بهترین VPN برای کره جنوبی 2020: Kimchi ، K-Pop و Kontrol

فراتر از معماری مدرن در پایتخت خود ، سئول ، کره جنوبی ، دارای حومه سبز ، تپه ای ، معابد بودایی و دهکده های ماهیگیری ساحلی است. از آنجا که به دلیل استفاده از فناوری و سرعت سریع اینترنت مشهور است ، شما مجبور خواهید بود به آنجا آنلاین بروید ، بنابراین ایده خوبی است که از یکی از بهترین VPN های ما برای کره جنوبی استفاده کنید.


استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ایده ای هوشمندانه در هر مکان است. این امر شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند و به شما در دور زدن محدودیت ها ، از قبیل geoblocks کمک می کند. اینترنت کره جنوبی به اندازه بعضی از کشورها محدود کننده نیست “- قطعه ما را در فایروال بزرگ چین بخوانید برای نمونه ای از بد بودن آن – اما فعالیت فیلترشکن و مسدود کردن وجود دارد.

سانسور در کره جنوبی

سانسور اینترنت از طریق دو کمیته انجام می شود: کمیته ارتباطات کره و کمیته استاندارد های ارتباطات کره. KCC برای اولین بار ، در سال 2008 تاسیس شد و رسانه ها را تنظیم می کند. KCSC یک کمیته فرعی KCC است و فقط اینترنت را تنظیم می کند. ارائه دهندگان خدمات اینترنت دستورالعمل هایی را برای اجرای بلاک های موجود در آن دریافت می کنند.

ISP ها محتوا را که به نظر می رسد ناقض قوانین یا هنجارهای اجتماعی است ، و همچنین محتویاتی که امنیت ملی یا اخلاق عمومی را تهدید می کند ، مسدود می کنند. همچنین در گفتمان مربوط به انتخابات سانسور قابل توجهی وجود دارد.

وب سایت های حاوی مطالب مستهجن در کره جنوبی غیرقانونی است و از سال 2009 مسدود شده است. هر کسی که می تواند پورنوگرافی را توزیع کند ، می تواند با مجازات حبس جریمه یا دو سال مجازات شود.

محتوای اینترنت توسط KCSC کنترل می شود و میزبان محتوا یا سایر ارائه دهندگان خدمات باید استانداردهای آن را رعایت کنند یا مدیرعامل می تواند تا دو سال حبس یا مجازات تا 20 میلیون جریمه کره جنوبی (18،000 دلار) جریمه کند. KCSC دارای تیمی از افسران نظارت داخلی است ، اما درخواست های سایر آژانس ها و افراد را نیز در نظر می گیرد.

KCSC اغلب به دلیل تعریف مبهم درباره آنچه باید سانسور شود مورد انتقاد قرار می گیرد. استانداردها بسیار گسترده هستند ، این امر به كمیسرها می دهد تا درباره آنچه محتوا باید سانسور شود ، تصمیمات مغرضانه بگیرند. در بعضی مواقع ، کمیسیون کل وب سایت ها را مسدود می کند وقتی تنها تعداد کمی از پست ها مشکلی در نظر گرفته می شوند.

در سال 2017 ، 66659 وب سایت مسدود شده و 15499 حذف شده است. لیستی از مسدود کردن وب سایت ها وجود ندارد ، اما می توانید دسته بندی های محتوا را مشاهده کنید. اینها شامل قمار ، غذاها و داروها نامشروع ، شرارت ، نقض سایر قوانین و مقررات و نقض حقوق دیگران.

ماده 7 قانون امنیت ملی 1948 محتوا را که ستایش و تبلیغ کره شمالی است ممنوع می کند. KCSC می تواند محتوا را پس از دریافت درخواست حذف از افراد ، پلیس یا سازمان های دولتی حذف کند. شرکت ها گاهی اوقات اگر احساس می کنند قانون را نقض می کنند ، برای جلوگیری از مسئولیت قانونی ، محتوای تولید شده توسط کاربر را حذف می کنند.

ارائه دهندگان خدمات آنلاین همچنین مسئول حذف پورنوگرافی کودکان طبق ماده 17 قانون حمایت از کودکان و نوجوانان هستند. عدم انجام این کار می تواند منجر به دریافت حداکثر سه سال زندان یا جریمه حداکثر 20 میلیون برنده کره جنوبی (18000 دلار) شود. برنامه محبوب پیام رسانی موبایل KakaoTalk بعد از اینکه کاربران زیر سن قانونی تصاویر صریح را به اشتراک گذاشتند ، شارژ شد.

سخنرانی آنلاین در کره جنوبی

آزادی بیان در قانون اساسی کره جنوبی تضمین شده است ، اما همچنین محدودیت هایی در گفتار ایجاد می کند که می تواند باعث افتخار یا حقوق یک شخص شود یا اخلاق عمومی و اخلاق اجتماعی را زیر پا بگذارد. قوانینی نیز وجود دارد که آزادی بیان را بصورت آنلاین محدود می کند.

با قانون امنیت ملی سال 1948 ، به هر کسی که تحسین یا ابراز همدردی با رژیم کره شمالی می کند ، می توان حکم زندان تا هفت سال صادر کرد. به عنوان مثال ، در سال 2018 ، یک مرد 53 ساله پس از انتشار 54 مقاله در وبلاگ خود که ستایش رژیم کره شمالی و ترویج تبلیغات آن است ، به یک سال زندان محکوم شد..

قانون تبادل و همکاری بین کره ای در سال 1990 در مورد ارتباطات آنلاین و آفلاین بین کره جنوبی و کره شمالی اعمال می شود. هرکسی که با وب سایت ها یا صفحات نگهداری شده توسط کره شمالی همکاری می کند ، باید آن را از قبل به دولت گزارش دهد. عدم انجام این کار می تواند به جریمه حداکثر 1 میلیون برنده کره جنوبی منجر شود (900 دلار).

افتراء آنلاین یک عمل مجرمانه در کره جنوبی است و طبق قانون شبکه اطلاع رسانی و ارتباطات در سال 2005 ، مجازات تا هفت سال حبس یا جزای نقدی حداکثر 50 میلیون برنده کره جنوبی (45،000 دلار) است. پرونده های بدنامی آنلاین در سال 2017 به 13 هزار و 348 مورد رسیده است.

در یک مثال ، مردی 70 ساله به جرم افترا در سال 2017 متهم شد و پس از انتشار در وبلاگ خود مبنی بر ازدواج مجدد زن رپ یك سابق ، لی هوی هو ، 5 میلیون برنده کره جنوبی (4500 دلار) جریمه شد. دکتر دره برای اهداف پولشویی.

نظارت و حفظ حریم خصوصی

مقامات دولتي متهم شده اند كه افراد KakaoTalk را تحت نظر قرار مي دهند و شركت با فشار براي پيروي از درخواست داده هاي دولت روبرو شده است. بسیاری از اتهامات مربوط به سال 2014 ، پس از فاجعه کشتی Sewol بود ، و گفته می شود که ارتباطات خصوصی KakaoTalk توسط دادستان ها قابل دسترسی است.

در سال 2015 ، اسناد به بیرون درز از شرکت Hacking Team نشان داد که سرویس اطلاعات ملی خریداری نرم افزاری نظارتی کرده است که این امکان را برای نظارت بر فعالیت دیجیتالی ، به ویژه در دستگاه ها و خدمات داخلی ، مانند KakaoTalk فراهم می کند. NIS خرید این نرم افزار را پذیرفت ، اما اظهار داشت که این تنها برای تجزیه و تحلیل مواد مربوط به کره شمالی استفاده شده است.

در سال 2016 تصویب قانونی ضد تروریسم برای NIS قدرت بیشتری برای حمله به حریم خصوصی به تصویب رسید. این آژانس اجازه می دهد تا به سوابق مسافرتی ، اطلاعات مالی ، ارتباطات و داده های موقعیت مکانی دسترسی داشته باشد. بدون مجوز قضایی می توان به اطلاعات دسترسی داشت.

ارائه دهندگان خدمات مجاز هستند داده های شخصی کاربران را برای مدت یک سال و برخی از اطلاعات تسلیم شده افراد را به NIS و سایر مقامات حفظ کنند. اگر ارائه دهنده خدمات درخواست داده را دریافت کند ، وظیفه قانونی دارد که موضوع را مطلع کند ، اما شرکت ها به دلیل عدم رعایت آنها مورد انتقاد قرار گرفته اند.

کاربران موظف هستند شماره ثبت محل اقامت خود را به ارائه دهندگان خدمات موبایل ارائه دهند و در برخی موارد ، کاربران اینترنت موظفند هویت خود را تأیید کنند..

حملات سایبری در کره جنوبی

جرایم سایبری در بسیاری از کشورها یک مشکل بزرگ است ، فقط به عنوان مثال به بهترین VPN ما در تایلند نگاه کنید. بسیاری از افراد به WiFi عمومی متصل می شوند ، اما هیچ راهی برای اطلاع از چگونگی امنیت اتصال وجود ندارد. بعلاوه ، حملات دیگری نیز گزارش شده است.

در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک زمستانی 2018 در Pyeongchang ، کره جنوبی ، اتصال به اینترنت و وب سایت المپیک آلوده به حمله سایبری شد. کسانی که در این رویداد حضور داشتند تحت تأثیر قرار گرفتند. گزارش ها حاکی از آن است که جاسوسان ارتش روسیه صدها رایانه مورد استفاده در المپیک را هک کرده اند و سعی کرده اند تا اینگونه به نظر برسند که یک عملیات کره شمالی باشد.

آمار نشان می دهد که تعداد حملات سایبری در حال افزایش است. مقامات گفته اند کره شمالی در حملات سایبری در بانک های بزرگ ، ایستگاه های پخش و حتی نیروگاه های هسته ای قرار دارد. این حمله همچنین مقصر بود که در سال 2015 کنترل شبکه بیمارستان دانشگاه متروپولیتن سئول را به دست گرفت و هشت ماه به طول انجامید.

همه مواردی که آسیب پذیری های موجود در زیرساخت های آنلاین کره جنوبی را برجسته می کند و دلیل دیگری برای محافظت از خود با یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN ما و یک آنتی ویروس مناسب است.

بهترین VPN برای کره جنوبی 2020

آنچه بهترین VPN را برای کره جنوبی رقم می زند

ویژگی های بسیاری وجود دارد که یک VPN خوب را تشکیل می دهد ، اما بعضی از آنها بهتر از سایرین هستند. بسیاری از ارائه دهندگان در بررسی VPN ما آنچه را که می خواهید دریافت می کنند ، اما شما باید مطمئن شوید که برای کره جنوبی مناسب است.

برای کره جنوبی می خواهید از کیفیت بالای امنیتی ، از جمله سوئیچ kill استفاده کنید. این امر شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند و از نظر پنهان نگه می دارد. اگر VPN نتواند اتصال شما را قطع کند ، سوئیچ kill شروع به کار می کند و باعث می شود اطلاعات حساس نشت شود.

انتخاب یکی از فعالیت های آنلاین شما نیز مهم است ، بنابراین هیچ کس نمی تواند آنچه شما انجام داده اید را ببینید.

یک شبکه بزرگ سرور مفید است. هرچه سرورهای بیشتری در مکان های بیشتری موجود باشند ، می توانید محدودیت ها را برای شما راحت تر کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، به سرورهای موجود در آنجا نیاز خواهید داشت. همین مورد در مورد نسخه کره جنوبی یا هر محتوای دیگر کره جنوبی نیز صدق می کند. اگر می خواهید Netflix ، ما در بهترین VPN ما برای قطعه Netflix توصیه می کنیم.

سرعت یکی دیگر از عوامل مهم است. مگر اینکه دوست دارید چرخش های هیپنوتیزم پرده در صفحه های بارگیری را دوست داشته باشید ، به یک VPN نیاز دارید که دارای سرعت مناسب باشد. همچنین باید دارای پهنای باند نامحدود باشد زیرا VPN از کار خود جلوگیری می کند و در صورت برخورداری از محدوده پهنای باند ، شما را در معرض حملات قرار می دهد..

جنبه های دیگری نیز وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را مد نظر داشته باشید ، مانند کاربرپسندی ، چه دستگاه هایی را می توان روی آن نصب کرد ، چند دستگاه را می توانید به طور همزمان وصل کنید ، کیفیت خدمات به مشتری و قیمت.

1. بهترین VPN برای کره جنوبی: NordVPN

NordVPN بهترین VPN برای کره جنوبی است. این یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN در بازار است و اغلب در مقالات ما به نمایش در می آید. شما از امنیت عالی ، از جمله رمزگذاری دو هاپ آن محافظت خواهید شد. سوئیچ کشتار با این سرویس ارائه می شود و یک خط مشی بدون ورود به سیستم وجود دارد.

NordVPN-Slider4

این شرکت بیش از 5000 سرور در سرتاسر جهان دارد ، از جمله هشت کره جنوبی که بیشترین موردی است که با آن روبرو شدیم.

هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و سرعت قابل قبولی دارد ، اگرچه هنگام اتصال در مسافت های طولانی می توانند کند شوند. تعویض سرورها سریع و آسان است.

اگر می خواهید نمایش های مورد علاقه خود را پخش کنید ، خوشحال می شوید بدانید که NordVPN قادر به ورود به بیشتر خدمات از جمله Netflix است. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN با ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS سازگار است ، و استفاده از آن آسان است. می توانید حداکثر شش دستگاه را به طور همزمان وصل کنید.

اگر دچار مشکل شوید ، می توانید از پایگاه دانش مفید استفاده کنید تا ببینید که آیا می توانید خودتان این کار را انجام دهید. اگر هنوز پس از آن گیر نکردید ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با یکی از اعضای پشتیبانی تماس بگیرید. در هر مسیری که انتخاب کنید ، کارکنان مفید هستند ، اما چت زنده سریعترین پاسخ را برای شما به همراه خواهد داشت.

NordVPN-homepage-2019

قیمت ماهانه مقرون به صرفه است و برای پول خود ارزش خوبی کسب می کنید. با این وجود ، اگر تصمیم به اشتراکی طولانی تر دارید ، در دراز مدت پس انداز می کنید. اگر نگران ارتکاب آن هستید ، یک دوره بازپرداخت 30 روزه برای آرامش خاطر وجود دارد.

2. CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از گزینه های خوب کره جنوبی است. شبکه سرورهای آن از بیش از 4000 سرور در سراسر جهان تشکیل شده است و در کره جنوبی دارای هفت سرور است ، بنابراین می توانید از آنجا به محتوا دسترسی پیدا کنید.

cyberghost-review-spread-ui

امنیت آن خوب است و حریم خصوصی شما با سیاست عدم ورود به سیستم رعایت می شود.

مانند NordVPN ، سرعت بالایی دارد ، اما اگر به سروری که بسیار دور است متصل شوید می تواند کند شود. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد ، به این معنی که می توانید به اندازه دلخواه خود جریان یا بارگیری کنید. بررسی CyberGhost ما نگاهی عمیق تر به این سرویس دارد.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. رابط کاربری آن اخیراً به روز شده و از نسخه قبلی بهتر است ، اما هنوز هم ممکن است عادت کند. حداکثر هفت دستگاه می توانند همزمان به هم متصل شوند و این مقام دوم را در بهترین VPN ما برای مقاله چندین دستگاه کسب کنند.

در صورت بروز مشکل ، یک پایگاه دانش گسترده وجود دارد. بعلاوه ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل 24/7 با یکی از اعضای کارمندان صحبت کنید ، با گفتگوی زنده سریعترین زمان پاسخگویی.

Cyberghost-homepage-2018

این قیمت ماهانه منصفانه است ، اما اگر برای برنامه طولانی تر ثبت نام کنید ، پس انداز می کنید. می توانید از نسخه آزمایشی هفت روزه برای Android و iOS استفاده کنید تا مطمئن شوید که آن را دوست دارید. ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد که تمام سیستم عامل ها را در بر می گیرد.

3. ExpressVPN

ما همچنین ExpressVPN را توصیه می کنیم زیرا یک سرویس عالی ارائه می دهد. این تنها از رده های برتر بدست آورد زیرا در کره جنوبی سرورهای کمتری دارد که NordVPN دارند. با این حال ، این شبکه دارای یک سرور بزرگ است که 94 کشور را در بر می گیرد و شامل دو کشور در کره جنوبی است.

expressvpn- بررسی-تنظیمات

ExpressVPN از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و می توانید سطح رمزگذاری را افزایش دهید. به علاوه ، برای محافظت از حریم خصوصی شما یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم وجود دارد.

شما نباید مشکلی در بارگیری محتوا داشته باشید زیرا سریعترین VPN در اطراف است. با این کار ، در تغییر سرورها کند است. این پهنای باند نامحدود دارد ، و این بهترین VPN ما برای پخش است. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، به بررسی ExpressVPN ما مراجعه کنید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

می توانید از ExpressVPN در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. بعلاوه افزونه های مرورگر برای Firefox ، Chrome و Safari وجود دارد. اگر می خواهید VPN که خارج از جعبه باشد ، کاربرپسند و انتخاب خوبی است. این اجازه می دهد تا حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان متصل شوند ، که باید به اندازه کافی باشد.

این پشتیبانی از مشتری خوب ، با پایگاه دانش بزرگ به عنوان اولین توقف خود را دارد. اگر هنوز هم پس از مشاوره به کمک نیاز دارید ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با کارمندان پشتیبانی 24/7 تماس بگیرید. کندتر از سایر ارائه دهندگان پاسخ می دهد ، اما هنوز هم خدمات خوبی را ارائه می دهد.

ExpressVPN-homepage-2019

ExpressVPN یکی از گرانترین VPN های موجود است که کم هزینه است ، اما خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد و به صرفه است. با عضویت در یک دوره طولانی تر می توانید پس انداز کنید. اگر مواظب هستید که از شیرجه رفتن استفاده کنید ، 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد.

4. HideMyAss

انتخاب بعدی ما ، HideMyAss ، این لیست را ایجاد کرد زیرا شش سرور در کره جنوبی دارد. این به اندازه انتخاب های دیگر خوب نیست ، اما بد نیست. شما از امنیت خوبی برخوردار هستید که در رمزگذاری AES 256 بیتی و سوئیچ کشتار تنظیم شده است.

مخفی کردن گزینه های مخفی

نکته ای که باید به آن توجه داشت سیاست حفظ حریم خصوصی آن است. اگرچه می گوید سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند ، می بینید که وقتی چاپ خوب را انجام می دهید ، این کار را می کند. سوابق مربوط به اتصال و قطع اتصال به مدت 30 روز ، بنابراین داده های حساس نیستند ، اما باید بدانید. به علاوه ، ممکن است در صورت درخواست مقامات از این طریق اطلاعات دقیق تری وارد شود.

شبکه سرور HideMyAss یکی از نقاط قوت آن است زیرا 190 کشور را تحت پوشش خود قرار می دهد و این به مراتب بیشتر از رقبای خود است. در کل 900 سرور دارد ، که کمتر از بعضی از ارائه دهندگان است ، اما هنوز هم باید برای شما کافی باشد که بتوانید یک مناسب مناسب را پیدا کنید.

سرعت آن باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشد. همچنین دارای پهنای باند نامحدود است و می تواند به اکثر سیستم عامل های جریان دسترسی پیدا کند.

دلایل دیگر ما HideMyAss را دوست داریم

استفاده کنندگان آسان HideMyAss با ویندوز ، macOS ، Android و iOS سازگار است. این امکان را به شما می دهد تا به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید.

پشتیبانی مشتری در قالب پایگاه دانش ، چت زنده و ایمیل در دسترس است. گفتگوی زنده سریع است ، اما اگر از گزینه ایمیل استفاده می کنید ، باید پاسخی صبر کنید ، زیرا می توانید در بررسی HideMyAss ما بخوانید.

HidemyAss-homepage-2019

برنامه ماهانه آن در مقایسه با سایر خدمات گران است. گفته می شود ، شما می توانید از جلسه هفت روزه استفاده کنید تا در ابتدا دوست داشته باشید. اگر این کار را انجام دادید ، به یاد داشته باشید که قبل از پایان کار آن را لغو کنید یا قبض 12 ماه دریافت قبض دریافت خواهید کرد. در صورت لغو هنوز هم می توانید از هفت روز کامل استفاده کنید. اگر فراموش کردید ، 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد.

5- VyprVPN

آخرین انتخاب ما از امنیت و رمزگذاری خوبی برخوردار است ، از جمله پروتکل اختصاصی Chameleon آن ، که حتی محافظت بیشتری نیز از تونل VPN انجام می دهد. همچنین یک سوئیچ قاتل داخلی نیز وجود دارد و هیچ فعالیتی را در اینترنت نمی کند.

VyprVPN-Server-Selection

در 64 کشور سرور وجود دارد که برخی از آنها در سئول قرار دارند. این بهترین سرعت ها را ندارد ، اما باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشد. محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد.

اگرچه می تواند وارد Netflix ایالات متحده و iPlayer بی بی سی شود ، ممکن است در ورود به سرویس های دیگر مشکلی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر به بررسی VyprVPN ما نگاهی بیندازید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

برای Windows و macOS مشتری های دسک تاپ وجود دارد. وقتی عادت کردید خوب است ، اما چیدمان ها می توانند بهتر باشند. برنامه های تلفن همراه برای Android و iOS نیز موجود هستند که VyprVPN یکی از بهترین VPN ها برای اندروید است. حداکثر سه دستگاه به طور همزمان با بسته استاندارد قابل اتصال هستند ، در حالی که گزینه حق بیمه حداکثر تا پنج دستگاه را امکان پذیر می کند.

در صورت نیاز به کمک ، یک بخش سؤالات متداول وجود دارد که باید برای مشکلات کوچک کافی باشد. در صورت عدم موفقیت ، چت و ایمیل زنده برای دریافت پشتیبانی مشتری وجود دارد. در صورت بروز مشکل فنی بیشتر ، گفتگوی زنده سریعتر انجام می شود اما اگر مشکل فنی دیگری دارید ، ایمیل راهی بهتر برای رفتن است.

VyprVPN-homepage-2019

VyprVPN قیمت ماهیانه مقرون به صرفه دارد ، اما می توانید با بلند مدت با انتخاب اشتراک بیشتر ، در درازمدت پس انداز کنید. ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که از آن خوشتان آمده است.

افکار نهایی

اکنون می دانید که چرا باید در کره جنوبی از VPN استفاده کنید. امیدواریم که ما به شما در انتخاب یک مورد مناسب نیز کمک کرده باشیم. شما می خواهید یک VPN با امنیت و حفظ حریم خصوصی خوب تهیه کنید ، همچنین یک شبکه سرور مناسب و معقول داشته باشید که اگر می خواهید محتویاتی محدود به کشور باشید برخی از کره جنوبی را شامل می شود.

ما NordVPN را به عنوان برنده خود انتخاب کردیم زیرا دارای امنیت عالی و فرصتی برای رمزگذاری اتصال شما دو بار است. به علاوه ، آن را حفظ حریم خصوصی شما. این شبکه سرور گسترده ای دارد ، از جمله هشت کره جنوبی ، و برای ورود به سرویس های جریان مانند Netflix بسیار عالی است.

اگر در کره جنوبی تجربه ای دارید یا نکاتی در مورد استفاده از VPN دارید ، نظر خود را در زیر بیاورید. دوست داریم آنها را بخوانیم. به سایر مقالات VPN ما نیز نگاهی بیندازید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map