بهترین VPN برای هند 2020: Netra ، Bollywood و Streaming

وقتی به هند فکر می کنید ، احتمالاً به غذای بالیوود و غذاهای تند فکر می کنید. این بسیار بیشتر از این است ، این یک گلدان ذوب کننده فرهنگ های غنی و متنوع است. با این وجود ، دنیای دیگری آنلاین وجود دارد که شما مجبور به بازدید در آنجا هستید ، و باید از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب هند استفاده کنید تا ایمنی داشته باشد. 


اگر در حال مسافرت هستید یا از هند نقل مکان کرده اید ، ممکن است وب سایت ها و خدمات معمول خود را از دست ندهید. شاید بخواهید سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود را در خارج از منطقه هند تماشا کنید (اگر این چیزی است که بعد از آن هستید این مورد اختصاصی ما را در Hotstar بخوانید). بعضي محتوا و خدمات به دليل Geoblocks در خارج از كشور در دسترس نيست.

هر یک از بهترین ارائه دهندگان VPN ما در زیر به شما امکان دسترسی به محتوای هندی را می دهد و ما همچنین راهنمایی در مورد نحوه دستیابی به آدرس IP هندی برای انجام این کار را داریم. به گفته این ، دلایل دیگری برای استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، مهم نیست که در آن هستید. در این مقاله ، ما به شما خواهیم گفت که چرا باید از VPN در هند استفاده کنید.

بهترین VPN برای هند 2020

سانسور آنلاین در هند

بسیاری از کشورها محتوای آنلاین را سانسور می کنند ، اما آنها این کار را در درجات مختلف انجام می دهند. چین به دلیل محدود بودن اینترنت شناخته شده است ، همانطور که می توانید در قطعه ما در فایروال بزرگ بخوانید. هند به همان اندازه بد نیست ، اما سانسور رو به افزایش است. 

دولت می تواند با سفارش دادن به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی آفلاین ، اینترنت را خاموش کند. بند 144 قانون آیین دادرسی کیفری به دولت اختیار می دهد برای جلوگیری از شورش ها و سایر رفتارهای ناخواسته محدودیت های موقت را بر روی مردم اعمال کند..

قمار ، پورنوگرافی و وب سایت های دوست یابی می توانند مسدود شوند ، همچنین وب سایت های متعلق به سازمان های غیر دولتی ، گروه های فمینیستی و گروه های حقوق بشری. همچنین گزارش هایی مبنی بر مسدود شدن چندین وب سایت پراکسی و VPN توسط شرکت مخابراتی هند Reliance Jio مسدود شده است. 

انتشار یا انتقال مطالب نامشخص یا جنسی از طریق اینترنت به موجب ماده 67 قانون فناوری اطلاعات مجازات می شود. استفاده از منابع رایانه ای برای جعل شخصی شخص دیگری برای ارتکاب کلاهبرداری ، در بند 66D نیز قابل مجازات است.

دولت هند با فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب و سایر شرکت ها همکاری کرده است تا محتوای خاصی را در وب سایت هایی که مورد اعتراض قرار گرفته اند مسدود کند (نحوه بررسی انسداد مقاله YouTube را بررسی کنید). دلایلی که انجام می شود شامل جلوگیری از تهدیدهای نظم عمومی برای پنهان کردن هر چیزی غیر اخلاقی یا ضد دین است. 

دولت همچنین مقرراتی را در نظر گرفته است که به سیستم عامل ها نیاز دارد تا محتوای غیرقانونی را حذف کنند یا مجازات شوند. برنامه اشتراک گذاری ویدیو TikTok پس از حکم دادگاه مسدود شد که گفت ممکن است کودکان را در معرض محتوای نامناسب قرار دهد. قبلاً در اندونزی ممنوع شده بود ، و ایالات متحده آمریکا دریافت که جمع آوری داده های شخصی از خردسالان است.

نظارت آنلاین در هند

خطرات آنلاین دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها فکر کنید. بسیاری از دولتها در سراسر جهان نظارت آنلاین را انجام می دهند ، و هند از این امر بی گناه نیست. 

به عنوان مثال ، آن دارای یک ابزار نظارت در زمان واقعی به نام تحلیل ترافیک شبکه یا NETRA است که داده های مربوط به ترافیک اینترنت را ضبط می کند و آن را برای کلمات کلیدی مانند “بمب” و “تروریست” تجزیه و تحلیل می کند. این برنامه می تواند پیام ها ، فیس بوک ، ترافیک اینترنت و موارد دیگر را رصد کند ، حتی اگر رمزگذاری شوند. اگر یک تهدید امنیتی بالقوه را تشخیص دهد ، به آژانس های مربوطه هشدار می دهد و آدرس IP منبع را تهیه می کند.

دولت برای ارائه خدمات عمومی از قبیل تمبرهای غذایی و اتصالات تلفن همراه از یک پروژه شناسایی به نام ادمار استفاده می کند. اطلاعات شخصی بیش از 1 میلیارد هندی ، از جمله اثر انگشت ، عکس و اسکن عنبیه ، جمع آوری و ذخیره می شود. نگرانی های مربوط به حریم خصوصی در مورد نقض امنیت و نحوه استفاده از داده ها بوجود آمده است.

آداهار داوطلبانه است ، اما دولت اساساً شهروندان را برای ثبت نام درگیر می کند و تقریباً برای همه موارد از جمله نقش های اشتغالزایی و برنامه های رفاهی اجباری می شود. به علاوه ، مشتریان تلفن همراه ، کاربران فضای مجازی و کاربران اینترنت باید شناسنامه خود را ارائه دهند. مشخص نیست که چگونه داده ها جدا از موارد فوق استفاده می شود.

لایحه حمایت از داده های شخصی 2018 مورد انتقاد قرار گرفته است زیرا می تواند توسط دولت برای تسهیل نظارت تهاجمی مورد استفاده قرار گیرد. قانون تلگراف و قانون فناوری اطلاعات همچنین اجازه می دهد نظارت از ارتباطات برای محافظت از امنیت ملی انجام شود. بعلاوه ، سرورهای نظارتی FinFisher در هند یافت شدند.

آزادی بیان آنلاین در هند

قانون اساسی هند آزادی بیان را فراهم می کند ، اما در انواع خاصی محدودیت هایی وجود دارد. توهین به موجب آیین دادرسی کیفری و آیین دادرسی کیفری مجازات شده است و از آن در برابر گفتار آنلاین استفاده شده است. بعلاوه ، گفتاری که فتنه گرانه یا ناپسند به نظر می رسد با مجازات زندان از دو تا هفت سال مجازات می شود.

اخبار و شایعات جعلی در رسانه های اجتماعی پخش می شود و افراد زیادی به خاطر آن دستگیر شده اند. به اشتراک گذاشتن محتوا که به نظر توهین سیاسی یا مذهبی تلقی می شود ، می تواند منجر به بازداشت شود. به علاوه ، روزنامه نگاران در پاسخ به کار خود با تهدیدهای خشونت آمیز روبرو هستند. فقط مواظب باشید که به صورت آنلاین ارسال می کنید.

تورنت در هند

اگرچه تورنت در هند خوب است ، بارگیری مطالب دارای حق چاپ غیرقانونی است. هزاران وب سایت تورنت مسدود شده است و دسترسی فقط به آنها می تواند منجر به مجازات جدی از جمله جریمه و زمان زندان شود. بهترین راهنمای VPN ما برای کشور آلمان ، کشور دیگری را نشان می دهد که از نقض حق نسخه برداری سخت است.

جرایم سایبری در هند

اگرچه تمام موارد فوق دلایل اصلی استفاده از VPN در هند است ، اما خطرات ناشی از برداشت را در هنگام مرور فراموش نکنید. گزارش تهدید امنیت اینترنت Symantec 2018 نشان داد که هند بین سالهای 2015 تا 2017 دومین تعداد حملات هدفمند در جهان را دریافت کرده است.

با محبوب تر شدن نقاط مهم وای فای عمومی ، جرایم سایبری هرگز خیلی دور نیست. نمی دانید چقدر اتصال امن است. داشتن یک VPN و یک آنتی ویروس مناسب به شما کمک می کند تا اطلاعات شخصی خود را در برابر چشم کنجکاو ایمن کنید.

آنچه بهترین VPN را برای هند رقم می زند

اگرچه بیشتر ارائه دهندگان در بررسی های VPN ما ویژگی های یکسانی را بر روی کاغذ دارند ، اما بعضی از آنها در عمل بهتر هستند. مهمترین نکته برای تهیه VPN در هند امنیت است. شما باید یکی را انتخاب کنید که از امنیت و حریم مناسبی برخوردار باشد تا فعالیت آنلاین خود را تحت پوشش خود قرار داده و از حملات سایبری محافظت کند. یک خط مشی رازداری خوب می گوید ارائه دهنده VPN فعالیت آنلاین شما را وارد نمی کند.

شبکه سرور سرویس VPN نیز دارای اهمیت است. داشتن تعداد زیادی از سرورهای جهان که کره زمین را لکه دار می کنند برای شما مهم است که در حین هندوستان به بلوک های اطراف خود برسید. اگر این محتوای هندی شما می خواهید ، به سرورهای مستقر در کشور نیاز دارید. هر چه نزدیک تر بهتر شویم ، زیرا این امر به سرعت کمک می کند. 

در حقیقت ، سرعت VPN یک عامل کلیدی است زیرا شما نمی خواهید یک سرویس آهسته هنگام تلاش برای پخش برنامه های مورد علاقه خود داشته باشید. اطمینان از داشتن پهنای باند نامحدود ضروری است. با یک کلاه ، سرویس VPN به محض اینکه به حد مجاز رسیدید متوقف می شود و شما را نه تنها آسیب پذیر بلکه بلکه در نیمه راه نمایش خود قرار می دهید..

موارد دیگری که باید در نظر بگیرید این است که آیا این سرویس می تواند به خدمات استریم وارد شود ، از چه دستگاه هایی پشتیبانی می کند و چند مورد را می توانید به طور همزمان وصل کنید ، قابلیت استفاده آن ، خدمات به مشتری و هزینه آن را دارید. بیایید به انتخاب برتر ما در هند بپردازیم.

1. بهترین VPN برای هند: ExpressVPN

ExpressVPN یک سرویس سریع و مطمئن ارائه می دهد و غالباً در Cloudward.net به مقام اول می رسد. این ترکیب از ویژگی های خوبی برای پرداختن به بیشتر موقعیت ها برخوردار است و بهترین VPN ما برای Netflix است.

امنیت آن بسیار عالی است ، با ارائه رمزگذاری 256 بیتی که می توانید آن را افزایش دهید. حریم خصوصی با خط مشی عدم ورود به سیستم رعایت می شود و یک محافظت از کشتن برای محافظت بیشتر وجود دارد. بررسی ExpressVPN ما را بخوانید تا ببینید امنیت و حریم خصوصی آن چقدر خوب است.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این سرور در 94 کشور وجود دارد ، از جمله برخی از آنها در چنای و بمبئی ، بنابراین شما مطمئناً یک مورد مناسب برای دور زدن هر بلوکی که با آن روبرو هستید ، پیدا خواهید کرد. سرعت نیز مسئله ای نیست زیرا یکی از سریعترین سرویس های VPN است. 

درپوش پهنای باند وجود ندارد ، بنابراین نیازی نیست که نگران چقدر جریان کار خود باشید و یا اینکه torrenting آن را مجاز کنید. بعلاوه ، این بهترین VPN ما برای پخش است زیرا می تواند به بیشتر سرویس ها وارد شود.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

ExpressVPN بسیار آسان است و تقریباً همه چیز را برای شما از جعبه مراقبت می کند. می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. افزونه های مرورگر برای Mozilla Firefox ، Google Chrome و Safari نیز وجود دارد. پس از نصب ، می توانید چند ثانیه به هم وصل شوید و تغییر موقعیت مکانی آسان است. شما می توانید حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان متصل شوید.

اگر به کمک نیاز دارید ، یک پایگاه دانش مفید به صورت آنلاین وجود دارد. به علاوه ، می توانید از طریق چت زنده و ایمیل 24/7 با پشتیبانی تماس بگیرید. گفتگوی زنده سریعترین است ، اما بهتر است از ایمیل برای کمک عمیق تر استفاده کنید. 

نزولی در ExpressVPN قیمت آن است. این بسیار گرانتر از رقبای خود است ، اما برای خدمات شما ارزش پول دارد. به علاوه ، در صورت تصمیم گیری که دوست ندارید ، 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد.

2. NordVPN

NordVPN یکی دیگر از خدمات با کیفیت است که ویژگی های زیادی را ارائه می دهد و برای هند مقام دوم را کسب می کند. برخی از بهترین امنیت در اطراف است ، از جمله گزینه استفاده از رمزگذاری دو هاپ ، که امنیت بیشتری به تونل VPN می بخشد. همچنین حریم خصوصی شما را با یک سیاست سختگیرانه از عدم ورود به سیستم افتخار می کند.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

این شبکه سرور بزرگی دارد و بیش از 5000 کشور 60 کشور را پوشش می دهد. 21 در هند وجود دارد ، بنابراین می توانید به محتوای محدود شده در این کشور دسترسی پیدا کنید. سرعت خوبی دارد ، اما می تواند در مسافت های طولانی کند شود ، به همین دلیل در اینجا جایگاه برتر را نگرفت. شما به پهنای باند نامحدودی دسترسی پیدا می کنید ، و ورود به خدمات پخش مانند Netflix بسیار عالی است. 

NordVPN نه تنها تورنت را اجازه می دهد ، بلکه بهترین VPN ما برای تورنت است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN مشتریانی برای Windows ، macOS ، Android و iOS دارد. استفاده آنها آسان است و می توانید همزمان شش دستگاه را به هم متصل کنید. 

اولین قدم شما برای خدمات به مشتری با NordVPN ، پایه ای برای کمک به خود خواهد بود. پس از آن ، چت و ایمیل زنده به صورت 24/7 در دسترس است. گپ زنده سریعترین جواب می دهد ، اما کمک به هر دو صورت خوب است.

NordVPN ارزش خوبی برای پول دارد. هزینه ماهانه عالی نیست ، اما اگر در یک دوره طولانی تر مشترک شوید ، پس انداز خواهید دید. یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد که باید زمان کافی برای استفاده از آن برای درایو تست باشد.

3. CyberGhost

CyberGhost که سرویس خوبی است و امنیت بسیار خوبی را ارائه می دهد ، در مرحله بعد قرار دارد. با استفاده از آن ، شما توسط یک سوئیچ کشتار دائم فعال محافظت می شوید که در صورت عدم موفقیت VPN ، شما را از اینترنت جدا می کند. بیشتر ارائه دهندگان آنها ، از جمله گزینه های دیگر ما را دارند ، اما شما معمولاً باید آن را به صورت دستی روشن کنید. CyberGhost نیز یک سیاست محکم برای عدم ورود به سیستم دارد.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

این کشور در 58 کشور بیش از 4000 سرور دارد و 20 تای آنها در هند است. مانند NordVPN ، سریع است ، اما می تواند در مسافت های طولانی کند شود. درپوش پهنای باند وجود ندارد و می تواند به اکثر خدمات پخش شود. به علاوه ، این امکان را برای تورنت فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

مشتریان برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. رابط CyberGhost به تازگی به روز شد و استفاده از آن آسان است ، حتی اگر ممکن است مدتی طول بکشد. به حداکثر هفت دستگاه می توان همزمان وصل کرد که CyberGhost را در بهترین VPN ما برای مقایسه چندین دستگاه به دست آورد. به گفته این ، شما فقط می توانید آن را بر روی هفت دستگاه به طور همزمان نصب کنید.

این یکی از گسترده ترین پایگاه دانش است که ما دیده ایم ، که برای رفع مشکلات جزئی فوق العاده است. اگر هنوز به کمک نیاز دارید ، پشتیبانی چت زنده و پشتیبانی ایمیل وجود دارد. گپ زنده سریعترین گزینه است ، اما بهترین استفاده برای سؤالات ساده است. مسائل پیچیده تر به بهترین وجه با هدف پشتیبانی ایمیل انجام می شود.

CyberGhost یک سرویس ارزان است ، تا زمانی که شما نرخ ماهانه را انتخاب نکنید. می توانید از نسخه آزمایشی هفت روزه رایگان برای Android و iOS استفاده کنید تا ببینید که آیا دوست دارید ، و اگر به زمان اضافی احتیاج دارید ، می توانید به ضمانت برگشت پول بپردازید ، که در مورد همه سیستم عامل ها اعمال می شود. برنامه ماهانه 14 روز اجازه می دهد ، اما 45 روز با برنامه های طولانی تر دریافت می کنید.

4. VyprVPN

VyprVPN یکی دیگر از گزینه های خوب هند است. دارای امنیت عالی و قابل تنظیم است که می تواند با استفاده از پروتکل اختصاصی آفتابپرست آن ارتقا یابد. در مورد VyprVPN ما بیشتر بخوانید.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

گفته می شود ، در بخش سرور فاقد آن است. در 64 کشور جهان کمتر از 1000 سرور وجود دارد. این هنوز هم باید برای دور زدن محدودیت ها کافی باشد ، و سرورهایی در بمبئی وجود دارد. 

سرعت آن عالی نیست ، اما برای اکثر فعالیت ها باید خوب باشند. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و می تواند به اکثر سیستم عاملهای جریان وارد شود. همچنین می توانید از آن برای تورنت استفاده کنید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

می توانید VyprVPN را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کنید ، اما رابط کاربری آن قدمت زده است. با این حال ، استفاده از آن بسیار آسان است و می توانید تا سه دستگاه را با بسته استاندارد یا حداکثر پنج با گزینه Premium به یکدیگر وصل کنید.

راهنما در قالب یک پایگاه دانش ، چت زنده و ایمیل در دسترس است. در دسترس است 24/7 ، اما برای پاسخ های کوتاه آماده است.

VyprVPN دو بسته برای انتخاب دارد: استاندارد ، که ارزان ترین و Premium است. Premium به شما دو اتصال اضافی و پروتکل Chameleon ارائه می دهد. قیمت ماهانه بد نیست ، اما با انتخاب اشتراک سالانه ، پس انداز می کنید.

30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد که می توانید برای تست آن نیز استفاده کنید.

5. TorGuard

آخرین انتخاب ما TorGuard است. این سرویس خوبی است که دارای برخی از امنیتی ترین تنظیمات در دسترس است. می توانید پروتکل های مختلفی را انتخاب کنید و یک سوئیچ قاتل خودکار وجود دارد. حریم خصوصی شما توسط یک سیاست عدم ورود به سیستم نیز محافظت می شود.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

TorGuard بیش از 3000 سرور در 55 کشور جهان از جمله برخی در بنگلور دارد. سرعت آن سریع است ، اما می تواند با تنظیمات امنیتی که انتخاب می کنید تغییر کند. امنیت بالاتر آن را کند می کند. پهنای باند نامحدود وجود دارد و این امکان را برای تورنت فراهم می کند.

گفتنی است ، TorGuard برای ورود به برخی سرویسهای جریان مانند Netflix بسیار عالی نیست. اگرچه می توانید یک IP جریان ویژه را با قیمت 7.99 دلار در هر ماه خریداری کنید. آنها در هر کشور فروخته می شوند و کار با آنها را تضمین می کنند ، به همین دلیل TorGuard در مقاله برتر مسافران برتر در رتبه دوم ما قرار گرفت. در بررسی TorGuard ما بیشتر بخوانید.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

TorGuard با ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS سازگار است ، هرچند راه اندازی موبایل می تواند دردناک باشد. شما می توانید به طور پیش فرض حداکثر به پنج دستگاه وصل کنید و حداکثر 20 دستگاه دیگر نیز برای هر یک دلار قابل خریداری هستند.

یک پایگاه دانش ، منابع و یک فروم برای کمک به مشکلات وجود دارد. TorGuard گزینه چت زنده ای دارد ، اما به یک شرکت خدمات رسانی به مشتری منعقد شده می رود. به همین دلیل بهتر است از مشکلات ایمیل 24/7 برای مشکلات فنی بیشتر استفاده کنید. 

نرخ ماهانه بد نیست ، اما با برنامه های طولانی تر می توانید پس انداز کنید. 7 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد که به شما فرصت زیادی می دهد تا آن را امتحان کنید.

افکار نهایی

این که آیا شما می خواهید به برنامه تلویزیونی مورد علاقه هندی خود یا بلوک های دور افتاده در کشور دسترسی پیدا کنید ، استفاده از یکی از انتخاب های ما به شما امکان می دهد این کار را با سهولت انجام دهید. توصیه می کنیم VPN را با امنیت مناسب و یک شبکه گسترده سرور از جمله سرورهای موجود در هند انتخاب کنید. خدمات سریع با پهنای باند نامحدود نیز سودمند است.

ExpressVPN با امنیت عالی ، شبکه عظیم سرور و سرعت فوق العاده در اینجا قهرمان است. از آنجا که 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد ، توصیه می کنیم که آن را امتحان کنید.

اگر به هندوستان بوده اید و از VPN برای دسترسی به مطالب مورد علاقه خود استفاده کرده اید ، ما دوست داریم درباره تجربه شما در بخش نظرات بشنوید. همچنین برای مقالات مفید بیشتر بایگانی VPN ما را بررسی کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map