بهترین VPN برای هنگ کنگ: نگه داشتن رایگان در سال 2020

هنگ کنگ یکی از مکان های محبوب برای گردشگری است ، با یک آسمان خیره کننده باورنکردنی که برج برج چین چین را شامل می شود. پرجمعیت است و فرصت های غذایی و خرید زیادی دارد. اینترنت آن جزء آزادترین ها در جهان است ، اما استفاده از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب های هنگ کنگ هنوز ایده خوبی است.


هنگ کنگ بخشی از چین است ، اما ، به عنوان یک منطقه ویژه اداری ، اجازه فعالیت به عنوان یک کشور مستقل را دارد. این بدان معناست که می تواند قواعد و مقررات خاص خود را تنظیم کند و به مقررات پادشاهی میانه محدود نشود. از این گذشته ، اگر پشت Firewall بزرگ بود ، اینترنت آن بسیار متفاوت به نظر می رسید.

تنها شکل سانسور در هنگ کنگ برای موادی مانند فیلم های پورنوگرافی کودکان و سایر تصاویر ناعادلانه است. استفاده از رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی نیز رایگان است.

از آنجا که اینترنت هنگ کنگ از محدودیت های زیادی رنج نمی برد ، یکی از مهمترین دلایل استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، دور زدن geoblocks است. بیایید بگوییم که شما می خواهید Netflix ایالات متحده را تماشا کنید ، اما خود را در حال مرور در کتابخانه هنگ کنگ ببینید. یک VPN به شما کمک می کند با انجام این کار به نظر برسید که از نظر جسمی در ایالات متحده به نظر می رسید ، کتابخانه ایالات متحده را به شما نشان می دهد.

این مربوط به کتابخانه های دیگر کشورهایی است که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید. برای برخی از توصیه ها به بهترین راهنمای VPN راهنمای Netflix ما نگاهی بیندازید. 

از طرف دیگر ، اگر از هنگ کنگ دور هستید و می خواهید به برخی از محتوای محدود محلی دسترسی پیدا کنید ، یک VPN به شما امکان می دهد به راحتی به چنین محتوا دسترسی پیدا کنید. نحوه دریافت راهنمای IP آدرس هنگ کنگ نیز می تواند در این امر کمک کند.

دور زدن geoblocks یکی از دلایل خوب برای استفاده از VPN است ، اما بسیاری دیگر نیز وجود دارند. برای اطلاعات بیشتر بخوانید.

بهترین VPN برای هنگ کنگ 2020

نظارت آنلاین در هنگ کنگ

نگرانی هایی درباره نحوه نظارت بر فعالیت های کاربران وجود دارد. نظارت دولت در هنگ کنگ توسط قانون رهگیری ارتباطات تنظیم می شود ، اما از زمان تصویب آن در سال 2006 به روز نشده است. 

به همین دلیل ، مقامات می توانند بدون نظارت قضایی ، اشکال جدید ارتباطی را که تحت پوشش قانون نیستند ، رهگیری کنند. این شامل ارتباطات آنلاین ، مانند رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی است. 

در ژوئن سال 2019 ، این کشور شاهد برخی از بزرگترین اعتراضات در سال ها بود و آنها تا زمان نوشتن ادامه داشته اند. جمعیت جمع شده برای مخالفت با قانون استرداد كه باعث می شود افرادی كه متهم به جنایات علیه سرزمین اصلی سرزمین چین هستند ، به آنجا فرستاده شوند تا به دادگاه بروند.

معترضین خود را مبدل کردند ، مکان خود را خاموش کردند و چیزهایی مانند بلیط قطار را با پول نقد برای ماندن در زیر رادار خریداری کردند. برای اینکه مقامات بتوانند ارتباطات را رهگیری کنند ، باید مراقب آنچه در اینترنت ارسال می کنید باشید.

خوشبختانه این لایحه به حالت تعلیق درآمده است ، اما این بدان معنا نیست که چین فقط کسانی که از این کشور انتقاد می کنند ، تنها خواهد ماند و شواهدی وجود دارد که آنها به طور غیرقانونی عمل خواهند کرد.

آزادی گفتار آنلاین در هنگ کنگ

چین قبلاً در مقابل وعده “یك كشور ، دو سیستم” قرار گرفته است. در سال 2015 ، پنج کارمند یک شرکت هنگ کنگ که کتابهای منتسب به چین چاپ کردند ناپدید شدند. آنها پس از در دست گرفتن مقامات چینی در سال 2016 بازگشتند. 

از آزادی بیان در لایحه حقوق هنگ کنگ حمایت می شود و شهروندان می توانند آزادانه در مورد موضوعات بحث کنند. با این حال ، این واقعیت که چین به دنبال چنین مواردی برای بازداشت صدای انتقادی رفته و برخی از رسانه های خبری یا با آنها ارتباط دارند یا توسط مشاغل سرزمین به دست آمده اند ، باعث شده است که بسیاری از روزنامه نگاران خود سانسور کنند. برخی روزنامه نگاران نیز به دلیل فعالیت های خود مورد تجاوز جسمی قرار گرفته اند.

جرایم سایبری در هنگ کنگ

جرایم سایبری در هنگ کنگ با گذشت سالها افزایش یافته است. در سال 2017 حداقل دو میلیون نفر در اثر جرایم سایبری تحت تأثیر قرار گرفتند و بیش از 9000 حمله در 9 ماه اول سال 2018 رخ داده است. بسیاری از این حملات شامل سرقت هویت ، باج افزار و کلاهبرداری مانند ایمیل های فیشینگ و برنامه های جعلی بانکی یا وب سایتها هستند.. 

قوانینی وضع شده است که سعی در جلوگیری از جرایم سایبری دارد و محکومیت منجر به جریمه و احتمالاً زمان زندان می شود. با این حال ، حتی اگر آنها اجرا شوند ، این بدان معنی نیست که شما با هیچ گونه تهدید روبرو نخواهید شد. بهترین VPN ما برای تایلند کشور دیگری را نشان می دهد که در صورت وقوع مجرمان سایبری رخ دهد.

اکنون تعداد بیشتری از افراد آنلاین از هر زمان دیگری آنلاین هستند و بسیاری از آنها به نقاط داغ وای فای عمومی در حال رشد متصل می شوند. با این وجود ، هیچ راهی برای دانستن چگونگی اتصال از طریق آنها وجود ندارد. استفاده از یکی بدون محافظت از VPN یک ایده بد است ، اما ما همچنین توصیه می کنیم یک آنتی ویروس مناسب نیز نصب کنید..

آنچه بهترین VPN را برای هنگ کنگ ایجاد می کند

همه ارائه دهندگان ما در بررسی VPN ما تست شده دارای ویژگی های مشابه ، بنابراین شما فقط می توانید یکی از آنجا انتخاب کنید. با این حال ، پس از ورود به خدمات مهم ، برخی از آنها فقط بهتر از سایرین هستند و باید مطمئن شوید که برای هنگ کنگ مناسب است.

از آنجایی که سانسور مشکلی ایجاد نمی کند ، یکی از بزرگترین موانع عبور از جابجایی های گذشته است. برای داشتن بهترین فرصت برای انجام این کار ، باید ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که دارای سرورهایی در سراسر جهان باشد. هرچه تعداد بیشتری وجود داشته باشد ، بهتر است. بعلاوه ، اگر می خواهید به محتوای محدود در هنگ کنگ دسترسی پیدا کنید ، به سرورهایی در کشور نیاز دارید.

فاکتور دیگری که باید در نظر بگیرید سرعت VPN است. اگر کند باشد ، شما مدام منتظر بارگذاری محتوا خواهید بود ، بنابراین یکی از سرعت های مناسب را انتخاب کنید. پهنای باند نامحدود مفید است ، همانطور که با آن ، محدودیتی در میزان بارگیری یا پخش وجود ندارد. 

امنیت و حفظ حریم خصوصی شما مهم است. برای اطمینان از محافظت از شما ، باید یکی را انتخاب کنید که از امنیت بسیار خوبی برخوردار باشد و از فعالیت های آنلاین خود یادداشت نکند. سوئیچ kill نیز ایده خوبی است زیرا در صورت عدم موفقیت VPN با قطع اتصال ، شما را محافظت می کند. 

سایر ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید این است که چه دستگاه هایی با آن سازگار هستند و سهولت استفاده از آن. به خاطر داشته باشید که چند دستگاه را می خواهید از طریق VPN به آنها وصل شوید ، زیرا هر سرویس محدودیت متفاوتی دارد. سرانجام ، قیمت ممکن است تصمیم نهایی شما را تغییر دهد ، زیرا برخی گرانتر از سایرین هستند.

1. بهترین VPN برای هنگ کنگ: ExpressVPN

ما ExpressVPN را به عنوان برنده خود در هنگ کنگ انتخاب کرده ایم. این یک سرویس عالی است و اغلب در مقالات VPN ما ظاهر می شود. این شبکه سرور بزرگی دارد و 94 کشور را در بر می گیرد. این شامل برخی از موارد مربوط به محتوای محدود در آنجا در هنگ کنگ نیز می شود. 

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

سرعت با ExpressVPN مشکلی نیست ، زیرا سریعترین VPN ما تست شده است. بعلاوه ، پهنای باند نامحدودی دارد ، بنابراین شما به یک محدوده نمی رسید. شما قادر خواهید بود به همه سیستم عامل های جریان وارد شوید و آن را برای اولین بار در بهترین VPN ما برای مقایسه جریان بدست آورید ، بنابراین اگر ارائه دهنده اصلی ترین فعالیت شما باشد انتخاب این ارائه دهنده یک کار بی فایده است.. 

دارای امنیت بسیار خوبی در رمزگذاری 256 بیتی است و می توانید آن را برای حفاظت بیشتر نیز افزایش دهید. سوئیچ kill نیز برای آرامش بیشتر به طور پیش فرض فعال شده است. ExpressVPN نیز به هیچ وجه هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما ندارد. برای بررسی دقیق تر این سرویس ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

وقتی صحبت از کاربر پسند است ، ExpressVPN یک مدعی برتر است. تقریباً مستقیم از جعبه کار می کند و برای مبتدیان بسیار عالی است. پس از نصب ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید که به یک سرور ایمن وصل شده اید ، که این کار آسان است. 

می توانید از آن در Windows، macOS، Android، iOS و Linux استفاده کنید. حداکثر پنج دستگاه می توانند همزمان به هم وصل شوند. 

در صورت بروز هر مشکلی ، پشتیبانی با یک پایگاه دانش مفید که اولین توقف شماست ، موجود است. در صورت نیاز به کمک ، چت زنده و پشتیبانی ایمیل 24/7 در دسترس است. گفتگوی زنده سریعترین پاسخ را برای شما به وجود می آورد ، اما برای راهنمایی بیشتر باید مسیر ایمیل را طی کنید.

متأسفانه ، ExpressVPN هنگام مقایسه آن با سایر ارائه دهندگان ، خدمات گران قیمت است. با این حال ، خدمتی که دریافت می کنید باعث ارزشمندی می شود و اگر در مدت زمان طولانی تر مشترک شوید ، هزینه کلی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. به علاوه ، 30 روز ضمانت برگشت پول برای برگرداندن آن وجود دارد.

2. NordVPN

ارائه دهنده دیگری که آنچه را که می خواهید در هنگ کنگ به دست آورید NordVPN است. این سرویس عالی است که دارای بیش از 5،000 سرور با 60 کشور است. به علاوه ، در هنگ کنگ دارای 80 عدد است ، بنابراین می توانید از آنجا به محتوا دسترسی پیدا کنید. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

سرعت آن خوب است ، اما می تواند در مسافت های طولانی کند شود. به همین دلیل این مقام را به خود اختصاص نداد. غیر از این ، خدمات آن قابل مقایسه با خدمات انتخاب اول ما است ، همانطور که می توانید در قطعه ExpressVPN vs NordVPN ما بخوانید. NordVPN فاقد هرگونه پهنای باند است و می تواند به کلیه سرویس های پخش جریانی وارد شود. 

اگر دوست دارید تورنت کنید ، شایسته است بدانید که NordVPN به لطف امنیت خارق العاده اش بهترین VPN ما برای تورنت است. این یکی از بهترین بازارهای موجود برای آن است و شامل رمزگذاری دو هاپ است ، که در صورت انتخاب استفاده از آن ، اساساً محافظت بیشتری به تونل VPN اضافه خواهید کرد. همچنین یک سوئیچ کشتار ساخته شده است و یک سیاست سختگیرانه بر روی نقشه وجود ندارد.

برای نگاه بهتر به ارائه دهنده ، بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

با Windows ، MacOS ، Android و iOS با استفاده آسان از مشتری سازگار است. شما می توانید به طور همزمان به شش دستگاه وصل کنید.

یک پایگاه دانش مفید برای کمک به مسائل کوچک وجود دارد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل ، 24/7 با پشتیبانی تماس بگیرید. گفتگوی زنده سریعترین مسیر است ، اما در هر صورت ، کمک خوب است.

NordVPN برای پول خوب است ، اما توصیه نمی کنیم برنامه ماهانه را انتخاب کنید. بد نیست ، اما هزینه برای برنامه های طولانی تر بهتر می شود. یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، که به شما زمان زیادی می دهد تا مطمئن شوید که آن را دوست دارید.

3. CyberGhost

CyberGhost نیز انتخاب خوبی برای هنگ کنگ است. این شبکه سرور خوبی دارد و بیش از 4000 در 59 کشور جهان دارد. چهل و شش نفر از آنها در هنگ کنگ نیز هستند. سرعت آن سریع است ، اما شبیه NordVPN است زیرا می تواند در مسافت های طولانی کند شود. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و همچنین قادر به ورود به اکثر سیستم عاملهای جریان است.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

امنیت خوب است و یک سوئیچ kill برای همیشه وجود دارد که بتواند امنیت شما را حفظ کند. همچنین یک سیاست عدم ورود به سیستم برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost ما را بررسی کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

قابل نصب بر روی ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS است. رابط کاربری اخیراً بروزرسانی شده است ، اما با اینکه از نسخه قدیمی بهتر است ، اما هنوز هم می توانید برای عادت استفاده کنید. CyberGhost اجازه می دهد تا حداکثر هفت دستگاه به طور همزمان متصل شوند ، که به آن کمک کرد تا در بهترین VPN ما برای قطعه چندین دستگاه قرار بگیرد.

پشتیبانی مشتری با عنوان دانش بنیان مفید به عنوان اولین درگاه تماس شما در دسترس است. پس از آن ، چت و ایمیل زنده وجود دارد. گپ زنده به صورت 24/7 در دسترس است و سریعاً پاسخ می دهید ، اما اگر به راهنمایی فنی بیشتری نیاز دارید ، بهتر است از طریق ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید.

CyberGhost یک سرویس ارزان است ، اما نرخ ماهانه بد است. می توانید با نسخه آزمایشی هفت روزه رایگان برای Android و iOS ، گردباد خود را به آن بدهید. به علاوه ، یک ضمانت برگشت پول وجود دارد که تمام سیستم عامل ها را در بر می گیرد. برنامه ماهانه 14 روز طول می کشد ، در حالی که برنامه های طولانی تر 45 دریافت می کنند.

4. TorGuard

همچنین می توانید از TorGuard برای هنگ کنگ استفاده کنید. شبکه آن در 55 کشور بیش از 3000 سرور تشکیل شده است و برخی از این سرورها نیز در هنگ کنگ هستند. نکته قابل توجه این است که سوئیچ کردن سرورها یک فرآیند آزار دهنده است زیرا باید برای این کار از VPN جدا شوید.. 

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

سرعت بسیار بالایی دارد ، اما سطح امنیتی که شما انتخاب می کنید و به کدام مکان وصل می شوید می تواند به شدت تأثیر بگذارد. پهنای باند نامحدود در این سرویس گنجانده شده است. با این حال ، نسخه پایه نمی تواند به برخی سیستم عاملهای جریان مانند Netflix وارد شود. 

با این وجود راهی وجود دارد. شما می توانید IP های ویژه جریان را خریداری کنید ، که دسترسی به سرویس پخش جریانی را که انتخاب می کنید تضمین شده است. با کسب قطعه IP اختصاصی و مکانی در بهترین VPN ما برای راهنمای مسافران ، این بهترین امتیاز را در بهترین VPN ما کسب کرده است..

امنیت آن یکی از قابل تنظیم ترین گزینه های موجود است و به شما امکان می دهد پروتکل های مختلفی را انتخاب کنید. سوئیچ kill فراهم شده است که به طور خودکار فعال می شود و هیچگونه سیاهه ای توسط شرکت نگهداری نمی شود. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی TorGuard ما را بخوانید.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

این در دسترس برای ویندوز ، macOS ، Android و iOS است ، اگرچه تنظیم تلفن همراه می تواند دردناک باشد. شما می توانید حداکثر پنج دستگاه را به طور همزمان با پکیج استاندارد متصل کنید ، اما تا 20 دلار دیگر می توانید هر یک را خریداری کنید.

یک پایگاه دانش ، منابع و یک فروم برای کمک به شما در هرگونه مشکلی وجود دارد. چت زنده در دسترس است ، اما توسط یک تیم اصلی خدمات مشتری اداره می شود. به همین دلیل ، بهتر است سؤالات فنی را برای تیم پشتیبانی ایمیل که 24/7 در دسترس است نگه دارید.

هزینه ماهانه بد نیست ، اما برنامه های طولانی تر بهتر است. در صورت عدم رضایت از آن نیز هفت روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد.

5- VyprVPN

آخرین انتخاب ما VyprVPN است. در حالی که این ویژگی های سایر موارد انتخابی ما را ندارد ، اما هنوز هم برخی از موارد مورد نظر را در نظر می گیرد. در 64 کشور کمتر از 1000 سرور وجود دارد که بتوانید انتخاب کنید. با این وجود ، این باید برای دور زدن بلوک ها بسیار باشد و در هنگ کنگ نیز وجود دارد.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

سرعت آن می تواند کند باشد ، اما برای اکثر فعالیت ها باید خوب باشد و محدودیت پهنای باند نیز وجود ندارد. VyprVPN می تواند به اکثر سرویس های جریان نیز وارد شود.

یکی از ویژگی های اصلی VyprVPN امنیت آن است زیرا بسیار عالی است. می توانید آن را سفارشی کنید ، اما برای تازه کارها نیز انتخاب خوبی است. همچنین پروتکل Chameleon مخصوص به خود را دارد که محافظت بیشتری به اتصال شما می کند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی VyprVPN ما بخوانید ، اگرچه. خط مشی کشتار و عدم ورود نیز بخشی از خدمات است.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

مشتریان برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. رابط کاربری آسان است ، اما به نظر می رسد قدمت آن. این امکان را برای سه اتصال همزمان با بسته استاندارد و حداکثر پنج با گزینه حق بیمه فراهم می کند. 

اگر به کمک نیاز دارید می توانید از پایگاه دانش که در دسترس است استفاده کنید. همچنین چت و ایمیل زنده وجود دارد ، که هر دو ساعت 24/7 در دسترس هستند. به این گفته ، کمکی که دریافت کردیم بزرگترین چیزی نیست که ما دیده ایم.

VyprVPN دو بسته برای انتخاب دارد ، هر دو با انتخاب یک برنامه ماهانه یا سالانه. بسته استاندارد امکان اتصال به سه اتصال همزمان را فراهم می کند ، اما حق بیمه 5 اتصال و استفاده از پروتکل Chameleon آن را امکان پذیر می کند. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

افکار نهایی

در حالی که اینترنت هنگ کنگ عمدتا رایگان است ، دلایل معتبری برای استفاده از VPN در آنجا وجود دارد. در اکثر موارد ، شما به احتمال زیاد از یکی از آنها برای گذراندن Geoblocks گذشته استفاده خواهید کرد. گفته می شود ، محافظت از خود در برابر نظارت دولت و جرایم سایبری نیز باید در اولویت باشد. 

به همین دلایل ، شما باید یکی را انتخاب کنید که دارای شبکه سرور مناسبی باشد تا بتواند از هرگونه محدودیت و امنیت مناسب برای دور نگه داشتن شما در دور زدن استفاده کند. یک خط مشی بدون ورود به سیستم تضمین می کند که حریم خصوصی شما نیز محافظت می شود.

شما می توانید از هرکدام از VPN هایی که توصیه کرده ایم استفاده کنید ، اما ExpressVPN بهترین VPN برای هنگ کنگ است. همچنین دارای سرعتی گسترده ، امنیت عالی و بسیاری از ویژگیهای دیگر است. بعلاوه ، به عنوان امن ترین VPN ما ، این نیز بهترین VPN ما برای چین است ، بنابراین اگر قصد بازدید از سرزمین اصلی را دارید ، تحت پوشش قرار خواهید گرفت.

آیا تجربه استفاده از VPN در هنگ کنگ را دارید؟ تجربه خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید ، دوست داریم آنها را بشنویم. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map