Webroot vs Avast: دو رویکرد متفاوت به آنتی ویروس در سال 2020

Avast یکی از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس رایگان در بازار است ، در حالی که Webroot در مقایسه با رقبای خود از روشهای مختلفی برای محافظت از دستگاههای شما استفاده می کند. برای اینکه تصمیم بگیرید کدام یک از بهترین هاست ، ما با مقایسه ای سر به سر Webroot و Avast را مقابل یکدیگر قرار می دهیم.


اگرچه این سرویس بازارهای مختلفی را پوشش می دهد – با جذابیت Avast به توده ها و Webroot مخاطبان طاقچه. آنها از نظر ظاهری شبیه به هم متفاوتند. به گفته این ، برخی از مناطق مانند حفاظت از سایر مناطق مهم تر هستند و یکی از خدمات را به پیش می برند. 

این مقایسه Webroot در مقابل Avast نمی تواند همه چیز را پوشش دهد ، بنابراین ، برای بررسی دقیق تر هر دو بخش نرم افزار ، به بررسی جداگانه Webroot SecureAnywhere ما و بررسی Avast Pro نگاهی بیندازید..

راه اندازی یک مبارزه: Webroot در مقابل Avast

ما Webroot و Avast را برای رسیدن به برتری در یک جنگ پنج دوره قرار خواهیم داد تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید کدام آنتی ویروس بهترین است. اگر در مورد فرمت کنجکاو هستید ، بایگانی آنتی ویروس ما لیستی از مقایسه های قبلی را دارد که ابتدا می توانید از طریق آن جستجو کنید..

ما ویژگی های ، قیمت گذاری ، کلی دوستی کاربر ، کیفیت حفاظت و گزینه های خدمات مشتری ارائه شده را پوشش خواهیم داد. ما برای هر دور یک برنده انتخاب خواهیم کرد ، وبی را به Webroot یا Avast امتیاز می دهیم.

همانطور که ریاضی دیکته می کند ، برنده اولین کسی است که به سه یا چند امتیاز می رسد. ما بعد از هر دور با هم جمع می شویم که یک گزارش نهایی در مورد تصمیم گیری ما توضیح می دهد. ما دوست داریم افکار شما را در مورد این ارائه دهندگان آنتی ویروس بشنویم ، بنابراین لطفاً نظر خود را در انتهای این بررسی برای ما بگذارید.

1

امکانات

هنگامی که شما آنتی ویروس را در نظر می گیرید ، کلمات کلیدی را نادیده بگیرید و روی ویژگی ها متمرکز شوید. قبل از خرید اشتراکی برای محافظت از آنتی ویروس ها ، با دقت نگاه کنید که چه ویژگی هایی با آن بسته ها درج شده است. در این دور اول ، ما به ویژگی هایی که Webroot و Avast به مشتریان ارائه می دهند ، خواهیم پرداخت. 

سوتین

همانطور که در بررسی اولیه Webroot و در نتیجه مقایسه Bitdefender در مقابل Webroot اشاره کردیم ، Webroot یک نرم افزار آنتی ویروس است که از بسیاری از رقبای خود جدا است. بخش عمده ای از قدرت در پشت Webroot به جای اینکه محدود به منابع موجود در دستگاه شما باشد ، مبتنی بر ابر است.

ویژگی های بافتنی

با تمرکز روی ردیابی و تجزیه و تحلیل ابری ، خواهید فهمید که ردپای Webroot در رایانه شخصی شما بسیار کوچکتر از چیزی است که در آنتی ویروس معمولی مشاهده می کنید. این امر گزینه ای ایده آل برای رایانه های شخصی با قدرت پایین است.

Webroot تا حد زیادی روی محافظت از آنتی ویروس برای ویندوز و Mac متمرکز شده است ، اما شامل چندین مورد اضافی است. این کار به شما کمک می کند تا با مسدود کردن دسترسی غیر ضروری و متوقف کردن هرگونه تلاش برای ورود به ضربه زدن به کلید ، در هنگام تایپ کردن داده های حساس ، وبکم را ایمن کنید.

به طور خودکار داده های ردیابی حریم شخصی رایانه شخصی شما را پاک کرده و با حذف پرونده های موقتی آن را بهینه می کند. مشتریان برنامه رده برتر امنیت اینترنت Webroot همچنین 25 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری را برای محافظت از مهمترین پرونده های خود به دست می آورند.

اگرچه پیشرو در بازار تلفن همراه نیست ، Webroot محافظت از آنتی ویروس برای تلفن های آندروید ، و همچنین یک مرورگر وب “امن” برای دستگاه های iOS است. Webroot بجای توسعه حفاظت از رمز عبور خود ، شامل LastPass ، مدیر رمز عبور شخص ثالث ، با اشتراک های کامل Webroot Internet Security.

همانطور که در بررسی قبلی LastPass ما پوشش داده ایم ، این مدیر رمزعبور کاربر پسند است. این بهترین نیست ، اما مطمئناً بهتر از مدیران اصلی رمزعبور است که حتی از آنتی ویروس های بسیار توصیه شده مانند Bitdefender مشاهده خواهید کرد (به بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما مراجعه کنید).

با این حال ، بزرگترین ویژگی Webroot سرعت “رعد و برق سریع” اسکن آنتی ویروس آن است ، در مقایسه با سایر آنتی ویروس ها. ردپای Webroot در مقایسه با سایر ارائه دهندگان ، چه فضای درایو شما یا استفاده از منابع کلی آن ، ریز است.

آواز

برخلاف Webroot ، Avast یک آنتی ویروس سنتی است و از اسکن مبتنی بر ابر برای اسکن مبتنی بر دستگاه معمولی اجتناب می کند. Avast محافظت از آنتی ویروس است که از مدتها پیش به عنوان یکی از بهترین برای مشتریان رایگان در رایانه های شخصی توصیه می شود ، اما همچنین بهترین توصیه برای بهترین آنتی ویروس ما برای بررسی Android است.

ویژگی های Avast

Avast با داشتن باج افزار و محافظت از فیشینگ سعی می کند محافظت همه جانبه برای کل شبکه شما باشد. این دستگاه با یک ابزار اسکن شبکه همراه است تا بتواند شبکه ای را که در آن حضور دارید ، به همراه یک بروزرسانی نرم افزار ، آنالیز کنید تا دستگاه شما به روز شود.

Avast همچنین یک ابزار تست ماسهبازی را ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد تا نرم افزار یا پرونده های ناشناخته را برای بدافزار تست کنید و در حین اجرا آن را از بقیه دستگاه خود جدا کنید. سپس هر بدافزار شناسایی شده با اطمینان از بین می رود.

ویژگی های حق بیمه اضافی شامل بلوک وب کم برای متوقف کردن جاسوسان دوربین ، رمزگذاری پرونده برای جلوگیری از حملات پیشرفته باج افزار و یک دستگاه خرد کننده پرونده برای حذف هرگونه اثری از پرونده هایی که قبلاً حذف کرده اید.

اگرچه Avast این ویژگی ها را مستقیماً شامل نمی شود ، برنامه Avast Ultimate شامل اشتراک در گذرواژه های Avast SecureLine VPN و Avast. SecureLine VPN بهترین شبکه خصوصی مجازی نیست که می توانید خریداری کنید ، همانطور که در بررسی قبلی Avast SecureLine VPN ما توضیح داد ، اما این یک افزودنی خوب است.

در مورد Avast Passwords همین مورد است. این بهترین لیست های مدیریت گذرواژه ما نخواهد شد ، بنابراین اگرچه شما از داشلین بهتر استفاده می شوید ، اما برای استفاده اولیه مناسب است.

دور یک افکار

رویکرد متفاوت Webroot برای محافظت جالب است ، اما در غیر این صورت ویژگی های آن روشن است ، حتی اگر مزایای ارائه دهنده مبتنی بر ابر را در نظر بگیرید.

در عوض ، Avast یک امر همه جانبه سنتی است که با محافظت در برابر خطرات معمولی ، سایر نام های بزرگ موجود در بازار را حفظ می کند و آن را به عنوان برنده روشن تبدیل می کند.

دور: ویژگی های نقطه برای Avast Pro

لوگوی Webroot SecureAnywhere
لوگوی Avast Pro

2

قیمت گذاری

بهترین محافظت برای کسانی که پرداخت می کنند ، بنابراین مهم است که با دقت بیشتری به هزینه های Webroot و Avast دقت کنند. قیمت گذاری تمرکز ما در این دوره است ، بنابراین اجازه دهید شروع کنیم.

سوتین

Webroot برخی از طولانی ترین برنامه های محصول ما تاکنون در Cloudward.net دیده ایم ، با محصولاتی مانند “Webroot SecureAnywhere Security Internet Complete” کامل در دسترس است. اگر این گیج کننده نباشد ، تمام محصولات Webroot با مارک “SecureAnywhere” همراه هستند.

با قیمت 39.99 دلار در سال ، Webroot SecureAnywhere AntiVirus یک گزینه ارزان برای مشتریان است. حتی با 10 دلار تخفیف در بالاتر ، حتی برای مشتریان جدید ارزان تر است. Webroot SecureAnywhere AntiVirus برای کاربران PC و Mac در دسترس است که برنامه های آن شامل یک یا سه دستگاه است.

طرح ضد ویروس همراه با حفاظت ابری معمولی Webroot ، همراه با ابزارهای اضافی اسکن شبکه و محافظت از شبکه است. 

پس از این ، برنامه بعدی Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus است. در بالای ویژگی های ارائه شده در طرح ارزان تر آنتی ویروس ، این محصول با پشتیبانی از اندروید و iOS و مدیریت رمز عبور LastPass ارائه می شود. همچنین چندین دستگاه اضافی را نیز پوشش می دهد و از سه تا پنج تا حداکثر سه سال محافظت می کند.

بهترین برنامه ، از دیدگاه ویژگی ها ، Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete است. این شامل کلیه ویژگی های Webroot به علاوه فضای ذخیره سازی ابری اضافی است که سه دستگاه را پوشش می دهد. در هر سال 59.99 دلار برای مشتریان جدید و 79.99 دلار در سال برای مشتریان موجود ، از پنج دستگاه محافظت می کند.

اگر پنج دستگاه به اندازه کافی نباشند ، سپس Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete Family Pack از 10 دستگاه با 159.99 دلار در سال محافظت می کند. 

این موضوع بسیار مقرون به صرفه است ، به خصوص در مقایسه با رقیبی مانند Avira (به بررسی Avira ما مراجعه کنید) ، که محافظت نامحدود دستگاه را با قیمت پایین تری ارائه می دهد. هیچ تخفیفی برای مشترکین جدید این طرح در دسترس نیست.

محصول پنجم ، Webroot AntiVirus for Gamers ، کمی عجیب است. دارای همان ویژگی های Webroot SecureAnywhere AntiVirus است ، اما Webroot ادعا می کند با کاهش تاخیر و سکوت ، عملکرد خود را در حین گیم پلی بهبود یافته است..

این “ویژگیهای” اضافی با هزینه ای همراه هستند. آنتی ویروس برای گیمرها فقط از یک دستگاه پشتیبانی می کند ، اما همان قیمت آنتی ویروس برای سه دستگاه است. اکثر مشتریان احتمالاً می خواهند این طرح خاص را از دست ندهند.

آواز

در مقایسه با Webroot ، سه برنامه محصول Avast برای درک ساده تر و نام های کوتاه تر و واضح تری آسان تر است. یکی از این برنامه ها Avast Free است که مجموعه ای از ویژگی های قوی برای یک برنامه رایگان را دارد.

Avast Free محافظت از آنتی ویروس ها ، اسکنر آسیب پذیری شبکه ، ابزار مدیریت رمز عبور و بروزرسانی نرم افزار را ارائه می دهد ، تمام ویژگی هایی که در برنامه های آنتی ویروس مشاهده می کنید که در واقع به شما هزینه می پردازند.

Avast Premium Security اولین طرحی است که می تواند به شما هزینه بپردازد ، اگرچه این دو برنامه در واقع هستند ، با ارزان ترین دستگاه Premium Security ارزان قیمت هر دو. این برنامه برای محافظت از آنتی ویروس ها برای رایانه های شخصی ویندوز با 69.99 دلار در سال ارائه می دهد.

این گران تر از بهترین برنامه Webroot است اما دارای ویژگی های بسیار بیشتری از جمله Avast Sandbox ، محافظت از فیشینگ و هرزنامه ها و محافظت از باج افزار برای پرونده های شما. 

برای خانواده ها ، طرح چند دستگاهه Avast Premium Security که سالانه 89.99 دلار هزینه دارد ، مناسب تر خواهد بود. این دستگاه از پشتیبانی iOS ، Android و Mac پشتیبانی می کند و از 10 دستگاه محافظت می کند.

در صدر لیست محصولات Avast Avast Ultimate قرار دارد. به طور عجیب ، دستگاه های کمتری را نسبت به برنامه قبلی پوشش می دهد ، و فقط برای یک رایانه شخصی که ویندوز دارد محافظت می کند. پوشش چند دستگاه فقط با چند دستگاه Premium Security Premium ارائه می شود.

اگر فقط نیاز به محافظت از یک رایانه شخصی دارید ، Avast Ultimate در ضمن افزودن اشتراک در کلمات عبور Avast SecureLine VPN و Avast با قیمت 99 دلار در سال ، همان ویژگی های Premium Security را شامل می شود..

دور دو فکر

Webroot بسیار ارزان است و از 29.99 دلار در سال با تخفیف های جدید مشتری شروع می شود ، اما ویژگی های کمتری را ارائه می دهد. برنامه رایگان Avast از ویژگی های سخاوتمندانه ای برخوردار است ، اما برنامه های دیگر آن پرهزینه است و برای مشتریان جدید تخفیفی نخواهد داشت. Webroot حتی با وجود ویژگی های اضافی ، از لحاظ هزینه بهتر عمل می کند ، و آن را در اینجا برنده می کند.

دور: نقطه قیمت گذاری برای Webroot SecureAnywhere

لوگوی Webroot SecureAnywhere
لوگوی Avast Pro

3

دوستی کاربر

همانطور که به نقطه نیمه کاره رسیدیم ، بیایید نگاهی بینیم که چگونه کاربرپسند وبروت و Avast می توانند از مشتری استفاده کنند. ما قبل از پوشش استفاده عمومی ، با نگاهی به نصب شروع می کنیم.

سوتین

Webroot با نصب یک فایل کوچک نصب در حدود 5MB سریعاً سریع نصب می شود. اندازه نصب کننده روش Webroot را نشان می دهد. نیازی به نصب تعداد زیادی فایل نیست زیرا بیشتر آنها از ابر کار می کند.

این نیز از نصب سریع نشان داده شده است ، که فقط یک یا دو دقیقه طول می کشد. این شامل زمانی است که Webroot برای بررسی اولیه رایانه شما از بدافزار انجام می دهد. همانطور که اشاره کردیم ، این تقریباً تأثیر صفر بر منابع رایانه شخصی شما دارد. 

اسکن پنهان

مشتری Webroot ساده است و آمار و اطلاعات مربوط به اسکن های اخیر شما برجسته است ، و یک دکمه “اسکن رایانه من” است که به شما امکان می دهد به سرعت اسکن رایانه را شروع کنید. منوی سمت راست ویژگی ها و تنظیمات شما را نشان می دهد ، به شما امکان می دهد به راحتی ویژگی های خاصی را فعال یا غیرفعال کنید.

منوی جانبی به شما امکان می دهد برای کمکهای بیشتر به تنظیمات حساب خود و همچنین فروم و پایگاه دانش Webroot دسترسی پیدا کنید. جدا از بخش ها ، هر قسمت از ویژگی ها دارای یک دکمه “بیشتر بدانید” است که شما را به سمت راهنماهای مفیدی که بیشتر آن ویژگی را کشف می کنند سوق می دهد.

یک دکمه “تنظیمات پیشرفته” در بالا سمت راست شما را به منطقه تنظیمات Webroot می برد. از اینجا ، می توانید تجربه Webroot را به طور کامل سفارشی کنید. می توانید اسکنهای آنتی ویروس منظم را برنامه ریزی کنید ، حساسیت آنتی ویروس Webroot خود را تغییر داده و اعلان هایی را که از طرف مشتری دریافت می کنید در حالی که در پس زمینه باز است سفارشی کنید.

به طور کلی ، رابط کاربری Webroot یکی از ساده ترین کاربردهاست. شما از ویژگی ها یا نمادهای اضافی بارگیری ندارید ، اما منوی سمت راست هنوز به شما امکان می دهد حفاظت سریع خود را با استفاده از پیوندهایی برای پشتیبانی از راهنماهای برجسته ، به سرعت تنظیم کنید..

آواز

مراحل نصب Avast به اندازه Webroot سریع نیست ، اما چندان دور نیست. گذشته از تأیید شرایط و ضوابط ، و کلیک بر روی “نصب” برای شروع ، اکثر مراحل نصب برای شما کامل شده است.

Avast اسکن اولیه رایانه شخصی شما را برای نرم افزارهای مخرب و قدیمی انجام می دهد. در حالی که برنامه های نصب شده شما را به روز می کند ، فایل های مشکوک را حذف یا قرنطینه می کند.

آواست-مشتری

طرح رنگی که Avast در مشتری خود از آن استفاده می کند ، تمرکز کاربران را بر روی مهمترین مناطق آسان می کند. دکمه هایی مانند “نمایش نتایج” پس از اتمام یک اسکن ، خود توضیحی هستند ، در حالی که درخواست ها و اعلان های اضافی طراحی شده اند تا در صورت لزوم توجه شما را به آنها جلب کنند..

در فهرست سمت چپ چهار دسته وجود دارد که هر کدام به ویژگی های مختلف Avast اختصاص داده شده است. “Protection” ویژگی هایی مانند محافظت از آنتی ویروس شما و حالت Sandbox را نشان می دهد. توضیحات مفید در زیر هر ویژگی برای توصیف آنچه انجام می دهند گنجانده شده است.

اصلاح محافظت در مورد Avast آسان است. فقط روی “منو” در بالا سمت راست کلیک کرده و سپس روی “تنظیمات” کلیک کنید تا وارد منوی تنظیمات شوید. مانند Webroot ، در این بخش به شما امکان می دهد همه موارد را از اعلان های Avast گرفته تا حساسیت آنتی ویروس تنظیم کنید.

یک مسئله جزئی در مورد مشتری Avast ، به ویژه برای مشتریانی که در یک برنامه ارزان (یا رایگان) Avast قرار دارند ، شامل ویژگی هایی است که شما در واقع امکان استفاده از آنها را ندارید. وقتی روی ویژگی ای که ندارید کلیک می کنید ، Avast شما را به یک صفحه پرداخت می برد تا در عوض آن را ارتقا دهد.

این رویکرد تبلیغاتی می تواند مشتریان جدید را گیج کند ، بنابراین اگر قصد استفاده از یک بسته ارزان تر Avast را دارید ، قبل از خرید ویژگی هایی را که در برنامه انتخابی شما گنجانده شده است ، تحقیق کنید..

دور سه فکر

Avast ساده است ، با یک طرح رنگی جذاب و مشتری که دارای ویژگی ها یا نمادهای غیرضروری نیست. با این حال ، مشتری Webroot ساده تر است ، با دسترسی آسان قادر به فعال یا غیرفعال کردن ویژگی های مورد نیاز نیست. نصب سریعتر نیز هست ، بنابراین در این دور برنده می شود.

دور: نقطه دوستانه کاربر برای Webroot SecureAnywhere

لوگوی Webroot SecureAnywhere
لوگوی Avast Pro

4

حفاظت

با کشف تهدیدهای جدید ، محافظت از آنتی ویروس تغییر می کند. این قابلیت برای شناسایی این تهدیدات جدید است که می تواند یک نرم افزار آنتی ویروس را ایجاد کرده یا از بین ببرد.

به همین دلیل است که ما از سه آزمایشگاه تست امنیتی مستقل استفاده می کنیم تا تصمیم بگیریم که آیا محافظ Webroot و Avast به مشتریان پیشنهاد می دهند که آیا قیمت آن مناسب است یا نه؟.

سوتین

محافظت از Webroot کمی غیر معمول است. اگر خطر جدیدی را تشخیص دهد ، این بدافزار را از طریق آزمایشات در یک محیط “sandbox” قرار می دهد. رفتار نمونه بدافزارها تجزیه و تحلیل می شود و اگر تهدیدی محسوب شود ، از این اطلاعات برای پاسخ به تهدید در آینده استفاده می شود.

این مغایر با رویکردی که اکثر آزمایشگاههای تست از محافظت از آنتی ویروس انتظار دارند ، که نمرات Webroot را دریافت می کند ، مغایرت دارد. در بعضی موارد ، این آزمایشگاهها به هیچ وجه زحمت نمی دهند Webroot را بطور منظم یا اصلاً آزمایش کنند.

اگر یکی از بررسی های مقایسه قبلی ما را خوانده اید ، می دانید که ما به طور معمول از سه آزمایشگاه برای آزمایش نرم افزار آنتی ویروس استفاده می کنیم: AV-Test ، AV-Comparatives و MRG Effitas. AV-Comparatives از سال 2012 Webroot را آزمایش نکرده است ، بنابراین ما به عنوان بخشی از این بررسی از این اطلاعات استفاده نمی کنیم. 

AV-Test Webroot را به طور مرتب آزمایش می کند ، اما هیچگونه تعدیلی با رویکرد خود ایجاد نمی کند ، که نشان دهنده نمره 2 از 6 برای محافظت در آزمون May-Jun 2019 در AV-Test است..

Webroot-AVTest-June2019

2 از 6 نمره حفاظت به طور معمول برای ما بسیار نگران می شود. Webroot در گذشته از این رویکرد از AV-Test انتقاد کرده و با روشهای غیرمعمول تست ورووت ، به نظر می رسد که روش AV-Test در مقایسه با آنتی ویروس های معمولی برای Webroot معتبر نیست. این در حالیست که با 5.5 از 6 امتیاز برای عملکرد بهتر است.

MRG Effitas Webroot را در Q3 2018 آزمایش کرد و در حالی که امتیاز ثبت شده برای Webroot روی کاغذ ضعیف بود ، نگاه عمیق تر داستانی متفاوت را نشان می دهد. MRG Effitas در طول آزمایش از اندازه نمونه 329 استفاده می کند. از این تعداد ، در ابتدا 26.75 درصد از دست رفته اند که تاکنون بسیار بد است. 

اما پس از یک دوره 24 ساعته ، تمام نمونه هایی که در ابتدا از دست رفته بودند شناسایی و مسدود شدند. به نظر می رسد این روش نشان می دهد که رویکرد “ماسهبازی” برای آزمایش بدافزارها که Webroot از آن استفاده می کند خوب عمل می کند. فقط یک نمونه در طول تست MRG Effitas از دست رفته است.

آواز

خوشبختانه ، Avast محصولی بسیار ساده تر برای آزمایش است ، با استفاده از یک موتور آنتی ویروس معمولی که آزمایشگاه های ما می توانند آنالیز بهتری داشته باشند.

AV-Test نمره عالی 6 از 6 را در طی تست های محافظت از ژوئیه-آگوست 2019 ثبت کرد ، با کمی 5.5 از 6 برای عملکرد کاهش یافته است. 

Avast-AVTest-August2019

نمرات AV-Comparatives در تست های فوریه تا مه 2019 ضعیف تر بود ، با 746 از 752 نمونه مسدود شده و میزان موفقیت کلی 99.2 درصد. با شش نمونه از دست رفته ، Avast جایزه رده متوسط ​​”پیشرفته” AV-Comparatives را برای محافظت ، مطابق با Trend Micro کسب کرد (به روند آنتی ویروس Trend Micro ما مراجعه کنید).

امتیازی که Avast در آزمون عملکرد AV-Comparatives در آوریل 2019 ثبت کرد ، آن را در میانه جدول قرار داد اما جایزه “Advanced +” بالاتری را کسب کرد.

آزمایشگاه آزمایش نهایی ما ، MRG Effitas ، کالاهای مصرفی را که Avast باید ارائه دهد آزمایش نمی کند. با این حال ، در آخرین آزمایش محافظت Q2 2019 ، MRG Effitas آنتی ویروس Avast Business را آزمایش کرده است. این تست برای Avast خوب پیش نیامد ، با 3.92 درصد از نمونه ها از دست رفته ، قرار دادن آن را در پایین در کنار McAfee (نگاه کنید به بررسی کل حفاظت McAfee ما).

اگرچه محصولات تجاری Avast با محصولاتی که در این مقایسه بحث کرده ایم متفاوت است ، اما به احتمال زیاد از یک موتور آنتی ویروس مشترک و بانک اطلاعاتی نمونه در این دو استفاده شده است ، و این نمره را مرتبط می کند.

دور چهار اندیشه

در حالی که دو آزمایشگاه نتوانستند Webroot را آزمایش کنند ، MRG Effitas این کار را انجام داد. رویکرد آن برای محافظت از آنتی ویروس غیر معمول است اما ، همانطور که نمرات حاصل از MRG Effitas نشان می دهد ، Webroot تقریباً تمام نمونه های تهدیدی را که کشف می کند ، به صورت خودکار یا در 24 ساعت مسدود می کند..

امتحان نمره Avast آسان تر است ، اما نمرات ترکیبی از خوب و بد است. در مقایسه با Webroot ، غیرممکن است که تصمیم بگیرید کدام یک “بهترین” برای حفاظت است ،.

دور: حفاظت از برنده مشخص نیست ، برای هر دو امتیاز دارد

لوگوی Webroot SecureAnywhere
لوگوی Avast Pro

5

پشتیبانی

برای دور نهایی ما ، بیایید به کیفیت و پوشش پشتیبانی که Webroot و Avast به مشتریان ارائه می دهند ، بپردازیم.

سوتین

Webroot ترکیبی مناسب از روشهای پشتیبانی مشتری را برای مشتریان فراهم می کند. اگر مشکلی دارید که نمی توانید حل کنید ، می توانید از روشهای پشتیبانی مستقیم از جمله پشتیبانی تلفنی با خطوط موجود در اروپا ، ایالات متحده و استرالیا استفاده کنید.

Webroot-Site-پشتیبانی

چت زنده ارائه می شود ، اما این فقط برای سؤالات مربوط به فروش است. شما نمی توانید از این برای پشتیبانی فنی استفاده کنید. اگر مشکل پشتیبانی فنی دارید می توانید به جای آن بلیط پشتیبانی تهیه کنید.

یک پایگاه دانش در وب سایت با راهنماهای پشتیبانی وجود دارد که موضوعات مشترک را پوشش می دهد ، به همراه یک بخش FAQ که به سؤالات معمولی پاسخ می دهد. همچنین می توانید از یک انجمن انجمن استفاده کنید که به شما امکان می دهد از سایر مشتریان و کارمندان Webroot بخواهید ، و همچنین از طریق پست های قدیمی جستجو کنید..

این بخش بر اساس محصولات یا موضوعات برجسته به بخش های مختلفی تقسیم می شود. Webroot با داشتن حساب های پشتیبانی توییتر و فیس بوک ، از طریق پشتیبانی رسانه های اجتماعی نیز سطح خوبی را ارائه می دهد.

آواز

مشتریان پریمیوم و همچنین مشتریانی که در یک آزمایش 30 روزه هستند ، می توانند از پشتیبانی مستقیم Avast استفاده کنند. اگر کاربر رایگان Avast هستید ، بیشتر روش های پشتیبانی مستقیم در دسترس شما نیستند.

Avast-Site-پشتیبانی

با این حال ، یک پایه دانش برای همه انواع مشتری وجود دارد. هر محصول مجموعه راهنماهای خاص خود را دارد که موضوعات معمولی را با دستورالعمل ها و تصاویر واضح پوشش می دهد.

مانند Webroot و سایر ارائه دهندگان بزرگ آنتی ویروس ، Avast با بیش از یک میلیون پست قبلی دارای یک انجمن پشتیبانی است. می توانید از طریق این منبع عظیم جستجو کنید تا در پست های قدیمی پاسخ به موضوعات را پیدا کنید یا خودتان یک ارسال جدید بسازید.

پشتیبانی فنی مستقیم از Avast هزینه بالایی را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر به یک مشکل فنی نیاز به کمک دارید ، Avast می خواهد شما را در برنامه مراقبت کل خود با قیمت 199 دلار در سال ، که شامل اجازه دادن به یک تکنسین Avast برای کنترل از راه دور کامپیوتر شما است ، بخواهید..

این پشتیبانی بسیار گران است ، به ویژه با توجه به هزینه اشتراک های Avast ، بنابراین این چیزی نیست که ما در اینجا توصیه خواهیم کرد.

دور پنج افکار

Webroot پشتیبانی فنی و فروش مستقیم از جمله پشتیبانی تلفنی ، چت زنده ، بلیط پشتیبانی و رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد. در مقابل ، خطوط تلفن Avast تا حد زیادی به پشتیبانی فروش اختصاص داده شده است ، با پشتیبانی فنی تقریباً 200 دلار در سال اضافی.

اگرچه پایگاه دانش و تالارهایی که هر دو ارائه دهنده ارائه می دهند کافی هستند ، اما پشتیبانی مستقیم بهتر از Webroot باعث می شود که این مرحله نهایی برنده شود.

دور: نقطه پشتیبانی برای Webroot SecureAnywhere

لوگوی Webroot SecureAnywhere
لوگوی Avast Pro

6

افکار نهایی

Webroot از روشهای آزمایش غیرمعمول برای محافظت از آن استفاده می کند. این مزیت سرعت بیشتری نسبت به رقبای خود از جمله Avast دارد. اسکن ها بسیار سریع هستند و در کنار صفر بر عملکرد کامپیوتر شما تأثیر دارند.

نمرات آزمون MRG Effitas نشان می دهد که این روش ممکن است کندتر باشد ، اما کارایی دارد. روش های آزمایش شده و آزمایش شده از Avast کمی بهتر بود ، و این نرم افزار ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد. گرچه Webroot ارزان تر و استفاده راحت تر است. در مورد Avast چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد ، اما Webroot برنده نهایی این مقایسه است.

برنده: Webroot

اگر به دنبال محافظت رایگان از آنتی ویروس هستید ، Avast هنوز یکی از توصیه های ما است. اگر مطمئن نیستید که Webroot برای شما صحیح است ، به مقالات آنتی ویروس قبلی ما بروید تا به بررسی ها و مقایسه های دیگر ما بپردازید.

ما هنوز Bitdefender را به عنوان گزینه برتر ما توصیه می کنیم. با این حساب ، آیا Webroot را بیش از Avast انتخاب می کنید یا به جای آن به Bitdefender می روید؟ به ما اطلاع دهید که در نظرات زیر نظر شما چیست. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map