10 راه حل برتر ذخیره سازی ابر برای کسب و کار شما در سال 2020

ما در مورد مزایای تهیه نسخه پشتیبان برای مشاغل کوچک صحبت کرده ایم ، اما ذخیره سازی ابری همان اندازه برای ارائه به کارآفرینان است. به این ترتیب ، بسیاری از بهترین ارائه دهندگان همگام سازی پرونده و اشتراک گذاری پرونده ها با برچسب قیمت سنگین همراه هستند ، به همین دلیل ما این لیست را برای بهترین فضای ذخیره سازی ابری رایگان برای تجارت جمع کرده ایم. از این گذشته ، در صورت خراب شدن ، ذخیره داده تبدیل به نگرانی ثانویه می شود.


ما لیست خود را از بهترین گزینه های ذخیره سازی تا 10 عدد لیست می کنیم ، اما قبل از رسیدن به آن ، خواهیم بررسی کرد که بهترین فضای ذخیره سازی ابری رایگان برای تجارت و معیارهایی که ما برای انتخاب خود انتخاب کرده ایم.

اگر به پاسخ سریع نیاز دارید ، جعبه انتخاب برتر ما است. علاوه بر ذخیره سازی رایگان ، از ویژگی های امنیتی و مدیریتی قدرتمندی برخوردار است که امکان شخصی سازی نقش کاربر ، ادغام های شخص ثالث ، سرویس گیرنده دسک تاپ و برنامه تلفن همراه ، یک تجربه کاربر صاف و سر راست و یک طرح بصری را فراهم می آورد..

بهترین فضای ذخیره سازی ابری رایگان برای تجارت 2020

چه چیزی بهترین فضای ذخیره سازی ابری رایگان را برای تجارت ایجاد می کند?

قبل از شروع ، باید بدانید که ممکن است از نسخه پشتیبان تهیه کنید و نه ذخیره سازی ، بنابراین توضیحات ما در مورد تفاوت فضای ذخیره سازی ابری و پشتیبان گیری آنلاین را بخوانید. این اولین قدم برای به دست آوردن بهترین فضای ذخیره سازی ابری رایگان برای نیازهای شما است.

برای انتخاب 10 گزینه برتر ذخیره سازی ابری رایگان برای تجارت ، چندین عامل مهم را در نظر گرفتیم که هر صاحب مشاغل از ارائه دهنده ذخیره سازی ابر می خواهد. این موارد شامل ذخیره سازی ، امنیت ، سهولت استفاده ، هماهنگ سازی ، مقیاس پذیری ، ادغام با برنامه های دیگر ، تهیه نسخه پشتیبان و به اشتراک گذاری.

کلیه خدمات ذکر شده در اینجا دارای یک برنامه رایگان و مناسب برای مشاغل کوچک است. در کتابخانه ذخیره سازی مشاغل ما ، خدماتی را پیدا خواهید کرد که برای مشاغل کوچک نیز کار می کنند ، اما آنها برنامه ای رایگان ندارند. به گفته اینها ، آنها برای شرکتهای بزرگ نیز مناسب هستند.

1. بهترین فضای ذخیره سازی ابری رایگان برای تجارت: جعبه

Box یک راه حل ذخیره سازی ابری است که بسیاری از شرکت های Fortune 500 را به عنوان مشتری به حساب می آورند ، به دلیل برنامه کسب و کار خود ، که با همکاری در ذهن طراحی شده است. در حقیقت ، Box پس از Dropbox و Google Drive در بهترین سرویس های ذخیره سازی ابری برای همکاری ، در رده سوم قرار دارد.

شما می توانید برنامه شخصی 10 گیگابایتی را به صورت رایگان و ایمن از مطالب خود از هرجایی دریافت کنید ، اما به پرونده بارگذاری حداکثر 250 مگابایت محدود خواهید شد.

با این کار ، Box با آسان کردن ویرایش و بارگذاری اسناد Microsoft Office در حساب خود ، به شما کمک می کند تا بهره وری خود را افزایش دهید. همچنین با Google Docs ، DocuSign و سایر برنامه های شخص ثالث در کتابخانه خود ادغام می کند.

برای ارتقاء همکاری ، باکس به شما امکان می دهد تا با ارسال دعوت نامه از طریق ایمیل یا ایجاد پیوند و ارسال آن برای آنها تا زمانی که مجاز به اشتراک گذاری در خارج از سازمان خود باشید ، لینک های خود را با کاربران مجاز به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، به شما امکان می دهد رمزها و تاریخ انقضا را برای پیوندها تعیین کنید ، که این امر به کنترل محتوای خوب تبدیل می شود.

شما می توانید مطمئن باشید که پرونده های شما ایمن خواهند ماند زیرا Box از AES 256-bit برای رمزگذاری آنها روی سرورها و پروتکل TLS برای محافظت از آنها در هنگام انتقال استفاده می کند..

اگرچه رمزگذاری خصوصی خصوصی ندارد ، جعبه کلید رمزگذاری شما را در همان سطح رمزنگاری پیچیده می کند. به گفته شما ، می توانید از Boxcryptor برای افزودن کلید رمزگذاری برای حفظ حریم خصوصی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد امنیت و سایر ویژگی های آن ، بررسی Box ما را بخوانید.

باکس دارای یک برنامه یادداشت های بومی به نام Box Notes است که یکی از بهترین برنامه های یادداشت برداری ما است (بررسی جعبه یادداشت های ما را بخوانید). به شما امکان می دهد یادداشت ها را در کنار پرونده ها اضافه کنید. مشتری وب دارای طرح بصری است و شما می توانید با اضافه کردن آدرس اینترنتی آرم و فضای کاری خود آن را سفارشی کنید. همچنین می توانید از طریق سرویس موبایل از سرویس گیرنده دسک تاپ استفاده کرده یا به فایلهای خود دسترسی پیدا کنید.

نقاط ضعف برنامه رایگان این است که شما نمی توانید از فایلهای اشتراکی محافظت کنید با رمز عبور ، همگام سازی به همان سرعت انجام نمی شود زیرا فاقد همگام سازی سطح بلوک است و برخی از ویژگی ها غیرقابل دسترسی هستند.

2. pCloud

این شرکت مستقر در سوئیس حداکثر 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان به شما می دهد اما برای به دست آوردن مبلغ لازم است شما دوستان خود را استخدام کرده و از خدمات آن در رسانه های اجتماعی استفاده کنید..

به این ترتیب ، حساب رایگان pCloud شامل گذرواژه‌ها یا تاریخ انقضا برای پیوندهای اشتراکی نیست ، که ما بیشتر در بررسی pCloud در مورد آنها بحث خواهیم کرد. همچنین رمزگذاری دانش صفر ندارد ، حتی با برنامه های حق بیمه آن ، بنابراین باید هزینه ابزار Crypto pCloud را پرداخت کنید. کاربران رایگان بازخورد دریافت می کنند ، زیرا می توانید بدون عضویت در برنامه پرداخت شده ، در Crypto ثبت نام کنید.

پرونده های رابط وب pCloud

پوشه همگام سازی pCloud

پیوند اشتراک فایل pCloud

پیوندهای بارگیری pCloud

pCloud Drive Client

قبلی

بعد

این برنامه رایگان تجربه خوبی را با ویژگی های بسیار خوب ارائه می دهد که ما در سایر برنامه های ذخیره سازی ابری رایگان ، مانند پخش کننده ویدیوی داخلی ، پخش با کیفیت بالا و پخش کننده موسیقی مشاهده نکرده اید که می توانید از آن برای ایجاد لیست های پخش استفاده کنید. فایلهای mp3 شما در فضای ذخیره هستند.

pCloud یک سرویس هوشمند با تکه ای مناسب از فضای آزاد و رابط آنلاین نرم و صاف است. به علاوه ، برنامه های موبایل و دسک تاپ به خوبی طراحی شده این وب سایت را برای ادغام یکپارچه در گردش کار شما تکمیل می کند.

محدودیتی در اندازه پرونده وجود ندارد و گزینه های اشتراک گذاری را دریافت می کنید ، بنابراین می توانید فایل های بزرگ ارسال کنید یا با سایر کاربران به اشتراک بگذارید ، حتی اگر از pCloud استفاده نمی کنند. با رابط کاربری دلپذیر ، بصری ، مکانهای امن سرور و گزینه های مناسب برای پخش جریانی مناسب ، ارزش دیدن را دارد.

3. Sync.com

Sync.com برای بررسی بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای به اشتراک گذاری و بهترین خدمات ابری با دانش صفر ، تاجگذاری می کند.

اگرچه برنامه رایگان Sync.com فقط 5 گیگابایت به شما می دهد ، اما به دلیل محدودیتی در این زمینه نیست. مانند pCloud ، می توانید از طریق برنامه ارجاع Sync.com به میزان 1 گیگابایت در هر ثبت نام ، فضای ذخیره بیشتری را اضافه کنید ، که 10 گیگابایت آن است. شما می توانید به این شرکت نامه ارسال کنید تا هنگامی که به آن ضربه بزنید ، کلاه را بردارید. در مورد Sync.com اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Two-Factor-Authentication-Slider-5

قبلی

بعد

در مقایسه با مایکروسافت OneDrive ، Sync.com به عنوان بسیاری از ویژگی های پرداخت شده از برنامه رایگان خود استفاده نمی کند. گفته می شود ، مهمترین ویژگی رمزگذاری دانش صفر است که به صورت رایگان دریافت می کنید. این پرونده برای اشتراک سهام نیز گسترش می یابد ، بدون در نظر گرفتن اینکه شما مشترک پرداخت کننده هستید می توانید از رمز عبور محافظت کنید. اگر می خواهید محدودیت بارگیری یا تاریخ انقضا را اضافه کنید ، باید به روزرسانی کنید.

به راحتی می توان فهمید که چرا Sync.com و pCloud یکسان هستند و چرا انتخاب یکی از دیگری سخت است. مقاله Sync.com در مقابل pCloud به شما کمک خواهد کرد.

4. مایکروسافت OneDrive

Microsoft OneDrive بسیاری از ویژگیهای مشابه را به سایر ارائه دهندگان ارائه می دهد ، اما کاملاً با ویندوز و مجموعه Microsoft Office یکپارچه است. نه تنها می توانید پرونده ها را با OneDrive ذخیره کنید ، بلکه می توانید آنها را به اشتراک بگذارید ، همگام سازی ، تهیه نسخه پشتیبان کنید و از آنها محافظت کنید.

برنامه رایگان آن دارای 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی کم است ، که به 10 گیگابایت یا 15 گیگابایت گوگل درایو نزدیک نمی شود ، اما سخاوتمندانه تر از 2 گیگابایت شما با Dropbox است..

پرونده های رابط وب OneDrive

کشویی پوشه OneDrive Sync

پرتاب برنامه OneDrive

اشتراک گذاری فایل پیوند ایجاد OneDrive

Word OneDrive آنلاین

قبلی

بعد

اگرچه شما با استفاده از برنامه رایگان مایکروسافت آفیس 365 را دریافت نمی کنید ، می توانید از فناوری همگام سازی پیشرفته OneDrive استفاده کنید ، بنابراین می توانید پرونده های خود را در کجا و در صورت نیاز به آنها داشته باشید. همچنین یک برنامه تلفن همراه پیشرو در صنعت برای دسترسی به فایل های آفلاین ارائه می دهد ، بنابراین می توانید در حال حرکت ویرایش و حاشیه نویسی کنید ، و یک تجربه برتر مبتنی بر وب با ویرایش و پیش نمایش غنی در برنامه های Office.

اشکال بزرگ برنامه رایگان OneDrive در مقایسه با Box این است که شما از ویژگی های امنیتی پیشرفته مانند لینک های محافظت شده با رمز عبور ، تشخیص باج افزار و بازیابی و پیوندهای به اشتراک گذاری منقضی برخوردار نیستید. این موارد محدود به برنامه های حق بیمه هستند ، همچنین ابزارهای تولیدی مانند افزایش حدود اشتراک فایل ، اسکن چند صفحه ای و دسترسی آفلاین به پوشه های شما از دستگاه های تلفن همراه.

5. Google Drive

Google Drive یکی از مهمترین وزن در فضای ذخیره سازی cloud است ، بخشی از آن به این دلیل که به برنامه های G Suite پیوند خورده است. کمک هزینه ذخیره سازی رایگان آن 15 گیگابایت است و هر کاربر Google از قبل از ادغام با Google Drive بهره می برد ، از جمله امکان ذخیره پیوست ها از Gmail.

گفته می شود ، هر کسی می تواند فارغ از اینکه آدرس Gmail داشته باشد ، با ایجاد یک حساب Google ، در برنامه رایگان ثبت نام کند. بدست آوردن فضای 15 گیگابایتی این است که با سایر سرویس های Google مانند Google Photos و Gmail به اشتراک گذاشته می شود ، بنابراین بسته به میزان ذخیره شما ، می تواند سریع استفاده شود.

رابط وب Google Drive

پوشه همگام سازی Google Drive

Google Docs Google Docs

ایجاد Google Link

تنظیمات شبکه Google Drive

قبلی

بعد

همچنین دارای برنامه های تلفن همراه برای کاربران Android و iOS است و برنامه دسک تاپ “پشتیبان گیری و همگام سازی” به شما امکان می دهد تا فایل ها را از رایانه شخصی خود با ابر همگام سازی کنید. مانند OneDrive ، این نرم افزار همچنین ابزار اداری آنلاین را برای پردازش متن ، ارائه ها و صفحات گسترده فراهم می کند ، و اشتراک گذاری فایل را با سایر کاربران بی دردسر می کند..

تفاوت بین Google Drive و OneDrive در این است که اولی چیزی از تجربیاتی که کاربران در اختیار کاربران قرار می گیرند حذف نمی کند ، در حالی که دومی دسترسی کاربران به ویژگی های حق بیمه مانند ابزارهای بهره وری و امنیت پیشرفته را محدود می کند. این بدان معناست که می توانید از Google Docs استفاده کنید و به کتابخانه ادغام های شخص ثالث آن به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید.

اخیراً مشخص شد که Google از الگوریتم هایی برای اسکن کردن Google Drive پرونده های شما برای هرزنامه ، ویروس ها و محتوای “نامناسب” استفاده می کند ، که ما در بررسی Google Drive ما صحبت می کنیم. برای مشاغل ممکن است بهترین راه حل امنیتی و حفظ حریم خصوصی نباشد ، بنابراین اگر این اولویت شماست ، Sync.com را در نظر بگیرید که رمزگذاری دانش صفر دارد اما ظرفیت ذخیره سازی کمتری دارد.

6. Dropbox

Dropbox یکی از محبوب ترین سرویس های ذخیره سازی ابری است. مانند OneDrive ، اداری اداری 365 را ارائه می دهد ، اما شما یک هزینه ذخیره سازی رایگان 2 گیگابایت دریافت می کنید ، که یکی از کم هزینه ترین برنامه های ذخیره رایگان ابر است. گفته می شود ، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن چرا عاشق Dropbox و 500MB به دلیل مراجعه به شخصی به سرویس ، 125MB دیگر اضافه کنید.

رابط وب آن آسان و قابل استفاده است ، اما وقتی به ویژگی های عالی آن مانند Dropbox Paper که مانند فضای کاری گروهی عمل می کند ، “درخواست فایل” می دهد ، به شما امکان می دهد بارگیری کنید. پرونده ای به حساب کاربری خود و نسخه سازی پرونده.

Dropbox فایلهای آنلاین Slide1

کشویی همگام سازی پوشه Dropbox

Dropbox File Slide4 درخواست

Slop5 انتخابی همگام سازی انتخابی Dropbox

قبلی

بعد

Dropbox همچنین از سیستم عامل های مختلفی از جمله Android ، iOS ، Windows ، macOS ، Linux و حتی Amazon Kindle پشتیبانی می کند ، که این امر جذابیت گسترده ای را به همراه دارد ، همانطور که پشتیبانی خود را برای ادغام های شخص ثالث نیز انجام می دهد..

با نسخه وب می توانید فایل ها را بدون بارگیری آنها ویرایش کنید. همچنین می توانید با ذخیره کردن آنها در پوشه Dropbox از برنامه دسک تاپ ، بارگذاری آنها از دستگاه تلفن همراه یا استفاده از دوربین دستگاه برای اسکن اسناد در Dropbox ، از فایلهای خود نسخه پشتیبان تهیه و همگام سازی کنید..

اگر به طور اتفاقی یک پرونده را از Dropbox خود حذف کنید ، می توانید آن را از طریق “بازیابی پرونده” بازیابی کنید ، اما تنها در صورت حذف این سند در طی 30 روز گذشته. همچنین می توانید با استفاده از ویژگی تاریخچه نسخه ، در طی 30 روز گذشته پرونده را به هر نسخه ذخیره شده در Dropbox برگردانید.

به اشتراک گذاشتن فایلها با Dropbox نیز آسان است ، زیرا بدون توجه به اینکه گیرندگان شما حساب Dropbox دارند ، می توانید مانند Google Drive پیوندهای اشتراکی ایجاد کنید. با پیش نمایش پرونده ، هر کسی که از لینک های اشتراکی شما بازدید می کند می تواند پیش نمایش پرونده ها و اضافه کردن نظرات را انجام دهد ، و اطلاعات بیننده به شما امکان می دهد ببینید چه کسی در حال حاضر مشاهده می کند هر پرونده اشتراکی.

پرونده ها در انتقال بین سرورها و برنامه های Dropbox و در حالت استراحت محافظت می شوند. به علاوه ، می توانید برای تأیید جلسات فعال وب ، دستگاه های مرتبط و برنامه های شخص ثالث برای دسترسی به حساب خود ، از تأیید هویت دو عاملی و یک صفحه امنیتی حساب استفاده کنید.

7. MEGA

MEGA یک بار به هر کاربرانی که 50 گیگابایت فضای ذخیره ابر را برای زندگی خود ثبت نام کرده اید ، بدون برنامه ارجاع ، داد. این شرکت 50 گیگابایت را به دو بخش تقسیم کرده است ، بنابراین ، هنوز هم هنگام ثبت نام 50 گیگابایت دریافت می کنید ، اما 35 گیگابایت بعد از 30 روز منقضی می شود و شما را با 15 گیگابایت حفظ می کنید..

این جایی نیست که به پایان برسد ، زیرا می توانید با انجام یک سری کارهای ساده به 50 گیگابایت برگردید. بارگیری سرویس گیرنده MEGAsync برای رایانه شما 20 گیگابایت به دست می آورد و برنامه MEGA را روی شبکه های گوشی هوشمند 15 گیگابایتی خود نصب می کنید تا بتوانید به 50 گیگابایت اصلی برگردید. هرچند یک صید وجود دارد. این جوایز در مدت 180 روز منقضی می شوند و شما نمی توانید دوباره کارها را انجام دهید.

رابط مگا-وب

گفته می شود ، مانند Sync.com ، می توانید یک دوست را دعوت کرده و در صورت نصب یک سرویس گیرنده رومیزی MEGAsync یا برنامه تلفن همراه ، 10 گیگابایت چشمگیر کسب کنید و می توانید تعداد نامحدودی از دوستان را دعوت کنید. متأسفانه ، آن 10 گیگابایت نیز منقضی می شود ، اما بعد از 365 روز تا این لحظه ادامه ندارد.

برنامه دستیابی MEGA شما را از سرویس های صلح ذهنی رهایی می بخشد ، زیرا اگرچه می توانید پرونده های زیادی را در MEGA بارگذاری کنید ، اما با عدم رعایت مراجعه خود می توانید آنها را گم کنید. در بعضی مواقع ، ممکن است مجبور شوید عضو شوید برای یک حساب کاربری حرفه ای. در این صورت ، MEGA ارزش پرداخت آن را ندارد زیرا معاملات بسیار بهتری در ذخیره سازی ابر وجود دارد.

برای نگاهی عمیق به سایر موضوعاتی که با این سرویس داریم ، بررسی MEGA ما را بخوانید.

8. کوفر

بیشتر افراد با نام های برتر در فضای ذخیره سازی ابری ، مانند Dropbox ، Google Drive و OneDrive آشنایی دارند ، اما Koofr مستقر در اسلوونی نیز در فضای سرویس های ذخیره سازی یک مدعی قوی است. این سرویس امن آن با هدف ذخیره فایل های کوچک و به اشتراک گذاری آنها شناخته شده است. همچنین سریع است ، اما در ارائه برنامه های شخص ثالث کوتاهی می کند.

کوفر فقط با برنامه رایگان خود 2 گیگابایت ارائه می دهد که در صورتی که می خواهید سرویس را تست کنید کافی است. اندازه نامحدود فایل و اشتراکی نامحدود را ارائه می دهد ، اما برای همکاری خوب نیست ، بنابراین برای گزینه های قوی تر به همکاری با بهترین فضای ذخیره ابری ما مراجعه کنید..

koofr-desktop-app-Welcome

سریع است ، تجربه کاربر خوب است و با سایر سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Dropbox ، OneDrive ، Google Drive و Amazon Drive ارتباط برقرار می کند ، بنابراین می توانید از یک رابط کاربری به محتوا دسترسی داشته باشید. با G Suite یا Microsoft Office ادغام نمی شود ، بنابراین ، اگر می خواهید پرونده ها را ویرایش کنید ، باید آن را خارج از کوفر انجام دهید.

مانند pCloud ، می توانید فایلهای .mp3 خود را در Koofr پخش کنید ، اما نمی توانید لیست پخش ایجاد کنید یا آهنگ ها را به صف اضافه کنید. همچنین فاقد یک برنامه یادداشت برداری ، امکان ویرایش عکس ها (اگرچه می توانید عکس ها و اسناد را پیش نمایش کنید) و رایانه شما باید برای دسترسی آنلاین و به اشتراک گذاری فایل ها از پوشه های محلی خود به یک دستگاه دیگر ، آنلاین باشد..

پوشه همگام سازی مانند Dropbox در دسترس است ، بنابراین هر چیزی که در ابر قرار دهید ، در پوشه همگام سازی و برعکس بارگیری می شود. هنگامی که یک پرونده یا پوشه را در پوشه همگام سازی کپی می کنید ، آن را همگام با ابر همگام سازی می کنید. این برنامه رایگان برای خاموش کردن همگام سازی برای پرونده ها یا پوشه های خاص ، همگام سازی انتخابی ارائه نمی دهد ، اما می توانید در عوض درایو شبکه Koofr را فعال کنید.

Koofr یک برنامه دسک تاپ را برای Windows ، macOS و Linux و همچنین یک برنامه موبایل برای Android و iOS ارائه می دهد.

این امکان را به شما می دهد تا پرونده ها را با کاربران در برنامه ها به اشتراک بگذارید ، اما افراد غیر عضو فقط پس از افزودن آنها ، به آنها دعوت می شوند. وقتی آنها را در وب سایت های رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید ، پیوندها محافظت نمی شوند ، اما می توانید مدت انقضا را یک ساعت ، یک روز یا هفته تعیین کنید. کاربران غیرپرداخت همان ویژگی های پرداختی را دارند.

ممکن است Koofr همگام سازی با سطح بلوک ، ابزارهای شخص ثالث را برای همکاری یا یک زیرساخت پشتیبانی قوی ارائه ندهد ، اما هنوز هم یک سرویس مناسب و با امنیت محکم است که پرونده های شما را با پروتکل TLS / SSL محافظت می کند و آنها را در مراکز داده ایمن سازگار با GDPR قرار می دهد. برای محافظت از حریم خصوصی.

9. SecureSafe

SecureSafe یک سرویس ذخیره سازی ابری مستقر در زوریخ است که هدف آن ذخیره ایمن پرونده ها و کلمات عبور کوچک به طور همزمان با ایجاد طاق های دیجیتالی است ، همانطور که می توانید در بررسی SecureSafe ما بخوانید.

برنامه رایگان آن 100 مگابایت فضای ذخیره سازی و رمز عبور ایمن برای 50 گذرواژه را فراهم می کند ، بنابراین فضای زیادی را ارائه نمی دهد. گزینه های همکاری یا اشتراک گذاری را نیز ارائه نمی دهد ، بنابراین با ویژگی های اصلی ذخیره سازی ابر رقابت نمی شود.

تنظیمات ایمن-ایمن-دسک تاپ

به گفته این ، کنترل محتوای خوبی برای اشتراک گذاری فایل دارد ، اما فاقد اشتراک پوشه است و به صورت خودکار همگام سازی نمی شود ، بنابراین باید به صورت دستی همگام سازی کنید یا صبر کنید تا فاصله زمانی شروع شود. همگام سازی با سطح بلوک را ارائه نمی دهد ، اما بارگذاری ها به تاخیر نمی افتد ، بنابراین سرعت همگام سازی آن کند نمی شود.

مهمترین مزیت SecureSafe امنیت آن است. رمزگذاری قوی ، خصوصی ، رمزنگاری نهایی به پایان ، تأیید هویت دو عاملی و مراکز داده قابل اطمینان ، آن را در این لیست قرار می دهند ، حتی اگر فضای کمی برای ذخیره سازی وجود داشته باشد.

این سرویس کلمه عبور شما را ذخیره نمی کند ، بنابراین دانش صفر است ، و دارای یک معماری رمزنگاری چند لایه است که باز است و توسط اشخاص ثالث مورد آزمایش قرار گرفته است. حتی دارای یک مدیر رمز عبور است که به شما امکان می دهد رمزهای عبور را در یک پرونده .csv وارد کنید یا به صورت دستی آنها را اضافه کنید ، اما برای بهترین مدیران رمز عبور ما تفاوتی ندارد..

می توانید به متن ، پی دی اف و فایل های ویدیویی دسترسی پیدا کنید و از آنها استفاده کنید ، اما نه اسناد Office ، و فیلم ها یا اسناد را با استفاده از برنامه تلفن همراه برای Android یا iOS بارگذاری کنید. مشتری دسک تاپ روی ویندوز 7 و بالاتر و Mac کار می کند ، اما متأسفانه نه در لینوکس. در صورت نیاز به فضای ذخیره سازی ابری برای لینوکس ، ما گزینه های خوبی در بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای قطعه لینوکس جمع کرده ایم.

10. وولکلی

Woelkli یک برنامه ذخیره سازی 1 گیگابایتی رایگان ارائه می دهد ، که نیمی از آنچه Dropbox ارائه می دهد اما کافی است تا احساساتی را برای این سرویس دریافت کنید و ببینید آیا این نیازهای شما متناسب است.

Woelkli یک سرویس ذخیره سازی ابری عالی است که استفاده از آن بسیار آسان ، ایمن و سریع است. بر اساس Nextcloud ، که به شما کمک می کند تا فضای ذخیره سازی ابری خود را بسازید و آن را حفظ کنید ، Woelkli از قابلیت های امنیتی قدرتمندی همچون رمزگذاری دانش صفر ، و مجموعه ای از ادغام ها و برنامه های بومی برخوردار است که این امر را برای همکاری عالی می کند.

woelkli-web-client

سرویس گیرنده وب و تلفن همراه Woelkli جذاب و بصری هستند ، اما مشتری دسک تاپ آن می تواند از کار استفاده کند. به گفته این ، سریع همگام سازی می شود و به شما امکان می دهد تا فایلها را با سایر کاربران از وب ، دسک تاپ یا مشتری های تلفن همراه به اشتراک بگذارید. با استفاده از سرویس دهنده وب ، می توانید سایر کاربران را دعوت کرده و مجوزها و گزینه ها را تنظیم کنید ، حتی در صورت ایجاد پیوند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی وولکلی ما بخوانید.

همچنین می توانید یک لینک را کپی کرده و آن را از طریق ایمیل ارسال کنید یا مستقیماً از مشتری دسک تاپ به اشتراک بگذارید و از گزینه های مشابه با کسانی که در سرویس گیرنده وب استفاده می کنید استفاده کنید ، اما برای اشتراک مستقیم می توانید با مخاطبین در Nextcloud داشته باشید. برنامه تلفن همراه همچنین به شما امکان می دهد پیوند ایجاد کنید ، کپی کنید و جایگذاری کنید یا از کاربران یا گروهها دعوت کنید. به علاوه ، می توانید برای ارسال لینک به اشتراک گذاری از تلفن هوشمند خود از هر برنامه سازگار استفاده کنید.

Woelkli با مجموعه Office Google یا Office Online ادغام نمی شود ، اما با ویرایشگر OnlyOffice آنلاین و دفتر آنلاین Collabora ، کار می کند ، که بسته به قالب مورد نظر شما ممکن است کار کند. روند نزولی این است که شما باید برای ادغام آنها با خدمات ، هزینه بپردازید.

فایل های صوتی را هم نمی توانید پخش کنید ، اما می توانید فیلم ها پخش کنید و تعداد زیادی فایل چندرسانه ای را با آن ذخیره کنید.

نسخه سازی پرونده در دسترس است ، بنابراین می توانید اگر خراب شده یا اشتباه کرده اید ، پرونده ها را دوباره به نسخه های قبلی برگردانید.

برخلاف بسیاری از سرویس های رایگان ذخیره سازی cloud در اینجا ، Woelkli یک برنامه یادداشت یکپارچه را دارد که از طریق سرویس دهنده وب خود قابل دسترسی است ، اما اساسی است. Woelkli همچنین یک برنامه مخاطب را برای صرفه جویی در برنامه ها و یک برنامه وظایف برای ایجاد ، ویرایش و همگام سازی کارها ، تنظیم یادآوری ها یا اضافه کردن نظرات و اشتراک گذاری در بین کاربران در همان حساب چند کاربره ارائه می دهد.

افکار نهایی

یافتن فضای ذخیره رایگان ابر بسیار آسان است ، اما پیدا کردن یک سرویس خوب کار سختی است. بسیاری با محدودیت همراه هستند ، بنابراین انتخاب شما به نیازهای شما بستگی دارد.

ما به دلیل امنیت قوی ، ویژگی های مدیریت کاربر ، ادغام های شخص ثالث برای همکاری و قابلیت های اشتراکی ، باکس را در رده های برتر دوست داریم. این گفته است ، اگر شما به اندازه صرفه جویی در پول ، برای حفظ حریم خصوصی ارزش قائل باشید ، احتمالاً می خواهید Sync.com را امتحان کنید ، که به صورت رمزگذاری صفر دانش رایگان به شما می دهد.

خبر خوب این است که شما می توانید تمام این سرویس های ذخیره سازی ابری را به صورت رایگان امتحان کنید و برای خود تصمیم بگیرید. به ما بگویید که کدام سرویس را انتخاب کرده اید و در مورد تجربه خود با استفاده از آن در نظرات زیر به ما بگویید. ممنون از خواندن.

آرم تجاری جعبه

بررسی جعبه

از 580 دلار در ماه شروع می شود
برنامه رایگان در دسترس تمام برنامه ها

بازدید از جعبه

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map