امن ترین VPN سال 2020: آن را مخفی نگه دارید ، آن را ایمن نگه دارید

امنیت در مرکز هر VPN خوب است ، اما منطقه ای است که می تواند با استفاده از VPN های بازاریابی قریب به اتفاق ، امروزه کمرنگ شود. عباراتی مانند “رمزگذاری درجه نظامی” از یک نقطه فروش اصلی به یک شوخی مورخ تبدیل شده اند و ارتباط VPN را از بازار فعلی در معرض نمایش قرار می دهند.


ما در اینجا برای کمک به شما به ایمن ترین VPN شما می توانید راهنمایی کنید ، در حالی که اجتناب از لکه های بازاریابی لنگ. ما به پنج انتخاب برتر و همچنین افکار خود در مورد آنچه باعث می شود VPN ایمن شود ، خواهیم داد. بخش زیادی از آن به رمزگذاری ، پروتکل ها و غیره کاهش می یابد ، اما بسته به زاویه ای که به آن نگاه می کنید ، حریم خصوصی نیز می تواند نقشی داشته باشد..

گفته می شود ، بسیاری از VPN ها وجود دارند که هنگام اتصال ، بهترین ها را در امنیت VPN استفاده می کنند. انتخاب های ما – که بسیاری از آنها در بهترین راهنمای VPN ما گنجانده شده اند – با گذشت زمان ثابت کرده اند که آنها شما را امن نگه می دارند. آنها تنها گزینه هایی نیستند ، فقط گزینه هایی که بیشتر توصیه می کنیم.

امن ترین VPN 2020

چه چیزی باعث ایجاد امنیت VPN می شود?

هنگام بحث درباره امنیت VPN دو موضوع وجود دارد: امنیت و حفظ حریم خصوصی. اگرچه حریم خصوصی ممکن است یک عامل ذاتی امنیت برای شما نباشد ، اما برای بسیاری از افراد اینگونه است. به عنوان مثال ، اگر در کشوری با سانسور شدید مشغول تونل زدن هستید ، ممکن است حریم خصوصی شما تفاوت بین یک سلول زندان و خانه شما باشد (بهترین خدمات VPN ما را برای چین بخوانید تا VPN هایی را ببینید که به چالش کشیده شده اند).

گفته می شود ، عواملی وجود دارد که ما هر دو را در نظر گرفتیم. به طور عمده ، آن را به ردیابی رکورد می آید. اگرچه شواهد حکایتی بیش از هر چیز دیگری وجود دارد ، شیوه های سایه دار از طرف VPN معمولاً در شستشو ظاهر می شوند. برای مثال ، بررسی IPVanish ما را بخوانید.

به همین دلیل ، ارائه دهندگان که مدت زمان طولانی است و یک مشتری ثابت مشتری را حفظ می کنند ، عموماً شرط بندی مطمئن تری دارند. همانطور که خواهیم دید ، چندین عامل وجود دارد که در آن بازی می کنند ، اما به عنوان یک متریک کوتاه و تا حدودی مفید ، سابقه کار دارد. این امر به ویژه مفید است اگر شما اولین سرنخ در مورد آنچه درمورد امنیت VPN به آن اشاره می شود ندارید.

امنیت

اگر مایل به جزئیات هستید ، به شما پاداش می یابد. به عنوان مثال ، دسترسی به اینترنت خصوصی سابقه فوق العاده ای دارد که از دو نوبت در دادگاه دفاع می کند که ثبت نمی شود. گرچه تحسین برانگیز است ، ما آن را در این راهنما قرار نمی دهیم. همانطور که می توانید در بررسی PIA ما بخوانید ، از فرم رمزگذاری کمتری استفاده می کند و این مسئولیت انجام کارهای جدی آنلاین را به عهده می گیرد.

امنیت VPN توسط پروتکل شما دیکته شده است که در بیشتر موارد به تعریف رمزگذاری شما کمک می کند. پروتکل VPN قوانینی برای برقراری اتصال VPN تعیین می کند و نقشه راه برای ارتباط دو کامپیوتر فراهم می کند. OpenVPN یک پروتکل ضروری است ، و می توانید دلیل خراب بودن پروتکل VPN ما را ببینید.

یکی از مواردی که پروتکل دیکته می کند ، سطح رمزگذاری مورد استفاده در اتصال شما است. رمزگذاری اساساً داده های شما را تقلا می کند تا شخص دیگری نتواند آن را بخواند. پروتکل تعیین می کند که داده های شما با استفاده از یک فرآیند خاص ، تقسیم می شوند ، اما همچنین روشی را که گیرنده برای رمزگشایی داده های شما استفاده خواهد کرد ، تصمیم می گیرد..

این روند طولانی ، پیچیده است و در توضیحات ما در مورد رمزنگاری توضیح داده می شود. برای اهداف این راهنما ، تمام آنچه شما باید مراقب آن باشید AES 256-bit است. “AES” رمزگذاری یا روشی است که در آن داده ها تقسیم می شوند ، و “256” اندازه کلیدی یا تعداد بیت هایی است که کلید رمزگشایی را تشکیل می دهد..

به عنوان شکل رمزگذاری پذیرفته شده برای بانکها ، اشخاص دولتی و امکانات پزشکی ، بسیاری از AES امن ترین گزینه در اطراف محسوب می شوند ، به ویژه هنگامی که با یک کلید بزرگ و 256 بیتی زوج شده باشید. در کتابخانه OpenSSL نمایش داده شده است ، و آن را هنگام انتخاب OpenVPN به عنوان پروتکل شما ، یک عامل اصلی محسوب می کند.

ما به دنبال ویژگی های امنیتی نیز هستیم. به طور خاص ، ما دوست داریم یک سوئیچ kill را ببینیم ، که ابزاری است که در صورت عدم موفقیت VPN ، اتصال اینترنتی شما را قطع می کند و سایر ویژگی های متناسب برای امنیت. همانطور که در طول راهنما خواهیم دید ، هر ارائه دهنده شعله ور شدن خود را به امنیت می رساند ، بنابراین مجموعه ویژگی هایی را انتخاب کنید که مربوط به شما باشد.

حریم خصوصی

اگرچه به خودی خود به امنیت مربوط نمی شود ، هنگام بحث درباره ایمن ترین VPN ، حریم خصوصی مهم است. امنیت فقط پروتکل های شبکه سازی و روش های رمزگذاری نیست. همچنین نحوه مدیریت و ذخیره داده ها ، نحوه حفظ حریم خصوصی وجه اصلی امنیت VPN است.

داده های شما ، اگر ذخیره شده باشند ، مسئولیتی هستند. بگویید که به چند فیلم شیطانی (که باید با بهترین VPN پورنو انجام دهید) نگاه کنید و ناگهان به یک شخصیت عمومی تبدیل شوید. آن گذشته ، همانطور که چندین بار در رسانه ها دیده ایم ، می تواند به شما بازگردد. ما مجاز نیستیم کاری غیرقانونی انجام دهیم – اگر قانون را نقض می کنید ، این همان است – اما ما اینجا نیستیم که اخلاق شما را بسنجیم ،.

این تاریخ برای همیشه به شما گره خورده است ، مگر اینکه مطمئناً بصورت آنلاین وجود نداشته باشید. سیاهههای مربوط به ترافیک یک نگرانی اصلی برای حفظ حریم خصوصی است ، بنابراین ما فقط VPN هایی را انتخاب کردیم که یک سیاست سختگیرانه از ورود به سیستم را برای اهداف این راهنما حفظ می کنند..

برخی از ورود به سیستم پایان جهان نیست. به عنوان مثال ، اطلاعات پرداخت باید به دلایل آشکار در پرونده نگهداری شود. ما بیشتر نگران ثبت اطلاعات شخصی هستیم ، یعنی آدرس IP ، مکان یا سابقه مرور شما. هرچند گزارش هایی که برای بهره برداری لازم هستند ، مانند اطلاعات پرداخت ، کمتر مورد نگرانی هستند.

امن ترین VPN: ExpressVPN

ExpressVPN کاری غیرمعمول در بین VPN ها انجام می دهد. در عوض صرفاً بازاریابی چقدر امنیت آن ، هدف آن آموزش خوانندگان با مجموعه آموزشهای متفکرانه و سیاست حفظ حریم خصوصی است. سایر VPN ها از شما می خواهند تعطیل شوید و گوش دهید در حالی که ExpressVPN از شما دعوت می کند تا درک کنید.

expressvpn-review-test-test سرعت

البته ، این اولین انتخاب ما تنها با آموزش نیست. اتصال شما ایمن است ، با استفاده از ترکیبی از AES 256 بیتی و OpenVPN برای اطمینان از بهترین تعادل سرعت و امنیت.

طعم استفاده AES 256 بیتی ExpressVPN AES-256-CBC نام دارد. قسمت “CBC” مخفف زنجیره رمزگذاری رمزنگاری است ، که اساساً بدین معنی است که هر بسته ارسال شده با موردی که قبل از آن آمده تأیید می کند. با استفاده از آن ، آسان است که وقفه ها یا بی نظمی های موجود در جریان را تشخیص داده و آنها را متوقف کنید قبل از آسیب.

همچنین می توانید پروتکل حمل و نقل خود را برای OpenVPN – UDP یا TCP – انتخاب کنید. UDP برای اکثر موارد خوب است و موردی که اگر سرعت اولویت شما باشد توصیه می کنیم. TCP از تأیید هویت بسته استفاده می کند ، بدین معنی که تأیید می کند که هر بسته قبل از ارسال دیگری دریافت شده است. این می تواند شما را کند کند ، اما به شما کمک می کند تا geoblocks را دور بزنید که در غیر این صورت غیرقابل تصرف خواهد بود.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

امنیت ExpressVPN سالم است ، اما این همه آنچه را که در جدول قرار دارد نیست. علاوه بر ایمنی ، سریعترین VPN ما تست شده است. این خانه به سرعت در نزدیکی خانه باقی می ماند ، اما نکته جالب این است که می تواند در مسافت های طولانی سریع بماند. بر خلاف بسیاری از شبکه ها ، هنگام رسیدن سرعت بسیار انعطاف پذیر است ، به این معنی که شما واقعاً می توانید در هر جای دنیا تونل کنید.

“انعطاف پذیر” بهترین کلمه برای توصیف ExpressVPN است. این سیستم از یک سیستم آشنا استفاده می کند ، که به طور عادی احساس کمبود می کند ، اما قوام آن باعث می شود ظاهر تا حدی کسل کننده باشد. برای عملکرد نیازی به بیت و باب اضافی نیست. در اصل آن ، کافی است.

واضح است که ExpressVPN جمله قدیمی را درک می کند “اگر شکسته نشود ، آن را برطرف نکنید.” رویکرد ساده و عملکرد برتر ، آن را به عنوان گزینه ای مناسب برای هر شرایطی تبدیل می کند. می توانید در بررسی ExpressVPN ما بیشتر بیاموزید یا این کار را با ضمانت 30 روزه برگرداندن آن امتحان کنید.

NordVPN

NordVPN در مورد سرعت – بیشتر از آن در یک دقیقه – دارای مشکلاتی است اما ویژگی های امنیتی برجسته و امنیت بالاتر از آن در مورد کمبودهای معدودی برخوردار است. این نرم افزار نه تنها ابزارهای لازم برای ایمن ماندن آنلاین را فراهم می کند ، بلکه به شما امکان می دهد آن امنیت را بر اساس کارهایی که انجام می دهید تنظیم کنید..

nordvpn-review-marker-selection

این سفارشی سازی به صورت سرورهای تخصصی NordVPN انجام می شود که هرکدام برای جنبه های مختلف امنیتی بهینه شده اند. به عنوان مثال ، سرورهای P2P ساخته شده اند تا در برابر اتصالات گرسنه و بالقوه مخرب که با تورنت همراه هستند ، مقاومت نکنند. این سرورها در واقع NordVPN را در بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای تورنت به دست آوردند.

سرورهای دیگر شامل VPN over Tor هستند که به شما امکان اتصال به شبکه ناشناس Tor و همچنین سرورهای Double VPN را می دهد ، که اتصال شما را از دو سرور VPN قبل از رسیدن به مقصد خود گزاف گویی می کنند. در واقع مشابه هستند ، اما همانطور که در راهنمای VPN در مقابل پروکسی در مقابل راهنمای تور مشاهده می کنید ، ممکن است ایده بهتر برای کنار آمدن با Double VPN باشد.

اشتراک شما همچنین شامل CyberSec ، یک ابزار مخرب و مسدود کننده تبلیغات است که به طرز شگفت انگیزی عملکرد خوبی دارد. این در مقایسه با بهترین نرم افزار آنتی ویروس ناخوشایند است ، اما به عنوان یک گنجاندن رایگان خوب است.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

بسیاری از ویژگی های NordVPN حول محور امنیت است ، بنابراین ویژگی های بسیاری برای بحث در خارج از آن وجود ندارد. با این وجود هنوز از چند جهت غیرمعمول است. به عنوان مثال ، NordVPN دارای شبکه سرور گسترده ای است که حتی ارائه دهندگان مانند ExpressVPN تلاش می کنند تا از این امر رعایت کنند.

به علاوه ، شما می توانید سرور جداگانه ای را که می خواهید به آن متصل شوید ، انتخاب کنید که یک لوکس به ندرت است که توسط VPN ها تهیه شده است. شبکه NordVPN تعداد بسیاری از کشورها را پوشش نمی دهد ، به عنوان مثال ، HideMyAss (بررسی HideMyAss ما را بخوانید) ، اما به همان اندازه گسترده است.

هرچند که به قیمت ثبات می آید. NordVPN تمام گزینه ها را به شما ارائه می دهد و از شما می خواهد تا آن را حس کنید ، به این معنی که سرور سریع کار می کنید ، یا حتی کار می کنید ، به سخت کار تبدیل می شود. این بدترین چیز نیست ، بنابراین ، NordVPN شایسته نگاه است. شما می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی NordVPN ما بیاموزید یا این کار را با ضمانت 30 روزه برگرداندن آن امتحان کنید.

تورگارد

TorGuard زیباترین VPN در اطراف نیست ، اما یکی از بهترین هاست. گرچه مسائل مربوط به قابلیت استفاده آن را از بالاتر رفتن در لیست باز می دارد ، اما امنیت اصلی آن شایسته مدال برنز است. این یکی از گزینه های قابل تنظیم در بازار است ، به این معنی که می توانید تا محتوای قلب تکنیک خود را پیچ و خم کنید..

torguard-review-رابط

به طور خاص ، می توانید نوع و سطح رمزگذاری و همچنین روش تأیید اعتبار داده ها را انتخاب کنید. تعداد کمی از ارائه دهندگان آن سطح از کنترل را به شما می دهند ، و گرچه این می تواند به معنای سردرد برای تازه واردان باشد ، کسانی که می توانند قدرت را مهار کنند ، از آن قدردانی می کنند. همچنین می توانید از رمزگذاری استفاده نکنید ، گزینه ای است که فکر می کنیم TorGuard باید آن را حذف کند.

مانند سایر گزینه های موجود در این لیست ، TorGuard شامل سوئیچ kill نیز می باشد ، اما همچنین شامل سوئیچ kill برای برنامه های خاص است. با استفاده از آن ، به عنوان مثال می توانید به TorGuard بگویید که اگر VPN در حالی که مرورگر خود را دست نخورده است ، VPN شکست بخورد ، سرویس تورنت را مسدود کند..

کنترل ستاره نمایش TorGuard است. این ویژگی های NordVPN یا تجربه ساده ExpressVPN را ندارد. در عوض ، این امر کنترل عمیق تری به شما می دهد ، که برای کاربر مناسب ، چیز خوبی است.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

قابلیت تنظیم TorGuard به رمزگذاری ختم نمی شود. این یکی از معدود ارائه دهنده هایی است که به شما امکان می دهد اسکریپت های دلخواه را تنظیم کنید تا در نقاط مختلف زنجیره VPN اجرا شوند. می توانید قبل از اتصال ، بعد از اتصال و بعد از قطع اتصال ، یک اسکریپت را اجرا کنید. ما تصور می کنیم اکثر مردم از این ویژگی استفاده نمی کنند ، اما اگر شما هیچ زبان برنامه نویسی را می دانید ، خوب است.

ممکن است برای ناآگاهان کوچک به نظر برسد ، اما پشتیبانی از اسکریپت های سفارشی امکاناتی را با TorGuard باز می کند. می توانید به آن بگویید که Chrome را در حالت ناشناس بعد از اتصال راه اندازی کنید یا تنظیمات برق ویندوز را به فرآیند قطع اتصال وصل کنید. بسیاری از امکانات جالب و غیرمعمول با TorGuard وجود دارد ، که تخیل فن آوری ها را به روشی باز می کند که چند VPN بتوانند.

قابلیت تنظیم قابلیت مقایسه با سرعت TorGuard نیست. این خیلی سریع است و در بسیاری از مناطق با ExpressVPN رقیب است. TorGuard چند مکان dud در شبکه خود دارد ، که باعث می شود مطلوبیت کمتری داشته باشد. می توانید نتایج بررسی ما را در بررسی TorGuard مشاهده کنید یا اینکه خودتان آن را با ضمانت هفت روزه برگشت پول آن امتحان کنید.

AirVPN

AirVPN به نظر می رسد که برای استفاده از علوم کامپیوتر مدرک لازم است – فرایند پرداخت به تنهایی نیاز به خواندن مطالب دارد – اما امنیت این سرویس غیرقابل انکار است. اگرچه به نظر می رسد این شوخی را که به کسی گفته نشده است وارد کرده است ، اما انحصاری بودن آن بسیاری از ویژگی های امنیتی نادر را با خود به همراه می آورد..  

لیست سرور airvpn

AirVPN مانند NordVPN از اتصالات دو هاپ پشتیبانی می کند. در حقیقت ، از حداکثر پنج هاپ پشتیبانی می کند ، که به نوبه خود ، از پنج اتصال همزمان AirVPN با شما استفاده می کند. مانند بسیاری از ویژگی های سرویس ، شما باید چند هاپ را به صورت دستی پیکربندی کنید ، که در این حالت به معنی راه اندازی چندین ماشین مجازی است.

این یک تغییر جالب در سوئیچ kill نیز هست. ما در مورد قفل شبکه با AirVPN تبادل کرده ایم ، که ادعا می کند به خودی خود یک سوئیچ کشتار نیست. در عوض ، قفل شبکه به طور مداوم به اتصال شما می ماند ، به این معنی که اگر در هر نقطه از VPN جدا شوید ، از اینترنت نیز جدا نیستید.

AirVPN منحصراً در اطراف OpenVPN ساخته شده است و چندین فایل پیکربندی را برای بارگیری در اختیار شما قرار می دهد. اگرچه برای اکثر آنها ربطی ندارد ، اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، می توانید پیکربندی را برای نصب غیر سنتی یا فقط برای حفر پروتکل های پروتکل بارگیری کنید.

دلایل دیگری که AirVPN را دوست داریم

اگرچه به سرعت TorGuard یا ExpressVPN نیست ، AirVPN سریع است. در حین آزمایش ، مکانهایی را در ایالات متحده و هلند مشاهده کردیم که بیشترین سرعت محافظت نشده ما را در آن حفظ می کنند ، در حالی که مکان های کانادا و انگلیس بیش از آنچه دوست داریم بیشتر از مالیات استفاده می کنند. با این وجود ، عملکرد عالی بود.

خیلی ارزان هم هست AirVPN به اندازه Windscrib ارزان نیست (بررسی Windscrib ما را بخوانید) ، اما برای تعداد دستگاه ها و انعطاف پذیری برنامه ها ، این یک ارزش عالی است. همچنین اطلاعات پرداخت را ضبط نمی کند ، بنابراین آجیل حفظ حریم خصوصی می تواند مطمئن باشد که نامرئی هستند.

بسته به اینکه شما از چه کسی سؤال می کنید ، درباره AirVPN چیزهای دیگری را دوست دارید یا دوست ندارید. سرویس اصلی جامد است ، اما جامعه و رابط کاربری پیچیده را ارعاب می کنند. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، AirVPN می تواند تحویل دهد. می توانید در بررسی AirVPN ما بیشتر بیاموزید یا برای یک حساب آزمایشی سه روزه ثبت نام کنید تا خودتان آن را امتحان کنید.

ملواد

مولود یکی از بهترین VPN هایی است که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند. این پیشگام پروتکل OpenVPN بود ، همچنان به جستجوی جدیدترین فناوری VPN می پردازد و ثابت می کند که برای بهره گیری از یک VPN با محوریت حریم خصوصی ، لازم نیست شما یک تکنسین سخت کار باشید..

چگونگی تنظیم و استفاده از VPN نیز غیر معمول است. به جای اینکه از شما بخواهید یک حساب کاربری تنظیم کنید و یک روش پرداخت را روی پرونده قرار دهید ، تنها کاری که باید انجام دهید تولید یک کد حساب است. آن کد حساب برای سه ساعت استفاده به صورت رایگان مناسب است ، پس از آن می توانید به همان اندازه یا زمان کمتری که می خواهید خریداری کنید.

نحوه پرداخت هزینه خدمات نیز به شما بستگی دارد. مولود هر مبلغ پول نقد به هر ارز را به عنوان پرداخت می پذیرد. به سادگی یک پاکت نامه را با شماره حساب خود از طریق پست الکترونیکی ارسال کنید ، و به هر میزان که ارزش داشته باشد ، اعتبار خواهید گرفت. نرخ صافی مولود در هر ماه 5 دلار ارزان می کند.

با وجود سن ، مشخص است که مولود چیزی را که در دنیای اشتراک های آنلاین گم شده است ، حفظ می کند. این نیرو را در دستان شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد در مورد نحوه پرداخت و استفاده از خدمات تصمیم گیری کنید. فداکاری برای حفظ حریم خصوصی مشخص است و باید برای این امر از ملواد تقدیر کرد.

دلایل دیگر ما مثل ملاوند

همانطور که AirVPN نشان می دهد ، پیدا کردن یک VPN محور برای حفظ حریم خصوصی به راحتی کار ساده ای نیست. مولود اثبات می کند که وجود آنها وجود دارد. با داشتن رابط کاربری بدون مزخرف و سرعت سریع ، ملاوند VPN مناسب برای تازه ها و فن آوری ها به طور یکسان است.

هرچند کامل نیست. فقدان ویژگی ها و شبکه محدود باعث می شود احساس کمتری نسبت به مقایسه با ExpressVPN یا NordVPN نشان دهد. مانند قیمت و پرداخت ، مالواد با موارد ضروری برای اجرای سرویس سر و کار ندارد. بسته به آنچه شما ترجیح می دهید ، این می تواند یک چیز خوب یا بد باشد.

برای ما ، هر دو روند کارآمد مولود عالی است ، اما گوشت اضافی روی استخوان آسیب نمی رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا تولید شماره حساب می توانید برای بررسی سه ساعته ، نظر مولود را مطالعه کنید.

افکار نهایی

وقتی این امر به آن جوش آورد ، پیدا کردن VPN امن ترکیبی از انتخاب ارائه دهنده ای است که بهترین نوع در پروتکل و رمزگذاری را ارائه می دهد و یک سیاست حفظ حریم خصوصی را حفظ می کند. پنج گزینه فوق تنها کسانی نیستند که این کار را انجام می دهند. اما ، برای پول ما ، آنها بهترین هستند.

اگر گزینه های بیشتری می خواهید ، توصیه می کنیم بررسی های VPN ما را بخوانید. با فرض اینکه امنیت تمرکز اصلی شماست ، اگرچه می خواهید در صدر لیست باشید. برخی از فیدرهای پایین در جای مناسب خود قرار دارند و به همین ترتیب باید نادیده گرفته شوند مگر اینکه بخند خنده خوبی بخواهید.

از چه VPN استفاده می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و کتابخانه VPN ما را فراموش نکنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map