Windscrib vs TunnelBear: Two VPN رایگان در سال 2020

Windscrib یک VPN است که به نظر نمی رسد توجه کافی را جلب کند. اگر بررسی Windscrib ما را بخوانید ، خواهید دید که این موارد کاملاً متفاوت است. از گزینه build-a-plan که ارائه می دهد VPN با حداقل دو دلار در ماه به R.O.B.E.R.T منحصر به فرد آن است. نرم افزارهای مخرب و مسدود کننده تبلیغات ، Windscrib پیشنهادات زیادی برای ارائه دارد. 


از طرف دیگر ، TunnelBear یک VPN است که بیشتر افراد آشنا با VPN از آن آگاه هستند ، اما آیا TunnelBear از وضعیت نام خانوادگی آن شایسته است؟ در بررسی TunnelBear ما ، ما را مشاهده خواهیم کرد که از عملکرد ضعیف جریان ، سرعت متوسط ​​و گزینه های نامساعد موقعیت مکانی سرور ناراحت می شویم. 

برای اینکه ببینیم آیا محبوبیت به عملکرد شما منجر می شود ، تصمیم گرفتیم ببینیم که چگونه این دو با سر به سر در این نبرد Windscrib vs TunnelBear عمل کردند.

Setting a Fight: Windscrib vs NordVPN 

در تلاش برای هرچه ممکن تر کردن این مقایسه ها ، ما یک سیستم نه دور ایجاد کرده ایم. در هر دور ، ما جنبه خاصی از عملکرد VPN را برجسته می کنیم. ما در مورد هر چیزی قابل توجه که هر VPN در آن زمینه خاص ارائه می دهد صحبت می کنیم و این دو را در برابر یکدیگر مقایسه می کنیم.

ما با تصمیم گیری در مورد کدام یک از ارائه دهندگان دور ، هر دور را می بندیم. در بعضی موارد ، این می تواند کمی ذهنی باشد و اگر تماس نزدیک باشد ، دور می تواند به هم بپیوندد. برنده هر دور یک امتیاز کسب می کند و در صورت کراوات ، هر دو VPN یک امتیاز کسب می کنند. در پایان ، VPN با بیشترین امتیاز ، مسابقه را برنده می شود و برنده اعلام می شود. 

1

سرعت

نه Windscrib و نه TunnelBear در دور اول این بررسی واقعاً تکان نخورده اند. هر VPN در ایالات متحده عملکرد مطلوبی داشت و Windscrib در این قسمت به خوبی پیش می رود. با این حال ، همه چیز به سرعت از آنجا برای هر دو ارائه دهنده پایین آمد.

سرعت های ضد باد

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده4294.69344.25
ایالات متحده.37100.64193.35
بریتانیا797.6399.73
هنگ کنگ1985.8735.55
سوئیس14474.167.86

در انگلستان ، ویندوز ریز سرعت بارگیری بسیار کم اما بارگذاری سریع داشت ، در حالی که TunnelBear با سرعت بارگیری خوب اما عملکرد بارگذاری ضعیف برعکس بود. در هنگ کنگ ، هیچ VPN عملکرد فوق العاده ای نداشته و TunnelBear توانست این مکان را بدست آورد. سرانجام ، در سوئیس ، هر دو VPN با پیشرفت هایی روبرو شدند که TunnelBear نیز در اینجا به بازار آمد. 

سرعت TunnelBear

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده4294.69344.25
ایالات متحده.3855.8163.42
بریتانیا8283.913.53
هنگ کنگ21021.9131.50
سوئیس11184.5639.42

اگرچه هیچکدام از این ارائه دهندگان نمی توانند آن را به سریعترین لیست VPN های ما با نتیجه هایی از این دست تبدیل کنند ، اما هردوی آنها برای اکثر وظایف روی تمام سرورهایی که آزمایش کرده ایم قابل استفاده است. حتی کمترین سرورها در هر دو شبکه – مانند هنگ کنگ و انگلیس – توانستند به سرعت فیلم های 1080p را پخش کنند و احساس منطقی پاسخگو می کنند. 

با وجود رسیدن تقریباً دو برابر سرعت TunnelBear در ایالات متحده ، Windscrib این دور را بخاطر عملکرد ضعیف خود در هر مکان دیگر از دست می دهد. 

به نظر می رسد که Windscrib به طور بالقوه بر اهمیت زیرساخت های شبکه ایالات متحده تأکید کرده است و به آن امکان می دهد عملکرد بهتری را در آنجا بطور خاص در حالی که به طور بالقوه سایر مکان ها را در گرد و غبار باقی می گذارد ، فراهم کند ، همانطور که با انگلیس می بینیم. 

اهمیت این اولویت بندی به استفاده از VPN شما بستگی دارد. اگر به طور انحصاری به ایالات متحده متصل شوید ، ممکن است عملکرد بهتری با Windscrib داشته باشید. با این حال ، TunnelBear سرعت عادی به طور عینی بهتری دید و عملکرد قابل اطمینان تری در سراسر دنیا ارائه می دهد.

دور: نقطه سرعت برای TunnelBear

آرم ضد باد
آرم TunnelBear

2

جریان

استریم هنگامی که صحبت از این دو سرویس VPN می شود ، یک موضوع قطع و خشک است. در شبکه TunnelBear ، تنها وب سایت جغرافیایی مسدود شده که توانستیم هر چیزی را مشاهده کنیم Netflix بود. هولو ، آمازون و بی بی سی iPlayer همه VPN را شناسایی کردند و به ما گفتند که برای تماشای هر چیزی باید آن را خاموش کنیم. 

از طرف دیگر ، Windscrib در تعداد کمی از مقالات “بهترین” ما برای پخش جریان آمده است ، مانند بهترین VPN برای Netflix و بهترین VPN برای Amazon Prime Video. در آن مقالات ذکر می کنیم که سرورهای رایگان می توانند از طریق این سایتها سر بزنند.

با این حال وقتی دوباره این کار را آزمایش کردیم ، به نظر می رسد دیگر اینگونه نیست. ما نتوانستیم با سرورهای رایگان به هیچ سایتی – از جمله Netflix و BBC iPlayer – به محتوا برسیم. 

به گفته این ، سرورهای پرداخت شده ، به نامهای سرورهای Windflix ، هنوز هم بسیار خوب کار می کنند. ایالات متحده Windflix به Netflix و Amazon و همچنین Hulu دسترسی پیدا می کند که Windscrib را در بهترین VPN ما در مقاله Hulu به دست آورد.. 

اگرچه سرورهای مجانی دیگر نمی توانند به Netflix دسترسی پیدا کنند ، سرورهای پرداخت شده ویندوز نویسی هنوز کار خوبی را از طریق اقدامات انکار VPN و دسترسی به محتوای geoblocked انجام می دهند.

دور: نقطه جریان برای Windscrib

آرم ضد باد
آرم TunnelBear

3

امنیت و حریم خصوصی

با نگاهی به امنیت و حریم خصوصی TunnelBear ، حرفی برای گفتن نیست. در مورد امنیت ، هیچ گزینه ای وجود ندارد ، که TunnelBear از OpenVPN به عنوان پروتکل در اکثر دستگاه ها استفاده می کند. استثنا در این مورد کاربران iOS است که به جای آن IPSec را تونل می کنند. 

تنظیمات Tunnelbear

هر دو پروتکل قوی هستند و OpenVPN کمی ترجیح داده می شود. هر دو پروتکل بدون در نظر گرفتن نوع دستگاهی که استفاده می کنید با رمزگذاری AES-256 زوج شده اند. این یک رمزگذاری عالی است و امنیت بسیار خوبی را ارائه می دهد ، که می توانید در توضیحات رمزگذاری آن را بخوانید. 

Windscrib تعداد کمی از گزینه های پروتکل را به کاربران ارائه می دهد که یکی از آنها OpenVPN است. با این حال ، این تنظیم پیش فرض نیست ، با IKEv2 پروتکل انتخاب شده از جعبه. پیروی از استانداردهای صنعت ، Windsribe پروتکل انتخاب شده را با رمزگذاری AES-256 جفت می کند.

تنظیمات windscrib-review

هر دو TunnelBear و Windscrib دارای خط مشی رازداری هستند که شفافیت را در اولویت قرار داده و احترام تشویقی را برای کاربر نشان می دهد. با این حال ، مهمترین چیزی که باید در سیاستهای حفظ حریم خصوصی VPN جستجو کنید ، این است که چه نوع اطلاعاتی وارد می شود. 

Windscrib مقدار بسیار کمی از اطلاعات کاربر را جمع آوری می کند ، این محدود به محدوده های زمانی اتصال است که هنگام قطع ارتباط و اطلاعات مربوط به حجم داده ها که به مدت 30 روز نگهداری می شوند نابود می شوند. از نظر فنی ، حتی لازم نیست یک آدرس ایمیل به Windscrib بدهید تا بتوانید یک حساب کاربری دریافت کنید.

اگر نمی دانید TunnelBear سیاههها را نگه می دارد ، جواب کمی پیچیده است. مانند بسیاری از ادعاهای “عدم ورود به سیستم” ، معمولاً ناحیه خاکستری وجود دارد. ورود به سیستم Tunnelbear مواردی مانند آدرس های IP یا سایت هایی که بازدید می کنید را شامل نمی شود ، اما داده های عملیاتی مانند سیستم عامل مورد استفاده شما را جمع آوری می کند. این اطلاعات برای حفظ شبکه استفاده می شود.

Tunnelbear-Privacy

اگرچه هر دو VPN آنچه را که ما استاندارد طلایی امنیت VPN می دانیم ارائه می دهند ، OpenVPN با AES-256 ، Windscrib چندین گزینه اضافی را ارائه می دهد و داده های کاربر کمتری را نسبت به TunnelBear جمع می کند و در این دور برنده Windscrib می شود..

دور: نقطه امنیت و حریم خصوصی برای Windscrib

آرم ضد باد
آرم TunnelBear

4

تورنت

هر دو ارائه دهنده این سرویس سازگار با تورنت هستند ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد اینکه آیا Windscrib اجازه تورنت را می دهد نگران نباشید یا در استفاده از TunnelBear برای بارگیری P2P با مشکل روبرو هستید ، ندارید. برای تست قابلیت torrenting VPN ، یک فایل تست 1.3 گیگابایتی را با هر یک بار بارگیری کردیم. 

TunnelBear بسیار کند بود و 90 ثانیه طول کشید تا مانع 1MB / s را بشکند. پس از این ، آن را تا حدود 3MB / s تا 4MB / s ، با قله های رسیدن به بالاتر از 8MB / s. کل بارگیری 1.3 گیگابایتی در مدت زمان بیش از 5 دقیقه و 45 ثانیه انجام شد.

Windscrib خیلی سریعتر سرعت پیدا کرد و تنها در 30 ثانیه به 2MB / s رسید. تا دو دقیقه اول سرعت خود را ادامه داد تا اینکه به سرعت حرکت خود بین 4 مگابایت در ثانیه و 7 مگابایت در ثانیه رسید ، با قله هایی به حداکثر 10 مگابایت در ثانیه برای مدت کوتاه. 

به نظر می رسید با ادامه بارگیری ، این ارتباط زمان بیشتری را در این سطح اوج صرف می کند ، اما بعد از گذشت حدود چهار دقیقه و 50 ثانیه به پایان رسید ، که باعث می شود فکر کنیم حتی بارگیری های بزرگتر ممکن است سود بیشتری نیز کسب کند..

ما این احساس را لازم داریم که خاطرنشان کنیم که هنگام آزمایش همه اینها ، ما به نزدیکترین سرور در ایالات متحده وصل شدیم ، جایی که Windscrib بهترین عملکرد خود را کسب کرد و تنها مکانی بود که در تست های سریع ما TunnelBear را در تست سرعت ما زد. این هنوز هیچ بهانه ای برای عملکرد فریبنده TunnelBear نیست ، و این دور یک پیروزی آشکار برای Windscrib است.

دور: نقطه تورنت برای Windscrib

آرم ضد باد
آرم TunnelBear

5

مکان سرور

TunnelBear دارای شبکه ای بسیار کوچک است و دارای 22 مکان است. توزیع این سرورها با تأکید جدی بر اروپا بهترین نیست ، و آفریقا و خاورمیانه را کاملاً بی ثمر در شبکه TunnelBear قرار می دهند. 

سرورهای تونل باری

Windscrib در 59 کشور سرور دارد که مکانهای مختلفی در چندین کشور از این کشور وجود دارد که در حدود 110 شهر دارای سرورهایی هستند. توزیع بسیار بهتر از TunnelBear است ، همچنین با زیرساخت های لازم برای خدمات به آفریقا و خاورمیانه به لطف سرورهای موجود در امارات ، اسرائیل ، ترکیه و آفریقای جنوبی. 

این نوع دورهایی است که همه ما به آن امیدواریم با پیروزی مشخص و بدون ذهنیت درگیر شود. Windscrib دارای شبکه ای با بیش از دو برابر کشور TunnelBear است که می تواند سرویس دهنده های مجاور را برای تعداد بسیار بیشتری از مردم ارائه دهد. در اینجا هیچ مسابقه ای وجود ندارد ، و Windscrib برنده روشنی در این زمینه است.

دور: نقطه مکان سرور برای Windscrib

آرم ضد باد
آرم TunnelBear

6

اتصالات همزمان

Windscrib به محض اتصال همزمان ، به همان اندازه خوب است. تعداد نامحدودی از اتصالات را در همه حساب های خود امکان پذیر می کند. برای مقایسه ، TunnelBear فقط به کاربران 5 ارتباط در هر حساب ارائه می دهد.

مانند آخرین دور ، برنده غیرقابل انکار است. Windscrib در این دسته عملاً غیر قابل عبور است. 

دور: نقطه اتصال همزمان برای Windscrib

آرم ضد باد
آرم TunnelBear

7

قیمت گذاری

Windscrib و TunnelBear ساختار مشابهی از برنامه ها و گزینه ها را دارند ، اما Windscribe در هر سطح از TunnelBear ضرب می زند. با شروع گزینه ماهانه ، هر دو Windscrib و TunnelBear داده نامحدود ارائه می دهند ، اما قیمت ماهانه TunnelBear یک دلار بیشتر از Windscrib است. 

قیمت های TunnelBear نیز برای برنامه های سالانه ماهانه 1 دلار بیشتر است. هر دو VPN همچنین یک برنامه رایگان ارائه می دهند – شما می توانید هر دو را در بهترین مقاله رایگان VPNs ما مشاهده کنید – اما VPN رایگان Windscrib با داده های قابل توجهی بیشتر همراه است.. 

TunnelBear فقط 500 مگابایت داده را در هر ماه به صورت رایگان به کاربران رایگان می دهد ، در حالی که Windscrib در صورت تأیید ایمیل خود به کاربران حداکثر 10 گیگابایت ارائه می دهد. 

Windscrib همچنین یک گزینه برنامه منحصر به فرد با نام “ساخت یک نقشه” دارد که به شما امکان می دهد سرورهایی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. این طرح برای هر سروری که انتخاب می کنید 1 دلار در ماه است ، با حداقل هزینه 2 دلار در هر ماه. این طرح با 10 گیگابایت داده به ازای هر سرور انتخاب شده ، یا یک گزینه 1 دلار برای داده های نامحدود وجود دارد.

اگر بعد از خرید از VPN ناراضی هستید ، Windscrib یک سیاست بازپرداخت دارد که به کاربران هفت روز فرصت می دهد تا پول خود را پس بگیرند. به طرز عجیبی ، هیچ سیاست بازپرداخت رسمی TunnelBear وجود ندارد ، و سیاست حفظ حریم خصوصی می گوید که این پرونده به صورت مورد قضاوت می شود ، بنابراین هیچ تضمینی برای دریافت بازپرداخت از TunnelBear وجود ندارد. 

Windscrib هم قیمت ماهانه و هم سالانه قیمت بهتری دارد و حتی برنامه آزمایشی Windscrib بهتر از آنچه TunnelBear به صورت رایگان ارائه می دهد. از این گذشته ، Windscrib یک سیاست بازپرداخت واقعی و گزینه build-a-plan دارد و آن را به عنوان برنده روشن در این دور تبدیل می کند.

دور: نقطه قیمت گذاری برای Windscrib

آرم ضد باد
آرم TunnelBear

8

کاربرپسندی

کاربر دوستی ذهنی ترین عنصری است که در این بررسی ها به آن می پردازیم ، و این هماهنگی با Windscrib vs TunnelBear نمونه ای عالی از آن است. هر دو TunnelBear و Windscrib دارای مشتریهای با کاربردی آسان هستند اما هنوز هم می توانند عملاً مخالف قطبی یکدیگر باشند.

Windscrib دارای یک رابط فوق العاده مینیمالیستی است که مهمترین اطلاعات را در یک پنجره بسیار فشرده بسته بندی می کند. مشتری دسک تاپ Windscrib یکی از کوچکترین قسمت های خارج از کشور است که به صرفه جویی در فضای صفحه کمک می کند و در واقع فقط یک منوی کشویی برای انتخاب مکان شما دارد و یک دکمه اتصال بزرگ. 

windscrib-review-related

در مقابل ، TunnelBear دارای رابط کاربری بزرگی است که بخش خوبی از صفحه را به خود اختصاص می دهد و نقشه ای با تونل های کوچک دارد تا به شما نشان دهد که در کجا می توانید اتصال دهید. گزینه ای وجود دارد که با خارج کردن نقشه ، پنجره TunnelBear کوچکتر شود. این باعث می شود آن را با UI رابط کاربر مقایسه کنید.

Tunnelbear-Client

منوهای تنظیمات تفاوت های بیشتری را ارائه می دهند ، در حالی که TunnelBear توضیحاتی درباره آنچه بیشتر گزینه ها انجام می دهند ارائه می دهد ، در حالی که از نظر ظاهری Windscrib بسیار کاربردی تر است. منوهای تنظیمات Windscrib با مقایسه به هم ریخته می شوند ، اما برای تنظیم بیشتر کاربر ، قربانی انجام می شود. 

شخصی که با VPN ناآشنا است ، به احتمال زیاد به لطف تفاوت های موجود در طرح تنظیمات و توضیحات گنجانده شده برای بسیاری از گزینه ها ، استفاده از TunnelBear را بسیار راحت تر برای استفاده در کل می داند. رابط Windscrib بسیار روان و تمیز است ، اما به نظر می رسد کسانی که دارای سواد نسبتاً فنی هستند ، با طرح بیشتر کارایی خود هدف قرار می دهند.

گرد: نقطه کاربر پسند برای TunnelBear

آرم ضد باد
آرم TunnelBear

9

امکانات

با شروع TunnelBear ، در مورد زنگ ها و سوت ها صحبت زیادی نمی شود. با استفاده از موضوعی که در بخش کاربرپسندی پیدا کردیم ، به نظر می رسد TunnelBear می خواهد با داشتن تقریباً همه موارد از پیش تنظیم شده ، کار را برای کاربران آسانتر کند ، و خیلی کم در راه ویژگی های اضافه شده باقی بماند..

یک مسدود کننده تبلیغاتی TunnelBear وجود دارد ، اما این در واقع فقط یک برنامه افزودنی مرورگر رایگان است که هیچ ارتباطی با سرویس VPN ندارد. مسدود کننده Windscrib در واقع به نرم افزار تعبیه نشده است و باید از طریق وب سایت در داشبورد حساب شما تنظیم شود. 

مسدود کننده Windsribe با نام “R.O.B.E.R.T.” بسیار قوی تر از مسدود کننده TunnelBear است و به شما امکان می دهد نوع محتوا را مسدود کنید. این بدان معنی است که می توان از آن برای مسدود کردن تبلیغات و بدافزارها استفاده کرد ، اما همچنین می توان به راحتی پیکربندی شد تا مواردی مانند پورنو ، سایت های قمار و حتی ناشران جعلی اخبار را بر اساس لیست های پیش ساخته Windscrib مسدود کند.. 

Windscrib همچنین به کاربران امکان دسترسی به ابزاری به نام Secure.link را می دهد ، که به شما امکان می دهد سایت ها را قبل از بازدید از آنها بررسی و دامپزشکی کنید ، با مراجعه به اینکه چه نوع ردیاب هایی در سایت وجود دارند بدون اینکه واقعاً به آنجا بروند. 

همانطور که در دور قبل اشاره کردیم ، به نظر می رسد که Windscrib ویژگیهایی را هدف قرار می دهد که احساس بسیار گرایش بیشتری به سمت “کاربران قدرت” می کنند که می خواهند بر عملکرد سیستم VPN و همچنین سایتهایی که بازدید می کنند کنترل داشته باشند.. 

این کار باعث می شود که یک کاربر عادی از این ابزارها حداکثر استفاده را بکند ، و دیدن R.O.B.E.R.T خوب خواهد بود. در آینده از درون نرم افزار دسک تاپ کنترل می شود. با این حال ، کمبود TunnelBear چیز اضافی باعث می شود Windscrib برنده این دوره از مسابقات شود. 

دور: ویژگی های نقطه برای Windscrib

آرم ضد باد
آرم TunnelBear

10

افکار نهایی

در پایان ، این دیدار Windscrib vs TunnelBear معلوم شد که خونریزی کمی دارد. ویندسکریپت از میان 9 دور هفت مورد را طی کرد و در اکثر موارد ، مقایسه حتی نزدیک نبود. 

اگرچه TunnelBear در بخش سرعت زود به دور خود حرکت کرد ، اما به عملکرد torrenting ادامه نداد. Windscrib توانست تقریباً با هر چیز دیگری ، از جمله قیمت گذاری ، ویژگی ها و عملکرد جریان ، فرار کند. 

برنده: Windscrib

ما همیشه علاقه مندیم که بدانیم چگونه تجربیات شما در مورد TunnelBear و Windscrib با ما مقایسه می شود ، بنابراین در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map