بهترین VPN برای ایران 2020: سانسورهای مخدوش

اینترنت در ایران بسیار محدود و کنترل شده است و برخی از خدمات و محتوا اغلب در کل ممنوع است. چندین برنامه اجتماعی و پیام رسانی به دلیل استفاده از آنها برای سازماندهی اعتراضات و همچنین هر سازمانی که این خبر را منتشر می کند ممنوع شده است. برای دستیابی به این محدودیت ها ، لیستی از بهترین VPN برای ایران را جمع آوری کرده ایم.


خطرات زیادی هنگام مراجعه به اینترنت در ایران وجود دارد. تلاش برای دسترسی به محتوای غیرقانونی خطرناک است و در صورت گرفتار شدن به مجازات منجر می شود. مجازات در ایران از حبس تا مجازات تا شلاق می باشد.

مهمتر از آن ، به دلیل همجنسگرا بودن ، قمار و حتی استفاده از سایت های دوست یابی ، می توان آزار و اذیت کرد. قانون شریعت کاملاً در سراسر کشور وضع شده است و این زندگی روزمره شهروندان را مشخص می کند. قوانین آنها مبتنی بر اعتقادات مذهبی است و نقض هر قانونی می تواند به مجازات های شدید منجر شود.

کمیته ارتقاء فضیلت و ممنوعیت دیدگاه رسانه های اجتماعی به عنوان یک تأثیر بد و مسدود کردن جزئی یا کامل این خدمات در حال تبدیل شدن به یک پاسخ متداول است. به علاوه ، تظاهرکنندگان ضد دولتی از آن برای سازماندهی اعتراضات و ارسال پیام به سایر شهروندان استفاده می کنند. محدود کردن دسترسی به چنین سیستم عامل ها روش دولت ایران برای تلاش برای حفظ اوضاع است.

برای این منظور ، ایران تصمیم دارد آنچه را که اینترنت حلال نامیده می شود ، ایجاد کند. این در اصل یک شبکه محلی است ، از اینترنت جهانی جدا است ، به استثنای هرگونه محتوایی که رژیم به آن اعتراض کرده و ارزشهای دینی شدید جمهوری اسلامی را تبلیغ می کند..

با داشتن این وب داخلی ، ایران می تواند جریان اطلاعاتی را که از خارج وارد می شود ، کنترل کند. مقامات می دانند که کاربران می توانند ممنوعیت هایی را بدست آورند ، اما هنوز موانعی را کنار می گذارند زیرا می دانند افراد باهوش تر یا محتاط تر تهدیدی نخواهند بود.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران اعلام كرد كه چین در اجرای محدودیت ها به ایران كمك می كند. برنامه سانسور چین سخت ترین در جهان است و همه این محدودیت ها برای شهروندان و گردشگران و همچنین مشاغل بد است. مشاغل بخش خصوصی برای تلاش برای بازپرداخت اینترنت و ایجاد پول پشتیبان از طریق اینترنت ، فشار می آورند.

اگر به پادشاهی میانه سفر می کنید ، باید بهترین خدمات VPN ما را برای راهنمای چین ببینید.

همچنین گزارشهایی در مورد ظهور دفاتر سانسور آنلاین وجود دارد. مرکز واکنش سریع دادرس عمومی دادستان کل آژانس دولتی جدید است که محتوای آنلاین را نظارت می کند و در صورت احساس مناسب ، آن را سانسور می کند. همچنین قادر خواهد بود کاربرانی را که سعی در دسترسی به محتوای مسدود شده دارند از طریق ابزارهای رمزگذاری شناسایی کرده و هشداری برای آنها ارسال کند. بهترین سرفصل VPN ما را برای امارات متحده عربی بخوانید تا در یک کشور دیگر که دوست دارد دنیای آنلاین را تحت نظر داشته باشد ، نگاهی بیندازیم.

مدیر بخش جرایم سایبری گفت: کارکنان قادر به شناسایی افرادی هستند که سعی در دسترسی به سایت های قمار دارند. اگر کاربر پس از هشدار اولیه ادامه یابد ، از طریق آدرس IP خود ردیابی می شود و تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد. این نشان می دهد که استفاده از یک VPN امن در ایران با میزان نظارت آنلاین چقدر مهم است.

کشورهای دیگر دوست دارند با نظارت سرزده به حریم خصوصی افراد حمله کنند. بهترین VPN ما برای انگلیس و بهترین VPN برای ایالات متحده مثال های خوبی است.

با وجود این همه سانسور سانسور ، رهبر ایران در واقع ، آیت الله علی خامنه ای ، و دیگر مقامات ایرانی غالباً رسانه های اجتماعی را به عنوان یک ابزار جاسوسی برای غرب منفجر می کنند ، اما هنوز پروفایل های بسیاری از سیستم عامل ها از جمله توییتر را تأیید کرده اند. صرف نظر از تناقض ، آنها از رسانه های اجتماعی برای دستیابی به هواداران خود و پخش تبلیغات استفاده می کنند.

بهترین VPN برای ایران 2020

آنچه بهترین VPN را برای ایران رقم می زند?

برای اطمینان از ایمنی خود به صورت آنلاین ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که سرویس VPN انتخابی شما دارای برخی ویژگی های خاص است. در این حالت امنیت باید اولویت اصلی شما باشد تا از ردیابی شما جلوگیری کند. شما باید بهترین گزینه را با رمزگذاری بالا انتخاب کنید. همه ارائه دهندگان در بررسی های VPN ما به اندازه کافی ایمن نیستند تا در ایران استفاده شوند.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم حفظ حریم خصوصی است و شما باید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده هیچ گونه سیاهه ای را حفظ نمی کند. این بدان معناست که هیچ سابقه ای را که شما به صورت آنلاین انجام داده اید وجود ندارد ، بنابراین ، حتی اگر توسط مقامات سؤال شود ، شرکت نمی تواند آنچه را که ندارد.

سوئیچ kill نیز برای محافظت بیشتر ضروری است. در صورت عدم موفقیت VPN ، اتصال شما به اینترنت قطع می شود و باعث می شود داده های شما به ISP و دولت ایران نشت نشود..

مکان های سرور نیز در انتخاب ارائه دهنده نقش دارند. برای دسترسی به سایت ها و خدمات مسدود شده ، این شبکه باید سرورهایی را در خارج از ایران و سایر کشورهایی که جزئی از جمهوری اسلامی هستند ، در اختیار داشته باشد. با این حال ، شما همچنین نمی خواهید که آنها خیلی دور باشند ، زیرا این امر اتصال شما را کند می کند.

برای دسترسی به مطالب محدود به ایران ، به یک آدرس IP ایرانی نیاز دارید. متأسفانه ، هیچ سرور مستقر در آنجا نیست.

همه این ویژگی ها شما را محافظت می کند و ISP ها ، دولت ایران و هکرها را از تعقیب جلوگیری می کند (دومی دلیل خوبی برای نصب یک آنتی ویروس مناسب است).

با این گفته ، در حالی که ممکن است شما وسوسه شوید از یک سرویس VPN رایگان استفاده کنید ، ما آن را توصیه نمی کنیم. با استفاده از یک VPN رایگان می توانید ایمنی خود را به خطر بیاندازید زیرا برخی از فعالیت های خود را ثبت می کنند و می توانند داده های شما را بفروشند. اطمینان حاصل کنید که چه چیزی را ثبت نام کرده اید یا خطر بازی کردن را به دست دولت دارید.

روش های دیگری برای ماندن ناشناس آنلاین نیز وجود دارد ، اما همه آنها در معرض خطر نیستند. برای کسب اطلاعات بیشتر VPN vs Proxy vs Tor را با ما مقایسه کنید.

بهترین VPN برای ایران: ExpressVPN

انتخاب برتر ما برای ایران ExpressVPN است. به دلیل خدمات سریع و ایمن آن ، اغلب در Cloudward.net در رده یک قرار دارد. سایر خدمات VPN نزدیک می شوند اما ExpressVPN فقط آنها را شکست داده است. استفاده از آن برای همه بی خطر است تا بتوانید در دانش محافظت شده آرام باشید. برای اطلاعات بیشتر می توانید بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید ، یا بخوانید که چرا این بهترین VPN ما برای Netflix است.

ExpressVPN-مکان های جهانی

این یکی از بهترین ارائه دهنده های امنیتی با رمزگذاری 256 بیتی AES است ، به علاوه ، قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید آن را برای آرامش بیشتر افزایش دهید. این شرکت همچنین دارای یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم است ، بنابراین نیازی نیست که نگران باشید که کسی متوجه شود که شما چه کاری را انجام داده اید ، به علاوه دارای سوئیچ kill بسیار لازم.

علاوه بر این ، دارای یک شبکه عالی با سرورهای زیادی برای انتخاب است. برای سرعت بخشیدن به سرعت می توانید در کشورهایی مانند اسرائیل و ارمنستان از نزدیک پیدا کنید ، بنابراین برای دسترسی به مطالب مورد نظر مشکلی ندارید. 

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

در حالی که تنظیمات آن برای افرادی که می دانند قابل استفاده هستند ، ExpressVPN برای افرادی که ایده استفاده از VPN را ندارند ، بسیار عالی است. این تقریبا همه چیز را برای شما اداره می کند. راه اندازی اولیه آسان است ، به علاوه ، پس از نصب ، استفاده از آن بسیار ساده است و شما را به سرعت متصل می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که مطمئن شوید مکان مناسب سرور را انتخاب می کنید که انجام آن بسیار آسان است.

این سرویس گیرنده های Windows و macOS و همچنین برنامه های کاملاً کاربردی موبایل برای دستگاه های Android و iOS دارد ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که در حین استفاده از آن ایمن هستید. در کنار آنها ، افزونه های مرورگر را برای Firefox ، Chrome و Safari نیز ارائه می دهد.

ExpressVPN- برنامه های موجود

پشتیبانی مشتری سریعترین موجود نیست ، با این حال ، کارکنان مفید و آگاه هستند. بهترین راه برای تماس با آنها از طریق چت زنده است و آنها سعی خواهند کرد که شما را در اسرع وقت مرتب سازی کنند. همچنین در صورت تمایل می توانید از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید ، اگرچه این کار کمی بیشتر طول می کشد. همچنین می توانید برای کمک به خود از پایگاه دانش مفید آنلاین استفاده کنید.

ExpressVPN در مقایسه با سایر ارائه دهندگان گران قیمت است ، اما ارزش بسیار بالایی برای پول دارد و ما به شدت توصیه می کنیم تا در ایران محافظت کنید. این کار 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید آن را امتحان کنید و ببینید که آیا دوست دارید ، که ما اطمینان داریم که.

NordVPN

ثانیه دوم نزدیک ExpressVPN ، NordVPN است. خدمات قابل مقایسه هستند ، همانطور که می توانید در مقاله سر به سر ما بخوانید. امنیت NordVPNs بسیار عالی است و ویژگی اضافی رمزگذاری دو هاپ را دارد ، که اساساً بدان معنی است که داده های شما دو بار رمزگذاری می شوند. همچنین قابل لمس تر است ، با این حال ، ما این کار را توصیه نمی کنیم ، مگر اینکه بدانید که چه کاری انجام می دهید.

NordVPN برای محافظت از شما در برابر مقامات از خط مشی بدون گزارش استفاده می کند و همچنین شامل سوئیچ کشتار برای صلح بیشتر ذهن است. برای نگاهی عمیق تر به سرویس ، به بررسی NordVPN ما بپردازید.

این شبکه از سرورهای خوبی برخوردار است و برخی از آنها در کشورهای همسایه از جمله اسرائیل و هند واقع شده است. در صورت اتصال از راه دور ، می تواند کمی آهسته باشد ، به همین دلیل در مکان اول از دست می رود ، با این حال ، هنوز هم مناسب است. یکی از مناطقی که ExpressVPN را ضرب و شتم می کند سرعت آن در تعویض سرورها است.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

تنظیم سریع است و خوب خواهید بود که طی چند دقیقه طی کنید. طرح آن بسیار ساده است ، بنابراین استفاده از آن بسیار آسان است. می توانید آن را بر روی ویندوز یا macOS نصب کنید ، بعلاوه برنامه موبایل و اندروید و iOS نیز در دسترس است ، بنابراین برای سفر در اطراف بسیار عالی است.

در صورت بروز هر مشکلی ، پشتیبانی با چت زنده و ایمیل موجود در دسترس است. پاسخ ها سریع و کامل هستند. همچنین دارای یک پایگاه دانش مفید برای رایج ترین مشکلاتی است که ممکن است باعث شود شما خودتان مرتب شوید.

NordVPN برای پول ارزش بسیار خوبی دارد و قیمت ماهانه مناسبی دارد. با این وجود ، برای بهره گیری از بهترین قیمت های خود ، باید در برنامه های بلند مدت ثبت نام کنید. بازپرداخت 30 روزه را ارائه می دهد ، فقط در صورت تصمیم گیری برای شما مناسب نیست.

VyprVPN

سومین لیست ما VyprVPN است و در حالی که دو گزینه اول ما را کاملاً ضرب و شتم نمی کند ، امنیت بسیار خوبی برای حفظ امنیت شما دارد. پروتکل Chameleon مخصوص به خود را دارد که رمزگذاری بیشتری را برای اتصال شما ارائه می دهد و هرکسی که به آن نگاه کند حتی نمی تواند بگوید VPN است. ما بیشتر در این مورد در بررسی VyprVPN ما صحبت می کنیم.

VyprVPN-Server-Selection

حریم خصوصی خوب است و می توانید اطمینان داشته باشید که هیچ مشکلی توسط این ارائه دهنده نگهداری نمی شود ، بنابراین می توانید با اعتماد به نفس مرور کنید. بعلاوه این شامل یک سوئیچ kill است ، بنابراین در صورت عدم موفقیت VPN لازم نیست نگران نشت اطلاعات خود باشید.

سرعت آن خوب است و در کشورهایی مانند هند و مصر سرورها را نمی توان خیلی دور پیدا کرد ، بنابراین شما نمی توانید ارتباط خود را از ایران خارج کنید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. اجرای آن چندان طول نمی کشد و اگرچه دارای یک طراحی تاریخ دار است ، مشتری برای افراد تازه وارد و tinkerers کاربر پسند است.

در صورت نیاز ، پشتیبانی به صورت چت زنده یا ایمیل در دسترس است. گفتگوی زنده سریع است اما اگر مشکل شما فنی تر است ، توصیه می کنیم مسیر ایمیل را طی کنید زیرا کمک های داده شده عمیق تر است و هنوز هم خیلی سریع است. این بخش همچنین دارای بخش سؤالات متداول است که ممکن است به شما در مرتب سازی بر اساس خود کمک کند ، اگرچه از نظر ارائه دهندگان خوب نیست.

صفحه اصلی VyprVPN

قیمت گذاری مقرون به صرفه است و یک دوره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد که باید زمان کافی را برای امتحان کردن به شما بدهد و ببینید آیا دوست دارید.

CyberGhost

CyberGhost در لیست بعدی CyberGhost قرار دارد. همراه با سایر گزینه های ما ، امنیت بسیار خوبی را ارائه می دهد ، اگرچه به اندازه NordVPN قابل تنظیم نیست. این امر با حفظ حریم خصوصی در رتبه های خوبی قرار دارد ، زیرا هیچ مشکلی را در آن حفظ نمی کند ، بنابراین هیچ سابقه ای از فعالیت آنلاین شما وجود ندارد.

سوئیچ kill نیز جزئی از سرویس است و برای امنیت بیشتر ، نمی توان آن را خاموش کرد.

با این که به سرعت ExpressVPN نیست ، با این حال بسیار سریع است و دارای یک شبکه عالی با سرورهای نزدیک هند و اسرائیل است ، بنابراین شما نباید در پیدا کردن یکی از آنها مشکلی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی کامل CyberGhost ما را بررسی کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

نصب و راه اندازی آن آسان است و برای ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS در دسترس است. رابط به روز شده است و اگرچه می تواند عادت کند ، استفاده از آن دشوار نیست. همچنین می توانید حداکثر هفت دستگاه را به طور همزمان متصل کنید ، که آن را در بهترین لیست VPN ما در لیست چندین دستگاه به دست آورد.

پشتیبانی مشتری عالی است و یکی از بهترین پایگاههای دانش در دسترس است. اگر ، با این حال ، شما نمی توانید خود را مرتب کنید ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با آنها تماس بگیرید. گفتگوی زنده سریعترین مسیر است ، اما بهترین سؤال برای سؤالات ساده است. اگر مشکل فنی بیشتری دارید ، بهتر است از طریق ایمیل آنها را ارسال کنید.

CyberGhost ارزان است ، اما برنامه ماهانه عالی نیست. با ثبت نام برای مدت طولانی می توانید پول بیشتری پس انداز کنید. قبل از انجام کاری بسیار طولانی ، می توانید از آزمایش هفت روزه آن برای Android و iOS استفاده کنید و قبل از خرید امتحان کنید. ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد که شرایط آن متفاوت است. برنامه ماهانه 14 روز طول می کشد ، در حالی که برنامه های طولانی تر 45 روز طول می کشد ، اما هر یک از سیستم عامل ها صدق می کند.

تورگارد

توصیه نهایی ما TorGuard است. این یکی دیگر از ارائه دهندگان عالی است که بسیار ایمن است بنابراین شما را در هنگام مرور ایمن می کند. این برای کسانی که می دانند قابل تعویض است ، با این حال ، امنیت اضافه شده در دسترس می باشد با هزینه سرعت ، بنابراین خدمات می توانند بسیار کند باشند.

torguardclientarea

با این گفته ، این شبکه گسترده است و سرورهایی در اسرائیل ، هند و مصر وجود دارند که شما را قادر می سازد از نزدیک ارتباط برقرار کنید تا بتوانید خدمات را با سرعت مناسب حفظ کنید. بار دیگر ، سوئیچ kill را ارائه می دهد ، که به صورت اتوماتیک است و خط مشی عدم ورود به سیستم را دارد ، بنابراین نیازی نیست نگران حریم شخصی خود باشید.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

نصب و استفاده بر روی ویندوز و macOS آسان است ، به علاوه دارای برنامه هایی هم برای اندروید و هم برای iOS است. با این حال ، در حالی که استفاده از برنامه تلفن همراه مناسب نیست ، می تواند دردناک باشد که در ابتدا آن را راه اندازی کنید. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در مورد TorGuard بیشتر در مورد این صحبت می کنیم. شما می توانید به طور پیش فرض حداکثر پنج دستگاه را به هم وصل کنید ، اما هرکدام می توانند با هزینه هر دلار یک دلار خریداری شوند.

اگر به منابع آنلاین ، پایگاه دانش و یک فروم نیاز دارید ، راهنمایی آماده است. هرچند هیچ چت زنده اختصاصی وجود ندارد. شما به یک شرکت پشتیبانی مشتری اصلی به نام LiveChat وصل خواهید شد. آنها مفید هستند اما برای مشکلات فنی خوب نیست. به همین دلیل ، بهتر است از سیستم نامه الکترونیکی استفاده کنید.

صفحه اصلی TorGuard 2017

قیمت TorGuards بد نیست اما ، مانند بسیاری از ارائه دهندگان ، اگر تصمیم به اشتراك دراز مدت دارید ، هزینه دوستانه تر خواهد بود. این همچنین تضمین برگشت هفت روزه پول را به شما می دهد که اگر فهمید که این برای شما مناسب نیست ، آرامش خاطر را به شما منتقل می کنیم.

افکار نهایی

امیدوارم لیست VPN های ما به شما کمک کند خدمتی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. مهم نیست که شما می خواهید به صورت آنلاین نگاه کنید ، ایمنی شما باید در اولویت باشد. شما باید ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که امنیت و حریم شخصی شما را به همراه سوییچ kill انجام دهد. بعلاوه ، شما به آن نیاز دارید تا سرورهایی در خارج از کشورهایی داشته باشید که طبق قوانین اسلامی اداره می شوند.

ExpressVPN بهترین VPN برای ایران است زیرا همه جعبه ها را تیک می زند. امنیت و حفظ حریم خصوصی عالی ، سوئیچ kill و سرورهای نزدیک اما خارج از ایران. این برای پول بسیار ارزش دارد و با تضمین 30 روز پس انداز آن نمی توانید اشتباه کنید.

با گفتن این نکته ، هر یک از توصیه های ما با خیال راحت سیگنال اینترنت شما را از ایران خارج می کند ، بنابراین یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. هر کدام از خدمات را انتخاب کنید ، همیشه باید بررسی کنید که از طریق VPN خود متصل هستید قبل از انجام هرگونه فعالیت آنلاین ، و به افرادی که نمی شناسید بگویید.

آیا قبلاً از VPN در ایران استفاده کرده اید؟ اگر پیشنهادی دارید ، دوست داریم آنها را در نظرات زیر بشنویم. سایر مقالات VPN ما را نیز بررسی کنید. با تشکر از شما برای خواندن و ایمن ماندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map