بهترین VPN برای ترکیه 2020

با وجود آثار باستانی آن ، مناظر زیبا و فرهنگ پر جنب و جوش ، در ترکیه چیزهای زیادی برای دیدن و انجام وجود دارد. این که آیا در ساحل لاغر هستید یا در میان ویرانه ها سرگردان هستید ، به احتمال زیاد می خواهید در طول مدت اقامت خود آنلاین شوید و مطمئن ترین راه برای انجام این کار با یکی از بهترین انتخاب های VPN ما برای ترکیه است..


مهم نیست که کجا هستید ، استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی هوشمند است. این امر شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند و با محدودیت هایی در اینترنت مانند سانسور روبرو می شود. سانسور در بسیاری از کشورها رواج دارد ، اما در برخی دیگر از سایر کشورها بدتر است (برای نگاه بهتر به مقاله ما روی چین بخوانید).

سانسور در ترکیه

دولت ترکیه می تواند ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) را برای استفاده از کلمات کلیدی برای مسدود کردن وب سایت های دارای محتوای خاص ، ایجاد کند. Engelliweb دریافت که بیش از 114،000 وب سایت در ماه نوامبر 2016 غیرقابل دسترسی بوده اند ، به این ترتیب بیش از 40،000 موجود در سال 2013.

بسیاری از بلوک ها روی محتوا هستند که گمنام تلقی می شوند. این شامل وب سایتهایی است که دارای برخی از کلید واژه های جنسی است ، به این معنی که کسانی که دارای محتوا مربوط به انجمن LGBT هستند نیز می توانند مسدود شوند. هر چیزی که به نظر اسلام افترا یا ترویج الحاد باشد نیز می تواند محدود شود.

در سال 2017 ویکی پدیا برای جلوگیری از دسترسی مردم به مقالات مربوط به جنگ سوریه مسدود شد. مطالبی که از حزب عدالت و توسعه (AK Parti) انتقاد می کند ، می توان در لیست سیاه قرار گرفت و وب سایت های خبری نیز در این شبکه گرفتار شدند.

رسانه های اجتماعی و برنامه های ارتباطی ، مانند واتس اپ ، توییتر ، فیس بوک و یوتیوب ، در گذشته مسدود شده و یا بهم ریخته اند. مقامات همچنین می توانند درخواست كنند كه سیستم عاملها محتوای مورد نظر خود را ناعادلانه حذف كنند.

قانون تنظیم نشریات در اینترنت و مبارزه با جرایم مرتکب شده توسط اینگونه انتشارات – بله ، واقعاً نام آن است – مسدود کردن و حذف محتوای آنلاین را تنظیم می کند. همچنین به نام قانون شماره 5651 ، در سال 2007 برای حمایت از کودکان و جلوگیری از دسترسی به مواد غیرقانونی و مضر تصویب شد.

بارها و بارها اصلاح شده است تا زمینه های سانسور را گسترش دهد. محتویات مربوط به سوءاستفاده جنسی کودک ، مواد مخدر ، فحشا ، مواد خطرناک ، گنگ ، قمار ، خودکشی و جنایات علیه بنیانگذار جمهوری ترکیه را می توان مسدود کرد.

سایر دلایل بیان شده برای سانسور عبارتند از: “دفاع از حق زندگی ، امنیت ملک ، تضمین امنیت ملی و نظم عمومی ، جلوگیری از وقوع جرم یا حمایت از بهداشت عمومی.” پس از اتخاذ تصمیمی برای مسدود کردن محتوا ، ISP ها باید ظرف چهار ساعت دستور را رعایت کنند یا با جریمه بزرگی روبرو شوند.

بعلاوه ، سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات سیستم فیلترینگ ای را معرفی کرده است که قرار است از کاربران ، به ویژه افراد خردسال ، در برابر محتوای نامناسب محافظت کند. ISP ها باید آن را به مشتریان ارائه دهند ، اما اختیاری است. گفته می شود که به دلیل وسعت کلمات کلیدی مسدود شده متهم به پشتوانه سانسور است.

شما همچنین باید بدانید که بسیاری از وب سایت ها برای VPN ها مدتی مسدود شده اند و مجموعه جدیدی از ممنوعیت ها در سال 2018 آشکار شده است. اگر این فقط وب سایت است ، باید VPN را قبل از موعد نصب کنید..

گفتار آنلاین در ترکیه

گفتار در ترکیه

قانون اساسی ترکیه از آزادی بیان حمایت می کند ، با بیان اینکه هرکسی حق دارد نظرات و عقاید خود را از طریق گفتار ، کتبی یا از طریق رسانه های دیگر توزیع کند..

در حالی که هیچ قانونی برای فعالیت های آنلاین وجود ندارد ، بخش هایی از قانون مجازات ، قوانین ضد تروریسم و ​​سایر قوانین به صورت آنلاین و آفلاین اعمال می شوند. به عنوان مثال ماده 26 قانون اساسی گسترده است و می توان از آن برای پیگرد قانونی مردم به دلیل افترا استفاده کرد.

مواد 125 و 299 قانون مجازات ترکیه باعث می شود توهین به غیرقانونی و مجازات حبس تا دو سال یا جریمه مجازات باشد. اعتراض کنید که تا بدنام کردن یک مقام دولتی ، ارتش یا شخصیت دیگر مقامات بدنام شده و این حکم افزایش می یابد.

قوانین اتحادیه اروپا ضد تروریسم توسط اتحادیه اروپا مورد انتقاد قرار گرفته است که می گویند تعریف آنها از “ترور” بسیار گسترده است و برای جلوگیری از تعقیب غیر ضروری روزنامه نگاران برای انتشار “تبلیغات تروریستی” باید تنگ تر شود.

بسیاری به سادگی از دولت انتقاد کرده اند و هیچ ارتباطی با تروریسم ندارند. بیش از 1800 پرونده برای توهین به رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ، از جمله برخی علیه روزنامه نگاران ، کاریکاتوریست ها و نوجوانان ، باز شده است. محکومین با حبس تا پنج سال روبرو هستند.

تعداد زیادی از افراد به دلیل پست های رسانه های اجتماعی شامل افترا یا به اشتراک گذاری تبلیغات یک سازمان تروریستی دستگیر و تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند و برخی نیز به زندان فرستاده شده اند. به عنوان مثال ، روزنامه نگار Hayri Tunc به دلیل توئیت ، پست های فیس بوک و فیلم های یوتیوب که به عنوان تبلیغات تروریستی و تبهکاری و جلوه دادن اقدامات مجرمانه تلقی می شود ، دو سال زندان محکوم شده است..

جیزم یریک دانشجوی دانشگاه به جرم توهین به رئیس جمهور و گسترش تبلیغات تروریستی در توییتر به چهار سال و هشت ماه زندان محکوم شد. بسیاری از افراد به دلیل توهین به رئیس جمهور اردوغان شکایات جنایی علیه آنها ایجاد شده اند ، بنابراین باید مراقب باشید که بصورت آنلاین ارسال می کنید.

حفظ حریم خصوصی و نظارت در ترکیه

در حالی که قانون اساسی ترکیه با هدف تضمین حفظ حریم خصوصی ، محدودیت هایی در استفاده از ابزار رمزگذاری وجود دارد. ByLock ، یک برنامه ارتباطی ، در بسیاری از کشورها به طور گسترده ای در دسترس است ، اما دولت ادعا می کند اعضای جنبش گولن از آن استفاده می کنند و هزاران تن از شهروندان ترکیه را که در اختیار داشتند ، بازداشت کرد..

پس از تلاش کودتا در سال 2016 ، نظارت گسترده افزایش یافت و از آن زمان ده‌ها هزار حساب رسانه‌های اجتماعی تحت نظارت قرار گرفتند.

بسیاری از شهروندان مشکوک شدند که دولت در حال انجام نظارت بوده و ایمیل های فاش شده نگرانی های خود را در هنگام فاش شدن قراردادی بین تیم هکینگ ، یک شرکت نرم افزاری نظارتی و اداره کل امنیت ، نیروی پلیس غیرنظامی تأیید کردند. آنها نشان دادند كه GDS از ژوئن 2011 تا نوامبر 2014 600000 دلار به تیم هكینگ پرداخت كرده است.

بعلاوه ، قانون اصلاح قانون خدمات اطلاعاتی كشور و سازمان اطلاعات ملی به مقامات اجازه می دهد بدون داشتن حكم دادگاه به داده های ارتباطی دسترسی پیدا كنند. نهادهای دولتی و خصوصی در صورت درخواست و یا عدم انجام این کار می توانند به زندان منجر شوند.

قانون شماره 5651 به ارائه دهندگان میزبان و دسترسی نیاز دارد كه اطلاعات ترافیك را به مدت یك سال حفظ كرده و داده ها را با زمان سنج ثبت كنند. آنها باید برای نظارت بر ترافیک اینترنت به ICTA کمک کنند.

مهمتر از همه اینها ، خرید تلفن همراه به صورت ناشناس ممنوع است. خریداران باید شناسنامه رسمی ارائه دهند و در صورت وارد کردن تلفن ، باید ظرف 60 روز ثبت نام کنند. آنهایی که نیستند از شبکه ها بسته نمی شوند.

بهترین VPN برای ترکیه 2020

آنچه بهترین VPN را برای ترکیه رقم می زند

بسیاری از بهترین ارائه دهندگان VPN ما از ویژگی های مشابهی برخوردار هستند ، اما برخی در کشورهای خاص مناسب تر از سایرین هستند. برای ترکیه می خواهید یکی با امنیت خوب یکی را انتخاب کنید. این امر شما را از تلاشهای نظارتی و پولیس آنلاین پنهان می کند. برای دستیابی به آن ، شما می خواهید سوئیچ kill ، که با قطع اتصال در صورت عدم موفقیت VPN ، شما را محافظت می کند..

حفظ حریم خصوصی شما به همان اندازه مهم است ، بنابراین ارائه دهنده باید یک خط مشی بدون ورود به سیستم داشته باشد ، تا اطمینان حاصل شود که فعالیت های آنلاین شما مخفی خواهد ماند.

یک شبکه بزرگ سرور امکان دور زدن سانسور و geoblocks را آسان تر می کند. به علاوه ، اگر می خواهید به محتوای محدود به ترکیه دسترسی داشته باشید ، باید ارائه دهنده ای را با سرورهای آنجا انتخاب کنید.

سرعت های سریع شما را از تماشای صفحه های بارگیری و پهنای باند نامحدود به شما امکان می دهد تا هر اندازه که می خواهید بدون نگرانی جریان و بارگیری کنید. اگر جریان در دستور کار شما باشد ، بهترین VPN ما برای قطعه Netflix ممکن است مفید باشد.

همچنین ممکن است بخواهید عواملی مانند سهولت در استفاده از آن ، چه دستگاههایی را پشتیبانی می کند ، کیفیت خدمات به مشتری و اینکه آیا در بودجه شما متناسب است؟.

1. بهترین VPN برای ترکیه: ExpressVPN

ما ExpressVPN را به عنوان برنده ما برای ترکیه انتخاب کرده ایم زیرا همه چیز را برای اطمینان و امنیت بیشتر در اختیار شما قرار می دهد. این اغلب در پنج مقاله برتر ما ذکر می شود زیرا فکر می کنیم این یکی از بهترین VPN های اطراف است. در مورد چرا ما آن را دوست داریم در بررسی ExpressVPN ما بخوانید.

از امنیت عالی با رمزگذاری AES 256 بیتی برخوردار است و گزینه ای در صورت تمایل برای افزایش آن. بعلاوه ، یک سوئیچ kill وجود دارد و خط مشی عدم ورود به سیستم است. همه چیز با هم تضمین می کنند که شما مخفی و امن نگه دارید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

شما در پیدا کردن سرور مناسب مشکلی ندارید زیرا بیش از 3000 در 94 کشور جهان دارد. برخی از آنها در ترکیه نیز هستند ، به این معنی که می توانید به محتوای محدود شده در آن کشور دسترسی پیدا کنید. ExpressVPN سریعترین قطعه VPN ماست و درپوش پهنای باند ندارد ، که به آن کمک کرد در بهترین VPN ما برای پخش قطعه نیز پیروز شود.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

مشتری برای ویندوز ، macOS ، Android و iOS در دسترس است و استفاده از آنها بسیار آسان است. همچنین دارای پسوندهای مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari است. اگر تجربه VPN شما محدود است ، ExpressVPN انتخاب خوبی است زیرا تقریباً همه چیز را برای شما انجام می دهد.

این پشتیبانی از مشتری خوب ، با چت زنده و گزینه های ایمیل است. هر دوی آنها به صورت 24/7 با کادر مفید و آگاه در دسترس هستند. اگر به راهنمایی فنی بیشتری نیاز دارید ، مسیر ایمیل بهترین است.

در مقایسه با سایر ارائه دهندگان ، ExpressVPN گران است. با این وجود ، ارزش کیفیت خدمات را دارد و می توانید با انتخاب برنامه طولانی مدت ، هزینه کلی را کاهش دهید. ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز وجود دارد ، در صورتی که دوست ندارید.

2. NordVPN

NordVPN یکی دیگر از ارائه دهنده های خوب است که غالباً به جستجوی مقالات ما می پردازد و با ExpressVPN قابل مقایسه است ، همانطور که می توانید در قطعه سر به سر ما بخوانید. این سرور دارای امنیت عالی و دو سره است که اساساً محافظت بیشتری به اتصال می دهد. یک سوئیچ kill نیز ساخته شده است و هیچ مشکلی را در فعالیت های آنلاین شما نگه نمی دارد.

قبلی

بعد

شبکه سرور آن شامل هزاران سرور در 60 کشور پخش می شود. 18 در ترکیه وجود دارد که باید کسانی را که می خواهند محتوای ترکی را خوشحال کنند ، خوشحال کند.

سرعت خوبی دارد ، اما می تواند هنگام اتصال در مسافت طولانی کند شود. خوشبختانه هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

سرویس گیرنده دسک تاپ برای ویندوز و macOS در دسترس است و برنامه تلفن همراه را می توان در Android و iOS نصب کرد. راه اندازی سریع است و طرح ساده برای استفاده است. همچنین برای مقایسه چندین دستگاه در بهترین VPN ما ذکر شده است ، بنابراین اگر شما یک فناوری زیادی دارید ، انتخاب خوبی است.

در صورت نیاز به کمک ، می توانید از پایگاه دانش مفید استفاده کنید که برای مشکلات جزئی کافی است. در صورت عدم موفقیت ، می توانید برای پاسخ سریع و کامل با پشتیبانی از طریق چت زنده یا ایمیل تماس بگیرید.

NordVPN حتی با قیمت ماهانه برای پول بسیار ارزشمند است ، اما در صورت ثبت نام برای مدت طولانی تر صرفه جویی می کنید. بازپرداخت 30 روزه نیز موجود است ، بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید.

3. TorGuard

TorGuard از امنیت خوبی برخوردار است و یکی از ارائه دهنده های قابل تنظیم ترین در بررسی های VPN ما است. همچنین دارای یک سوئیچ کشویی داخلی و یک خط مشی بدون گزارش برای محافظت از شما است.

این سرویس دهنده در بیش از 50 کشور جهان وجود دارد ، برای دور زدن بلوک ها ، از جمله برخی در ترکیه ، برای محتوای خاص در منطقه ، مقدار زیادی برای شما فراهم می کند. گفتنی است ، TorGuard در تلاش است با گذر از Geoblocks برخی از سرویس های جریان یاب شود.

برای تضمین دسترسی ، می توانید یکی از آدرس های IP اختصاصی آن را برای مکانی که می خواهید خریداری کنید. این ویژگی TorGuard را در بهترین VPN ما با قطعه IP اختصاصی کسب کرده است.

TorGuard-Slider1
© Cloudward.net

TorGuard-Slider2
© Cloudward.net

TorGuard-Slider3
© Cloudward.net

TorGuard-Slider4
© Cloudward.net

TorGuard-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

سرعت بد نیستند ، اما متفاوت هستند. لازم نیست که چقدر از پهنای باند استفاده می کنید ، پیگیری کنید ، زیرا محدودیتی وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید بررسی TorGuard ما را بخوانید.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

TorGuard را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کرد. استفاده از آن آسان است ، اما برنامه تلفن همراه می تواند در حین راه اندازی درد باشد.

در صورت نیاز به کمک ، می توانید از راهنماها و انجمن ها به صورت آنلاین برای موارد جزئی استفاده کنید. برای کمک بیشتر می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید. گفته می شود ، چت زنده توسط یک شرکت خدمات مشتری ثالث اداره می شود ، بنابراین ممکن است برای مشکلات فنی بیشتر مناسب نباشد. خوشبختانه پشتیبانی ایمیل خوب است و 24/7 در دسترس است. 

در حالی که قیمت ماهانه بد نیست ، بهتر است برای برنامه طولانی تر تصمیم بگیرید. شما ممکن است بخواهید مستقیم به داخل پرش نکنید ، اما یک ضمانت هفت روزه برگشت پول برای کاهش نگرانی های شما وجود دارد.

4- دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی ارائه دهنده مناسبی است ، حتی اگر تمام ویژگی های رقبای خود را در اختیار نداشته باشد. از امنیت خوبی برخوردار است ، اما رمزگذاری به صورت پیش فرض روی 128 بیتی تنظیم شده است. شما می توانید آن را به صورت دستی به AES 256 بیتی تغییر دهید ، که توصیه می کنیم. فقط توجه داشته باشید که انجام این کار باعث کند شدن ارتباط شما می شود.

این سیستم دارای یک سوئیچ قاتل داخلی است که در صورت عدم موفقیت VPN از امنیت شما جلوگیری می کند و سابقه فعالیت آنلاین شما را حفظ نمی کند.

PIA فقط در 33 کشور سرور دارد که بسیار کمتر از سایر ارائه دهندگان است ، اما باز هم باید برای دور زدن بلوک ها کافی باشد. اگر می خواهید به Netflix ایالات متحده دسترسی داشته باشید ، PIA باید شما را وارد کند زیرا بیشتر سرورهای آن در آنجا قرار دارند. اگرچه این سرویس دهنده در ترکیه ندارد.

سرعت یکی از بهترین ویژگیهای PIA است ، اما این بیشتر به دلیل رمزگذاری نوری است که بطور پیش فرض از آن استفاده می کند. پس از افزایش رمزنگاری ، سرعت آن کم می شود ، اما هنوز خوب نیست. محدودیت های پهنای باند وجود ندارد ، بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید.

دلایل دیگری که ما دسترسی به اینترنت خصوصی را دوست داریم

راه اندازی آسان است و می توان از آن در Windows ، macOS ، Android و iOS استفاده کرد. مشتری ها سر راست هستند و شما را به سرعت متصل می کنند.

با این وجود ، پشتیبانی مشتری می تواند بهبود یابد. گزینه چت زنده وجود ندارد ، بنابراین شما فقط می توانید از طریق ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید. به همین دلیل ، نسبت به دیگران کندتر است ، اما کمکی که دریافت کردیم کاملاً کامل بود و در 24/7 در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد روند پشتیبانی ، بررسی PIA ما را بخوانید. 

PIA یکی از ارزانترین VPN های اطراف بود اما اخیراً قیمت های آن افزایش یافته است. این سرویس هنوز هم با نرخ ماهانه منصفانه خدمات کاملی ارائه می دهد ، اما اکنون بیشتر با رقبای خود مطابقت دارد. با این وجود ، می توانید با انتخاب اشتراک بیشتر ، پس انداز کنید و هفت روز ضمانت پس انداز پول برای آرامش بیشتر وجود دارد.

5- VyprVPN

VyprVPN از امنیت خوبی و پروتکل Chameleon مخصوص به خود برخوردار است که رمزگذاری اضافی را برای تونل VPN فراهم می کند. شما همچنین با یک سرویس سوئیچ کشتار را دریافت می کنید ، و خط مشی عدم ورود به سیستم وجود دارد.

شما همچنین به برنامه پیام رسانی Cyphr خود دسترسی پیدا می کنید که به شما امکان برقراری ارتباط خصوصی را می دهد ، اما شخصی که می خواهید با او صحبت کند مجبور است آن را نصب کند. در مورد VyprVPN ما بیشتر بخوانید.

این سرورها در 64 کشور پخش شده است ، اما تعداد کل در مقایسه با گزینه های برتر ما ناامید کننده است. شما هنوز هم باید بتوانید محدودیت ها را پیدا کنید و در استانبول نیز تعدادی از آنها وجود دارد.

سرعت مناسب نیست ، اما بعضی اوقات می تواند کند شود و محدودیتی برای استفاده از پهنای باند وجود ندارد.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

VyprVPN را می توانید در عرض چند دقیقه بر روی Windows ، macOS ، Android و iOS تنظیم کنید. رابط کاربری آن تاریخ گذاری شده است ، اما استفاده از آن دشوار نیست.

سؤالات متداولی برای راهنمایی شما درمورد مشکلات جزئی در دسترس است. با تماس با کارمندان پشتیبانی از طریق چت زنده یا ایمیل ، 24/7 می توانید راهنمایی های بیشتری پیدا کنید. گفتگوی زنده سریعترین گزینه است ، اما هر کدام از گزینه ها چندان مفید نیستند زیرا کمک کوتاه است.

vyprvpn-dns

VyprVPN قیمت مناسب دارد و 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد که باید زمان کافی را برای بررسی آن قبل از خرید فراهم کند..

ذکر محترم: Windscrib

اگرچه ممکن است به عنوان گزینه های برتر ما نباشد ، اما ما احساس می کنیم که Windscrib باید برای ترکیه نام ببرد. امنیت آن خوب است و می تواند متناسب با نیاز شما تنظیم شود. یک سوئیچ kill و بسیاری از تنظیمات حریم خصوصی برای انتخاب وجود دارد. پایین آمدن آن این است که برخی از سیاههها را نگه می دارد ، هرچند داده های حفظ شده هیچ مقدار واقعی ندارند و نمی توانند به شما ردیابی شوند.

این سرویس دهنده 55 کشور را پوشش می دهد. این شامل تعدادی در استانبول و بورسا می شود ، اما آنها فقط از طریق عضویت Pro در دسترس هستند. سرعت آن در بیشتر فعالیت ها خوب خواهد بود.

رابط کاربری ضد باد

تنظیمات برگزیده شیشه ای

برنامه افزودنی مرورگر

گزینه های حفظ حریم خصوصی را ایجاد کنید

آزمایش نشت باد

قبلی

بعد

در صورت بروز مشکلات ، می توانید از طریق چت زنده آن 24/7 با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. از نماینده هوش مصنوعی به نام گری استفاده می کند ، اما پاسخ های آن خوب است. همچنین می توانید از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید یا از پایگاه دانش و راهنماهای مربوط به موضوعات کوچکتر استفاده کنید.

این بسیار پر هزینه است ، مگر اینکه شما برای مدت طولانی مشترک شوید. یک برنامه رایگان وجود دارد ، اما پهنای باند را محدود می کند. هیچ سیاستی برای بازپرداخت وجود ندارد اما می توانید ظرف سه روز پس از خرید درخواست بازپرداخت کنید. اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس را در بررسی Windscrib ما مطالعه کنید.

افکار نهایی

در این مقاله دلایل استفاده از VPN در ترکیه را برای شما بیان کردیم و در هنگام انتخاب یکی از آنها باید به دنبال چه چیزی باشید. شما باید اطمینان حاصل کنید که از امنیت زیادی محافظت می کنید و به همراه سوئیچ kill و یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم است.

یک شبکه سرور بزرگ به شما اطمینان می دهد که می توانید بلوک ها را دور بزنید و اگر می خواهید برخی از آنها را در ترکیه داشته باشید اگر می خواهید از آنجا محتوا تهیه کنید.

با توجه به همه اینها ، ExpressVPN برنده ما برای ترکیه است. همه جعبه ها را تیک می زند و یک سرویس عالی همه جانبه است. به علاوه ، با 30 روز ضمانت بازگشت پول ، شما نمی توانید به اشتباه بروید.

اگر توصیه هایی برای استفاده از VPN در ترکیه دارید ، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. دوست داریم آنها را بشنویم. برای مطالب جالب دیگر حتما بایگانی VPN ما را بررسی کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map