بهترین VPN برای UK 2020: مرور از Blighty

میلیونها نفر به خاطر خانواده سلطنتی خود ، اماکن دیدنی و فوتبال مشهور ، هر ساله میلیون ها نفر در انگلستان را کشف می کنند. این تنها هوای تاریک نیست ، حفظ حریم خصوصی در انگلستان نگرانی فزاینده ای است ، بنابراین حتی اگر فقط شرط بندی را بصورت آنلاین در میخانه محلی قرار دهید ، عاقلانه است که از بهترین VPN ما برای انگلیس محافظت کنید..


هر کجا که هستید ، ایده خوبی است که از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید. این شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند و به شما امکان می دهد بدون نیاز به صف زیبا ، به محتوای محدود دسترسی پیدا کنید. گرچه geoblocks درد است ، دلایل دیگری وجود دارد که شما می توانید از استفاده از آن سود ببرید ، بنابراین کتری را بگذارید و بگذارید تا آنها را توضیح دهیم.

بهترین VPN برای UK 2020

سانسور در انگلستان

گرچه برخی از کشورها سانسور سختگیری دارند (به عنوان مثال در مورد فایروال بزرگ چین بخوانید) ، شهروندان انگلیس از تجربه اینترنت رایگان با تنها چند دسته مشروعیت برخوردار هستند.

این مقولات شامل سوءاستفاده جنسی کودکان ، محتوائی که باعث تشدید افراط گرایی و تروریسم و ​​محتوائی می شوند که کپی رایت را نقض می کنند. وب سایت های پروکسی نیز در لیست انسداد ارائه دهندگان خدمات اینترنتی قرار دارند. فیلترهای اختیاری برای محافظت از کودکان در زیر دسته های خاص در دسترس هستند ، اما محتوای قانونی غالباً گرفتار می شوند.

نظارت بریتانیا

بریتانیا برخی از سیستمهای کنترل تهاجمی در جهان را دارد. نظارت فله نگرانی خاصی دارد. سازمان های اطلاعاتی می توانند با استفاده از نقاط ضعف در قوانینی که آنها را از نظارت قضایی محافظت می کند ، برنامه های مخفی تهیه کنند.

در سال 2013 ، ادوارد اسنودن ، سوت اعلان آژانس امنیت ملی ایالات متحده ، شیوه های نظارت مخفی ایالات متحده و دولت های دیگر ، از جمله دفتر مرکزی ارتباطات دولت انگلیس را فاش کرد..

GCHQ با NSA در برنامه ای به نام Tempora همکاری نزدیک دارد. نظارت بر ترافیک تلفن و اینترنت در سراسر جهان ، از جمله ایمیل ، تاریخچه مرور و پیام های فیس بوک ، و NSA دسترسی به پایگاه داده دارد.

با کمک شرکتهای مخابراتی ، GCHQ کاوشگرهایی را در نقاط فرود انگلیس کابلهای فیبر نوری زیر زمینی نصب کرده بود. کاوشگرها داده های حمل شده توسط کابل ها ، از جمله پیام های خصوصی را رهگیری کردند که سپس توسط آژانس ها قابل دسترسی بود. Tempora به انگلیس اجازه می دهد تا روزانه میلیون ها کاربر از کاربر را جمع آوری کند.

قانون قدرتهای تحقیقاتی 2016 قدرت نظارت مقامات را مشخص می کند. این اقدامات اقدامات نظارتی فاحش نظیر رهگیری ارتباطات ، تداخل تجهیزات و نگهداری اطلاعات را مجاز می کند. روزنامه نگار ایوان مک آسیل گفت: این اقدام بیشترین قدرت های نظارتی را در جهان غرب به وجود آورد.

الزامات شرکت های اینترنتی برای همکاری با تحقیقات افزایش یافته است ، از جمله اینکه دستور داده می شود از ارتباطات رمزگذاری شده یا داده ها محافظت شود. بعلاوه ، تاریخ اینترنت شما بدون ضمانت توسط سازمانهای دولتی قابل مشاهده است.

در آوریل 2018 ، بخش هایی از عمل در مورد نگهداری داده ها توسط دیوان عالی کشور مغایر با حقوق اساسی در قانون اتحادیه اروپا بود. این مقام خاطرنشان كرد كه دسترسی به داده های حفظ شده باید به جرایم جدی محدود شود و نیاز به نظارت دارد.

در مارس 2018 فاش شد که شرکت تحلیلی مستقر در انگلیس کمبریج آنالیتیکا داده های میلیون ها رأی دهنده ایالات متحده را به طور غیرقانونی جمع آوری کرده و احتمالاً در تبلیغات هدفمند بر آنها تأثیر گذاشته است. فیس بوک به دلیل جمع آوری و فروش داده های افراد به تبلیغ کنندگان مشهور است ، بنابراین این را بخاطر بسپار.

انگلیس نیز بخشی از اتحاد پنج چشم است. این یک ائتلاف اطلاعاتی است که شامل انگلیس ، ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و نیوزلند است. آن کشورها به توافق نامه UKUSA بستگی دارند که براساس آن ، آنها با یکدیگر همکاری می کنند و اطلاعات اطلاعاتی را که از طریق نظارت آنها جمع آوری شده است ، به اشتراک می گذارند.

آزادی بیان در انگلیس

انگلستان قانون اساسی مکتوب ندارد. در عوض ، انگلیس دارای قوانین و قوانینی است که حقوق و آزادی های فردی را پیش بینی می کند. گفته می شود ، قوانین گسترده ای علیه گفتار نفرت وجود دارد. در سال 2017 ، دولت برنامه هایی را برای یک مرکز ملی برای نظارت بر گفتار نفرت و فشار برای پیگرد قانونی اعلام کرد.

بند پنجم قانون نظم عمومی کلمات یا رفتارهای تهدیدآمیز یا سوءاستفاده را مجازات می کند. بند 127 قانون ارتباطات ، ارتباطات کاملاً توهین آمیز ارسال شده از طریق اینترنت را مجازات می کند. هر دو پرونده تا شش ماه زندان و جریمه نامحدود مجازات می شوند.

بخش اول قانون ارتباطات مخرب باعث می شود افراد هدفمند به صورت آنلاین با محتوای توهین آمیز یا توهین آمیز هدف قرار بگیرند تا موجب پریشانی یا اضطراب شوند ، از جمله پورن انتقام جویی ، یک جرم جنایی که مجازات آن دو سال حبس است..

طبق قانون تروریسم ، اگر بیانیه هایی را صادر کنید که تروریسم را تشویق می کند ، می توانید به یک مجازات زندان و جریمه برسید. افراد غالباً به دلیل پست هایی که تروریسم را ترویج می کند ، مورد تهدید قرار می گیرند و مورد سوء استفاده نژادی قرار می گیرند.

خطرات آنلاین در انگلستان

کلاهبرداری و هک شدن برای منافع مالی در انگلیس وجود دارد و حملات سایبری در حال افزایش است. به علاوه ، حمله سایبری در سراسر جهان WannaCry تأثیر قابل توجهی در انگلیس داشت. این سرویس ملی بهداشت را با ممنوعیت دسترسی به پرونده های بیماران و تأخیر در خدمات ، فلج کرد.

شما نمی توانید بگویید که چه فایده ای در WiFi عمومی دارد ، بنابراین اگر قصد استفاده از کانون را دارید ، باید یک VPN و یک آنتی ویروس خوب نصب کنید تا خود را در برابر جرایم سایبری محافظت کنید.

تورنت با محتوای حق چاپ در انگلستان غیرقانونی است و بسیاری از سایت های تورنت مسدود شده اند. کسانی که کپی رایت را به صورت آنلاین نقض می کنند ، ممکن است یک نامه هشدار دهنده از ISP دریافت کنند. از نظر تئوری ، شما می توانید تحت پیگرد قانونی قرار بگیرید ، اما فدراسیون انگلستان علیه سرقت کپی رایت بیشتر اپراتورها و توزیع کنندگان غیرقانونی را هدف قرار می دهد.

چه چیزی بهترین VPN را برای انگلستان ایجاد می کند

VPN از ویژگی های بسیاری تشکیل شده است ، اما برخی از آنها از سایر موارد قابل توجه هستند. فقط می توانید یکی از بررسی های VPN ما را انتخاب کنید ، اما باید اطمینان حاصل کنید که این گزینه اول برای انگلستان انتخاب خوبی است.

با تمام حكومتهایی كه در انگلستان به سر می برند ، به یك VPN احتیاج دارید كه از امنیت عالی برخوردار باشد. این به شما کمک می کند تا پنهان بمانید و از محافظت در برابر جرایم سایبری محافظت کنید. حریم خصوصی نیز مهم است ، و با یک سیاست عدم ورود به سیستم تأیید می شود ، به این معنی که فعالیت های شما ثبت نمی شوند.

VPN که شبکه سرور خوبی دارد ، سودمند است. هرچه سرورهای بیشتر در هر مکان ممکن باشد ، پیدا کردن یک دستگاه مناسب برای شما آسان تر خواهد بود. برای دسترسی به وب سایت ها و خدمات محدود به انگلستان ، VPN نیاز به سرورهایی در آنجا دارد.

سرعت بسیار مهم است ، به ویژه اگر قصد استفاده از سرویس های جریان را دارید یا می خواهید torrent کنید. اگر VPN را انتخاب کنید که خیلی کند باشد ، مدام منتظر بارگذاری محتوا خواهید بود. همچنین ایده خوبی است که اطمینان حاصل کنید که می تواند وارد سرویس جریانی مورد نظر شما شود و دارای پهنای باند نامحدودی باشد.

با کدام دستگاه ها سازگار است و چند نفر می توانید با یک اتصال به هم وصل شوید ممکن است بر تصمیم شما تأثیر بگذارد. دوستی کاربر ، کیفیت پشتیبانی مشتری و قیمت نیز قابل توجه است.

1. بهترین VPN برای انگلستان: ExpressVPN

ExpressVPN مورد علاقه در Cloudwards.net است و اغلب در مقالات VPN ما وجود دارد. این سرویس عالی با امنیت عالی ارائه می دهد که در رمزگذاری AES 256 بیتی به عنوان استاندارد تعیین شده است. سوئیچ kill به طور پیش فرض تهیه و فعال می شود ، بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید. امنیت آن یکی از دلایلی است که باعث می شود بهترین VPN ما نیز برای ذخیره سازی ابر باشد. همچنین خط مشی بدون ورود به سیستم وجود دارد ، بنابراین فعالیتهای شما خصوصی خواهد بود.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این شبکه سرور بزرگی دارد که 94 کشور را در بر می گیرد. برخی در انگلستان وجود دارد ، از جمله مکان هایی مانند برکشایر و لندن در انگلیس. بعلاوه ، سرورهایی در Jersey و Isle of Man وجود دارند که اکثر ارائه دهندگان آن را شامل نمی شوند.

ExpressVPN سریعترین VPN در بازار است. بعلاوه ، اگر می خواهید جریان دهید ، خوشحال می شوید بدانید که این رتبه اول در بهترین VPN ما برای پخش و بهترین VPN برای راهنماهای Netflix را کسب کرده است. همچنین از پهنای باند نامحدود بهره می برد و تورنت را امکان پذیر می کند.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

این نرم افزار از Windows ، macOS ، Linux ، Android و iOS پشتیبانی می کند. به علاوه ، این برنامه دارای افزونه های مرورگر برای Google Chrome ، Mozilla Firefox و Safari است. رابط کاربری آسان است و برای مبتدیان بسیار عالی است. می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل شوید.

اگر مشکل دارید ، یک پایگاه دانش مفید آنلاین وجود دارد ، بنابراین می توانید خودتان سعی کنید آنها را برطرف کنید. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید می توانید از طریق گفتگوی زنده یا ایمیل بصورت 24/7 با یک عضو پشتیبانی تماس بگیرید. گفتگوی زنده سریع پاسخ خواهد داد ، اما در صورت نیاز به کمک فنی بیشتر ، بهترین گزینه ایمیل است.

ExpressVPN یک انتخاب گران قیمت است ، به خصوص با نرخ ماهیانه. در طولانی مدت با انتخاب اشتراک طولانی تر ، پس انداز خواهید کرد. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که از آن راضی هستید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

2. NordVPN

NordVPN یکی دیگر از گزینه های خوب برای انگلستان است. این یک سرویس عالی است که قابل مقایسه با انتخاب اول ما است (مقایسه ExpressVPN ما در مقابل NordVPN ما را بخوانید). این سرویس با سرورهای دو هاپ خود بهترین امنیت را دارد که اساساً دو بار اتصال را رمزگذاری می کند. همچنین دارای سوئیچ kill و یک سیاست سختگیرانه برای عدم ورود است.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

این کشور بیش از 5000 سرور در سرتاسر جهان دارد و 678 نفر از آنها در انگلیس هستند. سرعت خوبی دارد اما می توانند در مسافت های طولانی کند شوند. تغییر سرورها نسیم است. درپوش پهنای باند وجود ندارد و می تواند وارد سرویس های جریان شود. NordVPN بهترین VPN ما نیز برای تورنت است.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

می توانید سرویس گیرندگان آسان آن را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کنید. همچنین می توانید حداکثر شش دستگاه را به طور همزمان وصل کنید.

برای خدمات به مشتری ، این دانش بنیان خوبی دارد که می توانید به مسائل جزئی مراجعه کنید. همچنین پشتیبانی چت 24/7 و ایمیل پشتیبانی نیز وجود دارد. گفتگوی زنده سریعترین مسیر برای کمک است ، اما کارمندان به هر طریق کمک می کنند.

NordVPN ارزش خوبی برای پول است. این قیمت ماهانه مقرون به صرفه است و برنامه های طولانی تر برای کیف پول شما نیز بهتر است. این دوره بازپرداخت 30 روزه دارد ، یعنی زمان کافی برای تصمیم گیری در مورد اینکه دوست دارید تصمیم بگیرید. برای اطلاعات کامل در مورد این سرویس ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

3. CyberGhost

CyberGhost یک انتخاب خوب دیگر برای انگلستان است. دارای امنیت عالی و سوئیچ کشتار برای همیشه فعال است ، بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید. همچنین یک سیاست محکم برای عدم ورود به سیستم وجود دارد.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

این شبکه سرور بزرگی دارد ، از جمله 309 سرور در انگلیس. آنها در سه مکان در آنجا قرار دارند: Berkshire ، London و Manchester. CyberGhost همچنین دارای سرورهای NoSpy است که در خارج از 14 چشم قرار دارند و به شما از محافظت از دولت جلوگیری می کنند. در مورد CyberGhost ما بیشتر بخوانید و همچنین نحوه مقایسه NordVPN با CyberGhost را بخوانید.

سرعت آن سریع است ، اما مانند NordVPN می توانند در مسافت های طولانی کند شوند. CyberGhost پهنای باند را محدود نمی کند و به تورنت اجازه می دهد. بعلاوه ، این کار خوب است که به خدمات استریم وارد شوید و بهترین لیست VPN ما را برای لیست iPlayer بی بی سی ایجاد کردیم.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

مشتریان برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. رابط کاربری آن چندی پیش به روزرسانی نشده و اگرچه بهتر است ، ممکن است برای عادت کردن زمان لازم داشته باشد. گفت ، استفاده از آن دشوار نیست. شما می توانید به طور همزمان به هفت دستگاه وصل کنید که این بیش از رقبای خود است و به همین دلیل در بهترین VPN ما برای دستگاه های چندگانه در رده دوم قرار گرفت.

این پایگاه دانش گسترده و همچنین چت زنده 24/7 دارد که سریع اما بهترین استفاده برای سؤالات ساده است. برای سؤالات فنی بیشتر ، باید از طریق ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید.

نرخ ماهانه CyberGhost عالی نیست ، اما برنامه های دیگر آن ارزان است. می توانید با آزمایش هفت روزه رایگان آن در Android و iOS ، آن را به صورت چرخشی در آورید. ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد که تمامی سیستم عامل ها را در بر می گیرد. برنامه ماهانه 14 روز به شما می دهد و برنامه های طولانی تر 45 روز به شما می دهند.

4. AirVPN

ارائه دهنده دیگری که می توانید برای انگلیس استفاده کنید AirVPN است. دارای امنیت عالی و قابل تنظیم است. فاقد سوئیچ کشتن است ، اما دارای “قفل شبکه” است ، که ارتباط را از طریق اتصال مسدود می کند مگر اینکه از طریق AirVPN بگذرد. سوئیچ kill فقط در هنگام اتصال به یک سرور فعال است ، اما قفل شبکه همیشه روشن است.

ورود به سیستم airvpn

لیست سرور airvpn

سرعت airvpn

تنظیمات کلی airvpn

منطقه مشتری airvpn

قبلی

بعد

AirVPN یک خط مشی عالی برای حفظ حریم خصوصی دارد و سابقه فعالیت شما را حفظ نمی کند.

با داشتن بیش از 200 سرور در 20 کشور ، شبکه سرور بزرگی ندارد. به گفته این ، 16 سرویس دهنده در انگلیس وجود دارد ، بنابراین می توانید به محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید. سرعت آن متناقض است اما بد نیست ، و به شما اجازه می دهد تا torrent کنید. در مورد پخش ، می تواند به برخی خدمات دسترسی پیدا کند ، اما نمی تواند از ممنوعیت نتفلیکس عبور کند.

دلایل دیگری که AirVPN را دوست داریم

با Windows ، macOS ، Linux ، Chrome OS ، Android و iOS سازگار است. رابط کاربری برای کاربران باتجربه طراحی شده است ، بنابراین ، تازه کار ممکن است استفاده از آن را مشکل کند. گفت ، اگر تاریخ باشد ، خوب است. می توانید همزمان به پنج دستگاه وصل کنید.

یک بخش سؤالات متداول و یک انجمن برای کمک به شما در مشکلات کوچک وجود دارد. چت زنده وجود ندارد ، بنابراین اگر به کمک بیشتری نیاز دارید ، باید از سرویس ایمیل استفاده کنید ، که در سراسر ساعت موجود است.

قیمت آن به یورو است اما نرخ بدی نیست. یک آزمایش رایگان وجود دارد ، اما شما باید با AirVPN تماس بگیرید و آن را درخواست کنید. اگر دردسر را نمی خواهید ، می توانید با گزینه سه روزه خود که یک یورو (1.12 دلار) هزینه دارد ، آن را امتحان کنید. AirVPN فرآیند بازپرداخت ندارد. می توانید اطلاعات بیشتری را در بررسی AirVPN ما بخوانید.

5- ضد باد

آخرین انتخاب ما Windscrib است که دارای نقص هایی است اما برای برخی از ویژگی ها انتخاب خوبی است. از امنیت خوبی برخوردار است که در رمزگذاری AES 256 بیتی تعیین شده است ، اما می توانید آن را به صورت دلخواه تنظیم کنید. یک سوئیچ kill وجود دارد ، اما Windscribe گیج کننده آن را فایروال می نامد.

رابط کاربری ضد باد

تنظیمات برگزیده شیشه ای

برنامه افزودنی مرورگر

گزینه های حفظ حریم خصوصی را ایجاد کنید

آزمایش نشت باد

قبلی

بعد

این دارای بسیاری از خصوصیات حریم خصوصی است ، اما برخی از اطلاعات به سیستم وارد می شوند. هرچند این اطلاعات ارزش زیادی ندارند و نمی توانند به شما ردیابی شوند. اگر ترجیح می دهید می توانید از یک ایمیل پرتاب استفاده کنید و از طریق بیت کوین بپردازید تا واقعا ناشناس باشید.

گسترش سرور آن به اندازه بسیاری از انتخاب های دیگر گسترده نیست ، اما 55 کشور از جمله انگلستان را شامل می شود. به گفته این ، Windscrib یک برنامه رایگان ارائه می دهد که برخی از مکان ها در آن گنجانده نشده است ، اما انگلستان است.

سرعت آن در اکثر فعالیت ها مانند پخش و تورنت خوب است ، اما رقبای آن سریعتر است. پهنای باند نامحدود را با نسخه پرداخت شده فراهم می کند.

اگر نسخه رایگان را انتخاب کنید اما آدرس ایمیل خود را تأمین نکنید ، 2 گیگابایت دریافت خواهید کرد. اگر نامه الکترونیکی خود را وارد کنید ، 10 گیگابایت دریافت خواهید کرد ، بنابراین ایده خوبی است که از یک آدرس ایمیل پرتاب استفاده کنید. روش هایی وجود دارد که می توانید حد مجاز خود را نیز افزایش دهید ، همانطور که می توانید در بررسی Windscrib ما بخوانید. اگر یک مکان را به ازای هر ماه 1 دلار اضافه کنید ، 10 گیگابایت دیگر به شما داده می شود.

Windscrib می تواند به بیشتر سرویس های جریان وارد شود و کاربران پرداخت کننده به سرورهای Windflix آن دسترسی خواهند داشت. آنها برای پخش Netflix ساخته شده اند و در کشورهای منتخب از جمله انگلستان در دسترس هستند.

دلایل دیگری که ما از Windscrib دوست داریم

می توانید از Windowsscrib در ویندوز ، macOS ، Linux ، Android و iOS استفاده کنید. رابط کاربری آن ساده است ، که برای مبتدیان بسیار عالی است ، اما اگر با تجربه تر باشید می توانید تنظیمات را تنظیم کنید ،.

اگر به کمک نیاز دارید یک پایگاه دانش ، سوالات متداول ، راهنماهای تنظیم و یک زیرگروه Windscrib وجود دارد. همچنین می توانید از گزینه های گپ زنده یا ایمیل استفاده کنید که هر زمان در دسترس هستند. گفتگوی زنده توسط یک نماینده هوش مصنوعی به نام گری کنترل می شود. در حین آزمایش ، فهمیدیم که مفید است.

قیمت ماهانه Windscrib بسیار گران است ، اما می توانید در برنامه های طولانی تر پول صرفه جویی کنید. هیچ آزمایشی رایگان وجود ندارد ، به این دلیل است که می توانید از نسخه رایگان برای آزمایش آن استفاده کنید. هیچ سیاستی برای بازپرداخت وجود ندارد ، اما اگر در عرض سه روز از خرید با Windscrib تماس بگیرید. به شما بازپرداخت می کند.

افکار نهایی

اکنون می دانید که چرا باید از VPN در انگلستان استفاده کنید ، و امیدواریم که ما به شما در انتخاب یک مورد مناسب کمک کرده باشیم. شما فقط می توانید یکی از بهترین ارائه دهنده های VPN ما را انتخاب کنید ، اما برای داشتن امنیت و حفظ حریم خصوصی خوب ، و همچنین گسترش سرور خوبی که شامل سرورهایی در انگلستان است ، به آن نیاز دارید.

ExpressVPN بهترین VPN برای انگلستان است زیرا از امنیت و حریم خصوصی خوبی برخوردار است. به علاوه ، این سرویس دهنده در انگلیس و در مکان هایی که با VPN های دیگر در دسترس نیستند. این یک انتخاب خوب برای پخش نیز است.

اگر فکر می کنید که ما چیزی را از دست داده ایم یا تجربه استفاده از VPN در انگلستان را دارید ، لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map