افزار بهره مند می شوید.

تست سرعت

Media Encoder به شما امکان می دهد در صورت نیاز به اسب بخار اضافی ، از رندرهای شتابدهنده GPU استفاده کنید. فیلم هوشمند تلفن هوشمند ما برای تبدیل 11.5 ثانیه طول کشید که تقریباً متوسط ​​بود. رسانه رمزگذار موفق شد ویدئوی خروجی را به درستی هدایت کند و کیفیت نیز به نظر خوب می رسد.

تبدیل ضبط صفحه نمایش 13.18 ثانیه طول کشید که باز هم متوسط ​​بود. با تبدیل 640 x 480 ، 20MB .mp4 تا 3840 x 2160 55.07 ثانیه طول کشید. پخش چند بار در ویدیوی خروجی لکنت داشت.

با کلیک بر روی متن آبی در زیر هر فیلم در صفحه اصلی ، صفحه تنظیمات صادرات نمایش داده می شود ، جایی که می توانید خروجی خود را تنظیم کنید. طیف گسترده ای از فرمت هایی که تا 2160p 4K می روند در دسترس هستند.

کدک GoPro CineForm نیز موجود است. طراحی شده برای جریان های کاری دیجیتال واسطه ای ، برای متخصصانی که مشغول فیلمبرداری با وضوح بالا هستند ، مفید است.

بیش از 30 گزینه خروجی وجود دارد که با توجه به کاربرد طبقه بندی می شوند. به عنوان مثال ، می توانید دستگاه های تلفن همراه یا پخش YouTube هدف قرار دهید. این بدان معنا نیست که لازم نیست نگران به درستی تنظیمات فنی باشید.

تنظیمات Adobe-Export

گزینه های جلوه ها به طور مشابه جامع هستند. می توانید یک علامت آب اضافه کنید و کدورت آن را انتخاب کنید. متن نیز می تواند اضافه شود. فیلترهای رنگی “Lumetri Look” ، که در انتخاب برتر ما برای بهترین نرم افزار ویرایش فیلم Adobe Premiere استفاده می شود ، با حدود 50 گزینه از پیش تعیین شده موجود است.

ما گزینه های سیاه و سفید را در ابزارهای دیگر دیدیم ، اما Media Encoder دارای هفت فیلتر “noir” است. به عنوان مثال ، “موج قرمز نویر” باعث می شود رنگ قرمز در فیلم منبع در ویدیوی خروجی سیاه و سفید قرار بگیرد.

Adobe-log

همچنین یک گزارش وجود دارد که می توانید برای اطلاعات در مورد تبدیل به آنها مراجعه کنید. اگر خطایی رخ دهد ، مفید است یا می خواهید جزئیات فنی را بعد از ایجاد فیلم خود تأیید کنید.

چیزی که ما درباره رمزگذار Adobe Media فکر می کنیم

فقط می توانید Adobe Media Encoder را به عنوان بخشی از مجموعه Creative Cloud دریافت کنید ، که یکی از معدود اشکالات آن است. برای ثبت نام در آن ، باید یکی از چندین بسته موجود را انتخاب کنید. بسته ای که شامل تمام محصولات Adobe است در صورت پیش پرداخت سالانه 599.98 دلار هزینه دارد ، اما ضمانت 30 روزه برگشت پول برای هر انتخابی وجود دارد.

علاوه بر مبدل ویدیو ، برنامه های بسیاری را برای آن از جمله Photoshop ، Illustrator ، Dreamweaver ، Animate و دیگران دریافت می کنید. دارای بیش از 20 برنامه ، همراه با 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابر.

برنامه های برنامه های فردی در حدود 20 دلار در هر ماه است. Media Encoder یک برنامه جداگانه Adobe نیست که بفروشد ، بنابراین شما نمی توانید آن را به تنهایی دریافت کنید. این برنامه با یک حساب Creative Cloud به عنوان یک ابزار رایگان ، دقیقاً مانند Adobe XD ، ارائه می شود.

از آنجا که Media Encoder فقط از طریق Adobe Creative Cloud در دسترس است ، باید تا زمانی که می خواهید از آن استفاده کنید ، در این سرویس مشترک شوید و هزینه پرداخت خود را ادامه دهید.

می توانید برنامه های Creative Cloud خود را بر روی دو دستگاه با یک مجوز نصب کنید ، در صورت انجام کار در مکان ، ممکن است مفید باشد..

مزیت استفاده از Creative Cloud این است که Media Encoder به خوبی با After Effects و Premiere یکپارچه شده است ، بنابراین مناسب کسانی است که با آنها کار می کنند.

مجموعه Adobe مملو از چیزهای حرفه ای برای افراد خلاق نیز می باشد و بسیاری از آنها رایگان هستند. برنامه های فردی برای افرادی که به طور منظم کار ویدیویی یا هرگونه تولید رسانه را انجام می دهند ، مناسب است ، زیرا Adobe مسابقه را در بهترین نرم افزار ویرایش عکس ما اجرا کرد. افرادی که می خواهند اکنون چند فیلم را تغییر دهند و بعد از آن ممکن است با چیزی ارزان تر از این وضعیت بهتر باشند.

مبدل فیلم Freemake

Freemake ادعا می کند که مورد علاقه بیش از 90 میلیون کاربر است و تبدیل به 500 قالب قابل توجه را ارائه می دهد.

freemake-setup

نصب به اندازه کافی صاف به نظر می رسید. ما در پایان فرآیند یک برنامه پیش فرض پیش فرض از ویندوز دریافت کردیم ، سپس به صفحه ثبت نام مرورگر ارسال شد.

صفحه اصلی با چند دکمه بزرگ و به وضوح مشخص با برچسب هایی که توضیح می دهد چه کاری انجام می دهند ، بزرگ و روشن است. انجام یک تبدیل سریع ساده اگر نمی خواهید گزینه ها را با هم اشتباه بگیرید.

freemake اصلی

گفته می شود ، اگر از نسخه رایگان Freemake استفاده می کنید ، آرم آن به فیلم های شما اضافه می شود. این فقط یک علامت گوشه در گوشه نیست. یک صفحه نمایش چلپ چلوپ دو یا سه ثانیه در شروع و انتهای ویدیو ، همچنین یک متن در وسط آن وجود دارد.

به عنوان یک ابزار رایگان ، خروجی آن اساساً غیرقابل استفاده است. نسخه کامل اگر می خواهید آنرا بصورت کامل خریداری کنید ، 59،95 دلار قیمت دارد اما یک مدل اشتراک نیز موجود است.

تست سرعت

صفحه انتظار انتظار زمان باقی مانده تخمین زده شده را دقیق نشان می دهد ، و می گوید در صورت خرید نسخه کامل ، سرعت شما را افزایش می دهد.

freemake- تبدیل

تبدیل ویدیوی تلفن هوشمند با استفاده از تنظیمات پیش فرض 30 فریم در ثانیه با وضوح اصلی با میزان قیر 3،283 Kbps 20.76 ثانیه طول کشید. هنگامی که ما تنظیمات را برای مطابقت با موارد استفاده شده در آزمایش های دیگر تنظیم کردیم ، 15.29 ثانیه طول کشید. متأسفانه ، خروجی گوشی هوشمند اصلاح نشده است. کیفیت خوب بود ، اما مقیاس حفظ شد.

فیلم بزرگتر ما در تنظیمات پیش فرض آن 21.44 ثانیه طول کشید. هنگام کاهش موارد مطابق با تنظیمات آزمون استاندارد ما ، 19.24 ثانیه طول کشید ، بنابراین افت کیفیت مدت زمان زیادی را برای ما به ارمغان نمی آورد.

چیزی که ما از Freemake فکر می کنیم

Freemake یکی از کندترین ابزارهایی بود که ما آزمایش کردیم ، در کنار HandBrake ، در زیر. بالاترین ابعاد خروجی ما می توانیم 2048 x 2048 باشد. انجام این کار ما را با اندازه اصلی از خروجی خارج کرد ، بنابراین ما نمی توانیم 4K مقیاس داشته باشیم.

بستن نسخه رایگان برنامه باعث شد کمتر از دو پاپ آپ از ما بخواهید قبل از فرار از آن چیزی را خریداری کنیم.

همچنین در استارت راه اندازی ما آگهی هایی را در سمت راست پایین صفحه خود مشاهده کردیم و یک سرویس Freemake را یافتیم که در پس زمینه کار می کند. خوشبختانه وقتی حذف نرم افزار شدیم حذف شد.

به طور کلی ، مبدل ویدئویی Freemake ساده برای استفاده و سریع برای تبدیل فیلم ها است. تنظیمات پیش فرض آن نتایج خوبی می دهد و گزینه های زیادی برای تنظیم وجود دارد. آرم و آگهی های تبلیغی نسخه رایگان را خراب می کند ، بنابراین برای استفاده از آن برای هر چیزی غیر از اهداف آزمایش باید هزینه پرداخت کنید.

فقط برای ویندوز در دسترس است ، که شرم آور طرفداران اپل است.

بهترین مبدل ویدیو رایگان

توصیه های ما برای استفاده از ابزارهایی که نمی خواهید پرداخت کنید ، بعدی است. برخی نسخه ها را پرداخت کرده اند ، اما ما آنها را بر اساس پیشنهادات رایگان آنها رتبه بندی می کنیم. ما HandBrake را به عنوان بهترین ابزار رایگان ، که بیشتر به دلیل عدم تبلیغات آن است ، رتبه بندی کردیم. DivX و Any Video Converter در این زمینه به ما اجازه می دهند ، اما ابزارهای خوبی برای دوست داشتن باقی می مانند.

دستگیره

HandBrake یک مبدل ویدیویی رایگان و منبع باز برای ویندوز ، مک و لینوکس است. علاوه بر گزینه های آنلاین ، این تنها لینوکس است که در لیست ما قرار دارد. خوشبختانه برای اعضای Team Penguin ، ابزاری بسیار قابل استفاده است.

بارگیری و نصب آن به سادگی امکان پذیر است. حدوداً یک دقیقه طول کشید و هیچ صفحه نمایش تبلیغاتی یا گمراه کننده ای در راه نبود.

ترمز دستی

طرح آن کاربردی است ، نه جذاب ، بنابراین گزینه های بسیاری وجود دارد. همه چیز به وضوح مشخص شده است ، اما استفاده از برخی از برنامه های دیگر دشوارتر است.

تنظیمات شامل کلیه اصول اولیه و همچنین گزینه هایی برای کاربران پیشرفته است. متن پاپ آپ مفصل برای همه کنترل ها وجود دارد و می توانید با خیال راحت هر چیزی را که راحت بازی نمی کنید ، نادیده بگیرید.

هنگامی که شما یک ویدئو را اضافه می کنید ، صفحه نمایش زبانه ای نمایش داده می شود که اطلاعات مربوط به فیلم ، صدا و ابعاد را به شما نشان می دهد. یک برگه زیرنویس وجود دارد که شما را قادر می سازد آهنگ های خود را اضافه کنید و آنچه را که قبلاً وجود دارد مشاهده کنید. یک برگه فصل به شما امکان می دهد فصل هایی را ایجاد و نام گذاری کنید که اگر می خواهید DVD بسازید مفید است.

اگر می خواهید بازده خود را بیشتر تصفیه کنید ، HandBrake چندین فیلتر مانند تیز کردن ، جابجایی ، deinterlace و مقیاس خاکستری را ارائه می دهد..

جزئیات ترمز

در هنگام انتخاب فرمت های خروجی ، گزینه های زیادی در دسترس است و آنها به طرز معقولی ارائه می شوند. می توانید قالب ها یا لیست های از پیش تعیین شده “عمومی” را انتخاب کنید که به سمت وب ، دستگاه های خاص ، قالب های Matroska یا لیست های مناسب برای تولید هستند.

بالاترین وضوح تصویر 2160p است. علاوه بر انتخاب معمول ابعاد ، Handbrake به شما امکان می دهد محصول خود را نیز محصول کنید. این عالی است اگر شما از بازی مدرسه کودک خود فیلم برداری کرده اید ، اما سر کسی در پایین عکس مشغول کوبیدن است.

ترمز دستی

ورود به سیستم فعالیت در مورد آزمایش خطاهای عیب یابی هنگام آزمایش با قالب های مختلف ، اطلاعات مفصلی به شما می دهد..

ابعاد ترمز

تست سرعت

اولین تبدیل ما از ضبط صفحه در تنظیمات پیش فرض 17.06 ثانیه طول کشید. ما تنظیمات نرخ بیت و نرخ فریم را تغییر دادیم تا مطابق با موارد استفاده شده در آزمایش های دیگر باشد. HandBrake با استفاده از تنظیم بیت آن یک هدف متوسط ​​است نه حد.

با وجود تمام گزینه ها ، در تنظیم قالب خروجی روی .mp4 مشکل داشتیم. در پایان ، ما مجبور شدیم از تابع “save as” برای تغییر نام پرونده به آنچه مورد نیازمان بود استفاده کنیم. پسوند پیش فرض .m4v است که از لحاظ عملکردی با .mp4 یکسان است ، اما هنوز هم می توانست یک روش واضح برای انتخاب پسوند در رابط کاربری خوب باشد..

پس از تغییر تنظیمات ، این فیلم برای تبدیل 21.67 ثانیه طول کشید. کیفیت خروجی عالی نبود ، اما با تنظیمات پایین قابل درک بود.

با تبدیل شدن به تبدیل تلفن هوشمند کوچکتر ، ما آموخته ایم که HandBrake نمی تواند به سمت صفحوی .avi باشد. تنها قالب های کانتینر موجود در این قسمت ها هستند .mp4 ، .m4v یا .mkv.

به عنوان یک آزمایش متناوب ، ما سعی کردیم .mp4 خود را به .mkv تبدیل کنیم ، که در ساعت 12.94 ثانیه به طول انجامید. کیفیت خروجی کامل بود و جهت گیری فیلم منبع را صحیح بدست آورد.

هرچند که این زمان ها کمترین سرعت در تست ما بود.

تلاش برای تبدیل ما .avi به 2160p یک دقیقه ، دو ثانیه صورت گرفت و سیستم ما را کند کرد. معلوم شد که HandBrake ویدیوی اصلی ما را افزایش نداده است ، بنابراین خروجی همچنان در اندازه اصلی است.

چیزی که ما از HandBrake فکر می کنیم

HandBrake با کمبود تبلیغات و پاپ آپ های خود ، گزینه ای جالب برای برخی از گزینه های رایگان در خارج از کشور است. اگرچه نسبت به رقبا کمتر نرم و صاف است ، اما کار خود را به خوبی انجام می دهد. این گزینه های زیادی دارد و همچنین در لینوکس اجرا می شود.

نکته منفی این است که استفاده از آن آهسته ، مشکل و محدود است. اگر مایل به کار در محدودیت های آن هستید ، یک ابزار رایگان خوب برای استفاده است.

مبدل DivX

مبدل DivX ادعا می کند رمزگذاری رایگان را با وضوح حداکثر 4K ارائه می دهد. این یک چشم انداز وسوسه انگیز است ، بنابراین ما مشتاق بودیم که ببینیم آیا می تواند نتیجه بگیرد یا خیر.

divx-installer

در هنگام نصب ، آن را به نصب چند ابزار DivX دیگر ، و سپس به ما فرصتی برای نصب نرم افزار همراه خود داد. مانند هر تبدیل کننده ویدیو ، صفحه bundleware به زبان انگلیسی ما بود نه انگلیسی.

آدرس بعدی آدرس ایمیل ما را درخواست کرد ، که به همان اندازه که اسپم را دوست داریم ، از ارائه آن خودداری کردیم. پس از آن به یک صفحه آگهی برای نسخه Pro ارسال شدیم. از ویژگی های آن می توان به صدای پریمیوم ، پشتیبان تهیه DVD / Blu-ray و صدای فراگیر اشاره کرد. ما نسخه رایگان را آزمایش می کنیم.

وقتی برنامه را شروع کردیم ، تبلیغ دیگری برای نسخه Pro وجود داشت. خوشبختانه ، یک صندوق بررسی وجود دارد که اگر هرگز نمی خواهید دوباره آن را ببینید. بار دوم که آن را شروع کردیم ، تبلیغ دیگری با همان کادر تأیید وجود داشت ، اما به جای نرم افزار به عنوان یکی از افزونه های DivX ارائه شد. حیله گر.

بار سوم ، به نمایندگی از یک بسته ویدیویی ارائه شد. ما نمی دانیم که یک بسته ویدیویی نصب کرده ایم ، بنابراین حداقل هر بار که نرم افزار را شروع می کردیم ، چیزی یاد می گرفتیم. بار چهارم به نام “اتصال ابری” بود که فقط به ما این امکان را می داد که آن روز دوباره آن را نبینیم.

در پنجمین تلاش ما برای شروع ، DivX با حرف خود خوب بود و بدون صفحه تبلیغاتی باز شد.

26717

صفحه اصلی دارای زیبایی شناسی سخت افزاری ، اتاق نشیمن و دارای دکمه های کلید است که به وضوح نشان داده شده است. اگر دوست دارید ساده نگه دارید و تنظیمات پیش فرض را بپذیرید ، می توانید فیلم ها را با دکمه های “افزودن پرونده ها” و “شروع” تبدیل کنید.

تست سرعت

هنگام تبدیل ، DivX به شما امکان می دهد نمایه خروجی را انتخاب کنید ، که در اصل از لیست دستگاه هایی با چند تنظیم در کنار نام آنها انتخاب می شود. شما می توانید با استفاده از این روش به چندین قالب فرمت کنید اما به عنوان مثال .avi نیست.

یک دکمه گزینه های ویدیویی وجود دارد که به شما امکان می دهد اندازه خروجی و میزان ارسال بیت و یک دکمه مشابه برای تنظیمات صوتی را تغییر دهید ، اما هیچ وسیله واضحی برای مشخص کردن قالب خروجی وجود ندارد.

DivX موفق شد جایی که دو گزینه رایگان دیگر با شکست مواجه شد و فیلم هوشمند تلفن هوشمند ما را با جهت گیری صحیح برگرداند. این گزینه با انتخاب خودکار یک گزینه چرخش در تنظیمات خود ، به این معجزه کوچک دست یافت ، بنابراین در فیلم های تلفن همراه کاملاً مشخص است که DivX به اندازه کافی هوشمند است که بتواند آن را تشخیص و رفع کند..

تبدیل divx-main

10.47 ثانیه طول کشید تا ویدیوی کوچکتر ما به قالب .divx با تقریباً تنظیماتی مشابه تبدیل .avi با ابزارهای دیگر تبدیل شود. تبدیل ویدیوی .avi بزرگتر به .mp4 با استفاده از نمایه “PlayStation 3” 15.37 ثانیه طول کشید.

پس از کاهش بیت ، 13.01 ثانیه طول کشید ، بنابراین ، دوباره با کاهش آن سرعت زیادی حاصل نمی شود. اندازه پرونده کمتر از نیمی از نسخه با کیفیت بالاتر بود ، اگرچه.

انتخاب نمایه “PlayStation 4 Pro” و رونویسی مجدد وضوح تا 2704 x 2160 روی سیستم ما تأکید کرد و 53.1 ثانیه طول کشید. راهنمای “زمان باقیمانده” خوب کار کرد و تخمین نسبتاً دقیقی را در طول تست به ما داد.

فیلم خروجی از کیفیت خوبی برخوردار بود و DivX را به بهترین گزینه برای 4K تبدیل می کرد.

آنچه ما از مبدل DivX فکر می کنیم

DivX برای استفاده با فضای ذخیره سازی ابری مناسب است. خروجی آن می تواند مستقیماً در Dropbox یا Google Drive ذخیره شود.

نسخه Pro 19.99 دلار با کیف پول است. اگر می خواهید به طور مرتب از DivX استفاده کنید ، ارزش آن را دارد که در غیر اینصورت از وقت صرف شده در صفحه های nag جلوگیری کنید. گفته می شود ، بدون بروزرسانی ، DivX یک ابزار خوب و رایگان برای تبدیل فیلم است. البته این گزینه در گزینه های فرمت سبک است.

این برای ویندوز و مک در دسترس است ، اما شتاب سخت افزاری فقط ویندوز است.

هر مبدل ویدیویی

Any Converter Video یک بارگیری سریع است که ادعا می شود بدون تبلیغات ، جاسوس افزارها و نرم افزارهای مخرب است. هنگام نصب ، آن را به طور پیش فرض به زبان محلی ما ، و نه به زبان سیستم ما ، اما تغییر به زبان انگلیسی آسان بود.

با وجود ادعای “رایگان تبلیغات” ، ما بلافاصله پس از نصب به صفحه ای پر از آنها هدایت شدیم.

تبدیل-هر-فیلم-نصب

ما از صفحه تبلیغات پس از نصب بیش از حد رنج نمی بریم ، اما دفعه بعد که Chrome را باز کردیم ، غافلگیر شدیم. صفحه اصلی ما در همه مرورگرهای ما تغییر کرده است.

برای بررسی بیشتر ، دریافتیم که هر فیلم تبدیل کننده نرم افزاری اضافی نصب کرده است. گزینه نصب آن در نسخه ژاپنی صفحه نصب بود که ما قبل از تغییر به زبان انگلیسی از آن برگشتیم (داوری شما در Land of the Rising Sun مستقر است).

به طرز عجیبی ، هنگامی که ما سعی کردیم دوباره با انگلیسی انتخاب شده از ابتدای فرآیند نصب کنیم ، به صفحه نصب کننده اختیاری ژاپنی داده شد تا از حالت انتخاب خارج شود. پس از انتخاب آن ، بالاخره توانستیم نرم افزارهای اضافی را بدون اضافات ناخواسته آن نصب کنیم.

در یک پوشه “baidu” نصب شد. Baidu یک شرکت بزرگ فناوری چینی است و یکی از آنها نیست که می خواهیم نرم افزار بدون رضایت ما نصب شود ، مقاله ما را در مورد سانسور در چین بخوانید تا بدانید چرا.

این یک مرورگر مرورگر است که خوشبختانه آسان برای حذف است. توصیه ما از نرم افزار مبتنی بر آن عملکرد سایه دار نیست ، بلکه به عملکرد نرم افزار است.

مبدل نرم افزاری هر-فیلم-مخرب

از طریق برنامه ، هر تبدیل کننده ویدیویی می تواند دی وی دی را بسوزاند و آنها را پخش کند ، و همچنین فیلم ها را تبدیل کند. UI کاملاً مشخص است و ما نیازی به استفاده از کتابچه راهنما نداریم. برای افزودن ویدیوی مورد نظر برای تبدیل ، روی دکمه “افزودن ویدیو” کلیک می کنید ، سپس روی یک برگه کلیک می کنید تا یک فرمت خروجی را انتخاب کنید.

بسیاری از موارد وجود دارد که می توانید از طریق آن حرکت کنید و به وسیله دستگاه چیده شده اند. خوب است که “فرمت های ویدیویی رایج” در صدر لیست گزینه ها باشد ، اگرچه.

بنا به دلایلی لیست الفبایی نیست. ما در کل 33 گزینه دستگاه را در نظر گرفتیم که بیشتر آنها خروجی را در قالب های مختلف ارائه می دهند.

مقدمه ای-فیلم-مبدل

تست سرعت

با اندازه تصویر خروجی مطابق با اصلی ، کیفیت در حالت عادی و میزان فریم در 25 تنظیم شده ، تبدیل فیلم کوتاه ما 3.59 ثانیه طول کشید.

تبدیل ما .avi به .mp4 10.17 ثانیه طول کشید. این خیلی زبر نیست ، اما خروجی 90 درجه چرخانده شده است ، مقیاس اشتباه به نظر می رسد و کیفیت آن ضعیف است.

بعد از تبدیل ، یک پاپ آپ وجود دارد که پیشنهاد می کنیم نسخه پرداخت شده نرم افزار را بخریم ، که دوباره با ادعای تبلیغ رایگان در تضاد است.

اولین تلاش ما برای مقیاس بندی فیلم ما با خروجی 4K منجر به ظروف سرباز یا مسافر شد. به حداکثر رساندن میزان بیت فیلم حداکثر مقدار کمی آلودگی را نشان داد. مقیاس گذاری در تنظیمات پیش فرض یک شروع کننده نبود. شاید بتوانیم با تنظیمات نتیجه بهتری کسب کنیم اما نتوانستیم آنرا مدیریت کنیم.

آنچه ما درباره هر مبدل ویدیویی فکر می کنیم

هر مبدل ویدیویی برای ویندوز و مک در دسترس است و سریعترین ابزاری است که ما از آن استفاده کردیم. همچنین قابلیت تبدیل ویدیو نیز آسان است ، اما ما در چندین مورد با کیفیت عملکرد مشکلاتی پیدا کردیم. توصیه می کنیم برای به دست آوردن بهترین نتیجه ، با تنظیمات آن آزمایش کنید.

ما از اینکه تبلیغات و نرم افزارهای همراه را نیز پیدا کردیم ، متعجب شدیم ، و با ادعای خود مبنی بر عاری بودن از چنین مواردی مغایر بود. با وجود این ، ما از استفاده از برنامه تبدیل کننده ویدیویی لذت بردیم و آن را برای هر کسی که به دنبال یک ابزار سریع ، آسان برای استفاده است ، توصیه می کنیم.

خدمات تبدیل آنلاین

همچنین ابزارهای آنلاین وجود دارد که می توانند فیلم را تبدیل کنند. آنها هنگام استفاده از رایانه های قفل شده کار نمی کنند و نمی توانید نرم افزاری را نصب کنید ، مفید هستند.

CloudConvert

CloudConvert ادعا می کند که بیش از 200 قالب دارد. علاوه بر صدا و تصویر ، انواع مختلفی از اسناد را نیز شامل می شود. وب سایت آن سر راست است ، و این کار را آسان می کند. گزینه ها به وضوح دارای برچسب هستند و مقدار چشمگیر آنها برای یک ابزار مبتنی بر وب وجود دارد.

حرکت نزولی سرعت است. بارگذاری ویدیوی 266MB ما مدت زمان طولانی طول کشید. بعد از 11 دقیقه انتظار ، ما یک پیام خطایی دریافت کردیم که می گوید پرونده ما خیلی بزرگ است. CloudConvert در آغاز فرآیند اندازه ویدیو را مشخص کرد ، بنابراین می توانست آنگاه به ما بگوید.

بارگیری cloudconvert

ما با نسخه 19.9MB ویدیوی تولید شده با Adobe Media Encoder فرصتی دیگر به آن دادیم. برای تبدیل حدود 52 ثانیه زمان برد ، از جمله زمان بارگذاری. خروجی از کیفیت پایین برخوردار بود.

میزان پیش فرض ویدیوی پیش فرض 1.000 Kbps بود. ما آن را به 2.528 Kbps تنظیم کردیم و دوباره تست را اجرا کردیم. کیفیت خروجی بهتر شد و روند آن در سرعت 47.27 ثانیه سریعتر بود ، شاید به دلیل ذخیره سازی.

صفحه قیمت گذاری CloudConvert حداکثر اندازه پرونده 1 گیگابایت را برای برنامه رایگان آن و 25 دقیقه تبدیل در روز جزئیات می دهد ، اما با توجه به تجربیات ما کاملاً دقیق نیست. در تبدیل ویدیوی 20 مگابایتی ما به اندازه کافی مناسب و معقول بود ، بنابراین ، می تواند مفید باشد.

ما خوشحال شدیم که بدون اینکه بمباران تبلیغات شود و یا مجبور به ثبت نام بعد از تبدیل ویدیو شدیم ، این روند را انجام دادیم.

اگر صبور باشید ، CloudConvert روش خوبی برای انجام تبدیل است. شاید آن را قبل از شروع ناهار شروع کنید ، هرچند زمان زیادی می برد. برای استفاده از آن برای پرونده های بزرگتر نیز باید هزینه پرداخت کنید.

تبدیل آنلاین

Online-Convert یک سرویس تبدیل آنلاین است که از خدمات ویدیویی ، صوتی ، تصاویر ، کتابهای الکترونیکی و حتی خدمات وب بهره می برد. طرح با انتخاب خوبی از قالبهای خروجی اساسی است. همچنین می توانید یک دستگاه را برای خروجی هدف قرار دهید و تنظیمات را مطابق با آن تنظیم کنید.

وب سایت آن ساده و کاربردی است نه جذاب. پس از انتخاب گزینه های خروجی و پرونده خود ، روی دکمه تبدیل کلیک کردیم. این ما را به یک صفحه ثبت نام ارسال کرد که در آنجا به ما گفته شد که ویدیوی 266MB ما بالاتر از حد مجاز برای تبدیل رایگان است.

آنلاین-تبدیل-اصلی

قیمت ها برای 24 ساعت یا 7 دلار در ماه 6 دلار است که منطقی به نظر می رسد ، اما محدودیت پرونده های مربوط به آن وجود دارد. برای مثال گزینه ماهانه دارای محدودیت اندازه 200 مگابایت است. بالا بردن حد مجاز تا 1 گیگابایت قیمت را به طور چشمگیری به 49 دلار در هر ماه افزایش می دهد. این گران تر از برنامه های برنامه های Creative Cloud است.

از آنجا که ما دوست داریم رشته های کیف پول را تماشا کنیم ، تصمیم گرفتیم به عقب برگردیم و ویدیوی کوچکتر را که برای آزمایش CloudConvert آماده کرده ایم امتحان کنید. ویدیوی ما یک دقیقه ، پنج ثانیه برای بارگذاری و تبدیل شدن به طول انجامید و برای دریافت آن نیازی به ثبت نام برای هر چیزی نداریم. با توجه به اندازه فیلم ورودی ، کیفیت خروجی قابل قبول بود.

آنلاین-تبدیل-آپلود

بخش “تنظیمات اختیاری” آن لیستی از پیش تنظیم ها دارد که با فرمت خروجی متفاوت است. ما از دیدن PS3 ، Wii و 3DS در یک نقطه غافلگیر شدیم.

انتخاب .mp4 به عنوان فرمت خروجی لیستی را به شما می دهد که شامل گزینه ای با کیفیت 60K با کیفیت بسیار عالی 8K است. ما آن را با فیلم 20 مگابایتی خود آزمایش کردیم. بارگذاری آن دوباره یک دقیقه یا بیشتر طول کشید ، اما پردازش بیشتر طول کشید.

با تغییر از بارگیری به پردازش ، Online-Convert زمان باقی مانده را تخمین نمی زند یا یک سنج بصری مانند نوار پر کردن را ارائه نمی دهد. پیامی دریافت می کنید که به شما می گوید ممکن است مدتی طول بکشد. همچنین گزینه ای برای دریافت اعلان نامه الکترونیکی هنگام انجام تبدیل وجود دارد. فیلم ما 10 دقیقه و 25 ثانیه طول کشید تا به 8K تبدیل شود.

باید آنلاین شوید?

هر دو ابزار آنلاین کار خود را به طرز معقولی انجام می دهند ، اما آپلود فیلم ها بر روی آنها زمان می برد و محدودیت هایی برای اندازه گیری در نظر گرفته می شود. در بیشتر موارد ، بارگیری و تنظیم یک برنامه آفلاین سریعتر از آپلود ویدیوی شما در یک سرویس آنلاین خواهد بود.

اگر رایانه شما کند است یا اجازه نصب نرم افزار را ندارید ، تبدیل آنلاین یک گزینه عالی است. همچنین انتخاب خوبی برای کاربران گوشی های هوشمند است. قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده از آن ، فقط قیمت و محدودیت ها را بررسی کنید.

افکار نهایی

چندی پیش تبدیل ویدیو به معنای انتظار طولانی مدت بود در حالی که رایانه شما مانند یک پیرمرد که در حال پرواز طولانی از پله ها است ، تنگ می شود ، بنابراین ما از این که انجام این کار بر روی یک سیستم مدرن آسان است ، خوشحال شدیم. انتخاب ابزار مناسب بسیار مهم است. گزینه های رایگان وجود دارد ، اما بسیاری از آنها دارای محدودیت و تبلیغات مزاحم هستند.

ابزاری که انتخاب کردیم کاربرپسند و دارای کیفیت تولیدی است ، هرچند که همیشه برای هر فرمت وجود ندارد. برخی از ابزارهای رایگان ما را به سمت حواس پرتی می کنند ، بنابراین اگر می خواهید یک تجربه صاف و بدون تلف شدن وقت خود را تلف کنید ، ابزارهای پرداخت شده ارزش پول دارند.

ما تلاشهای عطشوشی برای نصب چیزهایی که نمی خواهیم ، از جمله خدماتی که در شروع کار ، تبلیغات و بدافزارهای همراه وجود داشت ، یافتیم.

برندگان ما در رده های پرداخت شده و رایگان محصول با کیفیت عالی تولید می کنند. سرعت در سیستم های مدرن چشمگیر است و در حالی که برخی از ابزارها سریعتر از سایرین هستند ، اما بیشتر تبدیل ها سریع است. برای خروجی 4K زمان بیشتری طول می کشد ، اما هنوز هم می تواند در زمان مناسب انجام شود.

اگر در اینجا از ابزارهای دیگری استفاده کرده اید یا چیزی را که از دست داده اید پیدا کرده اید ، در نظرات به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map