بهترین VPN برای استرالیا 2020: Going Dark Down Under

استرالیا از بسیاری از مکانها ، از نقاط دیدنی نمادین – مانند خانه اپرای سیدنی و پل بندرگاه – گرفته تا سواحل این شهر بسیار مشهور است ، اما به عقب و کباب پز می خورد. شما می توانید یک عمر را در کاوش در صخره های بزرگ مانع بگذرانید ، اما باید با استفاده از یکی از بهترین VPN های انتخابی ما در استرالیا ، از سد خود مراقبت کنید..


دلایل زیادی وجود دارد که شما هنگام رفتن به اینترنت باید از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید و بیشتر آنها در هر کجای دنیا قرار دارند. 

VPN ها عمدتا برای بدست آوردن محدودیت های محتوای گذشته استفاده می شوند. اگرچه اینترنت استرالیا عمدتاً رایگان است ، اما برخی از محتوا را می توان از شهروندان آن مسدود کرد. ما در یک دقیقه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد ، اما یک VPN به شما کمک می کند تا موقعیت مکانی خود را فریب دهید و بلوک ها را دور بزنید. که شامل geoblocks نیز هست.

به عنوان مثال ، کتابخانه Netflix با کشور دیگر متفاوت است ، و اگرچه کتابخانه استرالیا ممکن است عناوین خوبی داشته باشد ، شما ممکن است نمایش های مورد علاقه خود را از دست ندهید. 

اگر می خواهید Netflix ایالات متحده ، به یک آدرس IP ایالات متحده نیاز دارید ، و یک VPN می تواند یکی از شما را دریافت کند. فقط مطمئن شوید که موردی را انتخاب کنید که بتواند از ردیابهای توانا VPN Netflix گذشته باشد ، مانند مواردی که در بهترین VPN ما برای قطعه Netflix نامگذاری شده است. 

دلایل دیگری برای استفاده از VPN وجود دارد که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت. اگر عجله دارید ، توصیه می کنیم از NordVPN استفاده کنید ، زیرا همه صندوق ها را برای استرالیا و سایر موارد نشان می دهد.

بهترین VPN برای استرالیا 2020

آنچه بهترین VPN را برای استرالیا ایجاد می کند

ما در بسیاری از بررسی های VPN ما حفر شده ایم تا بهترین گزینه ها را برای استرالیا به ارمغان بیاوریم. به منظور انجام این کار ، ما ویژگی های خاص را در نظر گرفتیم و چقدر خوب هر ارائه دهنده آنها را پیاده سازی می کند. 

برای استرالیا باید یکی را انتخاب کنید که از امنیت بسیار خوبی برخوردار باشد. با انجام این کار ، شما را از خطرات آنلاین محافظت کرده و از چشمان کنجکاو پنهان نگه می دارد. ایده خوبی است که یکی از سوییچ kill را نیز انتخاب کنید ، زیرا در صورت عدم موفقیت مجازی VPN ، شما را از اینترنت جدا می کند ، به این معنی که داده های حساس شما فاش نمی شوند.

یک سیاست حفظ حریم خصوصی مناسب نیز مهم است ، بنابراین مطمئن شوید که VPN اعلام می کند که فعالیتهای آنلاین شما را ثبت نمی کند. به این ترتیب ، حتی اگر مسئولان بخواهند فعالیت شما را بخواهند ، چیزی برای تحویل وجود نخواهد داشت.

سرعت آن موضوعی است که باید در نظر بگیرید زیرا اگر VPN را با سرعت آهسته انتخاب کنید ، دچار صفحه بارگیری می شوید. پهنای باند نامحدود نیز سودمند است. با این کار ، دیگر لازم نیست نگران محدودیت باشید ، در این مرحله VPN دیگر کار نمی کند. به یاد داشته باشید که آیا این چیزی است که شما می خواهید وارد Netflix شود.

یک شبکه سرور خوب نیز مناسب است. اگر به هر نوع بلوک برخورد کردید ، مکانهای زیادی برای انتخاب مکان برای انتخاب مکان خواهید داشت. به همین ترتیب ، اگر می خواهید به محتوا دسترسی داشته باشید که فقط در استرالیا موجود است ، به منظور دریافت آدرس IP استرالیا به سرورهای موجود در آنجا نیاز دارید..

همچنین ممکن است بخواهید در نظر بگیرید که VPN با چه دستگاه هایی سازگار است و کاربرپسندی آن. بعلاوه ، پشتیبانی از مشتری خوب در هنگام نیاز ، بسیار عالی است ، همانطور که انتخاب کالایی که ارزش خوبی برای پول شما داشته باشد ، نیز هست.

بهترین VPN برای استرالیا: NordVPN

ما NordVPN را به دلیل امنیت عالی آن به عنوان بهترین VPN برای استرالیا انتخاب کرده ایم. این برخی از بهترین محافظت از بازار است ، و شما می توانید با استفاده از سرورهای دو هاپ آن را تقویت کنید. یک سوئیچ کشتار نیز وجود دارد ، و NordVPN با داشتن یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم ، حریم خصوصی شما را ارزیابی می کند.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

سرعت بسیار خوبی دارد ، اگرچه به سرور بسیار دور وصل می شوید ، ممکن است آنها را در حال غرق شدن ببینید. با این وجود هنوز خوب است و قادر به ورود به تمام سیستم عامل های جریان از جمله Netflix است و می تواند آن را در بهترین لیست VPN ما برای لیست پخش بدست آورد. شما همچنین می توانید از پهنای باند نامحدود بهره مند شوید ، بنابراین می توانید به محتوای قلب خود جابجا شوید.

NordVPN تعداد زیادی سرور در دسترس دارد. تقریباً 6000 پراکندگی در 60 کشور جهان وجود دارد ، بنابراین در صورت نیاز به ایجاد هرگونه بلوک ، تعداد زیادی انتخاب خواهید کرد. به علاوه ، 249 قریب به اتفاق در استرالیا وجود دارد ، و با توجه به اینکه کشور بزرگی است ، باید در یافتن کشور مناسبی کمک کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

در Windows ، macOS ، Android و iOS موجود است. بعلاوه افزونه های مرورگر برای Chrome و Firefox وجود دارد. نصب و استفاده آنها آسان است ، و شما می توانید تا شش دستگاه همزمان وصل کنید.

اگر به کمک نیاز دارید ، یک پایگاه دانش مفید در دسترس است. اگر می خواهید با یکی از اعضای پشتیبانی صحبت کنید ، می توانید از طریق گپ زنده یا گزینه های ایمیل این کار را انجام دهید. هر دو در 24/7 در دسترس هستند و کمک خوب است.

NordVPN برای پول شما ارزش عالی دارد ، به خصوص اگر در یکی از برنامه های بلند مدت آن مشترک شوید. اگر نگران غواصی مستقیم باشید ، یک دوره بازپرداخت 30 روزه نیز وجود دارد.

ExpressVPN

ExpressVPN به راحتی می تواند در وهله اول گره خورده باشد ، اما ما فقط می توانیم یک برنده را انتخاب کنیم و NordVPN فقط در مورد آن کشید. با این حال ، آنها خدمات قابل مقایسه هستند ، همانطور که می توانید در قطعه ExpressVPN ما در مقابل NordVPN بخوانید ، بنابراین واقعاً مطابق ترجیحات شخصی شما کاهش می یابد. 

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

امنیت آن فوق العاده است ، و سوئیچ داخلی قاتل وجود دارد. اما تفاوت در این است که سوئیچ kill به طور پیش فرض فعال شده است ، اگر کسی هستید که تنظیم آن را فراموش می کند بسیار عالی است. همچنین برای آرامش بیشتر یک سیاست محکم و ناگفته وجود دارد.

ExpressVPN سریعترین VPN ای است که ما آزمایش کرده ایم و می تواند با سهولت وارد سرویس های پخش شود. پهنای باند نامحدودی نیز دارد.

تعداد سرورهای آن بیش از 3000 است و 94 کشور را در بر می گیرد ، بنابراین مطمئناً یک مورد مناسب را پیدا خواهید کرد. همچنین در استرالیا مواردی وجود دارد ، اگر می خواهید محتوا محدود باشد. برای جزئیات بیشتر به بررسی ExpressVPN ما نگاهی بیندازید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. این برای مبتدیان بسیار عالی است زیرا استفاده از آن بسیار آسان است. به سادگی بر روی دکمه “اتصال” بزرگ نصب و کلیک کنید. این امکان را برای پنج اتصال همزمان فراهم می کند.

در صورت نیاز یک پایگاه دانش در دسترس است. همچنین پشتیبانی چت 24/7 و ایمیل پشتیبانی نیز وجود دارد. گفتگوی زنده سریعترین گزینه است ، اما برای کمکهای عمیق تر ، بهتر است مسیر ایمیل را طی کنید.

ما نمی توانیم دروغ بگوییم ، ExpressVPN گران است. با این حال ، شما می توانید با انتخاب یک برنامه طولانی تر ، به هزینه آن کمک کنید. اگر این مسئله شما را ناراحت کند ، باید بدانید که 30 روز ضمانت برگشت پول در محل وجود دارد.

CyberGhost

اسمک در وسط CyberGhost است. این یک سرویس عالی است ، اما آنچه را که دو نفر اول انجام می دهند کاملاً ندارد. از امنیت خوبی برخوردار است و برای ایمنی اضافی ، سوئیچ کشتار دائمی نیز وجود دارد. این شرکت هم هیچ گونه سیاهه ای را حفظ نمی کند.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

سرعت خوبی دارد ، اما – مشابه NordVPN – می توانند در مسافت های طولانی کند شوند. درپوش پهنای باند وجود ندارد و قادر است به بیشتر سرویس های پخش جریانی وارد شود. 

CyberGhost تعداد زیادی سرور در دسترس دارد. در زمان نگارش ، در 90 کشور 6،100 نفر وجود داشتند. در استرالیا 88 نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید به محتوای استرالیا دسترسی پیدا کنید. 

CyberGhost همچنین دارای سرورهای NoSpy است که در خارج از 14 چشم قرار دارد و با سخت افزار برتر تنظیم شده است. اگر شما درباره حفظ حریم خصوصی اطلاعاتی دارید ، باید این موضوع را در نظر بگیرید و می توانید در بررسی CyberGhost ما اطلاعات بیشتری در مورد این سرورها بخوانید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

مشتریان برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. استفاده از آن آسان است ، و به روزرسانی اخیر آن ، تجربه کاربری بهتری نیز به آن بخشیده است. شما می توانید همزمان به هفت دستگاه وصل شوید ، به همین دلیل این یکی از بهترین VPN ما برای چندین دستگاه است.

یک پایگاه دانش گسترده و همچنین چت زنده و پشتیبانی ایمیل در دسترس است. چت زنده سریعتر انجام می شود ، اما تیم ایمیل در پاسخ دادن به سؤالات فنی بیشتر بهتر است.

این یک VPN ارزان است ، به خصوص اگر شما برنامه طولانی تری را انتخاب کنید. یک نسخه آزمایشی رایگان برای Android و iOS در دسترس است ، اما اگر آن را در میز کار بخواهید ، 30 روز ضمانت برگشت پول برای همه سیستم عامل ها وجود دارد.

VyprVPN

VyprVPN یک انتخاب عادلانه برای استرالیا است ، بیشتر به دلیل امنیت شدید آن. این قابلیت تنظیم عالی دارد و پروتکل اختصاصی Chameleon مخصوص به خود را دارد که حتی محافظت بیشتری نیز به این اتصال می کند. سوئیچ kill نیز درج شده است ، و همچنین سیاست عدم ورود به سیستم نیز در کار است.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

در مورد VyprVPN ما بیشتر بخوانید.

حرکت نزولی در VyprVPN سرعت آن است. به بیان صریح ، آنها کند هستند. با این وجود ، آنها باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشند. فقط بخاطر داشته باشید که اگرچه می تواند به اکثر سرویس های پخش جریانی وارد شود ، ممکن است مدتی منتظر بارگذاری آن باشید. خوشبختانه ، هیچ محدوده پهنای باندی وجود ندارد.

شبکه سرور آن نیز فاقد است. بیش از 700 در 64 کشور موجود است. این موارد شامل ملبورن ، پرت و سیدنی است ، بنابراین می توانید به محتوای محدود دسترسی پیدا کنید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

با Windows، macOS، Android و iOS سازگار است. همچنین یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب تلفن همراه است زیرا برنامه های آن بهترین گزینه در دسترس است. استفاده از آن آسان است ، و بسته به طرحی که انتخاب می کنید ، می توانید حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان وصل کنید.

اگر به آن نیاز دارید ، یک پایگاه دانش وجود دارد. چت زنده نیز وجود دارد ، اما شما باید قبل از اینکه گزینه مکالمه با یک انسان را داشته باشید با یک ربات ارتباط برقرار کنید. اگرچه زمان انتظار متفاوت است ، بنابراین ممکن است فقط بخواهید تیم پشتیبانی را از طریق ایمیل ارسال کنید.

قیمت گذاری VyprVPN بستگی به این دارد که کدام یک از کدام ردیف را انتخاب کنید. برنامه “استاندارد” وجود دارد ، که شامل سه اتصال همزمان است ، و “حق بیمه” برنامه وجود دارد که شامل پنج اتصال و استفاده از پروتکل Chameleon است.. 

سپس می توانید ماهانه یا سالانه پرداخت کنید ، که برنامه سالانه در طولانی مدت ارزان تر عمل می کند. ضمانت 30 روزه پس انداز پول نیز وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید تا ببینید آیا دوست دارید.

بهترین VPN رایگان برای استرالیا: Windscrib

آخرین انتخاب ما Windscrib است که هم یک برنامه رایگان ارائه می دهد و هم یک برنامه “طرفدار” پرداخت می شود. برنامه رایگان عالی است ، حتی در اولین مقایسه با خدمات رایگان VPN رایگان ما ، اما در مناطقی که ممکن است ترجیح دهید از خدمات پولی استفاده کنید ، اشاره خواهیم کرد.

از امنیت خوبی برخوردار است که می تواند سفارشی سازی شود. یک سوئیچ kill وجود دارد ، اما به طرز عجیبی “فایروال” نامیده می شود ، بنابراین تصور می کنیم ممکن است برخی از کاربران از دست این کار بپردازند. 

windscrib-slider1

windscrib-slider2

windscrib-slider3

windscrib-slider4

windscrib-slider5

قبلی

بعد

Windscrib دارای بسیاری از خصوصیات حریم خصوصی است ، اما اطلاعاتی را جمع آوری می کند. هنوز هم به حداقل می رسد و ارزش زیادی ندارد. بعلاوه ، داده های جمع آوری شده را نمی توان به شما مرتبط کرد.

سرعت آن در اکثر فعالیت ها خوب است ، اگرچه انتخاب برتر ما سریعتر است. اعضای پرداخت شده از پهنای باند نامحدود برخوردار هستند ، اما اگر برنامه رایگان را انتخاب کنید ، 2 گیگابایت در ماه دریافت خواهید کرد. می توانید با وارد کردن ایمیل خود هنگام ثبت نام ، این میزان را به 10 گیگابایت در ماه افزایش دهید. روش های دیگری برای افزایش پهنای باند نیز وجود دارد.

بیش از 600 سرور وجود دارد که 60 کشور را پوشش می دهند ، اما فقط اعضای پرداخت شده می توانند به همه آنها دسترسی داشته باشند. این سرویس دهنده ها در آدلاید ، بریزبن ، ملبورن ، پرت و سیدنی وجود دارد ، اما آنها فقط در نسخه “Pro” در دسترس هستند. با این وجود می توانید هر ماه به 1 دلار مکان اضافه کنید و با انجام این کار ، محدوده پهنای باند خود را با 10 گیگابایت دیگر ارتقا دهید.

این یک انتخاب مناسب برای پخش است ، به خصوص به دلیل اینکه دارای سرورهای Netflix هدفمند به نام سرورهای Windflix است. آنها در ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس و ژاپن در دسترس هستند و خوب کار می کنند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد نظرات موجود در Windscrib ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از Windscrib دوست داریم

در Windows ، macOS ، Android و iOS موجود است. این رابط کاربری بدون تجربه را ارائه می دهد ، که برای مبتدیان نیز مناسب است ، اما افراد شناخته شده می توانند با آن هماهنگ شوند. همچنین می توانید اتصالات همزمان نامحدود داشته باشید.

برخی از ابزارهای مفید خودی به صورت آنلاین و همچنین چت زنده و ایمیل به صورت 24 ساعته در دسترس است. با این حال ، لازم به ذکر است که گفتگوی زنده در واقع نماینده هوش مصنوعی است. اگر می خواهید بلافاصله با یک انسان صحبت کنید ، از سیستم بلیط الکترونیکی استفاده کنید.

اگر گزینه “Pro” را پرداخت می کنید ، برنامه ماهانه گران است ، اما برنامه های طولانی تر در پایان بهتر می شوند. هیچ آزمایشی رایگان وجود ندارد زیرا می توانید برای اهداف آزمایش رایگان از آن استفاده کنید. هیچ سیاستی برای بازپرداخت رسمی وجود ندارد ، اما اگر ظرف سه روز از خرید خود با ویندوز نویسی تماس بگیرید ، بازپرداخت دریافت خواهید کرد.

سانسور آنلاین در استرالیا

اینترنت استرالیا عمدتاً رایگان است ، به ویژه در مقایسه با کشورهایی که در نقشه سانسور اینترنت ما قرار دارند. بیشتر محتوا ، از جمله رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی ، تنها با چند محدودیت در دسترس است. 

آژانس های دولتی می توانند خدمات غیرقانونی آنلاین را در بند 313 قانون ارتباطات از راه دور مسدود کنند ، اما این مسئله مشکل ساز بوده است. به عنوان مثال ، این کمسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) برای پایین آوردن یک وب سایت کلاهبرداری استفاده کرده است ، اما بیش از 1000 وب سایت بی گناه به طور تصادفی در این روند مسدود شدند. 

در سال 2016 به ISP ها دستور داده شد تا سایت های تورنت را به منظور کاهش دزدی دریایی مسدود کنند. با این حال ، قانون حق چاپ در استرالیا اصلاح شد تا افراد دارای معلولیت و سازمانهایی که به معلولان کمک می کنند بتوانند مواد را کپی کنند ، تا بتوانند آنها را به قالبهای دیگری مانند بریل تبدیل کنند ، اصلاح شد..

نظارت آنلاین در استرالیا

این بخش باعث تعجب شما می شود که چرا قبلاً VPN نصب نکرده اید. علاوه بر این که استرالیا جزئی از اتحاد پنج چشم است ، گزارش های متعددی در مورد چگونگی رشد قابلیت های نظارت استرالیا در طی سال ها به وجود آمده است ، و قوانین فعلی اجازه این امر را می دهد.. 

برای استارتاپ ها ، دولت استرالیا در رسوائی جاسوسی تیمور شرقی 2004 ، رنگهای واقعی خود را نشان داد. سرویس اطلاعاتی مخفی استرالیا (ASIS) دفتر کابینه تیمور-لست را با دستگاه های شنوایی تقلب کرد تا در مذاکرات خود درباره مزارع بنزین و نفتی تیمور دست برتر را بدست آورد.. 

با این حال ، در طول مذاکرات ، جاسوسی توسط یک افسر ASIS ، مشهور شد که فقط به عنوان شاهد K. تیمور از معاهده اصلی خارج شد ، و توافق نامه جدیدی تأسیس شد. اکنون ، شاهد K و وکیل وی ، برنارد کولائری ، به دلیل ضرب و شتم سوت این عملیات تحت محاکمه قرار گرفته اند..

حریم خصوصی دیجیتالی شما به خوبی محافظت نمی شود ، و شرکت های ارتباط از راه دور موظفند داده های داده کاربران را به مدت دو سال تحت قانون اصلاح ارتباطات از راه دور 2015 حفظ کنند. سازمان های اجرای قانون قادرند بدون ضمانت به آن دسترسی داشته باشند ، و نه فقط در جریان تحقیقات ، هم.

با در نظر گرفتن روش های گله کردن استرالیا ، شما باید قبل از اعتماد به هر شرکتی با داده های خود ، بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای استرالیا و بهترین پشتیبان گیری آنلاین برای قطعات استرالیا را بررسی کنید.

کاربران تلفن همراه قبل از خرید خدمات پیش پرداخت تلفن همراه موظف هستند تا شناسه خود را تأیید و اطلاعات شخصی خود را ارائه دهند. این اطلاعات پس از آن ذخیره می شود و مقامات می توانند با استفاده از حكم به آن دسترسی پیدا كنند.

از طرف دیگر ، محافظت از حریم خصوصی اضافی برای محافظت از داده های روزنامه نگاران به قانون اضافه شده است ، بنابراین قبل از دستیابی به آن حکم حکم لازم است. با این حال ، گزارش هایی درباره دسترسی غیرمجاز گزارش شده است. پلیس فدرال استرالیا (AFP) آن را تصادف اعلام كرد ، اما این بدان معنا نیست كه این مورد بوده است.

سپس بار دیگر ، اصلاحات در قانون امنیت ملی در سال 2014 مجازات های روزنامه نگاران و سوت زنی ها را افزایش داد. در صورت انتشار اطلاعات طبقه بندی شده ، می توانند طبق قانون سازمان امنیت اطلاعات استرالیا در سال 1979 ، حکم 10 سال زندان را دریافت کنند.

این اصلاحات همچنین تعریف “رایانه” را گسترده تر كرد تا آژانسهای اطلاعاتی اجازه دهند چندین رایانه را در یك شبكه با یك ضمانت نظارت كنند. مهمتر از آن ، قانون کمک و دسترسی به مقامات اجازه می دهد تا به ارتباطات رمزگذاری شده دسترسی پیدا کنند.

در سال 2017 ، دولت اعلام کرد که یک پایگاه داده ملی بیومتریک صورت ایجاد می کند ، مجوزهای راننده و تصاویر شهروندان را در ادارات دولتی به اشتراک می گذارد تا در مسابقات هویتی به شما کمک کند. 

پس از اثبات بحث برانگیز ، پارلمان این قانون را تصویب نکرد. به گفته این ، این لایحه برای یک تلاش دوم آورده شده است ، بنابراین ما باید منتظر بمانیم و ببینیم نتیجه چیست.

آزادی بیان آنلاین در استرالیا

هیچگونه حمایت رسمی برای آزادی بیان در استرالیا وجود ندارد. مباحث را می توان علناً مورد بحث قرار داد ، اما مجازات هایی برای گفتار خاص وجود دارد. مجازاتهای بیش از حد برای افترا به صورت آنلاین قابل مجازات است و پرونده های زیادی در این زمینه به وجود آمده است. 

در یک پرونده شدید علیه یک افسر سابق پلیس ، پس از آن که این افسر مردان را به بخشی از یک باند جنایتی سازمان یافته و از جمله موارد دیگر در پست های وبلاگ خود متهم کرد ، به شاکیان 700 هزار دلار استرالیا (حدود 476،000 دلار) خسارت اعطا شد..

روزنامه نگاران قادرند دولت را مورد انتقاد قرار داده و بدون مباحث درباره موضوعات بحث برانگیز گزارش دهند ، اگرچه مواردی از دستورات نقدی برای سرکوب گزارش گزارش شده است.

قانونی برای جلوگیری از پخش جرم و خشونت و اعمال افراط گرایی وجود دارد ، و اقدامات قانونی نیز در دست است که شرکت های رسانه های اجتماعی را به خاطر محتوای به اشتراک گذاشته شده بر روی سیستم عامل های خود پاسخگو می دانند..

دولت استرالیا طنز را دوست ندارد ، به حدی که در سال 2018 اصلاحاتی در قانون مجازات انجام شد تا جعل هویت یک نهاد مشترک المنافع به یک جرم کیفری تبدیل شود.

جرایم سایبری در استرالیا

شما در برابر جرایم سایبری در هر کجا که هستید آسیب پذیر هستید ، اما برخی از کشورها مشکلات بیشتری نسبت به سایرین دارند ، با این که تایلند یک مثال خوب است (بهترین VPN ما را برای تایلند بخوانید).

یک گزارش اخیر نشان داد که بیش از 9.2 میلیون حمله بدافزار در یک دوره شش ماهه در استرالیا ثبت شده است. به طور متوسط ​​، هر 10 دقیقه یک جرم سایبری گزارش می شود. کل هزینه های جرایم سایبری در استرالیا تاکنون امسال 29 میلیارد دلار استرالیا (حدود 19.7 میلیارد دلار) برآورد شده است.

استفاده از VPN به شما در محافظت از خطرات آنلاین کمک می کند ، و اگر قصد استفاده از WiFi عمومی را دارید محتاط تر باشید زیرا هیچ راهی برای فهمیدن امنیت آن وجود ندارد. به همین دلیل ، توصیه می کنیم یک VPN را با آنتی ویروس مناسب مانند Bitdefender ، زوج کنید (بررسی Bitdefender ما را بخوانید).

افکار نهایی

اگرچه استرالیا یک کشور زیبا است ، اما مطمئناً هنگام رفتن به اینترنت چیزهایی باید در خاطر داشته باشید. نکته قابل توجه نظارت دولت است اما باید از جرایم سایبری نیز آگاه باشید. وقتی VPN را انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که از امنیت و حریم خصوصی خوبی برخوردار است. پس از آن سرعت و سرورهای آن یک نکته کلیدی است. 

NordVPN بهترین VPN برای استرالیا است. امنیت آن شما را در مقابل حملات سایبانی و سایبری محافظت می کند. به علاوه ، شبکه عظیم سرور و قابلیت پخش آن اطمینان حاصل خواهد کرد که می توانید مطالب مورد نظر خود را بدست آورید. در صورت نیاز به آنها ، سرورهای استرالیا نیز وجود دارد. چرا با 30 روز ضمانت پس انداز پول ، آن را تسویه حساب نمی کنید؟ شما چیزی برای از دست دادن ندارید.

اگر قبلاً از VPN در استرالیا استفاده کرده اید ، در مورد تجربه خود در بخش نظرات با ما بگویید. به سایر مقالات VPN ما نیز نگاهی بیندازید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map