بهترین VPN برای Spain 2020: Paella and Privacy

در هنگام بازدید از اسپانیا ، می توانید زیبایی سواحل آن را غرق کنید و از معماری معروف آن شگفت زده شوید و از یکی از تاکستان های بسیار زیاد آن نمونه شراب بگیرید. فراموش نکنید که بین همه اینها یک سیستا با درآمد کسب کنید و به یاد داشته باشید که خود را آنلاین نگه دارید در حالی که با بهترین VPN ما در اسپانیا در آنجا هستید.


در حالی که بسیاری از کشورها سانسور دقیق انجام می دهند ، دولت اسپانیا دسترسی به اکثر وب سایت ها را محدود نمی کند. رسانه های اجتماعی بطور آزاد و همچنین بسیاری از مطالب و خدمات دیگر در دسترس هستند. برای بررسی اینکه چگونه سانسور بد می تواند بدست آید ، قطعه ما را در فایروال بزرگ چین بخوانید.

شناخته شده است که دولت محتوا را مسدود می کند که نظرات سیاسی را که با آن موافق نیست ، ابراز می کند. این بیشتر در واکنش به گروه های فعال ترویج همه پرسی استقلال کاتالونیا بوده است.

تورنت با محتوای حق چاپ در اسپانیا غیرقانونی است و در سال 2011 ، دولت سیاست های سخت ضد دزدی دریایی را برای مسدود كردن وب سایت های متخلف معرفی كرد. بهترین راهنمای VPN ما برای آلمان ، کشور دیگری را با قوانین سختگیرانه دزدی دریایی نشان می دهد.

با وجود تلاش های اسپانیا ، در سال 2015 گزارش شد که 88 درصد از مطالب بارگیری شده در این کشور غیرقانونی است ، و آن را به دلیل محتوای دزدان دریایی به یکی از بدترین کشورهای اروپا تبدیل کرده است. هرچند ممکن است متوجه شوید که برخی وب سایت های تورنت مسدود شده اند. به عنوان مثال ، Pirate Bay از سال 2015 مسدود شده است.

لیگ برتر فوتبال حرفه ای اسپانیا ، لالیگا ، با استفاده از برنامه خود ، دزدی دریایی را به دست خود گرفت و دریابید که میله ها به طور غیرقانونی مسابقات را نشان می دهند. از میکروفون دستگاه برای تشخیص صدای پخش ها استفاده می کرد و می تواند مکان را با موقعیت جغرافیایی کاربر تعیین کند. با آن اطلاعات می تواند تعیین کند که آیا این جریان غیرقانونی بوده و از بسیاری از میله های شکایت شده است.

گفتار آنلاین

قانون اساسی اسپانیا آزادی بیان را فراهم می کند و دولت به این حقوق احترام می گذارد ، هرچند استثنائاتی نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، انتشار مطالبی که دولت آن را ستایش یا حمایت از تروریسم می داند ممنوع است.

همچنین در قانون آمده است كه سخنرانی نفرت به سمت دین ، ​​نژاد یا گروههای قومی ، جنسیت یا گرایش جنسی ، معلولیت و برخی دیگر از گروهها یا انجمنها ممكن است با مجازات حبس تا سه سال مجازات شود..

در سال 2016 ، دولت سعی کرد تا ممنوع الکار رفتاری در اینترنت که به نظر می رسد سیاستمداران را مسخره می کنند ، ممنوع شود. این برنامه می خواست كه “پخش تصاویری كه باعث افتخار شخص می شود” را متوقف كند. مبارزان آزادی بیان از این پیشنهاد انتقاد کردند و قانون هرگز تصویب نشد.

نظارت در اسپانیا

در حالی که اسپانیا ادعا می کند در نظارت دولت شرکت نمی کند ، گزارش ها متفاوت است.

گزارش ها مبنی بر اینکه مقامات اسپانیایی توانایی شرکت در نظارت گسترده آنلاین را دارند ، پس از افشاگری های اسنودن در سال 2013 ظهور کردند. به علاوه ، اسپانیا بخشی از اتحاد چهارده چشم است. گزارش های دیگر نشان می دهد که آژانس امنیت ملی آمریکا ارتباطات شهروندان اسپانیایی را ردیابی کرده است.

یکی از نمونه مقامات نظارت بر محتوای آنلاین ، کاساندرا ورا ، دانش آموز 21 ساله در مورسیا است که در توییتر شوخی کرد که به نظر می رسد تروریسم را ستایش می کند. وی به دلیل تحقیر قربانیان تروریسم مقصر شناخته شد و به همین ترتیب به مدت 12 ماه حكم تعلیقی مجازات شد و به مدت 7 سال از انجام كار با بودجه عمومی منع شد. برای او خوش شانس ، این جمله بعداً لغو شد.

با توجه به این نکته ، مواظب باشید که به صورت آنلاین ارسال می کنید. شما نمی خواهید یک عقیده یا شوخی به اشتراک بگذارید که باعث شود مقامات پس از شما بیایند.

بهترین VPN برای اسپانیا 2020

آنچه بهترین VPN را برای اسپانیا رقم می زند

بیشتر ارائه دهندگان شبکه های مجازی خصوصی ویژگی های یکسانی دارند ، اما برخی بهتر از سایرین هستند و یکی از عجیب ترین های عجیب و غریب است. گزینه های خوبی در بررسی های VPN ما وجود دارد ، اما می خواهید مطمئن شوید که یکی از شما انتخاب کرده است بهترین کیفیت را برای اسپانیا دارد.

اولا ، شما به کسی نیاز دارید که از امنیت خوبی برخوردار باشد ، به طوری که از خطرات آنلاین مانند جرایم سایبری محافظت شده و از نظارت پنهان شوید.

خط مشی عدم ثبت نیز برای حفظ حریم خصوصی مهم است زیرا باعث می شود فعالیت های آنلاین شما ثبت نشده باشد. اگر دوست دارید تورنت کنید ، این ویژگی ویژه ای است که بسیار مفید است.

شما می خواهید یک VPN با یک شبکه سرور خوب داشته باشید که ممکن است بسیاری از کشورها را تحت پوشش خود قرار دهد. این به شما کمک می کند محدودیت ها و geoblocks را دور بزنید. اگر می خواهید به محتوای محدود به اسپانیا دسترسی داشته باشید ، به سرورهای مستقر در آنجا نیز نیاز خواهید داشت.

سرعت یکی دیگر از عوامل بزرگ است. یک صفحه بارگذاری شما را برای مدت طولانی سرگرم نمی کند ، و اگر می خواهید تورنت یا جریان دهید ، یک امر ضروری است. پهنای باند نامحدود به همان اندازه سرعت مهم است زیرا بدون آن VPN هنگامی که به کلاه رسیدید متوقف می شود و شما را آسیب پذیر می کند..

سایر ویژگی هایی که هنگام تصمیم گیری باید در نظر داشته باشید دستگاه هایی است که از آن پشتیبانی می کند ، استفاده و قیمت آنها آسان است.

1. بهترین VPN برای اسپانیا: NordVPN

NordVPN به دلیل خدمات عالی که دارد ، اغلب در Cloudward.net در کانون توجه قرار می گیرد. اگر می خواهید از آنها استفاده کنید ، می توانید از این اطلاعات مطمئن باشید که از امنیت عالی آن ، از جمله سرورهای دو هاپ استفاده می کنید ، اطمینان داشته باشید. آنها اساساً دو بار تونل VPN را رمزگذاری می کنند. شما همچنین توسط یک سیاست محکم بدون ورود به سیستم محافظت می شوید.

قبلی

بعد

این شرکت با داشتن بیش از 5،000 سرور در 60 کشور جهان ، گزینه های زیادی برای دور زدن بلوک ها به شما می دهد. 47 اسپانیا در اسپانیا وجود دارد ، بنابراین می توانید به محتوای محدود شده در این کشور نیز دسترسی پیدا کنید.

سرعت خوب است ، اما اگر به یک سرور که خیلی دور است متصل هستید ، کند می شود. به گفته این ، هیچ محدودیتی در میزان استفاده از پهنای باند شما وجود ندارد ، که به NordVPN کمک کرد تا بهترین VPN ما را برای تورنت قطعه برتر کند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

پس از نصب صاف ، باید در عرض چند دقیقه به هم وصل شوید. این قابل استفاده در ویندوز ، macOS ، Android و iOS است.

پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده و ایمیل امکان پذیر است. گفتگوی زنده سریعترین پاسخ است و کارکنان آگاه هستند. همچنین یک پایگاه دانش بزرگ برای شما وجود دارد که اگر می خواهید خودتان سعی کنید مسئله را حل کنید ، نگاه کنید.

انتخاب برنامه ماهانه NordVPN بهترین ایده نیست. این به شما ارزش پول خود را می دهد ، اما خیلی بهتر است برای صرفه جویی در هزینه برای مدت طولانی تر اقدام کنید. اگر آن را امتحان کنید و تصمیم بگیرید که آن را دوست ندارید ، می توانید در 30 روز اول بازپرداخت دریافت کنید.

2. ExpressVPN

ExpressVPN یکی دیگر از موارد دلخواه در Cloudward.net است و کیفیت های مشابهی با NordVPN دارد ، همانطور که می توانید در مقاله سر به سر ما بخوانید. خدماتی که ارائه می دهد بسیار عالی است و از امنیت بسیار خوبی برخوردار است که در صورت نیاز می تواند افزایش یابد. برای اطمینان از اینکه فعالیت های شما در زیر رادار نیز حفظ شود ، یک سیاست دقیق در مورد عدم ورود به سیستم وجود دارد. بررسی ExpressVPN ما را بخوانید تا ببینید چرا ما آن را خیلی دوست داریم.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این شرکت بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان دارد. هرچند که به اندازه برخی از رقبای خود وجود ندارد ، اما دارای وسیع ترین پوشش برای هر یک از بهترین VPN های دیگر ما است. این شامل سرورهای بارسلونا و مادرید نیز می شود ، بنابراین می توانید محتوای اسپانیایی دریافت کنید.

با سرعتی که سریعترین VPN در دسترس است ، مشکلی ندارید و هیچ گونه پهنای باند برای نگرانی وجود ندارد. این ویژگی ها آن را به یک انتخاب خوب برای تورنت و پخش جریانی تبدیل کرده اند ، و به آنها کمک کردند تا در بهترین لیست VPN ما نیز برای پخش قطعه در مرحله اول قرار بگیرند..

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

ExpressVPN دارای مشتریانی با کاربرد آسان است که برای مبتدیان مناسب است اما در صورت آگاهی بیشتر می توانید تنظیمات آنها را تغییر دهید. آنها برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. بعلاوه افزونه های مرورگر برای Firefox ، Chrome و Safari وجود دارد.

می توانید از طریق چت زنده و ایمیل با پشتیبانی مشتری 24/7 تماس بگیرید. گپ زنده سریعترین پاسخ را برای شما به ارمغان می آورد ، اما ایمیل برای راهنمایی بیشتر عمیق است. در هر صورت ، کارکنان دوستانه و آگاه هستند و هدف شما این است که شما را به سرعت مرتب سازی کند.

میزان ماهانه آن در مقایسه با رقبای خود کاملاً بالاست ، اما برای کیفیت خدمات شما ارزش آن را دارد. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید.

3. CyberGhost

CyberGhost از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و رمزگذاری AES 256 بیتی از جعبه خارج است. همچنین دارای سرورهای ایمن مخصوص برای حفاظت بیشتر است. هیچ مشکلی توسط شرکت نگهداری نمی شود و از حفظ حریم خصوصی شما اطمینان می یابد.

بیش از 3000 سرور در 59 کشور وجود دارد ، از جمله 64 نفر در اسپانیا ، که بیشترین چیزی است که ما دیده ایم.

سرعت ها خوب هستند ، اما مانند سایر NordVPN می توانند هنگام اتصال در مسافت های طولانی کند شوند. آنها باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشند ، و هیچ باند پهنای باند در دسترس نیست. بررسی CyberGhost ما به جزئیات بیشتری می رود.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

مشتری های دسک تاپ برای Windows و macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. رابط کاربری اخیراً بروزرسانی شده است که استفاده از آن بسیار بهتر شده است ، اگرچه هنوز ممکن است کمی به آن عادت کنید.

برای مشکلات پیش آمده ، می توانید از پایگاه دانش گسترده برای کمک به حل آنها استفاده کنید. اگر هنوز پس از آن گیر نکردید ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با یکی از اعضای کارمندان صحبت کنید. گپ زنده آن را سریعترین مسیر انجام دهید ، اما برای سؤالات ساده بهترین است. برای سؤالات فنی بیشتر ، بهتر است از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید.

برنامه ماهانه CyberGhost مقرون به صرفه است اما برنامه های دیگر آن در طولانی مدت بهتر انجام می شود. یک آزمایش آزمایشی هفت روزه برای Android و iOS وجود دارد که می توانید از این خدمات استفاده کنید تا مطمئن شوید که از این سرویس راضی هستید. بعلاوه ، ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد که اگر متوجه شدید که آن را دوست ندارید بیشتر از این خط باشد. برنامه ماهانه 14 روز اجازه می دهد ، در حالی که برنامه های طولانی تر 45 روز می دهد.

4- دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی ویژگی هایی را ندارد که سایر ارائه دهندگان انجام می دهند ، اما هنوز هم انتخاب خوبی برای اسپانیا است. امنیت آن قادر است ، اما تنظیم پیش فرض رمزگذاری 128 بیتی است. برای به دست آوردن توصیه شده 256 بیتی ، باید تنظیمات را به صورت دستی تغییر دهید ، اما انجام این کار باعث کند شدن اتصال شما می شود. مانند سایرین ، هیچ پرونده استفاده ای نگهداری نمی شود.

این شرکت بیش از 3000 سرور در 33 کشور جهان دارد. این به اندازه سایر گزینه های ما گسترده نیست ، اما برای دور زدن محدودیت ها کافی است. همچنین دسترسی به Netflix ایالات متحده بسیار خوب است زیرا بیشتر سرورهای آن در ایالات متحده قرار دارند 14 سرور در اسپانیا وجود دارد ، همچنین ، به این معنی که می توانید از آنجا به محتوا دسترسی داشته باشید.

PIA در سرعت عالی است ، اما این به دلیل رمزگذاری سبکتر است که بطور پیش فرض از آن استفاده می کند. همانطور که گفتیم ، اگر شما امنیت را بالا بکشید ، کند خواهد شد. با این وجود ، باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشد و محدودیتی در استفاده از پهنای باند ایجاد نمی کند.

دلایلی دیگر که ما PIA را دوست داریم

می توانید آن را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS تنظیم کنید. مشتری ها سر راست هستند و شما را به سرعت متصل می کنند.

هیچ چت زنده ای وجود ندارد ، که یک روند نزولی است. می توانید از پایگاه دانش موجود یا پشتیبانی ایمیل استفاده کنید. ما در بررسی PIA ما کمک را آزمایش کردیم و در صورت کند بودن پاسخ را کاملاً فهمیدیم.

PIA یکی از بهترین برنامه های ماه به ماه را در بازار داشت اما قیمت آن به طرز چشمگیری بالا رفت. با این کار ، شما هنوز هم می توانید با انتخاب اشتراک بیشتر ، پس انداز کنید و یک ضمانت هفت روزه پول برای آرامش خاطر وجود دارد.

5- VyprVPN

توصیه نهایی ما برای اسپانیا VyprVPN است که از امنیت خوبی برخوردار است و پروتکل Chameleon مخصوص به خود را دارد تا حتی بیشتر محافظت کند. این سیاههها را حفظ نمی کند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که فعالیت های آنلاین شما مخفی نگه داشته می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی VyprVPN ما را بخوانید.

VyprVPN-Server-Selection

این سرور به اندازه سایر گزینه های ما وجود ندارد ، اما بیش از 60 کشور را تحت پوشش خود قرار می دهد ، به این معنی که شما هنوز هم فرصت خوبی برای محدود کردن پیدا کرده اید. بعلاوه ، برای محتوای اسپانیایی سرورهایی در مادرید دارد.

این سریعترین VPN نیست ، اما کمترین سرعت نیست ، و نیازی به نگرانی در مورد محدودیت پهنای باند ندارید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

مشتریان برای بسیاری از دستگاه ها نسخه های دسک تاپ برای ویندوز و macOS و نسخه های موبایل برای Android و iOS در دسترس هستند. رابط تاریخ گذاری شده است ، اما هنوز هم استفاده از آن آسان است.

یک پایگاه دانش مفید برای کمک به شما در حل مشکلات ساده در دسترس است. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با یکی از اعضای پشتیبانی صحبت کنید. این گفته هیچکدام از کمکها عالی نیست.

صفحه اصلی VyprVPN

قیمت ماهانه آن مقرون به صرفه است ، اما با عضویت در برنامه سالانه آن ، پس انداز می کنید. یک آزمایش رایگان وجود ندارد ، اما یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، که باید زمان کافی را برای شما فراهم کند تا ببینید آیا دوست دارید.

افکار نهایی

اکنون می دانید که چرا باید در اسپانیا از یک VPN استفاده کنید و مهمترین ویژگی ها کدام ویژگی ها است. شما باید یکی را انتخاب کنید که دارای امنیت عالی باشد و از حریم شخصی شما احترام بگذارد. همچنین باید دارای یک شبکه سرور بزرگ باشد که می توانید از آن برای دور زدن بلوک ها استفاده کنید ، همچنین دارای سرعت مناسب و کلاه های پهنای باند نامحدود.

ما NordVPN را به عنوان بهترین VPN ما برای اسپانیا انتخاب کرده ایم زیرا از امنیت عالی و شبکه گسترده سرور برخوردار است. این یک انتخاب عالی است ، و با بازپرداخت 30 روزه ، هیچ دلیلی وجود ندارد که نباید آن را امتحان کنید.

اگر در اسپانیا تجربه استفاده از VPN را دارید ، دوست داریم در بخش نظرات زیر درباره آن بشنویم. برای سایر مقالات مفید ، کتابخانه VPN ما را مرور کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map