بهترین نسخه پشتیبان هیبریدی برای تجارت 2020: راه حل هایی برای کارآفرین

نسخه پشتیبان تهیه ترکیبی به شما امکان می دهد علاوه بر ابر ، کپی از داده های خود را در درایو محلی نیز ذخیره کنید. این اطلاعات نه تنها به شما لایه دیگری از داده های کسب و کار شما می دهد بلکه به شما کمک می کند تا به سرعت فایل ها را بازیابی کنید زیرا بازیابی سریعتر از یک دستگاه محلی است. به همین دلیل ما می خواهیم بهترین نسخه پشتیبان هیبریدی را برای گزینه های تجاری برای شما انتخاب کنیم.


وقتی می گوییم “دستگاه محلی” ، که شامل هارد داخلی کامپیوتر شما است. با این حال ، ذخیره کردن نسخه پشتیبان خود در رایانه شما هدف از پشتیبان گیری از هارد دیسک شما را خراب می کند زیرا یک عمل طبیعت یا خرابی هارد باعث خراب کردن اطلاعات و پشتیبان گیری شما از آن می شود..

همچنین بهتر است برای کمک به شما در بازیابی پرونده های خود به یکی از بهترین برنامه های نرم افزاری بازیابی داده ها اعتماد نکنید ، زیرا مطمئن نیست که آنها قادر به انجام این کار خواهند بود. حتی اگر از SSD ها استفاده کنید ، که میزان خرابی آنها کمتر از یک درصد است ، اما در معرض خطاهای داده نسبت به HDD حتی ممکن است روشن نباشید..

تهیه نسخه پشتیبان از ابر و مکان جداگانه ، مانند درایو خارجی یا دستگاه NAS ، عاقلانه تر است (می توانید در توضیحات NAS اطلاعات بیشتری درباره آنها کسب کنید). اگر درایو خارجی ندارید و برای خرید آن ضرر دارید ، برای توصیه های خود با بهترین دور هارد اکسترنال خارجی مشورت کنید.

داشتن داده های خود در ابر و درایو محلی مفید است زیرا شما را قادر می سازد قانون تهیه نسخه پشتیبان 3-2-1 را انجام دهید.

با این کار ، اگر به دنبال یک سرویس کلی عالی هستید ، اگر در اینجا گیر نکردید ، با بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما برای مقایسه مشاغل کوچک مشورت کنید. در غیر این صورت ، ما در مورد معیارهایی که برای ایجاد بهترین لیست پشتیبان ترکیبی خود استفاده کرده ایم صحبت خواهیم کرد و سپس به ورودی ها ادامه خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبان گیری از مشاغل ، کتابخانه تهیه نسخه پشتیبان از تجارت ما را بخوانید.

بهترین راه حل های پشتیبان هیبریدی برای تجارت 2020

چه چیزی بهترین نسخه پشتیبان هیبریدی را برای تجارت ایجاد می کند

همه خدمات موجود در این لیست از نسخه پشتیبان هیبریدی پشتیبانی می کنند ، اما ما هنگام فعال کردن آن ، بررسی خواهیم کرد که چه گزینه هایی (در صورت وجود) ارائه می دهند. داشتن این گزینه ها مفید است زیرا به شما اجازه می دهند نسخه پشتیبان هیبریدی خود را به دلخواه تغییر دهید. 

در مرحله بعدی ، به بررسی ارزش برنامه های اشتراک می پردازیم. بهتر است اگر از یک سرویس با فضای پشتیبان زیادی استفاده می کنید ، بتوانید از پشتیبان هیبریدی به طور کامل استفاده کنید. هرچه قیمت را بیشتر کنید ، بهتر می شوید. 

همچنین مفید است اگر یک سرویس برنامه های مختلفی داشته باشد که می توانید از آن انتخاب کنید ، زیرا با این روش پیدا کردن مواردی که متناسب با راه اندازی کسب و کار شما باشد ، آسان تر خواهد بود. اگر به فضای زیادی احتیاج دارید ، بهترین راهنمای پشتیبان گیری آنلاین نامحدود ما را بخوانید.

این سرویس باید آسان باشد زیرا اکثر کاربران نمی خواهند با آن مشاجره کنند ، آنها فقط می خواهند از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و حرکت کنند. برای تحقق آن ، این سرویس باید یک تجربه کاربری ساده و لذت بخش داشته باشد. به علاوه ، این سرویس باید روی اکثر سیستم عامل ها کار کند و تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی فایل ها را آسان کند.

آخرین عامل امنیت ابر است. چقدر قدرت این امر بستگی به میزان رمزگذاری پرونده ، پروتکل های TLS / SSL برای محافظت از پرونده های موجود در انتقال ، ویژگی های امنیتی مراکز داده و موارد دیگر دارد. 

ما به راه حل هایی که رمزنگاری خصوصی و پایان بخش خصوصی را ارائه می دهیم امتیاز اضافی می دهیم زیرا خواندن پرونده های شما را به جز شما متوقف می کند. احراز هویت دو عامل نیز در صورتی که شخصی موفق به سرقت مدارک شما شود ، کمک می کند. در صورت فعال بودن ، علاوه بر نام کاربری و رمزعبور خود ، باید کد امنیتی را که از طریق پیام کوتاه دریافت می کنید ، وارد کنید.

بهترین نسخه پشتیبان تهیه ترکیبی برای تجارت: BigMIND Business

BigMIND Business از Zoolz ، شرکتی است که Zoolz Home Cloud Backup و BigMIND Home را نیز ایجاد کرده است. اگر شما هم به تهیه پشتیبان خانه علاقه دارید ، بررسی جداگانه Zoolz Home و بررسی بزرگ BigMIND Home ما را بخوانید. 

این شامل فناوری Hybrid + است ، که به شما امکان می دهد تنظیمات پشتیبان گیری ترکیبی و تنظیمات را انجام دهید تا سایز تهیه نسخه پشتیبان محلی شما محدود شود ، فایل هایی را که به نسخه پشتیبان تهیه محلی هستند مراجعه کنید و پرونده های تهیه شده از نسخه پشتیبان تهیه شده را در Hybrid + کپی کنید. همچنین می توانید پشتیبان گیری از دستگاه خارجی ، درایو محلی یا NAS را انتخاب کنید.

BigMind-for-Business-homepage-2019

گفته می شود ، قبل از تصمیم گیری برای عضویت در BigMIND Business ، می توانید از آزمایش رایگان 15 روزه خود استفاده کنید تا ببینید این یک مسابقه خوب است یا خیر. اگر این کار را انجام دهید ، BigMIND Business چهار برنامه را ارائه می دهد که می توانید در آن عضو شوید: بایگانی مبتدی ، استاندارد ، حق بیمه و هوشمند. در صورت پرداخت پیش پرداخت ، همه تخفیف می دهند.

برنامه “starter” به شما 250 گیگابایت فضای پشتیبان می دهد ، به شما امکان می دهد تا از یک سرور نسخه پشتیبان تهیه کنید و 10 کاربر داشته باشید. این هزینه ماهانه 15 دلار برای شما خواهد بود. برنامه “استاندارد” که هر ماه 39 دلار هزینه دارد ، به شما امکان می دهد از 250 گیگابایت داده پشتیبان تهیه کنید ، از 10 سرور محافظت کرده و 100 کاربر داشته باشید. همچنین شبکه بی سیم و پشتیبانی از درایوهای خارجی را اضافه می کند. 

برنامه “حق بیمه” حداکثر تعداد سرورها را به 50 و تعداد کاربران را به 500 دلار برای 37.50 دلار در هر ماه افزایش می دهد. برنامه آخر “بایگانی هوشمند” می تواند در همان سرورها و کاربران یکسان باشد ، اما 1 ترابایت ذخیره سازی سرد را ارائه می دهد ، این یک نوع ذخیره سازی است که کند است و برای بایگانی پرونده هایی که دیگر نیازی به بازیابی آنها ندارید ، بهترین کار را می کند. . 40 دلار در ماه است.

دلایل دیگر ما از BigMIND کسب و کار خوشم می آید

سرویس گیرنده BigMIND در Windows و Mac کار می کند. پنجره شروع آن همه چیز مورد نیاز برای تهیه نسخه پشتیبان خود را با یک نگاه نشان می دهد. به طور کلی ، استفاده از آن بسیار آسان و ساده است.

نمای اصلی مشتری وب داشبورد است ، همچنین تمامی اطلاعات مربوط به شما را برای گرفتن نمای کلی از پشتیبان گیری از مشاغل خود نشان می دهد. به علاوه ، گزینه های جستجوی قدرتمندی دارد و مشتری وب جذاب و سر راست است. 

BigMIND Business بطور پیش فرض کلید رمزگذاری شما را مدیریت می کند. هیچ راهی برای فعال کردن رمزگذاری خصوصی وجود ندارد ، به این معنی که BigMIND در صورت تمایل می تواند پرونده های شما را رمزگشایی کند. اگر می خواهید در مورد این ویژگی مهم بیشتر بدانید ، توضیحات دانش صفر ما را بخوانید).

ما امنیت BigMIND و سایر ویژگیهای قدرتمند را که از فناوری Hybrid + در اختیار شما قرار می دهد دوست داریم ، و همچنین استفاده از آن چقدر ساده است ، اما اشکال بزرگ این قیمت شیب دار است. 

با این حال ، حتی با این قیمت شیب دار ، سایر خدمات دارای اشکالاتی جدی تر هستند ، بنابراین BigMIND موفق شد بالاتر از سایر موارد بالا رود ، البته با وجود حاشیه اندک. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن بدانید ، بررسی کسب و کار BigMIND ما را بخوانید.

IDrive for Business

IDrive سرویس پشتیبان گیری مورد علاقه ما طولانی مدت است ، بنابراین جای تعجبی ندارد که این گردهمایی را انجام داد. چه نوع خانه و چه کسب و کار باشد ، IDrive فاقد ویژگی های کلیدی است و آنها را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

نسخه پشتیبان تهیه ترکیبی آن به شما امکان می دهد از هارد دیسک ، درایو خارجی یا درایو شبکه (از جمله NAS) نسخه پشتیبان تهیه کنید. هیچ راهی برای بهینه سازی گزینه های پشتیبان هیبریدی دیگر وجود ندارد ، و شما نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود به صورت مجزا از ابر دارید زیرا هیچ گزینه ای برای انجام خودکار آن هنگام تهیه نسخه پشتیبان از یک مقصد محلی وجود ندارد.

IDrive-for-Business-homepage-2019

این به دور از بهترین راه برای تهیه نسخه پشتیبان هیبریدی نیست ، اما IDrive for Business آن را با ارزش عالی خود جبران می کند. 

IDrive Business شش برنامه دارد که می توانید انتخاب کنید ، که انعطاف پذیری زیادی به شما می دهد. دو طرح اول شما را برای پرداخت یک یا دو سال پیش نیاز می کند که تخفیف 25 درصدی به شما می دهد. چهار نفر دیگر نیز به شما امکان پرداخت ماهانه را می دهند. علاوه بر فضای پشتیبان ، تمام برنامه ها به همان میزان فضای همگام سازی را ارائه می دهند.

اولین طرح که 250 گیگابایت فضای بک آپ به شما می دهد ، 74.62 دلار در سال است. دوم با مبلغ 500 گیگابایت با 149.62 دلار در سال درآمد کسب می کند. برنامه سوم به شما امکان می دهد از 1.25TB با 374.62 دلار در سال تهیه کنید. اگر می خواهید از 2.5TB داده محافظت کنید ، باید 1199.25 دلار در سال بخرید. محافظت از 5TB شما را 1212.62 دلار در سال بازپرداخت می کند. برنامه نهایی 2،249.62 دلار برای 12.5TB است.

قیمت ها ممکن است به نظر بالا برسند ، اما با توجه به اینکه قیمت های تجاری پیش می رود ، در واقع ارزش خوبی دارند. به علاوه ، تمام برنامه ها به شما امکان می دهند تعداد نامحدودی از دستگاه ها را پشتیبان تهیه کنید.

دلایل دیگری که ما IDRive را برای تجارت دوست داریم

سرویس گیرنده رومیزی IDrive برای ویندوز و مک در دسترس است ، اما برای لینوکس نیست. در صورت تمایل ، باید یکی از سرویس های بهترین پشتیبان آنلاین ما را برای جمع آوری لینوکس در نظر بگیرید. 

مشتری احساس مدرن یا جذاب نمی کند ، اما استفاده از آن واضح و آسان است. همچنین کمک می کند تا به طور خودکار پوشه های رایج را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید.

همچنین می توانید با استفاده از برنامه های هوشمند IDrive برای Android و iOS ، به نسخه پشتیبان خود دسترسی پیدا کرده و بازیابی کنید. آنها همچنین می توانند از داده های تلفن همراه شما نسخه پشتیبان تهیه کنند. با تشکر از آن ، IDrive در بهترین پشتیبان آنلاین ما برای گردآوری تلفن همراه بهترین امتیاز را کسب کرد. 

تا آنجا که امنیت می رود ، پروتکل TLS / SSL قبل از رسیدن به سرور IDrive ، از پرونده های شما در هنگام انتقال محافظت می کند (می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پروتکل های موجود در مقایسه SSL ما در مقابل TLS کسب کنید). پس از انجام این کار ، IDrive از رمزگذاری AES 256 بیتی برای محافظت از پرونده های شما در حالت استراحت استفاده می کند.

به طور پیش فرض ، IDrive گذرواژه رمزگذاری شما را نگه خواهد داشت ، اما اگر رمزگذاری خصوصی را هنگام فعال کردن اولین IDrive فعال کنید ، می توانید کلید رمزنگاری خود را ایجاد و مدیریت کنید. پس از شروع مراحل تهیه نسخه پشتیبان ، شما قادر به انجام این کار نخواهید بود. 

با این حال ، اگر شخصی موفق به سرقت مدارک شما شود ، رمزگذاری کمک نمی کند. به همین دلیل ، باید یک رمزعبور قوی ایجاد کرده و تأیید هویت دو عاملی را از طریق سرویس دهنده وب فعال کنید. به علاوه ، می توانید همگام سازی را برای دستگاه های موجود در حساب خود غیرفعال کنید. این کمک می کند اگر کسی دستگاه شما را سرقت کند.

IDrive for Business ارزش خوبی ، امنیت قوی و سهولت در استفاده را فراهم می کند ، اما این یک روش دشوار برای انجام تهیه نسخه پشتیبان ترکیبی است. به همین دلیل ، ما آن را در این لیست دوم قرار داده ایم. به گفته این ، ویژگی های بسیاری دیگر نیز دارد و می توانید در مورد نقد و بررسی ما در بخش IDrive for Business اطلاعات بیشتری کسب کنید.

CrashPlan

CrashPlan برای پشتیبانی از کاربران خانگی استفاده می کرد ، اما اکنون فقط از کاربران تجاری پشتیبانی می کند. این – و این واقعیت که از پشتیبان گیری ترکیبی پشتیبانی می کند – باعث می شود CrashPlan مناسب این گردهمایی باشد.

اجرای پشتیبان گیری ترکیبی آن به شما امکان می دهد تا از یک مقصد محلی و ابر نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما به شما اجازه نمی دهد تا از دستگاه NAS نسخه پشتیبان تهیه کنید.

CrashPlan-homepage-2019

این ممکن است برخی از کاربران را از بین ببرد ، اما قیمت های CrashPlan این کمبود را جبران می کند. برنامه قیمت گذاری مجدد آن 10 دلار در هر ماه برای هر رایانه است ، که باعث می شود از شما نسخه پشتیبان نامحدود برای کار با آن استفاده کنید. تهیه نسخه پشتیبان نامحدود باعث می شود پشتیبان گیری از پرونده های شما آسان باشد زیرا لازم نیست در مورد فضای شما چقدر فکر کنید. درعوض ، شما فقط می توانید از آنچه نیاز دارید تهیه کنید. 

همچنین افزودن رایانه های جدید به برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود آسان است. یک آزمایش آزمایشی 30 روزه وجود دارد که می توانید برای تست سرویس نیز استفاده کنید. فقط بخاطر داشته باشید که با این طرح ، تعداد رایانه هایی را که CrashPlan در کنسول مدیریت شما “فعال” می داند ، مهم نیست که آنها از هرگونه نسخه پشتیبان تهیه کرده اند یا نه.

دلایل دیگری که CrashPlan را دوست داریم

می توانید از مشتری دسک تاپ CrashPlan در ویندوز ، مک و لینوکس استفاده کنید. دیگر پشتیبانی از برنامه های تلفن همراه وجود ندارد ، بنابراین اگر از رایانه خود دور هستید ، تنها انتخاب شما استفاده از سرویس دهنده وب است.

استفاده از سرویس دهنده رومیزی کار سختی نیست ، اما عملیات تهیه نسخه پشتیبان ساده تر است. از نسخه پشتیبان تهیه CrashPlan بر اساس موقعیت فایل ، به این معنی است که برای تهیه نسخه پشتیبان باید پوشه ها و پرونده ها را به صورت دستی تگ کنید. 

این زمان بیشتر طول می کشد و این شانس را که می خواهید یک پرونده را فراموش کنید افزایش می دهد. اگر می خواهید از نوع پرونده پشتیبان تهیه کنید ، Backblaze ما را برای بررسی تجارت بخوانید. با این حال ، Backblaze نسخه پشتیبان هیبریدی را ارائه نمی دهد. 

CrashPlan از رمزگذاری AES 256 بیتی برای محافظت از داده های شما در سرورهای خود استفاده می کند. رمزگذاری قبل از ترک فایلهای رایانه شما شروع می شود ، اما CrashPlan به طور پیش فرض کلید رمزگذاری شما را مدیریت می کند. با این حال ، می توانید رمزگذاری خصوصی را از تنظیمات امنیتی سرویس گیرنده دسک تاپ فعال کنید.

علاوه بر آن ، CrashPlan شما را قادر می سازد تا از احراز هویت دو عاملی برای محافظت از اعتبار خود استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد امنیت CrashPlan ، بررسی CrashPlan ما را بخوانید.

پشتیبان گیری Acronis 12.5

پشتیبان گیری Acronis یکی از خدمات گران قیمت در بازار است ، اما همچنین یکی از پرمصرف ترین امکانات است. به همین ترتیب ، جای تعجب ندارد که از پشتیبان هیبریدی استفاده می کند.

هنگامی که یک دستگاه محلی را به عنوان مقصد پشتیبان خود تعیین می کنید ، Acronis Backup به شما امکان می دهد که همانند سازی پشتیبان را به ابر فعال کنید. می توانید Acronis داده های خود را برای مدت معینی روز در ابر نگه دارید ، تا زمانی که به یک مقدار کمیت نرسید ، یا حتی آن را به طور نامحدود نگه دارید.

Acronis-2019-صفحه اصلی

پشتیبان گیری Acronis دارای نسخه های استاندارد و پیشرفته است. نسخه پیشرفته ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد اما گران تر است. هر دو نسخه شما را برای پرداخت یک سال قبل نیاز دارند ، بنابراین توصیه می کنیم ابتدا از آزمایشی 30 روزه رایگان استفاده کنید تا ببینید آیا Acronis انتخاب خوبی برای شماست یا خیر..

این واقعیت که Acronis برای استفاده از فضای ذخیره ابر خود از نسخه پشتیبان خود می خواهد هزینه اضافی بپردازید – و این بسیار گران تر از خدمات پشتیبان گیری آنلاین با ارزش است – باید به شما کمک کند تا ذهن خود را بسازید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید برای یک سال از 250 گیگابایت داده محافظت کنید ، باید 69 دلار برای نسخه استاندارد یا 99 دلار برای نسخه پیشرفته ، به همراه 299 دلار برای آن مقدار فضای ذخیره سازی ابری پرداخت کنید. این رقم به 368 دلار در سال برای نوع استاندارد می رسد. با توجه به فضای موجود ، ارزان نیست.

دلایل دیگر ما از نسخه پشتیبان تهیه Acronis 12.5 استفاده می کنیم

Acronis شما را برای بارگیری یک نسخه پشتیبان از شما می خواهد ، اما شما می توانید رایانه های خود را یا با استفاده از کلاینت های وب ایستگاه کاری جداگانه یا یک مدیر وب سرور مدیریت کنید ، که یک مرور کلی از تمام دستگاه های شما ارائه می دهد. 

مشتری وب ایستگاه کاری برای تنظیم نسخه پشتیبان شما بیش از یک کلیک طول می کشد ، اما به طور کلی جذاب و آسان برای استفاده است. کلاینت وب سرپرست Acronis با اضافه کردن نمای مدیر کاربر ، شبیه ایستگاه کاری یک است.

Acronis همچنین برنامه های تلفن همراه را برای دسترسی به نسخه پشتیبان رایانه شما در حالی که در حال حرکت هستید فراهم می کند. برنامه ها ساده هستند و مشکلی برای شما ایجاد نمی کنند.

Acronis Backup 12.5 همچنین از محافظت در برابر باج افزار با Acronis Active Protection محافظت می کند ، که دائماً شواهدی از عفونت باج افزار را بررسی می کند. تنها ایراد امنیتی عدم وجود احراز هویت دو عاملی است. به همین دلیل مطمئن شوید که می دانید چگونه یک رمزعبور قوی تنظیم کنید.

Acronis بسیار گران قیمت است ، اما ویژگی های بسیاری را برای جبران آن ارائه می دهد. اگر می خواهید جزئیات مربوط به ویژگی های آن را یاد بگیرید و جدول قیمت گذاری کامل را ببینید ، بررسی پشتیبان گیری Acronis ما را بخوانید.

پشتیبان گیری ایمن Carbonite Pro

Carbonite Safe Backup Pro به شما امکان می دهد از کامپیوترهای نامحدود ، درایوهای خارجی و دستگاه های NAS نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین از پشتیبان هیبریدی نیز پشتیبانی می کند.

Carbonite Safe Backup Pro دارای سه برنامه اشتراک است ، اما اولین برنامه شامل “نسخه پشتیبان تهیه سرور ایمن Carbonite” نیست که برای فعال کردن نسخه پشتیبان ترکیبی لازم است. می توانید برنامه ها را در این صفحه مقایسه کنید. همه آنها نیاز دارند که شما برای یک سال پیش پرداخت کنید. 

صفحه اصلی Carbonite 2019

اگر برای سه سال ثبت نام کنید یا در 10 سال ثبت نام کنید می توانید 5 درصد تخفیف کسب کنید. حتی با وجود بازی ، قیمت ها شیب دار هستند. به همین دلیل ، حتما از آزمایش 30 روزه رایگان Carbonite استفاده کنید تا ببینید که آیا ارزش آن را دارید؟.

برنامه “قدرت” به شما امکان می دهد از 500 گیگابایت داده در چندین رایانه و یک سرور واحد با 799.99 دلار در سال پشتیبان تهیه کنید. طرح “نهایی” شما را قادر می سازد از همان مقدار داده پشتیبان تهیه کنید ، اما همچنین از پشتیبان گیری نامحدود از سرور پشتیبانی می کند. این رقم شما را به 1299.99 دلار در سال باز می گرداند. شما می توانید با استفاده از 100 گیگابایت در سال و در هر دو طرح 100 دلار ذخیره کنید.

دلایل دیگر ما مانند Carbonite Safe Backup Pro دوست داریم

برنامه دسک تاپ Carbonite ساده است. این وضعیت نسخه پشتیبان شما را نشان می دهد و پیوندهایی به تنظیمات ایجاد می کند ، همچنین به شما امکان می دهد تا به بازیابی خود دسترسی داشته باشید و مراحل بازیابی را آغاز کنید.

همچنین می توانید از مشتری وب برای مدیریت نسخه پشتیبان خود استفاده کنید. این ساده و کاملاً واضح است که تمام رایانه ها ، سرورها و کاربران محافظت شده خود را در پایین صفحه نشان می دهد تا یک مرور ساده تری داشته باشد. 

Carbonite همچنین دارای برنامه هایی برای Android و iOS است که به شما امکان می دهد از فایلهای پشتیبان تهیه شده از رایانه خود دسترسی داشته باشید ، اما نمی تواند از داده های تلفن هوشمند شما نسخه پشتیبان تهیه کند. با این حال ، به طور کلی ، کلیه مشتریان Carbonite بسیار ساده است.

Carbonite به طور پیش فرض کلید خصوصی شما را مدیریت می کند ، اما اگر می خواهید خودتان آنرا مدیریت کنید ، می توانید در هنگام نصب Carbonite از رمزگذاری خصوصی خودداری کنید. 

علاوه بر رمزگذاری در زمان استراحت ، Carbonite از پروتکل TLS برای محافظت از پرونده های در حال انتقال به سرورهای Carbonite استفاده می کند. به علاوه ، احراز هویت دو عاملی وجود دارد ، که می توانید برای همکاران با استفاده از حساب خود دستور دهید.

ما Carbonite را به دلیل قیمت های شیب دار ، استفاده از آن برای رمزگذاری منسوخ شده و عدم وجود ویژگی های دیگر که قیمت آن را توجیه می کند در رده آخر قرار داده ایم. به گفته این ، کاربنیت بیشتر است ، و اگر می خواهید بدانید که چیست ، بررسی کاربنیت ما را بخوانید.

افکار نهایی

ما این رتبه بندی را با توجه به نحوه اجرای این سرویس ها نسخه پشتیبان ترکیبی و میزان پرداخت هزینه برای دریافت آن انجام داده ایم. سایر عوامل در رتبه بندی تصمیم گرفتند که حتی خدمات ارائه دهند منفعت تجاری شما را ارائه دهند. 

ما به لطف فناوری Hybrid + آن ، BigMIND Business را در رده اول قرار داده ایم و این باعث می شود طرح پشتیبان ترکیبی شما آسان شود. با این حال ، این گران است ، و تنها دلیل ضرب و شتم IDrive به دلیل الزام IDrive به شما برای تهیه پشتیبان جداگانه برای دستگاه های ابری و محلی است. به همین دلیل ، IDrive مقام دوم را کسب می کند.

این گفته است ، اگر به فکر روش IDrive نیستید ، می توانید از قیمت های عالی آن لذت ببرید. CrashPlan نیز در مورد نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از بسیاری از رایانه ها لازم نیست و نیازی به تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های NAS ندارید.

Acronis و Carbonite به دلیل قیمت های شدیدشان ، عقب را عقب می کشند. با این وجود ، اگر بتوانید از ویژگی های پیشرفته آن استفاده کنید ، Acronis یک انتخاب عالی است. اگر هیچ یک از این سرویس ها آنرا قطع نکردند ، نظرات ایده های پشتیبان کسب و کار ما را برای ایده های جایگزین بخوانید.

نظر شما در مورد این گردهمایی چیست؟ به کدام سرویس تکیه می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map