بهترین VPN برای بازی 2020: Epic Pwnage، پینگ کم

در این راهنمای بهترین VPN برای بازی ، توضیح خواهیم داد که چرا هنگام بازی آنلاین باید از VPN استفاده کنید. به عنوان یک علاقه مند به علاقه مندان به بازی و فناوری ، به راحتی می توانید با محدودیت محصولات “gamer” که اینترنت را دچار مشکل می کنند ، عصبانی شوید. یک جفت عینک فیلتر آب سبک و یک بطری Mountain Dew نمی توانند وضعیت شما را خوب تغییر دهند ، بنابراین وسوسه انگیز است که همه محصولات “گیمر” را به عنوان یک روند ساده بنویسید..


شبکه های خصوصی مجازی غالباً در آن دسته قرار می گیرند ، اما نباید. اگرچه از VPN بیشتر برای دسترسی به عناوین اختصاصی در Netflix یا محافظت از مردم در برابر حمله جاسوسی دولت در اکثر کشورها استفاده می شود ، اما استفاده از آنها می تواند شما را در هنگام بازی آنلاین ایمن کند..

ExpressVPN انتخاب برتر ما است ، که نباید جای تعجب نداشته باشد. این ترکیب بهترین ویژگی ها ، امنیت و سرعت را دارد و تقریباً برای هر سناریو گزینه ای ایده آل است. حتی با این وجود ، ارائه دهندگان دیگری نیز هستند که نقش بازی را به خوبی بازی می کنند ، بنابراین اگر می خواهید گزینه های بیشتری داشته باشید ، ادامه دهید.

بهترین VPN برای بازی 2020

انتخاب بهترین VPN برای بازی

هنگامی که ما VPN را توصیه می کنیم ، بازی اولین موضوعی نیست که مطرح می شود. هر کس با تجربه در اینترنت می فهمد که از حریم خصوصی شما در برابر آژانس های دولتی ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی و جاسوسی شبکه محافظت می کند. هر چند که به راحتی مشاهده می شود ، روند صعودی برای بازی چندان آشکار نیست.

اول و واضح ترین ، VPN ها به شما امکان می دهند به محتوای geoblocked دسترسی پیدا کنید. گرچه یکی از نگرانی های مهم مشروبات الکلی Netflix است که پیامدهای مربوط به بازی را نیز در پی دارد. می توانید عناوین اختصاصی را در PlayStation Network ، Steam یا Xbox Live مرور کنید که ممکن است در منطقه شما در دسترس نباشد. در برخی موارد ، این بدان معنی است که قبل از شروع به کار در کشور خود ، عنوان AAA نیز دریافت خواهید کرد.

با این وجود اشکالاتی ندارد. VPN ها روی سرعت تأثیر می گذارند ، بنابراین می توانید برخی از اتصال خود را در هنگام استفاده از آن کنار بگذارید. به همین دلیل ، ما ارائه دهندگان سریعترین راهنمای VPN ما را برای اطمینان از عدم تعطیل بودن انتخاب کردیم. نتایج آزمون ما را در برگه ما بررسی کنید.

اگرچه ما از آن راهنما انتخاب کردیم ، منظور همان نیست. بازی ، به ویژه بازی های آنلاین ، بیشتر از زمان پهنای باند به تأخیر می پردازد ، دومی که “سرعت” محسوب می شود. از آنجا که بافت ها و مدل ها به صورت محلی ذخیره و ارائه می شوند ، تنها اطلاعاتی که باید بین کنسول ها یا رایانه های شخصی ارسال شود نحوه ارتباط بازیکن با جهان است.

به حداقل رساندن این تأخیر مهم است ، اما گاهی اوقات یک VPN در واقع می تواند آن را بهبود ببخشد. اگر سروری که به آن وصل شده اید به سروری که در آن بازی می کنید نزدیک تر است ، برای سفر یک بسته کمتر فاصله دارد. علاوه بر این ، استفاده از VPN ممکن است به شما امکان دسترسی به سرورهایی را بدهد که ترافیک کمتری در سایر نقاط جهان داشته باشند.

جنبه امنیتی VPN ها نیز از بین نمی رود. حملات انکار سرویس توزیع شده شیطان برای رویدادهای اسکورت بوده است و مانند هر ارتباطی باز ، خطر قربانی شدن جرایم سایبری را در معرض خطر خود قرار می دهید. هرچند که به طور معمول در حالی که اتفاق می افتد در حالی که اتفاق نمی افتد ، می گویند ، فیلم های تورنت ، اما ممکن است. یک VPN اتصال شما را رمزگذاری می کند تا هیچ کس نتواند وارد جریان داده شما شود.

ما بر اساس آن ارائه دهندگان خود را انتخاب کردیم. ابتدا به زمان تأخیر پرداختیم. VPN اگر بخواهد چیزی را که قرار است از آن محافظت کند خراب نکند ارزشش را ندارد. بعد ، امنیت را بررسی کردیم. ترکیبی از AES با سطح متوسط ​​256 بیتی و OpenVPN معمولاً این کار را انجام می دهد.

در حالی که این موضوع مورد توجه ما بود ، ما همچنین در زمینه قیمت ، سهولت استفاده و ویژگی هایی که داشتیم ، اما این جنبه ها برای بازی اهمیت کمتری دارند.

1. بهترین VPN برای بازی: ExpressVPN

ExpressVPN بهترین VPN در بازار است ، بنابراین جای تعجب نیست که بهترین بازی برای بازی نیز باشد. علاوه بر اینکه سریعترین VPN ای را که آزمایش کرده ایم ، بسیار مناسب است که می توانید geoblocks را دور بزنید ، و این یک گزینه عالی برای snagging اختصاصی در PSN یا محافظت از خود در هنگام بازی آنلاین است..

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

زمان تاخیر ما حدود 75 میلی ثانیه در طول آزمایش ماند ، که برای بازی قابل قبول است. نتایج پینگ آن سریعترین نبود ، اما سازگارترین آنها بود. یک اتصال سریع به یک سرور نزدیک به خانه یک چیز سریع است ، اما اگر سعی دارید در سایر نقاط جهان به رقابت دسترسی پیدا کنید ، ممکن است با مشکل مواجه شوید. با ExpressVPN از این مشکل جلوگیری می شود.

به علاوه ، ExpressVPN تقریباً برای هر پلتفرم برنامه دارد ، که مخصوصاً برای بازی اهمیت دارد. هیچ VPN ای که آزمایش کرده ایم دارای برنامه هایی برای Xbox One یا PlayStation 4 نیست و ExpressVPN این روند را خراب نمی کند. با این وجود ، یک نصب کننده ساده برای روترها دارد که تمامی ترافیک خروجی شما را تضمین می کند. این نرم افزار همچنین برای محافظت از بازی های موبایل شما دارای برنامه های iOS و Android است.

درمورد امنیت ، ExpressVPN یکی از بهترین گزینه ها در بازار است. علاوه بر استفاده از رمزگذاری AES 256 در رده بالاتر با پروتکل OpenVPN ، یک سیاست سختگیرانه و بدون ورود به سیستم را حفظ می کند. این مرکز در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، که دارای برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است. مهم نیست آنچه می خواهید از آن محافظت کنید ، ExpressVPN را پوشش داده است.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

VPN ها برای بازی بسیار عالی هستند ، اما می توانید از آنها برای بسیاری از اهداف دیگر نیز استفاده کنید. ExpressVPN بهترین VPN ما برای پخش جریان است ، نه تنها برای سرعتهای عالی ، بلکه به دلیل توانایی آن در دور زدن قفل های دقیق پروکسی که از سیستم عامل های جریان استفاده می کنند.

اگر سعی دارید ممنوعیت Netflix VPN را ضرب و شتم کنید ، ExpressVPN برای شما مناسب است. در طول آزمایش ما ، ما به عناوین اختصاصی Netflix در سراسر جهان دسترسی پیدا کردیم و زمان پاسخگویی سرورهای آن اطمینان حاصل کرد که می توانیم با کیفیت بالا یا بهتر تعریف کنیم. همانطور که در بررسی ExpressVPN گفتیم ، “وقتی لیگ می آید جریان خود را” در لیگ یک خود قرار می دهد. “

وقتی نوبت به قیمت گذاری می رسد ، در لیگ خود قرار دارد. ExpressVPN نرخ های ظالمانه Hide.me را ندارد (بررسی Hide.me ما را بخوانید) ، اما گران تر از اکثر VPN ها است. اگرچه سه حد اتصال همزمان احساس می کند ، خوب ، محدود کننده ، واقعیت این است که می توانید ExpressVPN را روی روتر خود نصب کنید ، به طور مؤثر از حد اتصال دور می روید.

گران است ، اما ارزشش را دارد ExpressVPN تمام جعبه های مورد نظر خود را از یک VPN نشان می دهد. این نرم افزار سریع ، کاربرپسند و ایمن است و این گزینه را برای بازی یا هر چیز دیگری انتخابی عالی محسوب می کند. می توانید با 30 روز ضمانت برگشت پول ، بدون ریسک آن را امتحان کنید.

2. NordVPN

NordVPN یک انتخاب عالی است. اگر در حین تست سرعت ما برای عملکرد متناقض نبود ، پیروزی بر ExpressVPN خواهد بود. اوج هم زیاد بود ، اما پایین هم پایین بود. NordVPN سریع و سست کار می کند ، بنابراین TLC را کمی بیشتر می کند تا یکنواخت اجرا شود. اگر مایل به انجام این کار هستید ، این یکی از بهترین گزینه های موجود است.

قبلی

بعد

در حین آزمایش ما سریعترین نتایج هر VPN را برگرداند. این کار فقط در مکانهای مشخص انجام شد. در بعضی موارد ، حتی 10 درصد از سرعت محافظت نشده ما نیز ناتوان بود. این گفته است ، اگر شما مایل به جستجو برای سرور هستید ، نتایج خوبی خواهید گرفت.

همه چیز در مورد این سرویس عالی است. NordVPN هنگام گذر از geoblocks با ExpressVPN مطابقت دارد ، بنابراین باید بتوانید سرورهای منطقه قفل شده را مرور کنید یا بازی هایی را پیدا کنید که منحصر به سایر مناطق جهان باشد. برای مقایسه بیشتر بین دو سرویس ، مقاله NordVPN vs ExpressVPN ما را بخوانید.

امنیت آن نیز بهتر از ExpressVPN است ، در غیر اینصورت بهتر است. اگرچه از OpenVPN با AES 256 بیتی نیز استفاده می کند ، اما شامل سرورهای دو هاپ نیز می شود. این سرورهای تخصصی به شما امکان می دهند که یک لایه دوم رمزگذاری را به اتصال خود اضافه کنید زیرا در حال رفتن از یک سرور VPN به دیگری هستید. به نظر می رسد اگر یک تونل به اندازه کافی سخت نباشد ، دو مورد تقریباً غیرممکن است.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

سرورهای دوپانوی NordVPN فقط یکی از چهار نوع سرورهای ویژه ای است که ارائه می دهد. هر عطر و طعم فرصتی را برای تنظیم سرعت اتصال یا امنیت بهتر فراهم می کند. سرورهای دو هاپ و همچنین سرورهای Tor ، NordVPN را در بهترین سرویس های VPN ما برای راهنمای چین به دست آوردند.

NordVPN همچنین CyberSec را شامل می شود. این بدافزار و مسدود کننده تبلیغات است که عملکرد خوبی دارد ، اما جایگزینی برای بهترین نرم افزار آنتی ویروس نیست. با این وجود ، این یک ابزار خوب برای مسدود کردن تبلیغات مزاحم یا جلوگیری از تهدیدهایی مانند بات نت هایی است که به صورت آنلاین در معرض خطر هستند (خواندن راهنمای بات نت برای کسب اطلاعات در مورد آن ها را بخوانید).

NordVPN همچنین دارای سوئیچ kill است ، این ویژگی ای است که هر VPN مناسب و معقول باید داشته باشد اما پیچ و تاب آن را به وجود می آورد. می توانید سوئیچ kill را در برخی از برنامه های فعال فعال کنید ، به عنوان مثال می توانید اگر اتصال VPN بدون قطع جلسه مرور خود افتد ، سرویس تورنت خود را مسدود کنید..

علیرغم ناهماهنگی در سرعت ، NordVPN یکی از بهترین گزینه ها برای مجموعه ویژگی های قوی ، زیرساخت های ایمن و شبکه سرور گسترده است. می توانید در مورد نقاط قوت آن در بررسی NordVPN ما بیاموزید یا با 30 روز ضمانت برگشت پول آن را امتحان کنید.

3. CyberGhost

ما همیشه طرفدار CyberGhost بوده ایم ، اما مسائل مربوط به قابلیت استفاده ما را در گذشته از توصیه کامل باز می دارد. این نگرانی ها عمدتاً با بازنگری اخیر رابط کاربری ، برطرف شده است ، همه در حالی که سرویس کاملی را که دست نخورده بود حفظ کرده است.

Cyberghost-homepage-2018

در طول آزمایش ، ما به طور متوسط ​​تاخیر فقط 37 میلی ثانیه در ایالات متحده که آزمایش ما در آن انجام شده است ، یاد کردیم. در خارج از کشور ، CyberGhost به اندازه ExpressVPN سازگار نبود ، اما هنوز هم نتایج پینگ مناسبی را به دست آورد. به عنوان مثال ، بدترین محل عملکرد ، ژاپن ، تاخیر متوسط ​​154 میلی ثانیه داشت.

نصب آن روی روتر شما نیز نباید باشد. CyberGhost لیستی از راهنماهای نصب آن را بر روی تقریباً هر پلتفرمی ، از روتر شما تا ذخیره سازی متصل به شبکه دارد. حد اتصال آن نیز زیاد است ، و بیشتر از NordVPN و ExpressVPN را ارائه می دهد ، به همین دلیل در بهترین راهنمای VPN ما در راهنمای چندین دستگاه قرار گرفت.

اگرچه می تواند سریع باشد ، هنگام استفاده از OpenVPN ، CyberGhost و ExpressVPN عملکردی ندارند. به طور پیش فرض ، CyberGhost از IKEv2 استفاده می کند ، که به اندازه OpenVPN امن است ، اما همچنین به راحتی مسدود می شود. به این دلیل انتخاب عناوین مسدود شده در منطقه چندان انتخاب خوبی نیست ، اما مسدود کردن ساده تر به معنای این نیست که.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

CyberGhost دارای نقاط ضعفی است ، اما در آنجا موفقیت می یابد. این مجموعه با مجموعه ای از ویژگی های چشمگیر ارائه شده است که به شما امکان می دهد اتصال خود را تنظیم کنید ، به سیستم عاملهای جریان جادار دسترسی پیدا کنید و در هنگام تورنت از خود محافظت کنید.

دو مجموعه از سرورهای ویژه وجود دارد ، یکی برای پخش و دیگری برای تورنت. سرورهای تورنت چشمگیر نیستند ، اما سرورهای پخش کننده جریان هستند. CyberGhost حدود 50 مرکز داده برای سیستم عاملهای مختلف جریان دارد که از Netflix گرفته تا Crunchyroll در دسترس است.

سایر ویژگی ها عبارتند از مسدود کننده تبلیغات ، سوئیچ kill و “قوانین هوشمند”. قوانین هوشمند به شما امکان می دهد جنبه های خاصی از اتصال خود را خودکار کنید. به عنوان مثال ، می توانید هنگام اتصال به یک شبکه WiFi خاص ، به طور خودکار به CyberGhost وصل شوید یا بعد از برقراری اتصال ، به طور خودکار مرورگر خود را راه اندازی کنید..

به همان اندازه ExpressVPN به اندازه دور احساس نمی کنید زیرا تأکید بیشتری بر روی ویژگی ها و رابط کاربری دارد تا سرعت و امنیت. حتی با این وجود ، نتایج چشمگیر به دست می آورد و ارزان است. می توانید در بررسی CyberGhost اطلاعات بیشتری کسب کنید یا آن را با یک ضمانت سخاوتمندانه بازپرداخت 45 روزه امتحان کنید.

4. مولود

مولود با وجود اینکه یک سرویس عالی است ، اغلب راهنمای “بهترین VPN” ما نیست. گرچه کار خاصی انجام نمی دهد ، اما امنیت و سرعت قابل توجهی را برای قیمت ارائه می دهد.

mullvad-بررسی-رابط

ما در طول تست میانگین زمان تأخیر 36 ms را اندازه گیری کردیم که باید برای بازی مناسب باشد. در خارج از کشور ، زمان تاخیر نسبت به CyberGhost بدتر بود ، اما ملاواد ما را از مقاومت خود در بین دورها غافلگیر کرد. برخلاف HideMyAss ، که نتایج پینگ متناقضی داشت (بررسی HideMyAss ما را بخوانید) ، مولود پس از دور همان دور تاخیر را به ما داد.

برای بازی ، این بسیار مهم است. ارائه دهندگان با تأخیر متناقض عملکرد ناچیز آنلاین دارند. انعطاف پذیری ملواد آن را ایده آل می کند زیرا بار تأخیر را روی سروری که به آن وصل می شوید و اتصال به اینترنت شما قرار می دهد.

دلایل دیگر ما مثل ملاوند

در مورد بقیه خدمات ، ملاوند بی تأثیر است. بد نیست ، اما تفاوت چندانی با خود ندارد مانند NordVPN ، ExpressVPN و CyberGhost. غیر عادی ترین چیز در مورد مولود این است که پول را به عنوان پرداخت می پذیرد. شما می توانید با استفاده از شماره حساب خود هر مبلغی را به هر ارز به آن بفرستید و هرچند وقت شما ارزش داشته باشد به شما اعتبار می دهد.

این یک کیفیت نادر برای یک VPN و خدمات نرم افزاری به طور کلی است. گرچه برای اکثر مردم معنی ندارد ، اما فداکاری ملواد را به ناشناس بودن نشان می دهد. این موضع گیری واضح در مورد حفظ حریم خصوصی ، حفظ سیاست عدم ورود به سیستم و فقط با استفاده از دو کوکی در وب سایت خود دارد.

برای کسانی که به حریم خصوصی علاقه دارند ، انتخاب خوبی است. ارزان هم هست مولود فقط در هر ماه 5 دلار شارژ می کند که برای سایر انتخاب های ما کمتر از نصف نرخ ماهانه است. همچنین از پهنای باند نامحدود و حداکثر پنج اتصال همزمان نیز بهره می برد.

مقدار آن جامد است ، حتی اگر شبکه سرور مولود چشمگیر نباشد و فاقد ویژگی باشد. می توانید در مورد ویژگی های موجود در بررسی مولود ما بیاموزید یا با یک پاس سه ساعته آن را امتحان کنید.

5. TorGuard

TorGuard یک سرویس بسیار قابل تنظیم است که علی رغم ارادت خود به tinkerers ، انتخاب خوبی برای گیمرها است. ما متوسط ​​زمان تاخیر 38 ms در ایالات متحده و همچنین نمرات مناسب در خارج از کشور را اندازه گیری کردیم ، بنابراین نباید در بازی با آن مشکلی داشته باشید.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

در حالی که در آخرین تست های سرعت دور ما میانگین بود ، در حین بررسی TorGuard ما نتایج بهتری هم داشتیم. اتصال به یک سرور در شیکاگو ، که بسیار نزدیک به محل آزمایش ما بود ، شاهد افت ناچیز سرعت بود. TorGuard با داشتن پینگ پایه 11 میلی ثانیه ، تنها 7 ms اضافه كرد ، كه تعداد معدودی از VPN ها می توانند به آن گواه باشند.

همانطور که انتظار می رود ، زمان تاخیر با افزایش فاصله افزایش می یابد. این گفته است ، نرخ بارگیری TorGuard خوب بود. حتی در سایر نقاط جهان ، بیشتر سرعت محافظت نشده ما را حفظ می کرد. این جنبه بازی را تغییر نمی دهد ، اما برای پخش و مرور هنوز مهم است.

رابط کاربری جذاب نیست ، مثلاً ExpressVPN ، اما قابل قبول است. TorGuard ابزار راه اندازی روتر نیز دارد ، بنابراین شروع به کار در آنجا آسان است. اگر در حفره در رابط کاربری گرافیکی روتر خود ناراحت هستید ، می توانید یک روتر از پیش فلاش را نیز خریداری کنید.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

اگرچه این یک گزینه عالی برای بازی است ، TorGuard ما را با قابلیت تنظیم و ویژگی های آن تحت تأثیر قرار داد. حتی هنگام ثبت نام ، می توانید سرویس را به دلخواه خود تغییر دهید. به طور پیش فرض ، پنج اتصال همزمان وجود دارد ، اما می توانید هر کدام تا 200 دلار دیگر را با 1 دلار خریداری کنید. به همین ترتیب ، می توانید آدرس های اختصاصی IP را برای ورزش ، جریان یا استفاده عمومی خریداری کنید.

در برنامه ، شما نه تنها از انتخاب پروتکل و سطح رمزگذاری ، بلکه از رمزهای خاص مورد استفاده خود نیز استفاده می کنید. اگرچه ما شک داریم که اکثر مردم از چیزهای دیگری به غیر از پیش فرض AES 256-bit استفاده کنند ، در صورت تمایل گزینه وجود دارد.

در مورد ویژگی ها ، TorGuard بی همتا است. همراه با اشتراک VPN شما ، یک حساب وب میل رمزگذاری شده با 10 مگابایت است که از اقدامات امنیتی برتر ایمیل پیروی می کند. همچنین می توانید اسکریپت های سفارشی را تنظیم کرده و سوئیچ kill را پیکربندی کنید تا فقط روی برنامه های خاص کار کند.

این VPN مناسب برای همه نیست ، اما کسانی که از گپ زدن در نرم افزار خود لذت می برند ، TorGuard را دوست خواهند داشت. علاوه بر سریع ، بسیار قابل تنظیم است ، این یک توازن است که معدود VPN در آن اعتصاب می کند. می توانید ببینید که آیا این کار را با دادگاه هفت روزه TorGuard دوست دارید یا خیر.

ذکر محترم: ProtonVPN

ProtonVPN فقط کمی در این راهنما گنجانیده شد ، و در هنگام آزمایش در همان کشور ، حدود 40 ms ارسال کرد. این اتفاق در خارج از کشور بسیار بدتر شد ، هرچند که در آمستردام با سرعت 122 میلی متر در ژاپن و 322 ms در ژاپن. گفته می شود ، ProtonVPN یک برنامه رایگان دارد که در بهترین راهنمای رایگان VPN رایگان ما جایگاهی کسب می کند.

بر خلاف VPN های رایگان که میزان داده هایی را که می توانید انتقال دهید محدود می کند ، مانند Windscrib (بررسی Windscrib ما را بخوانید) ، ProtonVPN سرعت را محدود می کند. این نباید تأثیر بسزایی در بازی داشته باشد. حتی با اتصال 10 مگابیت در ثانیه بارگیری و بارگیری ، زمان تأخیر نباید تغییر کند زیرا سفر دور یک پیام به یک سرور و برگشت یکسان است.

خارج از آن مواردی با طرح آزاد وجود دارد. فقط می توانید VPN را در یک دستگاه واحد استفاده کنید و فقط به یکی از سه سرور متصل شوید. گفته می شود ، برای برنامه های پرداخت شده گزینه های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال ، Basic کمتر از 50 دلار در سال است و با سرعت کامل شبکه ProtonVPN و همه سرورهای موجود در آن.

هیچ خطری در تلاش برای ProtonVPN برای دیدن اینکه چگونه آن را دوست دارید وجود ندارد. اگر ترجیح می دهید مشخصات آن را ببینید ، بررسی ProtonVPN ما را بخوانید.

افکار نهایی

اگرچه یک VPN اولین چیزی نیست که هنگام بازی در ذهن تداعی می شود ، اما این یک قدم مهم برای ایمن نگه داشتن خود هنگام بازی آنلاین است. هر جریان باز فعالیت شبکه ناخواسته را دعوت می کند و استفاده از VPN می تواند شما را از قربانی شدن در برابر هرگونه طرح محافظت کند.

ExpressVPN کمترین تاخیر در انتخاب های ما ندارد ، اما بهترین تعادل ویژگی ها ، امنیت و سرعت را دارد. اگر فقط به بازی علاقه ندارید ، CyberGhost را برای سهولت استفاده و زمان کم تاخیر توصیه می کنیم. ما معتقدیم که انتخاب های ما بهترین است ، اما اگر می خواهید بیشتر به فروشگاه بپردازید ، حتما بررسی های VPN ما را بخوانید.

از چه VPN برای بازی استفاده می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و به سایر مقالات VPN ما نگاهی بیندازید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map