بهترین VPN برای عمان 2020

پایتخت عمان ، مسقط ، مملو از جذابیت های طبیعی و زیبایی های معماری است و سواحل ، قلعه ها و مساجد شگفت انگیز برای شگفت انگیز در جاهای دیگر کشور وجود دارد. کارهای زیادی در آنجا انجام می شود ، اما به احتمال زیاد شما می توانید در طول بازدید خود به اینترنت متصل شوید و عاقلانه خواهد بود که برای انجام این کار از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب عمان استفاده کنید.


استفاده از شبکه خصوصی مجازی فارغ از اینکه در آن کجا قرار دارید فواید زیادی دارد. این کار نه تنها امنیت شما را تضمین می کند بلکه به شما در دستیابی به محتوای محدود کمک می کند. برای این مقاله ، ما می خواهیم به دلایلی که باید از آن در عمان استفاده کنید ، توجه کنیم.

مانند بسیاری از کشورها ، اینترنت در عمان کاملاً کنترل می شود ، گرچه هیچ کجا به اندازه چین بد نیست. این وب سایت های حاوی مستهجن ، مواد همجنسگرا و لزبین و محتوای مربوط به مواد مخدر غیرقانونی را مسدود می کند. برخی از وب سایت های دوست یابی نیز مسدود شده اند ، اما این ممکن است به این دلیل باشد که تصاویر صریح جنسی در آنها داشته است.

کاربران اینترنت محدود به شرایط و ضوابط ارائه دهندگان خدمات اینترنت هستند. آنها تصریح می كنند كه كاربران ممكن است فعالیت های غیرقانونی ای را انجام دهند كه با ارزش های اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی ، مذهبی یا اقتصادی سلطنت مغایرت داشته باشد یا به شخص ثالث آسیب برساند. عدم انجام این کار می تواند منجر به خاتمه خدمت و حتی یک دادرسی کیفری یا مدنی شود.

سرویس های صوتی از طریق IP مانند Skype ، FaceTime و WhatsApp ممنوع است ، اما بهترین VPN ما برای Skype می تواند به شما در این زمینه کمک کند. در سال 2007 ، سازمان تنظیم مقررات ارتباطات ارتباطات غیرمجاز را برای کافه های اینترنتی غیرقانونی ساخت تا مردم بتوانند از این خدمات استفاده کنند. کافه های اینترنتی در سراسر کشور مورد حمله قرار گرفته و افراد زیادی به دلیل ارائه خدمات VoIP دستگیر شده اند. متخلفان می توانند با حبس و جریمه روبرو شوند.

در کنار این محدودیت ها ، برخی وب سایت ها برای ابزارهای دور زدن مسدود شده اند. می توانید با بارگیری نرم افزار قبل از ورود به عمان ، این موضوع را بدست آورید.

گفتار آنلاین در عمان

ماده 29 قانون اساسی عمان آزادی عقیده و بیان را تا زمانی که در حدود قانون باشد تضمین می کند. سخنرانی که برای حاکمان یا دولت این کشور بسیار مهم است ، مجاز نیست ، و همچنین نفرت نسبت به اسلام نیست. بازداشت ها ، بازجویی ها و احکام زندان به دلیل انتقاد از دولت در رسانه های اجتماعی صورت گرفته است که باعث شده بسیاری از افراد به سانسور خود بپردازند.

قانون مطبوعات و انتشارات سال 1984 به دولت اجازه می دهد تا نشریات در نظر گرفته شده از نظر سیاسی ، فرهنگی یا جنسی توهین آمیز را سانسور کند ، و همچنین محتوا را نقض امنیت کشور یا موجب اختلاف نظر عمومی کند..

روزنامه نگاران برای جلوگیری از مجازات خود سانسور خود را در موضوعات خاص انجام می دهند. دولت اختیار دارد رسانه های رسانه ای را مسدود کند ، وب سایت ها را مسدود کند ، مجوزها را لغو کند و به دلیل نقض محتوا پیگرد قانونی کند.

نمونه آن پرونده قضیه نویسنده و فعال مشهور عبدالله حبیب است که به خاطر پست های فیسبوک درمورد موضوعات سیاسی و حقوق بشر در سال 2016 به سه سال زندان محکوم شد و 2 هزار ریال عمانی (5،195 دلار) جریمه شد..

نظارت در عمان

گزارش وزارت امور خارجه آمریكا می گوید عمان بر ارتباطات خصوصی از جمله تلفن همراه ، ایمیل و اتاق های گفتگو نظارت می كند. کسانی که به نظر منتقد دولت هستند می توانند از طریق آدرس IP خود پیگیری و مورد بازجویی قرار بگیرند.

به عنوان مثال ، در سال 2006 ، یک مدیر و چندین تعدیل کننده برای یک انجمن بحث و گفتگوی مردمی توسط مقامات بازداشت شدند. آنها پس از ارسال مقاله ای در مورد فساد در کشور در این مجمع ، به تهمت زدایی متهم شدند.

کافی نت ها باید دارای یک برنامه طبقه تأیید شده باشند که باعث می شود تمام صفحه های رایانه ای برای سرپرست کف قابل مشاهده باشند. پرده یا مانع دیگری وجود ندارد و از اپراتورها خواسته می شود تا سرورهای پروکسی را برای نظارت بر فعالیت کاربر نصب کنند و سابقه ای از آن را نگه دارند..

بهترین VPN برای عمان 2020

آنچه بهترین VPN را برای عمان ایجاد می کند

VPN از ویژگی های بسیاری برخوردار است ، اما از لحاظ ارائه دهنده به دیگری متفاوت است ، بنابراین شما باید اطمینان حاصل کنید که یکی از متناسب با نیازهای شما را از بررسیهای VPN ما انتخاب کنید. امنیت خوب یک ضرورت است زیرا شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند. علاوه بر این ، سوئیچ کشویی داخلی ساخته شده مفید است زیرا در صورت عدم موفقیت مجازی VPN ، امنیت شما را از اینترنت جدا می کند..

برای دور زدن محدودیت ها ، شما می خواهید یکی از شبکه های بزرگ سرور را انتخاب کنید که تا حد ممکن بسیاری از کشورها را تحت پوشش خود قرار دهد. انجام این کار بهترین فرصت را برای شما فراهم می کند که سانسور و geoblocks را بدست آورید. اگر می خواهید به محتوایی دسترسی داشته باشید که فقط در عمان موجود است ، به سرورهای آنجا نیز نیاز دارید.

محدودیت های سرعت و پهنای باند نیز عواملی هستند که باید در نظر بگیرید ، به خصوص اگر برنامه ریزی برای پخش جریانی داشته باشید.

همچنین ممکن است بخواهید درباره سهولت استفاده از آن و دستگاه هایی که می توانید آن را تنظیم کنید ، فکر کنید. بعلاوه ، پشتیبانی خوب مشتری مفید است و بودجه شما در تصمیم شما نقش ایفا می کند.

انتخاب های ما به فعالیت های خاصی بستگی دارد ، بنابراین حتماً ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

1. بهترین VPN برای عمان: ExpressVPN

برنده ما برای عمان ExpressVPN است. به دلیل سرویس عالی همه جانبه ، اغلب در پنج مقاله برتر ما ذکر شده است. این یکی از بهترین ارائه دهنده های VPN است و از امنیت بسیار خوبی با رمزگذاری AES 256 بیتی و گزینه افزایش آن به 4096 بیتی برخوردار است و از محافظت شما در برابر خطرات آنلاین اطمینان می دهد. یک آرامش برای کشتن آرامش وجود دارد.

ارائه دهنده یک خط مشی سخت برای عدم ورود به سیستم است ، بنابراین نیازی به نگرانی درباره حریم شخصی خود نخواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

شبکه سرور آن بزرگ است و 94 کشور را در بر می گیرد ، بنابراین می توانید گزینه های زیادی برای دور زدن بلوک ها داشته باشید. هرچند که در عمان وجود ندارد. اگر به آن نیاز دارید ، باید مستقیم به انتخاب چهارم ما ، HideMyAss بروید. انتخاب های دیگر ما در اولویت قرار دارد که حریم خصوصی و امنیت شما در اولویت قرار دارد.

ExpressVPN سریعترین VPN ماست ، به خصوص برای کسانی که مایل به پخش هستند خوب است. به علاوه ویژگی پهنای باند نامحدود آن ، به آن کمک کرد که بهترین VPN ما را برای پخش جریمه نیز به دست آورد.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

این گزینه مناسب برای کسانی است که با VPN تجربه ندارند. تقریباً همه چیز را برای شما کنترل می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که مطمئن شوید به سرور صحیح وصل شده اید. اگر بخواهید می توانید برخی از تنظیمات را نیشگون بگیرید.

این برنامه برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس است و پسوندهای مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari وجود دارد.

پشتیبانی مشتری عالی است ، اما کندتر از سایر خدمات است. هنوز هم تلاش می شود مشکل شما را در اسرع وقت از طریق چت زنده حل کند. همچنین در صورت تمایل می توانید از طریق ایمیل با آن تماس بگیرید. در هر صورت ، کارکنان دوستانه و دانش دارند.

ExpressVPN در مقایسه با رقبای خود گران است ، اما ما هنوز هم آن را توصیه می کنیم. خدمات عالی که بدست می آورید به ارزش پول است و 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، به این معنی که چیزی برای از دست دادن ندارید.

2. NordVPN

انتخاب دوم ما NordVPN است. دارای امنیت درجه یک با پروتکل های رمزگذاری عالی و اضافه کردن سرورهای دو هاپ است. همچنین یک سوئیچ قاتل داخلی وجود دارد و با داشتن یک سیاست محکم در مورد عدم ورود به سیستم ، حریم خصوصی خوبی را به خود اختصاص می دهد.

قبلی

بعد

این شرکت در 60 کشور جهان بیش از 5،000 سرور دارد. اگرچه این بیشتر از ExpressVPN است ، در عمان هنوز هیچ چیزی وجود ندارد ، اما شما نباید برای دسترسی به مطالب دیگر مشکلی داشته باشید.

سرعت خوب است ، اما می تواند هنگام اتصال در مسافت های طولانی کند شود. پهنای باند شما محدود نخواهد بود.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کرد. راه اندازی صاف است و می توانید ظرف چند دقیقه به هم وصل شوید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

اگر مشکلی پیش آمد ، می توانید از طریق پایگاه دانش بزرگ جستجو کنید و سعی کنید خود آنها را برطرف کنید. در صورت عدم موفقیت ، می توانید با یک عضو پشتیبانی از طریق چت زنده و ایمیل تماس بگیرید. چت زنده سریعترین گزینه است و کارکنان مفید هستند.

قیمت ماهانه آن بسیار مناسب است ، اما منطقی است که با کاهش قیمت آن ، یکی از برنامه های بلند مدت خود را ثبت کنید. بازپرداخت 30 روزه نیز دارد ، فقط در صورتی که برای شما نباشد.

3. CyberGhost

CyberGhost انتخاب بعدی ما است و اگرچه به عنوان اولین انتخاب های ما خوب نیست ، اما از امنیت بسیار خوبی برخوردار است. سوئیچ کشتار ارائه شده است و یک سیاست عدم ورود به سیستم برای حفظ حریم خصوصی فعالیت های شما وجود دارد.

سرورهای زیادی برای پوشش دادن 89 کشور وجود دارد. یک بار دیگر ، در عمان هیچ یک وجود ندارد ، اما می توانید سایر موارد موجود را با استفاده از آنها دور بزنید.

سرعت خوبی دارد ، اما مانند NordVPN می تواند در مسافت های طولانی کند شود. با این وجود ، در اکثر موارد باید خوب باشد و محدوده پهنای باند برای نگرانی وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی CyberGhost ما را بررسی کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

مشتریان برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. رابط به تازگی به روز شده است ، و با اینکه هنوز هم می تواند عادت کند ، استفاده از آن بسیار آسان است.

اگر مشکل دارید ، می توانید از پایگاه دانش گسترده استفاده کنید تا سعی کنید آنها را برطرف کنید. اگر این کار نمی کند ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید. گفتگوی زنده سریعترین مسیر است و کارکنان مفید هستند.

برنامه ماهانه CyberGhost مقرون به صرفه است ، اما می توانید با انتخاب برنامه بلندتر ، پس انداز کنید. یک آزمایش هفت روزه برای Android و iOS برای استفاده و ضمانت 45 روز پس انداز پول در صورت نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری وجود دارد.

4. HideMyAss

انتخاب بعدی ما HideMyAss است که از امنیت خوبی برخوردار است و یک سوییچ kill برای محافظت از خطرات آنلاین است. با این حال مشکلی در رابطه با حریم خصوصی وجود دارد ، زیرا اطلاعات مربوط به زمان اتصال و غیره را حفظ می کند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل HideMyAss را بخوانید.

HideMyAssDownloadPage

این شبکه سرور خوبی دارد و بیش از 900 کشور در 190 کشور جهان پخش شده اند که بسیار بیشتر از سایر ارائه دهندگان است. برخی از آنها در عمان هستند ، بنابراین اگر این چیزی است که شما می خواهید ، می توانید به محتوای محدود به منطقه دسترسی پیدا کنید.

سرعت آن برای اکثر فعالیت ها خوب است و هیچگونه پهنای باند در آن وجود ندارد.

دلایل دیگر ما HideMyAss را دوست داریم

شما می توانید آن را برای ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS دریافت کنید و مشتریانی که استفاده آنها آسان است.

در صورت نیاز به کمک ، می توانید با استفاده از پایگاه دانش مفید شروع کنید ، که این مسئله برای رفع مشکلات متداول کافی است. برای سؤالات فنی بیشتر ، می توانید از طریق ایمیل یا چت زنده با یک عضو پشتیبانی تماس بگیرید. سریعترین گزینه چت زنده است ، اما کارکنان در هر صورت دوستانه و مفید هستند.

صفحه اصلی HideMyAss

نرخ ماهیانه بسیار گران است ، اما می توانید با عضویت در یک دوره طولانی تر ، پس انداز کنید. اگر نمی خواهید مستقیم به داخل پرش کنید ، می توانید از جلسه هفت روزه استفاده کنید تا ببینید آیا دوست دارید یا نه. مطمئن شوید که در طول دوره آزمایشی فسخ کنید. اگر این کار را نکنید ، برای یک سال اشتراک شما هزینه دریافت می شود.

هنوز هم می توانید هفت روز پس از لغو استفاده از آن استفاده کنید.

5. TorGuard

آخرین انتخاب ما VyprVPN است. دارای امنیت عالی و قابل تنظیم با پروتکل های مختلف برای انتخاب ، از جمله پروتکل Chameleon خود است. همچنین سوئیچ kill وجود دارد و حریم خصوصی شما با خط مشی عدم ورود به سیستم افتخار می شود.

TorGuard-Slider1
© Cloudward.net

TorGuard-Slider2
© Cloudward.net

TorGuard-Slider3
© Cloudward.net

TorGuard-Slider4
© Cloudward.net

TorGuard-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

این سرویس دهنده 64 کشور را پوشش می دهد ، اما هیچ یک در عمان نیستند. سرعت مناسب نیست ، اما می تواند متفاوت باشد. هنوز هم به اندازه کافی سریع است و سرورهایی وجود دارند که می توانند در این زمینه کمک کنند. محدودیتی برای پهنای باند ندارد و می تواند از Geoblocks های تعیین شده توسط برخی سرویس های جریان عبور کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، به بررسی VyprVPN ما نگاهی بیندازید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

مشتری برای ویندوز ، macOS ، Android و iOS در دسترس است و برنامه های تلفن همراه آن بهترین مواردی است که ما آزمایش کرده ایم.

اگر مشکلات جزئی دارید ، می توانید از پایگاه دانش استفاده کنید تا به شما در بازگشت به مسیر کمک کند. اگر هنوز گیر کرده اید ، می توانید از طریق چت زنده با پشتیبانی تماس بگیرید ، اما در ابتدا شما را به یک ربات متصل می کند ، که به محض درخواست کمک ، شما را به قسمت های مربوط به پایگاه دانش نشان می دهد.

دکمه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد به یک انسان متصل شوید ، اما در صف قرار می گیرید. بعلاوه ، گاهی اوقات این امر به سرقت نیامده است ، بنابراین شما باید در پایان پیام خود را ترک کنید. اگر ترجیح می دهید در مرحله اول می توانید مسیر ایمیل را طی کنید.

VyprVPN دارای یک برنامه استاندارد است که امکان برقراری سه اتصال و یک برنامه حق بیمه را در اختیار شما قرار می دهد که امکان اتصال به پنج اتصال را فراهم می کند و شما می توانید از پروتکل Chameleon استفاده کنید. شما می توانید برای عضویت در ماهانه یا سالانه ثبت نام کنید ، سالانه بهترین کارها. 30 روز ضمانت برگرداندن پول وجود دارد ، فقط در صورتی که برای شما نباشد.

ذکر محترم: PureVPN

PureVPN اگر این واقعیت را نداشته باشد که دارای سرورهایی در عمان باشد ، این لیست را ایجاد نمی کند. اگر فعالیت های آنلاین شما کاملاً حساس است ، توصیه نمی کنیم از آن استفاده کنید و باید به سایر نکات ما توجه کنید.

امنیت خوب است ، اما باید مطمئن شوید که رمزگذاری روی 256 بیتی تنظیم شده است. سوئیچ kill و یک خط مشی رازداری وجود دارد ، اما ، همانطور که می توانید در بررسی PureVPN ما بخوانید ، کاملاً متناقض است.

PureVPN-homepage-2018

این شبکه بسیار خوب است ، با بیش از 2،000 سرور در 140 کشور جهان ، از جمله عمان.

سرعت ها خوب هستند و به کلاه های پهنای باند تحمیل نمی شوند. مشتری هایی برای ویندوز ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند ، اما ممکن است رابط کاربری کاشی آن را دوست نداشته باشید.

در صورت بروز مشکل ، گپ و ایمیل زنده 24/7 در دسترس هستند. اشکالی ندارد ، اما می تواند بهتر باشد.

در مقایسه با رقبای خود ، PureVPN یکی از گزینه های ارزان قیمت است و 31 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد.

افکار نهایی

مانند هرجای دیگر ، دلایل خوبی برای استفاده از VPN در حالی که در عمان هستید وجود دارد. موردی که شما انتخاب می کنید باید دارای امنیت خوبی باشد ، به همراه یک سوئیچ قاتل داخلی برای اطمینان از محافظت در برابر تهدیدات آنلاین. بعلاوه ، یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود ، فعالیتهای شما را مخفی نگه می دارد.

یک شبکه خوب از سرورها نیز مفید هستند ، زیرا به شما کمک می کند تا بلوک ها را آسانتر کنید. فراموش نکنید که اگر به دنبال سرورهایی در عمان هستید ، به دنبال سرور باشید.

ExpressVPN به دلیل امنیت عالی و شبکه بزرگ سرور ، بهترین VPN ما برای عمان است. این یک سرویس عالی است که به جز داشتن سرور در آنجا ، همه جعبه ها را نشان می دهد. اگر این یک معامله کننده باشد ، می خواهید با انتخاب چهارم ما ، HideMyAss بروید.

اگر با استفاده از VPN در عمان تجربه یا پیشنهاداتی دارید ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. به آرشیو VPN ما نیز نگاهی بیندازید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map