بهترین VPN با IP های اختصاصی در سال 2020: دور زدن لیست سیاه

اگرچه ارائه دهندگان خدمات اینترنت یک آدرس IP منحصر به فرد را به هر دستگاهی که وصل می شوید اختصاص می دهند ، در بیشتر موارد پویا خواهد بود ، به این معنی که می تواند هر بار که به شبکه وصل می شوید تغییر کند. VPN ها IP های پویا را نیز اختصاص می دهند ، اما آنها با کاربران دیگر به اشتراک گذاشته می شوند. 

IP اختصاصی استاتیک است. تغییر نخواهد کرد و فقط به شما اختصاص داده شده است. آنها می توانند در بسیاری از شرایط ، مانند دور زدن موانع در حال حرکت ، مفید باشند. به علاوه ، آنها نسبت به آدرس IP مشترک ، قابلیت اطمینان و ثبات بیشتری را ارائه می دهند ، و بیشتر ارائه دهندگان VPN آنها را به عنوان افزودنی ارائه می دهند. 

اگر به طور کلی ناسازگاری نیستید ، بهتر است اگر به جلو بروید و NordVPN را نصب کنید. این یک VPN عالی همه جانبه با گزینه های مناسب و اختصاصی IP است. 

NordVPN همچنین امنیت بسیار خوبی دارد ، دقیقاً مانند مطمئن ترین VPN ، ExpressVPN ، همانطور که می توانید در مقایسه ExpressVPN ما در مقابل NordVPN بخوانید. با این حال ، ExpressVPN به دلیل اینکه آدرس های IP اختصاصی را ارائه نمی دهد ، در این مقاله جایگاهی کسب نمی کند.

خواندن را برای توصیه های شبکه خصوصی مجازی ادامه دهید. به علاوه ، ما تفاوت IP های پویا ، استاتیک و اختصاصی ، مزایا و مضرات داشتن یک IP اختصاصی و چه معیارهایی را که باید در یک IP VPN اختصاصی جستجو کنید ، توضیح خواهیم داد.

بهترین VPN با IP اختصاصی

  1. NordVPN
  2. CyberGhost
  3. آستریل
  4. VPNArea
  5. تورگارد

1. NordVPN

اگر بعد از یک آدرس IP اختصاصی باشید ، NordVPN یک انتخاب عالی است. می توانید از طریق IP در ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان ، هلند و فرانسه انتخاب کنید. 

هر آدرس IP اختصاصی 70 دلار در هر سال ، همراه با اشتراک NordVPN شما هزینه دارد. هزینه پیش فرض تنها قیمتی است که می توانیم ببینیم ، بنابراین اگر بعد از یک صورتحساب ماهانه هستید ، باید به گزینه دوم ما بروید ، CyberGhost.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

همراه با IP اختصاصی شما ، NordVPN بسیاری از ویژگی های دیگر را ارائه می دهد. این یک سرویس قابل اعتماد است و شما با برخی از بهترین امنیت در بازار محافظت می شوید. 

بعلاوه ، علاوه بر هزاران سرور معمولی NordVPN ، می توانید از سرورهای دو هاپ آن نیز برای محافظت بیشتر استفاده کنید. یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

سرعت خوبی دارد ، اگرچه در اتصال به سرورهای دوردست می توانند کندتر شوند. شما به پهنای باند نامحدودی دسترسی پیدا می کنید ، و این امکان را دارد که به اکثر سیستم عاملهای جریان وارد شوید ، و این مقام دوم را در بهترین VPN ما برای پخش قطعه کسب کنید. علاوه بر این ، استفاده از آن آسان است ، و می توانید آن را بر روی شش دستگاه به طور هم زمان نصب کنید ، از جمله Windows ، macOS ، Android و iOS.

همراه با 70 دلار سالانه برای یک IP اختصاصی NordVPN ، باید هزینه اشتراک اولیه را نیز بپردازید ، و خوشبختانه ارزش خوبی برای پول دارد. شما در برنامه های بلند مدت آن بهترین قیمت را دریافت می کنید ، البته با توجه به اینکه حداقل یک سال با IP استاتیک نیاز دارید عالی است. با این وجود ، اگر دوست ندارید ، یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، و می توانید با استفاده از cryptocurrency بپردازید.

2. CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از ارائه دهندگان مناسب و معقول VPN است که می تواند یک آدرس IP اختصاصی را در ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه ، آلمان و کانادا به شما ارائه دهد. اضافه کردن یکی هزینه 5 دلار اضافی در هر ماه به اشتراک عادی شما خواهد بود. پس از خرید یکی ، در برنامه “موارد دلخواه” در برنامه CyberGhost قرار می گیرد ، بنابراین می توانید به راحتی تغییر دهید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و گزارش ها را حفظ نمی کند. در صورت نیاز به اتصال به یک کشور دیگر و همچنین سرورهای جریان و تورنت آن ، به شبکه سرور عظیم آن نیز دسترسی خواهید داشت. سرعت آن سریع است ، اگرچه می تواند در مسافت های طولانی کندتر عمل کند ، مانند NordVPN. محدودیت های پهنای باند وجود ندارد و این قابلیت دسترسی به تمام سیستم عامل های جریان را دارد. 

CyberGhost حداکثر هفت اتصال همزمان را امکان پذیر می سازد ، و با همه سیستم عامل های اصلی سازگار است و یک رابط کاربری آسان برای همه آنها را فراهم می کند. در بررسی CyberGhost بیشتر بخوانید و ببینید که چگونه آن را با انتخاب برتر ما در قطعه NordVPN vs CyberGhost مقایسه می کنیم.

این سرویس VPN ارزان قیمت است و برخلاف NordVPN ، نرخی از ماهانه دریافت می کند. با این حال ، اشتراک منظم با برنامه های طولانی تر ارزان تر عمل می کند ، و اگر یکی از آن ها را انتخاب کردید ، باید کل هزینه های IP اختصاصی CyberGhost را بصورت پیش پرداخت بپردازید.

اگر فقط می خواهید این سرویس را بررسی کنید ، یک آزمایش آزمایشی هفت روزه برای Android و iOS در دسترس است. در غیر این صورت ، ضمانت برگشت پول برای برگرداندن آن وجود دارد. شما همچنین می توانید از طریق BitPay برای ناشناس بودن اضافی پرداخت کنید.

3. استریل

Astrill یکی دیگر از ارائه دهندگان است که آدرس های IP اختصاصی را ارائه می دهد ، و دارای یک گزینه انتخابی است. آدرس های IP شخصی در چندین مکان در ایالات متحده ، انگلستان ، اروپا ، روسیه ، استرالیا ، هنگ کنگ ، کره و چین در دسترس هستند (گرچه ما مطمئن نیستیم که چرا می خواهید یکی از آنها را در Firewall بزرگ بخواهید). هزینه آنها فقط 5 دلار در هر ماه است.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

قبلی

بعد

همچنین با بسیاری از گزینه های پروتکل ، امنیت خوبی بدست می آورید. این خط مشی بدون گزارش است ، اما برخی از اطلاعات را می توان برای “عملکرد فنی خدمات” نگه داشت. این شامل مواردی مانند سوابق اتصال و آدرس IP شما می شود که اگر یک شماره شخصی داشته باشید ممکن است مشکل ایجاد کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی آستریل را بخوانید.

Astrill در 62 کشور سرور به اشتراک گذاشته است ، در صورت نیاز به یک مورد متفاوت دیگر. همچنین دارای سرعت سریع ، پهنای باند نامحدود است و همچنین می تواند به برخی از سرویس های پخش شود. رابط کاربری آن بسیار آزار دهنده است ، اما ساده است و می توانید از آن در اکثر سیستم عامل های اصلی استفاده کنید. همچنین به پنج اتصال همزمان امکان می دهد.

اگرچه آستریل برای مکانهای اختصاصی IP انتخاب های بیشتری دارد ، اما قیمت آن به طور کامل کاهش می یابد. هزینه ماهانه اخاذی است ، در هر زمان نوشتن 20 دلار ، و این شامل IP خصوصی نمی شود. 

اشتراک سالانه آن برچسب قیمت را نصف می کند ، اما با مقایسه با گزینه های برتر ما ، هنوز هم خیلی بد است ، به خصوص که آنها ارائه دهنده های VPN بهتری هستند.

4. VPNArea

بعدی VPNArea است. این منطقه دامنه خوبی از مناطق IP اختصاصی برای انتخاب دارد ، از جمله مکان های مختلف در ایالات متحده و اروپا ، و همچنین انگلستان ، کانادا ، استرالیا ، سنگاپور و هنگ کنگ.

vpnarea-slider1

vpnarea-slider2

vpnarea-slider3

vpnarea-slider4

vpnarea-slider5

قبلی

بعد

با این حال ، هزینه هر IP اختصاصی بستگی به مکانی دارد که شما انتخاب می کنید. به عنوان مثال ، افراد داخل ایالات متحده سالانه 20 دلار هزینه دارند ، اما اگر یکی از آنها را در استرالیا انتخاب کنید ، 44 دلار است. این هنوز بد نیست ، هرچند که با کمتر از 4 دلار در ماه وارد می شوید. 

آنها فقط با برنامه های 12 یا 36 ماهه در دسترس هستند ، و شما برای انتخاب مدت طولانی تر هیچ گونه پس اندازی در IP شخصی مشاهده نخواهید کرد. 

VPNArea همچنین می گوید که یک سرور VPN خصوصی رایگان با آدرس IP اختصاصی شما پرتاب می کند ، و ادعا می کند تنها ارائه دهنده این کار است. داشتن سرور مجازی خصوصی به این معنی است که لازم نیست سرعت خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. شما بر آن کنترل کامل خواهید داشت.  

سایر ویژگی های VPNArea

خط مشی عدم ورود به سیستم وجود دارد ، امنیت آن خوب است و مانند NordVPN ، در صورت انتخاب ، شامل سرورهای دو هاپ نیز می شوید. در صورت نیاز به آنها ، سرورهای معمولی در 65 کشور جهان در دسترس هستند. 

VPNArea می تواند به بسیاری از سرویس های استریم وارد شود و از پهنای باند نامحدودی برخوردار باشد ، اما سرعت کمتری دارد ، بنابراین ممکن است بهترین انتخاب برای چنین کاری نباشد. رابط کاربری آن آسان است و با اکثر سیستم عامل ها سازگار است. به علاوه ، شما می توانید حداکثر شش دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. در بررسی VPNArea ما بیشتر بخوانید.

این یک سرویس ارزان است و برنامه های طولانی تر در پایان ارزان تر است. اگر بعد از آن کمی از حریم خصوصی استفاده می کنید می توانید با بیت کوین پرداخت کنید. به علاوه ، در صورت عدم رضایت شما 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد. 

5. TorGuard

آخرین انتخاب ما TorGuard است که تعجب آور است با توجه به اینکه دارای گزینه های مختلفی برای IP های اختصاصی است ، اما در مناطق دیگر فاقد آن است. شما می توانید IP اختصاصی TorGuard را در چندین کشور اروپایی ، با انتخاب های نادر مانند ایسلند ، و همچنین مکان هایی در آمریکای شمالی و جنوبی ، آسیا ، استرالیا و نیوزیلند انتخاب کنید.. 

torguard-slider1

torguard-slider2

torguard-slider3

torguard-slider4

torguard-slider5

قبلی

بعد

شما همچنین می توانید یک IP مسکونی را انتخاب کنید ، بنابراین به نظر می رسد که از خانه متصل می شوید ، همچنین یک IP شبکه 10Gbps پریمیوم یا IP با خدمات انکار با هدف محافظت از گیمرها در برابر حملات DDoS.

TorGuard همچنین با تبلیغات استریم و IP های اختصاصی ورزشی خود ، این سرویس را به فروش می رساند. اگرچه ما به Netflix به IP اختصاصی احتیاج نداریم ، اگر می خواهید به هر سرویس پخش دیگری وارد شوید ، به یکی از آنها نیاز دارید. ما سرورهای معمولی آن را برای بررسی TorGuard خود تست کردیم و هر بار از دیگر سیستم عامل های اصلی مسدود می شد.

شارژ اضافی برای یک IP اختصاصی کاملاً مناسب است ، اما سایر خدمات VPN مانند ExpressVPN و Windscrib شامل سرورهای جریان در بسته اصلی هستند. اعطا شده است ، سرورهای جریان TorGuard با هیچ کاربر دیگری به اشتراک گذاشته نمی شوند ، اما VPN های دیگر هنوز هم کار شما را برای ورود به آنجا انجام می دهند و این کار را به خوبی انجام می دهند.

سایر ویژگی ها و قیمت TorGuard

امنیت آن با سایر بازارها برابر است و گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. تکنیک ها عاشق سفارشی سازی هستند ، اما کاربران عادی ممکن است برای دستیابی به رابط منسوخ شده تلاش کنند. 

سرعت TorGuard اکثراً سریع است ، اما از نظر مکان متفاوت است ، در حالی که برخی از سرورها بسیار کند هستند و از نظر عملی غیرقابل استفاده هستند. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و می توانید همزمان با پنج دستگاه با هر بار اضافه کردن 20 دستگاه با 1 دلار در هر ماه.

سیاست حفظ حریم خصوصی بیان می کند که اطلاعات را وارد نمی کند. با این حال ، اگر به دنبال ثبت نام کاملاً ناشناس هستید ، TorGuard برای شما چنین نیست. 

پرداخت از طریق کارت اعتباری به اطلاعات صورتحساب شما نیاز دارد ، که به نظر عادی است ، اما TorGuard اظهار می دارد که می تواند اطلاعات را نگه داشته و در صورت لزوم طبق قانون ، این اطلاعات را به اشتراک بگذارید. حتی پرداخت از طریق cryptocurrency می تواند به اطلاعات صورتحساب نیز نیاز داشته باشد.

TorGuard بسیار ارزان است ، حتی اگر برنامه های طولانی تر از یک سال را ارائه نمی دهد. تمام IP های اختصاصی آن دارای همان 7.99 دلار در هر ماه هستند ، اگرچه TorGuard تخفیف ویژه ای را با برنامه های طولانی تر در اختیار شما قرار می دهد. ضمانت پرداخت هفت روزه نیز وجود دارد.

یک آدرس IP اختصاصی چیست?

برای اینکه بتوانید به طور کامل آدرس IP اختصاصی را درک کنید ، باید تفاوت بین یک IP اختصاصی ، یک IP ایستا و یک آدرس IP پویا را درک کنید. 

به طور پیش فرض ، هنگامی که به یک سرویس VPN وصل می شوید ، یک آدرس IP پویا به شما اختصاص می دهد. این آدرس IP ممکن است هر بار که وصل می شوید ، تغییر کند اما به صدها کاربر دیگر که از این سرویس استفاده می کنند نیز اختصاص یافته است. IP استاتیک فقط متفاوت است زیرا آدرس IP واقعی تغییر نمی کند ، اما هنوز هم می تواند در بسیاری از کاربران دیگر توزیع شود.

هیچ یک از این موارد مشکلی ندارد ، و برخی از مزایای آن وجود دارد. به عنوان مثال ، با بسیاری از افراد دیگر که از همان IP استفاده می کنند ، تشخیص اینکه چه کسی چه کاری را انجام داده است سخت است. با این حال ، یک IP مشترک می تواند ناشناس بودن بسیار خوبی را ارائه دهد ، اما مواردی وجود دارد که استفاده از یک آدرس IP مشترک فقط آن را کاهش نمی دهد.

یک آدرس IP اختصاصی مانند سایر دستگاه ها کار می کند ، اما تغییر نمی کند و برای شما بی نظیر است. شما هرگز همان آدرس IP را با کاربر دیگری به اشتراک نمی گذارید. به همان اندازه باهوش نخواهد بود ، اما با استفاده از یک IP اختصاصی استاتیک می توانید دردسرهای زیادی را در شرایط خاص برای شما ذخیره کنید.

مزیت داشتن یک IP اختصاصی چیست؟?

آدرس های IP اختصاصی مزایای کمی دارند. برای مثال ، اگر مشاغل آنلاین یا وب سایت خود را اداره می کنید ، داشتن یک آدرس IP که در آن بماند و فقط برای استفاده شخصی شما باشد می تواند به شما در جلوگیری از دسترسی شخص به سیستم یا حسابهای شما کمک کند. به عنوان مدیر ، می توانید لیستی از آدرس های IP مجاز را تنظیم کنید تا فقط کسانی که مطابقت دارند بتوانند وارد سیستم شوند. 

آنها همچنین می توانند هنگام ورود به حساب های مالی شما مفید باشند. به عنوان مثال ، اگر مرتباً از یک آدرس IP متفاوت به بانک خود وارد شوید ، ممکن است بانک آن را به عنوان فعالیت مشکوک تلقی کرده و دسترسی را محدود کند. با استفاده از یک آدرس IP اختصاصی ، اطمینان حاصل می کنید که با آن مشکل روبرو نخواهید شد.

نکته منفی در استفاده از یک آدرس IP مشترک این است که به دلیل عملکرد سایر کاربران ، اغلب در برخی از وب سایتها می توانند در لیست سیاه قرار بگیرند. گاهی اوقات به عنوان “اثر همسایه بد” گفته می شود. شما نمی توانید کنترل کنید که سایر کاربران چه کاری انجام می دهند ، و اگر از یک سایت یا خدمات مسدود شده اید ، باید سرور VPN را تغییر دهید تا یک آدرس IP مشترک متفاوت دریافت کنید.

دور زدن Geoblocks و VPN Blocks با یک IP اختصاصی

IP های اختصاصی می توانند به شما در دور زدن geoblocks و بلوک های VPN که توسط سرویس های جریان ایجاد شده اند کمک کنند. به عنوان مثال Netflix را بگیرید. در بیش از 190 کشور جهان موجود است ، اما هر کشور دارای یک کتابخانه محتوای متفاوت است. 

بیایید بگوییم شما خارج از ایالات متحده هستید ، اما شما می خواهید یک نمایش را تماشا کنید که منحصر به مخاطبان ایالات متحده باشد. برای تماشای آن ، باید مکان خود را فریب داده و به نسخه آمریکایی دسترسی پیدا کنید. 

اکثر VPN ها می توانند به شما کمک کنند آدرس IP ایالات متحده را بدست آورید ، اما همه آنها نمی توانند ردیاب های VPN Netflix را دور بزنند. به همین دلیل ، شما باید یکی را انتخاب کنید که قادر به شکستن آن باشد ، و بهترین راهنمای VPN ما برای Netflix شامل VPN هایی است که وظیفه آنها را بر عهده دارد. 

با این وجود ، انتخاب یکی از آدرسهای اختصاصی IP ، ثبات بیشتری نیز خواهد داشت ، زیرا همیشه در همان مکان قرار دارد. اگر به طور دائم از کشور وطن خود نقل مکان کرده باشید ، یک آدرس IP اختصاصی در آن مکان اطمینان حاصل خواهد کرد که می توانید به طور مداوم به خدمات و وب سایت هایی که قبلاً استفاده کرده اید دسترسی داشته باشید.

مضرات استفاده از یک آدرس IP اختصاصی

به همان اندازه که مزایای بزرگی در استفاده از یک آدرس IP اختصاصی نیز وجود دارد ، معایبی نیز وجود دارد. اگر shenanigans آنلاین شما کمی در سمت طفره رفته است ، یا اگر شما نسبت به حفظ حریم خصوصی آگاه هستید ، ممکن است یک آدرس IP اختصاصی گزینه مناسبی نباشد. 

این بدان دلیل است که اگرچه بیشتر سرویس های VPN اطلاعات مربوط به فعالیت را حفظ نمی کنند ، آدرس IP اختصاصی فقط به شما گره خورده است. حتی اگر یک فعالیت ثبت شده ثبت نمی شود ، مقامات می توانند اطلاعات مشترکین را برای آدرس IP بدست آورند. 

آدرس های IP مشترک به دلیل ناشناس بودن با آنها طرفداری می شوند. بسیاری از کاربران می توانند همان آدرس را داشته باشند ، بنابراین مقامات نمی توانند بگویند چه کسی چه کاری انجام داده است ، مگر اینکه ارائه دهنده اطلاعات را حفظ کند. به علاوه ، با افزایش نظارت آنلاین در سراسر جهان ، تعداد بیشتری از کاربران در تلاشند تا در زیر رادار بمانند.

چند مورد وجود دارد که می توانید انجام دهید تا حتی با یک آدرس IP اختصاصی ناشناس بمانید ، وجود دارد. شما باید یک ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید که نه تنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند ، بلکه به شما امکان می دهد با ایمیل پرتاب ثبت نام کنید و از Cryptocurrency به عنوان پرداخت استفاده کنید.

نحوه انتخاب بهترین VPN برای یک آدرس IP اختصاصی

علاوه بر VPN در واقع آدرسهای اختصاصی IP را ارائه می دهد ، چند فاکتور دیگر نیز باید در نظر گرفته شود. در طول بررسی های VPN ما ، دریافتیم که اگرچه بیشتر ارائه دهندگان ویژگی های زیر را دارند ، برخی از آنها آنها را بهتر از سایرین پیاده سازی می کنند و این به ما در رتبه بندی کمک می کند.

امنیت و حریم خصوصی

این که آیا شما از یک آدرس IP اختصاصی استفاده می کنید یا خیر ، امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین هنگام انتخاب VPN باید اولویت باشد. امنیت خوب تضمین می کند که از خطرات آنلاین ، مانند جرایم اینترنتی محافظت می شوید. همچنین باید مطمئن شوید که اطلاعات مربوط به استفاده شما را حفظ نمی کند ، بنابراین هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما وجود ندارد.

به علاوه ، اگر می خواهید کاملاً ناشناس بمانید ، برای ثبت نام باید از یک ایمیل پرتاب و رمزنگاری استفاده کنید. متأسفانه ، همه ارائه دهندگان هر دو روش را مجاز نمی دانند.

سرعت و پهنای باند

سرعت و پهنای باند VPN ، خصوصاً برای برخی از فعالیتها ، دارای اهمیت است. سرعت سریع به این معناست که شما زمان کمتری را برای بارگذاری محتوا صرف می کنید و پهنای باند نامحدود به معنای بارگیری یا پخش کردن هر اندازه که دوست دارید است. اگر کسی را انتخاب کنید که دارای کلاه داده باشد و به آن برسید ، VPN متوقف خواهد شد و IP اختصاصی خود را بی فایده می کنید.

اختصاصی مکان های IP

این که آیا به IP اختصاصی خود به یک مکان خاص نیاز دارید ، بستگی به نیاز شما برای آن دارد. اگر فقط یکی را برای قابلیت اطمینان و ثبات می خواهید ، می توانید گله خود را انتخاب کنید. با این حال ، اگر قصد دسترسی به محتوای خاص کشور را دارید ، باید مطمئن شوید که VPN دارای یک IP اختصاصی در آن مکان است.

دسترسی به خدمات جریان

اگر یکی از دلایل مهم شما برای دستیابی به یک آدرس IP استاتیک شخصی ، دسترسی به یک سرویس خاص جریان است ، باید مطمئن شوید که VPN در واقع می تواند این کار را انجام دهد. بسیاری از سرویسهای پخش جریان بلوک VPN دارند و فقط تعداد بسیاری از آنها وجود دارد که قادر به عبور از این بلوکها هستند. 

سهولت استفاده و دستگاه ها

اگر یک فرد تکنسین هستید ، ممکن است حتی برخی از سخت ترین مشتری های VPN را برای پیاده روی در پارک دریابید. با این حال ، اگر تجربه کمتری با آنها دارید ، از یک رابط کاربری ساده و آسان سپاسگزار خواهید بود.

به علاوه ، ممکن است بخواهید بررسی کنید که با چه دستگاه هایی می توان از VPN استفاده کرد. اکثر سیستم عامل های محبوب مانند Windows ، macOS ، Android و iOS را تحت پوشش خود قرار می دهند ، اما برخی از آنها لیست مفصلی را برای بررسی دارند.

قیمت

برای داشتن یک IP اختصاصی ، ابتدا باید در برنامه اصلی VPN ثبت نام کنید. برخی از آنها برچسب قیمت سنگین تری نسبت به سایرین دارند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از این امر خوشحال هستید ، به همراه هزینه آدرس IP اختصاصی در بالا.

افکار نهایی

امیدواریم که ما به شما کمک کنیم تفاوت بین آدرس های IP پویا ، استاتیک و اختصاصی را تعیین کنید ، و همچنین بهترین VPN با IP های اختصاصی برای شما مناسب است. موردی که انتخاب می کنید به آنچه برای آن نیاز دارید بستگی دارد. شاید بخواهید شخصی به راحتی به خدمات جریان دسترسی پیدا کند ، یا شاید یکی از آنها را برای قابلیت اطمینان بخواهد.

دلیل شما هرچه باشد ، ما NordVPN را به دلیل امنیت عالی و حفظ حریم خصوصی و همچنین توانایی ورود به سیستم عاملهای جریان ، بعنوان برنده انتخاب کردیم. به علاوه ، شما از مکانهایی انتخاب می کنید که مشروط بر اینکه به یک کشور خاص دیگر احتیاج نداشته باشید – آنچه شما نیاز دارید را به دست می آورد. NordVPN برای آرامش خاطر یک دوره بازپرداخت 30 روزه دارد.

آیا از یک آدرس IP اختصاصی استفاده می کنید؟ در مورد تجربه خود در بخش نظرات در زیر بگویید. فراموش نکنید که مقالات VPN دیگر ما را نیز بخوانید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me