بهترین VPN برای آرژانتین: Tango Around Surveillance در سال 2020

آرژانتین بر جنوبی ترین بخش آمریکای جنوبی تسلط دارد. این شهر به دلیل مناظر شگفت انگیز – مانند پاتاگونیا و چشم انداز کوه از تاکستان های محلی – و همچنین فرهنگ هنری آن ، رقص تانگو و بازیکنان با استعداد فوتبال شناخته شده است. 


چشم انداز اینترنت آرژانتین باز و رایگان است ، اما هنوز دلایلی وجود دارد که باید از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب آرژانتین استفاده کنید.

بسیاری از کشورها محتوای اینترنتی را مسدود یا فیلتر می کنند و با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی می توانید همه این موارد را دور بزنید. VPN ها همچنین برای geoblocks ، که محتوا را برای یک کشور معین محدود می کنند بسیار عالی هستند. یک VPN به شما در فریب دادن موقعیت مکانی کمک می کند تا خدمات آنلاین یا وب سایت های اینترنتی فکر کنند که از نظر جسمی در آنجا هستید.

Netflix نمونه خوبی از شرکتی است که از geoblocks استفاده می کند زیرا کتابخانه های محتوای آن در هر کشور متفاوت است. بیایید بگوییم که شما می خواهید Netflix ایالات متحده را تماشا کنید ، خوب ، بدون اینکه به سرور ایالات متحده متصل شوید ، با نمایش های آرژانتینی گیر نخواهید کرد. ExpressVPN بهترین شرط شما برای آرژانتین است ، اما همچنین بهترین VPN برای Netflix است زیرا می تواند به راحتی از سنسورهای VPN Netflix عبور کند.

بهترین VPN برای آرژانتین 2020

چه چیزی بهترین VPN را برای آرژانتین رقم می زند

شما فقط می توانید VPN موجود در بازار را انتخاب کنید ، اما باید مطمئن شوید که برای آرژانتین مناسب است. بسیاری از ارائه دهندگان در بررسی VPN ما ویژگی های یکسانی ارائه می دهند ، اما این بدان معنی نیست که آنها به همان روش پیاده سازی شده اند.

امنیت عامل بزرگی است. شما را از نظارت پنهان نگه می دارد و همچنین شما را از هرگونه برخورد سایبری که با آن روبرو می شوید ، مانند آنچه در WiFi عمومی یافت می شود ، محافظت می کند. سوئیچ kill نیز مفید است ، زیرا در صورت عدم موفقیت VPN ، اتصال شما قطع می شود. 

حریم خصوصی شما به همان اندازه مهم است ، و به طور مستقیم با امنیت محافظت نمی شود. برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی شما ، باید اطمینان حاصل کنید که این شرکت فعالیت های آنلاین شما را وارد نمی کند. 

یک VPN باید سرورهای زیادی برای انتخاب خود داشته باشد و هرچه کشورهایی در دسترس شما باشند ، بهتر است که بتوانید از هر بلوک مانند Geoblocks استفاده کنید. اگر می خواهید به محتوایی دسترسی داشته باشید که فقط در آرژانتین موجود است ، اطمینان حاصل کنید که سرورهایی نیز در داخل کشور وجود دارند.

برای به دست آوردن بهترین تجربه ، شما باید VPN را انتخاب کنید که دارای سرعت سریع و پهنای باند نامحدود باشد. به علاوه ، اطمینان حاصل کنید که می تواند به راحتی وارد Netflix شود. همچنین ممکن است بخواهید در نظر بگیرید که با چه دستگاه هایی سازگار است و استفاده از آن بسیار ساده است و همچنین هزینه آن.

بهترین VPN برای آرژانتین: ExpressVPN

برای بهترین تجربه استفاده از VPN در آرژانتین ، باید ExpressVPN را انتخاب کنید. اغلب در پنج قطعه برتر ما ذکر می شود ، و با دلیل خوب. این بهترین VPN است که ما به دلیل خدمات عالی همه جانبه آن بررسی کرده ایم.  

با امنیت عالی آن ، که از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند ، محافظت می شود و می توانید آن را نیز افزایش دهید. یک سوئیچ kill وجود دارد ، که بصورت پیش فرض فعال است ، و شرکت برای آرامش بیشتر ذهن یک سیاست سختگیرانه از عدم وجود دارد.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این شبکه سرور بزرگی دارد و بیش از 3000 در 94 کشور جهان وجود دارد. این موارد شامل مواردی در آرژانتین نیز می شود ، در صورت دسترسی به محتوا از آنجا. 

ExpressVPN سریعترین VPN در بازار است که هنگام پخش یا تورنت فوق العاده است و این یکی از دلایلی است که این بهترین VPN ما برای پخش است. دلایل دیگر شامل پهنای باند نامحدود آن و این واقعیت است که می تواند تقریباً به هر پلتفرم جریان دسترسی پیدا کند. بررسی ExpressVPN ما را بخوانید تا دریابید که چرا ما آن را خیلی دوست داریم.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

می توانید از آن در Windows ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید ، همچنین افزونه های مرورگر را برای Firefox ، Chrome و Safari نصب کنید. 

استفاده از آن بسیار آسان است و برای مبتدیان گزینه بسیار خوبی است زیرا طرح بسیار ساده است. به سادگی روی “اتصال” کلیک کنید و خاموش هستید. افراد با دانش می توانند با تنظیمات سر و صدا کنند. شما می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید.

در صورت بروز هر مشکلی ، یک پایگاه دانش مفید در دسترس است. بعلاوه پشتیبانی چت و ایمیل بصورت زنده 24/7 در دسترس است. هر دو کمک بزرگی ارائه می دهند ، اما گفتگوی زنده سریعتر انجام می شود.

ExpressVPN گران است ، اما کیفیت خدمات شما دریافت می کند آن را با ارزش است. ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز وجود دارد ، اگر تصمیم بگیرید که آن را دوست ندارید.

NordVPN

NordVPN یکی دیگر از ارائه دهندگان عالی است و از بسیاری جهات با انتخاب برتر ما شباهت دارد ، همانطور که می توانید توضیحات مربوط به ExpressVPN در مقابل NordVPN را بخوانید. این برخی از بهترین امنیتی است که ما دیده ایم ، و شما نمی توانید با استفاده از سرورهای دو هاپ آن سطح را بالا ببرید. سوئیچ kill نیز ارائه شده است ، و همچنین یک سیاست محکم در مورد عدم ورود به سیستم نیز در کار است.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

تقریباً 6000 سرور در 60 کشور جهان موجود است و 21 تای آنها در آرژانتین هستند. نکته قابل توجه این است که اگرچه سرعتهای آن به طور کلی خوب است ، اما وقتی به یک سرور بسیار دور وصل می شوید می تواند کند شود. 

شما پهنای باند نامحدودی را دریافت می کنید ، و می تواند به کلیه خدمات پخش از جمله Netflix وارد شود. همچنین اگر تصمیم به تورنت گرفتید ، شما را تحت پوشش قرار می دهد. در واقع ، این بهترین VPN ما برای تورنت است. برای جزئیات بیشتر به بررسی NordVPN ما نگاهی بیندازید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

در Windows ، macOS ، Android و iOS موجود است و پسوندهای مرورگر برای Chrome و Firefox وجود دارد. نصب و استفاده آسان است ، و می توانید شش اتصال همزمان داشته باشید.

یک پایگاه دانش برای کمک به شما در مسائل جزئی وجود دارد. به علاوه چت زنده و ایمیل به صورت 24/7 در دسترس است. در هر صورت ، کمک خوب است.

قیمت NordVPN منصفانه است ، به خصوص اگر شما تصمیم به برنامه طولانی تر دارید. یک دوره بازپرداخت 30 روزه نیز وجود دارد ، اگر متوجه شوید که آن را دوست ندارید.

CyberGhost

CyberGhost یک انتخاب مناسب دیگر است. از امنیت قوی برای محافظت از شما برخوردار است ، از جمله یک سوئیچ kill برای همیشه فعال است. این به یک روش عالی است ، زیرا می توانید مطمئن باشید که از آن محافظت می شوید ، اما خوب است که بتوانید بر آن کنترل داشته باشید. یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود نیز در دست اجراست.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

این شبکه سرور عظیمی دارد که 90 کشور را در بر می گیرد و 10 سرور در آرژانتین وجود دارد ، برای داشتن محتوای محدود به آنجا. سریع است ، اما می تواند در مسافت های طولانی مانند NordVPN کند شود. درپوش پهنای باند وجود ندارد و می تواند به اکثر خدمات پخش شود. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

می توانید آن را در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نصب کنید و پسوندهای مرورگر Chrome و Firefox نیز وجود دارند. رابط کاربری آن نه چندی پیش به روز شد ، که باعث شده تجربه کاربر بسیار بهتر شود. به علاوه ، شما می توانید همزمان به هفت دستگاه متصل شوید ، که آن را به مکانی در بهترین VPN ما برای مقایسه دستگاه های مختلف بدست آورده است.

یک پایگاه دانش کامل برای کمک به خود در دسترس است و در صورت نیاز به کمک اضافی ، چت زنده یا پشتیبانی ایمیل وجود دارد. چت زنده سریعترین گزینه است ، اما پشتیبانی از ایمیل برای مسائل فنی بیشتر بهتر است.

هزینه ماهانه CyberGhost عالی نیست ، اما با انتخاب اشتراک بیشتر ، هزینه را به کلی کاهش می دهد. یک آزمایش هفت روزه برای کاربران اندرویدی و iOS در دسترس است. بعلاوه ، ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد که می توانید دوباره به آن بپردازید. شما با برنامه ماهانه 14 روز می گیرید ، اما برنامه های طولانی تر 45 روز طول می کشد.

VyprVPN

توصیه بعدی ما VyprVPN است. از امنیت بسیار خوبی برخوردار است ، و کارگران سخت افزاری کارایی آن را دوست دارند. هر چند انتخاب جدیدی نیز بد نیست. مشتریان VyprVPN همچنین از پروتکل اختصاصی Chameleon آن استفاده می کنند ، که حتی محافظت بیشتری نیز به اتصال می کند.. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

این گزینه سوئیچ kill را فراهم می کند ، که می تواند فقط برای برنامه های خاص کار کند ، و برای حفظ حریم خصوصی یک خط مشی وجود ندارد..

تعداد سرورهای آن کمبود دارد و کمتر از 1000 کشور 64 کشور را پوشش می دهد. این هنوز هم باید برای دور زدن هرگونه بلوک کافی باشد ، اما در بوینس آیرس نیز برخی از مطالب آرژانتینی وجود دارد.. 

اگرچه آنها باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشند ، اما سرعت VyprVPN عالی نیست. شما پهنای باند نامحدودی را می گیرید ، و می تواند به اکثر سیستم عاملهای جریان وارد شود. برای مشاهده بهتر خدمات ، از بررسی VyprVPN ما دیدن کنید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

می توانید از VyprVPN در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. افزونه مرورگر وجود ندارد ، اما برنامه های تلفن همراه آن بهترین گزینه های موجود در خارج از کشور هستند ، و این یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب اندروید است. بسته به طرحی که انتخاب می کنید ، می توانید حداکثر سه یا پنج اتصال همزمان داشته باشید.

یک پایگاه دانش برای بیشتر مشکلات رایج در دسترس است. گفتگوی زنده 24/7 در دسترس است ، اما در ابتدا با یک ربات ارتباط برقرار خواهید کرد. با کلیک روی یک دکمه می توانید با یک انسان ارتباط برقرار کنید ، اما باید در صف منتظر بمانید. پشتیبانی ایمیل نیز 24/7 در دسترس است. تجربه ما در مورد پشتیبانی مشتری VyprVPN متنوع بود ، اما می توانید در مورد کامل آن را در بررسی کامل ما بخوانید.

VyprVPN دو بسته برای انتخاب دارد: استاندارد و حق بیمه. “استاندارد” به شما سه اتصال همزمان می دهد ، در حالی که “حق بیمه” شما را به پنج می رساند ، به علاوه استفاده از پروتکل Chameleon آن. قیمت گذاری برای یک برنامه ماهانه یا سالانه در دسترس است و برنامه سالانه در درازمدت ارزان تر عمل می کند. 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد.

VPNArea

در آخر ، ما VPNArea را انتخاب کردیم. از امنیت خوبی برخوردار است و مانند NordVPN استفاده از سرورهای دو هاپ را ارائه می دهد. یک سوئیچ کشتار ارائه شده است و خط مشی عدم ثبت نیز در این مورد قرار دارد.

این سرویس دهنده در 65 کشور جهان وجود دارد که می بایست برای دستیابی به هرگونه بلوک گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار دهد. به علاوه ، در آرژانتین نیز وجود دارد. 


© Cloudward.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

قبلی

بعد

سرعت های VPNArea عالی نیستند ، اما برای اکثر فعالیت ها هنوز هم خوب هستند. پهنای باند نامحدودی نیز وجود دارد ، و دارای سرورهای ویژه ای برای پخش جریانی است ، هرچند سرعت آهسته آنها را پایین می آورد. این سرویس می تواند به برخی سرویس های جریان ، مانند Netflix و iPlayer BBC دسترسی پیدا کند. اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس را در بررسی VPNArea ما بخوانید.

دلایلی دیگر که VPNArea را دوست داریم

با Windows ، macOS ، Android و iOS سازگار است ، اما برنامه های افزودنی مرورگر وجود ندارد. تنظیم سریع و آسان است ، اما رابط کاربری بد نیست ، اگرچه می تواند بهبود یابد. همچنین می توانید حداکثر شش دستگاه را به طور همزمان وصل کنید.

یک پایگاه دانش برای کمک به هر مسئله ای موجود است. همچنین چت زنده 24/7 و پشتیبانی سریع ایمیل در دسترس است.

VPNArea یک سرویس ارزان است ، اگرچه برنامه های طولانی تر در پایان بهتر عمل می کنند. ضمانت 30 روز پس انداز پول وجود دارد ، در صورتی که برای شما نباشد.

سانسور آنلاین در آرژانتین

سانسور آنلاین در برخی کشورها شایع است (نقشه سانسور اینترنتی ما را بررسی کنید). چین یکی از بدترین مقصرین است ، مسدود کردن بیشتر محتوا از شهروندان خود با فایروال بزرگ خود و جایگزین برنامه های محبوب رسانه های اجتماعی با موارد خاص خود که دولت می تواند نظارت کند.. 

با این حال ، در آرژانتین ، کاربران می توانند به طیف گسترده ای از مطالب دسترسی پیدا کنند ، و رسانه های اجتماعی بطور رایگان در دسترس هستند. هیچ فیلتر خودکار وجود ندارد ، اما ISP ها طبق قانون موظفند نرم افزاری را ارائه دهند که به کاربران اجازه می دهد در صورت تمایل سایت های خاص را مسدود کنند.. 

هیچ محدودیتی برای ناشناس ماندن و نرم افزار رمزگذاری وجود ندارد ، بنابراین می توانید بدون نگرانی از یک VPN استفاده کنید.

در آگوست سال 2019 ، یک قاضی بوینوس آیرس دستور تعلیق برنامه های تحویل پس از اتمام پیک هنگام تحویل پیتزا را صادر کرد. وقتی پیک درباره این حادثه توضیح داد ، شرکت Glovo بیشتر نگران این بود که پیتزا در چه شرایطی قرار داشته باشد. یک روزنامه نگار صدای مکالمه را از طریق تلفن پیک که ویروسی شد ، توئیت کرد..

قاضی این پرونده ها را پس از فهمیدن عدم موفقیت در قوانین حمل و نقل و کار ، به حالت تعلیق درآورد. این ممنوعیت برای هر سرویس پیک که مطابق با قوانین نیست ، اعمال می شود و برنامه های عمده تحویل Glovo ، Rappi و PedidosYa را شامل می شود. نمی توان گفت که کدام یک از آنها موجود است یا نه ، اما اگر بعد از میان وعده دیر هنگام شب هستید ، باید بخاطر بسپارید.

تورنت در آرژانتین

به سایت های تورنت مانند The Pirate Bay دستور داده شد که در سال 2014 مسدود شوند ، بنابراین ممکن است برخی از آنها غیرقابل دسترسی باشند. به گفته این گزارش ، بسیاری از کاربران هنوز هم می توانند از طریق وب سایت های آینه ای به سایت های تورنت دسترسی پیدا کنند. 

تورنت در آرژانتین غیرقانونی نیست ، اما بسیاری از تورنت ها حاوی محتوای دارای حق چاپ هستند. قانون حق چاپ در آرژانتین كسانی را كه مجوز انتشار ، فروش یا بازتولید محتوا را بدون مجوز مجازات می كنند ، مجازات می كند. مجازات شامل حبس یک تا شش سال است. هیچ گزارشی از محکومیت افرادی که به دلیل نقض حق چاپ محکوم شده اند ، گزارش نشده است ، اما شما باید همچنان مراقب باشید.

نظارت آنلاین در آرژانتین

قانون اساسی آرژانتین شامل استانداردهای قوی برای حفظ حریم خصوصی است ، به علاوه ، رئیس جمهور پیش نویس لایحه ای را برای اصلاح قانون حمایت از داده ها در سپتامبر 2018 ارائه داد. پس از تصویب ، حق پنهان کردن داده های شخصی که هدف عمومی ندارند یا دیگر نیازی به آن نیست.. 

آژانسهای دولتی قادر به درخواست متادیتای کاربران اینترنت با ضمانت هستند و برای رهگیری ارتباطات حكم دادگاه لازم است. گفته می شود ، شواهدی وجود دارد که ممکن است مقامات نظارت غیرقانونی انجام دهند.

ایمیل های فاش شده نشان می دهد که شرکت های متصل به مقامات آرژانتین در سال 2015 با شرکت جاسوسی Hacking Team در ارتباط بودند. هیچ مدرکی مبنی بر خریداری چیزی وجود ندارد ، اما هنوز نشان می دهد که علاقه ای به قابلیت های این شرکت وجود دارد. 

پیش نویس اصلاحات در آیین دادرسی کیفری در سال 2016 ممکن است قدرت نظارت دولت را نیز گسترش دهد. این ایده ایده روش های تحقیق ، مانند نظارت از راه دور تجهیزات رایانه ای و نظارت از طریق عکس گرفتن ، بومی سازی و نظارت را معرفی کرد. با این حال ، آنها فقط در صورت وقوع جرایم فراملی مورد استفاده قرار می گیرند.

مهمتر از آن ، کاربران هنگام خرید تلفن همراه یا سیم کارت پیش پرداخت باید با شناسه خود ثبت نام کنند. اطلاعات مربوط به کاربران ارتباطات سیار باید توسط سرویس های تلفن همراه ذخیره شود و به راحتی برای اعضای دادگستری یا دادستان های عمومی در دسترس باشد. 

در ژوئیه سال 2016 ، دولت اجازه انتقال اطلاعات شخصی شهروندان آرژانتینی – موجود در پایگاه داده های تأمین اجتماعی – را به دبیر ارتباطات عمومی داد. این شامل اطلاعاتی از قبیل نام ، شماره شناسه و اطلاعات تماس می باشد. سؤالاتی در مورد چگونگی استفاده از داده ها وجود داشت.

آزادی بیان در آرژانتین

قانون اساسی آرژانتین آزادی بیان را تضمین می کند و شهروندان به طور کلی می توانند در مورد موضوعات حساس بحث کنند. افترا و تهمت در سال 2009 از بین رفت ، اما صورتحساب هایی که می توانند برخی گفتار آنلاین را مجازات کنند ، در انتظار تصویب هستند. 

لایحه ای درمورد اعمال تبعیض آمیز در سال 2016 تصویب شد ، و اگرچه به اینترنت مراجعه نمی شود ، اما می تواند علیه اقدامات آنلاین استفاده شود. لوایح دیگر باعث سرقت از سرقت در فضای مجازی و سرقت هویت دیجیتال می شود. همچنین مواردی وجود داشته است که افراد به دلیل تهدید مقامات دولتی در رسانه های اجتماعی تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند.

روزنامه نگاران گاه با آزار و اذیت و خشونت روبرو می شوند ، به ویژه اگر کارشان تبعیض را در مورد افراد دگرباش جنسی پوشش دهد. 

افکار نهایی

امیدواریم که ما در انتخاب یک VPN مناسب برای آرژانتین به شما کمک کرده باشیم. اگرچه این کشور مانند سایر کشورها از سانسور رنج نمی برد ، نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی و امنیتی در ذهن وجود دارد. 

شما باید یک VPN را انتخاب کنید که از امنیت بسیار خوبی برخوردار باشد تا شما را از نظارت دولت و جرایم سایبری محافظت کند (که دلیل خوبی برای نصب آنتی ویروس مناسب نیز هست). در کشورهایی که می خواهید به محتوا دسترسی داشته باشید ، به سرور نیز نیاز خواهید داشت. سرعت های سریع و پهنای باند نامحدود نیز ضروری هستند ، مگر اینکه بعد از یک تجربه ناامید کننده باشید.

با توجه به این نکته ، ExpressVPN یک برنده آشکار برای آرژانتین است. این شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند و شما را ناشناس نگه می دارد. بعلاوه ، دارای سرعتی سریع ، پهنای باند نامحدود است و می تواند به هر سکوی جریان که شما آن را پرتاب می کنید ، وارد شود. شما با تضمین 30 روز پس انداز پول خود ، ممکن است آن را نیز تسویه حساب کنید ، زیرا چیزی برای از دست دادن وجود ندارد.

آیا تجربه استفاده از VPN در آرژانتین را دارید؟ دوست داریم در بخش نظرات درباره آن بشنویم. سایر مقالات VPN ما را نیز در اینجا قرار دهید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map