Windscrib vs NordVPN: باد در کوه در سال 2020 شلیک می شود

NordVPN یک VPN است که به آن توجه زیادی می کنیم ، و آن را به دست آورده است. اگر به بررسی NordVPN ما نگاهی بیندازید ، می بینید که ما به دلایل مختلف از جمله قیمت گذاری بسیار رقابتی آن ، طراحی کاربر پسند آن و سهولت ورود به سرویس های جریان ، آن را دوست داریم.. 


از طرف دیگر Windscrib ، زمان بسیار کمتری را در کانون توجه دنیای VPN صرف کرده است. با این حال ، ما متوجه شدیم که Windscrib راه خود را در بسیاری از لیست های برتر ما ، از جمله برخی از جریان های برتر و بالای لیست های رایگان VPN ما ، شروع کرده است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد همه اینها در بررسی کامل Windscrib VPN ما ببینید.

با توجه به این اختلاف نظر ، ما فکر کردیم که زمان آن رسیده است که Windscrib فرصتی برای رقابت با یک رهبر صنعت در این مقایسه VPN بدست آوریم.. 

راه اندازی یک مبارزه: Windscrib در مقابل NordVPN 

برای مقایسه ساختار خود ، ما به 9 دور تقسیم شده ایم. در هر یک از نه دور ، ما تنها به یک جنبه عملکرد VPN توجه خواهیم کرد. ما در مورد نحوه عملکرد هر VPN در این جنبه خاص بحث خواهیم کرد ، سپس یک برنده انتخاب می کنیم.

به برنده هر دور امتیاز تعلق می گیرد و VPN با امتیاز بیشتر در پایان برنده اعلام می شود.

1

سرعت

با شروع نتایج تست سرعت Windscrib ما ، همه چیز سرویس پذیر اما چشمگیر نیست. سوئیس سرعت بسیار خوبی دید و ایالات متحده آمریکا نیز خودش را نگه داشت. با این حال ، انگلستان و هنگ کنگ تقریباً به اندازه کاغذ به نظر نمی رسیدند.

سرعت بادکنک

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (سنت لوئیس)886.7120.53
بهترین مکان (کانادا)3031.9315.07
Windflix U.S.3673.5418.85
هلند11320.418.5
انگلستان1158.7311.25
Windflix ژاپن1787.6114.31

به گفته این ، حتی عملکرد سرور UK هنگام مرور وب یا حتی تماشای فیلم خوب به نظر می رسید. همه چیز به صورت پیش فرض در 1080p 60fps در YouTube و 720p در Twitch پیش بینی شده است و هیچ تاخیری مبهم برای شروع بارگذاری وجود ندارد.

در ابتدا ، NordVPN از سرعت بیشتری برخوردار نبود. این می تواند هنگام برقراری ارتباط خود کمی آهسته تر از بسیاری از ارائه دهندگان دیگر باشد و این مورد فرقی نکرد. NordVPN برای برقراری اتصال تونل به طور منظم سه تا چهار ثانیه بیشتر از Windscrib طول می کشد ، که ثبات آن معمولاً حدود 5 ثانیه طول می کشد..

سرعت NordVPN

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده9165.510.57
ایالات متحده # 247923133.538.87
انگلستان شماره 20115334.786.06
هلند شماره 6614566.915.39
ژاپن شماره 69159132.833.31
Double VPN (ایالات متحده در کانادا شماره 4)7920.488.64

با وجود برقراری اتصال ، به طور کلی همه چیز با NordVPN در طی تست سرعت ما بسیار بهتر شده است. این تست در تست های ما روی هر سرور سرعت بالاتری داشت ، یک استثناء قابل توجه. به دلایلی ، حتی پس از آزمایش های متعدد ، سرور UK همیشه سرعت بارگذاری 0 Mbps را برمی گرداند. 

این در واقع با روندی که قبلاً با NordVPN مشاهده کرده ایم متناسب است ، که سرعت متناقضی از سرور به سرور دیگر است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این را در سریعترین دوره گردآوری VPN های ما بخوانید ، جایی که NordVPN برای این عملکرد متناقض ذکر نامردی کرد.

علی رغم نتایج عجیب در تست ما در انگلیس ، عملکرد ما بی تأثیر به نظر می رسید. هر دو یوتیوب و Twitch بدون هیچ گونه تردید ، حتی در سرور انگلستان نیز با سرعت 60fps 1080 پیکسل پیش فرض کردند. علاوه بر این ، NordVPN در هر مکانی که آزمایش کردیم سرعت بالاتری داشت ، به این معنی که این دور به NordVPN می رود. 

دور: سرعت نقطه برای NordVPN

آرم ضد باد
آرم NordVPN

2

جریان

هر دو Windscrib و NordVPN در برخی از بهترین لیست های پخش ما ، مانند بهترین VPN ما برای مقاله iPlayer بی بی سی نشان داده شده اند. در مورد Netflix ، شما می توانید تقریباً به کلیه سرویسهای استریم بدون هیچ گونه تلاش ویژه ای برسید.

Hulu ، Amazon Prime و Netflix با NordVPN خوب کار می کنند. تنها مشکلی که هنگام پخش با NordVPN با آن روبرو شده ایم مسئله عدم تناقضی است که قبلاً به آن اشاره کردیم. بعضی اوقات سرور خیلی ساده کار نمی کند ، اما قطع و وصل مجدد به سرور جدید معمولاً می تواند مشکل را برطرف کند.

Windscrib انواع مختلفی از سرورها را ارائه می دهد که برخی از آنها به صورت رایگان در دسترس هستند در حالی که برخی دیگر نیاز به برنامه پرداخت دارند. هنگامی که ما سرورهای رایگان Windscrib را آزمایش کردیم ، همه آنها توسط Netflix ، Hulu ، BBC iPlayer و Amazon Prime مسدود شدند. 

سرورهای اختصاصی “Windflix” به همین دلیل است که Windscrib آن را به لیست بهترین VPN ما برای لیست Netflix تبدیل کرده است. این سرورها نیاز به یک حساب پولی دارند اما به ما اجازه می دهند به محتوای غیرمترقبه مانند Netflix برسیم.

به طور کلی ، NordVPN در هنگام پخش عملکرد بهتری را تجربه می کرد و قادر بود بدون هیچ گونه لکنت زبان یا مشکلی ، با اطمینان بیشتری در 1080p اجرا کند. این به همراه این واقعیت که هیچ سرور خاصی لازم نیست ، بدان معنی است که ما این دور را به NordVPN می دهیم.

دور: نقطه جریان برای NordVPN

آرم ضد باد
آرم NordVPN

3

امنیت و حریم خصوصی

همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کرده ایم ، مانند مقاله IPVanish در مقابل NordVPN ، NordVPN در مورد امنیت گزینه های زیادی ارائه نمی دهد ، اما در عوض تصمیم می گیرد تا کاربران را به گزینه هایی تبدیل کند که به آنها ایمن است..

مشتری دسک تاپ NordVPN بصورت پیش فرض از رمزگذاری OpenVPN و AES-256 استفاده می کند و گزینه دیگری را ارائه نمی دهد. اگر به تجزیه و تحلیل پروتکل VPN ما و رمزگشایی مقاله رمزگذاری بپردازید ، می بینید که این جفت شدن در حال حاضر استاندارد طلایی برای امنیت VPN محسوب می شود ، در حال حاضر. 

nordvpn - بررسی-تنظیمات

اگرچه Windscrib OpenVPN را به عنوان یک گزینه ارائه می دهد ، اما پیش فرض آن نیست. در عوض ، IKEv2 به عنوان پروتکل خارج از جعبه تنظیم می شود. ما پیشنهاد می کنیم که بیشتر کاربران هنگام شروع استفاده از VPN این مسئله را تغییر دهند زیرا تغییر آن روی OpenVPN امنیت بهتری را بدون از دست رفتن عملکرد زیاد ، در صورت وجود ، ارائه می دهد..

تنظیمات windscrib-review

هر دو ارائه دهنده سیاست های محرمانه حفظ حریم خصوصی نیز دارند. خط مشی رازداری NordVPN در هشت صفحه قابل خواندن است در حالی که ویندوز رونق در چهار صفحه قرار دارد. هر دو سیاست حفظ حریم خصوصی به زبان واضح نوشته شده است که از اصطلاحات بیش از حد قانونی جلوگیری می کند.

هر دو ارائه دهنده خط مشی عدم ورود را ارائه می دهند که به وضوح مشخص شده است و همان سطح امنیتی را برای کاربران خود ارائه می دهد ، بنابراین این دور با هم کراوات به پایان می رسد. هر دو VPN از رمزگذاری رمزگذاری AES-256 از OpenVPN پشتیبانی می کنند ، و هر دو ارائه دهنده نیز دارای سابقه شفافیت و احترام کامل به حریم شخصی کاربران هستند.

گرد: امنیت و حفظ حریم خصوصی هیچ برنده مشخصی نیست ، برای هر دو امتیاز دارد

آرم ضد باد
آرم NordVPN

4

تورنت

هر دوی این VPN ها دوستانه torrent هستند ، بنابراین شما با استفاده از هرکدام از آنها برای تورنت مشکلی نخواهید داشت. با این حال ، وقتی عملکرد به دست می آید ، همه چیز مساوی نیست.

ما ابتدا Windsipt را با بارگیری 1.4 گیگابایتی آزمایش کردیم و سرعت آن را از 9 مگابایت در ثانیه به 10 مگابایت در ثانیه حفظ کردیم ، با سرعت هایی که چند برابر به 18MBps می رسد. این سرعت قابل توجه به آن اجازه می داد تا در سه دقیقه و پنج ثانیه بارگیری تست را انجام دهد.

علیرغم آنچه که قبلاً در تست سرعت خود دیدیم ، NordVPN به همان سرعتهای مشابه نرسید. NordVPN در انتقال P2P به سرعت بین 5 مگابایت در ثانیه و 7 مگابایت بر ثانیه کار کرد و حدوداً چهار و نیم دقیقه طول کشید تا همان بارگیری 1.4 گیگابایتی کامل شود. 

اگرچه هر دو ارائه دهنده کار را در مدت زمان معقولی انجام می دهند ، اما در تست ما Windsipt توانست بارگیری سریعتر از NordVPN را به پایان برساند ، به این معنی که برای این دور امتیاز کسب می کند. 

دور: نقطه تورنت برای Windscrib

آرم ضد باد
آرم NordVPN

5

مکان سرور

Windscrib آنچه را که بیشتر یک شبکه سرور قابل احترام محسوب می کند ، ارائه می دهد که حدود 110 مکان در 60 کشور جهان ارائه می دهد. گسترش بسیار خوب است ، با سرورهایی که در مناطقی از خاورمیانه و آسیا وجود دارند که VPN معمولاً خیلی خوب سرویس نمی دهند ، مانند ترکیه و ویتنام.

NordVPN با شبکه 5191 سرور گسترده ای که در 62 کشور جهان پخش شده است ، این کار را شکست می دهد. این بدان معنی است که NordVPN به طور کلی مکانهای بیشتری نسبت به Windscrib ارائه می دهد. با این حال ، هر دو گزینه در مقایسه با نمونه اصلی ما برای یک شبکه بزرگ ، HideMyAss ، کم رنگ هستند. 

اگر بررسی HideMyAss ما را بخوانید ، خواهید دید که تقریباً در 200 کشور جهان دارای سرور است. به گفته این ، برخی از سرورهای HideMyAss سرورهای مجازی هستند ، به این معنی که در واقع از لحاظ جسمی در محلی که به آن وصل می شوید نیستند. 

NordVPN و Windscrib هر دو سرور کاملاً فیزیکی دارند ، بنابراین می دانید همیشه در یک مکان واقعی که از آن استفاده می کنید به یک سرور واقعی وصل می شوید. 

دور: نقطه مکان سرور برای NordVPN

آرم ضد باد
آرم NordVPN

6

اتصالات همزمان

بیشتر ارائه دهندگان VPN تعداد دستگاههایی را که یک حساب کاربری می تواند در شبکه خود داشته باشد ، در هر زمان محدود می کند. این به طور کلی برای محدود کردن سوءاستفاده از حساب و جلوگیری از هدر رفتن شبکه از تعداد زیاد اتصالات است.

NordVPN با محدود کردن کاربران به شش دستگاه ، از این کنوانسیون پیروی می کند. این تعداد اتصالات تقریباً از هزاره اتصالات برای یک حساب واحد است.

اگر به دنبال یک VPN هستید که به شما امکان محافظت از تعداد زیادی دستگاه را می دهد ، Windscrib ممکن است گزینه بسیار خوبی برای بررسی باشد زیرا به کاربران امکان می دهد تعداد نامحدودی از اتصالات را در هر حساب داشته باشند. این باعث می شود Windscrib یک برنده مشخص برای این دوره باشد.

دور: نقطه اتصال همزمان برای Windscrib

آرم ضد باد
آرم NordVPN

7

قیمت گذاری

هنگام رسیدن به قیمت ، Windscrib بسیار سخت است و حتی در جمع خدمات رایگان VPN ما بهترین امتیاز را به خود اختصاص داده است. این برنامه رایگان به کاربران 2 گیگابایت پهنای باند در هر ماه می دهد ، اما با تأیید آدرس ایمیل شما می توانید این میزان را به 10 گیگابایت افزایش دهید. این یکی از سخاوتمندانه ترین برنامه های رایگان در خارج از کشور است ، اگرچه همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم ، سرورهای جریان را شامل نمی شود. قطعه Windscrib vs. TunnelBear ما را بخوانید تا ببینید که چگونه آنها مقایسه می شوند.

طرح Windscrib Pro VPN به صورت اشتراک ماهانه یا سالانه صورت می گیرد. گزینه های ماهانه و سالانه چند دلار کمتر از برنامه های NordVPN است. گفته می شود ، NordVPN همچنین قیمتهای دو و سه ساله را ارائه می دهد که بیشتر VPN ها ندارند. 

برنامه دو ساله NordVPN هنوز کمی بیشتر از گزینه سالانه Windscrib است ، وقتی که به هزینه ماهانه تقسیم می شود ، اما گزینه سه ساله NordVPN مقرون به صرفه تر از همه برنامه های Windscrib است..

هر دو ارائه دهنده بیت کوین و همچنین روش های پرداخت مرسوم تر را می پذیرند. تفاوت عمده پرداخت بین این دو در این است که NordVPN یک دوره بازپرداخت 30 روزه را در اختیار کاربران قرار می دهد و تشخیص می دهد که چگونه می توانند برنامه های NordVPN را بازپرداخت کنند.. 

در مقابل ، ویندوزایک کاربران را ترغیب می کند تا از داده های رایگان استفاده کنند تا ببینند آیا این سرویس را دوست دارند یا فقط سه روز به کاربران می دهند تا بازپرداخت دریافت کنند.

NordVPN بهترین قیمت گذاری را ارائه می دهد ، اما تنها در صورتی که مایل باشید مبلغ کلانی را برای برنامه سه ساله مطرح کنید. Windscrib در کوتاه مدت مقرون به صرفه تر است و حتی یک برنامه رایگان نیز ارائه می دهد ، اما دارای یک سیاست بازپرداخت بسیار سخت تر است. نیازهای شما مشخص خواهد کرد که کدام یک از این ترکیب قیمت ها و خط مشی ها بهترین هستند. 

با این حال ، بین اتصالات نامحدود Windscrib که در قسمت قبل در مورد آن صحبت کردیم ، برنامه رایگان سخاوتمندانه آن و برنامه های کوتاه مدت مقرون به صرفه تر ، احساس می کنیم که ویندوزایپ در واقع یک پیروزی باریک در این دور کسب می کند.

دور: نقطه قیمت گذاری برای Windscrib

آرم ضد باد
آرم NordVPN

8

کاربرپسندی

رابط کاربری Windscrib بسیار کمربند است. در یک پنجره خاکستری کوچک قرار می گیرد که دارای منوی کشویی برای انتخاب سرور شما است ، به علاوه یک دکمه پاور برای اتصال و قطع VPN. یک ویژگی روشن / خاموش در زیر این برای ویژگی فایروال ، و همچنین یک متن وجود دارد که آدرس IP فعلی شما را نشان می دهد.

windscrib-review-related

نماد با سه نوار افقی در بالا سمت راست مشتری دسک تاپ Windscrib تنظیمات را باز می کند که به خوبی نشان داده شده است ، اما گزینه های فردی به هیچ زمینه و توضیحی داده نمی شود. 

مشتری NordVPN کاملاً مخالف این رابط خاکستری و خاکستری با نقشه روشن ، آبی و سفید است. این نقشه حدود دو سوم صفحه را به خود اختصاص می دهد و حباب مکان آبی بیش از کشورهایی با سرورهایی دارد که می توانید به آنها وصل شوید.

nordvpn-review-marker-selection

گذشته از ظاهر و نقشه کلی NordVPN ، چند عنصر با کیفیت زندگی وجود دارد که با NordVPN وجود دارد اما در Windscrib وجود ندارد. برای ما ، قابل توجه ترین مورد این بود که Windscrib نوار جستجو در لیست سرورهای خود ندارد. این بدان معناست که برای یافتن مکانی که می خواهید ، باید در لیست حرکت کنید.

علاوه بر این ، تنظیمات NordVPN کمی بهتر ارائه شده است ، و پیدا کردن چیزها آسانتر است. تنظیمات NordVPN همچنین توضیحات مختصر در مورد آنچه در هر گزینه انجام می شود ارائه می دهد ، و این باعث می شود نرم افزار در کل بسیار کاربر پسند تر احساس کند و برنده NordVPN امتیاز این دور شود.

دور: نقطه کاربر پسند برای NordVPN

آرم ضد باد
آرم NordVPN

9

امکانات

NordVPN تلاش خود را بر روی بیشترین ویژگی های مورد نظر متمرکز می کند. یک افزونه خوب مرورگر NordVPN وجود دارد که محافظت از خود به صورت آنلاین و همچنین یک مسدود کننده تبلیغاتی NordVPN را ساده تر می کند.. 

ویژگی advlock NordVPN با نام CyberSec در گزینه ها ، نه تنها تبلیغات را مسدود می کند بلکه می تواند به جلوگیری از بدافزار ، فیشینگ و سایر تهدیدها نیز کمک کند. هر دو Windscrib و NordVPN دارای فایروال هستند ، این ویژگی ای است که ما انتظار داریم همه VPN ها داشته باشند زیرا برای امنیت VPN بسیار مهم است..

برخلاف ارائه NordVPN ویژگی هایی که بیشتر آنها را به عنوان رضایت عمومی مردم می شناسند ، به نظر می رسد که Windscrib روی ویژگی هایی برای کسانی که “کاربران قدرت” هستند تمرکز دارد و می خواهند جنبه های دقیقه عملکرد دستگاه خود را کنترل کنند..

ابتدا “safe.link” وجود دارد که به شما امکان می دهد تا کاربران Windscrib قبل از رفتن به سمت آنها ، وب سایت های مربوط به ردیاب های URL را اسکن کنند. این امر به کاربران كمك می كند بدون نیاز به بازدید از آن ، از امنیت سایت درمورد امنیت سایت استفاده كنند Windscrib همچنین یک مسدود کننده محتوا به نام R.O.B.E.R.T. را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد محتوای خاصی را بر اساس لیست های تعیین شده Windscrib مسدود کنید.

windscrib-review-robert

اگرچه اینها هر دو ویژگی عالی هستند ، ما احساس می کنیم افراد بیشتری از ویژگی های اضافی NordVPN استفاده می کنند. CyberSec یک مسدود کننده تبلیغاتی درجه یک است و همچنین به جلوگیری از تلاش های فیشینگ و بدافزار کمک می کند ، چیزی که تقریباً همه می توانند از آن استفاده کنند. 

دور: ویژگی های نقطه برای NordVPN

آرم ضد باد
آرم NordVPN

10

افکار نهایی

NordVPN پس از پیروزی در شش دوره ، و در یک بازی با پیروزی در این مسابقه در صدر جدول قرار گرفته است. با این حال ، سرعت برتر آن به طور تکان دهنده ای قادر به کمک به آن در دور تورنت نبود و دور قیمت گذاری بسته به نیاز شما تصمیم کمی تقسیم شده بود.

به گفته این ، NordVPN در اکثر دورها حاکم است ، از جمله مواردی مانند سرعت و جریان کاربر پسند. NordVPN ثابت کرده است که جایگاه خود را به عنوان یکی از محبوب ترین و گسترده درباره VPN در بازار به دست آورده است..

برنده: NordVPN

ما دوست داریم که در مورد نظرات تجربیات شما در مورد NordVPN و Windscrib با نظرات ما در این زمینه بشنویم. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map