بهترین VPN برای اندونزی 2020: Merdeka برای قرن 21

اندونزی بزرگترین مجمع الجزایر جهان است که از 17500 جزیره پر پیچ و خم با آتشفشان ها ، معابد و سواحل ساخته شده است. با وجود زیبایی و جذابیت طبیعی ، شما از زشت بودن آنلاین بودن خلاص نخواهید شد. برای کمک به شما در حفظ امنیت ، ما لیستی از بهترین VPN های اندونزی را جمع کرده ایم.


استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، همیشه در هر کجا که هستید ایده خوبی است. این شما را از خطرات آنلاین و همچنین محدودیت های دور زدن شما دور می کند. در اندونزی ، این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ما می خواهیم به این نتیجه برسیم که چرا شما به اندونزی به یک VPN احتیاج دارید ، فاکتورهای مختلفی که در هنگام انتخاب و انتخاب خود به آنها نگاه کردیم.

سانسور آنلاین در اندونزی

اینترنت اندونزی به شدت کنترل می شود. محتوایی که دولت آن را نقض قوانین یا هنجارهای اجتماعی تلقی می کند محدود است. این شامل مستهجن ، خشونت ، قمار و افترا است. تعاریف مربوط به آن چنان گسترده است که سایر مواد می توانند در سانسور مانند محتوای LGBT یا وب سایتهای دوست یابی سانسور شوند..

سرگرمی به شدت سانسور می شود و وب سایت های محبوب مانند YouTube ، Vimeo ، Reddit و Imgur نیز می توانند محدود شوند. در یک زمان ، نتفلیکس ممنوع شد زیرا نتوانست جزئیات كتابخانه رسانه ای خود را به سانسورهای ایالتی ارسال كند. این در حال حاضر موجود است.

کشور دیگری با سانسور سختگیرانه چین است. فایروال بزرگ آن بسیاری از محتوای غربی را از شهروندانش مسدود می کند ، بنابراین بسیاری از معیارهای موجود در بهترین VPN ما در لیست چین در اینجا اعمال می شود..

کنترل های موجود یک ساختار دو لایه دارند. دولت لیستی از آدرس ها و کلمات کلیدی را برای ممنوعیت تعیین می کند ، سپس ارائه دهندگان خدمات اینترنتی این بلوک ها را اجرا می کنند. مشکل این است که اندونزی از الفاظ مختلف الفبای لاتین استفاده می کند و باعث سردرگمی URL می شود و همه کارمندان ISP نمی توانند کلمات غربی را درک کنند.

به همین دلیل ، ISP ها به جای اجرای یک سرویس فیلتر برای مسدود کردن صفحات در وب سایت که شامل شرایط خاصی است ، به مسدود کردن وب سایتها متوسل می شوند. آنها ترجیح می دهند دسترسی بیش از حد به وب را محدود کنید تا از مجازات در امان نباشند ، در نتیجه برخی وب سایت هایی که دارای برچسب توهین آمیز نیستند مسدود شده اند. ممنوعیت ها می توانند سالها به یکباره تنظیم شوند ، بنابراین می بینید که چرا آنها مایل به جلوگیری از این موارد هستند.

بلاک هایی که بر روی اشتراک گذاری تصویر و ویدیو در برنامه هایی مانند Twitter ، WhatsApp ، Facebook و Telegram تأثیر گذاشت ، به “حفظ دموکراسی” تحمیل شدند ، اما این بلوک ها سه روز بعد برداشته شدند. در ژوئیه سال 2019 ، وزارت اطلاعات و ارتباطات (Kominfo) همچنین گفت که آنها از مسدود کردن هر VPN هایی که مجوز در اندونزی ندارند ، دریغ نمی کنند. ما مطمئن نیستیم که چگونه چنین خواهد شد.

آزادی بیان در اندونزی

دولت اندونزی از نظر شفافیت بین المللی بسیار فاسد است و می تواند طبق قانون اطلاعات و معاملات الکترونیکی خود محتوای آن را محدود کند. این قانون از برنامه خود در دستور کار خود استفاده می کند ، با این استدلال که بلوک ها برای حفظ نظم عمومی اجرا می شوند.

حتی ممکن است برخی از وب سایتهای خبری را پیدا کنید که شامل اطلاعات سیاسی و انتقادات مسدود شده است. همچنین از آن برای مقابله با اخبار جعلی ، فریب و گفتار نفرت استفاده می شود.

قانون IET در سال 2008 ایجاد شد و توسط منتقدین به عنوان حمله به آزادی بیان و دسترسی به اطلاعات بصورت آنلاین تلقی شد. هرکسی که محتوای ، توهین آمیز سیاسی یا مذهبی را ارسال کند ، به آن دسترسی یا ایجاد کند ، نقض این عمل است. اگر گناهکار شناخته شوند ، آنها می توانند تا شش سال زندان و جریمه حدود 100000 دلار روبرو شوند.

به وب سایتها و سیستم عامل های دیگر با آن نوع محتوا گفته می شود که آن را حذف کرده یا خطر مسدود شدن آن وجود دارد. حساب های رسانه های اجتماعی ، به ویژه در فیس بوک ، نیز محدود شده اند. علیه رسانه های خبری پرونده های بدنامی وجود داشته است ، اما افراد نیز باید محتاط باشند.

مجازات های بدنام کردن جنایی ، گفتار نفرت و تحریک خشونت سخت است. به یک کاربر فیسبوک حکم 14 ماه زندان و جریمه 5 میلیون جریمه نقدی (350 دلار) محکوم شد زیرا وی در یک گزارش خبری توسط یک دوست برچسب گذاری شده بود و این در جدول زمانی وی نشان داده شد. بهترین VPN ما برای قطعه سنگاپور شامل موضوعات مشابه است.

نظارت آنلاین در اندونزی

دولت نه تنها بسیاری از وب سایت ها را سانسور می کند ، بلکه می تواند براساس قانون اطلاعات دولت 2011 در رسانه های اجتماعی نظارت کرده و از شهروندان خود نیز جاسوسی کند. این قانون چنان مبهم است که امکان رهگیری ارتباطات را بدون تأیید دادگاه فراهم می کند. به علاوه ، کاربران تلفن همراه موظفند شماره خود را در دولت ثبت کنند.

ارتش اندونزی به انجام نظارت غیرمجاز متهم شده است و دولت اقدام به خرید فناوری نظارت کرده است که امکان دسترسی به دستگاه ها و شبکه ها را فراهم می کند. در سال 2015 گزارش شد که اندونزی یکی از 21 کشوری است که مجوز استفاده از فناوری مانیتورینگ تلفن همراه به نام IMSI catchers را از شرکتهای سوئیسی خریداری کرده است.

جرایم سایبری در اندونزی

مهمتر از همه اینها ، اندونزی یکی از آسیب پذیرترین کشورهای جهان در برابر جرایم سایبری محسوب می شود. براساس گزارش ها ، این موارد شامل هک شدن ، ویروس و بدافزار است. همه اینها را می توان با بهترین نرم افزار آنتی ویروس ما مسدود یا ثابت کرد.

اندونزی در یک لحظه از چین پیشی گرفت تا بزرگترین منبع حملات سایبری شود. تایلند در رده بندی جرائم سایبری نیز بسیار بالاست ، همانطور که می توانید در بهترین VPN ما در مورد تایلند بخوانید. در سال 2017 ، سنگاپور تجارب خود را در زمینه مقابله با جرایم سایبری با اندونزی به اشتراک گذاشت و به وی گفت که چگونه یک آژانس امنیت سایبری را اداره کنید. اندونزی به ایجاد یکی علاقه مند بود و در ژانویه سال 2018 این کار را انجام داد.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره جرایم سایبری کسب کنید ، راهنماهای ما را در رابطه با رباتها ، باج افزارها ، فیشینگ و ربودن مرورگر مطالعه کنید.

بهترین VPN برای اندونزی 2020

آنچه بهترین VPN را برای اندونزی ایجاد می کند

در هنگام انتخاب VPN برای اندونزی باید در مورد آن فکر کنید. نظارت دولت و خطر متهم شدن به اقدامات خلافکار آنلاین موضوعات بزرگی است. توصیه می کنیم ارائه دهنده ای از بررسی های VPN ما را انتخاب کنید که از امنیت بسیار خوبی برخوردار است تا از نظارت محافظت کند و محافظت خود را در برابر تخلفات سایبری تقویت کند..

برای امنیت بیشتر ، داشتن یک سوئیچ قاتل داخلی برای آن سودمند است ، که با قطع اتصال اینترنت شما اگر VPN متوقف شود ، اطمینان حاصل می شود که هیچ یک از داده های شما فاش نمی شود..

حریم خصوصی به همان اندازه مهم است و اگرچه فکر می کنید در امنیت تحت پوشش است ، این یک ویژگی جداگانه است. ارائه دهندگان با داشتن خط مشی عدم ورود به حریم خصوصی شما احترام می گذارند. این بدان معنی است که آنها هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما را حفظ نمی کنند ، بنابراین ، حتی اگر مقامات از شما بخواهند ، آنها نمی توانند چیزی را تحویل دهند.

پس از مراقبت از آنها ، همه سانسورها برای بدست آوردن وجود دارد. برای سهولت کار ، ارائه دهنده شبکه خوبی از سرورها را انتخاب کنید. هرچه این تعداد بیشتر باشد ، در بیشتر کشورها ، احتمال عبور از محدودیت ها بهتر خواهد شد. اگر می خواهید به محتوایی دسترسی داشته باشید که فقط در آنجا موجود است ، مطمئن شوید که برخی از آنها در اندونزی نیز هستند.

این امر همچنین به geoblocks کمک خواهد کرد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، از اندونزی نمی توانید دسترسی پیدا کنید. با استفاده از VPN و انتخاب سرور در ایالات متحده ، شما قادر خواهید بود وارد شوید و نمایش های مورد علاقه خود را تماشا کنید. برای توصیه های بیشتر به بهترین VPN ما در مورد Netflix نگاهی بیندازید.

سرعت چیز دیگری است که باید در نظر بگیرید. اگر ارائه دهنده ای را با سرعت مناسب انتخاب می کنید ، از بارهای سریع لذت می برید و عقل خود را ذخیره می کنید. برای پخش نیز ضروری است.

در کنار این ویژگی ها ، ممکن است بخواهید ببینید که VPN چه تعداد دستگاه اجازه می دهد در یک زمان به هم متصل شود ، در صورت داشتن مشتری برای دستگاه شما و استفاده از آن چقدر آسان است ، به خصوص اگر تازه کار باشید.

اگر مشکلی ایجاد کنید و قیمت ها متفاوت باشد ، خدمات خوب مشتری خوب است ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که در بودجه شما متناسب است. ما این موارد را نیز برای این لیست در نظر گرفتیم ، اما کمتر از سایر معیارهای ما.

1. بهترین VPN برای اندونزی: ExpressVPN

ExpressVPN مطابق کادر تحریریه Cloudward.net بهترین VPN است و در اندونزی نیز رتبه برتر را کسب می کند. این سرویس بسیار خوبی برای شروع دارد ، اما تمام صندوق های مربوط به اندونزی را نیز نشان می دهد. می توانید بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید تا ببینید چرا ما آن را خیلی دوست داریم.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

با رمزگذاری AES 256 بیتی از امنیت خوبی برخوردار است و این باعث می شود تا شما را از نظارت و خطرات آنلاین محافظت کند. این سوئیچ قاتل ساخته شده است ، بنابراین نیازی نیست که در صورت عدم موفقیت و عدم رعایت یک سیاست سختگیرانه در مورد جزئیات شما نگران نباشید ، به این معنی که هیچ کس نمی تواند بفهمد شما چه کاری انجام داده اید.

مهمتر از آن ، سرورهای بسیاری در سراسر 94 کشور پخش شده است و به شما امکان می دهد محدودیت ها را انتخاب کنید. برخی از آنها در اندونزی نیز هستند ، به این معنی که شما می توانید به محتوای محدود به آن کشور دسترسی پیدا کنید. ExpressVPN همچنین اولین بار در سریعترین قطعه VPN ما قرار گرفت ، بنابراین شما نمی توانید شاهد صفحات لود شدن سریع باشید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

اگر تجربه زیادی در استفاده از VPN ندارید ، ExpressVPN انتخاب خوبی است. پس از نصب ، تقریباً همه چیز را برای شما کنترل می کند. فقط سرور مورد نظر خود را انتخاب کرده و مطمئن شوید که به آن متصل هستید.

می توانید آن را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS تنظیم کنید. همچنین دارای افزونه های مرورگر برای Firefox ، Chrome و Safari است. این امکان را می دهد تا حداکثر پنج اتصال همزمان نیز داشته باشد. پشتیبانی مشتری خوب است و کارکنان نیز مفید و آگاه هستند. شما می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل ، 24/7 با آنها تماس بگیرید.

ExpressVPN در مقایسه با سایر ارائه دهندگان گران قیمت است ، اما برای کیفیت خدمات ارزش آن را دارد. با انتخاب برنامه طولانی تر می توانید هزینه را پایین بیاورید. ضمانت 30 روزه پس انداز پول در صورت دوست نداشتن آن وجود دارد. ما مطمئن هستیم که شما خواهید کرد.

2. NordVPN

NordVPN یکی دیگر از خدمات عالی برای اندونزی است. در قطعه ExpressVPN vs NordVPN ما می توانید تفاوت های بین آن و انتخاب برتر ما را بیاموزید. از امنیت عالی برخوردار است ، علاوه بر این سرویس دهنده های دو هاوپ محافظت بیشتری نیز می کنند.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

این بیشتر از ExpressVPN قابل لمس است ، که ممکن است دوست داشته باشید. فقط چشم پوشی نکنید ، مگر اینکه بدانید که چه کاری انجام می دهید. سوئیچ kill با سرویس گنجانده شده است ، و برای محافظت از حریم خصوصی شما ، خط مشی بدون ورود به سیستم دارد. برای اطلاعات بیشتر ، از بررسی NordVPN ما بخوانید.

این سرور بیش از ExpressVPN از سرورهای خوبی برخوردار است ، اما در کمتر کشورها پخش می شوند. هنوز برای دور زدن بلوک ها مقدار زیادی وجود دارد. 10 در اندونزی وجود دارد ، بنابراین نباید مشکلی در دسترسی به محتوای محدود شده در آن منطقه داشته باشید.

سرعت خوب است ، اما می تواند هنگام اتصال در مسافت طولانی کند شود.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

می توانید از NordVPN در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کرده و سریع تنظیم کنید. طرح خوب و ساده برای استفاده است. NordVPN به شما امکان می دهد به طور همزمان به شش دستگاه متصل شوید ، و در بهترین لیست VPN ما برای لیست دستگاه های مختلف جایگاهی کسب کرد. اگر فناوری زیادی دارید ، انتخاب خوبی است.

راهنما به صورت چت زنده و ایمیل موجود است و پاسخ ها سریع و کامل است. همچنین می توانید از پایگاه دانش مفید استفاده کنید ، که باید به شما نشان دهد که چگونه مسائل مشترک را خودتان حل کنید.

NordVPN با یک برنامه ماهانه مقرون به صرفه ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد ، اما اگر در یک برنامه طولانی تر ثبت نام کنید ، پس انداز خود را مشاهده خواهید کرد. شما لازم نیست که در مورد شیرجه رفتن نگران باشید. این تضمین 30 روز پس انداز پول در صورت عدم استفاده صحیح برای شما.

3. CyberGhost

بعد CyberGhost است ، که یک سرویس خوب است ، اگرچه در سطح دو انتخاب اول ما کاملاً نیست. از امنیت مناسبی برخوردار است اما به همان اندازه NordVPN قابل تنظیم نیست. یک سوئیچ kill نیز جزئی از بسته بندی است و برای محافظت بیشتر ، نمی توان آن را خاموش کرد. این کار با حفظ حریم خصوصی نیز انجام می شود ، بدون اینکه ثبت شود.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

این بیش از 6000 سرور در 90 کشور پخش شده است. هشت مورد در اندونزی نیز هستند ، در صورت نیاز به آنها. سرعت خوبی دارد ، اما می تواند هنگام اتصال به سرور دوردست کند شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی CyberGhost ما را بررسی کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

نصب آسان آسان است ، با سرویس دهی رومیزی برای ویندوز و macOS در دسترس است. همچنین برنامه های موبایل برای Android و iOS وجود دارد. رابط کاربری به روز شده آن نیز بسیار آسان است.

CyberGhost می تواند به طور همزمان روی هفت دستگاه اجرا شود ، که خوب است ، اما این محدودیت است که در چند مورد می توانید آن را نصب کنید. برای مقایسه ، NordVPN به شش اتصال همزمان اجازه می دهد ، اما می توانید آن را بر روی بسیاری از دستگاه ها که می خواهید نصب کنید.

در صورت بروز مشکلات ، می توانید به پایگاه گسترده دانش که شامل رایج ترین موضوعات است ، نگاهی بیندازید. اگر هنوز به کمک نیاز دارید ، می توانید با یک گفتگوی زنده یا ایمیل با یکی از اعضای پشتیبانی تماس بگیرید. گفتگوی زنده سریعترین است ، اما به هر دو طریق پاسخی محکم به شما می دهد.

این قیمت ماهانه مقرون به صرفه است اما انتخاب برنامه طولانی مدت می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند. قبل از ارتکاب ، می توانید از آزمایش هفت روزه برای کاربران اندرویدی و iOS استفاده کنید. ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد که باید به شما زمان کافی بدهد تا ببینید که آیا دوست دارید.

4. VyprVPN

VyprVPN یک سرویس خوب با امنیت خوب برای بوت شدن است. این پروتکل حتی دارای پروتکل رمزنگاری خاص خود با نام Chameleon است که تونل VPN را بیشتر تضمین می کند. در مورد VyprVPN ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید. این شامل سوئیچ kill است ، بنابراین در صورت عدم موفقیت VPN لازم نیست نگران اطلاعات خود باشید و می توانید با اطمینان مرور کنید زیرا این کار را نمی کند تا از سیاهههای مربوط به استفاده استفاده کنید.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

این سرور به اندازه رقبای خود ندارد ، اما هنوز هم بیش از 60 کشور را تحت پوشش خود قرار می دهد ، بنابراین باید بتوانید یک سرور را متناسب با نیاز خود پیدا کنید. در جاکارتا مواردی نیز وجود دارد ، در صورت نیاز به آنها. سرعت بد نیستند ، اما بعضی اوقات می توانند کند شوند.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

راه اندازی طول نمی کشد و می توان آن را بر روی ویندوز و macOS نصب کرد و استفاده از آن آسان است. این برنامه دارای برنامه های بسیار مناسب تلفن همراه برای Android و iOS است ، به همین دلیل در لیست بهترین VPN ما برای لیست Android قرار دارد.

VyprVPN به شما امکان می دهد تا همزمان به سه دستگاه وصل شوید. اگر بیشتر نیاز داشته باشید می توانید بسته حق بیمه ای را انتخاب کنید که حداکثر پنج مورد را امکان پذیر می کند. برخلاف CyberGhost ، محدودیتی برای تعداد دستگاههایی که می توانید برنامه را روی آن نصب کنید وجود ندارد.

پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده یا ایمیل امکان پذیر است. گفتگوی زنده شما را در ابتدا به یک ربات متصل می کند ، اما دکمه ای برای اتصال به یک انسان وجود دارد. با این حال ، همیشه رفتار نمی شود ، بنابراین ممکن است مجبور شوید پیامی را ترک کنید. همچنین یک بخش سؤالات متداول وجود دارد که می توانید برای حل مشکلات خود استفاده کنید.

VyprVPN مقرون به صرفه است ، با برنامه ای ماهانه یا سالانه می توانید انتخاب کنید. 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را برای چرخش بکشید.

5- ضد باد

Windscrib برای گزینه هایی که ارائه می دهد چشمگیر است ، حتی اگر به اندازه رقبای خود مناسب نباشد. امنیت خوب است و می توانید آن را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. دارای سوئیچ kill در داخل است ، اما به دلایلی ، آن را با عنوان “فایروال” نشان داده شده است ، همانطور که می توانید در بررسی ما در Windscrib مشاهده کنید ، گیج کننده است..

windscrib-slider1

windscrib-slider2

windscrib-slider3

windscrib-slider4

windscrib-slider5

قبلی

بعد

تنظیمات حریم خصوصی زیادی برای فعالیتهای شما دارد ، این خوب است زیرا آنها توسط بسیاری از ارائه دهندگان ارائه نمی شوند. گفته می شود ، یک نکته منفی این است که اطلاعات را حفظ می کند. آنها به حداقل می رسند ، و داده ها هیچ ارزش واقعی ندارند. به علاوه ، هیچ فرصتی برای ردیابی شما وجود ندارد.

پوشش سرور آن شبیه به VyprVPN است زیرا تعداد زیادی از آنها وجود ندارد اما 60 کشور را شامل می شود ، بنابراین باید برای دور زدن بلوک ها به اندازه کافی داشته باشید. برخی از آنها در جاکارتا هستند ، اما شما باید عضو آنها باشید تا از آنها استفاده کنید. این سریعترین VPN در اطراف نیست ، اما سرعت آن بد نیست و برای اکثر فعالیت ها کافی است ، حتی جریان.

دلایل دیگری که ما از Windscrib دوست داریم

Windscrib دارای رابط کاربری ساده ای است که برای افرادی که تجربه زیادی ندارند مناسب است. تنظیمات کافی برای tinkerers وجود دارد. می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Linux ، Android و iOS با اتصالات همزمان نامحدود استفاده کنید.

خدمات مشتری 24/7 از طریق چت زنده در دسترس است ، اما شما با گری ، نماینده هوش مصنوعی صحبت خواهید کرد. هنوز هم پاسخ های آن بسیار خوب است. اگر ترجیح می دهید ، می توانید بلیط تهیه کنید و در عوض با یک انسان واقعی صحبت کنید. همچنین دارای یک پایگاه دانش عمومی ، سؤالات متداول و راهنما برای کمک به شما است ، به علاوه یک زیرمجموعه با هزاران مشترک آماده برای کمک به.

Windscrib بسیار گران است ، اما اشتراک در یک دوره طولانی تر می تواند در هزینه شما پس انداز کند. یک برنامه رایگان ارائه می دهد ، که در مقایسه با برخی سخاوتمندانه است ، اما شما در استفاده از پهنای باند محدود خواهید بود. هیچ سیاستی برای بازپرداخت وجود ندارد ، اما می توانید ظرف سه روز پس از خرید درخواست کنید اگر دوست ندارید.

افکار نهایی

امیدواریم که ما در انتخاب یک سرویس مناسب برای اندونزی به شما کمک کرده باشیم. اگرچه ایده خوبی است برای استفاده از VPN در هر کجا که هستید ، اندونزی دلایلی دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت. با نظارت دولت و میزان جرایم سایبری خود ، باید مطمئن شوید که ارائه دهنده ای را انتخاب می کنید که دارای امنیت درجه یک و سیاست عدم ورود به سیستم باشد.

با توجه به همه اینها ، ExpressVPN بهترین VPN ما برای اندونزی است. از امنیت و حریم خصوصی خوبی برخوردار است ، به علاوه یک سرور گسترده. این یک سرویس عالی در همه جا است و نمی توانید با تضمین 30 روز پس انداز پول آن اشتباه بگیرید.

آیا تجربه استفاده از VPN در اندونزی را دارید؟ ما دوست داریم در مورد آن و همچنین پیشنهادات خود بشنویم ، بنابراین آنها را در نظرات زیر مطرح کنید. به سایر مقالات VPN ما نیز نگاهی بیندازید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map