بهترین VPN برای قطر 2020

قطر هر ساله بیش از 2 میلیون بازدید کننده را به خود جلب می کند. می توانید روی یک داووپ (hop) روی کوه قرار بگیرید و از آسمان آینده در پایتخت ، دوحه دیدن کنید ، یا از قدم زدن در قرنیز ، یک تفرجگاه کنار آب هفت کیلومتری دیدن کنید. حتی اگر شما فقط غروب آفتاب را تماشا کنید ، حتما مجبور هستید در بعضی مواقع به اینترنت بروید و باید یکی از بهترین VPN های ما برای قطر استفاده کنید تا در ضمن انجام این کار ایمن باشد.


با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، شما را از خطرات آنلاین محافظت می کنید و قادر خواهید بود به محتوای محدود دسترسی داشته باشید. ما می خواهیم به دلایل استفاده از یکی از آنها در قطر در زیر بپردازیم ، بنابراین ادامه بخوانید.

اینترنت قطر

سانسور در بسیاری از کشورها موضوعی است ، چین نمونه خوبی است و قطر هیچ تفاوتی ندارد. اینترنت در آنجا فیلتر شده است و بلوک هایی روی محتوای خاص قرار می گیرد تا آن را با دیدگاه های مذهبی و سیاسی کشور مطابقت دهد.

هر چیزی که مربوط به مستهجن ، تاریخ یابی ، مسائل دگرباشان جنسی یا منابع بهداشت جنسی باشد مسدود شده است ، همانطور که مطالبی که از اسلام متنفر هستند یا برای دولت انتقادی دارند (نمونه های سانسور در بهترین VPN ما برای عربستان سعودی مشابه هستند). این پارامترها برای بعضی از مقوله ها چنان سخت است که وب سایت هایی با محتوای غیرحرفه گاه نیز مسدود می شوند.

نتفلیکس در سال 2016 به لطف شهروندانش وارد قطر شد ، اما همه نمایش ها و فیلم های موجود در نسخه ایالات متحده به دلیل مسائل مربوط به صدور مجوز نمی توانند در آنجا مشاهده شوند. اگر می خواهید به کل انتخاب دسترسی پیدا کنید ، به یک VPN با یک سرور در ایالات متحده نیاز خواهید داشت. برای توصیهای به بهترین VPN ما در مورد Netflix نگاهی بیندازید..

سرویس های محبوب VoIP مانند Skype ، FaceTime ، Duo و Viber نیز مسدود شده اند. دولت می گوید که آنها محدود کننده است زیرا مجوز فعالیت در قطر را ندارند. با استفاده از VPN ، امکان دسترسی به آنها را فراهم می کند (بهترین پیشنهادات ما برای پیشنهادات اسکایپ را بررسی کنید). تماس های WhatsApp نیز مسدود شد ، اما مردم گزارش داده اند که این ممنوعیت برداشته شده است.

گفته می شود ، قطر برخی از وب سایت های حفظ حریم خصوصی و دور زدن را فیلتر می کند ، اما می توانید با بارگیری نرم افزار در دستگاه های خود ، قبل از رسیدن به آن ، این مسئله را پیدا کنید..

سانسور در قطر

سانسور

وب سایت های خبری ، از جمله اخبار دوحه ، می توانند برای انتشار مطالب توهین آمیز یا مشکوک مسدود شوند. در نتیجه ، روزنامه نگاران درمورد موضوعاتی مانند اسلام ، سیاست های دولت و خانواده حاکم خود سانسور می کنند.

جالب است که ، قطر از ایستگاه تلویزیونی معروف الجزیره یارانه می گیرد ، که از انتقاد دولت های منطقه خجالتی نیست. هرچند این موضوع بیشتر از اخبار محلی و بین المللی تمرکز دارد تا اخبار محلی. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بهترین VPN ما برای مقاله الجزیره بخوانید.

با قانون جرائم سایبری قطر و قانون مجازات ، مردم می توانند برای اظهاراتی که می تواند به اعتبار کسی آسیب برساند ، دچار مشکل شوند. این موارد برای کسانی که در رسانه های اجتماعی یا از طریق ابزارهای خصوصی مانند ایمیل یا واتس اپ ساخته می شوند ، اهمیت دارد.

قانون جرائم سایبری در سال 2014 وضع شده است و می گوید هر کس مرتکب افترا یا تهمت علیه شخص دیگری بصورت آنلاین شود می تواند با مجازات حداکثر یک سال زندان یا جریمه حداکثر 100000 ریال قطر (27000 دلار) روبرو شود. علاوه بر آن ، قانون كيفري قطر مي گويد توهين به شخص ديگر غيرقانوني است.

تخلف در قطر

یک نمونه از اینها دینا عبدالحمید است که از محل زندگی خود بیرون رانده شد و سپس به مردی که ترتیب آن را داده بود توهین کرد. او چندین پیام را از طریق واتس اپ ارسال کرد که از وی اسم می برد ، از جمله یک هلاک هموفیک ، و حتی او را در یک تهدید. وی به حبس شش ماه حبس و جریمه 20،000 ریال قطر (5000 دلار) رسید.

در یک مورد دیگر ، به سه نفر از مهاجران پنج ماه حبس تعلیقی محکوم شد و 1000 ریال قطر (275 دلار) به دلیل بدنام کردن مدیر اصلی فرزندانشان و دیگر مسئولان مدرسه در فیسبوک جریمه شد زیرا از افزایش شهریه ناراحت بودند.

این قانون به ارائه دهندگان ارتباطات از راه دور دستور می دهد تا با درخواست های شواهد برای پیگرد قانونی همکاری کنند. کارشناسان همچنین گفته اند کسانی که بدون رضایت از تصاویر یا فیلم هایی از زندگی شخصی دیگران یا قربانیان تصادفات رانندگی در رسانه های اجتماعی ارسال می کنند ممکن است مجازات شوند.

قانون قطر کاملاً گسترده است و می تواند آزادی بیان را محدود کند. با توجه به بسیاری از خطرات قانونی ، باید نسبت به آنچه می نویسید توجه داشته باشید. اگر از دولت قطر انتقاد می کنید ، به منافع ملی آن آسیب می رسانید یا خانواده حاکم را توهین می کنید ، ممکن است با حبس یا جریمه روبرو شوید. چنین محدودیت هایی برای آزادی بیان در بهترین VPN ما در ترکیه نیز دیده می شود.

یکی از بدترین موارد پرونده شاعر محمد رشید العجمی بود. وی در سال 2012 به دلیل تلاوت شعری درباره بهار عربی در یوتیوب به 15 سال زندان محکوم شد. این اتهام تحریک رژیم برای سرنگونی رژیم و توهین به امیر بود. خوشبختانه پس از عفو امیر از وی آزاد شد.

نظارت در قطر

در حالی که گزارش مشخصی از نظارت در قطر وجود ندارد ، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این وسیله برای جاسوسی از شهروندان است.

ویکی لیکس فاش کرد که اداره امنیت ملی قطر بیش از 3 میلیون ریال قطر (824،000 دلار) برای FinFisher ، یک نرم افزار جاسوسی ، بین 2010 تا 2014 خرج کرده است. از این برنامه می توان برای نظارت مخفیانه بر ارتباطات آنلاین استفاده کرد. مشخص نیست قطر برای خرید چه هدفی داشته است.

گزارش وزارت امور خارجه آمریكا اظهار داشت كه دولت قطر برای سانسور اینترنت از یك سرور پروکسی استفاده می كند و می تواند وب سایتها ، ایمیل و اتاق های گپ را از طریق ارائه دهنده خدمات اینترنتی مانیتور و مسدود كند..

ISP ها در صورت سؤال باید اطلاعات کاربر را به مدت یک سال و سابقه اطلاعات الکترونیکی ، داده های راهنمایی و رانندگی و محتوای محتوا را حفظ کنند. بهترین VPN ما برای ایالات متحده عملیات نظارت دولت دیگری را در معرض نمایش قرار می دهد.

تهدیدات آنلاین در قطر

تهدیدات زیادی برای جلوگیری از حین پخش آنلاین در قطر از جمله بدافزارها ، ویروس ها و موارد دیگر وجود دارد. نقاط وای فای رایگان رو به افزایش است ، اما در صورت استفاده باید مراقب باشید زیرا می توانند شما را در معرض خطراتی از قبیل جرایم سایبری قرار دهند. مشکل این است که شما نمی دانید اتصال چقدر امن است.

استفاده از VPN و همچنین یکی از بهترین راه حل های آنتی ویروس ما به شما در حفظ امنیت در برابر این خطرات کمک می کند. بهترین نمونه VPN ما را برای تایلند بخوانید برای مثال دیگری از کشوری که از حملات سایبری رنج می برد.

بهترین VPN برای قطر 2020

آنچه بهترین VPN را برای قطر رقم می زند

VPN از ویژگی های بسیاری برخوردار است که برخی از آنها در قطر از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. ابتدا باید به دنبال امنیت عالی باشید تا از نظارت ، پلیس آنلاین و حملات سایبری در امان باشید. علاوه بر این ، باید سوئیچ kill را فراهم کند ، که در صورت عدم موفقیت VPN اتصال شما را قطع می کند و اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد.

حریم خصوصی شما به همان اندازه مهم است و امنیت خوب به تنهایی تضمین کننده آن نیست. ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که خط مشی عدم ورود به سیستم را داشته باشد. این بدان معناست که سابقه فعالیت های آنلاین شما را ضبط نخواهد کرد ، بنابراین در صورت درخواست مسئولان قادر به ارائه یکی از آنها نیست.

انتخاب یکی از سرورهای بسیاری در کشورهای مختلف ، شانس بهتری برای دور زدن سانسور و Geoblocks خواهد داشت. اگر می خواهید به محتوا محدود به قطر دسترسی داشته باشید ، باید مطمئن شوید که سرورهای آنجا نیز وجود دارد.

سرعت یکی دیگر از عناصر مهم است ، زیرا یک VPN سریع شما را از هرگونه تلاش برای بارگیری قهوه در هر بار که می خواهید چیزی را بارگیری کنید ، باز می دارد. به ویژه برای پخش جریان مفید است. شما باید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده پهنای باند نامحدودی را نیز ارائه می دهد ، بنابراین می توانید هر اندازه که دوست دارید تماشا یا بارگیری کنید.

موارد دیگری که باید در نظر بگیرید این است که استفاده از چه آسانی و چه دستگاه هایی را پشتیبانی می کند. خدمات مناسب مشتری مطلوب است و بسته به اینکه چقدر کیف پول شما چربی است ، قیمت آن می تواند یک عامل تعیین کننده باشد.

توصیه های ما برای قطر را در زیر بخوانید. برخی بهتر از سایرین برای فعالیتهای خاص هستند ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

1. بهترین VPN برای قطر: VyprVPN

VyprVPN برنده ما برای قطر است. امنیت بسیار خوبی را ارائه می دهد و دارای پروتکل Chameleon مخصوص حفاظت بیشتر است. همچنین دارای سوئیچ داخلی قاتل و خط مشی عدم ورود به سیستم است ، بنابراین خطری برای حفظ حریم خصوصی شما وجود ندارد. می توانید جزئیات مربوط به این ارائه دهنده را در بررسی VyprVPN ما دریافت کنید.

این سرور در بیش از 60 کشور جهان موجود است ، بنابراین نباید مشکلی در مورد استفاده از بلوک ها داشته باشید. از بعضی از رقبای خود کندتر است ، اما سرعت آن بد نیست و پهنای باند را محدود نمی کند. اگر می خواهید محتوای محدود شده به قطر را مشاهده کنید ، VyprVPN تنها دو ارائه دهنده لیست ما با سرورهای موجود در لیست است. سرور آن گسترش یافته است و آن را در بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای مسافران به دست آورد.

اگر فعالیت های آنلاین شما از ماهیت حساس تری برخوردار است ، توصیه می کنیم برای انتخاب دوم و مطمئن ترین VPN ما بروید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

می توانید از VyprVPN در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید ، اما مشتری می تواند بهبود یابد. اگرچه راه اندازی آسان است و می توانید سریع متصل شوید.

یک بخش سؤالات متداول در وب سایت آن وجود دارد که به شما در رفع بیشتر مشکلات جزئی کمک می کند. همچنین می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با یکی از کارمندان پشتیبانی تماس بگیرید. گفتگوی زنده سریعترین پاسخ را برای شما به وجود می آورد ، اما اگر مشکل شما فنی است باید از ایمیل برای کمک دقیق تر استفاده کنید. هرچند ، هر سه در دانش محدود هستند.

vyprvpn-dns

VyprVPN ماهانه مقرون به صرفه دارد و می توانید با انتخاب برنامه طولانی مدت ، تخفیفی از آن دریافت کنید. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد که باید زمان کافی را برای شما فراهم کند تا ببیند آیا دوست دارید یا خیر.

2. ExpressVPN

انتخاب دوم ما ExpressVPN است. امنیت بهتری نسبت به VyprVPN ارائه می دهد ، بنابراین اگر اقدام به انجام کارهای حساس آنلاین می کنید ، باید با آن بروید. همچنین دارای سوئیچ داخلی قاتل و خط مشی بدون ورود به سیستم است ، بنابراین اقدامات آنلاین شما مخفی نگه داشته می شود. بررسی ExpressVPN ما را بخوانید تا ببینید چرا امنیت آن بسیار خوب است.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این سرورهای زیادی در 94 کشور وجود دارد ، اما در قطر موجود نیست. این سریعترین VPN در بازار است و محدودیت های پهنای باند را تحمیل نمی کند ، بنابراین تا زمانی که به دنبال محتوای قطر نیستید ، بهترین VPN برای پخش است. اگرچه زمان تغییر سرور آن می تواند سریعتر باشد.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

ExpressVPN را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کرد. بعلاوه افزونه های مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari وجود دارد. مشتریان آن بسیار آسان است و برای کسانی که هیچ تجربه ای با VPN ندارند از آنجا که مستقیم از بیرون کار می کند ، گزینه مناسبی است..

خدمات مشتری آن خوب ، اما کندتر از رقبای خود است. چت زنده 24/7 در دسترس است یا می توانید سؤال خود را از طریق ایمیل ارسال کنید. در هر صورت کارمندان مفید هستند. همچنین یک پایگاه دانش مفید برای کمک به خود در دسترس است.

نزولی در ExpressVPN قیمت آن است. این گران تر از رقبای خود است ، اما می توانید با عضویت برای یک دوره طولانی تر ، پس انداز کنید. این سرویس عالی را ارائه می دهد و برای آرامش بیشتر ، 30 روز ضمانت بازگشت پول دارد.

3. NordVPN

NordVPN یکی دیگر از ارائه دهنده های خوب و قابل مقایسه با گزینه دوم ما است ، همانطور که می توانید در قسمت ExpressVPN در مقابل NordVPN ما بخوانید. امنیت بسیار خوبی از جمله گزینه سرورهای دو hop را ارائه می دهد که اتصال شما را دو بار رمزگذاری می کند.

بعلاوه ، سوئیچ kill فراهم شده است و گزارش ها را حفظ نمی کند.

قبلی

بعد

این هزاران سرور 60 کشور را پوشش می دهد ، اما هیچکدام در قطر نیستند ، بنابراین شما نمی توانید محتوای محدود شده به آن کشور را مشاهده کنید. سرعت آن خوب است ، اما می تواند هنگام اتصال به سروری که دورتر است ، کند شود. زمان تغییر سرور آن سریع است. برای اطلاعات بیشتر به بررسی NordVPN ما نگاهی بیندازید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

سرویس گیرنده دسک تاپ برای ویندوز و macOS در دسترس است و برنامه موبایل در Android و iOS است. نصب ساده است و چیدمان ها خوب است.

خدمات مشتری به صورت یک پایگاه دانش مفید ارائه می شود که به شما در حل بیشتر مشکلات به تنهایی کمک می کند. همچنین می توانید از طریق چت زنده و ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید. چت زنده سریعترین گزینه است ، اما هر یک از مسیرها مفید خواهد بود.

قیمت ماهانه مقرون به صرفه است اما می توانید با انتخاب یک برنامه طولانی تر مقداری پول پس انداز کنید. اگر نگران انجام چنین تعهدی هستید ، باید بدانید که مبلغ 30 روز بازپرداخت را پیشنهاد می کند ، در صورتی که دوست ندارید.

4. HideMyAss

بعدی HideMyAss است ، که به اندازه سایر گزینه های ما خوب نیست ، اما انتخاب خوبی نیز نیست. با رمزگذاری AES 256 بیتی به عنوان استاندارد ، امنیت خوبی را ارائه می دهد. به علاوه ، یک سوییچ کشتار برای امنیت بیشتر وجود دارد.

سیاست حفظ حریم خصوصی آن نگران کننده است ، هرچند ، همانطور که بیان می کند برخی از موارد استفاده را حفظ می کند. به عنوان مثال ، سوابق مربوط به اتصال و قطع آن را به مدت 30 روز حفظ می کند. در صورت درخواست مقامات ، می توانید اطلاعات دقیق تری نیز ثبت کنید.

مخفی کردن گزینه های مخفی

پوشش سرور آن بسیار زیاد است زیرا 190 کشور را شامل می شود ، به مراتب بیشتر از سایر ارائه دهندگان ما. تعداد کل سرورهای آن از برخی پایین تر است ، اما با وجود بیش از 900 ، مطمئن هستیم که مشکلی برای اتصال به یک سرور مناسب نخواهید داشت. مانند VyprVPN ، HideMyAss دارای سرورهایی در قطر است که اگر می خواهید محتوا به آن مکان محدود شود و دلیل اصلی ایجاد لیست ما ، عالی است..

سرعت آن برای اکثر فعالیت ها کافی است و محدودیت پهنای باند وجود ندارد.

دلایل دیگر ما HideMyAss را دوست داریم

HideMyAss از ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS پشتیبانی می کند و استفاده از آن آسان است.

اگر به کمک نیاز دارید ، یک پایگاه دانش در وب سایت آن وجود دارد ، بنابراین می توانید قبل از تماس با پشتیبانی مشتری ، مشکل خود را برطرف کنید. همانطور که می توانید در بررسی HideMyAss ما بخوانید ، می تواند مدتی طول بکشد تا یک کارمند از طریق ایمیل به شما بازگردد. بهترین شرط شما استفاده از ویژگی چت زنده است زیرا بسیار سریعتر است.

صفحه اصلی HideMyAss

قیمت ماهانه نسبت به رقبا بسیار گران است. یک آزمایشی هفت روزه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید ، اما مطمئن شوید که در طول دوره آزمایشی آن را لغو می کنید یا برای اشتراک 12 ماهه قبض هزینه دریافت خواهید کرد. اگر قبل از پایان دادگاه کنسل کنید ، باز هم قادر خواهید بود از هفت روز کامل استفاده کنید و در صورت فراموش نکردن ، 30 روز ضمانت بازگشت پول نیز وجود دارد..

5. CyberGhost

آخر ، ما CyberGhost داریم. اگرچه در صدر لیست ما برای قطر نیست ، اما هنوز هم ارائه دهنده خوبی است. امنیت آن عالی است ، اگرچه به عنوان برخی از رقبای خود قابل تنظیم نیست ، و یک سوئیچ کشتار دائمی نیز وجود دارد که شامل این سرویس می شود. شما لازم نیست که در مورد حریم خصوصی خود نگران باشید ، زیرا این یک سیاست محکم برای عدم ورود به سیستم است.

این سرویس دهنده در 58 کشور جهان وجود دارد ، اما هیچ کس در قطر وجود ندارد. درپوش پهنای باند وجود ندارد و سرعت بسیار خوبی است ، اگرچه هنگام اتصال در مسافت های طولانی می توانند کند شوند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

CyberGhost برای ویندوز ، macOS ، Android و iOS در دسترس است. رابط کاربری اخیراً به روز شده و استفاده از آن بسیار آسان است ، اما ممکن است عادت کند مدتی طول بکشد. CyberGhost لیست ما را برای بهترین VPN برای چندین دستگاه نیز ایجاد کرد ، زیرا به شما امکان می دهد تا همزمان به هفت دستگاه وصل شوید.

یک پایگاه دانش گسترده برای کمک به شما در حل مشکلات رایج وجود دارد. در صورت عدم موفقیت ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با یک عضو پشتیبانی تماس بگیرید. گفتگوی زنده سریعترین این دو مورد است ، اما ایمیل برای سؤالات فنی بیشتر بهتر است.

قیمت گذاری در هر ماه با سایرین قابل مقایسه است ، اما می توانید با انتخاب یک برنامه طولانی تر ، پس انداز کنید. اگر از دستگاه Android یا iOS استفاده می کنید ، می توانید آن را با استفاده از آزمایش هفت روزه امتحان کنید. در غیر اینصورت ، ضمانت برگشت پول وجود دارد ، که باید به شما زمان کافی برای تصمیم گیری در مورد اینکه دوست دارید بپردازید.

افکار نهایی

اکنون که می دانید چرا باید از VPN در قطر استفاده کنید و چه ویژگی هایی را لازم دارید ، امیدواریم که ما به شما کمک کنیم تا از بهترین بررسی های VPN ما ، یک انتخاب مناسب را انتخاب کنید. امنیت عامل مهمی در ایمن نگه داشتن اینترنت است. همچنین مهم است که ارائه دهنده سوییچ kill را ارائه دهد و خط مشی عدم ورود را حفظ کند.

VyprVPN انتخاب برتر ما است. امنیت آن برای حفظ امنیت شما کافی است و در کنار بسیاری از سرورهای دیگر خود ، در قطر حضور دارد. به یاد داشته باشید ، اگر Shenanigans آنلاین شما ظریف تر است ، شما باید گزینه دوم ما یعنی ExpressVPN را انتخاب کنید ، زیرا از امنیت بسیار بهتری برخوردار است.

اگر تجربه استفاده از VPN در قطر را دارید ، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map