بهترین VPN برای سوئد 2020: Smorgasbord

سوئد کشوری باورنکردنی است که دارای مناظر زیبا و شهرهای شگفت انگیز است. پایتخت آن ، استکهلم ، در 14 جزیره ساخته شده است که توسط بیش از 50 پل به هم وصل شده اند. هوا تازه است و آب تمیز است ، اما اینترنت هنوز برخی زشت ها را دارد ، بنابراین باید از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب سوئد استفاده کنید تا از خود محافظت کنید.


استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، مهم نیست که شما در کجای دنیا هستید. برخی از کشورها دلیل این امر را قانون سختگیرانه گفتار یا سانسور دقیق می دانند. قطعه ما را در مورد چین بخوانید تا ببینید چقدر بد است. حتی اگر این دلایل کاربردی نداشته باشند ، می توانید خطرات آنلاین را در معرض خطر قرار دهید.

بسیاری از ارائه دهندگان در بررسی های VPN ما خدمات بسیار خوبی ارائه می دهند ، اما شما باید بدانید که در مورد سوئد مهمترین ویژگی ها چیست. برای اطلاعات در مورد دنیای آنلاین سوئد بخوانید.

سانسور در سوئد

دولت سوئد محدودیت های زیادی را در مورد استفاده از اینترنت در نظر نمی گیرد ، این همسو با تاریخ طولانی احترام به آزادی است. سوئد اولین کشوری بود که قانون اساسی داشت. این سانسور را سیراب می کرد و آزادی بیان را تضمین می کرد ، بنابراین مردم می توانند بدون عواقب ذهن خود را بیان کنند.

در طول جنگ جهانی دوم ، سوئد تحت فشار قرار گرفت تا هر چیزی را که سلاح سوم را بد جلوه می دهد و قانونی قدیمی برای منع نوشتن توهین آمیز ساخته شده است ، سانسور کنیم. با پایان یافتن جنگ ، دولت همه چیز را رها کرد و قوانینی جدید را برای ارائه حمایت های قوی تر وضع کرد.

سوئد کشوری است که به آزادی اینترنت اعتقاد دارد ، اما حتی محدودیت هایی هم دارد. ارائه دهندگان خدمات اینترنتی آن وب سایت هایی را که حاوی مستهجن کودک است ، مسدود می کند ، که خوب است ، اما در سال های اخیر دولت توجه خود را به سمت کسانی که قوانین حق چاپ را نقض می کنند ، متمرکز کرده است..

این یکی از بزرگترین مصرف کنندگان مطالب دزدان دریایی در جهان است و به دلیل میزبان وب سایت محبوب torrenting The Pirate Bay شناخته شده است. در سال 2014 ، 280 میلیون فیلم و نمایش تلویزیونی توسط سوئدی ها پخش و یا بارگیری غیرقانونی شد. شهرتی که به سوئد داده است و درآمد گمشده از آن ، مقامات را وادار به اقدام کرده است.

حكم دادگاه به یكی از ISP های برتر سوئد ، بهنف ، دستور داد تا اطلاعات شخصی كسانی را كه به قوانین حق نسخه برداری نقض می كنند ، ارائه دهند. ISP به حریم خصوصی مشتریان خود اشاره کرد و تصمیم را جذاب می کند ، اما این حکم می تواند زمینه ای را برای انجام همان سرویس ها فراهم کند..

ابتکار عمل Spridningskollen نیز وجود دارد که به نمایندگی از Scanbox Entertainment ، Atlantic ، Noble Entertainment و Crystalis Entertainment فعالیت می کند. به آنها امکان می دهد بدون احضار دادگاه داده های شخصی را از طریق ISP دریافت کنند.

Spridningskollen از نرم افزار ویژه ای برای بررسی اینکه آیا مطالب دارای حق چاپ استفاده می کنید استفاده می کند. اگر متوجه شود که شما هستید ، می توانید به ازای هر تخلف با جریمه حداکثر 250 دلار روبرو شوید. موارد بسیاری وجود نداشته اند که ناشی از ابتکار عمل است ، اما هنوز نکته ای قابل ذکر است.

گفتار آنلاین

دولت سوئد به آزادی بیان احترام می گذارد ، اما از ابراز نفرت ابراز ناراحت می کند. این شامل مواردی است که مورد تهدید یا ابراز تحقیر افراد یا گروههای مبتنی بر نژاد ، ملیت یا قومیت ، رنگ ، اعتقاد مذهبی یا گرایش جنسی قرار می گیرد..

در ماه مه سال 2018 ، پارلمان سوئد قانون اساسی را تغییر داد تا افراد تراریخته را نیز در بر بگیرد ، به آنها حمایت بیشتری می کند و حقوق خود را تقویت می کند. اگر به دلیل سخن گفتن از نفرت مقصر شناخته شوید ، می توانید با مجازات جریمه یا حبس تا چهار سال مجازات شوید.

حفظ حریم خصوصی و نظارت در سوئد

سوئد دارای سابقه طولانی در قوانین حفظ حریم خصوصی است. حتی پس از آنکه ادوارد اسنودن فاش کرد بسیاری از فعالیت های نظارت دولت ها در سراسر جهان با آن درگیر بوده اند ، هیچ گزارشی معتبری مبنی بر نظارت شهروندان سوئدی بدون مجوز قضایی منتشر نشده است..

ابتکار عمل OpenNet که فیلتر و نظارت بر اینترنت را در کشورها مستند می کند ، حتی سوئدی نیز در اختیار ندارد. این نخستین کشوری بود که در سال 1973 قانون حمایت از داده ها را تصویب کرد ، اما ، به عنوان یک عضو اتحادیه اروپا ، همچنان به مقررات اتحادیه اروپا توجه می شود.

در سال 2006 ، اتحادیه اروپا دستورالعمل نگهداری داده ها را تصویب كرد تا اطمینان حاصل كند كه ISP های ملی در صورت نیاز به تحقیقات یا پیگرد قانونی ، گزارش های مشتریان خود را حفظ می كنند. این داده ها برای حداقل شش ماه نگهداری می شدند ، اما دولت سوئد نمی خواست هیچ ارتباطی با آن داشته باشد.

در سال 2010 ، سوئد هنوز این دستورالعمل را اجرا نکرده و توسط کمیسیون اروپا به دادگاه محکوم شده بود ، که می خواست این کشور به هر جریمه ای که هر روز مطابقت ندارد جریمه شود. سوئد این دستورالعمل را در سال 2012 پس از پرداخت جریمه 3 میلیون یورو (3.4 میلیون دلار) به EC به اجرا گذاشت.

پس از همه اینها ، در سال 2014 ، دیوان عدالت اتحادیه اروپا دستورالعمل نگهداری داده را باطل اعلام كرد و اظهار داشت كه در حقوق احترام به زندگی خصوصی و محافظت از اطلاعات شخصی دخالت می كند. به دنبال اعلام این خبر ، یک ISP ، بهنف ، به تکنسین های خود دستور داد که داده های مشتریان خود را ذخیره نکنند و گزارش های موجود را نابود کنند.

به نظر می رسد سوئد آماده است تا بر آزادی و حریم اینترنت اینترنت بایستد. حتی G Suite Google ممنوع اعلام شد زیرا این شرکت قوانین حریم خصوصی کشور را نقض کرده است. دولت سوئد تصمیم گرفت كه شرایط خدمات خود به Google بیش از اینكه در مورد چگونگی استفاده از داده ها و محافظت از حقوق داده ها محافظت نكرد ، به Google اختیار بیشتری می دهد..

هنوز در سال 2009 قانون نظارت بر سیگنال فعالیت های اطلاعاتی دفاعی تصویب شد. همچنین به عنوان قانون FRA شناخته می شود ، نظارت بر ترافیک اینترنت توسط مقامات ایالتی را تصویب کرد. این بحث برانگیز بود زیرا فراتر از دستور نظارت که توسط EC اعلام شده بود.

این قانون به رادیو دفاع ملی اجازه می دهد تا به منظور مقابله با تهدیدات بیرونی مانند تروریسم و ​​جرم سازمان یافته ، از ترافیک اینترنتی مبتنی بر کابل و مستقر در اینترنت نظارت کند. این تنها پس از دریافت مجوز دادگاه امکان پذیر است.

در سال 2012 ، قانونی دیگر به تصویب رسید که می تواند چگونگی و زمان پلیس را قادر به نظارت بر فعالیت های تلفن و اینترنت کند.

سوئد همچنین بخشی از اتحاد چهارده چشم است که در آن چندین کشور اطلاعات اطلاعاتی را با یکدیگر به اشتراک می گذارند. در راهنمای ما درباره پنج چشم ، نه چشم و چهارده چشم می توانید در مورد آن گروه نظارت بیشتر بخوانید.

این فقط نشان می دهد که حتی در کشوری به اندازه سوئد ، شما باید مطمئن باشید که با یک VPN محافظت شده اید و پنهان شده اید..

بهترین VPN برای سوئد 2020

آنچه بهترین VPN را برای سوئد ایجاد می کند

در حالی که سوئد خطرناک ترین مکان نیست ، شما هنوز هم باید مطمئن شوید که از خطرات آنلاین مانند جرایم سایبری محافظت شده اید. این امر به ویژه مهم است اگر قصد اتصال از طریق WiFi عمومی را دارید و یک آنتی ویروس مناسب نیز در این مورد توصیه می شود. امنیت در ضمن برنامه ریزی برای تورنت نیز مهم است ، زیرا این امر شما را پنهان نگه می دارد.

شما می خواهید ارائه دهنده ای با امنیت خوب و یک سیاست سختگیرانه از عدم ورود به سیستم برای حفظ حریم خصوصی انتخاب کنید. دومی اطمینان خواهد داد که سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما وجود ندارد.

سرعت همچنین یک عامل اساسی است ، به خصوص اگر می خواهید torrent و stream کنید. هیچ کس از صفحه لودینگ خوشش نمی آید ، بنابراین بهتر است یک نسخه سریع را انتخاب کنید. پهنای باند نامحدود نیز پخش می شود ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا هر اندازه که دوست دارید جریان و بارگیری کنید.

شما می خواهید یک شبکه سرور عالی نیز داشته باشید. هرچه سرورهای بیشتری در کشورهای مختلف وجود داشته باشد ، شانس شما برای دور زدن بلوک ها بهتر می شود. در مورد سوئد ، ما می دانیم که خیلی محدود نیست ، اما این به شما کمک می کند تا geoblocks را دور بزنید.

شاید شما خارج از کشور نباشید و می خواهید برنامه مورد علاقه سوئدی خود را جلب کنید. یکی از سرورهای موجود در سوئد را انتخاب کنید و می توانید به کانالهایی مانند SVT و TV4 دسترسی پیدا کنید. همین مورد را می توان برای ایالات متحده Netflix نیز گفت ، به جز اینکه برای دسترسی به آن به سرور در ایالات متحده احتیاج دارید.

سایر عواملی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید سهولت استفاده ، دستگاههای پشتیبانی شده ، کیفیت پشتیبانی مشتری و قیمت آن می باشد.

1. بهترین VPN برای سوئد: NordVPN

NordVPN اغلب در Cloudward.net برنده است و تمام صندوق های سوئد را چک می کند. امنیت آن با داشتن پروتکل های رمزگذاری عالی و گزینه سرورهای دو هاپ در بین بهترین های موجود در بازار است. این نیز با حفظ حریم خصوصی نیز در رده های مختلفی قرار دارد ، زیرا یک سیاست محکم را برای عدم ورود به سیستم دارد.

قبلی

بعد

سرعت آن خوب است ، اما می تواند هنگام اتصال به سرورهای دوردست کند شود. هنوز سریع است ، اما برای پخش و اکثر فعالیت های دیگر خوب خواهد بود. همچنین NordVPN دارای پهنای باند نامحدودی است ، به این معنی که می توانید بدون ضربه زدن به حد مجاز ، آنقدر که دوست دارید پخش کنید و بارگیری کنید.

این امر ، همراه با پیروزی خود در بهترین VPN ما در زمینه تورنت ، باعث می شود اگر می خواهید با خیال راحت آن فعالیت ها را انجام دهید ، این انتخاب عالی است.

شبکه سرور آن گسترده است و در 60 کشور جهان بیش از 5000 را به خود اختصاص می دهد ، بنابراین شما نباید در یافتن یکی از متناسب با نیازهایتان مشکلی داشته باشید. این شامل 206 مورد در سوئد است ، بنابراین می توانید به محتوای محدود شده در آنجا دسترسی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

می توانید از NordVPN در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. راه اندازی سریع و آسان است و مشتریانی با کاربرد ساده دارد.

در صورت بروز مشکل ، می توانید از پایگاه دانش بزرگ برای رفع آنها استفاده کنید. اگر مشکل شما پیچیده تر است ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید. بهترین شرط شما چت زنده است زیرا سریعتر انجام می شود ، اما کارکنان در هر صورت مفید هستند.

نرخ ماهانه بد نیست و NordVPN ارزش زیادی را ارائه می دهد. اگر شما پس انداز کنید ، بهتر است برای برنامه طولانی تر تصمیم بگیرید. بازپرداخت 30 روزه نیز وجود دارد ، اگر شما آن را دوست ندارید.

2. CyberGhost

CyberGhost از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و همچنین یک سیاست محکم و بدون محکم برای مخفی نگه داشتن فعالیت های شما.

مانند NordVPN سرعت خوبی دارد اما می تواند در مسافت های طولانی کند شود. با این وجود ، باید برای اکثر فعالیت ها از جمله جریان و تورنت خوب باشد. همچنین محدودیتی برای میزان پهنای باند شما نمی توانید استفاده کنید.

این سرورهای زیادی دارد که بیش از 59 کشور را در بر می گیرد. در سوئد 96 وجود دارد ، بنابراین می توانید محتوای محدود شده به منطقه را مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

مشتریان برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. رابط کاربری آن به تازگی به روز شده است و ممکن است متوجه شوید که استفاده از آن دشوار است ، اما استفاده از آن بسیار آسان است.

پشتیبانی از مشتری در صورت نیاز با پایگاه اطلاعاتی گسترده ای به عنوان اولین درگاه تماس شما در دسترس است. اگر این مسئله شما را حل نکرده است ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با یکی از کارمندان تماس بگیرید.

قیمت ماهانه عالی نیست ، اما با انتخاب اشتراک بیشتر ، پس انداز می کنید. اگر دستگاه Android یا iOS دارید ، می توانید با استفاده از آزمایش هفت روزه آن را دوست داشته باشید. ضمانت برگشت پول برای آرامش بیشتر ذهن نیز وجود دارد. مدت زمان آن به برنامه ای که شما انتخاب می کنید بستگی دارد ، با وجود 14 روز برای ماهانه و 45 روز برای برنامه های طولانی تر.

3. ExpressVPN

ExpressVPN یک ارائه دهنده درخشان با امنیت عالی و یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم محافظت از نقشه ها برای محافظت از شماست.

این همچنین سریعترین VPN ماست ، برای کسانی که می خواهند جریان یا torrent کنند عالی هستند. بعلاوه ، هیچ باند پهنای باند برای نگرانی وجود ندارد ، که این یکی از دلایلی است که در بهترین VPN ما برای پخش قطعه نیز کسب کرده است. این بهترین VPN ما برای Netflix است.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این شرکت بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان دارد. این شامل تعدادی در سوئد نیز می شود ، بنابراین می توانید کانال های تلویزیونی سوئدی مورد علاقه خود را تماشا کنید. برای مشاهده دقیق تر این سرویس ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

اگر تجربه کمی با VPN دارید ، ExpressVPN انتخاب خوبی است. تقریباً همه چیز را برای شما انجام می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید و مطمئن شوید که به هم متصل هستید ، که این کار به راحتی انجام می شود. اگر بخواهید می توانید تنظیمات را تنظیم کنید.

ExpressVPN در ویندوز ، macOS ، Android و iOS موجود است. بعلاوه ، اگر می خواهید از آنها استفاده کنید ، افزونه های مرورگر برای Chrome ، Safari و Firefox وجود دارد.

اگر به کمک نیاز دارید ، می توانید از پایگاه دانش مفید موجود استفاده کنید. همچنین می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل 24/7 با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. چت زنده سریعترین گزینه است ، اما ایمیل برای راهنمایی بیشتر عمیق تر است.

نزولی در ExpressVPN قیمت آن است. این بسیار گرانتر از رقبای خود است ، اما ارزش آن را برای خدمتی که می کنید ارزش آن را دارد. ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز وجود دارد ، بنابراین هیچ گونه ضرری در تلاش نیست.

4- دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی از امنیت مناسبی برخوردار است ، اما به صورت پیش فرض روی رمزگذاری 128 بیتی تنظیم شده است. می توانید آن را به صورت دستی به 256 بیتی توصیه شده تغییر دهید ، اما انجام این کار باعث کاهش سرعت VPN می شود. این شرکت ثبت نمی کند فعالیت شما.

سرعت آن خوب است ، اما می توانید سرعت خود را کاهش داده و امنیت را محدود کنید و محدودیتی در میزان پهنای باند شما وجود ندارد.

پوشش آن به اندازه سایر ارائه دهندگان گسترده نیست ، با سرورهایی در فقط 33 کشور ، اما هنوز خوب است. شما نباید مشکلی برای ورود به ایالات متحده Netflix داشته باشید ، زیرا بیشتر سرورهای آن در ایالات متحده آمریکا 47 هستند و در سوئد نیز 47 مورد وجود دارد ، بنابراین باید انتخاب کافی برای مطالب سوئدی داشته باشید.

گفته می شود ، می تواند برای ورود به سایر سرویسهای جریان تلاش کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی PIA ما را بخوانید.

دلایلی دیگر که ما PIA را دوست داریم

راه اندازی آسان است و می توانید به سرعت متصل شوید. مشتری ها را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کرد و از آنها ساده استفاده کرد. همچنین بهترین VPN ما برای لینوکس است زیرا دارای کلاینت کامل برای آن است.

با این وجود ، پشتیبانی مشتری می تواند بهبود یابد ، زیرا چت زنده را ارائه نمی دهد. یک پایگاه دانش و پشتیبانی الکترونیکی 24/7 وجود دارد. در صورت کند بودن پاسخ ها کامل هستند.

هزینه ای که قبلاً یکی از ارزانترین قیمت ها بود تا زمانی که به طور چشمگیری افزایش یابد. گفته می شود ، با ثبت نام در برنامه بلند مدت می توانید آن را کاهش دهید. یک پول هفت روزه وجود دارد ، اگر شما آن را دوست ندارید.

5. TorGuard

TorGuard دارای امنیت خوب و قابل تنظیم با پروتکل های مختلف برای انتخاب است ، بنابراین اگر دوست دارید ببندید گزینه خوبی است. فقط مطمئن شوید که می دانید چه کاری انجام می دهید. حریم خصوصی شما با یک خط مشی بدون گزارش نیز افتخار می یابد.

سرعت آن خوب است ، اما می تواند متفاوت باشد ، بنابراین این موضوع را در خاطر داشته باشید. هرچند عادلانه باشد ، برخی از این موارد به دلیل امنیت اضافی موجود است و به نحوه تنظیم آن بستگی دارد. به گفته این ، هنوز هم می توانید بیشتر فعالیت ها را انجام دهید و هیچ باند پهنای باند برای چشم پوشی وجود ندارد.

TorGuard-Slider1
© Cloudward.net

TorGuard-Slider2
© Cloudward.net

TorGuard-Slider3
© Cloudward.net

TorGuard-Slider4
© Cloudward.net

TorGuard-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

در مورد پوشش سرور ، بیش از 3،000 در 55 کشور از جمله سوئد وجود دارد ، بنابراین باید به راحتی یکی از آنها را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

اگر جریان به ذهن شما خطور می کند ، باید بدانید که نسخه پایه در دسترسی به geoblocks برخی از خدمات خوب نیست. اگرچه می توانید از یک آدرس IP اختصاصی برای کشور مورد نیاز خود استفاده کنید. با هزینه اضافی می آید اما کار تضمین شده است. این یکی از دلایلی است که باعث شده مکانی در بهترین VPN ما برای مقایسه مسافران فراهم شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی TorGuard ما را بررسی کنید.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

TorGuard را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کرد. برنامه های تلفن همراه می تواند دردناک برای تنظیم باشد.

راهنما و انجمن آنلاین به شما کمک می کند تا مشکلات جزئی را مرتب کنید. اگر پس از آن هنوز به کمک نیاز دارید ، می توانید از طریق چت زنده با یکی از اعضای پشتیبانی تماس بگیرید. با این حال ، شما با یک تیم اصلی خدمات مشتری صحبت خواهید کرد ، بنابراین اگر مشکلات فنی بیشتری دارید ، بهتر است با پشتیبانی ایمیل تماس بگیرید. 

نرخ ماهانه آن عالی نیست ، اما می توانید با انتخاب برنامه طولانی مدت ، هزینه کلی را کاهش دهید. موارد اضافی و معاملات دیگری نیز موجود هستند ، بنابراین فقط آنچه را برای شما بهتر است انجام دهید. اگر فهمیدید که آن را دوست ندارید ، ضمانت بازگشت هفت روزه پول نیز وجود دارد.

افکار نهایی

حتی اگر سوئد آخرین جایی است که فکر می کنید به VPN احتیاج دارید ، هرگز نمی توانید کاملاً از خطر خارج شوید. در آنجا باید یکی را انتخاب کنید که از امنیت و حریم خصوصی خوبی برخوردار باشد و همچنین یک شبکه سرور مناسب و دارای سرعت سریع باشد.

NordVPN بهترین VPN ما برای سوئد است زیرا دارای امنیت درجه یک ، سرعت مناسب و سرورهای زیادی برای انتخاب از جمله تعداد زیادی در سوئد است.

اگر تجربه استفاده از VPN در سوئد را دارید ، در نظرات با ما در میان بگذارید. سایر مقالات VPN ما را نیز بررسی کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map