بهترین VPN برای Snapchat 2020

میلیون ها نفر هر روز از اسنپ چت استفاده می کنند تا عکس ها و فیلم ها را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند. با این وجود ، ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که آنها نتوانند به برنامه دسترسی پیدا کنند. این به احتمال زیاد به دلیل محدودیت هایی در نظر گرفته شده است که در زیر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. به هر دلیلی ، استفاده از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب Snapchat به شما کمک می کند تا از برنامه استفاده کنید..

از زمان تأسیس در سال 2011 ، Snapchat به یک برنامه محبوب رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. این مورد توسط افراد در هر سنی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما بیشترین محبوبیت در نوجوانان است که از آن به عنوان یک روش سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاشتن آنچه در گذشته استفاده می کنند استفاده می کنند..

یکی از ویژگی های اصلی آن به شما امکان می دهد عکس یا فیلم با پیام کوتاه ارسال کنید و یک تایمر برای مدت زمان مشاهده آنها قبل از ناپدید شدن تنظیم کنید. به علاوه ، به نظر می رسد همه ، حداقل ، یک سلفی با گوش های سگ های مرسوم ، مد روز Snapchat یا تاج گل دوست داشتنی دارند که در تلفنشان ذخیره شده است.

Snapchat و سایر رسانه های اجتماعی با وجود تمام ویژگی های اعتیاد آور خود ، اغلب در مدارس ، دانشکده ها و محل های کار مسدود می شوند. ما درمورد چگونگی رفع انسداد اینستاگرام و همچنین بهترین VPN برای مدرسه ، مطلبی داریم ، اگر می خواهید آنها را بخوانید.

این بلوک ها برای اطمینان از تمرکز دانش آموزان و کارمندان در کارشان در کار هستند. اسنپ ​​چت نیز برای به اشتراک گذاشتن مطالب بحث برانگیز انتقاداتی را دریافت کرده و به یک بستر محبوب برای زورگویی تبدیل شده است. به این معنا ، مسدود کردن بخشی از حفاظت نیز هست.

دسترسی به محتوا همچنین ممکن است در بعضی از کشورها به دلیل سانسور شدید که محتویات خاصی را از طرف شهروندانشان مسدود می کند ، پیچیده باشد. این را می توان در بخش هایی از خاورمیانه یافت و چین در لیگ خود با فایروال بزرگ قرار دارد. ممکن است متوجه شوید Snapchat مسدود شده است ، و همچنین به طور کلی رسانه های اجتماعی. برای مثال فقط به بهترین VPN برای ایران نگاه کنید.

این بلوک ها می توانند به دلایل سیاسی یا مذهبی باشند. این آزادی بیان را محدود می کند و با اسنپ چت این تهدید وجود دارد که پست ها پس از مدت زمان مشخصی ناپدید می شوند. این ویژگی باعث می شود تا کاربران از صحبت کردن در ذهن خود کمتر بترسند.

البته به یاد داشته باشید ، این باعث نمی شود کسی قبل از اتمام عکس از پیام شما عکس بگیرد ، بنابراین به آنچه ارسال می کنید توجه داشته باشید.

بهترین VPN برای Snapchat 2020

آنچه بهترین VPN را برای Snapchat ایجاد می کند

هر محدودیتی که داشته باشید ، استفاده از یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN ما در دور زدن آنها به شما کمک می کند. این بدان معنی است که شما نه تنها به اسنپ چت ، بلکه به رسانه های اجتماعی محدود و سایر محتویات نیز دسترسی خواهید داشت. این باعث می شود که به نظر برسید که در جایی هستید که به آنچه می خواهید مشاهده کنید دسترسی دارد.

هنگام انتخاب سرویس برای استفاده با Snapchat ، یک شبکه سرور خوب باید در صدر لیست شما باشد. با اطمینان حاصل کنید که سرورهای زیادی برای انتخاب وجود دارند ، به خصوص نزدیک اگر در کشوری هستید که ممنوع است ، نباید در یافتن یکی از متناسب با نیازهایتان مشکلی داشته باشید.

عامل اصلی دیگر امنیت است. یک شبکه خصوصی مجازی داده های شما از جمله Snapchat را رمزگذاری می کند ، بنابراین افراد دیگر نمی توانند آن را بخوانند. این بدان معناست که مدرسه یا دفتر شما نمی توانند ببینند که شما از خدمات رسانه های اجتماعی استفاده می کنید. این ایده خوبی است که مطمئن شوید VPN سوئیچ kill نیز دارد. در صورت قطع کار ، شما را از اینترنت جدا خواهد کرد.

اگرچه در بسیاری از مناطق موجود است ، وای فای عمومی می تواند خطرناک باشد. رمزگذاری خوب تضمین می کند که اطلاعات شخصی شما از چشمان کنجکاوی دور نگه داشته می شود.

حریم خصوصی شما نیز مهم است. اگر ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که هیچ گونه گزارش را حفظ نمی کند ، سابقه ای را که قبلاً در آن ثبت شده اید ، وجود نخواهد داشت. با توجه به اینکه بیشتر شما Snapchatters با تلفن همراه همراه خواهید بود ، ایده خوبی است که مطمئن شوید ارائه دهنده مشتری را برای دستگاه شما ارائه می دهد.

وسوسه برانگیز بودن سرویس های مجازی VPN ، به ویژه برای نوجوانان و دانش آموزان ، ما آنها را توصیه نمی کنیم. در حالی که برخی از آنها خیلی بد نیستند ، همانطور که می توانید در بهترین بخش خدمات رایگان VPN ما بخوانید ، باید بدانید که برای چه کسانی ثبت نام کرده اید. حتی افراد خوب می توانند محدودیت های پهنای باند آزار دهنده داشته باشند.

مشکل اصلی VPN های رایگان این است که ایمنی شما می تواند در معرض خطر باشد. برخی از آنها بدافزار دارند ، سیاههها را نگه می دارند یا داده های شما را می فروشند. در مورد همه خطرات موجود در بدترین مقاله ارائه دهنده VPN رایگان ما بخوانید.

موارد دیگری که باید در نظر بگیرید سهولت استفاده و سفارشی سازی است. داشتن یک سرویس سریع بسیار مفید است ، به خصوص اگر شما به یک سرور بسیار دور وصل می شوید. شما می خواهید خدمات به مشتریان خوب انجام شود و هر کاری اشتباه انجام شود و در آخر قیمت ها متفاوت باشند ، بنابراین ممکن است تصمیم گیری برای شما باشد.

1. بهترین VPN برای Snapchat: ExpressVPN

ExpressVPN بارها و بارها در Cloudward.net موفق به کسب مقام برتر شده است. خدمات آن در سراسر کشور بسیار عالی است و متناسب با نیاز اکثر مردم است. سرورهای زیادی در 94 کشور پخش شده است ، بنابراین شما نباید مشکلی برای یافتن یکی برای دور زدن آن بلوک ها داشته باشید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این دارای برخی از بهترین امنیت در خارج از کشور به طور پیش فرض است و می تواند افزایش یابد تا احساس امنیت بیشتری داشته باشید. همچنین دارای سوئیچ kill برای ایجاد آرامش بیشتر است. یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود وجود دارد ، بنابراین هیچ سابقه ای از آنچه که تاکنون بوده اید وجود نخواهد داشت..

برای موبایل ویندوز و macOS برنامه های موبایل برای Android و iOS وجود دارد و مشتریهای دسک تاپ در آنها وجود دارد و شما را در هر دستگاهی که دارید ایمن نگه دارید. پس از نصب ، استفاده آسان و انتخابی عالی برای کسانی که تجربه استفاده از VPN را ندارند ، بسیار ساده است زیرا تقریباً همه چیز را برای شما انجام می دهد.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

ExpressVPN یکی از سریعترین VPN های اطراف است ، بنابراین اتصال به مسافت طولانی بسیار عالی است. خدمات مشتری آن چندان سریع نیست ، و سیستم های پشتیبانی سریع تری در جای دیگر وجود دارد.

با این حال ، کارکنان خوشحال هستند که می توانند در پاسخ کامل به آنها کمک کنند. شما می توانید از طریق چت زنده ، که 24/7 یا ایمیل در دسترس است ، با آنها تماس بگیرید ، البته این دوام بیشتر طول می کشد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ExpressVPN ما را بررسی کنید.

ExpressVPN گران است ، به خصوص برای افرادی که بودجه سخت دارند ، اما ، برای استاندارد خدمات شما دریافت می کنید ، ارزش آن را دارند. ثبت نام برای مدت زمان طولانی باعث صرفه جویی در هزینه های شما خواهد شد ، اما اگر کمی احساس ناراحتی در این زمینه انجام دهید ، می توانید از ضمانت 30 روزه پس انداز پول خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که ابتدا از آن راضی هستید.

2. NordVPN

NordVPN یکی دیگر از ارائه دهندگان عالی است که اغلب در مقالات ما توصیه می شود. این شبکه سرور خوبی دارد و در هنگام عبور از محدودیت ها ، گزینه های زیادی را برای شما انتخاب می کند. این سرویس از جمله امن ترین هاست ، با داشتن رمز رمزگذاری دو هاپ باعث می شود این ارتباط حتی بیشتر شود.

قبلی

بعد

این قابل مقایسه تر از ExpressVPN است ، اما اطمینان حاصل کنید که قبل از لمس کردن چه کاری انجام می دهید. اگر VPN از کار بیفتد و هیچ سیاهه ای از فعالیت شما نماند ، سوئیچ kill برای حفظ امنیت شما ارائه شده است.

شما می توانید آن را در اندروید یا iOS نصب کنید و مانند ExpressVPN نیز برای رایانه های ویندوز و macOS مشتری دارد. راه اندازی ساده است و می توانید در عرض چند دقیقه به هم وصل شوید. مشتری طرح خوبی دارد و استفاده از آن نیز آسان است.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN سرعت مناسبی دارد ، اما می تواند در مسافت های طولانی کند شود. زمان تغییر سرور آن بسیار سریعتر از زمان ExpressVPN است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بررسی کنید.

راهنما از طریق گزینه های چت زنده و گزینه های ایمیل آماده است. پاسخ ها سریع هستند ، با سریعترین نتیجه از چت زنده ، و کارکنان مفید و کامل هستند. اگر ترجیح می دهید ، می توانید به پایگاه دانش مفید نگاه کنید تا ببینید که آیا می توانید مسئله را خودتان حل کنید.

این قیمت ماهانه مقرون به صرفه است ، اما گرفتن اشتراک بیشتر از کیف پول شما بسیار مهربان است. اگر می خواهید قبل از ارتکاب آن را امتحان کنید ، می توانید از بازپرداخت 30 روزه خود استفاده کنید.

3. VyprVPN

در مرحله بعد VyprVPN قرار دارد که شبکه خوبی در 64 کشور جهان دارد. تعداد واقعی سرورها از گزینه های دیگر ما کمتر است. هنوز باید برای دسترسی به اسنپ چت به اندازه کافی انتخاب کنید. از امنیت فوق العاده ای برخوردار است و پروتکل رمزنگاری آفتاب پرست آن بر روی آن ساخته شده است. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی VyprVPN ما کسب کنید.

این شامل سوئیچ kill نیز می شود ، بنابراین در صورت عدم موفقیت VPN لازم نیست نگران نشت اطلاعات خود باشید. مانند سایرین ، سیاههها را حفظ نمی کند ، بنابراین می توانید با اعتماد به نفس گپ بزنید.

VyprVPN برنامه های تلفن همراه را برای اندروید و iOS ارائه می دهد که استفاده از آنها آسان است. همچنین برای ویندوز و macOS دارای مشتری دسک تاپ است ، اما چیدمان آنها می تواند بهبود یابد. گفته شد ، آنها آنچه را که باید انجام دهند انجام می دهند.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

سرعت خوب است ، اما بعضی اوقات می تواند کند شود. در صورت بروز مشکلات ، می توانید برای راهنمایی به بخش سؤالات متداول مراجعه کنید. در صورت عدم موفقیت ، چت زنده و ایمیل برای تماس با پشتیبانی در دسترس هستند. گفتگوی زنده سریعترین گزینه است ، اما اگر مشکل فنی کاملی دارید ، از طریق ایمیل پاسخ بسیار بهتری دریافت خواهید کرد.

صفحه اصلی VyprVPN

قیمت گذاری VyprVPN بد نیست و دارای مدت زمان بازپرداخت 30 روزه است ، بنابراین باید زمان زیادی را برای دیدن دوست دارید؟.

4. CyberGhost

انتخاب بعدی ما CyberGhost است. این شبکه از سرورهای خوبی در 58 کشور جهان برخوردار است. این باید بیش از حد کافی باشد تا بتوانید محدودیت های Snapchat را محدود کنید. امنیت عالی است اما به اندازه سایرین قابل تنظیم نیست. اگرچه این امنیت برای امنیت بیشتر سوئیچ kill دارد و در اینجا هیچ پرونده ای نگهداری نمی شود.

CyberGhost برای Android ، iOS ، Windows و macOS در دسترس است. رابط کاربری اخیراً به روز شده است ، اما هنوز هم استفاده از آن آسان است و می بینید که در کجا باید قرار بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی کامل CyberGhost را بررسی کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

سرعت خوب است ، اما می تواند در مسافت های طولانی کند شود. یک پایگاه دانش گسترده وجود دارد که باید به حل مشکلات متداول کمک کند. پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده یا ایمیل امکان پذیر است. گپ زنده به شما پاسخ سریع تری می دهد و کارکنان مفید هستند و پاسخهای کاملی را ارائه می دهند.

برنامه ماهانه مقرون به صرفه است ، اما ، مانند سایر افراد ، ثبت نام برای یک برنامه طولانی مدت در پایان بسیار ارزان تر است. اگر قبل از تصمیم نهایی در Android یا iOS هستید ، می توانید از آزمایش هفت روزه استفاده کنید. ضمانت برگشت پول نیز برای آرامش بیشتر شما وجود دارد.

5. TorGuard

آخرین ، اما نه مهم ، TorGuard وجود دارد. این ارائه دهنده بزرگ دیگری است که سرورها در بیش از 50 کشور جهان پخش شده اند و گزینه های زیادی را برای دستیابی به بلوک های مختلف به شما ارائه می دهند نسبت به ارائه دهندگان دیگر ایمن و قابل پیش بینی تر است ، بنابراین افرادی که دارای دانش فنی هستند ممکن است آن را ترجیح دهند.

torguardclientarea

مانند سایر گزینه های ما ، اگر VPN متوقف شود ، اتصال شما به اینترنت را قطع می کند. بعلاوه ، این سیاست عدم ورود به سیستم است ، بنابراین نیازی نیست که نگران این موضوع باشید.

شما می توانید TorGuard را در Android و iOS نصب کنید ، اما تنظیم اولیه می تواند یک درد باشد. مشتری برای ویندوز و macOS نیز در دسترس هستند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها در بررسی TorGuard ما بخوانید.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

سرعت خوب است ، اما می تواند با TorGuard متفاوت باشد و امنیت بالاتر نیز می تواند باعث کاهش آنها شود. اگر به کمک نیاز دارید ، گفتگوی زنده در دسترس است ، اما باید بدانید که همیشه کارمندان آن نیستند. اگر به این نتیجه نرسید ، مجبور خواهید بود پیامی بگذارد و شخصی از طریق ایمیل به شما بازگردد. اگر دوست دارید در رفع این مشکل تلاش کنید منابع آنلاین وجود دارد.

صفحه اصلی TorGuard 2017

قیمت هر ماه شیب دار است ، اما در صورت انتخاب اشتراک بیشتر هزینه هزینه قابل توجهی کاهش می یابد. می توانید از ضمانت برگشت هفت روزه پول استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که ابتدا از این سرویس خوشحال هستید.

افکار نهایی

اکنون که می دانید چگونه می توانید محدودیت هایی را برای جلوگیری از دسترسی به Snapchat بدست آورید ، امیدواریم که ما به شما کمک کنیم یک ارائه دهنده مناسب را از بررسی های VPN ما انتخاب کنید تا این کار را انجام دهید. داشتن شبکه مناسب سرورها در هر مکان ممکن بهترین گزینه است. هرچه بیشتر در دسترس باشد ، شانس بیشتری برای دور زدن محدودیت ها خواهید داشت ، به خصوص اگر توسط کشوری که در آن قرار دارید تعیین کنید.

ایمنی آنلاین شما نیز باید در اولویت قرار داشته باشد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که دارای رمزگذاری خوب ، سوئیچ kill است و سابقه ای از اقدامات شما را حفظ نمی کند. همچنین برای هر دستگاهی که استفاده می کنید به مشتری نیاز دارد.

ExpressVPN با شبکه گسترده سرور و امنیت عالی ، برنده ماست. این یک سرویس عالی همه جانبه است و ارزش پول دارد. به یاد داشته باشید ، می توانید قبل از خرید با 30 روز ضمانت پس انداز پول امتحان کنید.

اگر در حین نصب بلوک تجربه دسترسی به اسنپ چت را دارید ، در نظرات زیر با ما بگویید. ما دوست داریم در مورد آن بشنویم. بایگانی VPN ما مقالات جالب تری برای خواندن دارد ، چرا نگاهی نمی اندازیم؟ ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me