بهترین VPN برای ژاپن 2020: Land of the Wiretap Rising

ژاپن با داشتن معابد همه جا و نماد کوه فوجی ، مکانهای بسیار زیبایی را در خود جای داده است. به علاوه ، این محل تولد دستگاه های سوشی ، کشتی سومو و ماشین های فروش دیوانه است. این یک رهبر جهانی در نوآوری و فناوری است و بدون شک وقتی در آنجا هستید آنلاین باشید. استفاده از یکی از بهترین VPN های ما برای ژاپن در محافظت از شما کمک خواهد کرد.


استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، مهم نیست که در کجای دنیا هستید. بسیاری از کشورها سانسور را در درجات مختلفی انجام می دهند که یکی از بدترین آنها چین است. یک VPN به شما کمک می کند تا از آن دور شوید و همچنین از خطرات و نظارت های آنلاین محافظت کنید.

همچنین به شما کمک می کند تا geoblocks را دور بزنید ، بنابراین می توانید به نمایش های مورد علاقه و سایر محتویات خود دسترسی پیدا کنید ، حتی اگر این کشور محدود باشد. برخی از وب سایت ها به طور پیش فرض به زبان ژاپنی نیز هستند ، و ممکن است تغییر زبان ها را مشکل داشته باشید. استفاده از یک ارائه دهنده از بررسیهای VPN ما به شما کمک می کند تا تجربه مرور خود را بطور کامل آشنا کنید.

سانسور در ژاپن

سانسور یک مشکل اساسی در ژاپن نیست. رسانه های اجتماعی ، یوتیوب و وبلاگ ها برای استفاده رایگان هستند ، همچنین یک وب سایت محلی پخش ویدیو به نام نیکونیکو داگا و برنامه چت ژاپنی ، LINE. ماده 21 قانون اساسی ژاپن سانسور را منع می کند ، اما در سال 2018 ، دولت به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی دستور داد تا وب سایت های مرتبط با دزدی دریایی مانگا را مسدود کنند.

حداقل سه وب سایت هدف قرار گرفتند ، از جمله Mangamura ، AniTube! و MioMio اگر ISP بتواند یک وب سایت خاص را مسدود کند ، باید فعالیت آنلاین مشتریان خود را کنترل کند تا ببیند آیا آنها به وب سایت دسترسی دارند. به عبارت دیگر ، این حمله به حریم خصوصی کاربران آن است که این امر نقض قانون خواهد بود.

مشتری NTT ، که همچنین یک وکیل است ، علیه ارائه دهنده اقدام قانونی کرد و خواستار توقف بلافاصله مسدود کردن وب سایت ها شد. وی استدلال كرد كه برای مسدود كردن وب سایتها ، باید از اینترنت استفاده كنند كه با قانون تجارت تجارت و ممنوعیت قانون اساسی سانسور و نقض حریم خصوصی مغایرت داشته باشد..

از زمان بحث و گفتگوی عمومی ، دولت اعلام كرد كه قوانینی را در سال 2019 وضع می كند كه به آن اجازه می دهد وب سایت ها را مسدود كند. در حال حاضر ، این قانون فقط به آن اجازه می دهد كه وب سایت های میزبان تصاویر سوء استفاده جنسی از كودكان را مسدود كند. ISP ها داوطلبانه آن ها را فیلتر کرده و برای محافظت از جوانان ، فیلترهایی را به کاربران ارائه می دهند.

به دلیل قانون محدودیت مسئولیت تأمین کننده در سال 2001 ، ISP ها به دستورالعمل هایی پیروی می كنند كه براساس درخواست های بازداشت شده برای محافظت از خود در برابر مسئولیت عمل می كند. درخواست ها می تواند شامل محتوای غیرقانونی یا قابل اعتراض ، نقض حریم خصوصی ، نقض حق چاپ و افترا باشد. عموم می توانند محتوای را به مرکز Hotline Center گزارش دهند ، که تقریباً در سال 2017 تقریبا 600000 گزارش دریافت کرده است.

ماده 175 قانون مجازات فروش یا توزیع مواد ناپسند را ممنوع اعلام کرده است. این قانون قدیمی است اما هنوز هم بصورت آنلاین اعمال می شود. گفته می شود ، نامشخص تعریف نشده است و این نگرانی را ایجاد کرده است که می توان از آن در برابر بیان هنری یا حقوق دگرباشان جنسی استفاده کرد.

آزادی بیان در ژاپن

ماده 21 قانون اساسی همچنین از آزادی بیان و سایر اشکال بیان حمایت می کند. به طور کلی ، این حقوق مورد تأیید قرار می گیرد ، اما موضوعاتی در مورد گفتار نفرت نسبت به افراد با منشا دیگر ، به ویژه جوامع کره جنوبی و چین وجود دارد. برخی از شهرها با تصویب احکام محلی در مورد گفتار نفرت اقدام کرده اند.

به عنوان مثال ، اوزاکا یکی از این افراد را به تصویب رساند که گروههایی را منتشر کند که سخنرانی نفرت را علیه یک گروه نژادی یا قومی خاص پخش می کنند. این امر باعث شد حداقل در سال 2017 حداقل دو فیلم آنلاین با درخواست حذف شوند.

اخبار آنلاین نیز قابل دستکاری است. به عنوان مثال ، شرکت برق توکیو داده های مربوط به آلودگی پس از فاجعه نیروگاه هسته ای فوکوشیما در سال 2011 را حفظ نکرد. گفته می شود که مقامات دولت برای کنترل گفتمان عمومی فشارهایی بر محتوای آزاد شده دارند..

گرچه آزادی بیان به شدت تحت تأثیر قرار نمی گیرد ، قوانین و موضوعاتی وجود دارد که بر آن تأثیر می گذارد.

نظارت و حفظ حریم خصوصی در ژاپن

حریم خصوصی توسط ماده 13 قانون اساسی محافظت می شود و رازداری ارتباطات توسط قوانین ارتباطات از طریق اینترنت محافظت می شود. گفته می شود ، نگرانی هایی در مورد افزایش نظارت وجود داشته است.

قانونی که در سال 2000 تصویب شد ، به آژانسهای اجرای قانون اجازه می دهد نظارت های الکترونیکی را تحت دستور دادگاه برای تحقیقات جنایی که شامل مواد مخدر ، قاچاق انسان ، سلاح گرم و قتل های سازمان یافته است ، انجام دهند. در سال 2016 گسترش یافت تا شامل سرقت ، کلاهبرداری و تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان شود.

وزارت دادگستری گزارش داد که در سال 2017 تعداد 10 هزار و 957 مکالمه تلفنی با تلفن همراه ضبط شده و در نتیجه 61 بازداشت صورت گرفته است. کسانی که به نظر می رسد قصد دارند برای تأمین مالی تروریسم مرتکب جنایات جدی شوند ، می توانند دستگیر شوند ، اما برای کشف این موضوع باید تحت نظارت قرار بگیرند. قانون توطئه ای که امکان نظارت بیشتر دولت را فراهم می کند در سال 2017 تصویب شد.

مقامات نیز به سوء استفاده از قدرت نظارت متهم شده اند. در سال 1997 ، به دولت دستور داده شد كه به یك عضو ارشد حزب كمونیست ژاپن مبلغ 4 میلیون ین (35.500 دلار) را به دلیل غیرقانونی كردن منزل خود پرداخت كند. ارتش ژاپن بین سالهای 2003 و 2004 نیز نظارت غیرقانونی بر شهروندان عادی انجام داد.

اسناد فاش شده در سال 2013 نشان داد كه سیستم نظارت جمعی ، XKEYSCORE ، توسط ماموران اطلاعاتی آمریكا به ژاپنی ها عرضه شده است. این دستگاه تقریباً می تواند کارهایی را انجام دهد که کاربر در اینترنت انجام می دهد.

درخواست های داده های کاربر متداول است ، با برنامه پیام رسانی LINE مبنی بر اینکه بیشتر درخواست های دریافت شده در سال 2018 از طرف اجرای قانون ژاپن صورت گرفته است. گوگل و فیس بوک همچنین درخواستهایی را گزارش کرده اند ، اما در صورت وجود حکم یا دلیل قانونی دیگر این درخواست را رعایت نمی کنند.

برخی از شرکتهای مخابراتی تلفن همراه نیاز به ارائه شناسه برای اشتراک دارند. کافی نت ها به کاربران نیاز دارند تا شناسنامه و همچنین نام و آدرس آنها را تهیه کنند. در صورت وجود مشکوک به فعالیت غیرقانونی ، پلیس می تواند این جزئیات و گزارش کاربری کاربران را درخواست کند. برای محافظت از افراد زیر سن قانونی ، سرویس های دوست یابی آنلاین باید با این قانون ثبت نام کنند و سن مشتریان خود را با شناسه تأیید کنند.

خطرات آنلاین در ژاپن

بارگیری مطالب دارای حق چاپ در ژاپن غیرقانونی است ، زیرا در بسیاری از کشورها از جمله آلمان وجود دارد. مجازات فرق می کند ، در حالی که آپلودکننده ها تا 10 سال زندان یا جریمه حداکثر 10 میلیون ین (91،000 دلار) دریافت می کنند. کسانی که حتی یک پرونده دزدان دریایی را بارگیری می کنند می توانند تا دو سال در زندان یا جریمه حداکثر 2 میلیون ین (18،000 دلار) با آن روبرو شوند..

پیش از انتشار رسمی صفحات مانگا در وب سایت ها ، پنج نفر دستگیر شدند. دو نفر به همراه 18 سال زندان و همراه با تعلیق سه ساله و جریمه 500000 ین (4500 دلار) محکوم شدند. VPN به شما کمک می کند تا ناشناس باشید.

WiFi عمومی رو به افزایش است ، اما استفاده از آن می تواند شما را در معرض خطر جرایم سایبری قرار دهد. این اتصالات غالباً ناامن هستند و اگر از خود محافظت نکنید ، به هکرها و ویروس ها مجانی می دهند. به علاوه ، در سال 2015 ، بیش از 1 میلیون شهروند ژاپنی اطلاعات شخصی خود را پس از اخذ هکرها از سیستم بازنشستگی ژاپن به طور غیرقانونی فاش کردند..

بهترین VPN برای ژاپن 2020

آنچه بهترین VPN را برای ژاپن ایجاد می کند

در اکثر موارد ، VPN ها دارای همان نوع ویژگی ها هستند ، اما برخی از آنها وقتی عمیق تر به نظر می رسند بهتر از سایرین هستند. برای ژاپن می خواهید مسیری را انتخاب کنید که از امنیت خوبی برخوردار باشد زیرا این امر شما را از نظارت و حمله سایبری محافظت می کند.

همچنین ایده خوبی است برای گرفتن یک VPN با سوئیچ kill ، به ویژه اگر فعالیت های شما ماهیتی خطرناک داشته باشد. اگر ارائه دهنده مورد نظر خود یکی را انتخاب کنید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد عدم موفقیت VPN نخواهید داشت زیرا سوئیچ kill به طور خودکار شما را از اینترنت جدا می کند. این بدان معناست که داده های شما خصوصی نگه داشته می شوند.

شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده دارای یک سیاست دقیق در مورد عدم ورود به سیستم است. این در واقع به این معنی است که هیچ سابقه ای از فعالیت های شما را نخواهید داشت ، بنابراین اگر مقامات خواستار آن بودند ، چیزی برای دادن آنها وجود نخواهد داشت.

ویژگی مهم دیگر شبکه سرور آن است. هرچه سرور ارائه دهنده بیشتری داشته باشد ، شانس شما برای پیدا کردن مناسب بهتر خواهد بود. اگر می خواهید به محتوای محدود شده در آن کشور دسترسی داشته باشید ، به برخی از آنها در ژاپن نیز نیاز خواهید داشت.

بگذارید بگوییم شما در حال مسافرت هستید و می خواهید یک کانال تلویزیونی محلی را بصورت آنلاین یا Netflix Japan تماشا کنید. برای دسترسی به یک سرور ژاپنی احتیاج دارید. همین مورد برای نسخه های دیگر Netflix نیز صادق است. به عنوان مثال ، برای Netflix به یک سرور ایالات متحده احتیاج دارید. بهترین راهنمای VPN ما برای Netflix لیستی از مواردی دارد که وظیفه آنها را بر عهده دارد.

شما می خواهید یکی را انتخاب کنید که دارای سرعت سریع و بدون پوشش پهنای باند باشد. اگر می خواهید جریان یا بارگیری کنید ، این مهم است. هیچ کس دوست ندارد در صفحه بارگذاری خیره شود و سرعت آهسته همین مسئله را به شما می دهد. به علاوه ، ضربه زدن به درپوش در پهنای باند محدود باعث می شود VPN از کار خود جلوگیری کند.

دیگر فاکتورهایی که باید در نظر بگیریم سهولت استفاده ، دستگاههای سازگار ، چند دستگاه می توانند به طور همزمان وصل شوند ، کیفیت خدمات به مشتری و قیمت.

1. بهترین VPN برای ژاپن: NordVPN

NordVPN برنده ما برای ژاپن است. این ارائه دهنده عالی است که اغلب در مقالات ما ذکر می شود. با وجود گزینه ای که می توانید از رمزگذاری دو هاپ برای محافظت بیشتر استفاده کنید ، بهترین امنیت در اطراف وجود دارد. سوئیچ کشتار نیز وجود دارد و حریم خصوصی شما با خط مشی عدم ورود به سیستم افتخار می شود.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

این هزاران سرور در سراسر جهان از جمله 83 مورد در ژاپن وجود دارد که شانس بسیار خوبی برای یافتن یک سرویس مناسب به شما می دهد. سرعت آن خوب است ، اما می تواند در مسافت های طولانی کند شود. پهنای باند محدودیتی ندارد و می تواند سرورها را به سرعت تغییر دهد.

اگر می خواهید جریان داشته باشید انتخاب خوبی است زیرا مشکلی برای ورود به بیشتر خدمات از جمله Netflix ندارد. این بهترین VPN ما برای تورنت است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

مشتری برای ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS در دسترس است و تنظیم و استفاده از آنها بسیار آسان است. شما می توانید به طور همزمان به شش دستگاه وصل کنید.

NordVPN یک پایگاه دانش مفید دارد که باید در بیشتر موارد متداول به شما کمک کند. در صورت عدم موفقیت ، چت زنده و پشتیبانی از ایمیل وجود دارد. برای سریعترین پاسخ از چت زنده استفاده کنید ، اما کارکنان در هر صورت مفید هستند.

NordVPN با برنامه ماهانه مقرون به صرفه خود ارزش خوبی برای پول دارد ، اما می توانید با ثبت نام برای یک دوره طولانی تر صرفه جویی کنید. اگر نگران هستید که دوست ندارید یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد.

2. ExpressVPN

ExpressVPN یکی دیگر از گزینه های خوب است زیرا یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN در اطراف است. این تنها به دلیل مقدار سرورهایی که NordVPN در اختیار دارد ، در صدر لیست ما نبود. این دو با هم قابل مقایسه هستند ، همانطور که می توانید در مقاله ExpressVPN vs NordVPN ما بخوانید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

دارای امنیت عالی به طور پیش فرض است و می توانید آن را افزایش دهید. همچنین یک سوئیچ kill وجود دارد و فعالیتهای آنلاین شما را ثبت نمی کند. شبکه سرورهای آن بیش از 90 کشور را پوشش می دهد و سه سرور در توکیو دارند.

شما نباید از نظر سرعت مشکلی داشته باشید زیرا سریعترین VPN در بازار است ، اگرچه زمان تغییر سرور آن کند است. درپوش پهنای باند وجود ندارد. ExpressVPN برای اولین بار در بهترین VPN ما برای پخش جریان قطعه قرار گرفت ، بنابراین اگر این کاری باشد که شما می خواهید انجام دهید انتخاب خوبی است. بررسی ExpressVPN ما اطلاعات بیشتری در مورد ارائه دهنده دارد.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

قابل نصب بر روی ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS است. اگر تجربه ای با VPN ندارید ، بسیار مناسب است زیرا استفاده از آن بسیار آسان است. تقریباً همه چیز برای شما خارج از صندوق انجام می شود. فقط باید اطمینان حاصل کنید که به یک سرور مناسب وصل می شوید. حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان قابل اتصال هستند.

خدمات مشتری از طریق چت و ایمیل بصورت زنده 24/7 مناسب و در دسترس است. زمان پاسخگویی نسبت به رقبای خود کندتر است ، اما خیلی بد نیست و کارکنان مفید هستند. یک پایگاه دانش بزرگ نیز وجود دارد.

نکته مثبت در ExpressVPN این است که یکی از گرانترین خدمات VPN است. این گفت ، با کیفیت خدمات شما ، ارزش پول دارد. به علاوه ، می توانید با انتخاب اشتراک بیشتر ، پس انداز کنید. اگر می خواهید فوراً مرتکب شوید ، 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، به شما فرصت زیادی می دهد تا مطمئن شوید که از آن راضی هستید.

3. CyberGhost

شما همچنین می توانید CyberGhost برای ژاپن نیز استفاده کنید. از امنیت بسیار خوبی برای محافظت از شما برخوردار است و یک سوئیچ کشتار نیز در آن وجود دارد. این یک فعالیت اینترنتی شما نیست.

در بیش از 58 کشور سرور وجود دارد ، که 32 نفر در ژاپن هستند ، بنابراین شما نباید در پیدا کردن یک مورد مناسب مشکلی داشته باشید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

سرعت خوبی دارد ، اما آنها به اندازه گزینه های برتر ما خوب نیستند ، و مانند NordVPN ، می توانند در مسافت های طولانی کند شوند. پهنای باند نامحدودی وجود دارد ، و می تواند به اکثر خدمات پخش شود. اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دهنده را در بررسی CyberGhost ما بخوانید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

مشتریانی برای Windows ، macOS ، Android و iOS وجود دارند. رابط به روز شده است ، بنابراین بهتر از گذشته است. هرچند ممکن است عادت کند. حداکثر هفت دستگاه را می توان به طور همزمان متصل کرد ، و این در مقام دوم در بهترین VPN ما برای قطعه چندین دستگاه قرار گرفت. گفت ، هفت حد مجاز نصب است.

در صورت نیاز به کمک ، می توانید به پایگاه دانش گسترده ای بروید ، که برای موارد جزئی نیز باید کافی باشد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر ، چت زنده و ایمیل نیز به صورت 24 ساعته در دسترس است.

CyberGhost یک قیمت ماهیانه مقرون به صرفه دارد ، اما بهتر است برای مدت طولانی تر ثبت نام کنید زیرا در هزینه خود صرفه جویی می کنید. می توانید از نسخه آزمایشی هفت روزه رایگان برای اندروید و iOS استفاده کنید تا ببینید دوست دارید اگر پس از آن هنوز مطمئن نیستید ، ضمانت برگشت پول برای بازگشت به آن وجود دارد ، اما بسته به طرحی که انتخاب کرده اید ، طول آن متفاوت است. برنامه های کوتاه مدت 14 روز طول می کشد و برنامه های طولانی تر 45 می شوند.

4- دسترسی به اینترنت خصوصی

انتخاب چهارم ما دسترسی به اینترنت خصوصی است که خدمات خوبی است که فاقد برخی از ویژگی های رقبای خود است. از امنیت خوبی برخوردار است اما به صورت پیش فرض روی رمزگذاری 128 بیتی تنظیم شده است. می توانید آن را به صورت دستی به رمزگذاری امن تر 256 بیتی افزایش دهید ، اما انجام این کار اتصال شما را کندتر می کند.

این سرویس سوئیچ kill را فراهم می کند و سابقه فعالیت شما را حفظ نمی کند. برای داشتن یک نگاه بهتر به شرکت ، بررسی PIA ما را بخوانید.

قبلی

بعد

PIA بیش از 3000 سرور دارد ، اما آنها فقط 33 کشور را تحت پوشش خود قرار می دهند. با این حال ، در ژاپن 18 مورد وجود دارد ، بنابراین شما می توانید یک مورد مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید. یک نقطه قوت برای PIA سرعت آن است ، اما این بیشتر به دلیل رمزنگاری سبکتر از آن است. هنگامی که رمزگذاری را افزایش می دهید ، VPN کند می شود. سرعت آن هنوز خوب است.

شما می توانید سرورها را سریع تغییر دهید و این کار را بدون نیاز به جدا کردن از دستگاه مورد استفاده خود انجام دهید. همچنین از پهنای باند نامحدود بهره مند خواهید شد. نکته ای که در مورد PIA باید به آن توجه کنید این است که ورود به خدمات استریم غیر از ایالات متحده Netflix عالی نیست ، بنابراین اگر این لیست در لیست کارهای شما باشد ، بهتر است با یکی دیگر از انتخاب های ما همراه باشید.

دلایلی دیگر که ما PIA را دوست داریم

می توانید PIA را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کنید. مشتریان آسان برای استفاده هستند و تنها VPN با کلاینت لینوکس کامل است ، به همین دلیل ما آن را بهترین VPN برای لینوکس معرفی کردیم. شما می توانید همزمان به پنج دستگاه وصل کنید.

اگر با مشکل روبرو شوید ، یک پایگاه دانش مناسب و معقول آنلاین وجود دارد که باید به شما در رفع مشکلات کوچک کمک کند. برای کمک بیشتر می توانید با پشتیبانی مشتری 24/7 تماس بگیرید ، اما اجازه ندهید که دکمه چت شما را فریب دهد. با کلیک بر روی آن تنها به شما امکان می دهد تا یک ایمیل به PIA ارسال کنید. این کمک حتی اگر حتی کندتر از رقبای خود باشد ، کاملاً کامل است.

قیمت ماهانه بد نیست و از خدمات مناسبی برخوردار می شوید ، اما با ثبت نام برای مدت طولانی تر هنوز هم کمتر هزینه می کنید. ضمانت برگشت پول هفت روزه نیز وجود دارد ، بنابراین شما باید زمان کافی برای اطمینان از خوشحالی دریافت کرده باشید.

5. HideMyAss

آخرین انتخاب ما HideMyAss است. این انتخاب بدی نیست ، اما به اندازه سایر انتخاب های ما نیز خوب نیست. از امنیت خوبی برخوردار است که به طور پیش فرض در رمزگذاری AES 256 بیتی تعیین شده است. سوئیچ kill نیز موجود است.

گرچه ادعا می کند سیاست حفظ حریم خصوصی خوبی دارد ، چاپ خوب نگران کننده است. برخی از سیاهههای مربوط به استفاده را نگه می دارد. به عنوان مثال ، هنگام اتصال و قطع شدن به مدت 30 روز ، سیاهههای مربوط را ذخیره می کند و در صورت درخواست توسط مقامات ممکن است بیشتر از آن وارد شود..

صفحه اصلی HideMyAss

دارای بیش از 900 سرور است. این تقریباً به اندازه انتخاب های دیگر ما نیست ، اما آنها 190 کشور بزرگ را تحت پوشش خود قرار می دهند. شش مورد نیز در ژاپن وجود دارد که دلیل اصلی ایجاد لیست ماست. سرعت آن برای اکثر فعالیت ها به اندازه کافی خوب است و محدودیت پهنای باند وجود ندارد. HideMyAss همچنین می تواند به اکثر سرویس های پخش جریانی وارد شود.

دلایل دیگر ما HideMyAss را دوست داریم

شما می توانید از مشتری های کاربر پسند HideMyAss در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید و می توانید همزمان پنج ارتباط داشته باشید.

اگر به کمک نیاز دارید ، یک پایگاه دانش خوب وجود دارد که برای رفع مشکلات کوچک کافی است. گفتگوی زنده سریع است ، اما می توانید در صورت استفاده از گزینه ایمیل ، به یکی از اعضای کارکنان پاسخ دهید. در مورد HideMyAss می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

قیمت ماهانه آن در مقایسه با دیگران گران است ، اما یک آزمایش هفت روزه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که در طول دوره آزمایشی فسخ شود زیرا در صورت عدم پرداخت هزینه 12 ماه برای شما هزینه پرداخت می شود. شما هنوز هم قادر به استفاده از هفت روز کامل هستید حتی اگر فسخ کنید. در صورت فراموش کردن 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد.

افکار نهایی

ما امیدواریم که ما به شما کمک کرده اند درک کنید که چرا باید از VPN در ژاپن استفاده کنید و کدام ویژگی ها برای به دست آوردن بهترین تجربه است برای محافظت از شما به امنیت خوبی نیاز دارید و ایده خوبی است که به دنبال یک VPN با یک سوئیچ kill و خط مشی بدون گزارش باشید. به علاوه ، شما سرورهایی در ژاپن و امکان ورود به سرویسهای جریان را می خواهید.

NordVPN بهترین VPN ما برای ژاپن است زیرا دارای امنیت عالی ، سوئیچ kill است و باعث نمی شود فعالیت شما ثبت شود. بعلاوه ، این کشور دارای 83 سرور در ژاپن است و بسیار راحت است که بتوانید وارد سرویس های جریانی شوید. یک دوره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که آن را دوست دارید.

اگر در ژاپن تجربه استفاده از VPN را دارید ، نظر خود را در زیر بگذارید. ما دوست داریم در مورد آن بشنویم. برای قطعات جالب تر بایگانی VPN ما را بررسی کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map