بهترین VPN برای فیلیپین 2020: 5 VPN برای جزایر 7107

فیلیپین از بیش از 7000 جزیره تشکیل شده است و آن را به یکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان تبدیل کرده است. طبیعت زیبای آن ، صخره های مرجانی شگفت انگیز و مناظر دیدنی و جذاب نیز آن را به یک مکان گردشگری محبوب تبدیل کرده است. 


با این وجود ، اگر مشغول ارسال عکس های فوری از خود در یک ساحل بکر هستید ، باید مطمئن شوید که با یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب فیلیپین محافظت می شوید. یک شبکه خصوصی مجازی نه تنها شما را از خطرات آنلاین مصون نگه می دارد بلکه به شما در دریافت محدودیت های گذشته مانند Geoblocks کمک می کند.. 

به عنوان مثال ، برخی سرویس ها و وب سایت های جریان فقط در یک کشور خاص در دسترس هستند. یک VPN با فریب دادن موقعیت مکانی به شما امکان دسترسی به آنها را می دهد و باعث می شود از نظر جسمی در کشور به نظر برسید. گفته می شود ، می توانید بلوک های دیگری نیز در این مکان وجود داشته باشد. 

برخی کشورها سانسور شدید را بر محتوای آنلاین تحمیل می کنند. اینترنت چین یکی از محدودترین محدودیت های جهان است و هر چیزی را که دولت چین نمی خواهد شهروندانش بخواهند با فایروال بزرگ خود ببینند ، محدود است. اگر قصد دارید به آنجا بروید ، به یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب های چین نیاز دارید تا زیر رادار بمانید.

بهترین VPN برای فیلیپین 2020

 

سانسور آنلاین در فیلیپین

فیلیپین ها از اینترنت کاملاً نامحدود و بدون استفاده از رسانه های اجتماعی و برنامه های ارتباطی استفاده می کنند. تنها چیزی که محدود است محتوای مستهجن است ، که کمیسیون ملی ارتباطات (NTC) به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) سفارش می دهد که آنها را مسدود کنند (بهترین VPN ما در مورد آفریقای جنوبی را برای سانسور مشابه بخوانید). 

NTC همچنین درخواستی را از پلیس ملی فیلیپین (PNP) برای خاموش کردن خدمات تلفن همراه در هنگام وقایع مهم تأیید کرد. این بدان معنی است که تماس تلفنی ، پیام رسانی و دسترسی به داده های تلفن همراه غیرممکن خواهد بود. منتقدین معتقدند كه این امر می تواند حق ارتباط افراد را محدود كند و خواستار سیاستی شفاف تر شد.

اگر دوست دارید تورنت کنید ، ممکن است متوجه شوید که سایت های تورنت مورد علاقه شما مسدود شده اند. ISP ها مجبورند وب سایتهایی را که نقض حق چاپ می کنند مسدود کنند. همچنین باید بدانید که قانون پیشگیری از وقوع جرایم سایبری سال 2012 دزدی دریایی را ممنوع می کند. اگر گرفتار شوید ، می توانید جریمه یا حکم زندان را دریافت کنید.

خنثی بودن خالص در فیلیپین

بی طرفی خالص این اصل است که ISP ها باید به طور یکسان با همه خدمات و وب سایت ها رفتار کنند. برخی از کشورها کاملاً از آن حمایت می کنند و برخی دیگر قوانین رسمی دارند ، اما برخی دیگر قصد ارتقاء آن را ندارند ، چه رسد به حمایت از این قانون. 

در حال حاضر ، فیلیپین یکی از کشورهای اخیر است. دسترسی به اینترنت و خدمات به طور کلی خنثی است ، اما هیچ قانون فعلی برای محافظت از آن وجود ندارد. به همین دلیل ، ISP ها با ایجاد کندتر دیگران برای بارگیری یا محدود کردن دسترسی به آنها ، می توانند از وب سایتها و خدمات پشتیبانی کنند. 

ISP ها همچنین می توانند برای دسترسی به سرویسهای مسدود شده و وب سایتها و همچنین بارگذاری سریعتر سایتهای کم اولویت ، هزینه بیشتری را برای شما فراهم کنند. البته بیشتر این مشکل در تلفن همراه در فیلیپین است. با استفاده از VPN ، می توانید سایتها و خدماتی را که در برنامه شما گنجانده نشده است ، از حالت مسدود کنید ، اما هنوز از پهنای باند استفاده خواهید کرد. 

کاربران فای نیازی به نگرانی ندارند و ممکن است در انتهای تونل نیز برای کاربران تلفن همراه نوری وجود داشته باشد. لایحه جدیدی به نام قانون دسترسی آزاد به انتقال داده ، در ژوئیه سال 2019 تشکیل شد که به ارائه دهندگان داده های تلفن همراه نیاز دارد تا بدون هیچ گونه تبعیض ، محدودیت یا مداخله ، همه ترافیک را به طور یکسان رفتار کنند. فعلاً ، هنوز در انتظار است.

نظارت آنلاین در فیلیپین

در سالهای گذشته در فیلیپین به دلیل افشای پرونده های گذشته ، و همچنین گزارش های جدیدتر از نظارت ، نگرانی از نظارت در فیلیپین رو به رشد بوده است..

به عنوان مثال ، در سال 2017 ، رئیس جمهور دوترت اعتراف كرد كه سیاستمداران را كه گفته می شود در تجارت مواد مخدر درگیر بوده اند ، تحت فشار قرار داده است. بعلاوه ، وی دلالت داشت كه او هنوز در سال 2018 این توانایی ها را داشته است ، پس از اینكه او از قبل می دانست كه می خواهد به اتهام جنایات علیه بشریت تحقیق شود.. 

همچنین در سال 2018 ، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه انگلیس فن آوری جاسوسی را به ارزش 150،000 پوند انگلیس (185،000 دلار) به فیلیپین فروخته است. این تجهیزات شامل تجهیزات لازم برای استراق سمع در مکالمات تلفنی و همچنین ابزارهایی برای نظارت بر فعالیت اینترنت بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های نظارت فعال ، بهترین VPN ما را برای انگلیس بخوانید. 

براساس قانون پیشگیری از وقوع جرایم سایبری سال 2012 ، ISP ها موظف هستند در صورت درخواست دولت ، داده ها را تا شش ماه جمع آوری و حفظ کنند. قوانين ديگر ، مانند قانون پورنوگرافي ضد كودك ، ISP را ملزم به رعايت شواهد نقض مي كند. 

قانون امنیت انسانی مأمورین اجرای قانون می خواهد كه قبل از قطع ارتباطات یا انجام نظارت ، حكم دادگاه را بدست آورند ، اما این فقط شامل افراد یا سازمان های مظنون به فعالیت تروریستی می شود.

آزادی بیان در فیلیپین

قانون اساسی فیلیپین آزادی بیان را فراهم می کند ، و مگنا کارتا برای آزادی اینترنت فیلیپین لایحه حقوق شهروندی را برای کاربران اینترنت تقلید می کند. اما برخی از گفتارها با قوانین دیگر محدود است. 

به عنوان مثال ، افتراء آنلاین یک جرم جزء ماده 358 قانون مجازات است ، به این معنی که افراد گناهکار می توانند پشت میله های زندان بپیچند..

از زمان قدرت گرفتن دوترت در سال 2016 به دلیل گزارش های انتقادی ، تعداد پرونده های مربوط به افتراق علیه روزنامه نگاران آنلاین افزایش یافته است. حتی رئیس جمهور دوترت در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود گفت که روزنامه نگاران فاسد باید ترور شوند.

به همین دلایل ، بسیاری از روزنامه نگاران آنلاین ، سانسور خود را انجام می دهند و در هنگام نوشتن در مورد وقایع خاص ، محتاط هستند. به علاوه ، بسیاری از روزنامه نگاران در معرض خشونت هستند و برخی نیز در رابطه با کارشان کشته شده اند. نمونه دیگری از آن را در بهترین VPN ما برای قطعه امارات بخوانید.

گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه به افراد دیگر برای دستکاری اطلاعات آنلاین پرداخت می شود. گفته می شود که مفسران می توانند حداقل 500 پزوی فیلیپین (10 دلار) در روز درآمد داشته باشند تا بتوانند حساب های جعلی را پشتیبانی کنند که از رئیس جمهور دوترت پشتیبانی می کند. بعلاوه ، برخی از وبلاگ نویسان که در طول مبارزات انتخاباتی خود از دوترت حمایت می کردند ، در دولت استخدام شدند.

جرایم سایبری در فیلیپین

فیلیپین هدف اصلی حملات سایبری است. این یکی از بیشترین حمله به کشورهای جنوب شرقی آسیا و دهمین کشور برتر جهان است. بدافزار نقش بزرگی در آن بازی می کند ، اما استفاده از VPN به شما در محافظت در برابر هرگونه حمله سایبری کمک می کند. بعلاوه ، نصب آنتی ویروس مناسب نیز ایده خوبی است ، به خصوص اگر قصد استفاده از WiFi عمومی را دارید.

آنچه بهترین VPN را برای فیلیپین ایجاد می کند

اگرچه می توانید مستقیماً به بررسی VPN ما بروید و یک ارائه دهنده تصادفی را انتخاب کنید ، اما ابتدا باید مطمئن شوید که برای فیلیپین مناسب است. شما می خواهید یکی از امنیت فوق العاده شما را از هرگونه نظارت احتمالی یا تهدیدات آنلاین محافظت کند. 

به علاوه ، سوئیچ kill می تواند مفید باشد ، زیرا در صورت عدم موفقیت VPN ، شما را از اینترنت جدا می کند. اگر قصد تورنت را دارید ، چون پهنای باند نامحدود و سرعتهای خوبی نیز ضروری است. 

حفظ حریم خصوصی نیز مهم است ، و باید بررسی کنید که ارائه دهنده خط مشی بدون گزارش را دارد. این بدان معناست که هیچ سابقه ای از shenanigans آنلاین شما وجود نخواهد داشت ، بنابراین حتی اگر مسئولان می خواستند گزارش های شما را بخواهند ، هیچ کس برای تحویل وجود نخواهد داشت.

برای دستیابی به هرگونه بلوکی که با آن روبرو می شوید ، باید یک شبکه VPN با یک شبکه خوب از سرورها انتخاب کنید. هرچه سرورهای بیشتری در کشورهای مختلف موجود باشند ، راحت تر خواهند بود. بیایید بگوییم که شما می خواهید به محتوای محدود شده در فیلیپین دسترسی داشته باشید. برای این کار ، برای به دست آوردن یک آدرس IP فیلیپینی باید به سرور مستقر در داخل کشور وصل شوید. 

اگر می خواهید Netflix ایالات متحده را تماشا کنید ، همین اتفاق می افتد. به ایالات متحده به سرور احتیاج خواهید داشت. گفته می شود ، شما همچنین باید VPN را انتخاب کنید که قادر به عبور از سیستم تشخیص VPN Netflix باشد. تعداد بسیاری از VPN ها قادر به این کار نیستند ، اما ما بهترین مواردی را که در بهترین VPN ما برای راهنمای Netflix وجود دارد ، گردآوری کرده ایم.

اگرچه به اندازه ویژگی های ذکر شده از اهمیت بالایی برخوردار نیست ، اما عناصر دیگری نیز وجود دارند که ممکن است بخواهید آنها را در نظر بگیرید ، از جمله اینکه در چه دستگاه هایی می توان از VPN استفاده کرد و کاربرپسند بودن آن است. داشتن پشتیبانی قابل اعتماد مشتری چیز خوبی است ، به خصوص اگر مبتدی باشید. بعلاوه ، هزینه ها متفاوت است ، که ممکن است بر تصمیم شما نیز تأثیر بگذارد.

بهترین VPN برای فیلیپین: ExpressVPN

ExpressVPN غالباً جایزه برنده را در Cloudward.net کسب می کند ، اما به این دلیل است که ما آن را بهترین VPN در بازار می دانیم. همه صندوق های فیلیپین را نیز نشان داده است. دارای امنیت عالی برای مبتدیان است و دارای سوئیچ kill نیز می باشد ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که از شما محافظت می کند. به علاوه ، یک سیاست محکم برای عدم ورود به سیستم برای احترام به حریم خصوصی شما وجود دارد.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

در 94 کشور بیش از 3000 سرور وجود دارد که گزینه های زیادی برای دور زدن بلوک ها به شما ارائه می دهد. این شامل بعضی از موارد در فیلیپین نیز می شود که محتوا را محدود می کنند. این سریعترین VPN است که ما آزمایش کرده ایم و دارای پهنای باند نامحدود است. 

این برای تورنت مناسب است ، و اگر می خواهید جریان داشته باشید انتخاب بسیار خوبی است زیرا می تواند تقریباً به هر بستر جریان دیگری از جمله Netflix دسترسی پیدا کند. به همین دلیل ، به دلیل سرعت فوق العاده سریع ، به همین دلیل بهترین VPN ما برای پخش است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

می توانید آن را در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نصب کنید. افزونه های مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari نیز موجود است. شما همچنین می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل شوید. این برای مبتدیان به دلیل رابط کاربری ساده اش بسیار عالی است ، اما افراد شناخته شده می توانند آن را کمی تغییر دهند. 

در صورت نیاز به کمک ، پایگاه دانش موجود است. همچنین پشتیبانی چت و ایمیل بصورت زنده 24/7 برای قرض دادن یک دست آماده است. هر کدام از مسیری که طی می کنید ، کارمندان مفید هستند ، اما پاسخ عمیق تری از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

قیمت ExpressVPN بسیار کم است. این گران تر از سایر VPN ها است ، اما کیفیت خدمات آن را تشکیل می دهد. ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز وجود دارد ، بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید.

NordVPN

NordVPN یکی دیگر از مدعیان برتر است که با بسیاری جهات قابل مقایسه با ExpressVPN است و فقط از رده های بالای صفحه بی نتیجه مانده است (قطعه ExpressVPN ما را در مقابل NordVPN ما بخوانید). امنیت آن در بین بهترین موجود است ، که در صورت انتخاب استفاده از آنها ، با سرورهای دو هاپ تقویت شده است. این شامل یک سوئیچ kill است ، و یک سیاست سختگیرانه در مورد ثبت نام وجود دارد.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

این مرکز بیش از 5،000 سرور پراکنده در 60 کشور جهان دارد و این امکان را برای دور زدن هرگونه بلوک به شما می دهد. به گفته این ، هیچ سرویس دهنده ای در فیلیپین وجود ندارد ، بنابراین نمی توانید از آنجا به محتوا دسترسی داشته باشید. سرعت آن سریع است ، اما هنگام اتصال به یک سرور بسیار دور ، کند می شوند. محدودیت پهنای باند وجود ندارد.

NordVPN در هنگام تورنت از شما محافظت می کند ، و سرورهای ویژه آن P2P به آن کمک کردند تا بهترین VPN را برای عنوان torrenting کسب کند. همچنین شما را به سیستم عامل های جریان مانند Netflix تبدیل می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN دارای کلاینت های کامل برای Windows ، macOS ، Android و iOS و همچنین افزونه های مرورگر برای Chrome و Firefox است. استفاده و تعویض سرورها آسان است ، به علاوه ، می توانید همزمان شش دستگاه را به هم متصل کنید.

NordVPN ارزش خوبی را برای پول شما فراهم می کند ، به خصوص اگر شما برنامه بلند مدت را انتخاب می کنید ، زیرا در طولانی مدت ارزان تر عمل می کند. یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، بنابراین می توانید قبل از عضویت آن را تست کنید.

CyberGhost

CyberGhost یک انتخاب خوب دیگر برای فیلیپین است. از امنیت خوبی برای حفظ امنیت شما برخوردار است و یک سوئیچ قاتل داخلی نیز وجود دارد. تفاوت با سوئیچ kill CyberGhost در این است که به طور دائم فعال است. این خوب است اگر احتمالاً فراموش می کنید که آن را روشن کنید ، اما هیچ کنترلی بر روی آن نمی توانید آزار دهنده باشد. همچنین یک سیاست عدم ورود به سیستم وجود دارد.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

تعداد سرورهای آن بسیار خجالتی از 5000 است ، که 58 کشور را شامل می شود و انتخاب زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. در فیلیپین نیز 24 مورد وجود دارد ، در صورت دسترسی به محتوا از آنجا. CyberGhost به NordVPN شباهت دارد به این دلیل که سرعت آن سریع است ، اما می توانند در مسافت های طولانی کند شوند. درپوش پهنای باند وجود ندارد.

اگر می خواهید تورنت کنید ، CyberGhost دارای پروفایل torrenting است که در صورت انتخاب آن ، شما را به نزدیکترین سرور مجهز به P2P متصل می کند. همچنین می تواند به اکثر سرویس های پخش جریانی وارد شود. برای نگاه بهتر به ارائه دهنده ، بررسی CyberGhost ما را بررسی کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

شما می توانید به طور یکجا حداکثر هفت دستگاه را با CyberGhost وصل کنید ، که به آن کمک کرد تا مکانی در بهترین VPN ما برای لیست دستگاه های مختلف ایجاد کند. گفته می شود ، در حالی که بیشتر VPN ها به شما امکان می دهند آن را بر روی دستگاههای مختلفی که دوست دارید نصب کنید ، حد اتصال هفت دستگاه CyberGhost نیز حد نصب آن است.

این یک سرویس ارزان است ، تا زمانی که شما برنامه ماهانه را انتخاب نکنید. یک آزمایش هفت روزه برای Android و iOS وجود دارد. بعلاوه ، ضمانت برگشت پول وجود دارد که تمام سیستم عامل ها را در بر می گیرد ، و 14 روز را با برنامه ماهانه و 45 روز دیگر برای برنامه های دیگر به شما ارائه می دهد. در هر صورت ، شما باید زمان کافی برای آزمایش آن داشته باشید.

VyprVPN

VyprVPN به چند دلیل لیست ما را تهیه کرده است. از امنیت بسیار خوبی برخوردار است که می تواند سفارشی سازی شود ، همچنین شامل پروتکل بسیار مختصر خود نیز است. این امر نه تنها امنیت بیشتری به تونل VPN می بخشد بلکه باعث می شود به نظر برسد که حتی از VPN هم استفاده نمی کنید. سوئیچ kill با سرویس گنجانده شده است ، و برای محافظت از شما خط مشی عدم ورود به سیستم اعمال می شود.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

شبکه سرور VyprVPN به اندازه رقبای خود با بیش از 700 موجود نیست. به گفته این ، 64 کشور از جمله فیلیپین را در بر می گیرد ، بنابراین می توانید از آنجا به محتوا دسترسی پیدا کنید. سرعت آن عالی نیست ، اما باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشد ، و محدودیتی در میزان استفاده از پهنای باند برای شما وجود ندارد.

اگر می خواهید تورنت کنید ، تحت پوشش قرار خواهید گرفت ، به علاوه می توانید به اکثر سیستم عاملهای جریان وارد شوید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی VyprVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

مشتریان برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. رابط کاربری آن کمی تاریخ دار است ، اما استفاده از آن هنوز آسان است. شما می توانید با برنامه پایه به سه دستگاه وصل شوید ، اما در صورت نیاز به برنامه بیشتر ، برنامه حق بیمه تا پنج مورد را ارائه می دهد.

قیمت آن بستگی به برنامه شما و مدت زمان آن دارد. برنامه استاندارد ارزان ترین گزینه است ، اما برنامه حق بیمه شما را به دو اتصال اضافی و استفاده از پروتکل Chameleon آن می رساند. دو شرط اشتراک در دسترس است – ماهانه یا سالانه – اما برنامه سالانه در دراز مدت بهتر عمل می کند. یک دوره بازپرداخت 30 روزه برای آرامش خاطر وجود دارد.

ضد باد

آخرین انتخاب VPN ما برای فیلیپین Windscrib است. اگرچه ممکن است بهترین VPN نباشد ، اما ویژگی های جالبی دارد که آن را به انتخاب خوبی تبدیل می کند. این بهترین سرویس VPN رایگان است ، برای یک ، بنابراین اگر کمبود بودجه دارید ، انتخاب خوبی است.

امنیت آن خوب است و می توانید آن را به صورت دلخواه تنظیم کنید. یک سوئیچ کشتار نیز در آن وجود دارد ، اما Windscrib با سردرگمی نام آن را “فایروال” گذاشته است.

رابط کاربری ضد باد

تنظیمات برگزیده شیشه ای

برنامه افزودنی مرورگر

گزینه های حفظ حریم خصوصی را ایجاد کنید

آزمایش نشت باد

قبلی

بعد

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید اینست که اطلاعاتی از جمله میزان پهنای باند شما و زمان های فعالیت خود را وارد می کند. اگرچه این مقدار به حداقل ممکن نگه داشته می شود و هیچ چیزی نمی تواند به شما بازگردد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در مقاله Windscrib ما بخوانید.

بیش از 600 سرور در 55 کشور وجود دارد ، و این شامل برخی از آنها در فیلیپین ، برای محتوای فیلیپینی است. با این وجود همه مکانها برای نسخه رایگان در دسترس نیستند و سرورهای موجود در فیلیپین فقط در دسترس اعضای Pro است. با این وجود می توانید مکانها را با 1 دلار در هر ماه اضافه کنید. 

در حالی که سرعت آن نسبت به سایر ارائه دهندگان کندتر است ، اما جریمه آن برای اکثر فعالیت ها از جمله پخش جریمه مناسب است. این یکی از دلایلی است که ما آن را نیز گنجانده ایم. این نرم افزار قادر است به اکثر سرویس های پخش کننده دسترسی پیدا کند و به مشتریان پرداخت کننده به سرورهای Windflix خود دسترسی پیدا کند. آنها برای پخش جریانی ساخته شده اند و برای خدمات در ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس و ژاپن در دسترس هستند. 

اگر تصمیم به تورنت گرفتید ، همچنین تحت پوشش قرار خواهید گرفت و کاربران حرفه ای از پهنای باند نامحدود استفاده می کنند. پهنای باند برای کاربران رایگان متفاوت است؛ هنگام ثبت نام هر ماه 2 گیگابایت داده دریافت می کنید ، اما اگر ایمیل خود را وارد کنید ، 10 گیگابایت دریافت می کنید. بعلاوه روش های دیگری وجود دارد که می توانید حد مجاز خود را افزایش دهید.

به عنوان مثال ، اضافه کردن مکانها 10 گیگابایت دیگر در ماه به شما می دهد.

دلایل دیگری که ما از Windscrib دوست داریم

با Windows ، macOS ، Android و iOS سازگار است ، به علاوه برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera وجود دارد. رابط کاربری ساده ای است ، که برای مبتدیان بسیار عالی است ، اما می توانید با تنظیمات هماهنگ شوید. یکی دیگر از مزایای استفاده از Windscrib این است که حتی در برنامه رایگان به اتصالات نامحدود دسترسی پیدا می کنید.

همانطور که قبلاً گفتیم ، ویندوزکریپ برنامه ای رایگان ارائه می دهد ، اما اگر می خواهید به همه ویژگی های آن ، مانند سرورهای Windflix دسترسی داشته باشید ، نیاز به پرداخت آن دارید. در این صورت ، ما برنامه ماهانه را توصیه نمی کنیم. برنامه های گران قیمت و طولانی تر در پایان ارزان تر هستند. 

به دلیل برنامه رایگان هیچ آزمایشی رایگان وجود ندارد ، و هیچ سیاست بازپرداخت رسمی نیز وجود ندارد. اما اگر ظرف سه روز سؤال کنید ، بازپرداخت را صادر می کنند.

افکار نهایی

امیدواریم که اطلاعات ما را برای فیلیپین مفید بدانید و حالا بدانید که چرا باید در آنجا باشید از VPN استفاده می کنید. با تهدید نظارت احتمالی و حملات سایبری مداوم ، باید یکی را انتخاب کنید که از امنیت بسیار خوبی برخوردار باشد ، همچنین برای حفظ حریم خصوصی یک خط مشی عدم ورود به سیستم.

برای دسترسی به بلوک ها ، VPN شما باید شبکه سرور خوبی داشته باشد و اگر می خواهید به محتوای فیلیپینی دسترسی داشته باشید به سرورهای داخل فیلیپین احتیاج دارید. سرعتهای سریع و پهنای باند نامحدود نیز مفید هستند. 

ExpressVPN تمام نیازهای شما را برای فیلیپین برآورده می کند ، و ما آن را اکیداً توصیه می کنیم. چرا با تضمین بازپرداخت 30 روزه پول آن را تسویه حساب نمی کنید?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map