بهترین VPN برای الجزیره 2020: همه خبرهایی که برای پخش مناسب است

الجزیره یک سازمان خبری مستقر در قطر است که داستان های پخش شده خود را پوشش نمی دهد. این رویکرد برای ارائه خبر به عنوان سریع پخش کننده به یکی از رسانه های مطرح جهان تبدیل می شود. با این حال ، این دشمن چند دشمن را نیز بدست آورده است و بسیاری از کشورها آن را مسدود می کنند. یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب های الجزیره ، شما را از هرگونه موانع در جاده عبور می دهد.


اگر در یکی از کشورهایی که الجزیره را مسدود کرده است زندگی می کنید یا در حال مسافرت هستید ، می توانید برای دسترسی به وب سایت آن و استفاده از رسانه ای آن ، از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید. ExpressVPN پیشرو این کار است. این سرورهای زیادی برای انتخاب ، سرعت های سریع و ارتش از ویژگی های امنیتی برای حفظ امنیت شما دارد. 

این شبکه رسانه ای دولتی و مستقر در دوحه ، قطر است. این دفاتر دفاتر سراسر دنیا و بسیاری از کانال های تلویزیونی به زبان های مختلف از جمله انگلیسی و عربی و همچنین در دسترس بودن آنلاین هستند. 

مخاطبان آن به دلیل رویکرد ناسازگار با موضوعات فعلی در سراسر جهان و به دلیل بحث در مورد موضوعاتی که کانالهای دیگر از آنها دور می کنند ، رشد کرده است.

با این حال ، این رویکرد باعث شده است که الجزیره اعتبار تقسیم شده داشته باشد. بینندگان آن خوشحال هستند ، اما چندین دولت آن را یک مارک جنجالی ، مغرضانه و ناعادلانه روزنامه نگاری می دانند. این امر باعث شده است که بسیاری از کشورها دسترسی به آن را به صورت آنلاین و آفلاین مسدود کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد سازمان اخبار و چرا نیاز به یک VPN برای تماشای آن بخوانید.

بهترین VPN برای الجزیره

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. دسترسی به اینترنت خصوصی
 5. VyprVPN

1. ExpressVPN

ExpressVPN ارائه دهنده VPN مورد علاقه ما در اینجا در Cloudwards.net است. این غالباً در مقالات ما یک شماره یک را به خود اختصاص می دهد ، اما به این دلیل است که آنچه را که لازم است انجام می دهد ، و این کار را به خوبی انجام می دهد. دارای بیش از 3000 سرور است که 94 کشور را پوشش می دهد ، بنابراین باید بتوانید به کشوری وصل شوید که الجزیره مسدود نشده باشد. 

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این سریعترین VPN در اطراف است ، به این معنی که لازم نیست مدت طولانی برای بارگذاری محتوا منتظر بمانید. بعلاوه ، شما به دلیل برخورداری از محدوده پهنای باند ، لگد نمی زنید زیرا هیچ محدودیتی وجود ندارد. این ویژگی ها به بهترین نتیجه در پخش مجدد ما در VPN کمک کردند ، و این یک انتخاب عالی برای پخش الجزیره است.

امنیت آن بسیار عالی است و شما را از چشم کنجکاو در امان نگه می دارد. همچنین یک سوئیچ kill به صورت خودکار فعال وجود دارد که در صورت عدم موفقیت VPN ، شما را جدا می کند و اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد. شما می توانید آن را خاموش کنید ، اما ما در برابر آن توصیه می کنیم. ExpressVPN ، حریم خصوصی را نیز ارزیابی می کند ، و دارای یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم است.

شما باید مشکلی برای در دست گرفتن این رابط نداشته باشید. استفاده از آن برای مبتدیان بسیار آسان و عالی است. می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

مقرون به صرفه ، ExpressVPN هزینه بیشتری نسبت به رقبا دارد. به این ترتیب ، شما با خدمات بسیاری از ویژگی های خوبی برخوردار می شوید ، بنابراین ارزش پول دارد. اگر برای مدت زمان طولانی تر ثبت نام کنید ، برخی از دلارها را ذخیره می کنید ، و ضامن 30 روز پس انداز پول برای آرامش خاطر وجود دارد.

2. NordVPN

انتخاب دوم ما NordVPN است و برای منصفانه بودن ، فقط به دلیل سرعتهای متنوع فقط از رده های برتر از دست می رود. به غیر از این ، این دو از جهات مختلفی یکسان هستند ، همانطور که می توانید در مقایسه ExpressVPN ما در مقابل NordVPN بخوانید. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

پوشش سرور آن فقط از 60 کشور خجالتی است ، اما در کل بیش از 5000 سرور وجود دارد. سرعت NordVPN سریع است ، اما اگر به یکی از نقاط دورتر وصل شوید ، می توانند کمی نسبتاً کند شوند. اگرچه پهنای باند نامحدودی به دست می آورید.

امنیت NordVPN از بهترین موارد موجود در بازار است (این یکی از دلایلی است که بهترین VPN ما برای تورنت است). به علاوه ، این امکان را برای شما فراهم می کند که از سرورهای دو هاپ آن استفاده کنید ، که اساساً لایه دیگری از محافظت را به تونل VPN اضافه می کنند. این دستگاه با یک سوئیچ کشویی داخلی ساخته شده است ، همچنین دارای یک سیاست محکم و بدون ورود به سیستم است. 

رابط کاربری آن آسان است و سرورهای سوئیچینگ نسیم است. می توانید آن را در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نصب کنید. برای اطلاعات بیشتر به بررسی NordVPN ما نگاهی بیندازید.

NordVPN از انتخاب برتر ما مقرون به صرفه تر است ، اگرچه بهتر است برای صرفه جویی در هزینه برنامه ای طولانی تر انتخاب کنید. پنجره بازپرداخت 30 روزه در دسترس است ، در صورت مشاهده نشدن این مورد برای شما نیست.

3. CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از VPN های خوب است که به شما امکان می دهد الجزیره را تماشا کنید. این دستگاه نزدیک به 6000 سرور دارد که بیش از 80 کشور جهان را نشان می دهد. سرعت آن سریع است ، اگرچه می تواند کمی در مسافت های طولانی کند شود ، مانند NordVPN. همچنین ، هیچ باند پهنای باند برای نگرانی وجود ندارد.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

از امنیت خوبی محافظت خواهید شد و این سرویس با یک سوئیچ کشتار دائم فعال ارائه می شود. این بدان معنی است که لازم نیست به یاد داشته باشید که آن را روشن کنید ، این خوب است ، اما همچنین بدان معنی است که نمی توانید آن را خاموش کنید ، که آزار دهنده است. همچنین برای احترام به حریم خصوصی شما یک سیاست عدم ورود به سیستم دارد.

اگر می خواهید مایل اضافی بروید ، می توانید از سرورهای NoSpy CyberGhost استفاده کنید. آنها با هزینه اندک می آیند ، اما در خارج از 14 چشم می نشینند و با سخت افزار برتر ساخته شده اند. 

رابط CyberGhost عادت می کند ، اما این بدان معنی نیست که استفاده از آن دشوار است. می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به بررسی CyberGhost ما نگاهی بیندازید.

این یک VPN ارزان است ، اما هزینه ماهانه بد است ، بنابراین ثبت نام برای برنامه طولانی بهترین شرط بندی شماست. اگر فهمید که این برای شما نیست ، ضمانت برگشت پول وجود دارد ، که برای برنامه ماهانه 14 روز و 45 روز برای برنامه های طولانی تر است. همچنین یک آزمایش هفت روزه رایگان برای کاربران Android و iOS در دسترس است. آزار دهنده ، کاربران دسک تاپ فقط یک روز دریافت می کنند.

4- دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی یک VPN ساده اما قدرتمند است که زیر کمربند آن بسیار زیاد است. در شبکه آن بیش از 3000 سرور وجود دارد ، اما آنها کمتر از 30 کشور را پوشش می دهند. اگرچه هنوز باید بتوانید سرور مناسبی پیدا کنید. 

pia-slider1

pia-slider2

pia-slider3

pia-slider4

pia-slider5

قبلی

بعد

سرعت آن به طور کلی سریع است ، اما متناقض نیستند. بعلاوه ، سرعتهای سریع آن با استفاده از رمزنگاری سبکتر تا حدودی پایین آمده است. به طور پیش فرض از رمزگذاری 128 بیتی مطلوب استفاده می کند ، اما می توانید به راحتی آن را به رمزگذاری پیشنهادی AES 256-bit برای محافظت بهتر برسید. شما همچنین سوئیچ kill را دریافت می کنید ، و ثابت شده است که سیاههها را حفظ نمی کند ، همانطور که می توانید در بررسی PIA ما بخوانید.

شما به پهنای باند نامحدودی دسترسی پیدا می کنید و می توان از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کرد. PIA همچنین دارای یک سرویس دهنده مناسب لینوکس است و آن را به بهترین VPN ما برای لینوکس تبدیل می کند. رابط کاربری آسان است و کنترل زیادی دارید ، اما به سینی گره خورده است. این می تواند کمی آزار دهنده باشد ، اگرچه فهرست تنظیمات آن در یک برگه جداگانه باز می شود.

PIA یکی از ارزان ترین خدمات VPN است ، به خصوص به دلیل آنچه برای آن می گیرید. متأسفانه مدت زمان برگشت پول را با رقبای خود ارائه نمی دهد ، اما شما هنوز هم هفت روز فرصت دارید تا تصمیم بگیرید که آیا دوست دارید.

5- VyprVPN

آخرین ورودی ما VyprVPN است که ارائه دهنده خوبی با امنیت در خط مقدم ویژگی های آن است. تعداد سرورهای آن چشمگیر نیست ، و کمتر از هزار نفر در 60 کشور یا کشور پخش می شوند. هر چند وحشتناک نیست ، و شما هنوز هم می توانید یک سرور به اندازه کافی خوب پیدا کنید. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

سرعت های VyprVPN کافی است ، اما به همان سرعت سایر سرویس های VPN نیست ، همانطور که می توانید در بررسی VyprVPN ما بخوانید. با این حال ، شما به پهنای باند نامحدود می رسید.

امنیت جایی است که با این VPN وجود دارد. این پروتکل ها با انتخاب پروتکل های مختلف بسیار عالی و قابل تنظیم هستند. این برنامه حتی شامل پروتکل اختصاصی آفتاب پرستانه آن است که حتی محافظت بیشتری نیز به اتصال شما می کند. شما همچنین سوئیچ kill و یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم را دریافت می کنید.

رابط VyprVPN کمی تاریخ دار است ، اما استفاده از آن هنوز آسان است. این امر به ویژه در مورد برنامه های تلفن همراه آن ، که VyprVPN را در بهترین VPN ما در لیست Android به دست آورد ، صادق است. این نرم افزار نه تنها از اندروید و iOS پشتیبانی می کند بلکه با ویندوز و macOS نیز سازگار است. 

قیمت آن براساس دو بسته متفاوت است. برنامه استاندارد ارزان تر وجود دارد ، که به شما سه اتصال همزمان می دهد. سپس برنامه حق بیمه وجود دارد که به شما پنج اتصال و استفاده از پروتکل Chameleon آن را می دهد. انتخاب یک برنامه سالانه ارزشمندتر است و ضمانت 30 روز پس انداز پول در آن وجود دارد.

چگونه ما انتخاب می کنیم

خدمات VPN عمدتا از ویژگی های مشابه یکدیگر برخوردار هستند ، اما همه آنها متفاوت است ، همانطور که می توانید در بررسی های VPN ما بخوانید. برای اطمینان از اینکه در حین دسترسی به الجزیره تجربه خوبی دارید ، VPN باید معیارهای زیر را رعایت کند.

شبکه سرور

این که آیا نیاز شما به رفع انسداد Aljazeera به سانسور یا geoblocks که مانع از دسترسی شما به نسخه مورد نظر شما می شود می شود ، می خواهید در پشت سر خود یک شبکه سرور خوب نیاز داشته باشید. 

هرچه تعداد سرورها در بیشتر کشورها وجود داشته باشد ، شانس بیشتری برای یافتن یک مورد مناسب خواهید داشت. این فقط تعداد سرورها نیست که در اینجا اهمیت دارند ، بلکه تعداد بسیاری از کشورها دارای سرور هستند و آن کشورها باید کسانی باشند که الجزیره را مسدود نمی کنند.

سرعت و پهنای باند

سرعت خوب بدین معنی است که مدام منتظر بارگذاری محتوا نیستید. این امر همچنین بر کیفیت محتوا تأثیر خواهد گذاشت. اگر با سرعت آهسته گیر کرده باشید ، به احتمال زیاد به تماشای یک جریان با وضوح پایین خواهید رسید که جالب نیست. بهترین شرط شما انتخاب یک VPN است که سرعت خوبی دارد و اتصال به نزدیکترین سرور مناسب است. 

در مورد پهنای باند ، شما باید یک VPN را انتخاب کنید که محدودیت داده نداشته باشد. اگر این کار را انجام دهید ، ممکن است سریعاً به حد مجاز برسید ، در این مرحله VPN متوقف خواهد شد. این ، بدیهی است ، چیز خوبی نیست.

امنیت

امنیت VPN از اهمیت خاصی برخوردار است ، به ویژه اگر می خواهید از کشوری که آن را ممنوع کرده است به الجزیره دسترسی پیدا کنید. داشتن امنیت خوب ، اطمینان حاصل می کند که از چشمان کنجکاوی – مانند نظارت دولت – و خطرات آنلاین دیگر پنهان می شوید. این باید از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده کند یا به شما اجازه دهد تنظیمات را در آن سطح ببندید. 

همچنین باید شامل سوئیچ kill باشد که در صورت عدم موفقیت VPN شما را از اینترنت به طور کامل قطع می کند. ممکن است نمایشی به نظر برسد ، اما اگر VPN بدون آنکه شما بدانید کار خود را متوقف کنید ، شما را در معرض حمله قرار داده و داده های حساس خود را در دسترس هر کسی که می خواهد باشد. 

حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی نیز مهم است و این همان امنیت نیست. VPN باید از خط مشی رازداری مناسبی برخوردار باشد که بیان می کند این نشانه ها را حفظ نمی کند. یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم اطمینان خواهد داد که هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما از جمله دسترسی به الجزیره در کشوری که آن را ممنوع کرده است وجود ندارد.

دستگاه های سازگار و سهولت استفاده

اگر کاربر باتجربه ای هستید ، احتمالاً می خواهید مطمئن شوید که VPN از دستگاه شما پشتیبانی می کند. به گفته این ، دوستانه کاربر ممکن است چیزی باشد که شما به آن گنج می دهید. بررسی کنید که سیستم عامل شما در لیست سازگاری VPN قرار دارد ، اما اگر تکنسینی نیستید ، با یک رابط کاربری ساده بهتر خواهید بود.

قیمت

قیمت ها با خدمات VPN کاملاً متفاوت است. بسیاری از آنها برای برنامه های طولانی تر تخفیف بزرگی ارائه می دهند. در پایان ، هر چند ، این قیمت باید با بودجه شما متناسب باشد ، بنابراین مطمئن شوید که این کار را انجام می دهد.

چرا به VPN برای الجزیره نیاز دارم?

پیش از الجزیره ، اکثر اخبار عرب زباله های توتالیتر بودند. این امر در حدود آنچه حاکمان انجام می دادند متمرکز شده بود ، آنها را تحسین می کردند و اساساً به مردم می گفتند که چقدر از داشتن آنها خوشبخت بودند. 

وقتی الجزیره در سال 1996 تأسیس شد ، همه چیز تغییر کرد. این مرز و بوم هر سازمان خبری دیگری را تحت فشار قرار داد: پخش داستان های بحث برانگیز و دیدگاه های مخالف در مورد برنامه های فراخوان و به چالش کشیدن افراد قدرت. با پخش فیلم های اسامه بن لادن و فیلم های انحصاری از جنگ افغانستان همانطور که اتفاق افتاد ، مورد توجه جهانی قرار گرفت.

پخش کننده همچنان به ارتقاء آزادی بیان و ارائه صدای برای کسانی که در مکان های تحت گزارش نیستند ، ادامه می دهد. با این حال ، تمایل آن به چنین کاری باعث شده است که در برخی از کشورها آن را مسدود یا کاملاً ممنوع کند ، که بسیاری از آنها آن را به ارتقاء تروریسم ، تعصبات فرقه ای و اطلاعات نادرست متهم می کنند..

کشورهایی که الجزیره را مسدود می کنند

مصر با بیان اینکه آنها اطلاعات غلط منتشر می کنند و از تروریسم حمایت می کنند ، الجزیره و برخی وب سایت های خبری دیگر را مسدود کرد. آنها همچنین این واقعیت را دوست ندارند که این سازمان های خبری نسبت به دولت بسیار مهم هستند. بهترین مقاله VPN ما برای مصر به جزئیات بیشتری می رود.

الجزیره در اسرائیل

اسرائیل پوشش الجزیره را از درگیری های جاری با فلسطین دریغ کرد ، حتی این کانال را متهم به مغرضانه بودن به نفع فلسطینی ها کرد. 

این قابل درک است ، با یک نمونه از عینیت سؤال برانگیز ، از جمله الجزیره پرتاب یک مهمانی در سال 2008 هنگامی که یکی از اعضای جبهه آزادی فلسطین پس از گذراندن نزدیک به 30 سال زندان به جرم قتل غیرنظامیان اسرائیلی ، آزاد شد.

مقامات اسرائیل همچنین این سازمان خبری را به ارتباط با حماس و سایر گروههای شبه نظامی در غزه و کرانه باختری متهم می کنند. اطلاعات بیشتر در مورد آن کشور را در مقاله ما در مورد VPN برای استفاده در اسرائیل بخوانید. 

کشورهای همسایه

عربستان سعودی و امارات متحده عربی الجزیره را به همان رفتاری که مصر داشته و سازمان را نیز مسدود کرده اند ، متهم كردند. با این وجود دلایل دیگری وجود دارد که سعودی ها می توانند شبکه را مسدود کنند. 

از زمان روی کار آمدن شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی در سال 1995 ، قطر مستقل تر شد. اولویت های سیاست خارجی آن با همسایگانش متفاوت است و این کشور روابط با رقبا و گروه های اسلامی را تضمین کرده است. قطر توسط سایر کشورهای خاورمیانه به حمایت از اخوان المسلمین و گروه های تروریستی متهم شده است.

این جایی است که الجزیره وارد آن می شود. خود را به عنوان یک سازمان بی طرفانه معرفی می کند ، اما به دلیل تأمین اعتبار دولت قطر ، متهم به داشتن همان موضع قطر و طرفداری از کشور در گزارش خود است.. 

به همین دلیل توسط عربستان سعودی و امارات مسدود یا ممنوع می شود. دولت عربستان سعودی حتی به دلیل نقض این ممنوعیت ، جریمه های حداکثر 27000 دلار در هتل ها را تهدید کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن کشورها ، قطعات عربستان و امارات را بررسی کنید.

محاصره در قطر

در سال 2017 ، عربستان سعودی ، امارات ، مصر و بحرین محاصره هوایی ، زمینی و دریایی قطر را آغاز کردند. روابط دیپلماتیک ، تجاری و مسافرتی برای تلاش برای متوقف کردن استقلال آن قطع شد ، با چهار کشور عربی ادعا کرد که قطر از تروریسم حمایت می کند. 

قطر لیستی از خواسته های لازم برای رفع این محدودیت ها را برطرف کرد. این شامل هم ترازی با سایر کشورهای عربی و همچنین خاموش کردن الجزیره بود. 

قطر بی درنگ مطالبات را رد کرد و درگیری امروز با گفتگوهای اخیر به حالت تعلیق درگیری ادامه دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این کشور بهترین VPN قطعه قطر ما را بخوانید.

به نظر می رسد که الجزیره مسدود خواهد شد ، به ویژه در خاورمیانه ، مگر اینکه قطر توافق کند که آن را تعطیل کند ، که ما بسیار شک داریم. بنابراین اگر در کشوری هستید که نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید ، برای دور زدن محدودیت ها به یک VPN نیاز دارید.

افکار نهایی

اگر سعی دارید به الجزیره دسترسی پیدا کنید ، اما همه آنچه دریافت می کنید یک پیام خطا است ، به احتمال زیاد در کشوری هستید که آن را مسدود کرده است. استفاده از VPN می تواند با اتصال شما به کشوری که به آن دسترسی داشته باشد ، بتواند از این بخش عبور کند. این باعث می شود که به نظر جسمی در آنجا باشید ، همچنین در زمان آنلاین بودن از شما محافظت می کند. 

برای داشتن بیشترین شانس برای دور زدن بلوک ، به یک VPN با شبکه بزرگ سرور ، سرعت سریع و امنیت خوب نیاز دارید. ExpressVPN تمام این ویژگی ها و موارد دیگر را دارد ، به همین دلیل این VPN مورد علاقه ما برای الجزیره است. چرا با 30 روز ضمانت برگشت پول آن را به گرداب نمی دهید?

آیا شما از تماشای الجزیره مسدود شده اید؟ در مورد تجربه خود در تلاش برای بدست آوردن این بلوک در نظرات زیر با ما بگویید. بایگانی VPN ما مقالات جالب دیگری نیز دارد که می توانید به آنها نگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map