بهترین VPN برای ایالات متحده 2020: مخفی شدن از عمو سام

از آنجا که این کشور یکی از بزرگترین و متنوع ترین کشورها در جهان است ، ایالات متحده از بسیاری جهات درک می شود. فست فودها ، کوکاکولا ، پپسی و الویس پریسلی غالباً به ذهن خطور می کنند ، اما بیشتر به عنوان سرزمین آزاد دیده می شود. در این مقاله ، ما چقدر رایگان آنلاین خواهیم فهمید و به شما می گوییم که چرا باید از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب ایالات متحده استفاده کنید تا از خود محافظت کنید.


استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی از بسیاری جهات مفید است. نه تنها ابزاری مفید برای دستیابی به محتوای مسدود شده است ، بلکه شما را از خطرات و نظارت های آنلاین نیز محافظت می کند.

نظارت در ایالات متحده

میزان نظارت دولت در ایالات متحده یکی از تکان دهنده ترین افشاگری های موجود در اسنادی بود که توسط ادوارد اسنودن در سال 2013 فاش شد. این کشور یکی از پایش ترین کشورها در جهان است. این که آیا شما آنجا زندگی می کنید یا فقط بازدید می کنید ، مهم است که بدانید که می توانید در نوعی نظارت قرار بگیرید.

قوانینی برای نظارت دولت وجود دارد ، اما می تواند مبهم باشد ، که باعث سوء استفاده می شود. قانون FREEDOM ایالات متحده ، که محدودیت هایی در مورد چگونگی دستیابی به اطلاعات توسط آژانس امنیت ملی ایالات متحده را نشان می داد ، توسط رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2015 امضا شد ، اما هنوز قوانینی دیگر که امکان نظارت را فراهم می کند تغییر نکرده اند..

قوانین جدیدی که بر حریم خصوصی تأثیر می گذارد نیز به تصویب رسیده و سایرین تجدید شده اند. بند 702 قانون نظارت بر اطلاعات خارجی تا سال 2024 مجوز مجدد شد. این آیین نامه ها برای نظارت و جمع آوری اطلاعات اطلاعاتی بین قدرت های خارجی تعیین کرد.

بعلاوه ، قانون شفاف سازی استفاده از قانون در خارج از کشور از قانون داده در سال 2018 تصویب شد و مراحل و مراحل مربوط به دستورات اجرای قانون را برای داده های سایر کشورها فراهم می کند.

نظارت که توسط نیروی انتظامی در ایالات متحده انجام می شود تحت نظارت قانون PATRIOT ایالات متحده است که پس از حملات تروریستی در 11 سپتامبر 2001 به تصویب رسید. این اختیارات به دولت اختیار بیشتری برای نظارت و تحقیقات در مورد تروریسم و ​​سایر فعالیت های جنایتکارانه داد..

قانون آزادسازی ایالات متحده بخش هایی از قانون ایالات متحده PATRIOT را که به انقضا در آمده بود مجدداً مجوز داد و مقرراتی را برای نحوه جمع آوری داده ها به دولت اضافه کرد. حتی با این اصلاحات ، برنامه های نظارتی خاصی ادامه می یابد زیرا سایر قوانین به آنها اجازه می دهند بدون نظارت انجام شوند.

بند 702 قانون اصلاحات FISA 2008 NSA را به جمع آوری داده های ارتباطی کاربران ، از جمله محتوای آن ، مجاز ساخت. این فقط برای جمع آوری اطلاعات در مورد شهروندان خارجی است ، اما ارتباطات آمریکایی ها در این روند گرفتار شده و ذخیره می شوند. دو نوع مجموعه وجود دارد: پایین دست و بالادست.

مجموعه پایین دست ، که به PRISM نیز معروف است ، داده هایی را از شرکتهای فناوری ایالات متحده مانند Google و Facebook دریافت می کند. این محتویات ایمیل های خارجی ، چت های ویدئویی ، متن ها ، عکس ها و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. مجموعه بالادست داده ها و محتویات ارتباطات را از طریق کابل های فیبر نوری زیر زمینی دور می کند..

حتی با قانون FREEDOM ایالات متحده ، NSA می تواند به ارتباطات جمع آوری شده دسترسی پیدا کند. این فقط چگونگی استفاده از اطلاعات در دادگاه و سایر مراحل را محدود می کند.

نیروی انتظامی ایالات متحده قادر است بر اساس مجموعه ای از اساسنامه های پیچیده ، ارتباطات و محتوای آنها ، ابرداده و سایر سوابق را تحت نظر داشته باشد. آنها می توانند این کار را به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی یا امنیت ملی انجام دهند. شرکت ها چنین اطلاعاتی را تا 180 روز تحت قانون ذخیره سازی ارتباطات ذخیره می کنند و دولت می تواند درخواست دسترسی به داده ها را داشته باشد.

قانون CLOUD در سال 2018 به قانون منعقد شد. تعیین شده است كه درخواست های اجرای قانون برای داده های كاربری ارسال شده به شركت های آمریكا ، بدون توجه به محل نگهداری آن ، از هرگونه اطلاعات موجود در اختیار شركت ها است. درخواست ها محدود به داده های ذخیره شده در حوزه قضایی ایالات متحده است.

علاوه بر ارتباطات خصوصی ، سازمان های اجرای قانون می توانند بر روی وب سایت ها و رسانه های اجتماعی نظارت کنند. در سال 2016 گزارش شد که پلیس با استفاده از ابزاری به نام Geofeedia ، نظارت بر رسانه های اجتماعی را انجام می داد که به کاربران این امکان را می دهد تا از یک مکان خاص به جستجوی مطالب بپردازند. شرکت پشت ابزار در واقع خدمات خود را به سازمانهای اجرای قانون عرضه می کند.

همچنین افزایش تلفن های همراه مسافر که توسط ماموران مرزی ایالات متحده و بدون ضمانت جستجو می شوند ، افزایش یافته است. قانونی که به مأمورین مرزی نیاز دارد تا قبل از شروع جستجو در سال 2017 ، حکم حکم را اخذ کنند ، اما دسترسی به دستگاه متعلق به یک شهروند آمریکایی یا ساکن دائم را غیرقانونی می ساخت. اگر بازدید می کنید ، باید از این امر آگاه باشید.

سانسور آنلاین

سانسور در آمریکا

به طور کلی ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی و میزبان وب مجبور نیستند برخلاف داخل فایروال بزرگ چین ، سانسور کنند. محدودیت هایی در مورد انواع خاصی از محتوا وجود دارد ، با وجود دلیل خوب. در صورت میزبانی در ایالات متحده ، هرزنگاری کودک ، نقض حق چاپ و محتوای غیرقانونی در معرض حذف است ، اما ابتدا باید حکم دادگاه بدست آید.

گفته می شود ، موقعیت هایی وجود دارد که ممکن است شما به نوعی از فیلتر استفاده کنید. به عنوان مثال ، برخی از مدارس برای مسدود کردن محتوای ناپسند ، غیرقانونی یا مضر ، باید نرم افزار فیلتر کنندگی داشته باشند و کتابخانه های عمومی باید نرم افزار فیلتر کنندگی داشته باشند تا کاربران از دسترسی به مستهجن کودکان و محتوای ناپسند یا مضر جلوگیری کنند..

هر کسی که به عنوان تبلیغ ، تولید ، توزیع یا در اختیار داشتن پورنوگرافی کودک شناخته می شود ، طبق قانون فدرال می تواند با مجازات حداکثر 30 سال زندان روبرو شود..

بی طرفی خالص

قوانین خنثی خنثی تنظیم شده توسط دستور اینترنت باز تضمین می کند که ISP ها به طور برابر با ترافیک اینترنت برخورد می کنند. در سال 2017 ، هر چند آنها توسط کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده لغو شدند. بدون آنها ، ISP ها می توانند با افزایش سرعت یا کاهش سرعت دیگران ، وب سایتهای خاصی را ترجیح دهند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در قطعه بی طرفی خالص ما بخوانید.

آزادی بیان و سانسور از خود

آزادی بیان به صورت آنلاین توسط بند 230 قانون نجابت ارتباطات در سال 1934 محافظت می شود. در ابتدا قرار بود آزادی بیان را در اینترنت محدود كند ، اما ، در سال 1996 ، این قانون توسط قانون ارتباطات اصلاح شد و آن را به یك پناهگاه امن برای وب سایت ها و سکوهایی که سخنرانی بحث برانگیز یا سیاسی را پوشش می دهند.

این امر باعث می شود تا وب سایت ها و سرویس های آنلاین مسئولیت آنچه که دیگران می گویند یا انجام می دهند ، مسئول باشند ، بنابراین محتوای تولید شده توسط کاربر به طور کلی تنها مانده است. به گفته این ، کاربران بخاطر نگرانی از نظارت دولت و آزار و اذیت آنلاین ، سانسور خود را انجام می دهند.

گزارشی از سازمان عفو ​​بین الملل در سال 2017 نشان داد كه 33 درصد از زنان آمریكا آزار و اذیت اینترنتی را تجربه كرده اند و در نتیجه ، بسیاری از آنها نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی را تغییر داده اند. برخی برای نوشتن درباره موضوعات سیاسی با تهدید روبرو شده اند.

اگرچه قانون اساسی ایالات متحده از آزادی مطبوعات محافظت می کند ، وزارت دادگستری ایالات متحده بعضی اوقات علیه سوت های متصدی و روزنامه نگاران اقدام می کند ، همین امر باعث می شود که نویسندگان به خود سانسور شوند..

حملات سایبری

در سال 2017 ، صدها هزار کامپیوتر در سراسر جهان توسط یک نرم افزار مخرب به نام WannaCry آلوده شدند. پرونده های کاربران را یخ زد و برای باز کردن قفل آنها خواستار پرداخت شد. بسیاری از شرکت ها تحت تأثیر قرار گرفتند و باعث شد ایالات متحده امنیت شبکه های فدرال را تقویت کند ، اما کاربران خصوصی برای محافظت از خود باقی مانده اند.

با رایج تر شدن نقاط مهم WiFi ، فرصت بیشتری برای جرایم سایبری و دسترسی هکرها به دستگاه های افراد فراهم می شود. شما نمی توانید مطمئن باشید که اتصال چقدر امن است ، بنابراین استفاده از یکی از ارائه دهندگان از بررسی های VPN ما منطقی است ، همانطور که از یک آنتی ویروس مناسب استفاده می کنید.

بهترین VPN برای ایالات متحده 2020

آنچه بهترین VPN را برای ایالات متحده ایجاد می کند

VPN از قسمت های مختلفی ساخته شده است و برخی از آنها بسته به مکانی که در آن قرار دارید مهمتر از سایرین هستند. در حالی که در ایالات متحده هستید ، باید ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که حریم خصوصی را ارج می نهد. اطمینان حاصل کنید که این قانون دارای خط مشی سخت و بدون گزارش است. این بدان معنی است که ارائه دهنده نمی تواند سابقه فعالیت آنلاین شما را حفظ نکند ، بنابراین نمی تواند یکی از این موارد را تحویل داده شود.

شما همچنین می خواهید که امنیت فوق العاده ای داشته باشد زیرا این امر شما را از حملات آنلاین محافظت می کند و شما را از همه نظارت پنهان می کند. برای دستیابی به آن امنیت ، باید سوئیچ kill داشته باشد. اگر VPN با قطع ارتباط شما از اینترنت نتواند امنیت خود را حفظ کند ، اطمینان حاصل می کند که هیچ یک از داده های حساس شما فاش نشده است..

جائیکه شرکت مستقر باشد نیز دارای اهمیت است زیرا کسانی که مقر آن در ایالات متحده است ، تحت صلاحیت آن قرار می گیرند. این به معنای این نیست که VPN های مستقر در آنجا بد هستند ، اما برای کسانی که به دنبال حفظ حریم خصوصی کامل هستند ، بهتر است یک پایه مستقر را در جای دیگری انتخاب کنید.

شبکه سرور آن نیز دارای اهمیت است. هرچه سرور ارائه دهنده بیشتری داشته باشد ، دسترسی به محتوا برای شما آسان تر خواهد بود. گرچه سانسور در ایالات متحده آمریکا یک مشکل بزرگ نیست ، این تنها چیزی نیست که می تواند محتوا را مسدود کند. Geoblocks می تواند یک درد باشد. به طور خلاصه ، آنها محدودیت های منطقه ای هستند که به گونه ای تنظیم شده اند که محتوای خاصی مانند نمایش های تلویزیونی فقط در برخی از کشورها قابل مشاهده است.

شاید شما در حال بازدید از ایالات متحده هستید و می خواهید نمایش مورد علاقه خود را از خانه تماشا کنید. با یک VPN ، می توانید برای مشاهده آن ، فقط به یک سرور در آنجا وصل شوید. همین مورد برای تماشای ایالات متحده نتفلیکس از کشور دیگری نیز پیش می رود. اگر در بالای لیست شما قرار دارد بهترین VPN ما را برای Netflix بررسی کنید.

انتخاب VPN با سرعت های خوب نیز ایده خوبی است ، به خصوص اگر در حال پخش باشید. شما همچنین می توانید از آن استفاده کنید که دارای پهنای باند نامحدود باشد.

فاکتورهای دیگری که باید در نظر بگیرید این است که استفاده از آن آسان است ، از چه دستگاههایی پشتیبانی می کند و چند بار می توانید همزمان وصل کنید. سرانجام ، خدمات مناسب و مناسب مشتری مناسب است و قیمت ها متفاوت هستند ، که هر دو ممکن است بر تصمیم شما تأثیر بگذارد.

1. بهترین VPN برای ایالات متحده: ExpressVPN

ExpressVPN یکی از بهترین VPN های کلی موجود و همچنین انتخاب ما برای بهترین VPN در آمریکا است. با داشتن سرورها در 94 کشور مختلف در جهان ، شما از گزینه های اتصال به هر نوع نیازتان کوتاه نخواهید بود. همچنین بهترین VPN برای پخش جریانی است ، بنابراین Netflix ، Hulu ، iPlayer بی بی سی و آمازون در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

ExpressVPN از پروتکل های IPSec ، OpenVPN ، PPTP و SSTP پشتیبانی می کند و برای رمزگذاری پیشنهادات 256-AES ، RSA-1024 و RSA-4096 را ارائه می دهد. این مجموعه گسترده گزینه ها نیز آن را در صدر لیست ما برای بهترین VPN برای چین قرار داده است.

این اتصال از پنج دستگاه به طور همزمان پشتیبانی می کند ، بنابراین شما قادر خواهید بود بدون مشکل آن را بر روی تلفن و لپ تاپ خود اجرا کنید. همچنین این دستگاه دارای یک تست سرعت برای یافتن سریعترین سرورهای مجاور و یک ابزار تشخیصی است که می توانید برای کمک به مشتری در هر مشکلی که ممکن است داشته باشید استفاده کنید..

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، به این معنی که هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات محدود نمی شود ، بنابراین ناشناس بودن اطمینان می یابد. از یک آزمایشی رایگان بهره مند نمی شوید اما با 30 روز ضمانت برگشت پول ، باید زمان کافی برای آزمایش آن داشته باشید و تصمیم بگیرید که آیا این VPN مناسب برای شما است.

سوئیچ کشتن ExpressVPN یکی دیگر از ویژگی های عالی است ، و باید در هر VPN مناسب باشد – به خصوص برای کسانی که در کشورهایی با دولت های بسیار محدود زندگی می کنند. قابلیت اطمینان مداوم ، سرعت سریع و امنیت قوی ، همه باعث می شود ExpressVPN در هنگام مرور ایمن در ایالات متحده آمریکا برنده شود..

2. NordVPN

NordVPN یک خط مشی بدون ورود به سیستم دارد و در پاناما واقع شده است و این بهترین VPN ما برای تورنت است. این ویژگی امکان انتخاب سرور تخصصی بسته به نیاز شما ، از جمله سرورهای بهینه سازی شده تورنت و ضد DDoS را دارد. بین همه اینها ، هیچ راهی وجود ندارد که NSA بتواند از شما جاسوسی کند.

قبلی

بعد

این سرویس میزبان سرورهایی را در ایالات متحده ارائه می دهد که دسترسی به Netflix ، Hulu ، Amazon و iPlayer BBC را فراهم می کنند ، بنابراین شما هیچ مشکلی در پخش رسانه های موردعلاقه خود ندارید و همچنین با اتصال فقط به یک جاده از طریق شما نمی توانید. این بدان معناست که می توانید با امنیت و سریع مرور کنید.

NordVPN تونل های تقسیم شده مانند ExpressVPN را ندارد ، اما دارای سوئیچ کشتن قابل تنظیم برای هدف قرار دادن برنامه های خاص است. اگر VPN پایین بیاید ، مثلاً تورنت را از بین می برد ، اما مرورگر و ایمیل خود را نگه دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN با داشتن 5000 سرور چشمگیر در 60 کشور ، می تواند نیازهای کاربران VPN اعم از پخش رسانه ای و یا داشتن ارتباطات ایمن را داشته باشد. “Double VPN” یکی از ویژگی های NordVPN است که امکان استفاده از دو سرور VPN را در یک اتصال برای امنیت بیشتر فراهم می کند..

NordVPN پشتیبانی فنی عالی و چت زنده شبانه روزی را برای هرگونه کمک مورد نیاز شما ارائه می دهد. همچنین دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است که باید بیش از زمان کافی برای به دست آوردن یک ایده مناسب از عملکرد آن برسد.

3. دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی در ایالات متحده مستقر است و این بدان معنی است که تحت نظارت NSA ، FBI و بقیه الفبای قرار دارد. با این حال ، PIA یک VPN ناشناس است که هیچ IP یا ترافیک را حفظ نمی کند و باعث حفظ شهرت عالی برای تمام سال هایی که فعالیت می کند.

قبلی

بعد

یکی از جذاب ترین ویژگی های PIA ، ارزش استثنایی برای پولی است که ارائه می دهد. این امنیت و سرعت بالا را برای بخشی از هزینه برخی خدمات دیگر با عملکرد مشابه فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل PIA ما را بخوانید.

این بهترین VPN در خارج برای پخش جریان نیست ، اما هنوز هم قابلیت تطبیق پذیری زیادی را در مناطق دیگر ارائه می دهد ، مهمترین این که مشتری سبک ترین VPN در آنجا نیست. کاملاً از نوار وظیفه یا از مرورگر شما اجرا می شود ، بنابراین هیچ خلطی در صفحه شما وجود ندارد. برای جزئیات بیشتر بهترین VPN قطعه Chrome را بخوانید.

دلایلی دیگر که ما PIA را دوست داریم

PIA می تواند حداکثر پنج اتصال همزمان را به طور همزمان پشتیبانی کند ، بنابراین شما در امنیت همه دستگاه های خود مشکلی نخواهید داشت. PIA همچنین از امنیت رمزگذاری 256 بیتی و محافظت نشت DNS ارائه می دهد.

PIA میزبان بیش از 1600 سرور در ده شهر اصلی ایالات متحده است و بیش از 30 کشور در سراسر جهان را در بر می گیرد ، بنابراین نباید در پیدا کردن اتصال در نزدیکی شما مشکلی داشته باشید. PIA بازپرداخت هفت روزه را ارائه می دهد ، بنابراین ضروری نیست فقط بابت چرخش آن را بگیرید.

4. VyprVPN

VyprVPN دارای تعداد زیادی سرور است که در 64 کشور جهان با 10 سرور در ایالات متحده پخش شده و رمزگذاری قوی ، فایروال NAT و سرورهای DNS خود را برای جلوگیری از نشت DNS ارائه می دهد. در تست های ما در طی روند بررسی VyprVPN ما متوجه شدیم که عملکرد مناسب برای دامنه قیمت و برنامه های موبایل بسیار کاربر پسند.

VyprVPN در سوئیس مستقر است ، کشوری که قوانین مربوط به حفظ حریم خصوصی راجع به نگهداری داده ها دارد. مهمتر از آن ، VyprVPN یک خط مشی رازداری کاملاً واضح دارد ، که می گوید آدرس IP و زمان جلسه شما را تا 30 روز وارد می کند.

از نظر تئوری ، این ناشناس بودن کامل را ارائه نمی دهد ، اما احتمالاً کمیسیون امنیت ملی می تواند به هر حال از مقامات نزدیک سوئیس سوئیس ضمانت نامه بگیرد..

دلایل دیگری که دوست داریم VyprVPN

VyprVPN حداکثر پنج اتصال همزمان را در سرویس پریمیوم خود و ارزش بسیار عالی با امنیت قوی ، سرعت مناسب و برخی از کمترین قیمت های موجود ارائه می دهد. این نرم افزار بصری با کاربرد آسان برای ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS دارد.

VyprVPN با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود ، بنابراین می توانید آن را بدون دردسر بررسی کنید.

5. CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از VPN است که از پروتکل های تونل سازی L2TP / IPSec ، OpenVPN و IKEv2 / IPSec با رمزگذاری 256 بیتی AES بهره می برد و به آن امنیت و حفظ حریم خصوصی می دهد. این بیش از 4000 سرور گسترده در 58 کشور جهان ، دسترسی گسترده ای به خدمات استریم – هولو ، آمازون و نسخه ایالات متحده Netflix همه باید به راحتی در دسترس باشند..

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل Cyberghost ما را بخوانید.

CyberGhost حداکثر پنج دستگاه را به طور همزمان پوشش می دهد و از تونل سازی اسپلیت پشتیبانی می کند. همچنین دارای انتخاب عالی از ویژگی های اضافی از جمله فشرده سازی داده ها ، هدایت مجدد HTTPS و مسدود کردن وب سایت های مخرب ، تبلیغات و ردیابی آنلاین است..

CyberGhost دارای یک وب سایت چشمگیر است که هم بصری و هم کاربر پسند است. گفتگوی زنده 24/7 با پشتیبانی بومی انگلیسی ، فرانسوی و آلمانی وجود دارد. پشتیبانی اصلی از پیشنهاد مناسب و معقول است ، اگرچه اگر از خیلی فنی استفاده کنید ، معمولاً پرس و جو شما به تیم پیشرفته تری ارسال می شود که بعداً از طریق ایمیل به آن پاسخ می دهند.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

مستقر شدن در رومانی به معنای CyberGhost برای اجرای یک سیاست ناشناس و بدون ورود به سیستم رایگان است. این یک ویژگی محافظت از برنامه برای اطمینان از اینکه به طور تصادفی محافظت نشده و سوئیچ kill در صورت قطع اتصال VPN شما باقی نمی ماند.

نکته منفی در مورد CyberGhost در این مورد این است که شبکه سرورهای آن در ایالات متحده و کانادا از گسترش گسترده آن در اروپا عقب مانده است. این سرویس کاملاً خوب است ، فقط انتخابی کمتری نسبت به سایرین در این لیست ارائه می دهد. CyberGhost برای امتحان کردن آن و یک آزمایش آزمایشی هفت روزه رایگان برای کاربران اندرویدی و iOS ، ضمانت بازگشت پول ارائه می دهد.

افکار نهایی

زندگی در ایالات متحده به این معنی است که شما باید اطلاعات خود را ایمن نگه دارید یا ممکن است خودتان را به نفع توجه بسیار ناخواسته بیابید. ارائه دهندگان VPN فوق در ضمن به حداقل رساندن سرعت کاهش سرعت شما را ایمن نگه می دارند و هنوز هم به شما امکان می دهند جریان آزاد داشته باشید. ما فکر می کنیم ExpressVPN بهترین کار را انجام می دهد ، اما سایر گزینه های دیگر انتخاب های خوبی هستند.

نظر شما در مورد انتخاب ما چیست؟ آیا پیشنهادی در مورد خود دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. فراموش نکنید که مقالات VPN دیگر ما را بررسی کنید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map