بهترین VPN برای نیوزیلند 2020

نیوزیلند با مناظر دیدنی یک مکان جالب است. بسیاری از مکان ها نمی توانند با کوههای برفی ، جنگلهای بارانی معتدل و آتشفشانهای اطراف شهر بزرگ اوکلند ، این همه ماجراجویی را درگیر کنند. هر کجا که در سرزمین ابر سفید بلند هستید ، حتماً با یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب های نیوزیلند در امان باشید..


اگر در حال بازدید از تور پادگان هستید ، ما همچنین توصیه می کنیم بهترین VPN ما را برای انتخاب استرالیا بررسی کنید.

استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی مهم نیست که مکانی باشد زیرا انجام این کار شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند و به شما در دسترسی به محتوای مسدود شده کمک می کند. بسیاری از کشورها سانسور را انجام می دهند ، اما لزوماً به همان درجه نیستند. چین یکی از بدترین مقصرین است ، در حالی که نیوزلند عمدتا رایگان است.

یک سیستم فیلترینگ به نام سیستم تصفیه دیجیتال بهره برداری از کودکان وجود دارد که توسط وزارت امور داخلی اداره می شود ، اما داوطلب است که ارائه دهندگان خدمات اینترنتی بپیوندند. این قانون از قانون طبقه بندی فیلم ها ، فیلم ها و انتشارات سال 1993 استفاده می کند تا منع مطالب طبقه بندی شده به عنوان نرم افزاری قابل اعتراض و سوئدی برای انجام فیلتر شود (بهترین نسخه VPN ما برای سوئد را بخوانید). 

این عمل قابل اعتراض است ، از جمله چیزهای دیگر ، هر ماده ای که موجب سوء استفاده جنسی یا سوء استفاده از کودکان و افراد جوان ، شکنجه یا ایجاد خشونت و ظلم می شود. DCEFS با هدف جلوگیری از دسترسی کاربران به چنین محتوا و در عین حال آگاهی از سوء استفاده جنسی از کودکان انجام می شود.

اگر متوجه شدید که می توانید مطالب قابل اعتراض را داشته باشید و یا بارگیری کنید ، می توانید به پنج سال زندان محکوم شوید. هر کسی که تجارت ، آگاهی و توزیع مطالب قابل اعتراض را از طریق اینترنت پیدا کند ، می تواند تا 14 سال در زندان و یا جریمه نقدی روبرو شود. جریمه یک شرکت تا 200،000 دلار نیوزیلند (134،000 دلار) جریمه می شود.

به غیر از این ، اینترنت در نیوزیلند باز است. بزرگترین مانع برای غلبه بر geoblocks. اینها اساساً محدودیتهای منطقه ای برای محتوا هستند تا جلوی مشاهده برخی از کشورها را بگیرند. Netflix نمونه خوبی از geoblocks است ، زیرا کتابخانه هر کشور متفاوت است. یک VPN خوب می تواند به شما در رسیدن به آنها کمک کند ، مانند مواردی که در بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای Netflix وجود دارد.

نظارت در نیوزیلند

هنگامی که ادوارد اسنودن شواهدی از نظارت گسترده در بسیاری از کشورها را آشکار کرد ، نیوزلند نیز در آن گنجانده شد. این تجزیه و تحلیل ارتباطات خصوصی ارسال شده از طریق اینترنت ، ماهواره ، رادیو و تلفن را انجام داده و اداره امنیت ارتباطات دولت قادر به ردیابی هر حرکتی که بصورت آنلاین انجام داده اید ، هر تماسی که انجام داده اید و هر پیامی که ارسال کرده اید است..

در سال 2012 ، معلوم شد كه GCSB به طور غیرقانونی جاسوسی مأمور اینترنت كیم داتكام را انجام داد ، و یك گزارش رسمی نشان داد كه پرونده وی یکی از مواردی است كه دفتر در آن از مرزهای خود فراتر رفته است. قانون جدیدی که اساساً به GCSB اختیارات بیشتری برای جاسوسی از ساکنان داده است ، در سال 2013 تصویب شد. Dotcom یکی از مخالفان قوی این لایحه بود.

به علاوه ، در سال 2017 قانون جدید اطلاعاتی و امنیتی تصویب شد که امکان دسترسی بیشتر به ارتباطات خصوصی را فراهم می کند. همچنین بخشی از گروه نظارت پنج چشم است.

هیچ کس از میزان نظارت دقیق دولت خبر ندارد ، بنابراین این ایده خوبی است که از خود محافظت کنید. برای درک بهتر مطالب مربوط به نظارت دولت را بخوانید.

تخلفات سایبری در نیوزیلند

مرکز امنیت سایبری ملی GCSB از افزایش 17 درصدی تجاوز سایبری از ژوئن 2016 تا ژوئن 2017 خبر داد. وزیر ارتباطات خواستار افزایش امنیت سایبری برای ایمن نگه داشتن شهروندان و سازمان ها شد.

استراتژی امنیت سایبری سال 2015 آسانتر ارائه شد و نسخه سال 2019 مشخص می کند که دولت در چه زمینه هایی برای اولویت بندی امنیت دیجیتالی امن در نیوزیلند اقدام خواهد کرد..

اگرچه تلاش می کند تعداد فزاینده ای از تجاوزهای سایبری را برطرف کند ، به این معنی نیست که شما با آن روبرو نخواهید شد ، بنابراین ایده خوبی است که یک آنتی ویروس مناسب نصب کنید. بهترین مقاله VPN ما برای تایلند نمونه ای از چقدر بد بودن آن را نشان می دهد

بهترین VPN برای نیوزیلند 2020

آنچه بهترین VPN را برای نیوزیلند ایجاد می کند

VPN از قسمتهای زیادی ساخته شده است و برخی از ارائه دهندگان آنها را بهتر از سایرین قرار می دهند. انتخاب یکی از بررسی های VPN ما ایده خوبی است ، اما شما باید مطمئن شوید که این بهترین VPN برای نیوزیلند است.

می خواهید یکی از سرورهای بزرگ خود را داشته باشید زیرا به شما کمک می کند محدودیت های محتوا مانند Geoblocks را دور بزنید. اگر می خواهید محتوای محدود به نیوزیلند ، مانند برنامه مورد علاقه خود را در Lightbox یا Neon مشاهده کنید ، به سرورهای آنجا نیاز خواهید داشت.

اگر جریان اصلی فعالیت اصلی شما باشد ، سرعت و پهنای باند نامحدودی را می خواهید ، بنابراین در صفحه بارگیری آزاردهنده گیر نخواهید کرد و در نهایت به حد مجاز اطلاعات خود نمی رسید. در حالت دوم ، VPN متوقف خواهد شد و شما را آسیب پذیر می کند.

همچنین باید از امنیت خوبی برای محافظت در برابر خطرات آنلاین مانند جرایم سایبری برخوردار باشد و شما را از نظارت پنهان نگه دارد. حفظ حریم خصوصی به همان اندازه مهم است و امنیت خوب به تنهایی آن را تضمین نمی کند. این شرکت باید یک خط مشی بدون ورود به سیستم داشته باشد ، به این معنی که هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما را حفظ نخواهد کرد.

فاکتورهای دیگری که باید در نظر بگیرید این است که ارائه دهنده از چه دستگاه هایی پشتیبانی می کند ، استفاده از آن چقدر آسان است ، چند دستگاه می توانند به طور همزمان وصل شوند ، کیفیت خدمات به مشتری و قیمت.

1. بهترین VPN برای نیوزیلند: ExpressVPN

بهترین VPN برای نیوزیلند ExpressVPN است زیرا یک ارائه دهنده عالی است که همه جعبه ها را تیک می زند.

این شبکه در بیش از 90 کشور سرور گسترده ای دارد و بهترین فرصت برای دور زدن بلوک ها را به شما می دهد. این شامل برخی در نیوزیلند نیز می شود ، بنابراین می توانید از آنجا به محتوا دسترسی داشته باشید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این سریعترین VPN در دسترس است ، بنابراین نباید از صفحه بارگیری هیپنوتیزم شوید. بعلاوه ، هیچ باند پهنای باند برای نگرانی وجود ندارد ، که به آن کمک کرد تا برای اولین بار در بهترین پخش VPN ما برای پخش قطعه نیز حضور یابد..

ExpressVPN از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و امکان افزایش آن وجود دارد. در واقع ، این امن ترین VPN ماست. همچنین یک سیاست سختگیرانه از عدم ورود به سیستم برای اطمینان از محرمانه بودن فعالیت های آنلاین شما وجود دارد. برای نگاه بهتر به سرویس ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

اگر تجربه زیادی در راه اندازی یا استفاده از VPN ندارید ، انتخاب بسیار خوبی است. تقریباً همه چیز پس از نصب برای شما انجام می شود. شما فقط باید به یک سرور مناسب وصل شوید. اگر می خواهید تنظیمات را تغییر دهید ، اما اطمینان حاصل کنید که از قبل چه کاری انجام می دهید.

مشتری برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس است و استفاده از آنها بسیار آسان است. افزونه های مرورگر برای Firefox ، Chrome و Safari نیز وجود دارد. همچنین می توانید حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان متصل شوید.

راهنما با چت و ایمیل زنده 24/7 در دسترس است. گفتگوی زنده سریعترین گزینه است ، اما مسیر ایمیل برای کمکهای عمیق تر بهتر است. همچنین یک پایگاه دانش مفید برای کمک به خود وجود دارد.

ExpressVPN در مقایسه با سایرین یک انتخاب گرانقیمت است ، اما کیفیت خدمات آن باعث ارزشمندی می شود و ما آن را توصیه می کنیم. علاوه بر این ، اگر شما یک اشتراک طولانی تر را انتخاب کنید ، می توانید هزینه کلی را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز وجود دارد ، بنابراین شما نیز ممکن است امتحان کنید.

2. NordVPN

NordVPN اغلب در پنج مقاله برتر ما قرار دارد زیرا این سرویس بسیار خوبی است که با انتخاب برتر ما قابل مقایسه است ، همانطور که می توانید در قسمت ExpressVPN در مقابل NordVPN ما بخوانید.

این بیش از 5000 سرور در 62 کشور جهان از جمله 34 نیوزیلند وجود دارد ، بنابراین نباید مشکلی برای رسیدن به آنچه می خواهید داشته باشید.

قبلی

بعد

سرعت بسیار خوبی است ، اما اگر به سروری متصل باشید که بسیار دور است ، ممکن است متوجه شوید که آنها فرو می روند. با این حال ، به اندازه کافی سریع است که اگر این کاری را که می خواهید انجام دهید ، جریان را کنترل کنید. همچنین دارای پهنای باند نامحدود است ، بنابراین محدودیتی برای نگرانی وجود ندارد.

شما با NordVPN به خوبی محافظت می کنید ، زیرا دارای بهترین گزینه های امنیتی ، با انتخاب پروتکل رمزنگاری و گزینه اضافی استفاده از سرورهای دو هاپ است. حریم خصوصی شما با یک سیاست محکم و ناگفته نماند نیز محفوظ است. بررسی NordVPN ما در مورد جزئیات بیشتر درباره خدمات می باشد.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN را می توان در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS با رابط کاربری تنظیم سریع و آسان استفاده کرد. همچنین می توانید به طور همزمان شش دستگاه وصل کنید.

اگر مشکلی دارید ، می توانید به پایگاه دانش بزرگ نگاه کنید تا ببینید که آیا می توانید خودتان آن را برطرف کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل 24/7 با پشتیبانی تماس بگیرید. گفتگوی زنده بهترین گزینه است ، اما به هر صورت با هم خوب هستید.

نرخ ماهانه NordVPN خوب است ، اما می توانید با ثبت نام برای برنامه طولانی تر ، پس انداز کنید. بازپرداخت 30 روزه نیز برای آرامش خاطر وجود دارد.

3. CyberGhost

CyberGhost در 59 کشور سرور و 10 مورد در نیوزیلند است ، بنابراین می توانید محتوا را از آنجا مشاهده کنید.

سرعت خوبی دارد ، اما مانند NordVPN می تواند در مسافت های طولانی کند شود. آنها هنوز هم مناسب و معقول هستند ، بنابراین شما نباید مشکلی داشته باشید. به علاوه ، هیچ محدودیتی برای میزان پهنای باند شما نمی توانید استفاده کنید.

امنیت آن نیز خوب است و شما را از خطرات آنلاین ایمن می کند. همچنین یک خط مشی ثابت برای عدم ورود به سیستم وجود دارد ، به این معنی که هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما نخواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی کامل CyberGhost را بررسی کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

می توانید از CyberGhost در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. رابط کاربری آن به تازگی به روز شده است و اگرچه هنوز هم ممکن است عادت کند ، استفاده از آن دشوار نیست. می توانید حداکثر هفت دستگاه را به طور همزمان متصل کنید ، و آن را در بهترین VPN ما در قطعه چندین دستگاه جایگاه دوم را بدست آورد ، اگرچه هفت مورد نیز حد نصب است..

اگر مشکل دارید می توانید به پایگاه دانش گسترده نگاه کنید. اگر این کمک نمی کند ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید. گفتگوی زنده سریعترین گزینه است ، اما بهترین سؤال برای سؤالات ساده است. برای مشکلات فنی بیشتر ، مسیر ایمیل بهتر است و هنوز سریع است.

قیمت ماهانه CyberGhost بد نیست ، اما با عضویت در یک دوره طولانی تر ، پس انداز می کنید. می توانید از نسخه آزمایشی هفت روزه برای Android و iOS استفاده کنید تا مطمئن شوید که دوست دارید ، و بسته به برنامه ای که انتخاب کرده اید ، ضمانت بازگشت 14 روزه یا 45 روزه وجود دارد..

4. VyprVPN

VyprVPN به اندازه سایر گزینه های سرور ما ، انتخابی کمتر از هزار نفر را ندارد ، اما 64 کشور را تحت پوشش خود قرار می دهد ، بنابراین شما هنوز هم می توانید یکی از آنها را متناسب با نیازهای خود پیدا کنید. برخی از آنها در اوکلند نیز هستند ، در صورت نیاز به آنها.

VyprVPN-Server-Selection

بهترین سرعت ها را ندارند ، اما باید خوب باشند. درپوش پهنای باند برای محدود کردن کارهایی که انجام می دهید وجود ندارد.

از امنیت عالی برخوردار است ، اما با رمزگذاری مناسب و پروتکل Chameleon مخصوص به خود ، برای محافظت بیشتر از تونل VPN. همچنین برای احترام به حریم خصوصی شما یک سیاست سختگیرانه و بدون ورود به سیستم دارد. بررسی VyprVPN ما در مورد جزئیات بیشتر در مورد این سرویس بحث می کند.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

راه اندازی آسان است ، با مشتری برای Windows ، macOS ، Android و iOS. رابط کاربری تاریخ گذاری شده است اما هنوز هم استفاده از آن آسان است. همچنین بهترین لیست VPN ما را برای لیست اندروید ایجاد کرده است. می توانید حداکثر سه دستگاه را به طور همزمان با بسته استاندارد وصل کنید. بسته حق بیمه به شما امکان اتصال تا پنج را می دهد.

یک بخش سؤال مفید برای کمک به مشکلات کوچک وجود دارد. همچنین می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل 24/7 با یکی از اعضای کارمندان تماس بگیرید. با این حال ، کمک با هیچ یک از این موارد عالی نیست.

vyprvpn-dns

برنامه ماهانه مقرون به صرفه است ، اما می توانید با انتخاب اشتراک بیشتر ، هزینه کلی را کاهش دهید. می توانید از ضمانت 30 روزه برگشت پول استفاده کنید تا ببینید دوست دارید.

5. TorGuard

TorGuard آخرین گزینه ما است و پیشنهادات زیادی دارد. بیش از 3000 سرور در 55 کشور از جمله نیوزیلند وجود دارد ، بنابراین شما انتخاب های زیادی دارید.

TorGuard-Slider1
© Cloudward.net

TorGuard-Slider2
© Cloudward.net

TorGuard-Slider3
© Cloudward.net

TorGuard-Slider4
© Cloudward.net

TorGuard-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

سرعت متفاوت است ، اما باید به اندازه کافی خوب باشد ، و محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد. ورود به سرویسهای پخش بهترین ویژگی آن نیست. اگر در تلاش هستید ، می توانید یک آدرس IP اختصاصی را برای مکان مورد نظر خود دریافت کنید. هزینه اضافی دارد ، اما کار تضمین شده است. در صورت مسافرت شدن ممکن است مفید واقع شود و آن را در بهترین مقاله ما برای مسافرین نیز به دست آورد.

درمورد امنیت ، یکی از قابل تنظیم ترین خدمات در دسترس است که پروتکل های مختلفی از آن را انتخاب کرده است. این نیز فعالیتهای شما را ثبت نمی کند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی TorGuard را بخوانید.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

TorGuard را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کرد. استفاده از این سرویس گیرندگان آسان است اما برنامه های تلفن همراه می توانند دردسرساز شوند. می توانید همزمان به پنج دستگاه وصل کنید. اگر می خواهید بیشتر ، می توانید هرکدام به ازای هر 1 دلار 20 عدد اضافه کنید.

اگر به کمک نیاز دارید ، می توانید به راهنماها و فروم آنلاین نگاه کنید تا سعی کنید خودتان مسئله را برطرف کنید. گپ زنده موجود است ، اما اختصاصی نیست. شما به یک شرکت خدمات اصلی مشتری که TorGuard مشتری آن است ، معرفی می شوید. برای سوالات اساسی اشکالی ندارد ، اما برای مشکلات فنی بیشتر باید از طریق ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید.

قیمت ماهانه آن بد نیست ، اما می توانید با ثبت نام برای یک دوره طولانی تر پول صرفه جویی کنید. 7 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است ، بنابراین چیزی برای از دست دادن وجود ندارد.

افکار نهایی

امیدواریم که ما به شما در انتخاب ارائه دهنده مناسب برای نیوزیلند کمک کرده باشیم. شما به یک شبکه خوب نیاز دارید ، بنابراین می توانید سروری پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. اگر می خواهید به محتوا از نیوزیلند دسترسی پیدا کنید ، به سرورهای آنجا نیز نیاز دارید.

باید سرعت خوبی داشته باشد و درپوش پهنای باند نداشته باشد. امنیت محکم نیز مهم است ، و همچنین یک سیاست سختگیرانه برای جلوگیری از مخفی کاری فعالیت های شما.

ExpressVPN به دلیل شبکه گسترده سرور ، ویژگی های عالی و امنیت عالی ، بهترین انتخاب برای بهترین VPN در نیوزیلند است. شما نباید استفاده از آن مشکلی داشته باشید و با 30 روز ضمانت پس انداز پول ، هیچ دلیلی برای امتحان کردن آن وجود ندارد.

اگر پیشنهادی برای استفاده از VPN در نیوزیلند دارید ، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. برای سایر مقالات مفید در کتابخانه VPN ما جستجو کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map