بهترین VPN برای مکزیک 2020: حریم خصوصی؟ نه مامان گویی

مکزیک مقصدی محبوب است که سالانه بالغ بر 20 میلیون بازدید کننده را به خود اختصاص می دهد. این گیاه به دلیل غذاهای پرادویه ، سواحل زیبا و تکیلا شناخته شده است. ویرانه های باستانی آزتک و مایان را می توان در سراسر کشور و پایتخت آن ، مکزیکو سیتی مشاهده کرد و به زندگی مدرن دامن می زند. هرچه شما را به آنجا بردارد ، باید از یکی از بهترین VPN های ما برای مکزیک به عنوان یک سمبرو مجازی برای محافظت آنلاین استفاده کنید.


یک شبکه خصوصی مجازی تنها راهی است که می توانید از خطرات آنلاین محافظت کنید ، همچنین می تواند در هنگام دسترسی به محتوای خاص مفید باشد.

اگر زبان اسپانیایی زبان مادری شما است ، یا حداقل آن را درک می کنید ، عاشق مکزیک خواهید بود telenovelas. اگر اینطور نیست ، ممکن است ترجیح دهید برنامه ها را از خانه پخش کنید. استفاده از VPN به شما امکان می دهد تا به یک سرور در کشور خود وصل شوید و نمایش های مورد علاقه خود را در سرویس هایی مانند Netflix پخش کنید (ما در مکزیک یک راهنمای کامل برای تماشای ایالات متحده Netflix در مکزیک نیز داریم)..

همین مسئله برای کسانی که می خواهند از کشور دیگری به محتوای مکزیکی دسترسی پیدا کنند نیز می رود. برای توصیه های بیشتر به بهترین VPN ما در مورد Netflix نگاه کنید.

سانسور در مکزیک

سانسور برای بسیاری از کشورها یک مسئله مشترک است و برخی بدتر از سایرین هستند. قطعه ما را در مورد چین بخوانید تا ببینید چقدر بد است. مکزیک سانسور اینترنت کمی دارد. محتوا را مسدود یا فیلتر نمی کند و رسانه های اجتماعی در دسترس هستند.

این گفته است که در سال 2018 ، تغییراتی در قانون فدرال کپی رایت تصویب شد. این تغییرات در صورت وجود مظنون بودن به نقض حق نسخه برداری ، اجازه حذف محتوای آنلاین را می دهند. با این حال ، حذف می تواند بدون اینکه ثابت شود نقض شده است رخ دهد. سایر کشورها هنگام نقض حق نسخه برداری آنلاین سخت تر هستند ، همانطور که می توانید در بهترین VPN ما برای آلمان بخوانید.

با وجود عدم ممنوعیت محتوا ، هرچند ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و موتورهای جستجو درخواست حذف داده شده است.

فیس بوک محتوای مربوط به تیراندازی در مدرسه ای در مونتری ، مکزیک را منتشر کرده است ، پست هایی که به دلیل افترا و موارد مربوط به فروش غیرقانونی کالاهای تنظیم شده گزارش شده است. گوگل درخواست حذف را برای افترا ، حق چاپ و دلایل دیگر دریافت کرده است ، و توییتر نیز درخواست حذف را گزارش کرده است.

گفتار آنلاین

آزادی بیان در قانون اساسی مکزیک تضمین شده است ، و همچنین حفظ حریم خصوصی ارتباطات شخصی است. به گفته این ، اگرچه در سطح فدرال مورد توهین قرار گرفته است ، اما در برخی ایالت ها ، هنوز چند مکان وجود دارد که قوانین جنایتکارانه در مورد جنایات بدنام باقی مانده است..

با اجرای این قوانین ، گفتار کاملاً رایگان نیست ، و آنها اغلب برای ارعاب روزنامه نگاران استفاده می شوند. برخی که گزارشهای انتقادی را بصورت آنلاین منتشر کرده اند ، دادخواست دریافت کرده اند.

به عنوان مثال ، شکایت کیفری علیه رسانه خبری دیجیتال Contramuro.com در فوریه 2018 توسط شهردار Zitacuaro ، کارلوس هررا تلو ، مطرح شد که وی آن را به حمله علیه ناموس متهم کرد. پس از آنکه این خبرنامه گزارشی را در مورد بی نظمی های مالی ادعا شده در چندین شرکت مرتبط با شهردار منتشر کرد.

در آگوست سال 2011 ، یک معلم ریاضی و مفسران رادیو پس از انتشار شایعات در مورد ربوده شدن کودکان از یک مدرسه محلی دستگیر شدند و هر دو با 30 سال زندان روبرو شدند. این شایعات دروغ بودند و دولت جرم “آشفتگی عمومی” جدید را برای استفاده در موارد مشابه تحریک وحشت ایجاد کرد ، اگرچه نگرانی وجود داشت که می تواند خیلی راحت در برابر گفتار استفاده شود..

همچنین تهدید و خشونت علیه رسانه ها ، روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان گزارش شده است که درمورد موضوعاتی مانند مواد مخدر ، قاچاق مواد مخدر و خشونت ناشی از مواد مخدر گزارش می دهند. صدها نفر مورد حمله قرار گرفته و یا تهدید به مرگ یا پیام های ارعاب کننده دریافت کرده اند و 12 نفر کشته شده اند. حداقل چهار نفر به صورت آنلاین برای یک پایگاه خبری مبتنی بر وب یا رسانه های اجتماعی کار می کردند.

این خشونت باعث شده است که بسیاری از خبرنگاران و برخی رسانه های محلی به سانسور خود بپردازند یا از گزارش برخی داستان ها به طور کامل پرهیز کنند. با توجه به این موضوع ، احتمالاً بهترین کار این است که از خواستگاری پیروی کنید و مواظب باشید که پست می کنید. هر چند این می تواند بسیار بدتر باشد ، فقط برای مقایسه بهترین راهنمای VPN ما را برای راهنمای سنگاپور بخوانید.

نظارت در مکزیک

دولت با استفاده از جنگ با مواد مخدر به عنوان توجیه قدرت نظارت خود را افزایش داده است. قانون ارتباطات از راه دور در سال 2014 تا حدی جایگزین قانون قبلی شد تا نظارت بیشتری را با حفظ داده ها و جغرافیایی در زمان واقعی انجام دهد..

براساس ماده 189 ، شرکت هایی مانند ارائه دهندگان خدمات اینترنتی و شبکه های تلفن همراه ، باید موقعیت مکانی و ابرداده کاربران را به مقامات ارائه دهند. تغییر در قانون ملی دادرسی کیفری در سال 2016 باعث شد تا حكم قضایی لازم باشد كه نهادهای دولتی بتوانند از جغرافیایی استفاده كنند ، اگرچه ، مگر اینكه این كار را انجام دهند ، مثلاً تحقیق كنند..

ماده 190 شركتها را ملزم می سازد كه حداقل دو سال سابقه ابرداده كاربران خود را نگه داشته و در هر زمان درخواستی به داده های امنیتی دسترسی داشته باشند. دولت همچنین درخواست هایی را به شرکت های رسانه های اجتماعی و Google در مورد اطلاعات کاربر ارسال می کند.

قانون امنیت داخلی ، که در سال 2017 تصویب شد ، به ارتش این امکان را می دهد تا فعالیت های اطلاعاتی را با هر وسیله ممکن (تا زمانی که قانونی باشد) انجام دهد و می گوید اطلاعات جمع آوری شده ، یک امنیت ملی در نظر گرفته می شوند ، به این معنی که مردم نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند. سازمان های حقوق بشری نسبت به این قانون ابراز نگرانی کرده اند.

بسیاری از افشاگری ها نشان داده اند که فن آوری های جاسوسی دیجیتالی برای تحقیقات مجرمان مورد سوءاستفاده قرار می گیرند. Citizen Lab دریافت که از نرم افزار Pegasus در مکزیک استفاده می شود. این انحصارا به دولت ها فروخته می شود و شواهد نشان می دهد که دولت مکزیک حداقل 80 میلیون دلار برای این نرم افزار هزینه کرده است.

همچنین گزارشهایی منتشر شده مبنی بر اینکه مکزیک مشتری بزرگی از شرکت نظارت Hacking Team است. این کشور به دلیل ارائه تهاجم تهاجمی و فناوری نظارت به دولتها ، سازمانهای اجرای قانون و سایر شرکتهای سراسر جهان شناخته شده است.

بهترین VPN برای مکزیک 2020

چه چیزی بهترین VPN را برای مکزیک ایجاد می کند

بسیاری از ارائه دهندگان در بررسی های VPN ما تمایل به ارائه ویژگی های یکسان دارند ، اما بعضی از آنها از لحاظ جنبه های خاصی بهتر از سایرین هستند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است امنیت بهتری یا خدمات مشتری داشته باشند. شما باید بدانید که مهمترین ویژگی ها برای امنیت در مکزیک کدام یک از مهمترین ویژگی ها هستند و کدام سرویس ها برای آنها بهترین است.

برای مکزیک ، امنیت خوبی می خواهید زیرا به شما کمک می کند تا از نظارت و پلیس آنلاین محافظت کنید. مهم نیست که کجا هستید ، اما همیشه خطر حملات آنلاین وجود دارد ، اما این خطر در برخی کشورها از سایر کشورها بیشتر است.

نقاط مهم وای فای رواج بیشتری پیدا می کند ، اما می تواند شما را در معرض خطر بیشتری برای تجربه جرایم سایبری قرار دهد. بهترین نمونه VPN ما برای تایلند را برای نمونه ای از آن بخوانید. به هیچ وجه نمی توانید بدانید که اتصال چقدر امن است ، بنابراین بهترین کار برای محافظت از خود با VPN است. یک آنتی ویروس مناسب نیز وجود دارد.

شما همچنین می خواهید حریم خصوصی ، که با امنیت متفاوت است ، در لیست بالا باشید. برای اینکه مطمئن شوید ارائه دهنده به حریم خصوصی احترام می گذارد ، به یک خط مشی بدون ورود به سیستم نیاز دارید که نشان می دهد سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما وجود نخواهد داشت.

گسترش سرور آن یکی دیگر از عوامل مهم است. هرچه این تعداد بیشتری در دسترس باشد ، شانس شما در مورد محدودیت های دور زدن ، مانند سانسور یا جابجایی ها بهتر خواهد بود. اگر بعد از محتوا محدود به مکزیک هستید ، به سرورهای آنجا نیز نیاز دارید.

سرعت یکی دیگر از ویژگی های مورد توجه است ، به خصوص اگر می خواهید جریان داشته باشید و پهنای باند نامحدود یک محرک برای تماشای نمایش های مورد علاقه خود نیز هست. اگر مورد دوم را ندارید ، می توانید سریعاً به حد مجاز برسید و پس از انجام کار ، VPN متوقف خواهد شد و شما را آسیب پذیر می کند.

چند فاکتور دیگر که باید به آنها توجه کنید این است که کدام دستگاهها پشتیبانی می شوند ، چند مورد می توانند به صورت یکجا متصل شوند ، کیفیت پشتیبانی مشتری و سهولت استفاده ، به خصوص اگر در تنظیمات بی تجربه باشید. سرانجام ، قیمت آن ممکن است تصمیم شما را تغییر دهد زیرا برخی از VPN ها گرانتر از سایرین هستند.

1. بهترین VPN برای مکزیک: CyberGhost

ما CyberGhost را به عنوان بهترین VPN ما برای مکزیک انتخاب کرده ایم. این یک سرویس مناسب و معقول است که برای داشتن امنیت در برابر خطرات آنلاین و حفظ حریم خصوصی شما با داشتن یک سیاست سختگیرانه از عدم ورود ، امنیت خوبی دارد..

Cyberghost-homepage-2018

این بیش از 3000 سرور در 59 کشور جهان وجود دارد ، بنابراین نباید در دسترسی به مطالب مورد نظر خود مشکلی داشته باشید. این شامل 19 مورد در مکزیک است که به شما امکان می دهد برای دریافت مطالب مکزیکی انتخاب کنید.

سریع است ، اما می تواند در مسافت های طولانی کندتر شود. سرعت هنوز هم مناسب و معقول است ، بنابراین ، شما نباید مشکلی داشته باشید. همچنین دارای پهنای باند نامحدود است ، به این معنی که می توانید به اندازه دلخواه خود جریان و بارگیری کنید. برای بررسی بهتر خدمات ، بررسی CyberGhost ما را بررسی کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

CyberGhost را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کرد. آخرین نسخه دارای رابط به روز شده است ، که خوب است ، اما ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید به طور همزمان به هفت دستگاه متصل شوید ، که به آن کمک کرد مقام دوم در بهترین VPN ما را برای قطعات چند دستگاه کسب کند ، اما این محدودیت برای نصب ها نیز هست.

پشتیبانی مشتری در دسترس است و پایگاه اطلاعاتی شما اولین بندر تماس شما است. اگر هنوز به کمک نیاز دارید ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل 24/7 با یکی از اعضای کارمندان صحبت کنید. چت زنده سریعترین گزینه است اما ایمیل برای مشکلات فنی بیشتر است.

هزینه ماهانه اشکالی ندارد ، اما با ثبت نام برای مدت زمان طولانی تر صرفه جویی می کنید. یک آزمایش آزمایشی هفت روزه برای Android و iOS وجود دارد که می توانید برای دیدن اینکه آیا دوست دارید از آن استفاده کنید. به علاوه ، ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، که بسته به طرحی که شما انتخاب می کنید ، شرایط آن متفاوت است. برنامه های کوتاه تر 14 روز طول می کشد و برنامه های طولانی تر 45 می شوند ، اما هر دو زمان تصمیم گیری کافی می کنند.

2. ExpressVPN

ExpressVPN در بسیاری از مقالات ما رتبه برتر را کسب می کند. این سرویس عالی عالی ارائه می دهد و با امنیت بسیار خوبی که می توانید حتی قوی تر کنید ، امن ترین VPN در دسترس است. یک سیاست محکم برای عدم آرامش نیز وجود دارد.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

بیش از 3،000 سرور در 94 کشور پرشور وجود دارد و این بهترین فرصت را برای مشاهده مطالب مورد نظر شما می دهد. برخی نیز در مکزیک هستند ، بنابراین می توانید از آنجا به محتوا دسترسی پیدا کنید.

ExpressVPN سریعترین VPN در بازار است ، بنابراین بارگذاری صفحه ها نباید مشکلی ایجاد کند. هیچ باند پهنای باند برای متوقف کردن شما در آهنگ های شما وجود ندارد. این ویژگی ها به آن کمک کردند تا رتبه نخست در بهترین VPN ما را برای پخش قطعه نیز کسب کند. برای اطلاعات بیشتر به بررسی ExpressVPN ما نگاهی بیندازید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

اگر تجربه کمی در استفاده از VPN دارید ، ممکن است ExpressVPN بهترین انتخاب برای شما باشد. پس از نصب ، تقریباً همه کارهای دیگر را برای شما انجام می دهد. شما فقط باید مطمئن شوید که به یک سرور مناسب وصل شده اید ، که آسان است. اگر دانش بیشتری دارید ، می توانید تنظیمات را از بین ببرید ، اما مطمئن شوید که ابتدا می دانید چه کاری انجام می دهید.

این قابل استفاده در ویندوز ، macOS ، Android و iOS است. بعلاوه افزونه های مرورگر برای Chrome ، Safari و Firefox وجود دارد. می توان پنج دستگاه را به طور همزمان وصل کرد که بد نیست.

اگر خود را در ترشی یافتید ، بصورت زنده و ایمیل بصورت 24 ساعته در دسترس است. گفتگوی زنده سریعترین گزینه است ، اما در صورت نیاز به کمک عمیق تر ، مسیر ایمیل بهتر است.

کاهش قیمت ExpressVPN هزینه آن است. این در مقایسه با رقبای خود گران است ، اما ارزش آن را برای کیفیت خدمات شما به دست می آورد. با انتخاب برنامه بلندتر ، می توانید هزینه را پایین بیاورید و در صورت عدم استفاده از این خدمات ، 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد..

3. NordVPN

NordVPN ارائه دهنده دیگری است که اغلب در اینجا در Cloudwards.net توصیه می شود. برخی از بهترین امنیت در اطراف ، با انتخاب عالی پروتکل ها و گزینه ای برای استفاده از سرورهای دو هاپ ، که اساساً محافظت بیشتری به تونل VPN می کنند. از حریم خصوصی نیز غافل نشوید ، زیرا NordVPN اطلاعات موجود را حفظ نمی کند.

قبلی

بعد

شما نباید در یافتن سرور مناسب مشکلی داشته باشید زیرا بیش از 5،000 نقطه 62 کشور از جمله 15 مورد در مکزیک وجود دارد.

سرعت خوبی دارد ، اما مانند CyberGhost ، می تواند هنگام اتصال به سرور دور از دسترس کند شود. با وجود این ، NordVPN هنوز گزینه مناسبی برای پخش است زیرا هیچ محدودیتی در میزان پهنای باند شما نمی توانید استفاده کنید. برای بررسی دقیق تر در ارائه دهنده ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

می توانید از NordVPN در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید و تنظیم آن ساده است. رابط کاربری آسان است و می توانید حداکثر شش دستگاه به طور همزمان وصل کنید.

یک پایگاه دانش بزرگی وجود دارد که می توانید به مشکلات خود نگاه کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید از گفتگوی زنده یا ایمیل برای صحبت با یک عضو پشتیبانی استفاده کنید. هر دو خوب هستند ، اما گفتگوی زنده سریعتر است.

قیمت ماهانه بد نیست ، اما برنامه های طولانی تر در پایان ارزان تر است. بازپرداخت 30 روزه در دسترس است ، بنابراین می توانید قبل از ارتقا کامل اطمینان حاصل کنید که از آن راضی هستید.

4- دسترسی به اینترنت خصوصی

در وهله چهارم ، ما دسترسی به اینترنت خصوصی داریم که خدمات خوبی ارائه می دهد ، حتی اگر تمام ویژگی های رقبای خود را نداشته باشد. امنیت خوب است ، اما به طور پیش فرض روی رمزگذاری 128 بیتی تنظیم شده است. برای محافظت بهتر بهتر است اگر آن را به صورت دستی 256 بیتی تغییر دهید. با این کار ، ارتباط با شما ممکن است کند شود.

سرورهای خصوصی-اینترنت-دسترسی-بررسی-مورد علاقه-سرور

در اینجا هیچ سابقه ای از shenanigans آنلاین شما وجود ندارد ، زیرا PIA اطلاعات را حفظ نمی کند.

PIA سرورهای زیادی دارد – 3،279 ، دقیقاً – اما آنها فقط 33 کشور را پوشش می دهند ، که بسیار کمتر از سایر ارائه دهندگان است. با این وجود ، شما باید محتوای مکزیکی را تنظیم کنید اگر این همان چیزی باشد که بعد از آن به این دلیل که دارای 33 سرور در آنجاست.

یکی از بهترین ویژگی های PIA سرعت است. این بیشتر به معنای پیش فرض استفاده از رمزنگاری سبکتر است و هنگامی که سطح رمزگذاری را افزایش می دهید ، کند می شود. هنوز سرعت ها خوب است و سرورهای سریع سوئیچینگ. همچنین این امکان را به شما می دهد تا بدون قطع ارتباط از سرگرمی که در ابتدا در حال استفاده است ، به سرور دیگری متصل شوید. به علاوه ، هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد.

دلایلی دیگر که ما PIA را دوست داریم

می توانید PIA را بر روی Windows ، macOS ، Android و iOS تنظیم کنید. این نرم افزار دارای مشتری های ساده ای است و برای کاربران لینوکس بسیار عالی است زیرا تنها VPN است که یک مشتری کامل برای این سیستم عامل دارد ، به همین دلیل این بهترین VPN برای لینوکس است. شما می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید.

یک پایگاه دانش مناسب و معقول در دسترس است ، که باید به حل مشکلات متداول کمک کند. با این حال ، به طور کلی ، خدمات مشتری می تواند بهبود یابد. پشتیبانی ایمیل 24/7 در دسترس است ، اما چت زنده وجود ندارد. با این وجود ، کندتر از آنچه که توسط رقبای PIA ارائه می شود ، کمکی است. بررسی PIA ما جزئیات بیشتری در مورد سرویس ارائه می دهد.

PIA یکی از ارزان ترین گزینه های موجود بود اما اخیراً قیمت آن افزایش یافته است. این قیمت بسیار مناسب است ، اما سایر ارائه دهندگان خدمات تقریباً با همان قیمت ارائه می دهند. این یک ایده هوشمند است ، مانند سایر خدمات ، مشترک شدن در برنامه طولانی تر و صرفه جویی در هزینه. ضمانت برگشت پول هفت روزه در کار است و زمان زیادی را برای امتحان کردن به شما می دهد.

5- VyprVPN

گرچه VyprVPN در صدر لیست نیست ، اما از امنیت خوبی برخوردار است و از پروتکل Chameleon محافظت شده دیگری برخوردار است. همچنین دارای یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم است ، بنابراین نیازی نیست نگران حریم شخصی خود باشید. همچنین گزینه های امنیتی عالی دیگری نیز دارد که می توانید در بررسی VyprVPN ما بخوانید.

VyprVPN-Server-Selection

سرورهای آن 64 کشور را پوشش می دهند ، اما میزان موجود در مقایسه با سایر ارائه دهندگان فقیر است. در کل چیزی بیش از 700 نفر و برخی در مکزیکو سیتی وجود دارد که اگر شما از محتوای مکزیکی استفاده می کنید یک مزیت است.

سرعت آن بد نیست ، اما گاهی اوقات می تواند کند باشد. محدودیتی برای استفاده از پهنای باند وجود ندارد ، اما این خوب است.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

مشتری هایی برای ویندوز ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند ، اما رابط کاربری آن تاریخ گذاری شده است. با این کار ، استفاده از آن هنوز آسان است. می توانید همزمان سه دستگاه را به هم وصل کنید و در صورت نیاز بیشتر می توانید برای بسته بندی حق بیمه ثبت نام کنید تا حداکثر پنج عیب آن را انجام دهید.

اگر با مشکلی روبرو شدید ، می توانید از بخش سؤالات متداول برای حل آن استفاده کنید. در صورت عدم موفقیت ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل 24/7 با پشتیبانی تماس بگیرید. برای سریعترین پاسخ ، شما باید از گفتگوی زنده استفاده کنید ، اما پاسخ های مختصر ارائه دهید ، که عالی نیست.

برنامه قیمت آن منطقی است و یک دوره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد که می توانید قبل از انجام آن از چک استفاده کنید.

افکار نهایی

امیدوارم ، حالا متوجه شوید که چرا باید از مکالمه VPN در مکزیک یا هر جای دیگر استفاده کنید. هنگام انتخاب ارائه دهنده ، باید اطمینان حاصل کنید که از امنیت و سرورهای بسیار خوبی در نقاط مختلف دنیا برخوردار است ، بنابراین می توانید به راحتی به محتوا دسترسی پیدا کنید. همچنین اگر می خواهید محتوای محدود شده به آنجا را مشاهده کنید ، مکزیک را نیز شامل می شود.

برنده ما برای مکزیک CyberGhost است زیرا از امنیت خوبی برخوردار است و سرورهای زیادی برای انتخاب از جمله 19 مورد در مکزیک وجود دارد. بعلاوه ، با آزمایش هفت روزه و ضمانت پس انداز آن ، چیزی برای از دست دادن ندارید.

اگر در مکزیک توصیه هایی برای استفاده از VPN دارید ، آنها را در قسمت نظرات زیر پاپ کنید. دوست داریم آنها را بشنویم. حتماً سایر مقالات VPN ما را نیز بررسی کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map