بهترین VPN برای سنگاپور 2020: پایین آمدن در شهر شیر

جزیره فوق العاده تمیز سنگاپور درست زیر مالزی قرار دارد. این منطقه به دلیل منطقه تاریخی چین تاون که در کلیسای معبد برج بودا مشهور است ، مشهور است و از فرهنگ ، سنت ها و غذاهای متنوع آن یاد نمی کند. با وجود این ، دنیای آنلاین وجود دارد که می خواهید خود را با یکی از بهترین VPN ما در انتخاب های سنگاپور مسلح کنید..


بعد از گذشت یک روز طولانی از کاوش ، نمی توانید مقصر باشید که می خواهید یک اتاق آرام Netflix را در اتاق هتل خود بخرید. با این حال ، به زودی خواهید فهمید که تنها نسخه قابل دسترسی به نسخه سنگاپور است. این به دلیل Geoblocks است ، اما گذشتن از آن آسان است ، همانطور که می توانید نحوه دریافت راهنمای آدرس IP سنگاپور را در ما بخوانید. اما علاوه بر geoblocks ، ممکن است با محدودیت های دیگری نیز روبرو شوید.

بهترین VPN برای سنگاپور 2020

سانسور در سنگاپور

اگرچه برخی کشورها کنترل های سختی را بر روی اینترنت قرار می دهند ، اما مقایسه سنگاپور به ویژه در مورد چین بسیار سبک است. علیرغم تنظیم مقررات اینترنتی در سال 1996 ، دولت از مسدود کردن و فیلتر کردن محتوا خودداری می کند. هنوز متوجه خواهید شد که وب سایتهای مربوط به قمار و پورنوگرافی مسدود شده اند. 

احتمالاً نمی توانید به بیشتر وب سایت های تورنت دسترسی پیدا کنید. به این دلیل که دادگاه عالی به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی دستور داده است كه وب سایت های دزدی دریایی را مسدود كنند. قانون کپی رایت سنگاپور جریمه های سنگین را برای نقض پیش بینی می کند ، اما این برای کسانی است که به دنبال سود هستند.

نظارت آنلاین

متأسفانه برای سنگاپورها ، حق حریم خصوصی به صورت قانونی نوشته نشده است. این بدان معناست که مقامات می توانند داده ها ، ارتباطات نظارتی و جستجو را بدون نظارت قضایی حفظ کنند. مگر در مواردی که بخواهند از شبکه استفاده کنند ، شهروندان مجبورند برای مواردی که ممکن است آنها را بدست آورید ، ثبت نام یا نشان دهند.

دولت کارتهای شناسایی و گذرنامه را صادر می کند که هر یک از آنها موظف به انجام کارهایی مانند خرید سیم کارت ، ثبت نام در WiFi عمومی یا ثبت نام در برخی از انواع تعامل دیجیتال هستند. ناشناس بودن فقط در سنگاپور محدود نمی شود. بهترین VPN برای هند ما یک کشور دیگر را نشان می دهد که از یک سیستم شناسایی دقیق استفاده می کند.

براساس گزارش ها ، سنگاپور دارای سیستم نظارتی کاملاً مستقر است که توانایی نظارت بر ارتباطات دیجیتال و اینترنت را دارد. سرورهای FinFisher ، که به دولتها امکان نظارت بر دستگاهها ، رهگیری داده ها و غیره را می دهند ، در کشور یافت شدند. این می تواند به هر آنچه که می خواهد دسترسی پیدا کند ، حتی اگر رمزگذاری شود.

به لطف قانون سوءاستفاده رایانه و قانون امنیت سایبر ، اگر تهدیدی برای امنیت ملی باشد ، می توانید از هر رایانه ، حتی در زمان واقعی جمع آوری کنید. در صورت عدم رعایت ، شما می توانید تا 50،000 دلار سنگاپور (36،000 دلار) جریمه نقدی ، یا 10 سال زندان دریافت کنید. بعلاوه ، پلیس می تواند نیاز به کدهای رمزگشایی نیز داشته باشد.

مقامات سنگاپور همچنین دوست دارند به داده های کاربران در بسیاری از سیستم عامل ها دسترسی پیدا کنند. گوگل ، فیس بوک و مایکروسافت درخواست های اطلاعاتی در رابطه با جرایم مانند تروریسم ، تهدید و قمار دریافت کرده اند.

بعلاوه ، ادوارد اسنودن ، پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی ایالات متحده ، فاش كرد كه شركت مخابرات سنگاپور SingTel به آژانسهای اطلاعاتی كمك كرد تا به ترافیك حمل شده از طریق كابل ارتباطی زیرزمینی دسترسی داشته باشند.

آزادی بیان سنگاپور

قانون اساسی سنگاپور آزادی بیان را فراهم می کند ، اما محدودیت هایی نیز در این زمینه وجود دارد.

قانون نظم عمومی و ایمنی در سال 2018 تصویب شد. این اجازه می دهد تا مقامات بتوانند ارتباطات از جمله پیام ها را در دوره های خاص مانند اعتراضات ممنوع کنند. هر کسی که متوجه نقض این ممنوعیت شود می تواند تا دو سال زندان و جریمه 20،000 دلار سنگاپور (14،500 دلار) دریافت کند.

قانون اجرای عدالت در سنگاپور انتشار مطالبی که می تواند در روند دادگاه دخالت کند ، تخلف محسوب می کند. مجازاتی برای کسانی که آن را نقض می کنند اعمال می شود که حداکثر مجازات آنها سه سال حبس و جریمه 100000 دلار سنگاپور (73،000 دلار) است. این قانون غالباً علیه وبلاگ نویسان که درمورد چنین موضوعاتی می نویسند ، استفاده می شود. 

قانون فتنه نفرت نسبت به دولت ، نژادها و کلاس ها را منع می کند و مجازات حداکثر سه سال زندان را شامل می شود. بدنام کردن طبق قانون مجازات جرم است. در برخی موارد از وبلاگ نویسان خواسته شده است تا وبلاگ خود را خاموش کنند و برخی دیگر نیز دستگیر و به اتهام رسیده اند. 

یک نمونه از روی نگرنگ است. وی جریمه شد و به وی دستور پرداخت 150،000 دلار سنگاپور (109،000 دلار) به دلیل افترا به نخست وزیر سنگاپور داده شد. رسانه ها و روزنامه نگاران به دلیل قوانین سخت اغلب سانسور خود را انجام می دهند.

جرایم سایبری در سنگاپور

جرایم سایبری در سنگاپور رو به افزایش است. آژانس امنیت سایبر سنگاپور فاش کرد که در سال 2018 6179 مورد جرایم سایبری گزارش شده است که این میزان از 5351 مورد در سال 2017 افزایش یافته است. 

با در نظر گرفتن این ارقام ، بهتر است در سمت ایمن باشید و از اتصال شما مطمئن باشید. این امر به ویژه صادق است اگر می خواهید از WiFi عمومی استفاده کنید زیرا می توان آن را با هکرها و ویروس های خطرناک سرخ کرد. اگرچه قصد داریم در مورد کدام شبکه خصوصی مجازی برای استفاده در زیر صحبت کنیم ، توصیه می کنیم یک آنتی ویروس عالی نیز نصب کنید.

آنچه بهترین VPN را برای سنگاپور رقم می زند

ما در بررسی های VPN ما از ارائه دهندگان بزرگ کاوش کرده ایم تا بهترین های سنگاپور را برای شما به ارمغان بیاوریم. برای انجام این کار ، ما مجبور شدیم ویژگی های هر VPN را در نظر بگیریم. بیشتر ارائه دهندگان ویژگی های مشابه را ارائه می دهند ، اما برخی در اجرای آنها بهتر از سایرین هستند. 

تمرکز برای سنگاپور اجتناب از نظارت آنلاین و حملات سایبری و همچنین دور زدن بلوک است. انتخاب یک VPN که دارای امنیت عالی باشد ضروری است زیرا شما را پنهان نگه می دارد و شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند. حفظ حریم خصوصی نیز مهم است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده اطلاعات مربوط به فعالیت های آنلاین شما را حفظ نمی کند و دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی است. 

برای دور زدن بلوک های موجود ، به یک شبکه سرور خوب نیاز دارید. هرچه سرورهای بیشتری در دسترس باشند ، دور زدن محدودیت ها برای شما آسان تر خواهد بود. اگر می خواهید به محتوای محدود محلی دسترسی داشته باشید ، به سرورهای مستقر در سنگاپور نیز نیاز دارید.

به همین ترتیب ، اگر می خواهید به Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، باید سرور را در ایالات متحده Netflix انتخاب کنید در بسیاری از کشورها موجود است ، اما کتابخانه آن در هر یک متفاوت است. در مورد ما در مورد ممنوعیت Netflix بیشتر بخوانید و اگر می خواهید سریع دسترسی پیدا کنید ، ارائه دهندگان بهترین VPN ما را برای مقایسه Netflix بررسی کنید..

یکی دیگر از عوامل اساسی سرعت ، به خصوص اگر می خواهید نمایش های مورد علاقه خود را پخش کنید. اگر آهسته انتخاب کنید ، قبل از بارگیری پاپ کورن خود را تمام می کنید. VPN نباید دارای پهنای باند باشد. به این ترتیب ، مهم نیست که چقدر جریان یا بارگیری کنید. اگر VPN را انتخاب کنید که انجام شود ، وقتی به حد مجاز رسیدید کار را متوقف می کنید.

ملاحظات دیگر شامل دستگاه های پشتیبانی شده و کاربرپسند بودن آن است. برخی از VPN ها برای تازه واردان عالی هستند ، در حالی که برخی دیگر بهترین گزینه را برای افرادی که می دانند در اختیار دارند. کیفیت خدمات مشتری با هر ارائه دهنده متفاوت است ، اما در صورت نیاز به شما کمک خوبی می کند. در آخر ، شما باید اطمینان حاصل کنید که قیمت آن متناسب با بودجه شما است.

1. بهترین VPN برای سنگاپور: NordVPN

NordVPN به دلیل خدمات فوق العاده ای که ارائه می دهد یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN است. امنیت آن از بهترین موارد موجود در بازار است ، بنابراین شما را محافظت می کند. همچنین شامل گزینه ای برای استفاده از رمزگذاری دو هاپ است که اساساً لایه دیگری از حفاظت را به اتصال شما اضافه می کند. یک سیاست محرمانه محرمانه نیز دارد.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

در 60 کشور جهان بیش از 5،000 سرور موجود است ، که این مقدار بسیار زیاد است ، به این معنی که در پیدا کردن یک مورد مناسب دیگر مشکلی ندارید. در میان آنها 114 مورد در سنگاپور وجود دارد ، بنابراین می توانید به محتوای محدود شده در این کشور دسترسی پیدا کنید.

سرعت خوبی دارد اما ممکن است در اتصال به سرور متصل ، کند شود. هنوز هم ، برای اکثر فعالیت ها خوب است. شما به پهنای باند نامحدودی نیز خواهید رسید ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد حد مجاز نیست. 

NordVPN در ورود به خدمات استریم بسیار عالی است ، و در صورت دوست داشتن تورنت ، آن را برای اولین بار در بهترین VPN ما برای torrenting قطعه بدست آورد. در بررسی NordVPN ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN با Windows ، macOS ، Android و iOS سازگار است. مشتریان آسان برای استفاده هستند و شما در عرض چند دقیقه تنظیم می شوید. شما می توانید به طور همزمان به شش دستگاه وصل کنید.

اگر مشکلی دارید می توانید از دانشنامه دستی استفاده کنید. همچنین پشتیبانی چت 24/7 و ایمیل پشتیبانی نیز وجود دارد. در هر صورت ، شما کمک کامل خواهید کرد.

NordVPN ارزش خوبی برای پول ارائه می دهد ، اما بهتر است از برنامه ماهانه خودداری کنید. عالی نیست و می توانید با انتخاب اشتراک بیشتر ، پس انداز کنید. ضمانت 30 روزه پس انداز پول در صورت دوست نداشتن آن وجود دارد.

2. ExpressVPN

انتخاب دوم ما ExpressVPN است که به دلیل خدمات عالی همه جانبه یکی دیگر از موارد مورد علاقه Cloudward.net است. این قابل مقایسه با NordVPN است ، همانطور که می توانید در سرفصل NordVPN در مقابل ExpressVPN ما بخوانید. این امنیت عالی برای محافظت از شما و همچنین یک سیاست محکم در مورد عدم ورود به سیستم است. 

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این شبکه سرور بزرگی دارد و بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان دارد. برخی در جورونگ و مارینا بی ، سنگاپور واقع شده اند. سرعت با ExpressVPN مسئله ای نیست زیرا سریعترین VPN ما تست شده است. به علاوه ، پهنای باند نامحدودی دارد. این ویژگی ها به آن کمک کردند تا بهترین امتیاز را در بهترین VPN ما برای پخش قطعه کسب کند.

اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دهنده را در بررسی ExpressVPN ما بخوانید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

استفاده از ExpressVPN آسان است. در واقع ، اگر تازه وارد هستید ، یکی از گزینه های بهتر است. به این دلیل است که تقریباً همه کارها را برای شما انجام می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب سرور و کلیک بر روی اتصال است. ساده است. 

قابل نصب بر روی ویندوز ، macOS ، Android و iOS است و به شما امکان می دهد تا به طور همزمان به پنج دستگاه متصل شوید.

در صورت نیاز با کمک یک پایگاه دانش خوب برای کمک به شما در متداول ترین مسائل ، راهنمایی و کمک خواهد کرد. به علاوه چت زنده و ایمیل به صورت 24/7 در دسترس است. به هر روشی که بتوانید مفید باشد ، اما مسائل فنی بیشتر باید به پشتیبانی ایمیل هدایت شود زیرا پاسخ بهتری خواهید گرفت.

در مقایسه با رقبای خود ، ExpressVPN گران است. این به خصوص درصورتی که نرخ ماهانه را انتخاب کنید صادق است. بد است ، بنابراین با ثبت نام برای یک دوره طولانی تر پس انداز می کنید. به علاوه ، 30 روز ضمانت برگشت پول برای آرامش بیشتر وجود دارد.

3. CyberGhost

انتخاب بعدی ما CyberGhost است. گرچه به اندازه انتخاب های ما خوب نیست ، اما هنوز هم یک مدعی است. امنیت آن خوب است و فعالیت شما را ثبت نمی کند.

بیش از 4000 سرور در 58 کشور جهان وجود دارد که گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. به علاوه ، 48 مورد از آنها در سنگاپور قرار دارند.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

سرعت بسیار بالایی دارد اما مانند NordVPN می تواند در مسافت های طولانی کند شود. هنوز هم باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشد و محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد. این سرویس می تواند به بیشتر سرویس های جریان وارد شود و تورنت را امکان پذیر می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

CyberGhost برای Windows ، macOS ، Android و iOS مشتری دارد. رابط کاربری با بروزرسانی اخیر بهبود یافته و کاربرد آن بسیار آسان است ، اما ممکن است برای عادت به مدتی نیاز داشته باشید. CyberGhost به شما امکان می دهد تا به طور همزمان به هفت دستگاه متصل شوید ، که این مکان در بهترین VPN ما برای صفحات دستگاه های مختلف به دست آورد..

CyberGhost یکی از بهترین پایگاههای دانش دارد ، بنابراین کمک به شما در حل مسائل جزئی بسیار عالی است. اگر هنوز هم به کمک نیاز دارید ، می توانید از طریق چت زنده 24/7 که سریعترین مسیر برای طی کردن است ، با کارمندان تماس بگیرید. پشتیبانی ایمیل نیز موجود است ، و بهترین گزینه برای مشکلات فنی بیشتر است.

نرخ ماهیانه بد است ، اما به طور کلی ، CyberGhost وقتی برای مدت طولانی تر ثبت نام می کنید ، ارزان است. یک نسخه آزمایشی هفت روزه برای Android و iOS وجود دارد که می توانید برای اطمینان از اینکه دوست دارید از آن استفاده کنید. بعلاوه ، ضمانت برگشت پول وجود دارد که تمام سیستم عامل ها را در بر می گیرد ، که برای 14 روز با برنامه ماهانه و 45 مورد برای برنامه های طولانی دیگر معتبر است.

4. VyprVPN

همچنین می توانید از VyprVPN برای سنگاپور استفاده کنید. دارای امنیت عالی است که قابل تنظیم است و گزینه های مختلف پروتکل از جمله پروتکل اختصاصی Chameleon آن را به شما می دهد که یک قدم از امنیت پیش فرض آن است. VyprVPN سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما را حفظ نمی کند.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

با توجه به اینکه مقامات می توانند ارتباطات را ممنوع کنند و عدم ناشناس بودن در سنگاپور وجود دارد ، ممکن است ویژگی پیام رسانی VyprVPN Cyphr مفید واقع شود. این در اصل یک برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده است که می تواند در iOS یا Android نصب شود ، و شما آن را به صورت رایگان با سرویس دریافت می کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بررسی VyprVPN ما بخوانید.

شبکه سرور VyprVPN در مقایسه با رقبای خود اندک است. کمتر از 1000 سرور 64 کشور را پوشش می دهند. این شامل برخی از سرورهای موجود در سنگاپور می شود ، و هنوز هم می تواند به اندازه کافی بلوک های شما را بدست آورد.

نکته منفی دیگر در VyprVPN ، سرعت آن است زیرا می تواند کند باشد. اگرچه باید برای اکثر فعالیتها خوب باشد و پهنای باند نامحدود وجود دارد. همچنین می توانید به اکثر سرویس های پخش جریانی وارد شوید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

VyprVPN را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کرد. رابط کاربری آن بسیار آسان است ، اما تاریخ آن است. می توانید حداکثر تا سه دستگاه به طور همزمان با برنامه استاندارد متصل شوید. در صورت تمایل بیشتر می توانید گزینه Premium را انتخاب کنید که حداکثر پنج مورد را نیز ممکن می کند.

پشتیبانی با یک پایگاه دانش برای کمک به خود در دست است. به علاوه ، چت و ایمیل زنده 24/7 وجود دارد. گفت ، نه کمک بزرگی می کند.

می توانید بین برنامه ماهانه و سالانه انتخاب کنید. هرچند برنامه سالانه بهترین قیمت را به شما می دهد. شما همچنین نیاز دارید که بسته استاندارد یا Premium را انتخاب کنید. اگر به Premium بروید ، دو اتصال اضافی و امکان استفاده از پروتکل Chameleon را خواهید داشت. یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد که می توانید برای دیدن اینکه آیا دوست دارید از آن استفاده کنید.

5. TorGuard

آخرین توصیه ما TorGuard است ، و اگرچه آخرین باری است ، اما هنوز هم خدمات خوبی است. برخی از امنیتی ترین قابل تنظیم در دسترس است و شامل سیاست عدم ورود به سیستم است.

بیش از 3،000 سرور در 55 کشور جهان در شبکه سرورهای آن وجود دارد ، که شامل برخی از آنها در سنگاپور است. گفته می شود ، شما باید از VPN برای تغییر سرورها جدا شوید ، که می تواند باعث ایجاد مشکلات حریم خصوصی شود. 

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

سرعت آن بستگی به مکانی دارد که در آن قرار دارید و کدام گزینه های امنیتی را انتخاب می کنید. استفاده از سطوح بالاتر رمزگذاری باعث کند شدن آن می شود. در مورد TorGuard بیشتر بخوانید.

TorGuard اجازه تورنت و پهنای باند نامحدود را می دهد ، اما نسخه پایه برای ورود به سرویس های پخش مشکل دارد. حتی توسط Netflix مسدود شده است. با این وجود می توان با خرید یک IP جریان ویژه با قیمت 7.99 دلار در هر ماه برطرف شد. این امر به پیروزی در بهترین VPN ما با قطعه آدرس های اختصاصی IP کمک کرده و در بهترین مقاله VPN برای مسافران ما جایگاهی کسب می کند..

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

TorGuard مشتریانی برای Windows ، macOS ، Android و iOS دارد. استفاده از آنها بسیار آسان است ، اما نسخه تلفن همراه می تواند آزار دهنده باشد. شما می توانید به طور همزمان حداکثر پنج دستگاه را به هم متصل کنید و در صورت نیاز به بیشتر ، می توانید تا 20 دلار به ازای 1 دلار در هر ماه خریداری کنید.

TorGuard منابع ، پایگاه دانش و فروم را برای کمک به مشکلات فراهم می کند. چت زنده وجود دارد ، اما شما با یک نماینده خدمات مشتری متعهد صحبت خواهید کرد. به همین دلیل ، بهتر است سوالات فنی را در تیم پشتیبانی ایمیل که 24/7 در دسترس است قرار دهید.

قیمت ماهانه بد نیست ، اما اشتراک های طولانی تر در دراز مدت بهتر کار می کنند. ضمانت پرداخت هفت روزه وجود دارد که اگر دوست ندارید می توانید به عقب برگردید.

افکار نهایی

امیدواریم که ما به شما کمک کنیم درک کنید که چرا به یک VPN در سنگاپور نیاز دارید و چگونه می توانید یک سرویس مناسب را انتخاب کنید. امنیت و حفظ حریم خصوصی شما مهم است ، بنابراین شما باید یکی را با رمزگذاری خوب و خط مشی بدون گزارش انتخاب کنید. 

برای دور زدن بلوک ها ، باید ارائه دهنده ای با سرورهای زیادی را انتخاب کنید ، و اگر می خواهید محتوای محدود شده کشور را مشاهده کنید ، حداقل یکی از این سرورها باید در سنگاپور باشد. سرعتهای سریع و پهنای باند نامحدود نیز مفید هستند. 

با توجه به همه این موارد ، NordVPN با امنیت و حفظ حریم خصوصی با کیفیت بالا و شبکه گسترده سرور خود که شامل سنگاپور است ، در صدر جدول قرار می گیرد. این کلیه الزامات را برآورده می کند ، و با مدت بازپرداخت 30 روزه ، وقت زیادی برای امتحان کردن می گیرید.

آیا شما به سنگاپور رفته اید و از VPN استفاده کرده اید؟ ما دوست داریم درباره تجربه شما در بخش نظرات بشنویم. سایر مقالات VPN ما را نیز بررسی کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map