بهترین VPN برای موبایل 2020: ایمن ماندن در Android و iOS

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری از تلفن های آنلاین استفاده می شود ، گرچه توجه کمی به امنیت آن اتصال می شود. اگرچه شبکه های خصوصی مجازی در رایانه های رومیزی و لپ تاپ متداول هستند ، اما آنها معمولاً در اتصال LTE که اغلب از امنیت بیشتر ارائه دهنده سلولی شما برخوردار نیست ، معمولی نیست. در این راهنمای بهترین VPN برای موبایل ، ما می خواهیم نحوه ایمن ماندن در حرکت را به شما نشان دهیم. 

با انتخاب بهترین راهنمای VPN ما ، پنج گزینه را انتخاب کردیم که استانداردهای ما را برای سرعت ، امنیت و قابلیت استفاده مطابقت می داد. ما مختصراً توضیح خواهیم داد که چرا ما هر انتخاب را برای موبایل دوست داریم ، و همچنین اینکه چرا هرکدام را دوست داریم به طور کلی. 

اگر عجله دارید ، می توانید از هوپلا پرش کنید و فقط ExpressVPN را بارگیری کنید. این دستگاه سریع ، آسان و قابل استفاده است و یکی از بزرگترین لیست های سرور در آن وجود دارد. از جریان تا torrent و همه چیز در بین ، ExpressVPN فقط در آن کار می کند و به راحتی کار می کند.

بهترین VPN برای موبایل 2020

انتخاب بهترین VPN برای موبایل

تفاوت زیادی بین انتخاب VPN برای دسک تاپ و تلفن وجود دارد. رابط و اندازه صفحه نمایش از عوامل مهم هستند. برنامه های ساخته شده برای نمایشگرهای کوچک ، طراحی کاربر پسند را در ذهن داشته باشند. هرچند ، پنج انتخاب برتر ما ، فراتر از منوهای راحت و ساده است.

اگر به عنوان مثال علاقه مند به سهولت استفاده هستید ، باید ExpressVPN یا CyberGhost را امتحان کنید. آنها ساده هستند و زنگ ها و سوت های اضافی را به حداقل می رسانند. با استفاده از این ، سرورهای توصیه شده یا پسند را انتخاب می کنید و به “اتصال” ضربه می زنید. این برای دستگاه های دستی مناسب است ، جایی که یک راه اندازی ساده بهتر است.

خارج از قابلیت استفاده ، اتصال یک عامل اصلی برای دستگاه های تلفن همراه است. استاندارد طلا برای اکثر VPN ها پروتکل OpenVPN است که می توانید در مورد تجزیه پروتکل VPN ما بدانید. با این حال ، برای اکثر اتصالات تلفن همراه مناسب نیست. اگرچه OpenVPN کار خواهد کرد ، اگر اتصالات را گم کنید یا تغییر دهید ، افت خواهد کرد. 

این برای موبایل مهم است ، زیرا اکثر کاربران در طول روز بین چندین نقطه بین LTE و WiFi تغییر می کنند. در این حالت ، IKEv2 انتخاب پروتکل بهتری است. از بسته های UDP استفاده می کند و بعد از ارسال اولین بسته های اولیه ، ایجاد امنیت امنیتی را آغاز می کند ، بدین معنی که می تواند خیلی سریع اتصالات را روشن یا خاموش کند.. 

به طور خلاصه ، هنگام استفاده از دستگاه تلفن همراه ، VPN گزینه IKEv2 بسیار مهم است ، زیرا می تواند هنگام قطع شدن بین LTE و WiFi بدون خرابی زیاد ، قطع و وصل شود.. 

بهترین VPN برای موبایل: ExpressVPN

بهترین VPN برای موبایل

ExpressVPN سریعترین VPN است که ما با آن روبرو شده ایم و در مورد دستگاه های تلفن همراه صادق است. آیا شما در حال پخش برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود هستید ، یک فیلم را بارگیری می کنید یا آن را در چند مسابقه از یک بازی رقابتی تلفن همراه امتحان می کنید ، ExpressVPN را پوشش داده اید. در واقع ، ما آن را به عنوان بهترین VPN برای بازی رتبه بندی می کنیم.

همچنین یک رابط تمیز برای لذت بردن وجود دارد که این امر برای صفحه نمایش های کوچکتر ضروری است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی دکمه بزرگ “روشن” در وسط برنامه ضربه بزنید ، و تنظیم شده است. ExpressVPN با انتخاب یک مکان ، لیست گسترده ای از 160 سرور در 94 کشور را در اختیار دارد.

ExpressVPN یکی از معدود VPN هایی است که در هر رده برتر است. از پخش تا تورنت گرفته تا مرور کلی ، سریع و یکپارچه است. می توانید آن را تنظیم کنید تا به هنگام خودکار دستگاهتان به طور خودکار به هم متصل شوید ، به این معنی که حتی نباید بدانید اکثر اوقات فعال است.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

تنها افت قیمت ExpressVPN قیمت آن است ، گرچه نرخ پرداخت آن هنوز هم ارزش پرداخت دارد. گزینه های دیگر ، از جمله برخی از این لیست ، سالانه خدمات را با هزینه یکساله 100 دلاری که ExpressVPN از شما درخواست می کند ، ارائه می دهند. با این وجود ، 30 روز ضمانت برگشت پول به این معنی است که می توانید ریسک سرویس را بطور رایگان امتحان کنید. 

ExpressVPN برای موفقیت تنظیم شده است ، و اگر فرصتی برای آن فراهم کنید ، متعجب خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

NordVPN

بهترین VPN برای موبایل

وقتی NordVPN را باز می کنید ، چند جزئیات ساده را مشاهده خواهید کرد. اینها شامل یک دکمه تنظیمات ، یک دکمه اتصال سریع و یک لیست سریع و سریع برای باز کردن سرورها و گزینه ها است. این یک رابط تمیز با نقشه منحصر به فرد در پس زمینه است که می توانید برای انتخاب مناطق خاص استفاده کنید. 

در فهرست تنظیمات ، پیکربندی های معمول موجود با VPN را می یابید ، اما همچنین ویژگی های برجسته ای دارد. CyberSec ، که به صورت رایگان گنجانده شده است ، امنیت شما را تقویت می کند و شما را از بدافزارها ، تلاش های فیشینگ و سایر تهدیدات سایبر محافظت می کند. 

CyberSec مانند یک مسدود کننده محتوا است ، اما به جای یک پسوند مرورگر ، در سطح سیستم اجرا می شود. همچنین به عنوان یک مسدود کننده تبلیغاتی کار می کند ، که یک امتیاز بزرگ نیز محسوب می شود.

به طور مشابه ، NordVPN از ExpressVPN در دسترس تر است ، با یک برنامه سه ساله کمی بیشتر از 100 دلار هزینه دارد. همانطور که ایستاده است ، اشتراک قبل از شارژ شما ، یک آزمایش سه روزه را به شما منتقل می کند. البته ، اگر احساس می کنید که مناسب شما نیست ، می توانید خدمات خود را لغو کنید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN همچنین با مجموعه ای از سرورهای ویژه ارائه می شود. این موارد شامل دو گزینه VPN ، P2P ، IP اختصاصی و گزینه های مبهم است. اگرچه سرورهای استاندارد برای اکثر کاربران مناسب هستند ، در صورت نیاز به امنیت بیشتر می توانید از گزینه های ویژه استفاده کنید ، شاید برای بارگذاری در فضای ذخیره‌سازی ابری خود یا اگر بگویید torrenting. 

اگر NordVPN بتواند از سرعت های ثابت که با ExpressVPN همراه است ، مرتب باشد ، در درجه اول قرار می گیرد. با این وجود ، انتخاب خوبی است ، همانطور که در بررسی NordVPN ما مشاهده می کنید.

CyberGhost

بهترین VPN برای موبایل

CyberGhost وقتی برای اولین بار آن را باز می کنید یکی از بی سیم ترین VPN ها به نظر می رسد ، اما موارد بیشتری در زیر این کاپوت اتفاق می افتد. وقتی آن را باز کنید ، یک نوار لغزنده برای اتصال وجود دارد ، یک دکمه کوچک برای انتخاب سرور و یک دکمه تنظیمات.

وقتی در فهرست تنظیمات قرار گرفتید ، گزینه ها باز می شوند. یک مسدود کننده تبلیغ و یک نسخه ساده شده از یک بدافزار مخرب وجود دارد ، که از وب سایت های مخرب محافظت می کند. تونل سازی اسپلیت نیز در این لیست قرار دارد ، که بندرت از VPN ها دیده می شود ، بسیار کمتر تلفن همراه.

تا آنجا که به سرعت مربوط می شود ، CyberGhost در تلاش است تا یک ارتباط پایدار برقرار کند. هنگام مرور وب می توانید قله ها و دره ها را انتظار داشته باشید. جریان بیشترین تأثیر را دارد و مکث برای بافر رایج است. یک پوشش نقره وجود دارد ، زیرا بیش از 5000 سرور در 90 کشور جهان وجود دارد.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

اگرچه CyberGhost نمی تواند با سرعت بسیار زیاد با NordVPN و ExpressVPN پا به انگشتان پا بگذارد ، اما ممکن است قیمت آن به دست بیاید (قطعه NordVPN ما در مقابل CyberGhost را بخوانید). با قیمت 107 دلار به مدت سه سال ، این یکی از ارزان ترین گزینه ها در اطراف است و با یک ضمانت 45 روزه پس انداز پول ، امکان راه اندازی را دارد. در مورد CyberGhost می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

VyprVPN

بهترین VPN برای موبایل

اگرچه سایر VPN ها با سادگی خود را متمایز می کنند ، اما VyprVPN ساده ترین مانور است. سه دکمه در پایین صفحه حاکم است. در اینجا می توانید بین تنظیمات ، وضعیت اتصال و لیست سرور خود حرکت کنید. راحت ، چشم آسان است و احساس کاملاً خوبی دارد.

اگرچه انتخاب سرور محدود است ، با گزینه دستی برای انتخاب یکی یا انتخاب سریعترین سرعت در دسترس ، این برای مصرف کننده متوسط ​​بیش از حد کافی است ، به خصوص وقتی تنوع تنظیمات را در نظر بگیرید می توانید تغییر دهید.

در میان تنظیمات موجود ، مواردی وجود دارد که مختص VyprVPN است. می توانید از پروتکل اختصاصی Chameleon ، که مشابه OpenVPN است استفاده کنید (شکست پروتکل VPN ما را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید). با این حال ، آفتابپرست با اقدامات حریم خصوصی دیگری همراه است. 

قیمت گذاری جایی است که VyprVPN کمی از هم جدا می شود. برای برنامه یک ساله “استاندارد” می توانید 60 دلار پرداخت کنید یا برای حساب “حق بیمه” قیمت سالانه 80 دلار را ضرب کنید. حالت دوم یک سرویس ابری و پروتکل Chameleon را به برنامه اولیه اضافه می کند. در هر دو مورد ، 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

پخش ممکن است مناسب آن نباشد ، اما سرعت بارگیری با VyprVPN سازگار است. بارگیری سریع یکی از دلایلی است که ما مجبور شدیم این برنامه را در لیست بهترین VPN های تورنت قرار دهیم. 

همچنین گزینه ای برای فعال سازی خودکار در شبکه های عمومی وجود دارد. این امر آشکار می سازد که نسخه برای دستگاه های تلفن همراه به خوبی تفکر شده و با دقت کنار هم قرار گرفته است. در بررسی کامل VyprVPN ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این ویژگی ها کسب کنید. 

دسترسی به اینترنت خصوصی

بهترین VPN برای موبایل

PIA دارای یک پوشش سرور کوچک در سراسر جهان است ، اگرچه هنوز هم سرویس پذیر است. این برنامه شامل 32 کشور است و 3،375 سرور در 50 مکان را در زمان نوشتن ارائه می دهد. 

این همه عذاب و اندوه نیست ، اگرچه پخش با PIA فرعی است ، اما هنوز هم مکانی را به عنوان یکی از سریعترین VPN های خارج از کشور پیدا می کند. در واقع ، آن را درست پشت ExpressVPN در لیست ما برای سریعترین VPN برچسب گذاری می کنیم. این سرعت برای موبایل درست است.

همچنین با یک لیست عالی از ویژگی ها ، از جمله تونل سازی اسپلیت و MACE ، که عملکردی مشابه CyberSec دارند ، ارائه می شود. PIA در اوایل سال 2019 افزایش قیمت داشت ، اما حتی پس از پیاده روی ، هزینه های پایین تر از ExpressVPN و NordVPN را حفظ می کند. 

دلایل دیگری که ما دسترسی به اینترنت خصوصی را دوست داریم

PIA دارای یک رابط کاربری ساده است. درست مانند ExpressVPN ، از دکمه اتصال غول پیکر در وسط صفحه سرمایه می گیرد. برقراری اتصال سرور به سرعت انجام می شود و چند گزینه مفید برای پیکربندی ارائه می شود. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کسانی که در بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما هستند بیاموزید ، یا می توانید این خدمات را با ضمانت هفت روزه برگشت پول امتحان کنید.. 

رایگان VPN Android و iOS

VPN های رایگان تبلیغ شده در بیشتر فروشگاه های برنامه ها ممکن است وسوسه‌انگیز باشند ، اما آنها بیش از یک راه حل مشکل دارند. آنها جذاب هستند ، به خصوص بدون قیمت ، اما منافع آنها به شدت از جوانب مثبتشان فراتر است ، همانطور که می توانید در مورد ما با بدترین VPN رایگان بخوانید.

بسیاری از این گزینه های رایگان کار را انجام نمی دهند. نشت DNS امری عادی است و بسیاری از برنامه های رایگان برای اتصال به سرور در مدت زمان معقول تلاش می کنند. محدود بودن پوشش کشور و سرعت کم فقط توهین به آسیب است. 

داده کاوی شماره بعدی است. وقتی از VPN استفاده می کنید ، امنیت آنلاین شما با ناشناسی کامل همراه است. این بدان معنی است که VPN شما از آن استفاده می کنید نباید هیچ یک از اطلاعات شما را جمع آوری یا ذخیره کند. اگر یک VPN اطلاعات شما را جمع آوری یا بفروشد ، تمام هدف از بین می رود.

خیلی بهتر است که در سمت ایمن بمانید و به گزینه های پرداخت شده تکیه بزنید. هر یک از VPN های ذکر شده در بالا ، کار به مراتب بهتر از هر گزینه جایگزین رایگان انجام خواهند داد. اگر ، با این حال ، پول یک مسئله بزرگ برای شما است ، بررسی Windscribe ما را برای بهترین VPN رایگان در خارج از اینجا بررسی کنید.

افکار نهایی

پنج گزینه بالا از تلفن همراه شما – چه اندرویدی و چه در iOS – در حالی که سریع و آسان استفاده می کند ، محافظت می کند. هر VPN ذکر شده دارای نقاط قوت خود است ، بنابراین با کسی که در لیست پایین تر است احساس بدی نکنید. 

برنده مداوم ما ExpressVPN است ، اما شما ممکن است متفاوت فکر کنید. آیا جایگزینی وجود دارد که احساس می کنید باید لیست را تهیه کرده باشد؟ در بخش نظرات زیر به ما بگویید و مثل همیشه از خواندن متشکرم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me