بهترین VPN برای اسرائیل 2020: ارائه دهندگان کوشر برای سرزمین مقدس

فارغ از آنچه در اخبار می شنوید ، اسرائیل پیشنهادات زیادی دارد. نوار کوچک زمین دارای مکان های مقدس در اورشلیم ، مناظر زیبا ، سواحل نفس گیر و نقاط دیدنی تاریخی برای کشف است. اگرچه مناطقی برای جلوگیری از ایمن ماندن وجود دارد ، در اینجا می خواهیم با یکی از بهترین VPN ما برای اسرائیل ، در محافظت از خود به صورت آنلاین متمرکز شویم..


فارغ از اینکه در آن هستید ، دلایل زیادی برای استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی وجود دارد. بدیهی ترین این است که خود را از خطرات آنلاین محافظت کنید. دلیل دیگر دسترسی به محتویات جغرافیایی مسدود شده است ، که اساساً به معنای محدود بودن آن برای یک کشور خاص است. یک VPN می تواند با تغییر آدرس IP شما به یکی از آن کشور کمک کند.

هر یک از بهترین ارائه دهندگان VPN ما می توانند محتوای مورد نظر را برای شما بدست آورند ، اما در مورد اسرائیل موارد دیگری وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

بهترین VPN برای اسرائیل 2020

سانسور آنلاین در اسرائیل

در حالی که geoblocks معمولاً به دلیل محدودیت مجوز تحمیل می شود ، کشورها می توانند وب سایت ها یا خدماتی را که نمی خواهند شهروندان خود به آنها دسترسی پیدا کنند سانسور کنند. به عنوان مثال ، چین به لطف فایروال بزرگ خود یکی از بدترین کشورهاست که سانسور می کند.

در مقایسه با دولت اسرائیل ملایمت دارد. شهروندان آن بدون محدودیت های زیاد می توانند به محتوای قانونی دسترسی پیدا کنند. در سال 2017 قانونی به تصویب رسید که محتوای مربوط به تروریسم ، قمار غیرقانونی آنلاین ، فروش مواد مخدر و خدمات فحشا را مسدود می کند. بعلاوه ، پورنوگرافی تحت یک قانون جداگانه مسدود شده است.

همچنین یک سانسور نظامی وجود دارد ، که به طور رسمی سانسور نیروهای دفاعی اسرائیل نامگذاری شده است. با توجه به ابتکار عمل OpenNet ، این “مجاز به ممنوعیت […] هرگونه ماده ای است که می تواند صدمه ای به امنیت اسرائیل وارد کند یا ممکن است داشته باشد.” با این حساب ، ممکن است متوجه شوید که برخی وبلاگ ها و وب سایت های خبری مسدود شده اند.

این اختیارات خود را از قوانینی می گیرد كه پیش از تأسیس دولت توسط مأموریت بریتانیا تعیین شده بود. این بدان معناست که روزنامه نگاران شاغل در رسانه های اسرائیلی باید قبل از انتشار ، همه موارد مربوط به امنیت اسرائیل را به سانسور ارائه دهند ، از جمله پست های رسانه های اجتماعی. 

اگرچه سانسور در سرتاسر اسرائیل اعمال می شود ، اما اداره فلسطین در کرانه باختری و حماس در غزه می توانند محدودیت های خود را اعمال کنند. این بدان معناست که محدودیت هایی که با آنها روبرو می شوید ممکن است بر حسب مکان متفاوت باشد.

نظارت آنلاین در اسرائیل

اسرائیل به دلیل ارتباطات بین شرکت های اطلاعاتی اسرائیلی و فعالیت های نظارت سازمان آژانس امنیت ملی ایالات متحده ، عنوان هایی را ایجاد کرده است. فناوری ارائه شده توسط شرکت ها می تواند صدها میلیون ارتباطات را تحلیل کند. 

ارتباط با آژانس امنیت ملی آمریکا باعث نگرانی در مورد اینکه آیا این شرکتها تکنیک های خود را در مورد اسرائیلی ها نیز انجام داده اند ، شده است. بعلاوه ، بسیاری از قوانین نظارت در اسرائیل تصویب شده اند که امکان استفاده محدود از اطلاعات شخصی را بدون نظارت قضایی فراهم می کنند..

اسرائیل همچنین متهم به فروش پگاسوس ، یک برنامه جاسوسی به چندین کشور از جمله عربستان سعودی است. کشورها از آن برای جاسوسی از مخالفان و روزنامه نگاران استفاده می کنند. اهداف به یک پیام متنی با پیوند پیوست ارسال می شوند. پس از کلیک ، Pegasus بارگیری می شود و کشور را قادر می سازد تا تماس ها ، پیام ها و موارد دیگر را پیگیری کند.

گرچه اطلاعات کمی در مورد نظارت شهروندان اسرائیلی وجود دارد ، اما این کشور قادر به شرکت در آن است.

آزادی بیان در اسرائیل

آزادی بیان در قوانین اساسی اسرائیل محافظت می شود و به طور کلی رعایت می شود ، اما محدودیت هایی وجود دارد. برخی مباحث سیاسی محدود است و هرکسی که طرفدار تحریم دانشگاهی ، اقتصادی یا فرهنگی باشد می تواند طبق قانون بایکوت سال 2011 با یک دادخواست مدنی روبرو شود. این رسانه ها نیز بطور کلی رایگان هستند ، غیر از اینکه در معرض سانسور ارتش قرار بگیرند.

تورنت در اسرائیل

ارائه دهندگان خدمات اینترنت قبلاً مجبور بودند وب سایت های تورنت را مسدود کنند ، اما این ممنوعیت برداشته شد. اما در سال 2019 ، قانون حق چاپ در اسرائیل اصلاح شد تا دادگاه ها بتوانند به ISP های اسرائیلی دستور دهند كه دسترسی به وب سایت های نقض حق چاپ را مسدود كنند. ممکن است برای دسترسی به وب سایت های تورنت مورد نظر خود و محافظت از خود به یک VPN احتیاج داشته باشید.

آنچه بهترین VPN را برای اسرائیل رقم می زند

اگرچه می توانید هرکدام از ارائه دهندگان را از بررسی های VPN ما انتخاب کنید ، چند ویژگی وجود دارد که باید برای اسرائیل در خاطر داشته باشید. برای بدست آوردن سانسور و بلوک های منطقه ای ، باید یکی را انتخاب کنید که سرور خوبی داشته باشد. هرچه سرورهای بیشتری در دسترس باشند ، شانس شما برای دور زدن بلوک ها بهتر خواهد شد. 

اگر می خواهید به محتوای محدود به اسرائیل دسترسی داشته باشید ، باید یک سرور را در آنجا انتخاب کنید. 

امنیت VPN نیز مهم است زیرا خطرات زیادی در هنگام اتصال وجود دارد. نقاط مهم وای فای عمومی در سراسر کشور یافت می شود ، و اگرچه راحت باشد ، شما را در معرض خطر جرایم سایبری قرار می دهد. امنیت خوب شما را از چشم کنجکاو در امان نگه می دارد. حفظ حریم خصوصی نیز مهم است و شما می توانید با گرفتن VPN با خط مشی بدون وقفه ، آن را تضمین کنید.

عامل مهم دیگر سرعت است. بسیاری از VPN ها برای اکثر فعالیت ها خوب هستند ، اما اگر قصد پخش و یا تورنت را دارید ، باید یکی از آن ها را سریع انتخاب کنید. پهنای باند نامحدود بسیار مفید است ، زیرا بدون آن ، شما می توانید به حد مجاز برسید ، باعث می شود VPN متوقف شود و کارتان را آسیب پذیر جلوه دهد. 

سایر ویژگی هایی که باید در مورد آن فکر کنید این است که در کدام دستگاه ها می توان از VPN استفاده کرد ، استفاده مشتری چقدر آسان است و چند دستگاه را می توانید همزمان وصل کنید. خدمات ارزنده مشتری خوب است ، و قیمت ها متفاوت هستند ، بنابراین شما باید مطمئن شوید که در بودجه شماست.

1. بهترین VPN برای اسرائیل: ExpressVPN

ExpressVPN یک سرویس عالی همه جانبه و مورد علاقه در Cloudwards.net است. این شبکه سرور گسترده ای دارد که 94 کشور از جمله اسرائیل را در بر می گیرد ، بنابراین می توانید به محتوای اسرائیلی دسترسی پیدا کنید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

از امنیت بسیار خوبی برخوردار است که می تواند با نیازهای شما تنظیم شود و یک سوئیچ kill نیز وجود دارد که در صورت عدم موفقیت VPN با قطع ارتباط شما از اینترنت ، از شما محافظت می کند. به طور پیش فرض فعال است ، اما می توانید آن را تغییر دهید. ExpressVPN یک خط مشی سخت برای عدم ورود به سیستم دارد ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که فعالیت های آنلاین شما خصوصی خواهد بود.

یکی از بهترین ویژگی های ExpressVPN سرعت آن است. این سریعترین VPN است که ما آزمایش کرده ایم و پهنای باند نامحدودی دارد. به علاوه این واقعیت است که می تواند به همه سیستم عامل های جریان وارد شود ، دلیل این امر بهترین VPN ما برای پخش و بهترین VPN برای Netflix است. همچنین اجازه می دهد تا تورنت. بررسی ExpressVPN ما را بخوانید تا ببینید چرا VPN بسیار خوب است.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

این قابل استفاده در ویندوز ، macOS ، Android و iOS است. به علاوه ، می توانید پسوند مرورگر را برای Google Chrome ، Mozilla Firefox و Safari بارگیری کنید. استفاده از آن آسان است و انتخاب خوبی برای مبتدیان است زیرا خارج از جعبه کار می کند. شما می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید.

اگر با مشکل روبرو شوید ، یک پایگاه دانش مفید آنلاین وجود دارد. بعلاوه ، پشتیبانی چت و ایمیل بصورت 24/7 وجود دارد. کمک خوب است ، اما اگر مشکل پیچیده تری برای تعمیر دارید ، ایمیل بهتر است.

نزولی در ExpressVPN قیمت سنگین آن است. این گران تر از سایر ارائه دهندگان است ، اما کیفیت خدمات آن را برای آن ارائه می دهد. ارزش پول دارد برای اطمینان از اینکه دوست دارید ، می توانید از 30 روز ضمانت برگشت پول استفاده کنید.

2. NordVPN

انتخاب دوم ما NordVPN است. این یک ارائه دهنده عالی است که به دلیل سرعت خود فقط در صدر جدول قرار می گیرد. سریع است ، اما اگر به سروری متصل باشید که از شما دور است ، می تواند کند شود. غیر از این ، تفاوت چندانی با انتخاب برتر ما ندارد ، همانطور که می توانید در ExpressVPN ما در مقابل NordVPN ما را مطالعه کنید.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

این بیش از 5،000 سرور 60 کشور را پوشش می دهد و انتخاب زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. به علاوه ، 17 نفر در اسرائیل وجود دارند. سوئیچینگ سرورها نیز آسان است.

NordVPN دارای بهترین امنیتی است که ما دیده ایم ، بنابراین در برابر شبح های آنلاین ایمن خواهید بود. این برنامه همچنین شامل سرورهای دو هاپ است که اساساً محافظت بیشتری به تونل VPN می کنند (در مورد NordVPN ما بیشتر بخوانید). مانند ExpressVPN ، NordVPN دارای سوئیچ kill و یک سیاست محکم برای عدم ورود است.

همچنین به شما پهنای باند نامحدود می دهد و مشکلی برای ورود به سیستم عامل های جریان ندارد. اگر تورنتری مشتاق هستید ، باید توجه داشته باشید که NordVPN بهترین VPN ما برای تورنت است.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

آسان برای استفاده از مشتریان NordVPN در Windows ، macOS ، Android و iOS قابل استفاده است. شما می توانید به طور همزمان به شش دستگاه وصل کنید.

اگر نیاز به حل مسئله جزئی دارید ، یک پایگاه دانش وجود دارد. برای کمک بیشتر می توانید از گفتگوی زنده یا پشتیبانی ایمیل استفاده کنید. هر دو در 24/7 در دسترس هستند و توصیه های مفیدی ارائه می دهند ، اما چت زنده سریعترین گزینه است.

هزینه ماهانه NordVPN بد نیست ، اما عالی نیست. این ارزش خوبی برای پول ارائه می دهد ، اما انتخاب یک برنامه طولانی تر باعث می شود تا در پایان پول شما را پس انداز کند. یک دوره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، که می توانید از آن استفاده کنید تا مطمئن شوید که از این سرویس راضی هستید.

3. CyberGhost

CyberGhost بعدی است. بیش از 3000 سرور در 59 کشور جهان از جمله 10 مورد در اسرائیل وجود دارد ، بنابراین می توانید به محتوای اسرائیل با آن دسترسی داشته باشید. 

از امنیت خوبی برخوردار است و یک سوئیچ kill نیز در آن گنجانده شده است. گفته می شود ، سوئیچ kill آن برای همیشه فعال شده است ، که برای محافظت فوق العاده است ، اما برخی ممکن است ترجیح دهند کنترل آن را داشته باشند. یک سیاست عدم ثبت نیز وجود دارد.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

مانند NordVPN ، CyberGhost سریع است اما می تواند در مسافت های طولانی کندتر شود. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و این امکان را برای تورنت فراهم می کند. همچنین قادر به ورود به سیستم عامل های جریان است. اطلاعات بیشتر در بررسی CyberGhost ما را بخوانید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

CyberGhost را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کرد. استفاده از آن بسیار آسان است ، اما ممکن است برای عادت کردن به رابط ، حتی اگر به روز شده باشد ، زمان لازم باشد. حداکثر هفت دستگاه می توانند به طور همزمان وصل شوند که بیش از بسیاری رقبای آن اجازه می دهند و دلیل این امر باعث شده تا در لیست بهترین دستگاه های VPN ما برای لیست چندین دستگاه جایگاهی کسب کند..

CyberGhost یکی از بهترین پایگاههای دانش موجود دارد که برای رفع مشکلات جزئی بسیار عالی است. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید ، پشتیبانی چت زنده و ایمیل وجود دارد. گفتگوی زنده سریعترین گزینه است ، اما اگر مشکل فنی دیگری دارید ، بهتر است از طریق ایمیل با CyberGhost تماس بگیرید.

VPN قیمت مناسبی دارد ، اما نرخ ماهانه خوب نیست. بهترین شرط شما عضویت در یک برنامه طولی است زیرا در پایان ارزان تر عمل می کند. یک آزمایش آزمایشی هفت روزه برای Android و iOS وجود دارد که می توانید از آن برای گرداب استفاده کنید. به علاوه ، در صورت نیاز به زمان بیشتر ، ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، که برای برنامه ماهانه 14 روز و 45 روز دیگر.

4. VyprVPN

VyprVPN همچنین در اسرائیل قابل استفاده است. به اندازه سایر سرورهای ما سرورهای زیادی ندارند ، اما در 64 کشور جهان بیش از 700 دستگاه وجود دارد که هنوز هم باید برای دور زدن بلوک ها کافی باشد. برخی از سرورها نیز در تل آویو هستند.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

VyprVPN از امنیت بسیار مناسبی برخوردار است که قابل تنظیم است و برای افرادی که می دانند عالی است. با این حال هنوز هم انتخاب خوبی برای تازه واردان است. پروتکل اختصاصی آفتابپرست آن محافظت بیشتری را به اتصال شما می بخشد. همچنین با سوییچ kill و خط مشی عدم ورود به سیستم همراه است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی VyprVPN ما را بخوانید.

حرکت نزولی در VyprVPN سرعت آن است زیرا می توانند کند باشند. آنها باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشند و محدودیت های پهنای باند وجود ندارد. به تورنت اجازه می دهد و شما می توانید به اکثر سیستم عامل های جریان نیز دسترسی پیدا کنید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

VyprVPN با Windows، macOS، Android و iOS سازگار است. استفاده از رابط کاربری آسان است ، اما تاریخ آن است ، بنابراین می تواند بهبود یابد. شما می توانید به طور پیش فرض حداکثر سه دستگاه را به یکدیگر وصل کنید ، اما انتخاب بسته Premium شما را به دو اتصال دیگر بدل می کند.

یک پایگاه دانش مفید برای کمک به خود در دسترس است. بعلاوه ، پشتیبانی چت و ایمیل بصورت 24/7 وجود دارد. این گفته است ، هیچ کدام از کمکها عالی نیستند ، و در بررسی ما ، پاسخهای مختصری به سوالات خود دریافت کردیم ، بنابراین اگر تازه وارد هستید ، این را بخاطر بسپارید.

می توانید بسته استاندارد یا Premium را انتخاب کنید. اولی ارزانترین است ، اما دومی در مجموع پنج اتصال و پروتکل Chameleon را در اختیار شما قرار می دهد. هر دو گزینه دارای برنامه های ماهانه و سالانه هستند ، که سالانه آن ها ارزان تر است. 

VyprVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را برای شما فراهم می کند تا اطمینان حاصل کنید که دوست دارید.

5. TorGuard

TorGuard یک سرویس عالی است که دارای بیش از 3،000 سرور با 55 کشور است. از جمله این سرورها در تل آویو و قدس است. اگرچه تغییر سرورها می تواند آزار دهنده باشد ، زیرا مجبورید هر بار از VPN جدا شوید.

از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و با گزینه های مختلف پروتکل نیز قابل تنظیم است. همچنین دارای سوئیچ kill به طور خودکار فعال است و سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما را حفظ نمی کند.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

سریع است ، اما برخی از مکانها کندتر از سایر مکان ها هستند. سرعت آن به تنظیمات امنیتی شما نیز بستگی دارد زیرا امنیت بالاتر باعث کندی آن می شود. پهنای باند نامحدودی دارد و تورنت را امکان پذیر می کند. 

به گفته این ، اگر می خواهید به سرویس های جریان بروید ، باید بدانید که TorGuard به این دلیل که مسدود می شود ، در این کار خوب نیست. اگرچه می توانید با خرید یکی از سرورهای جریان اختصاصی آن ، مشکل را برطرف کنید.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آدرس های IP اختصاصی آن را در بررسی TorGuard ما بخوانید. نکته اصلی که شما باید بدانید این است که آنها کار می کنند ، به همین دلیل است که TorGuard در بهترین VPN ما برای قطعه مسافران درج شده است.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

TorGuard با ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS سازگار است ، اما نسخه موبایل مشتری می تواند یک دردسر برای راه اندازی باشد. ارائه دهنده اجازه می دهد تا به طور پیش فرض حداکثر پنج اتصال همزمان را انجام دهد ، اما در صورت نیاز به بیشتر ، می توانید هر ماه تا 20 دلار دیگر با 1 دلار خریداری کنید.

یک پایگاه دانش و یک انجمن به عنوان گزینه های کمک به خود در دسترس هستند. چت زنده نیز وجود دارد ، اما توسط یک شرکت خدمات اصلی مشتری انجام می شود ، بنابراین در صورت نیاز به کمک فنی بیشتر ، باید از طریق ایمیل با تیم پشتیبانی TorGuard تماس بگیرید. 

قیمت VPN بد نیست ، اما مانند رقبای آن ، با برنامه های طولانی تر پول صرفه جویی می کنید. در صورت عدم استفاده شما یک ضمانت برگشت هفت روزه پول وجود دارد.

افکار نهایی

امیدواریم این مقاله دنیای آنلاین اسرائیل را روشن کرده باشد. برای اینکه بتوانید سانسور کنید و خود را از چشم کنجکاو در امان نگه دارید ، باید VPN را با یک شبکه بزرگ سرور و امنیت عالی انتخاب کنید. به علاوه ، اگر می خواهید به محتوای اسرائیلی دسترسی پیدا کنید ، لازم است سرورهایی در آنجا داشته باشید.

ExpressVPN به دلیل داشتن سرورهای زیادی از جمله برخی در اسرائیل و همچنین امنیت و حریم عالی بسیار مناسب برای اسرائیل برنده است. به این معنی نیست که سرعت و توانایی آن برای ورود به سرویس های جریان را ذکر کنید. برای دیدن آنچه که دوست دارد از ضمانت 30 روزه برگشت پول استفاده کنید.

اگر تجربه استفاده از VPN در اسرائیل را دارید ، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. ما دوست داریم آنچه را که می خواهید بشنویم. برای مقالات جالب تر به آرشیو VPN ما مراجعه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map