بهترین VPN برای Skype 2020: اتصال VoIP خود را ایمن کنید

اسکایپ بهترین قسمت از 20 سال گذشته است و تقریباً هر دستگاه مجهز به اینترنت با تلفن های صوتی و تصویری رایگان میلیون ها کاربر را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، نقص امنیتی باعث شده است تا کاربران به دنبال حفاظت بیشتری باشند و حتی در بعضی از کشورها خدمات مسدود می شوند. بهترین VPN ما برای انتخاب اسکایپ به شما کمک می کند تا به این سرویس دسترسی داشته باشید و در حین انجام این کار از آن محافظت کنید.

اگر به رفع سریع نیاز دارید ، بهترین شرط شما نصب ExpressVPN است. این بهترین اسکایپ VPN به دلیل پوشش سرور ، سرعت سریع و امنیت عالی است. با استفاده از آن ، می توانید به کشوری وصل شوید که اسکایپ به صورت رایگان در دسترس باشد. بعلاوه ، تمام ترافیک شما رمزگذاری و پنهان خواهد شد و اتصال شما رهگیری یا پایش نخواهد شد.

افراد و مشاغل به طور یکسان از اسکایپ یا سایر سرویسهای صوتی از طریق پروتکل اینترنت (VoIP) استفاده می کنند تا مکالمات یک به یک و گروهی یا گپ های ویدیویی را بصورت آنلاین انجام دهند. همچنین می تواند برای ارسال پیام های فوری یا به اشتراک گذاری فایل ها مورد استفاده قرار گیرد. استفاده رایگان است و فقط در صورت استفاده از ویژگی های حق بیمه آن ، از قبیل پست صوتی یا پیام های متنی و تماس های خارج از اسکایپ ، هزینه آن صرف می شود.. 

با این حال ، در بسیاری از کشورها ، اسکایپ یا محدود یا کاملاً ممنوع است. چند دلیل برای آن وجود دارد – که بعداً در این مقاله به آنها خواهیم رسید – نکته مهم این است که استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی مناسب می تواند به شما در دسترسی ایمن به خدمات کمک کند. در این مقاله ، ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید بهترین VPN را برای خدمات انتخاب کنید ، چرا به VPN نیاز دارید و چرا استفاده از VPN رایگان ایده خوبی نیست.

بهترین VPN برای اسکایپ

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. دسترسی به اینترنت خصوصی
  5. VyprVPN

1. ExpressVPN

ExpressVPN اغلب به عنوان برترین VPN در مقالات ما رأی می گیرد ، اما به دلایل خوبی است. این بهترین عملکرد در اکثر تست های ما است و تمام معیارهای مورد نیاز برای یک VPN مناسب برای اسکایپ را رعایت می کند. 

دارای بیش از 3000 سرور است که 94 کشور را پوشش می دهد ، بنابراین شما نباید در یافتن یکی از دسترسی های اسکایپ مشکلی داشته باشید. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد ، به این معنی که شما تماس میانی را قطع نخواهید کرد ، و سریعترین VPN است که ما تا به امروز آزمایش کرده ایم. این دو ویژگی به ExpressVPN کمک کردند تا بهترین VPN ما را برای پخش و بهترین VPN برای مقایسه Netflix کسب کند..

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

امنیت ExpressVPN بسیار عالی است ، حتی بهترین انتخاب برای بهترین VPN ما در قطعه چین. به طور پیش فرض ، از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند ، که استاندارد پیشنهادی است. همچنین توسط یک سوئیچ kill که به طور خودکار فعال است ، محافظت می شود. شما می توانید آن را خاموش کنید ، اما ما آن را توصیه نمی کنیم. یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود وجود دارد.

اگر مبتدی باشید ، ExpressVPN به دلیل رابط کاربری آسان ، گزینه خوبی است. پس از بارگیری آن ، به راحتی می توانید به کدام کشوری که می خواهید به آن متصل شوید و به سرعت به یک سرور در آنجا وصل شوید ، انتخاب کنید. این قابل استفاده در ویندوز ، macOS ، Android و iOS است. برای اطلاعات بیشتر درباره آن ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

متأسفانه ، قیمت ExpressVPN همان اندازه سایر ویژگی های آن کف زدن نمی کند. گران است. این گفته ، برای پول خود پول زیادی می گیرید ، و نمی توانید سرعت یا ثبات آن را ضرب کنید. بعلاوه ، با ثبت نام برای برنامه طولانی تر می توانید پس انداز کنید ، و 30 روز ضمانت برگشت پول برای بازگشت.

2. NordVPN

NordVPN یکی دیگر از مدعیان برتر حلقه VPN است و با برنده ما قابل مقایسه است ، همانطور که می توانید در قطعه ExpressVPN vs NordVPN ما بخوانید. با این حال ، به دلیل مشکلات سرعت در صدر جدول از دست می دهد. 

دارای سرورهای بیشتری نسبت به ExpressVPN ، بیش از 5000 در استخر آن است ، اما با ذکر 58 کشور ، پوشش کاملاً یکسانی ندارد. این چیزی نیست که باید در آن خراب شوید و برای یافتن سروری که با اسکایپ کار می کند باید باشد. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

از نظر سرعت ، NordVPN به طور کلی سریع است ، اما اگر به سرور بسیار دور وصل می شوید ، می تواند کند باشد. با این حال ، شما به پهنای باند نامحدود می رسید.

وزارت امنیت جایی است که NordVPN واقعاً می درخشد. از رمزگذاری AES 256 بیتی مستقیماً خارج از جعبه استفاده می کند ، اما می توانید از سرورهای دو هاپ آن نیز استفاده کنید ، که اساساً لایه دیگری از رمزگذاری را به اتصال شما اضافه می کنند. سوئیچ کشتار نیز وجود دارد ، و هیچ مشکلی را در آن نگه نمی دارد. جای تعجبی نیست که NordVPN بهترین VPN ما برای تورنت است.

NordVPN را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS با رابط کاربرپسند استفاده کرد. برای به دست آوردن تصویر بهتر ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

اگر به یک ارائه دهنده سازگار با کیف پول نیاز دارید و می توانید سرعت سریع و مداوم ExpressVPN را قربانی کنید ، NordVPN بهترین چیز بعدی است. ارزش خوبی برای پول شما ارائه می دهد. بعلاوه ، اگر برنامه ای طولانی تر از برنامه ماهانه خود را انتخاب کنید ، در پایان پول صرفه جویی می کنید. در صورت تغییر نظر ، یک پنجره بازپرداخت 30 روزه نیز وجود دارد.

3. CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از خدمات عالی است که به نظر می رسد با هر بروزرسانی بهتر می شود. شبکه سرور آن شبیه به NordVPN است ، با بیش از 5000 در 89 کشور جهان. این اعداد تمایل به تغییر زیادی دارند ، اما همیشه در این حد است. بعلاوه ، با هزینه ناچیز ، می توانید از سرورهای NoSpy CyberGhost استفاده کنید ، که خارج از 14 چشم قرار دارند و با سخت افزار برتر تنظیم شده اند.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

سرعت آن سریع است ، اما دوباره مانند NordVPN می توانند در مسافت های طولانی کند شوند (برای مقایسه کلی ، قطعه NordVPN vs CyberGhost را بخوانید). هیچ باند پهنای باند برای نگرانی وجود ندارد ، و سیاست عدم ورود به سیستم در حال انجام است ، بنابراین فعالیت های آنلاین شما ثبت نمی شوند.

امنیت خوب است و از رمزگذاری AES 256 بیتی از get-go استفاده می کند. یک سوئیچ kill نیز موجود است ، فقط CyberGhost کمی متفاوت از سایر عکس های ما است – برای همیشه فعال است ، بنابراین شما نمی توانید آن را کنترل کنید. از یک طرف ، خوب است زیرا لازم نیست نگران روشن کردن آن باشید. از طرف دیگر ، خوب است که حداقل این گزینه را داشته باشیم.

می توانید CyberGhost را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کنید. رابط کاربری آن در ابتدا کمی عجیب است ، اما هنگامی که به آن عادت کردید ، استفاده از آن بسیار آسان است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی CyberGhost ما بخوانید.

قیمت CyberGhost بد نیست ، اگرچه گزینه ماهانه مقرون به صرفه ترین گزینه نیست. با عضویت برای یک دوره طولانی تر ، می توانید پس انداز کنید. 

کاربران Android و iOS می توانند از آزمایش آزمایشی هفت روزه خود استفاده کنند ، در حالی که کاربران دسک تاپ فقط یک روز دریافت می کنند. این ضمانت بازپرداخت پول دارد ، اما این برای 14 روز در برنامه ماهانه و 45 روز برای برنامه های طولانی تر است.

4- دسترسی به اینترنت خصوصی

بعد دیگر دسترسی به اینترنت خصوصی است که یک سرویس عالی و بدون نقص است. این سرویس بیش از 3000 سرور دارد ، اما آنها فقط 29 کشور را شامل می شوند و بیشتر آنها در ایالات متحده هستند. این باید هنوز هم برای دسترسی به اسکایپ کافی باشد ، اما هیچ کجا تقریباً در همان سطح با انتخاب های دیگر ما نیست.. 

pia-slider1

pia-slider2

pia-slider3

pia-slider4

pia-slider5

قبلی

بعد

PIA دارای پهنای باند نامحدود است و سرعت آن سریع است اما متناقض است. به علاوه ، بسیاری از سرعت آن به دلیل این واقعیت است که آن را با رمزنگاری سبکتر نصب می کند. به طور پیش فرض ، از رمزگذاری 128 بیتی AES استفاده می کند ، اما برای محافظت بهتر ، توصیه می کنیم آن را به AES 256-bit افزایش دهید. سوئیچ kill نیز با سرویس درج شده است.

این حریم خصوصی شما را با یک سیاست سختگیرانه از عدم ثبت احترام می گذارد و ثابت کرده است که در کنار آن بایستید ، همانطور که می توانید در بررسی PIA ما بخوانید.

با Windows، macOS، Android و iOS سازگار است و به دلیل داشتن مشتری مناسب ، بهترین VPN برای لینوکس است. استفاده از رابط کاربری پس از راه اندازی آسان است ، اما به سینی گره خورده است ، بنابراین می تواند کمی آزار دهنده باشد. منوی تنظیمات در یک پنجره جداگانه باز می شود.

PIA یکی از ارزانترین VPN های موجود در بازار است که از خدمات آن کاسته نمی شود. این یک برنامه در طول مدت زمان طولانی ارائه می دهد ، با مدت طولانی تر تخفیف بیشتری دارد. یک دوره بازپرداخت هفت روزه وجود دارد ، در صورتی که شما آن را دوست ندارید.

5- VyprVPN

آخرین انتخاب ما VyprVPN است که یک VPN مناسب و معقول است که از نظر امنیتی بسیار مهم است. یکی از دلایلی که آخرین بار وجود دارد عدم گسترش سرور آن است. اعلان می شود ، سرورهای آن بیش از 60 کشور را پوشش می دهند ، اما تعداد کل آن کمتر از 1000 سرور است. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

هنوز باید بتوانید یک سرور مناسب برای اسکایپ پیدا کنید ، اما سرعت آن مسئله دیگری است. اگرچه آنها برای اکثر فعالیت ها خوب هستند ، اما در مقایسه با سایر گزینه های ما ، این کند است. اگرچه پهنای باند نامحدودی به دست می آورید.

در مورد محافظت و حفظ حریم خصوصی ، شما تحت تأثیر امنیت عالی و قابل تنظیم قرار دارید. پروتکل های مختلفی برای انتخاب وجود دارد که یکی از آنها پروتکل Chameleon خود VyprVPN است ، که اساساً باعث می شود اینگونه به نظر برسد که حتی از VPN استفاده نمی کنید. سوئیچ kill نیز شامل می شود و شرکت اطلاعاتی را حفظ نمی کند. 

اگرچه این مقاله برای افرادی که از اسکایپ استفاده می کنند ، طراحی شده است ، اما فکر می کنیم باید به خوانندگان آگاهانه درباره حفظ حریم خصوصی بگوییم که گلدن قورباغه ، شرکتی در پشت VyprVPN ، همچنین دارای خدمات اضافی برای حفظ حریم خصوصی است.. 

یکی از این برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده آن ، Cyphr است. استفاده رایگان و آسان است – فقط باید اطمینان حاصل کنید که شخصی که با شما در تماس است نیز استفاده می کند.

می توانید از VyprVPN در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. این نرم افزار دارای برخی از بهترین برنامه های موبایل است که آن را به یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب های اندرویدی تبدیل می کند. رابط کاربری آن کمی تاریخ دار است ، اما استفاده آن آسان است ، همانطور که می توانید در بررسی VyprVPN ما بخوانید.

قیمت VyprVPN بستگی به بسته شما می خواهد. طرح استاندارد با سه اتصال همزمان همراه است ، اما طرح Premium با پنج اتصال و استفاده از پروتکل Chameleon آن همراه است. برنامه های طولانی تر آن را مقرون به صرفه تر می کنند و 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد.

چگونه بهترین VPN را برای اسکایپ انتخاب کردیم

انتخاب VPN برای اسکایپ موردی نیست که آیا وی می تواند به این سرویس دسترسی پیدا کند ، زیرا Skype افرادی را که از VPN استفاده می کنند مسدود نمی کند. آنچه شما نیاز دارید یک VPN است که می تواند شما را از طریق بلوک های خاص کشور یا ممنوعیت اسکایپ دور کند ، و مواردی که شما را در این کار ایمن نگه می دارد. به همین دلیل باید معیارهای زیر را رعایت کند. 

شبکه سرور

اگر در کشوری هستید که دسترسی به این سرویس را مسدود می کند ، باید بتوانید به کشوری وصل شوید که در آن در دسترس باشد. با انتخاب یک VPN که سرور گسترده ای دارد ، به خودتان فرصت می دهید که آن بلوک را دور بزنید. 

مهمتر از آن ، شاید بخواهید در بسیاری از مناطق مختلف دنیا با افراد تماس بگیرید و یک شبکه بزرگ سرور به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

سرعت و پهنای باند

برای اطمینان از بهترین ارتباط ممکن ، باید مطمئن شوید که یک VPN با سرعت سریع انتخاب کرده اید. اگر اینگونه نباشید ، کیفیت تماس شما می تواند رنج ببرد. وضوح تصویری می تواند ضعیف باشد و شما می توانید تاخیر را تجربه کنید. شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که از پهنای باند کافی برخوردار است ، بنابراین نمی توانید تماس میانی را قطع کنید.

امنیت

اکنون که از ویژگی هایی که به شما کمک می کند به اسکایپ دسترسی پیدا کنید ، گذشته ایم ، در مورد امنیت صحبت خواهیم کرد. مهم این است که یک VPN را با امنیت خوب انتخاب کنید ، به خصوص اگر در کشوری هستید که دسترسی به VoIP را غیرقانونی می کند. 

امنیت خوب شما را از چشم کنجکاو پنهان می کند ، بنابراین هیچ کس نمی داند که شما حتی از این سرویس استفاده می کنید. رمزگذاری قوی برای محافظت از اهمیت حیاتی برخوردار است ، و VPN باید از AES 256 بیتی به عنوان استاندارد استفاده کند ، یا حداقل به شما اجازه دهد آن را به آن تغییر دهید. برای دستیابی به آن امنیت ، باید سوئیچ kill باشد که در صورت عدم موفقیت VPN ، اتصال شما را قطع می کند و شما و داده های خود را ایمن نگه می دارد.

حریم خصوصی

حریم خصوصی شما به همان اندازه مهم است. اگر VPN را انتخاب کنید که سیاست سختگیری درمورد آن را ندارد – یا حتی حتی می گوید که این کار را انجام می دهد اما به آن احترام نمی گذارد – می توانید وارد یک وضعیت آشفتگی شوید. 

سیاست عدم ورود به سیستم به این معناست: شرکت نتواند فعالیتهای آنلاین شما را ثبت کند. اگر آنها این کار را کرده اند و مقامات از آنها خواسته اند ، می توانند اطلاعاتی را که شامل همه کارهایی است که به صورت آنلاین انجام داده اید ، تحویل دهند.

چرا برای Skype به VPN احتیاج دارم؟?

اگرچه اسکایپ فقط خدماتی است که شما را قادر می سازد به صورت آنلاین با دوستان ، خانواده یا همکاران خود تماس برقرار کنید ، دلایل مختلفی وجود دارد که چرا باید یا باید آن را از VPN استفاده کنید..

بلوک و ممنوعیت کشور

اولا ، بسیاری از کشورها استفاده از خدمات VoIP از جمله اسکایپ را ممنوع اعلام کرده اند. چین – چه رسد به کره شمالی – نمونه ای عالی از آن است. 

هرگونه محتوا یا خدمات غربی تقریباً توسط فایروال بزرگ چین ممنوع است و نسخه های خاص آن کشور جایگزین می شود. به عنوان مثال ، Renren نسخه چینی فیس بوک است ، و WeChat پاسخ آنها به واتس اپ است. 

VoIP در آنجا کاملاً ممنوع نیست ، اما فقط به شما امکان می دهد از خدمات چینی استفاده کنید ، که احتمالاً به شدت مورد نظارت قرار می گیرند. تلاش برای دسترسی به یک سرویس ممنوعه ، مانند اسکایپ ، در کشوری که شهروندان خود را کنترل کند ، ایده بد است. دولت آن در حال مشاهده هر حرکتی است که بصورت آنلاین و آفلاین انجام می شود ، بنابراین استفاده از VPN برای پوشش دادن آهنگ های دیجیتالی شما یک ضرورت است. 

نه تنها این ، بلکه اگر سعی می کنید Skype را در حالی که در چین بدون VPN در چین است بارگیری کنید ، به احتمال زیاد با نسخه چینی سازگار هستید که مطابق با دولت چین است ، به این معنی که تحت نظارت است.

عمان و کویت از جمله کشورهایی هستند که استفاده از خدمات VoIP را نیز ممنوع اعلام کرده اند. در سایر کشورها ، مانند بلیز و برزیل ، VoIP صاف نیست بلکه ممنوع است. ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) دسترسی به برخی سرویس ها را مسدود می کنند و فقط به مردم این امکان را می دهند تا از مزایای خود استفاده کنند. 

در شرایط دیگر ، دولت می تواند درخواست کند که چنین خدماتی مسدود شود مگر آنکه متعلق به دولت باشد. از این طریق ، آنها می توانند ارتباطات افراد را تحت نظر بگیرند.

نقص امنیتی Skype

یکی دیگر از دلایل استفاده از VPN با اسکایپ این است که اگرچه تماس ها و پیام های آن رمزگذاری شده است ، اما آنها محافظت نهایی ندارند. 

پیام ها به طور مرتب برای اثبات کلاهبرداری اسکن می شوند ، این تنها بدان معنی است که سرویس قادر به رمزگشایی آنهاست. این نشان می دهد که پیامهای خصوصی شما کاملاً خصوصی نیستند ، و اگر مقامات می خواستند به آنها دسترسی پیدا کنند ، فقط نیاز به درخواست آن دارند. 

ما نمی توانیم صددرصد مطمئن باشیم که یک VPN می تواند مایکروسافت را از شناسایی شما متوقف کند ، از آنجا که مجبور به ایجاد یک حساب کاربری هستید ، اما به شما در حفظ حریم خصوصی کمک می کند و شما را از منابع خارجی محافظت می کند.

آیا می توانم از VPN رایگان برای اسکایپ استفاده کنم?

همه VPN های رایگان بد نیستند (نگاهی به بررسی Windsscrib ما و بررسی TunnelBear ما بیندازید) ، اما بسیاری از VPN های رایگان که خود را به خوبی تبلیغ می کنند ، جایی در این بیانیه نیستند. 

بدترین قطعه ارائه دهنده VPN رایگان ما برای بالا بردن ابروهای شما کافی است ، اما به طور خلاصه ، برخی از این VPN ها که ادعا می کنند رمزگذاری عالی دارند یا از سرعت رمزگذاری کمتری استفاده می کنند یا بدتر از همه ، هیچ کدام نیستند. این امر در بعضی از کشورها بسیار بد خواهد بود ، و توصیه می کنیم از مواردی که از این امر مطمئن نیستید خودداری کنید.

سایر VPN ها به راحتی ظاهر زیبایی دارند و به جای اینکه از شما محافظت کنند ، داده های ترافیک شما را به ازای برخی دلار به شرکت های دیگر می فرستند. 

بعلاوه ، برخی از به اصطلاح VPN ها عمداً از بدافزار رها شده اند و به محض نصب آن ، بیش از برخی موارد مربوط به حفظ حریم خصوصی برای حل کردن باقی مانده اید (فکر می کنید یک آنتی ویروس مناسب می تواند کمک کند).

افکار نهایی

اگر در کشوری هستید که دسترسی به اسکایپ را ممنوع یا ممنوع می کند ، امیدواریم که ما به شما کمک کنیم VPN را انتخاب کنید که بتواند شما را به آنجا ببرد. در غیر این صورت ، حالا باید بدانید که چرا VPN برای حفظ حریم خصوصی و امنیت ضروری است. دلیل نیاز شما به هرچه که باشد ، حتماً آن را دارای شبکه سرور خوب و سرعت سریع و همچنین امنیت عالی برای حفظ امنیت خود داشته باشید.

ExpressVPN بهترین VPN برای اسکایپ است. این سرویس دهنده در 94 کشور جهان ، سرعت فوق العاده سریع و امنیت درجه یک و همچنین یک سیاست حفظ حریم خصوصی سختگیرانه است. چرا با ضمانت 30 روزه برگرداندن پول آن را امتحان نکنید?

آیا از VPN برای Skype استفاده کرده اید؟ در صورت وجود ، درباره تجربه خود در بخش نظرات در زیر بگویید. سایر مقالات VPN ما را نیز در اینجا قرار دهید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me