بهترین VPN برای ایرلند 2020

ایرلند مکانی زیبا با دیدن و انجام آن است. شما می توانید زیبایی طبیعی برجسته ای را در صخره های موهر در ایالت کلر بدست آورید یا یک لیوان از چیزهای سیاه را در یک شب در دوبلین بلند کنید. حتی اگر شما فقط برای دیدن اشک می روید ، ناچارید به صورت آنلاین بروید ، بنابراین ما لیستی از بهترین VPN های ایرلند را برای تأمین امنیت شما گردآوری کرده ایم.


لطفا توجه داشته باشید که این مقاله با هدف جمهوری است. برای ایرلند شمالی بهترین VPN ما را در مورد انگلستان بررسی کنید.

فارغ از اینکه در آن هستید ، دلایل زیادی برای استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی وجود دارد. در بیشتر موارد ، شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند ، اما به شما امکان دسترسی به محتوا و خدمات محدود را نیز می دهد. هرکدام از ارائه دهندگان در بررسی های VPN ما آنچه را که شما می خواهید دریافت می کند ، اما درک این مسئله که چه ویژگی هایی برای ایرلند مورد نیاز است مهم است.

بسیاری از کشورها سانسور را انجام می دهند ، و این می تواند بسیار سخت باشد (فقط به چین نگاه کنید) ، اما دولت ایرلند محدودیت های سختی را اعمال نمی کند ، که بسیار عالی است.

اگر دوست دارید مطالب دارای حق چاپ را چاپ کنید ، خیلی عالی نیست. پس از صدور حکم دادگاه در اوایل سال 2018 ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی مجبورند وب سایتهایی را که شامل به اشتراک گذاری غیرقانونی مطالب دارای حق چاپ است ، مسدود کنند.

اگر متوجه شدید که حق نسخه برداری را مسدود نکرده و به عمد نقض کرده اید ، می تواند منجر به تعلیق یا قطع شدن دائمی شما از سرویس باند پهن شود. بهترین مقاله VPN ما برای آلمان نمونه دیگری از قوانین دقیق حق چاپ را نشان می دهد.

در سال 2010 ، مشخص شد كه دولت ایرلند معرفی فیلترینگ اینترنتی را در نظر گرفته و معتقد است كه این مواد توهین آمیز و غیرقانونی را حذف می كند و فعالیت برای افراد درگیر را دشوار می كند. در سال 2013 ، انجمن ISP ایرلند گفت ISP ها نباید سانسور محتوای اینترنت شوند. در حالی که اکنون هیچ فیلتری وجود ندارد ، چه کسی می داند آینده چه چیزی را نگه می دارد.

روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید علاوه بر سانسور ، از مشاهده محتوا جلوگیری کنید. Geoblocks می تواند یک درد واقعی باشد. آنها شما را از دسترسی به محتوا منع می کنند مگر اینکه در کشور مجاز باشید. به عنوان مثال از RTE Player استفاده کنید ، به دلیل محدودیت مجوز ، تنها در صورت اتصال به سرور ایرلندی قادر خواهید بود به کتابخانه کامل آن دسترسی داشته باشید.

اگر می خواهید Netflix ایالات متحده را تماشا کنید ، همین حرف را می توان گفت. شما باید در آنجا به یک سرور وصل شوید. با داشتن یک VPN مناسب ، دیگر نباید مشکلی در انجام آن داشته باشید. برای پیشنهادات بیشتر بهترین VPN ما را برای قطعه Netflix بخوانید.

نظارت در ایرلند

نظارت در ایرلند توسط قانون رهگیری بسته های پستی و پیام های ارتباطات از راه دور در سال 1993 و قانون عدالت کیفری در سال 2009 اداره می شود. با این موارد ، مقامات می توانند برای مقابله با جرایم جدی و محافظت از امنیت دولت ، ایمیل های شما و سایر ارتباطات را رهگیری کنند.

هنوز اطلاعات کمی در مورد نحوه استفاده آنها وجود دارد و مجوز قاضی فقط در مواردی که از دستگاه های نظارتی ، مانند دوربین ها استفاده می شود ، لازم است..

فقدان نظارت قضایی بدان معنی است که مقامات می توانند تقریباً از هر کسی بدون عواقب سؤال شوند. در سال 2010 ، یکی از اعضای گاردای از طریق نگهداری اطلاعات از جاسوسی از شریک سابق خود گرفتار شد. حتی پس از طی یک روند انضباطی داخلی ، وی با پیگرد قانونی مواجه نبود و شغل خود را حفظ کرد.

در سال 2015 ، ایمیل های بیرون زده نشان داد كه نیروهای دفاعی ایرلند با یك شركت نظارت برانگیز به نام Hacking Team مشغول گفتگو بودند كه نرم افزارهای جاسوسی را به مقامات سراسر دنیا می فروشد. ایمیل ها ارتباطات را از سال 2012 تا اواسط سال 2015 نشان دادند. ارتش گفت كه چيزي نخريد ، اما اين لزوما درست نيست.

حتی با همه این موارد ، آن چنان که همسایگان دوردست آن فراگیر نیستند ، آنطور که می توانید در بهترین VPN ما برای قطعه ایالات متحده بخوانید.

بهترین VPN برای ایرلند 2020

آنچه بهترین VPN را برای ایرلند رقم می زند

بسیاری از بهترین ارائه دهندگان VPN ما خدمات خوبی ارائه می دهند ، اما برخی دارای ویژگی هایی هستند که باعث می شود آنها برای ایرلند مناسب تر باشند.

اول ، شما می خواهید مطمئن شوید که ارائه دهنده سرورها را در حد امکان داشته باشد. این امر دور زدن محدودیت ها را آسانتر می کند. همچنین ممکن است شما سرورهایی را در ایرلند بخواهید ، به خصوص اگر در این کشور نیستید ، زیرا این امر به شما امکان می دهد به محتوای محدود به آنجا دسترسی پیدا کنید ، مانند برنامه های خاصی در RTE Player.

اگر قصد پخش و یا تورنت را دارید ، همانطور که پهنای باند نامحدود است ، سرعت آن یک عامل مهم است.

شما همچنین باید یکی از آنها را با امنیت خوب انتخاب کنید. این امر شما را از نظارت دولت پنهان نگه می دارد و شما را از جرایم سایبری محافظت می کند. بسیاری از خطرات می توانند در وای فای عمومی کمرنگ باشند و دلیل خوبی برای نصب یک آنتی ویروس مناسب نیز هست.

علاوه بر این ، شما می خواهید یک سیاست قوی برای عدم ورود به سیستم ، به این معنی باشد که شرکت سوابق فعالیت شما را حفظ نمی کند.

فاکتورهای دیگری که باید در نظر داشته باشید سهولت استفاده ، چه دستگاه هایی پشتیبانی می شوند ، خدمات به مشتری و میزان تمایل به بودجه خدمات می باشد..

1. بهترین VPN برای ایرلند: NordVPN

NordVPN بهترین خدمات برای ایرلند است زیرا با توجه به نیازهای شما خدمات بسیار خوبی با امکانات بسیاری ارائه می دهد. این هزاران سرور 60 کشور را پوشش می دهد ، به این معنی که هیچ مشکلی در یافتن یکی از این سیستم ها وجود ندارد. 43 مورد از این تعداد در ایرلند وجود دارد که بیشتر از سایر ارائه دهندگان دیگری است که ما بررسی کردیم.

قبلی

بعد

سرعت آن خوب است ، اما می تواند هنگام اتصال به سرور دور از دسترس کند شود. اگرچه آنها هنوز هم مناسب و معقول هستند ، و شما می توانید سرورها را به سرعت تغییر دهید. NordVPN وارد بیشتر سرویس های پخش می شود و پهنای باند نامحدودی دارد ، بنابراین می توانید همانطور که دوست دارید زمان زیادی را برای آن اختصاص دهید. هر جور راحتی.

به علاوه ، اگر بخواهید تورنت کنید ، انتخاب خوبی است ، زیرا اولین بار در بهترین VPN ما برای تورنت قطعه.

امنیت آن از بهترین موارد است و گزینه استفاده از رمزگذاری دو هاپ را دارد. این امر محافظت بیشتری به تونل VPN می کند. این شرکت همچنین با یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم ، حریم خصوصی شما را ارج می نهد ، بنابراین هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما در دست نیست.

برای نگاه بهتر به سرویس ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

این سرویس دارای مشتری برای Windows ، macOS ، Android و iOS است. آنها کاربر پسند هستند و چیدمان خوبی دارند ، بنابراین انتخاب سرورها آسان است. می توانید شش دستگاه را به طور همزمان وصل کنید.

در صورت نیاز پشتیبانی در دسترس است. یک پایگاه دانش خوب وجود دارد ، بنابراین می توانید خودتان حل کنید. اگر پس از آن هنوز به کمک نیاز دارید ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با یکی از کارمندان تماس بگیرید. چت زنده سریعترین پاسخ را برای شما به وجود می آورد و کارکنان مفید هستند.

قیمت ماهانه NordVPN ارزش خوبی را برای پول فراهم می کند ، اما بهتر است در این صورت هزینه اشتراک طولانی تری را انتخاب کنید. اگر از این امر خسته شده اید ، بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، بنابراین می توانید قبل از غواصی مطمئن شوید که خدمات مناسب برای شماست.

2. ExpressVPN

ExpressVPN مانند NordVPN ، خدمات بسیار خوبی را ارائه می دهد. قطعه ExpressVPN vs NordVPN را بررسی کنید تا ببینید که چگونه آنها مقایسه می شوند. این سرور بسیاری دارد که در 94 کشور از جمله ایرلند پخش شده است ، بنابراین می توانید از آنجا به محتوا دسترسی پیدا کنید.

سرعت یک مشکل نیست زیرا یکی از سریعترین VPN های اطراف و بهترین VPN برای پخش جریان است. با پهنای باند نامحدود آن ، انتخاب خوبی برای تورنت نیز هست.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و برای به دست آوردن آن نیازی به تنظیمات پیش فرض نیست. به علاوه ، در صورت تمایل می توانید به راحتی آن را افزایش دهید. ExpressVPN همچنین با استفاده از خط مشی محکم و بدون گزارش از شما محافظت می کند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بررسی کنید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

این سرویس گیرنده دسک تاپ برای Windows و macOS و برنامه های تلفن همراه برای Android و iOS دارد که استفاده از آنها بسیار آسان است. این انتخاب خوبی برای کسانی است که تجربه استفاده از VPN را ندارند ، زیرا تقریباً همه چیز را برای شما در خارج از جعبه انجام می دهد. فقط باید اطمینان حاصل کنید که به یک سرور مناسب وصل شده اید.

در صورت بروز مشکلات ، می توانید از طریق چت زنده و ایمیل از شما کمک بخواهید. هر دو در دسترس 24/7 و کارکنان مفید و دوستانه هستند. اگر مشکل پیچیده تری دارید ، پشتیبانی از طریق ایمیل بهترین گزینه است زیرا کمک کامل تر خواهد بود.

نکته منفی برای ExpressVPN این است که در مقایسه با رقبای خود گران است. این خدمات بسیار عالی ارائه می دهد ، بنابراین ارزش پول دارد. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که از آن خوشتان آمده است.

3. CyberGhost

CyberGhost خدمات خوب دیگری است. این مرکز در 59 کشور بیش از 3000 سرور دارد و از این تعداد 20 گزینه در ایرلند به شما انتخاب می کند.

Cyberghost VPN Windows Client
اوه … زیبا

درپوش پهنای باند وجود ندارد و سرعت آن خوب است ، اما مانند NordVPN می تواند در مسافت های طولانی کند شود. با این حال ، این یک انتخاب مناسب برای پخش و تورنت است.

شما با امنیت بسیار خوبی محافظت خواهید شد ، اما به اندازه برخی خدمات قابل تنظیم نیست. CyberGhost از حریم خصوصی نیز غافل نمی شود ، زیرا سیاست خوبی را برای عدم ورود به سیستم دارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل CyberGhost را بخوانید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

می توانید آن را در ویندوز و macOS ، اندروید و iOS استفاده کنید. رابط کاربری آن حتی پس از به روزرسانی ، ممکن است عادت کند. هنوز استفاده از آن دشوار نیست. CyberGhost همچنین امکان اتصال هفت اتصال همزمان را فراهم می کند ، به همین دلیل این یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب دستگاه های مختلف است. اگر خوش تیپ اسباب بازی باشید انتخاب خوبی است.

پشتیبانی مشتری شامل یک پایگاه دانش مفید است که به شما در حل مسائل مشترک کمک می کند. در صورت نیاز به کمک بیشتر می توانید از طریق چت زنده به یکی از کارمندان برسید. ایمیل نیز موجود است ، و برای مشکلات فنی بیشتر بهتر است.

برنامه ماهانه آن عالی نیست ، بنابراین بهتر است برای طولانی تر تصمیم گیری کنید. کاربران اندرویدی و IOS می توانند قبل از ارتکاب با استفاده از آزمایش هفت روزه ، آن را امتحان کنند. ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، بنابراین شما نمی توانید به اشتباه بروید. برنامه ماهانه 14 روز طول می کشد و اشتراک های بیشتر 45 می شود.

4- دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی سرورهایی در 33 کشور جهان دارد که به اندازه سایر موارد انتخابی ما نیستند. با این وجود 10 مورد در ایرلند وجود دارد ، بنابراین هنوز هم می توانید محتوای مربوط به جمهوری را محدود کنید.

سرعت آن خوب است ، اما این امر بیشتر به دلیل استفاده از سطح رمزگذاری سبکتر به صورت پیش فرض است. امنیت 128 بیتی تنظیم شده است ، اما می توانید به راحتی 256-bit را به راحتی تغییر دهید. انجام این کار آن را کند می کند ، اما هنوز هم درست نخواهد بود.

فعالیت های شما نیز مخفی خواهد ماند ، زیرا PIA اطلاعات را حفظ نمی کند.

شما نباید مشکلی در پخش برنامه های مورد علاقه خود با Netflix داشته باشید. این امر به ویژه برای نسخه ایالات متحده صادق است ، زیرا بیشتر سرورهای PIA در همان کشور هستند. با این حال ورود به سایر سرویسهای پخش جریان فوق العاده ای نیست. پهنای باند نامحدود آن به شما امکان می دهد تا هر اندازه که دوست دارید تماشا کنید و آنرا انتخاب خوب دیگری برای تورنت می کند. بررسی PIA ما به جزئیات بیشتری می رود.

دلایلی دیگر که ما PIA را دوست داریم

نصب آسان است و می توانید با استفاده از یکی از مشتری های آن برای Windows ، macOS ، Android یا iOS به سرعت متصل شوید.

پشتیبانی مشتری خوب است اما فاقد چت زنده است. با این وجود یک پایگاه دانش و پشتیبانی الکترونیکی 24/7 وجود دارد ، و این راهنما کاملاً و دوستانه است.

نرخ ماهیانه مناسب است ، اما قبلاً ارزان تر بود. اگرچه می توانید با ثبت نام برای یک دوره طولانی تر ، پس انداز کنید. ضمانت هفت روزه پول پس انداز ، در صورت تصمیم گیری برای شما نیست.

5- ضد باد

پوشش سرورهای Windscrib به اندازه برخی مناسب نیست ، اگرچه بیش از 600 سرور در 55 کشور جهان از جمله برخی در دوبلین وجود دارد. این باید برای شما کافی باشد که به آنچه می خواهید برسید. برخی از مکانها ، از جمله ایرلند ، شما را مجبور به عضویت در حرفه ای برای دستیابی به دسترسی می کند.

همچنین دارای سرورهای Windflix در انگلستان ، ایالات متحده ، کانادا و ژاپن است. آنها برای جریان سازی ساخته شده اند و به خوبی کار می کنند. این سرویس نیز انتخاب خوبی برای تورنت است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در مقاله Windscrib ما بخوانید.

رابط کاربری ضد باد

تنظیمات برگزیده شیشه ای

برنامه افزودنی مرورگر

گزینه های حفظ حریم خصوصی را ایجاد کنید

آزمایش نشت باد

قبلی

بعد

سرعت بد نیست و باید بتواند اکثر فعالیت ها ، از جمله جریان را انجام دهد ، اما به همان اندازه انتخاب های دیگر ما سریع نیست. با برنامه رایگان ، پهنای باند شما به 2 گیگابایت محدود می شود ، اما راه های افزایش آن وجود دارد. اگر تصمیم به انتخاب برنامه پرداختی دارید ، Windscrib پهنای باند نامحدود به شما می دهد.

امنیت آن خوب است و می تواند متناسب با نیاز شما تنظیم شود. بسیاری از تنظیمات حریم خصوصی وجود دارد ، که خوب است ، اما می گوید که اطلاعات را حفظ می کند. داده های نگهدارنده هیچ مقدار واقعی ندارند و به حداقل می رسند. هیچ فرصتی برای ردیابی شما وجود ندارد.

دلایل دیگری که ما از Windscrib دوست داریم

Windscrib رابط کاربری ساده ای دارد ، که برای کسانی که تجربه زیادی ندارند عالی است. اگر این چیزی باشد که دوست دارید تنظیماتی وجود دارد که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. این برنامه برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس است. 

اگر مشکلی دارید ، می توانید به پایگاه دانش عمومی ، سؤالات متداول و راهنما برای کمک مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق چت زنده 24/7 با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید ، اما این امر شما را به یک نماینده هوش مصنوعی به نام گری متصل می کند. اگر منصفانه باشید ، پاسخ های آن خوب است و اگر ترجیح می دهید ، می توانید به جای آن ، بلیطی را برای صحبت با یک انسان واقعی ارسال کنید.

این بسیار گران است ، که شرم آور است ، اما می توانید با انتخاب یک برنامه طولانی تر ، پس انداز کنید. یک برنامه رایگان وجود دارد که در مقایسه با سایرین بد نیست ، اما شما به پهنای باند محدود خواهید شد. Windscrib خط مشی بازپرداخت را ندارد ، اما اگر دوست ندارید ظرف سه روز اول درخواست بازپرداخت کنید..

افکار نهایی

امیدواریم که انتخاب ارائه دهنده مناسب برای ایرلند را آسان تر کرده باشیم. استفاده از VPN به شما کمک می کند تا به محتوای محدود شده دسترسی داشته باشید و همچنین از نظارت دولت و سایر تهدیدات در امان بمانید. شما باید یکی از آنها را با یک شبکه سرور بزرگ و امنیت خوب انتخاب کنید.

NordVPN برنده ما برای ایرلند است. این هزاران سرور در بسیاری از کشورها از جمله 32 در ایرلند وجود دارد ، بنابراین برای کسانی که می خواهند به محتوای ایرلندی دسترسی داشته باشند بسیار عالی است. به علاوه ، امنیت آن بسیار عالی است ، بنابراین شما را به صورت آنلاین ایمن نگه می دارد.

اگر پیشنهادی برای تجربه کار با VPN در ایرلند دارید یا در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. فراموش نکنید که بایگانی VPN ما را برای مقاله های مرتبط بررسی کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map