بهترین VPN برای France 2020: غذا ، شراب و حفظ حریم خصوصی

فرانسه چیزهای زیادی برای عرضه دارد ، از غذاهای خوب و شراب گرفته تا تاریخ و هنر غنی ، به علاوه برج ایفل و سایر بناهای تاریخی در شهر چراغ. با این وجود ، دنیای آنلاین وجود دارد ، مهم نیست که در آن کجا باشید. برای ایمن ماندن ، باید از بهترین VPN ما برای انتخاب فرانسه استفاده کنید.


استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی در حالی که به آن متصل هستید به دلایل زیادی مفید است. در اکثر موارد ، VPN ها شما را ایمن می کنند ، اما بسیاری از افراد از آنها برای دور زدن سانسور اینترنت استفاده می کنند. در حالی که در بعضی از کشورها مسئله بزرگی نیست ، برخی دیگر با دیدگاه شهروندان خود بسیار سختگیرانه تر هستند. 

مثلاً چین را بگیرید. فایروال عالی آن تقریبا هرگونه محتوای غربی ، از جمله برنامه های رسانه های اجتماعی را مسدود می کند و آنها را با نسخه های داخلی جایگزین می کند. VPN در آنجا ممنوع است ، بنابراین اگر قصد بازدید از آن را دارید ، حتماً از یکی از بهترین خدمات VPN ما برای چین برای ماندن در زیر رادار استفاده کنید..

بهترین VPN برای France 2020

سانسور آنلاین در فرانسه

اگرچه فرانسه از سانسور غریبه نیست ، اینترنت آن اکثرا بدون محدودیت است و رسانه های اجتماعی بصورت آزاد در دسترس هستند. با این حال ، از زمان حملات پاریس 2015 ، سانسور افزایش یافته است. اقدامات اداری برای مسدود کردن محتوای تروریستی و افراطی ، و همچنین هر چیز دیگری که مستهجن برای کودکان ممنوع است ، انجام شده است.

لیست سیاه سایتهایی که حاوی مطالب ناقض هستند توسط – نفس عمیق – دفتر مرکزی مبارزه با جرایم مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد می شود. درخواست حذف برای ویرایشگران یا میزبان مطالب ارسال می شود و در صورت عدم رعایت ظرف 24 ساعت ، این دفتر می تواند از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) بخواهد که آنها را مسدود کنند.

تورنتینگ در فرانسه غیرقانونی نیست ، اما ، مانند بسیاری از کشورها ، فریب دادن مواد دارای حق چاپ است. اگر گرفتار شدید ، می توانید با جریمه سنگین جریمه شوید. به علاوه ، طبق قانون ضد دزدی دریایی ، برخی از کاربران پس از سومین تخلف خود از اینترنت ممنوع شده اند. به گفته این ، امروزه بیشتر دزدی دریایی از طریق جریان انجام می شود ، بنابراین ردیابی متخلفان سخت تر می شود.

فرانسه همچنان به مبارزه با دزدی دریایی ادامه می دهد ، و وزیر فرهنگ فرانسه خواستار ایجاد لیست سیاه ملی شد تا وب سایت های جریان محبوب را آفلاین نگه دارد.. 

اگر این کار عملی شود ، یا متوجه شدید که یک سایت تورنت مسدود شده است ، یک VPN به شما در دسترسی به آنها کمک می کند. نگاهی به بهترین نسخه VPN ما در آلمان برای کشور دیگری که تحمل نقض حق چاپ را ندارد.

نظارت آنلاین در فرانسه

نه تنها آزادی اینترنت فرانسه در پی حملات تروریستی تحت تأثیر قرار گرفت ، بلکه قدرت نظارت دولت نیز گسترش یافت. بلافاصله پس از حملات ، قانون نظارت جنجالی وضع شد و به ISP ها دستور داد كه داده های كاربر را برای یك سال ذخیره كنند.

قانون اطلاعات فرانسه همچنین به سازمانهای اطلاعاتی اجازه می دهد بدون نظارت قضایی ، تحت نظارت الکترونیکی قرار گیرند. به علاوه ، ISP ها ملزم به نصب “جعبه های سیاه” هستند ، که بر رفتار کاربرانی که به عنوان تهدید تروریستی شناخته شده اند ، نظارت می کند ، همچنین افرادی که ممکن است با یک تهدید تروریستی در ارتباط باشند یا به همان گروه متعلق به آن شخص باشند..

این در زمان واقعی کار می کند ، به دنبال هر چیز مشکوکی است. هر گونه اطلاعات مشکوک یافته شده به سرویس های اطلاعاتی منتقل می شود. تعریف برای شناسایی یک کاربر به عنوان یک تهدید بسیار گسترده است ، اما به کل افراد مشکوک می شود. 

به علاوه ، جمع آوری اطلاعات فله ای از ارتباطات ، همراه با سایر اشکال نظارت ، مانند استفاده از دوربین های مخفی و میکروفون ، مجاز است. همه مکالمات تلفنی ، پیام های متنی و ایمیل ها را می توان رهگیری کرد.

در سال 2016 ، برنامه های یک بانک اطلاعاتی بیومتریک فاش شد. این اطلاعات حاوی اطلاعات شخصی در مورد 60 میلیون شهروند فرانسوی است ، و مقامات گفتند که دلایل آن امنیت ملی بوده است. این داده ها شامل عکس های افراد ، اثر انگشت ، رنگ چشم ، وزن و آدرس های جغرافیایی و IP است.

برای این مهم ، فرانسه نیز جزئی از اتحاد Nine Eyes است ، این گروه از کشورهایی هستند که اطلاعات اطلاعاتی را با یکدیگر به اشتراک می گذارند. برای توضیح بیشتر ، قطعه ما را در پنج چشم ، نه چشم و چهارده چشم بخوانید.

آزادی بیان آنلاین در فرانسه

قانون اساسی فرانسه از آزادی بیان حمایت می کند و به طور کلی رعایت می شود. افراد قادر به بحث در مورد موضوعات حساس هستند و رسانه ها حتی می توانند درباره نظرات سیاسی آزادانه گزارش دهند. با این حال ، یک بار دیگر ، به دلیل تروریسم ، قوانینی وضع شده است که بر آن تأثیر می گذارد.

قانون ضد تروریسم در سال 2014 گفتار را مجازات می کند که به عنوان “عذرخواهی از تروریسم” تلقی می شود ، که می تواند به هفت سال حبس منجر شود ، و همچنین جریمه 100000 یورو (110،000 دلار). 

در یک مثال ، خادر سیکیلی به جرم “عذرخواهی از تروریسم” به پنج سال زندان محکوم شد. با این حال ، اعمال وی شامل تبلیغات تبلیغاتی و بازخورد فیلم های تروریستی بود.

دیگران در شرایط مختلف محکوم شده اند. در سال 2018 به یکی از اعضای سابق حزب سیاسی فرانسه ، La France Insoumise ، یک سال حبس تعلیقی به دلیل مسخره کردن این واقعیت که یک افسر پلیس پس از گرفتن جای گروگان در جریان حمله تروریستی در یک سوپر مارکت کشته شده بود ، داده شد. در Trebes.

در مورد دیگری که مربوط به همین واقعه تروریستی است ، یک فعال وگان به دلیل پست رسانه ای اجتماعی خود حکم تعلیق هفت ماهه را دریافت کرد که می گوید هیچ دلسوزی نسبت به یکی از قربانیانی که در جریان این حمله کشته شده نیست ، زیرا او یک قصاب بود..

قانونی جدید که امکان حذف فوری اخبار جعلی را در دوره های انتخابات فراهم می کند در سال 2018 تصویب شد. کسانی که قانون را نقض می کنند می توانند یک سال زندان و 75 هزار یورو جریمه (82.840 دلار) دریافت کنند. به علاوه ، در خبرهای اخیر ، رئیس جمهور امانوئل ماکرون ممنوعیت دائمی در رسانه های اجتماعی را برای کسانی که محکوم به گفتار نفرت هستند در نظر گرفته است.

جرایم سایبری در فرانسه

اگرچه ممکن است در همان سرزمین لبخند نباشد (بهترین قطعه VPN ما را برای تایلند بخوانید) ، فرانسه هدف بزرگی برای جرایم سایبری است. این تهدیدها شامل باج افزار ، بدافزار بانکی و کلاهبرداری است. 

گزارش بینش امنیت سایبری Norton Security 2017 ، نشان داد که بیش از 19 میلیون نفر در فرانسه در اثر جرایم سایبری تحت تأثیر قرار گرفتند و در نتیجه 12.1 ماه 6.1 میلیارد یورو (6.7 میلیارد دلار) خسارت به بار آورد.. 

به همین دلیل دلیل خوبی برای نصب آنتی ویروس خوب است ، به ویژه اگر از WiFi عمومی استفاده می کنید. وقتی اینجا هستید ، بررسی امنیت Norton Security را بخوانید.

آنچه بهترین VPN را برای فرانسه رقم می زند

وقتی VPN ها را از راه دور ارزیابی می کنید ، بسیاری از ارائه دهندگان در بررسی های VPN ما به نظر می رسند که آنها همین ویژگی را دارند. هرچند شما باید کمی عمیق تر از آن حفر کنید. 

به این دلیل است که برخی خدمات بهتر از سایرین در اجرای ویژگیها هستند. در رابطه با فرانسه ، باید اطمینان حاصل کنید که شخصی که انتخاب کرده اید مناسب برای استفاده در این کشور است.

با توجه به تمام نظارت های آنلاین که می توان انجام داد و همچنین آمار جرایم سایبری ، اولین عاملی که باید به آن توجه کنید ، سطح امنیت VPN است. 

با انتخاب یکی از امنیت خوب ، خود را از نظر نظارت مخفی نگه دارید و از تهدیدات آنلاین محافظت کنید. سوئیچ kill نیز مهم است ، زیرا در صورت عدم موفقیت VPN ، ارتباط شما را قطع می کند و شما را ناشناس نگه می دارد.

حریم خصوصی آنلاین شما نیز مهم است ، اما فقط با داشتن امنیت خوب تضمین نمی شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده خط مشی عدم گزارش ضد گلوله است. با این کار ، هیچ یک از فعالیت های آنلاین شما ثبت نخواهد شد ، به این معنی که حتی اگر مسئولان از آنها درخواست کنند ، چیزی برای تحویل وجود نخواهد داشت.

شبکه سرور VPN چیز دیگری است که باید در نظر داشته باشید. این یک نمونه از مواردی است که حریص بودن در آن خوب است. هرچه سرورهای بیشتری در شبکه وجود داشته باشند ، می توانید از طریق بلوک ها ، از جمله geoblocks ، دسترسی به بلوک ها را آسان تر کنید. 

بیایید بگوییم که می خواهید به Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، مگر اینکه در کشور باشید ، مسدود خواهید شد. یک VPN به شما کمک می کند تا یک آدرس IP ایالات متحده دریافت کنید و راه خود را به کتابخانه ایالات متحده هدر دهید. 

اگر این چیزی در صدر لیست شماست ، باید مطمئن شوید VPN انتخابی شما می تواند از ردیابهای هوشمند VPN Netflix گذشته باشد. بهترین VPN ما برای گردهمایی Netflix توصیه های خوبی دارد.

از طرف دیگر ، شما ممکن است خارج از کشور باشید و بخواهید به نمایش ها و محتوای مورد علاقه فرانسوی خود که محدود به کشور هستند ، دسترسی داشته باشید. در این حالت ، باید مطمئن شوید که VPN دارای سرورهایی در فرانسه است. پس از اتصال به یک ، آدرس IP فرانسوی دارید و می توانید به تمام محتوای فرانسوی مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

سرعت و پهنای باند VPN مهم است ، به خصوص اگر می خواهید جریان دهید. بعلاوه ، شما ممکن است بخواهید فاکتورهای دیگری مانند دستگاه هایی که از آن پشتیبانی می کنند ، سطح خدمات ارائه شده به مشتری و قیمت آن را در نظر داشته باشید.

بهترین VPN برای فرانسه: NordVPN

ما به دلیل امنیت عالی و عملکرد کلی همه جانبه ، تاج فرانسه را به NordVPN داده ایم. دارای برخی از بهترین امنیت در دسترس است که با استفاده از سرورهای دو هاپ آن ارتقا یافته است. این شامل سوییچ کشتن برای آرامش بیشتر ذهن است ، همچنین یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود وجود دارد.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

شبکه سرور NordVPN یکی از بزرگترین در بازار است ، با بیش از 5000 سرور 60 کشور را پوشش می دهد. بیشتر آنها در ایالات متحده و اروپا و 208 نفر در فرانسه زندگی می کنند. 

سرعت بسیار بالایی دارد ، اما می تواند در فاصله بین شما و سرور انتخابی تأثیر بگذارد. اگر بیشتر به نقاط دور وصل می شوید ، بهتر است به سراغ گزینه دوم ما بروید ، ExpressVPN.

شما همچنین به پهنای باند نامحدود دست خواهید یافت و اگر دوست دارید تورنت کنید ، خوشحال می شوید که بدانید که NordVPN بهترین VPN ما برای تورنت است. همچنین می تواند به اکثر سرویسهای جریان مانند Netflix وارد شود. اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس را در بررسی کامل NordVPN ما بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. بارگیری و نصب ساده است و مشتریانی با کاربرد آسان دارد. به علاوه ، NordVPN اجازه می دهد تا شش دستگاه به طور همزمان متصل شوند ، که این بیشتر از برخی VPN های دیگر است.

اگر به کمک نیاز دارید ، یک پایگاه دانش مفید در دسترس است. همچنین پشتیبانی چت و ایمیل به صورت زنده وجود دارد که سریعترین گزینه سریعترین آن است. کارکنان نیز مفید و دوستانه هستند.

NordVPN ارزش خوبی برای پول شما ارائه می دهد. با این حال ، برای به دست آوردن بهترین معامله ، نباید به برنامه ماهانه بروید. در پایان اشتراک های طولانی تر ارزان تر هستند. با این حال ، اگر شما از گرفتن شیرجه مطمئن نیستید ، یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، در صورت یافتن اینکه دوست ندارید.

ExpressVPN

در مرحله بعد ExpressVPN قرار دارد که یک سرویس عالی است. این نیز با NordVPN قابل مقایسه است ، همانطور که می توانید در مرحله مقدماتی ExpressVPN ما در مقابل NordVPN بخوانید. از امنیت عالی و همچنین سوئیچ داخلی قاتل برخوردار است. بعلاوه ، فعالیتهای آنلاین خود را ثبت نمی کند.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این سرور کمتر از NordVPN وجود دارد ، اگرچه با بیش از 3،000 موجود ، اما 94 کشور را در بر می گیرد. این سرویس در پاریس و استراسبورگ نیز وجود دارد ، در صورت دسترسی به محتوای فرانسوی. سرعت آن بسیار عالی است – در واقع ، سریعترین VPN ما تست شده است – و هیچ گونه پهنای باند ندارد..

ExpressVPN تورنت را امکان پذیر می کند و می تواند به همه سیستم عامل های جریان دسترسی پیدا کند ، که به آن کمک کرد امتیاز برتر در بهترین VPN ما برای پخش جریان را بدست آورد در بررسی ExpressVPN ما بیشتر بخوانید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

ExpressVPN را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کرد. این یکی از ساده ترین VPN ها برای استفاده است ، به این معنی که این انتخاب بسیار خوبی برای مبتدیان است. پس از نصب آن ، فقط باید با فشار دادن دکمه بزرگ آن مطمئن شوید که به یک سرور وصل شده اید. همچنین می توانید حداکثر پنج دستگاه را به طور همزمان متصل کنید.

اگر گیر کرده باشید ، یک پایگاه دانش در دسترس است. پشتیبانی چت زنده و پشتیبانی ایمیل نیز به صورت 24/7 در دسترس است ، اما مسیر ایمیل برای کمک های فنی بهتر است.

روند نزولی ExpressVPN قیمت آن است. این یکی از گرانترین VPN های موجود در این بخش است. گفته می شود ، خدمات آن ارزش پول دارد. به علاوه ، ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز وجود دارد ، بنابراین شما نمی توانید به اشتباه بروید.

CyberGhost

در نقطه میانه ما CyberGhost داریم ، که ارائه دهنده خوبی است ، حتی اگر مشخصات دو کشور برتر را برآورده نکند. از امنیت خوبی برخوردار است ، بنابراین مشکلی در آنجا وجود ندارد. به علاوه ، دارای سوئیچ kill برای همیشه فعال است. این واقعیت که نمی توانید آن را خاموش کنید ممکن است شما را اذیت کند ، اما در صورت فراموش کردن تنظیم آن خوب است. یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود نیز در دست اجراست.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

شبکه سرور آن از نظر اندازه مشابه NordVPN است ، با کمی کمتر از 5000 سرور در 58 کشور. 304 سرور در فرانسه نیز وجود دارد که به شما کمک می کند به محتوای محدود شده در آنجا دسترسی داشته باشید.

اگر شما به خصوص آگاهی از حریم خصوصی دارید ، CyberGhost همچنین سرورهای مخصوص NoSpy را تنظیم کرده است که در خارج از 14 چشم قرار دارند. می توان آنها را برای حدود 1 دلار در هر ماه به بسته شما اضافه کرد. در مورد CyberGhost می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

CyberGhost دارای سرعت های سریع است ، اما مانند NordVPN می تواند در مسافت های طولانی کند شود. همچنین به پهنای باند نامحدود دسترسی پیدا خواهید کرد ، قادر خواهید بود به اکثر سیستم عاملهای جریان دسترسی پیدا کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

CyberGhost را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کرد. رابط کاربری اخیراً بازسازی شد. این می تواند کمی مورد استفاده قرار گیرد ، اما این به این معنی نیست که استفاده از آن آسان نیست. 

شما می توانید همزمان به هفت دستگاه وصل کنید که بیشتر از بسیاری از خدمات است و آن را در بهترین VPN ما برای چندین دستگاه به دست آورد. گفته می شود ، شما فقط می توانید آن را بر روی هفت دستگاه ، دوره نصب کنید.

پایگاه دانش CyberGhost یکی از بهترین های موجود است و به شما کمک می کند تا مشکلات جزئی را به راحتی برطرف کنید. برای کمک بیشتر ، می توانید از طریق چت و ایمیل به صورت زنده با تیم پشتیبانی تماس بگیرید ، اگرچه مسیر ایمیل برای کمکهای بیشتر عمیق تر است.

این یک سرویس ارزان است ، اما اگر هزینه ماهانه خود را انتخاب نکنید ، نیست. یک آزمایش آزمایشی هفت روزه برای کاربران Android و iOS وجود دارد ، اما ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد. برنامه ماهانه 14 روز به شما می رسد ، در حالی که برنامه های طولانی تر 45 دریافت می کنند.

VyprVPN

VyprVPN با امنیت عالی و قابل تنظیم ، در این لیست نیز جایگاهی کسب کرده است. می توانید پروتکل های مختلفی را انتخاب کنید ، و به پروتکل بسیار مختصر Chameleon آن دسترسی پیدا می کنید. با این حساب ، حتی به نظر نمی رسد که از VPN استفاده می کنید. اگر علاقمند هستید ، بررسی VyprVPN ما به جزئیات بیشتری می رود.

یک سوئیچ kill شامل می شود ، که می توانید فقط روی برنامه های خاص کار کنید ، و ارائه دهنده اطلاعات فعالیت های شما را حفظ نمی کند.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

شبکه سرور VyprVPN در مقایسه با رقبای خود ناامید کننده است. این 64 کشور را تحت پوشش قرار می دهد ، که خوب است ، اما در کل کمتر از 1000 سرور وجود دارد ، که چندان خوب نیست. با این وجود ، باید بتوانید شخصی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد ، و همچنین در پاریس نیز برای دسترسی به مطالب فرانسوی وجود دارد..

سرعت آن کندتر از سایر اقدامات ما است ، اما هنوز هم باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشد. محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و می تواند به بیشتر سیستم عامل های جریان نیز وارد شود.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

با Windows، macOS، Android و iOS سازگار است. رابط کاربری می تواند با به روزرسانی انجام شود ، اما استفاده از آن بسیار آسان است. بسته به بسته ای که انتخاب می کنید می توانید حداکثر پنج دستگاه را به هم متصل کنید.

میز کمک VyprVPN میز مورد نظر زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. یک پایگاه دانش ، چت زنده و ایمیل در دسترس است 24/7 ، اما کمک دریافت شده عالی نیست. 

رده های مختلفی برای قیمت گذاری با VyprVPN وجود دارد. بسته استاندارد – ارزانترین قیمت – حداکثر سه اتصال را امکان پذیر می کند. بسته حق بیمه به دو اتصال دیگر اضافه می شود ، اما می توانید از پروتکل Chameleon آن استفاده کنید. همچنین می توانید اشتراک ماهانه یا سالانه را انتخاب کنید و 30 روز ضمانت پس انداز پول نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را امتحان کنید.

تورگارد

برای به پایان رساندن ، ما TorGuard را داریم. از امنیت بسیار خوبی برخوردار است ، که قابل تنظیم ترین شخصی است که با آن روبرو شده ایم. همچنین یک سوئیچ kill به طور خودکار فعال شده و یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود وجود دارد.

این سایت دارای سرایت مناسب و مطلوبی است و بیش از 3000 در 55 کشور جهان وجود دارد. که شامل مواردی در فرانسه نیز می شود ، در صورت نیاز به آنها. با این حال ، تغییر سرورها بهترین روند نیست. شما باید تغییر دهید تا بتوانید آن را تغییر دهید ، حریم خصوصی و امنیت خود را برای زمان لازم برای تغییر در خطر قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، بررسی TorGuard را بخوانید.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

سرعت سریع است ، اما بسته به موقعیت مکانی و امنیت بالاتر می تواند متفاوت باشد. پهنای باند نامحدود وجود دارد ، و این امکان را برای تورنت فراهم می کند. گفتنی است ، TorGuard در ورود به سرویس های جریان چندان خوب نیست. در واقع ، توسط Netflix مسدود شده است. 

با خرید یک آدرس IP اختصاصی ، می توانید از این طریق مطلع شوید. آنها تحت عناوین خاص مانند کشور یا خدمات پخش به فروش می رسند و ماهانه 7.99 دلار هزینه دارند. ممکن است در بالای اشتراک شما یک تکه به نظر برسد ، اما عملکرد آنها تضمین شده است ، به همین دلیل آن را در لیست بهترین VPN ما با قطعه IP اختصاصی قرار داده است.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

مشتریان برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. نسخه موبایل هر چند دردناک است. این پنج اتصال همزمان امکان پذیر است ، اما اگر این کافی نباشد می توانید برای هر اتصال اضافی هر ماه تا 20 دلار دیگر با 1 دلار در ماه خریداری کنید.

در صورت نیاز به کمک ، می توانید یک پایگاه دانش ، منابع و یک فروم بصورت آنلاین پیدا کنید. همچنین پشتیبانی چت و ایمیل مستقیم وجود دارد. چت زنده به یک شرکت خدمات مشتری کلی برون سپاری می شود ، بنابراین ممکن است خیلی عمیق نباشد. اگرچه پشتیبانی ایمیل خوب است و 24/7 در دسترس است.

قیمت TorGuard بد نیست و می توانید با انتخاب اشتراک بیشتر ، پس انداز کنید. بعلاوه ، ضمانت بازگشت پول هفت روزه نیز وجود دارد ، در صورتی که دوست ندارید.

افکار نهایی

امیدواریم که این راهنمای مفید را پیدا کرده باشید. اکنون باید بدانید که چرا استفاده از VPN در فرانسه یا هرجای این موضوع مهم است. شما باید یکی را انتخاب کنید که از امنیت بسیار خوبی برخوردار باشد ، سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند و گسترش سرور خوبی دارد.

NordVPN در اینجا با امنیت عالی ، از جمله رمزگذاری دو هاپ ، خط مشی دقیق و بدون ورود به سیستم و شبکه گسترده سرور ، یک برنده آشکار است. به علاوه ، در فرانسه تعداد زیادی سرور در اختیار دارد ، در صورت نیاز به آنها. چرا با دوره بازپرداخت 30 روزه آن را تسویه حساب نمی کنید?

اگر در فرانسه تجربه استفاده از VPN را دارید ، در بخش نظرات درباره آن بگویید. ما دوست داریم آن را بشنویم. حتما در اینجا هم بایگانی VPN ما را بررسی کنید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map