بهترین تجارت اینترنتی VPN برای سال 2020: ایمن نگه داشتن داده های SMB

شبکه های خصوصی مجازی برای مشاغل متولد شده اند ، و گرچه گذشته از این به بازار مصرف تبدیل شده اند ، اما همواره با تجارت گره خورده اند. به گفته اینها ، آنها ساده ترین کار برای اعزام نیستند ، به ویژه اگر شما یک تجارت کوچک را با تعداد محدودی از کارمندان اداره کنید. تیم حاضر در Cloudwards.net برای کمک به اینجا است.

در این راهنمای بهترین تجارت اینترنتی VPN ، ما قصد داریم 5 راه حل متمرکز بر تجارت را برای شما ارائه دهیم که تنظیم و استقرار آن در شرکت شما آسان خواهد بود. قبل از اینکه به انتخاب خود بپردازیم ، بحث خواهیم کرد که چرا مشاغل باید از VPN استفاده کنند ، و همچنین معیارهایی که برای انتخاب خود استفاده کرده ایم.

اگر به دنبال یک پاسخ کوتاه هستید ، راهی برای NordVPN است. نه تنها خدمات شخصی عالی ارائه می دهد بلکه یک سرویس تجاری خارق العاده نیز ارائه می دهد. اگر می خواهید گزینه های بیشتر ، ادامه دهید.

چرا مشاغل باید از VPN استفاده کنند

VPN مدتها قبل از رسیدن گزینه های مصرف کننده به عنوان یک ابزار تجاری استفاده می شده است. برای تجارت ، از آنها برای اتصال کارمندان از راه دور استفاده شده است و به کارمندان امکان دسترسی به پرونده ها و برنامه های ضروری از خارج از مطب را می دهد.

چنین سیستمی تنها در صورتی امکان پذیر است که سرور داشته باشید که تمام داده ها در آن ذخیره شده باشد. در بیشتر موارد ، شما باید VPN را بصورت دستی پیکربندی کنید تا به کارمندان از راه دور دسترسی پیدا کنید تا به پرونده های شما دسترسی پیدا کنند ، اما با افزایش فضای ذخیره سازی امن ، دسترسی به پرونده ها ارزان تر و آسان تر از گذشته است..

این گفته می شود ، فضای ذخیره سازی ابزاری مهم دیگری از استفاده از VPN تجاری ندارد و این یک ارتباط مطمئن است. ما به جای توصیه ابزارهایی که یک بخش فناوری اطلاعات می تواند از آنها استفاده کند ، ما می خواهیم گزینه های مصرف کننده ای را که به دنیای تجارت رسیده اند به شما پیشنهاد دهیم ، به این معنی که هر کسی حتی با تجربه فنی محدود می تواند محافظت کند.

VPN ها به شما امکان می دهند از طریق سرور دیگری به اینترنت متصل شوید. هنگام اتصال به آن سرور اول ، ترافیک شما رمزگذاری می شود که می توانید در توضیحات رمزگذاری اطلاعات کسب کنید. پس از آن پوست رمزگذاری ریخته می شود و ترافیک شما به سمت اینترنت باز حرکت می کند. اتصال اولیه به سرور VPN ، آدرس IP شما و درخواست های راهنمایی و رانندگی را پنهان کرد.

برای امنیت ، ارزش مشخص است. اگر ، مثلاً ، کارمندانی که با اسناد حساس در WiFi عمومی سرو کار دارند ، یک VPN ضروری است. از آنجا که اتصال شما رمزگذاری شده است ، snoopers شبکه قادر به رهگیری ترافیک شما و سرقت اطلاعات حساس نیستند.

به علاوه ، VPN ها کاربردهای عملی برای تجارت دارند. شاید شما مجبور شوید به وب سایتی دسترسی داشته باشید که فقط در یک آدرس خاص برای آدرسهای IP در یک کشور خاص وجود داشته باشد یا اگر فقط به صورت آنلاین سروکار دارید باید آدرس IP منبع خود را پنهان کنید. VPN ها به همان اندازه ابزارهای امنیتی ابزارهای امنیتی هستند و به محض ثبت نام در برنامه ، متوجه موقعیت هایی می شوید که مفید باشند.

بهترین کسب و کار VPN 2020

انتخاب بهترین تجارت اینترنتی VPN

در اکثر موارد ، انتخاب یک VPN تجاری شبیه به انتخاب یک مشتری است. سرعت سریع ، یک شبکه بزرگ سرور و امنیت درجه یک هنوز مهمترین نگرانی ها هستند. برخلاف VPN های مصرف کننده که محدودیتی در اتصالات همزمان دارند ، اما VPN های تجاری باید بتوانند چندین کاربر را با یک روش ساده برای مدیریت آنها متصل کنند..

از اینجا شروع کردیم به عنوان مثال ، ExpressVPN بهترین VPN است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم – می بینید که چرا در بررسی ExpressVPN ما – اما حد اتصال 5 اتصال همزمان و عدم وجود ویژگی های کنترل کاربر ، آن را به یک انتخاب بد برای مشاغل تبدیل می کند.

ما همچنین به دنبال ویژگی های خاص تجاری مانند آدرس های اختصاصی IP و صورتحساب متمرکز بودیم. اگرچه ممکن است جزئی به نظر برسند ، اما گزینه های اضافی برای استقرار و صدور صورتحساب تأثیر زیادی در بهینه سازی جنبه های مختلف مشاغل شما دارد.

مهمترین ، اما ، مدیریت کاربر است. همانطور که برای مدیران رمز عبور کسب و کار – بهترین مدیر رمز عبور ما را برای راهنمای کسب و کار کوچک بخوانید – تفاوت اصلی بین یک محصول شرکت و مصرف کننده ، مدیریت کاربر است. مانند یک چشم همه بین ، یک سیستم مدیریتی کاربر قدرتمند به شما امکان می دهد ببینید که چگونه کارمندان شما از این سرویس استفاده می کنند.

همانطور که گفته شد ، معیارهای استاندارد VPN ما اعمال می شود. امنیت VPN از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به ویژه با توجه به اینکه مشاغل اهداف اصلی برای جرایم سایبری هستند. ترکیبی از پروتکل های VPN قوی مانند OpenVPN و رمزگذاری درجه یک معمولاً شما را ایمن نگه می دارد.

گرچه سهولت استفاده ، مکانهای سرور و سرعت در انتخابهای ما نقش داشتند ، اما قیمت برگشتی به خود گرفت. ارزش برای مشاغل بسیار مهم است ، اما همانطور که در مورد بیشتر خدمات سفارشی نیز وجود دارد ، قیمتی که در آخر پرداخت خواهید کرد بستگی به نیاز شما و تعداد کارمندان دارد.

بهترین VPN برای تجارت: NordVPN

NordVPN در رتبه دوم از VPN هایی که مورد بررسی قرار داده ایم ، و به دلایل خوبی است. اگرچه ناسازگاری در سراسر شبکه آن وجود دارد ، این یک گزینه غنی از ویژگی ، ارزان و قدرتمند برای مصرف کنندگان است. این گفته است ، با یک لیست اضافه از ویژگی ها و ادغام ویژه ، یک انتخاب عالی برای مشاغل نیز هست.

nordvpn-بررسی-سرور-ناوبری

این کار با یک مدیر اختصاصی حساب شروع می شود. مهم نیست که تجارت شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد – NordVPN می خواهد حداقل پنج حساب داشته باشد – شما یک خط اختصاصی برای مسائل خواهید داشت. این فقط یک خط مستقیم برای پشتیبانی نیست. مدیر حساب شما می تواند با شما همکاری کند تا پیکربندی هایی را انجام دهد که در غیر این صورت غیرممکن خواهد بود.

ویژگی های اصلی تجارت نیز موجود است. هر حساب کاربری در برنامه شما می تواند یک آدرس IP اختصاصی برای دسترسی مداوم و پایدار به پایگاه داده ها و خدمات شرکت دریافت کند. NordVPN همچنین با پرداخت متمرکز برای کاربران خود و یک رابط مدیریت آسان برای استفاده ، صورتحساب را ساده نگه می دارد.

یکی از ویژگی های مناسب تر برای مشاغل ، امکان انتقال مجوز است. شما به یک روش ساده برای جابجایی مجوزهای خود نیاز دارید زیرا کارکنان چرخه می گیرند. خوشبختانه ، NordVPN در چنین وظیفه ای قرار دارد.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

همانطور که گفته شد ، NordVPN دارای شبکه گسترده ای است. از حدود 5،000 سرور در بیش از 60 کشور جهان تشکیل شده است. مهم نیست که در کجا قرار دارید یا کجا می خواهید به سمت آن تونل شوید ، NordVPN احتمالاً مکانی برای اسکان شما خواهد داشت.

کاربران تجاری هنوز هم می توانند از مجموعه عالی ویژگی های مصرف کننده NordVPN استفاده کنند. در هسته سرورهای ویژه ای قرار دارند که اتصال شما را برای جنبه ای از امنیت یا ناشناس بودن تنظیم می کنند. به عنوان مثال ، سرورهای Double VPN به شما امکان می دهند تا دو سرور را برای دو برابر کردن رمزگذاری کنید. برای دیدن ارائه دهنده دیگری که چنین عملکردهایی را ارائه دهد ، نظر Windscrib ما را بخوانید.

خجالتی از ExpressVPN ، NordVPN بهترین VPN ای است که ما آزمایش کرده ایم و پذیرایی از آن به بازارهای شرکتی آن را به یک انتخاب عالی برای تجارت شما تبدیل می کند. می توانید تمام دلایلی را که دوست داریم در بررسی NordVPN ما بیاموزید یا در مورد تنظیم یک حساب کاربری ارتباط برقرار کنید تا ببینید چگونه دوست دارید.

تورگارد

TorGuard برنامه های تجاری مقدماتی را ارائه می دهد که چندین بسته کاربر ، آدرس IP اختصاصی و آدرس های ایمیل را در اختیار شما قرار می دهد. بر خلاف NordVPN ، شما به سادگی نمی توانید اشتراک VPN بخرید. در عوض ، شما در حال خرید بسته ایمیلی ایمن ، آدرس IP اختصاصی و VPN هستید.

torguard-review-رابط

برنامه های از پیش تعیین شده برای مشاغل با کمتر از 20 کارمند مفید است. اگر به حساب بیشتری نیاز دارید ، برای پیکربندی سفارشی باید با TorGuard تماس بگیرید. خوشبختانه ، تمام حساب ها با یک مدیر حساب اختصاصی همراه هستند که می تواند در صورت اشتباه بودن ، به سؤالات شما پاسخ دهد و در رفع عیب یابی به شما کمک کند.

گفته می شود ، حتی با وجود کمتر از 20 کارمند ، یک راه حل سفارشی برای شما مناسب است. اگرچه برنامه های از پیش تعیین شده همراه با تعدادی از آدرس های IP اختصاصی هستند ، یک طرح سفارشی شامل یک سرور اختصاصی است که برای دستیابی مداوم مهم است.

البته ، TorGuard بدون کنترل مدیریت کاربر رتبه دوم را ندارد و خوشبختانه این جبهه را راضی می کند. کنترل پنل VPN به شما امکان می دهد تا کارمندان را مدیریت کنید ، آدرس های IP اختصاصی خود را پیگیری کنید ، ایمیل رمزگذاری شده را تنظیم کنید و موارد دیگر. با استفاده از آن ، شما قادر خواهید بود به چشمان پرنده نسبت به نحوه استفاده از مشاغلتان در TorGuard بهره مند شوید.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

TorGuard مخصوصاً کاربر پسند نیست – هرچند که استفاده از آن را دشوار نمی خواهیم – و این بیشتر به دلیل سفارشی سازی ارائه شده است. بسیار قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد پروتکل ، رمزگذاری و روش تأیید اعتبار داده ها را تغییر دهید. با استفاده از آن انعطاف پذیری ، می توانید سطح امنیتی را که برای تجارت شما معقول است تعیین کنید.

انعطاف پذیری فوق العاده است ، اما یکی از دلایلی که ما TorGuard را دوست داریم سرعت آن سرعت است. این رده بندی در سریعترین راهنمای VPN ما ، دقیقاً پشت استریل (چهارمین بررسی آستریل) در رده چهارم قرار گرفت. به گفته این ، آزمایش ما نزدیک بود ، بنابراین تغییرات کمی در سرعت می تواند TorGuard را در رده بندی حتی بالاتر کند.

گرچه ممکن است به اندازه NordVPN جذاب نباشد ، TorGuard توانایی بازی توپ را دارد. بین سرعت ، قابلیت تنظیم و لیست طولانی از ویژگی های آن ، یک انتخاب عالی برای تجارت شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بررسی TorGuard ما را بخوانید یا برنامه های از پیش تعیین شده را ببینید تا ببینید چه چیزی برای شما مفید است.

VyprVPN

VyprVPN دو برنامه برای کاربران تجاری ارائه می دهد: VyprVPN برای تجارت و VyprVPN برای تجارت ابر. اولین مورد مانند TorGuard و NordVPN است که مدیریت چند کاربره ، شبکه بزرگی از سرورها و مدیر اختصاصی حساب را ارائه می دهد. VyprVPN for Business Cloud جالب است ، زیرا به شما امکان می دهد از یک سرور اختصاصی استفاده کنید.

vyprvpn- بررسی-رابط

سرور شخصی شما به این معنی است که می توانید برنامه هایی مانند Salesforce را در VPN خود ادغام کنید و به کارگران اجازه دهید از راه دور به آنها دسترسی پیدا کنند. به علاوه ، VyprVPN به شما امکان می دهد تا سرورها را به برنامه خود اضافه کنید ، بنابراین می توانید برای تیم های مختلف خوشه ها را تقسیم کنید.

استقرار و گسترش پذیری آسان VyprVPN for Business Cloud آسان است و به شما امکان می دهد سرویس را به روشی که برای کار شما بهترین کار را انجام می دهد مقیاس و کنترل کنید. به عنوان مثال ، Wunder ، یک شرکت طراحی وب با کارمندان در سراسر جهان ، از VyprVPN برای Business Cloud برای متمرکز کردن راه حل جدا و متناقض استفاده از چندین سرور عمومی و خصوصی استفاده کرد..

اگرچه ما گفتیم که نگرانی اصلی ما نبود ، VyprVPN ارزان است. برنامه های تجاری فقط با چند صد دلار در سال شروع می شود ، و VyprVPN حتی یک آزمایش رایگان به شما می دهد تا ببیند که چگونه آن را دوست دارید. این یک راه حل آسان و بدون مزخرف است که هنوز قدرت زیادی را فراهم می کند.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

ویژگی های مورد علاقه ما از برنامه مصرف کننده برای کاربران مشاغل نیز موجود است. VyprVPN به شما امکان می دهد تا از Chameleon استفاده کنید ، که یک پروتکل اختصاصی مبتنی بر OpenVPN است. به روش مشابهی وصل می شود ، اما بسته های شما را به عنوان ارسال شده دچار مشکل می شود ، بنابراین می توانید از بازرسی بسته های عمیق دور شوید. آفتاب پرست یکی از دلایلی بود که VyprVPN بهترین خدمات VPN ما را برای لیست چین ایجاد کرد.

بعلاوه ، کارمندان شما می توانند از دیوار آتش استفاده کنند. مانند هر فایروال ، درخواست ها را بر اساس لیستی از قوانین مسدود می کند. این روی سرورهای VyprVPN کار می کند ، به این معنی که تهدید ورودی قبل از ساختن دستگاه شما شناسایی و مسدود شده است.

گفت: VyprVPN کامل نیست. سرعت پایین تر از آنچه دوست داریم و رابط می تواند از بالابر صورت استفاده کند. با این حال هنوز یک انتخاب خوب برای مشاغل است. شبکه خصوصی بدان معنی است که هیچ یک از اشخاص ثالث با داده های کسب و کار شما بهم نخورند و لیست طولانی از ویژگی ها بدین معنی است که می توانید سرویس مورد نظر خود را پیکربندی کنید.

می توانید در بررسی VyprVPN ما بیشتر بیاموزید یا در مورد یک آزمایش رایگان اطلاعاتی کسب کنید تا ببینید که چگونه آن را دوست دارید.

SaferVPN (محیط 81)

ما فکر می کنیم SaferVPN درست نیست. قیمت گذاری خوب است ، اما شبکه اندک است. حریم خصوصی محکم است ، اما عملکرد جریان چیزی نیست. گفته می شود که نسخه تجاری VPN ، پیرامون 81 بسیار مناسب است.

پیرامون-81

نرخ ماهیانه ارزان آن به شما امکان دسترسی به دروازه های مشترک را در 35 مکان می دهد ، اما می توانید در هر ماه دروازه اختصاصی را با 40 دلار خریداری کنید. مانند VyprVPN برای Business Cloud ، به شما امکان می دهد مکان های اختصاصی خود را به برنامه خود اضافه کنید و آنها را برای تیم های مختلف تقسیم کنید. فقط کارمندانی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید ، آن را دریافت می کنند.

در مورد ویژگی های تجاری ، محیط 81 هر آنچه را که می خواهیم ارائه می دهد. شما می توانید اعضای تیم را با اختصاص مجوزهای مشخص و انتخاب آنها برای گروه های کاربر ، و همچنین بر منابع و پهنای باند مصرفی آنها ، مدیریت کنید. پیرامون 81 یکی از کامل ترین راه های مشاهده فعالیت شبکه شما را ارائه می دهد.

این نرم افزار همچنین دارای ویژگی های غیرمعمول است که مهمترین آنها گزارش های فعالیت ، ادغام ورود به سیستم تنها و امنیت WiFi خودکار است. حالت دوم برای کارمندانی که مسافرت می کنند بسیار عالی است زیرا VPN بطور خودکار شبکه های WiFi نا امن را تشخیص داده و از اتصال قبل از هر کاری اشتباه می کند.

دلایل دیگری که ما از SaferVPN دوست داریم

یکی از نکات صرفه جویی در SaferVPN ، تجربه عالی کاربر است و خوشبختانه ، آن را به Perimeter 81 منتقل می کند. این برنامه مدرن و در دسترس است و مدیریت کاربران را آسان کرده و کارمندان خود را برای درک اسباب بازی جدیدی که در آن قرار گرفته آسان کرده است. دامان آنها.

کارمندان شما به Perimeter 81 به عنوان “اعضای تیم” شناخته می شوند. اعضای تیم دارای آدرس های ایمیل و مجوزهای کاربر منحصر به فرد هستند. هر مجوز برای حداکثر پنج اتصال مناسب است ، به این معنی که کارمندان شما می توانند دسک تاپ ، لپ تاپ ، تلفن و تبلت را بدون هیچ هزینه اضافی محافظت کنند..

SaferVPN ممکن است ارائه دهنده مورد علاقه ما نباشد ، اما بد نیست. به عنوان یک گزینه مصرف کننده وسط جاده ، تأثیر نمی گذارد ، اما طرف تجاری آن عالی است. پیرامون 81 انعطاف پذیری سایر VPN های تجاری ، به علاوه چند ترفند خاص خود را ارائه می دهد. شما می توانید بررسی SaferVPN ما را بخوانید تا در مورد سیستم عامل مصرف کننده اطلاعات کسب کنید یا درخواست نمایشی از Perimeter 81 را برای خودتان امتحان کنید.

غاز VPN

غاز VPN VPN تجارت فقیر است. این یک برنامه کاری و هیچ ویژگی تجاری خاصی ارائه نمی دهد ، به همین دلیل در اینجا آخرین رتبه است. گفته می شود ، ارائه دهنده اتصالات همزمان نامحدود ، یکی از معدود ارائه دهندگان است و به عنوان برنده بهترین VPN ما در راهنمای چندین دستگاه ، باید یک خانه نیز در اینجا داشته باشد..

غازها-vpn-بررسی-سرورهای هوشمند

این تنها VPN نیست که اتصالات همزمان نامحدود را ارائه می دهد – بررسی SurfShark ما را بخوانید تا در مورد دیگری بدانید – اما این یکی از معدود مواردی است که به حقیقتاً نامحدودی نزدیک است. در اکثر موارد ، حفر کردن در خط مشی استفاده منصفانه در اتصالات همزمان “نامحدود” به سرعت نشان می دهد که در حقیقت محدودیت هایی در مورد تعداد دستگاههایی که می توانید محافظت کنید وجود دارد..

غاز VPN این روند را نمی شکند. این یک سیاست استفاده عادلانه نیز دارد ، اما سخاوتمندانه است. تا زمانی که به بیش از 1 منبع کامل از منابع موجود در شبکه احتیاج ندارید ، می توانید به اندازه دستگاه مورد نظر متصل شوید. شبکه فوق العاده نیست ، اما به دست آوردن حتی 1 درصد برق بعید به نظر می رسد.

به گفته این ، این VPN تجارت بیچاره است به همین دلیل. شما مدیریت کاربر ، مدیر حساب و ادغام کسب و کار را از دست ندهید. غاز VPN باید به عنوان روشی ارزان برای تأمین امنیت رفت و آمد کارکنان خود و هیچ چیز دیگری استفاده شود. برای این خیلی عالی است.

دلایل دیگر ما دوست داریم غاز VPN

غاز VPN در دوستی کاربر و قیمت گذاری عالی است. بر خلاف اکثر VPN ها ، یک گزینه ماهانه محدود وجود دارد که انتقال داده شما با 50 گیگابایت است. در صورت احتمالاً نیاز به تعداد بیشتری ، باید یک برنامه نامحدود خریداری کنید. نرخ ماهانه چشمگیر نیست ، اما اگر یک سال را به صورت مقدماتی خریداری کنید ، کمتر از 60 دلار است.

این نرم افزار آسان برای استفاده و به اندازه کافی ساده است که می توانید آن را به کارمندان خود آموزش دهید. گفته می شود ، انعطاف پذیری مناسبی دارد. چندین پروتکل برای انتخاب وجود دارد ، و همچنین تنظیمات راه اندازی. اگرچه به اندازه TorGuard قابل تنظیم نیست ، غاز VPN هنوز ملزومات لازم را به شما می دهد.

با این حال ، در مقایسه با توصیه های دیگر ، این یک راه حل آشکار است. می توانید مدتی با یک تیم کوچک اسکیت کنید ، اما اگر به دنبال یک VPN واقعی برای تجارت هستید ، باید با چهار انتخاب برتر ما کنار بیایید. با این وجود ، ارزش آن را دارد که بررسی GoP VPN ما را بخوانیم تا ببینیم آیا شما را تحت تأثیر قرار می دهد یا خیر.

افکار نهایی

با هم قرار دادن VPN خود هزینه ای ، وقت گیر و غیر قابل اعتماد است. گزینه های فوق بدون بسیاری از اشکالات ، مزایای شبکه های بزرگ سرور و امکان ادغام با سیستم عامل های دیگر را به شما می دهد. غاز VPN مرد عجیب و غریب است ، اما برای یک راه حل موقت بد نیست.

از بررسی های ما ، ارائه دهندگان در لیست بالا معدودی هستند که برنامه های تجاری ارائه می دهند. اگر می خواهید به اطراف بگردید و سعی کنید خود را بیابید ، اگر می توانید نظرات VPN ما را مرور کنید.

از کدام VPN برای تجارت خود استفاده می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me