بهترین VPN برای برزیل در سال 2020: Surveillance Samba

برزیل بزرگترین کشور در آمریکای جنوبی است و محل زندگی برخی از مناظر دیدنی است. جنگل های بارانی آمازون ، سواحل عجیب و غریب و بسیاری از شهرهای شگفت انگیز ، مانند ریو دوژانیرو و مجسمه قد بلند مسیحی رستاخیز 98 پا آن وجود دارد. در هر بخشی از کشور برزیل که کاوش می کنید ، باید در هنگام آنلاین بودن ، یکی از بهترین VPN ما را برای انتخاب برزیل استفاده کنید.


برای کسانی از شما که پاسخ سریع می خواهید ، ExpressVPN بهترین VPN برای برزیل است. انتخاب های دیگری وجود دارد ، بنابراین ، ادامه دهید تا گزینه ای را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

یک شبکه خصوصی مجازی از بسیاری جهات سودمند است. اول از همه ، اتصال شما را ایمن می کند و به شما کمک می کند تا از خطرات و نظارت های آنلاین ایمن باشید. همچنین به شما کمک می کند محدودیت هایی مانند geoblocks را پیدا کنید. Geoblocks می تواند یک درد واقعی باشد ، به خصوص اگر در کشور دیگری هستید و نمی توانید نمایش مورد علاقه خود را تماشا کنید.

به عنوان مثال Netflix را بگیرید. ممکن است شما به کتابخانه ایالات متحده عادت کنید ، اما Netflix برزیل در نحوه ظاهر و آنچه برای تماشای آن متفاوت است متفاوت خواهد بود. خوشبختانه ، یک VPN می تواند با ارائه یک آدرس IP آمریکایی به شما کمک کند تا به نظر برسید که در آنجا هستید. به همین ترتیب ، برای کتابخانه برزیل ، به یک آدرس IP برزیلی نیاز خواهید داشت.

در بسیاری از کشورها محدودیتهای دیگری برای نگرانی وجود دارد. سانسور یک مشکل رو به رشد در سراسر جهان است. چین یکی از بدترین مقصرین است. فایروال عالی آن محتوا و خدمات آنلاین را توسط شهروندانش مسدود می کند و فقط دسترسی به برنامه های مجاز را امکان پذیر می کند. اگر قصد بازدید دارید ، باید یکی از بهترین VPN ما را برای انتخاب چین استفاده کنید.

بهترین VPN برای برزیل 2020

آنچه بهترین VPN را برای برزیل ایجاد می کند

معیارهای خاصی وجود دارد که باید قبل از تصمیم نهایی در مورد استفاده از VPN برای برزیل ، در نظر بگیرید. 

در لیست بررسیهای VPN ما گزینه های زیادی پیدا خواهید کرد ، اما باید یکی را انتخاب کنید که از امنیت خوبی برخوردار باشد. با انجام این کار ، شما در برابر هرگونه جرایم سایبری ایمن و از هرگونه نظارت محافظت خواهید شد. سوئیچ kill یکی از ویژگی های خوب است ، زیرا اگر VPN از کار بیفتد ، از داده های حساس شما محافظت می کند..

اگر می خواهید تورنت کنید ، مطمئن شوید که VPN شما را تحت پوشش خود قرار می دهد ، یا این که شما با مقامات برزیلی مشکل روبرو شوید..

حریم خصوصی شما نیز مهم است. باید بررسی کنید که شرکت VPN خط مشی بدون گزارش را دارد یا خیر. با یک کار در محل ، می توانید مطمئن باشید که فعالیت های آنلاین شما ذخیره نمی شوند. 

در صورت وجود هرگونه انسداد آینده در واتساپ – یا هرگونه محتوا و خدمات دیگر – ایده خوبی است که یک شبکه سرور بزرگ در دست داشته باشید. هرچه سرورهای بیشتری در بیشتر کشورها وجود داشته باشد ، پیدا کردن یک مناسب مناسب برای شما راحت تر خواهد بود. همچنین ، اگر می خواهید به محتویات محدود به برزیل دسترسی پیدا کنید ، به VPN نیاز دارید که در آنجا سرورهایی داشته باشید. 

سرعت خوب مفید است ، بنابراین لازم نیست مدت طولانی برای بارگذاری محتوا منتظر بمانید. پهنای باند نامحدود یکی دیگر از ویژگی های خوب است. اگر آن را ندارید ، به زودی به حد مجاز رسیده و متوجه می شوید که VPN دیگر کار نمی کند. 

اگر قصد پخش را دارید ، هر دو ویژگی مهم هستند. به علاوه ، اگر می خواهید به Netflix دسترسی پیدا کنید ، لازم است یکی از مواردی را انتخاب کنید که گذشته باشد از ردیاب های VPN Netflix. فقط تعداد کمی از این توانایی ها وجود دارد ، اما می توانید برخی از توصیه های اختصاصی را در بهترین VPN ما برای گردآوری Netflix بیابید.

از دیگر ویژگی های این امر می توان به سازگاری دستگاه ، کاربرپسندی آن و تعداد اتصالات همزمان اجازه می دهد. خدمات خوب مشتری مفید است و قیمت آن ممکن است تصمیم شما را تغییر دهد.

بهترین VPN برای برزیل: ExpressVPN

ما ExpressVPN را به عنوان بهترین VPN برای برزیل انتخاب کرده ایم. این اغلب در پنج مقاله برتر ما ذکر شده است ، و همه جعبه ها را نیز برای برزیل نشان می دهد. 

ExpressVPN از امنیت عالی برخوردار است و 256 بیتی رمزگذاری را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید آن را نیز افزایش دهید ، و یک سوئیچ قاتل داخلی نیز وجود دارد که به طور پیش فرض برای محافظت بیشتر فعال است. خط مشی عدم ورود به سیستم وجود دارد ، بنابراین می توانید مطمئن باشید فعالیت های آنلاین شما خصوصی نگه داشته می شوند.

expressvpn-review-test-test سرعت

این شبکه سرور بزرگی دارد که شامل بیش از 3000 سرور در 94 کشور است ، بنابراین شما مجبور به یافتن مطلبی هستید که مناسب باشد. همچنین در برزیل تعدادی وجود دارد ، بنابراین می توانید از آنجا به محتوا دسترسی پیدا کنید.

مشکلی در بارگیری مطالب نخواهید داشت ، زیرا ExpressVPN دارای سرعت فوق العاده سریع است. در واقع ، این سریعترین VPN است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم و آن را سریعترین VPN برای برزیل می سازیم. به علاوه ، شما پهنای باند نامحدودی را دریافت می کنید ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد حد مجاز نیستید. 

این یک انتخاب عالی برای پخش است زیرا می تواند تقریباً در هر پلتفرم جریان در آنجا قرار بگیرد ، آن را به عنوان بهترین VPN برای جریان تاج بدست آورد. اگر می خواهید تورنت کنید ، تحت پوشش قرار خواهید گرفت. برای نگاه بهتر به سرویس ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

می توانید از ExpressVPN در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید و به طور همزمان به پنج دستگاه متصل شوید. افزونه های مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari نیز وجود دارد. استفاده از آن آسان است و انتخابی عالی برای مبتدیان به دلیل سادگی است. با این حال ، tinkerers می تواند تنظیمات را نیز تغییر دهد. 

یک پایگاه دانش مفید در دسترس است و پشتیبانی چت و ایمیل به صورت زنده در دسترس 24/7 است. همه کمک بزرگی می کنند ، اما پشتیبانی از ایمیل برای مشکلات فنی بیشتر بهتر است.

ExpressVPN در مقایسه با رقبای خود گران است ، اما خدمات ارائه شده آن را با ارزش می کند. بعلاوه ، 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، در صورت یافتن اینکه شما آن را دوست ندارید.

NordVPN

NordVPN انتخاب دوم ما است ، اما به غیر از حرکت نزولی آن با سرعت – که ما در یک دقیقه به آن خواهیم رسید – قابل مقایسه با ExpressVPN است ، همانطور که می توانید در قسمت ExpressVPN ما در مقابل NordVPN مطالعه کنید.

nordvpn-بررسی-سرور-ناوبری

دارای امنیت فوق العاده ای است که دارای رمزگذاری 256 بیتی است ، اما شما همچنین می توانید از سرورهای دو hop استفاده کنید ، که امنیت بیشتری را به اتصال اضافه می کند و به همین دلیل NordVPN برخی از بهترین امنیت در بازار را فراهم می کند. سوئیچ kill فراهم شده است ، و با داشتن خط مشی عدم ثبت ، به حریم خصوصی شما احترام می گذارد. 

NordVPN دارای بیش از 5،000 سرور در 59 کشور جهان است که انتخاب کافی را در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که بخواهید به محتوای برزیل دسترسی پیدا کنید ، 25 نفر نیز در برزیل وجود دارند. 

سرعت آن خوب است ، اما هنگام استفاده از سرورهای دوردست می توانند کند شوند. این سرورها به سرعت سوئیچ می شوند و دارای پهنای باند نامحدود هستند. همچنین می تواند به همه سیستم عاملهای جریان وارد شود و اگر بخواهید تورنت کنید ، این بهترین انتخاب است ، زیرا این بهترین VPN ما برای تورنت است. برای اطلاعات بیشتر به بررسی NordVPN ما نگاهی بیندازید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

با ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS کار می کند. شما می توانید به طور همزمان شش دستگاه را به هم متصل کنید ، و مشتری ها استفاده از آنها آسان است. همچنین می توانید پسوند مرورگر را برای Chrome و Firefox بارگیری کنید.

یک پایگاه دانش مفید برای کمک به خود در دسترس است. همچنین پشتیبانی چت و ایمیل بصورت زنده 24/7 در دسترس است. هر کدام از این گزینه ها عالی هستند ، اما چت زنده سریعترین پاسخ را برای شما به همراه خواهد داشت.

قیمت NordVPN جذاب تر از ExpressVPN است ، بنابراین ممکن است گزینه بهتری برای شما باشد. برنامه های طولانی تر ارزش بهتری نسبت به برنامه ماهانه دارند. یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، اگر شما آن را دوست ندارید.

CyberGhost

مورد بعدی CyberGhost است. از امنیت خوبی برخوردار است و به یک سوئیچ قاتل اتوماتیک مجهز است. این عالی است اگر احتمال دارد فراموش نکنید که آن را روشن کنید ، اما همچنین نمی توانید آن را کنترل کنید ، بنابراین به طور دائم روشن است. این فعالیت شما را ثبت نمی کند.

cyberghost-review-spread-ui

شبکه سرور CyberGhost یکی از بزرگترین در اطراف است ، با بیش از 5000 سرور در 89 کشور. به علاوه ، در برزیل 28 مورد وجود دارد ، بنابراین می توانید به محتوای برزیل دسترسی پیدا کنید. 

سریع است اما مانند NordVPN می تواند در مسافت های طولانی کند شود. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و می تواند به اکثر خدمات پخش شود. همچنین در صورت تورنت محافظت می شوید و می توانید لیست سرور را نیز در فهرست های مناسب برای تورنت اصلاح کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بررسی CyberGhost ما ، بررسی کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

با Windows، macOS، Android و iOS سازگار است. افزونه های مرورگر برای Chrome و Firefox وجود دارد. این اجازه می دهد تا حداکثر هفت اتصال همزمان ، که در مقایسه با انتخاب های دیگر ما بسیار است ، اما به اندازه کافی نیست که بتوانیم در لیست بهترین دستگاه های پنجگانه بهترین لیست VPN ما قرار بگیریم. به علاوه ، هفت حد برای چند دستگاه قابل نصب بر روی آن است.

این یک پایگاه دانش گسترده برای کمک به مشکلات جزئی دارد. در صورت عدم موفقیت ، چت زنده و پشتیبانی از ایمیل وجود دارد. گفتگوی زنده 24/7 در دسترس است و سریعترین گزینه است ، اما اگر مشکل شما فنی تر باشد ، تیم ایمیل بهتر است.

CyberGhost یک خدمات ارزان قیمت است ، به شرط آنکه شما برنامه بلند مدت را انتخاب کنید ، زیرا نرخ ماهانه عالی نیست. یک آزمایشی هفت روزه رایگان برای کاربران Android و iOS در دسترس است و ضمانت برگشت پول 445 روزه نیز وجود دارد..

VyprVPN

VyprVPN همچنین به دلیل امنیت عالی ، انتخاب خوبی برای برزیل است. Tinkerers با استفاده از تنظیمات از بازی کردن لذت می برد ، اما افراد تازه وارد مشکلی با استفاده از آن ندارند. VyprVPN همچنین با پروتکل اختصاصی Chameleon خود همراه است ، که حتی محافظت بیشتری نیز به اتصال می کند. سوئیچ کشتار ارائه شده است ، همچنین سیاست عدم ورود به سیستم نیز وجود دارد.

VyprVPN-Client

شبکه سرورهای آن از مقایسه با سایر گزینه های ما ناامید کننده هستند ، اما هنوز هم در 64 کشور جهان بیش از 700 مورد موجود است که باید بسیار باشد. همچنین برخی از افراد در سائوپائولو برای دسترسی به محتوای برزیل وجود دارند.

سرعت های VyprVPN عالی نیستند ، اما برای اکثر فعالیت ها باید خوب باشند. دارای پهنای باند نامحدود است و در صورت تمایل به تورنت شما را پوشش می دهد. بعلاوه ، می تواند به بیشتر سرویس های پخش شود. بررسی VyprVPN ما به جزئیات بیشتری می رود.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

می توانید آن را در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نصب کنید. برنامه های تلفن همراه آن از بهترین گزینه های موجود است ، و آن را در بهترین VPN ما برای نسخه Android بدست آورده است. استفاده از آن آسان است ، و بسته به طرحی که انتخاب می کنید ، می توانید حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان وصل کنید.

یک پایگاه دانش در دسترس است ، و چت زنده و پشتیبانی ایمیل 24/7 در دسترس است. گپ زنده شما را به یک ربات متصل می کند ، اما دکمه ای وجود دارد که می توانید آن را فشار دهید که در عوض شما را به یک انسان وصل می کند. 

شما می توانید یا “برنامه” استاندارد را انتخاب کنید ، که به شما سه اتصال می بخشد ، یا طرح “حق بیمه” ، که به شما پنج اتصال و استفاده از پروتکل Chameleon را می دهد. یک برنامه قیمت ماهانه یا سالانه در دسترس است ، که سالانه در دراز مدت بهتر کار می کند. به علاوه ، 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، در صورتی که دوست ندارید.

بهترین VPN رایگان برای برزیل: Windscrib

آخرین انتخاب ما Windscrib است ، اما هنوز یک انتخاب ارزشمند است. امنیت آن خوب و قابل تنظیم است و سوئیچ کشتار نیز وجود دارد ، اگرچه به طور مخلوطانه فایروال نامیده می شود. Windscrib دارای بسیاری از خصوصیات حریم خصوصی است ، اما برخی از اطلاعات را وارد می کند. هرچند که این اطلاعات به حداقل می رسد و نمی تواند به شما بازگردد.

windscrib-slider3

در 60 کشور جهان بیش از 600 سرور وجود دارد و برخی از آنها در برزیل هستند. با این حال ، باید این نکته را خاطرنشان کنیم که ویندز رکورد دارای یک برنامه رایگان و یک برنامه پرداختی است و سرورهای برزیلی فقط در برنامه پرداخت شده در دسترس هستند. 

برنامه پرداخت شده باعث می شود شما به همه سرورهای آن دسترسی پیدا کنید ، و برخی از قدرت پردازنده های دیگر نیز وجود دارد. سرعت آن خوب است و اعضای پرداخت شده می توانند از پهنای باند نامحدودی بهره مند شوند. افراد برنامه رایگان به 2 گیگابایت در هر ماه محدود می شوند ، اما اگر یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید ، به 10 گیگابایت افزایش می یابد. 

روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید حد مجاز را نیز افزایش دهید. اگر به برنامه رایگان پایبند باشید اما می خواهید به یک سرور پولی دسترسی داشته باشید ، می توانید یک مکان را به ازای هر دلار در هر ماه اضافه کنید ، و با انجام این کار ، پهنای باند خود را با 10 گیگابایت افزایش خواهید داد. در حقیقت ، هر مکانی که اضافه می کنید 10 گیگابایت دیگر به شما می دهد. 

همچنین می توانید سرورهای ویژه Windflix را که برای پخش جریانی ساخته شده اند ، اضافه کنید. کاربران پرداخت شده ، به هر حال ، به آنها دسترسی دارند. برای اطلاعات بیشتر درباره خدمات ، بررسی Windscrib ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از Windscrib دوست داریم

این سرویس دارای مشتری برای Windows ، macOS ، Android و iOS است. افزونه های مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera وجود دارد. خوشحال خواهید شد که بدانید که هر دو برنامه رایگان و پرداخت شده ، اتصالات نامحدودی نیز دارند. رابط کاربری آن ساده و آسان برای استفاده است ، که برای مبتدیان بسیار عالی است ، اما افراد با تکنیک فنی تر نیز می توانند با تنظیمات توجیه شوند.

یک پایگاه دانش به همراه سؤالات متداول ، راهنماهای تنظیم و یک زیرمجموعه در دسترس است. بعلاوه پشتیبانی چت و ایمیل بصورت زنده 24/7 در دسترس است. گفته می شود ، چت زنده توسط یک نماینده هوش مصنوعی به نام گری کنترل می شود. جوابهای خوبی می دهد ، اما اگر ترجیح می دهید با یک انسان صحبت کنید ، می توانید بلیط را به تیم ایمیل ارسال کنید.

قیمت ماهانه Windscrib گران است ، اما برنامه های طولانی تر آن را در پایان ارزان تر می کند. هیچ سیاستی برای بازپرداخت وجود ندارد ، اما به این دلیل است که می توانید آن را با برنامه رایگان تست کنید. این گفته است ، اگر در مدت سه روز پس از خرید درخواست بازپرداخت کنید ، آنها با خوشحالی تعهد خواهند کرد.

سانسور آنلاین در برزیل

اینترنت برزیل تا حدی رایگان طبقه بندی شده است ، اما حداقل گزارش های مربوط به محتوای آنلاین در حال مسدود یا فیلتر شدن وجود دارد. 

رسانه های اجتماعی و خدمات پیام رسانی به صورت رایگان در دسترس است. تنها مسدود کردن قابل توجه در چنین خدماتی با واتس اپ است. چندین بار مسدود شده است ، اما به دلیل عدم پاسخگویی به درخواست های اطلاعات برای کمک به تحقیقات جنایی است.

سایت های تورنت همچنین می توانند به دنبال دستور دادگاه مسدود شوند. بعلاوه قوانینی برای رسیدگی به نقض حق نسخه برداری در نظر گرفته شده است و برخی از افراد به دلیل آن تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند ، بنابراین این را بخاطر بسپار. 

نظارت آنلاین در برزیل

حفظ حریم خصوصی و محافظت از داده ها یک حق اساسی در قانون Marco Civil da Internet برزیل است ، اما هنوز یک دستورالعمل برای نگهداری داده ها وجود دارد. در زیر آن ، ISP ها ملزم به ثبت سابقه کاربری کاربران به مدت 12 ماه هستند ، اما بیانگر این است که این سیاههها فقط برای مقاصد قضایی قابل استفاده هستند.

قانون حفظ حریم خصوصی و محافظت از داده ها تصویب شده است. قانون حفاظت از داده های عمومی در آگوست سال 2018 به تصویب رسید ، که نحوه استفاده ، محافظت و انتقال داده های شخصی را تنظیم می کند.

گفته می شود ، تعداد کانون های رایگان WiFi عمومی در کشور افزایش یافته است ، اما دولت شهر سائوپائولو طرح “WiFi Livre Sampa” را تصویب کرد ، که به شرکت هایی که WiFi عمومی ارائه می دهند ، می توانند داده های کاربری تولید شده در کانون خود را جمع آوری کنند. دلایل تجاری. 

دولت از بهانه وقایع مهم و مبارزه با جرم و جنایت برای افزایش نظارت استفاده می کند. در طول سال 2014 تا 2016 ، وزارت دفاع 68 میلیون واقعی برزیل (16.9 میلیون دلار) برای تجهیزات نظارت هزینه کرد. 

قانون اساسی برزیل اجازه ناشناس بودن آنلاین را نمی دهد ، و دادگاه ها انتظار دارند حداقل بتوانند فردی را از طریق آدرس IP خود شناسایی کنند. اگرچه گزارشی مبنی بر ممنوع یا مسدود شدن VPN وجود ندارد ، این نشان می دهد که آنها از این امر استقبال نمی کنند. 

به علاوه ، افراد موظف هستند هنگام خرید تلفن همراه یا دسترسی به اتصالات اینترنتی خصوصی ، نام واقعی خود را ثبت کنند.

آزادی گفتار آنلاین در برزیل

آزادی بیان در قانون اساسی پیش بینی شده است ، اما محدودیت هایی وجود دارد. شهروندان معمولاً می توانند در مورد موضوعات حساس یا سیاسی بحث کنند ، اما دوره های انتخابات می توانند فضای متفاوتی ایجاد کنند. 

افترا و کفر ، جرم و جنایت است. توهین یا توهین به شأن شخصی می تواند به جریمه یا حداکثر شش ماه زندان منجر شود. می توان پست های انتقادی را حذف کرد و روزنامه نگاران برای کار خود با تهدید ، آزار و اذیت و خشونت روبرو هستند ، به ویژه اگر این امر مستلزم فساد یا جرم باشد. بسیاری نیز کشته شده اند.

در یک مثال ، یک مجری مهم رادیو پس از تهدید مکرر در منزلش به ضرب گلوله کشته شد. تحقیقات در مورد این قتل نشان داد که یک سیاستمدار محلی دستور قتل را داده است.

جرایم سایبری در برزیل

برزیل هدف اصلی برای جرایم سایبری است. این گزارش در گزارشی از Akamai به عنوان دومین کشور هدفمند جهان طبقه بندی شد. تلاش هایی برای افزایش امنیت سایبری انجام شده است. یک فرماندهی دفاع ملی سایبر افتتاح شد و اجلاس امنیت سایبری در سال 2020 برگزار می شود.

با این وجود ، شما نمی توانید کاملاً از جرایم سایبری دور شوید ، مگر اینکه به صورت آفلاین وارد نشوید و با افزایش WiFi عمومی ، خطر بیشتری از همیشه وجود دارد. وای فای عمومی را می توان با خطرات همراه داشت ، بنابراین باید خود را با استفاده از VPN محافظت کنید ، همچنین یک آنتی ویروس مناسب.

افکار نهایی

امیدواریم که ما در انتخاب یک VPN مناسب برای برزیل به شما کمک کرده باشیم. با حضور زیاد در فضای مجازی و احتمال نظارت ، باید یکی را انتخاب کنید که از امنیت و حریم مناسبی برخوردار باشد. 

به علاوه ، برای دور زدن هرگونه محدودیت ، ایده خوبی است برای انتخاب یک VPN که دارای یک شبکه بزرگ سرور است. به این ترتیب ، می توانید مطمئن شوید که یک مورد مناسب پیدا خواهید کرد. اگر می خواهید به محتوای محدود به برزیل دسترسی داشته باشید ، باید مطمئن شوید که سرورهایی نیز در داخل کشور دارند. 

برنده ما برای برزیل ExpressVPN به دلیل امنیت عالی ، احترام به حفظ حریم خصوصی و تعداد زیادی سرور است. از دیگر ویژگی های آن در برنده شدن آن نیز می توان به عنوان مثال توانایی های جریان ، سرعت و سهولت استفاده آن استفاده کرد. این یک VPN عالی است ، اما می توانید با استفاده از ضمانت 30 روزه برگرداندن پول آن ، خود را پیدا کنید.

آیا تجربه استفاده از VPN در برزیل را دارید؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید ، ما دوست داریم درباره آن بخوانیم. سایر مقالات VPN ما را نیز در اینجا قرار دهید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map